FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.707
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
FIFA 19

Par dana na twitch-u pratim pomalo fut gameplay i ono sto se odmah da videti jeste da su izgleda pasovi jos precizniji, cini mi se da je fifa 19 jos veci ping pong od predhodne?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
MaciStyle kaže...

 Kakav ti se cini mkhitaryan sa  5wf ,uzea sam ih 6 sve za 10 500 . Mislis da bi mogle ici do 20,25k sad na xboxu je 20k

Ne znam ali vidim da mu cijena baš i ne raste. Još se vrti oko 10k coinsa a alli je već došao do 19k coinsa i stalno raste. Po meni, više bi zaradio da si uzeo tri allia nego na ovih 6 mkhitaryana. Vidjet ćemo... I dembele je dogurao do 19k coinsa a bio je prije dva dana 10k coinsa. Po meni to su dvije kartice koje će se najviše tražiti u samom početku igre tko igra s EPL. Krivo mi je kao psu što nisam uspio uzeti dembelea. Ode on preko 30k već sutra ujutro..

 A evo to sam i napravia ostavia sam sada 4mhkya i uzeo sam jos 6 delea po 16,17k

12 godina
offline
FIFA 19

Za vas koji mislite trejdat možda jedan tip.

Imate neke igrače kojih nema na marketu jer im je max buy now cijena niska pa ljudi ne prodaju.

Tako je bilo i lani pa su im ubrzo podigli max buy now cijenu.

Ne znam kako je na PS-u, ali Rashforda i Rodriga na PC-u je jako teško za naći.

Rashford ide za 20k buy now, a Rodrigo za 10k.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 U krivu je u vezi samo jedne stvari. Fifa 19 je definitivno bolja od fife 18. Fifa 18 je bio jedno posebno smece koje zelim sto prije zaboraviti.

Pa ja u to više nisam siguran. Sada sam odigrao par tekmi online i to izgleda još gore od offline igranja. Meni je ovo vrhunsko smeće. Dakle, kako se ta lopta odbija od igrača to nije normalno. Lopta kada dotakne nogu igrača odbije se kao od zida. i meni i protivniku. Svako drugo dodavanje je krivo. Ja uopće ne kontroliran igru. Lik je imao 55% točnih dodavanja a ja 73%. Jednu tekmu smo izmijenili desetak dodavanja da se nitko nije dodao točno. Ja hoću jedno igra odigra drugo. Valjda je i njemu ista stvar.

 

Tekme ili dobijam 1-0 ili gubim 1-0. Vrlo vjerojatno kada naletim na nekog dobrog neću mu gol zabiti do jutra. Imao sam jednu tekmu 18 udaraca po golu od toga 3 u okvir? Nekoliko zicera koje u fifi 18 spremam zatvorenih očiju, ovdje tribinu ne mogu pogoditi. To nije normalno. Ne nabijam kao sivonja ali igra jednostavno ne da lopti u okvir gola. Kome je ovo dobro, svaka čast. Ova igra je čisto smeće koje ne mogu usporediti niti s jednom fifom do sada. O grubostima da ne pričam. Lik mi uleti sa strane, pomete me i nikome ništa. Kao što sam već rekao i pretpostavio teren izgleda manji. Veća je gužva. U par koraka sve stigneš zatvoriti.

 

Bilo kakva lopta u for u prazan prostor je kao da sam dao loptu liku bez obje noge. Užasno. O tome koliko dodira treba napadaču da smiri loptu nema potrebe pričati. Neki put izgledaju kao moja mama kada joj baciš loptu a ona ne zna što bi s njom. Svaki drugi udarac završi u nekom bloku. I kada ga nema, dok pukneš blok se stvori. Neki put smo prekritični i možda nerealni. No meni ovakva igra uopće ne odgovara. Osjećam se kao da me netko posjeo u pilotsku kabinu i rekao mi poleti. Sve mi je strano, sve mi je neprijateljsko, sve mi je nepoznato, sva logika koju sam do sada koristio više ne vrijedi. Nema tu tečnosti, igre, akcija, skilla. Sve je neko silovanje i od ovakve igre boli me glava. Iz moje perspektive ova igra je vrhunski upakirano smeće i nema što više tu dodati.

 

Nakon par tekmi dobijem želju pokrenuti fifu 18 i malo odmoriti mozak i opustiti se.

15 godina
online
Re: FIFA 19
MaciStyle kaže...

 A evo to sam i napravia ostavia sam sada 4mhkya i uzeo sam jos 6 delea po 16,17k

Ja ga prije dva dana uzeo za 11k a dan prije toga je bio 9400 coinsa. Nemoj ga uzimati po većoj cijeni od koje si naveo. Nikada ne znaš što će se dogoditi ali po ovoj cijeni nećeš izgubiti. Vidim da je porasla cijena i perišiću. Jedino lijevo krilo talijanske lige s takvim statsima. Mrcina od igrača i kartica. Kupio ga za 13k a evo sada je na bidanju 6 minuta prije kraja aukcije 32k coinsa. lijepo je narastao.

 

Čitam sada, navodno nam gift neće niti vratiti?  Super...

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 22:39 (movie).
6 godina
offline
FIFA 19

Eto da i mene posere.

Uzeo najjacu verziju igre sa 10% popusta od FIFA18. Dva premium gold jumba. Prvi, kurac, stepanenko kao najbolji. Drugi - Toni Kroos.

I sad moram raditi La Liga momcad.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Uletio Fraser TOTW... Vrijednost im je sada oko 11k, da li mislite da bi to moglo skocit opako na dan izlaska?

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
Bash kaže...

Uletio Fraser TOTW... Vrijednost im je sada oko 11k, da li mislite da bi to moglo skocit opako na dan izlaska?

 Koristio sam ga i nije mi se nešto pokazao, sumnjam da će rasti jer mislim da nije toliko dobar koliko mu je kartica dobra.

 

Evo kako izgleda momčad bez uložene ijedne kune u fifa pointe. Riješio sam Advanced SBC-e i za to dobro nagrađen.

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
offline
FIFA 19

Odigrao jucer dvije tekme, jednu izgubio, jednu dobio.

Prvu sam igrao na TVu, na 4k, na Wi-fi-u i bez kabla za gamepad. Takav strasan delay da sam se hvatao za glavu. Ne znam da li opet FIFA nema konzistenciju ili sto se desava ali gori delay nisam imao ni u 17 ni u 18. Izgubio 6-4 i prebacio se na monitor.

Drugu tekmu sam odigrao na 144hz monitoru (beskorisno za PS4 ali nema delaya na sliku kao tv), ethernetu i kablu za gamepad. Nije bilo milisekunde delaya, prekrasno iskustvo i ako ovako nastavi, biti cu jako zadovoljan. Dobio 6-1 lika sa cijelom momcadi igraca na posudbi ukljucujuci Ronalda, Neymara, Mbappea i sl.

Tko god kaze da Pace vise nije meta je u krivu. Dok vise nije na nivou kao zadnje dvije fife, cisti Pace na krilima (u ovom slucaju Mbappe i Sane) je strasno jak. Ista stvar i sa loptama u prostor kroz obranu. Ako se nade nekog igraca sa visokim Paceom, to je 1v1 prilika i s obzirom na stanje golmana trenutno, gotovo sigurno gol. Na drugu ruku, possession kao ofenzivna taktika je definitivno opcija sada. Drugu tekmu mi je trojac u sredini (Kroos - RandomDebos - Capoue) svi imali 40+ dodavanja a ostatak momcadi nije bio daleko. Takoder je daleko lakse naci nepokrivenog igraca sada tako da Pace nije vise kritican ako cete igrati Possession. Na krilima sam imao Pereyru i Lamelu i oba su zabila na obadvije tekme.

Na drugu ruku, ekipa i dalje koristi taktike iz 18 i 17 PTB+CA (iako sada namjestenu u taktikama), obranu postavljaju tako duboko da je loptu veoma lako drzati u obrani ako ste u vodstvu i ne da vam se zajebavati sa kontrama. Nekoliko puta sam igraca na drugoj tekmi samo forsirao da trci okolo sa Ronaldom na mojih 30ak metara od gola dok je ostatak njegove ekipe stajao ispred njegovog 16erca.

Sve u svemu, ako je delay u prvoj tekmi bio do kombinacije opreme koju sak koristio (TV koji iz nekog razloga ima problema samo sa fifom, cesto zna štekati, Phillips ako netko ima istu marku) onda bi ovo mogla biti jebena FIFA gdje napokon vise necemo morati obranu postavljati na 3 metra od gola jer bi Threaded Through ball mogao postati kombinacija koja se vise ne spamma od jutra do sutra.

Ako se nekome igra tekma ili dvije dns na PS4, dodajte me na AmaziToiletPaper!

EDIT: Palo mi je na pamet da je delay mogao biti i do povezivanja na servere, prvu tekmu sam igrao doma, drugu u gostima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 9:27 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

ima li još netko problem da mu Origin downloada nevjerojatno sporo, cca 40 kb/s :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

ima li još netko problem da mu Origin downloada nevjerojatno sporo, cca 40 kb/s :(

Imao sam ja prije nekih mjesec dana i popizdio.

Probao sam svakakve pizdarije raditi što sam našao na youtubeu i po forumima.

Na kraju sam riješio, ali što je bilo rješenje ne znam jer sam toliko toga napravio da ne znam.

 

Probaj sljedeće - to je najjednostavniji način, a možda pomogne: stisni pauzu i onda resume.

Ako to ne pomogne, proguglaj jer ima raznih stvari koje te mogu zajebavati.

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Eto da i mene posere.


 I mene je posralo ali doslovno. Idem sada otvoriti. Za plavu karticu dobijem izbor 4 igrača a tri su ocjene 81 i jedan ocjene 80. Bezveze, nemam što izabrati. U dva jumbo packa nisam dobio rare igrača. Znači, sve je isto kao i prošle godine...

11 godina
offline
FIFA 19

Napravio sam prednarudzbu na sancta domenici za obicnu verziju onda kad je bilo 30% popusta pa me izaslo manje od 400kn.

Kad bi mi mogla doci na adresu? Narucio sam za PS4.

 

Ako netko zeli, moze me dodati pa kasnije mozemo igrati vise tih sranja sto nudi, ja bar mislim da se nesto moze osim co-op igrati.

 

Moj nick: Krutkobain

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Napravio sam prednarudzbu na sancta domenici za obicnu verziju onda kad je bilo 30% popusta pa me izaslo manje od 400kn.

Kad bi mi mogla doci na adresu? Narucio sam za PS4.

 

Ako netko zeli, moze me dodati pa kasnije mozemo igrati vise tih sranja sto nudi, ja bar mislim da se nesto moze osim co-op igrati.

 

Moj nick: Krutkobain

 Trebalo bi ti stići na dan izlaska, ali to je Sancta pa se svašta može zakomplicirati. Ako još uvijek šalju Overseasom, dost dobre su ti šanse da će kasnit 

 

Meni iz Infomarka stigla Champions edition danas u 9 ujutro. 

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Da, vidjet cemo onda sto i kako. Samo sto sam jos narucio na drugu adresu gdje boravim, a sad sam na godisnjem. Mozda taman dodje kad se vratim tamo.

Citam tu sve ove pojmove sta ljudi pricaju, pola ne razumijem, ja samo igram i pokusavam ne polomiti i ps i tv i joystick...

Kovačić
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Eto da i mene posere.


 I mene je posralo ali doslovno. Idem sada otvoriti. Za plavu karticu dobijem izbor 4 igrača a tri su ocjene 81 i jedan ocjene 80. Bezveze, nemam što izabrati. U dva jumbo packa nisam dobio rare igrača. Znači, sve je isto kao i prošle godine...

 Ajde ajde, bude nesto. Meni je ovo prvi puta da izvlacim 90 rated igraca. Do sada mislim da mi je najjaci, van TOTSa bio 86 ili 87

A i Kroos koliko je dobar, nije ni blizu po kvaliteti u igri jednog Mbappea.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Da, vidjet cemo onda sto i kako. Samo sto sam jos narucio na drugu adresu gdje boravim, a sad sam na godisnjem. Mozda taman dodje kad se vratim tamo.

Citam tu sve ove pojmove sta ljudi pricaju, pola ne razumijem, ja samo igram i pokusavam ne polomiti i ps i tv i joystick...

 Pitaj slobodno sto te interesira.

10 godina
offline
FIFA 19

SexyToiletPaper ovo sto si pricao u vezi pacea mislim da si u krivu a da je kolega movie u pravu trebas odigrati vise od dvije tekme da doneses neki zakljucak. Ja sam isto koristio loan igrace i medju njima je bio Mbappe koji je najbrzi igrac u igri i svaki put kad sam isao sa njime napraviti prodor po krilu uvijek su me sustigli bekovi. Mislio sam si mozda su bekovi isto dosta brzi plus moj Mbappe ima loptu u nogama uglavnom nisam bio siguran jer su uglavnom bili nepoznati igraci pa im ne znam statse. Jucer sam igrao protiv lika koji je imao Kolarova za njega znam da ima pace 70. Ja cijelu tekmu nisam mogao pobijeci od Kolarova koliko god metara prednosti imao i koliko god puta ja poslao loptu prema naprijed sa desnom gljivicom. Svaki put bi on sustigao Mbappea i uzeo mu loptu ili sam ja morao stati naglo i dodati nekome drugome loptu jer je Kolarov ipak prebrz za mog Mbappea ili sam mu isao prodati neku fintu i odmah brzi ubacaj. Zelim napomenuti da pricam za akcije iskljucivo po krilu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

SexyToiletPaper ovo sto si pricao u vezi pacea mislim da si u krivu a da je kolega movie u pravu trebas odigrati vise od dvije tekme da doneses neki zakljucak. Ja sam isto koristio loan igrace i medju njima je bio Mbappe koji je najbrzi igrac u igri i svaki put kad sam isao sa njime napraviti prodor po krilu uvijek su me sustigli bekovi. Mislio sam si mozda su bekovi isto dosta brzi plus moj Mbappe ima loptu u nogama uglavnom nisam bio siguran jer su uglavnom bili nepoznati igraci pa im ne znam statse. Jucer sam igrao protiv lika koji je imao Kolarova za njega znam da ima pace 70. Ja cijelu tekmu nisam mogao pobijeci od Kolarova koliko god metara prednosti imao i koliko god puta ja poslao loptu prema naprijed sa desnom gljivicom. Svaki put bi on sustigao Mbappea i uzeo mu loptu ili sam ja morao stati naglo i dodati nekome drugome loptu jer je Kolarov ipak prebrz za mog Mbappea ili sam mu isao prodati neku fintu i odmah brzi ubacaj. Zelim napomenuti da pricam za akcije iskljucivo po krilu.

 Ja sam sa Gayom uspio stici Mbappea nakon sto je dosao do lopte i to mi je skroz u redu, ali kada se daje lopta u prostor, tu nastaje razlika i tu treba znati kako napraviti tu razliku. Sa Chicharitom sam par puta pobjegao Naldu kroz sredinu i apsolutno mi je ok sa strane igrivosti da vise ne mozes samo fokus baciti na Pace. Pace ce i dalje pomoci i biti bitan, ali ako random ubacis, onda ne mozes puno ni ocekivati iz ubacaja. Na drugu ruku, okrenuti i proigrati na rub 16erca je druga prica. No opet, nikad nisam igrao cisto na Pace tako da meni istovremeno vise pase trentno stanje.

Igrao sam Demo suludo puno. Nije da sam odigrao samo dvije utakmice sveukupno jer nije igrica ni toliko drugacija od dema, za razliku od 18.

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Igram fifu 17, kupio sam ps4 prije 3 mjeseca i nije mi se isplatilo kupovati 18 onda pa sam prednarucio 19.

Na 17 sam online najvise dosao do 3. divizije, a to je prva fifa poslije fifa online koja je bila na PC-u koju sam igrao protiv drugih ljudi.

Ne driblam i ne koristim nikakve finte osim kad pucam da pucam plasirano i one lopte u prostor sto idu po zraku, a ne samo po podu.

Imam na joysticku veoma komplicirane kontrole za vas strucnjake jer ja sam tako naucio od malena i sad samo tako igram.

 

Recimo:
ATTACK

X dodavanje
kocka nabacivanje i visoki pass

krug udarac po golu i izbacivanje sa moje polovice

trokut + krug plasirani udarac (trokut ni za sto drugo ne koristim)

L1 through pass

R1 sprint

i to je to sta koristim od kontrola u napadu

 

DEFENSE

X dodavanje

kocka sliding tackle

krug stand tackle

R2 promijeni igraca

L1 rush GK

R1 sprint

 

Za dribling ni ne znam sta moram, valjda vrtit sa R analogom

 

Pare nisam davao za igrace, najjaci sastav koji sam kupio sa tim coinsima ima 81 OVR rating, a druga postava mi ima 79 pa kad je prvi sastav umoran igram sa drugim i obrnuto.

 

Također, ne znam sta je TOTW, sta su vikend lige jer toga na 17 nije bilo, journey sa onim hunterom pa ga svi imaju u ekipi onda, a ja nisam skuzio kako i tako eto.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 11:57 (acmilan2).
6 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Igram fifu 17, kupio sam ps4 prije 3 mjeseca i nije mi se isplatilo kupovati 18 onda pa sam prednarucio 19.

Na 17 sam online najvise dosao do 3. divizije, a to je prva fifa poslije fifa online koja je bila na PC-u koju sam igrao protiv drugih ljudi.

Ne driblam i ne koristim nikakve finte osim kad pucam da pucam plasirano i one lopte u prostor sto idu po zraku, a ne samo po podu.

Imam na joysticku veoma komplicirane kontrole za vas strucnjake jer ja sam tako naucio od malena i sad samo tako igram.

 

Recimo:
ATTACK

X dodavanje
kocka nabacivanje i visoki pass

krug udarac po golu i izbacivanje sa moje polovice

trokut + krug plasirani udarac (trokut ni za sto drugo ne koristim)

L1 through pass

R1 sprint

i to je to sta koristim od kontrola u napadu

 

DEFENSE

X dodavanje

kocka sliding tackle

krug stand tackle

R2 promijeni igraca

L1 rush GK

R1 sprint

 

Za dribling ni ne znam sta moram, valjda vrtit sa R analogom

 

Pare nisam davao za igrace, najjaci sastav koji sam kupio sa tim coinsima ima 81 OVR rating, a druga postava mi ima 79 pa kad je prvi sastav umoran igram sa drugim i obrnuto.

 

Također, ne znam sta je TOTW, sta su vikend lige jer toga na 17 nije bilo, journey sa onim hunterom pa ga svi imaju u ekipi onda, a ja nisam skuzio kako i tako eto.

 Kontrole su ti interesantne :P

Ovako, dribling desnom gljivom lijepo sjedni za youtube, pokreni Arenu u igri i pokusaj nauciti neke od glavnih (ball roll, roulette, berbaspin, mcgeady spin, heel to heel i novi koji ubi me kako se zove ali svi ce ga zvati po iniesti) i kad ih naucis kontrolirati pocni testirati u igri i eventualno ponovno pitaj tu za informacije kada je sto najbolje. Uzmi u obzir da za kvalitetnu uporabu skill move-ova treba razmisljati sto i kako.

U fifi imas dvije valute. Coins i Fifa Points. Coins je ingame valuta koju zaradujes kako igras tekme, kao nagradu iz natjecanja i prodaje igraca. Fifa Points je p2w valuta gdje EAu dajes novce da bi mogao otvarati packove s tim. Bitno za reci, packove nikada ne uzimaj sa Coinsima (ingame valuta) jer osim ako nemas sulude, sulude srece, gubis Coinse na tome. Jedini koji su bili ok u 18 i 17 su bili Bronze Packovi ali to nek ti movie bolje pojasni.

Ekipe mijenjaj nakon svake tekme. Dakle igras jednu tekmu sa Squad 1, drugu sa Squad 2 i rotiraj ih. Svaku tekmu koju imas igrace u rezervama i zamjenama, a ne iskoristis ih u igri, dobivaju +10 fitness.

Weekend liga je bila u 17 i 18. To je natjecanje koje se odvija svakog vikenda od petka do nedjelje. Ove godine su smanjili broj tekmi koje mozes odigrati sa 40 na 30. Shema je takva da sto vise tekmi pobijedis, bolje nagrade dobivas. Za WL se ove godine moras kvalificirati sa bodovima ali kako to funkcionira me ne pitaj jer jos nisam dosao do toga.

TOTW su kartice koje se svaki tjedan ubacuju na igru na tjedan dana. To su igraci koji su odigrali dobro tokom tjedna i dobivaju upgrade na kartice i mozes ih ili izvuci iz packova ili kupiti sa marketa od drugih igraca koji su ih izvukli. Imas jos nekoliko slicnih specijalnih kartica koje funkcioniraju po slicnom principu.

A Journey ce ti kada ga zavrsis dati nekoliko kartica s kojima onda mozes igrati u FUTu. Osim u slucaju da EA sjebe kao sto su prosle dvije godine sjebali, kartice ne vrijede bas nesto ali (AKO EA SJEBE) bi se mogle iskoristiti u odredenim SBCevima. Npr, prosle i pretprosle godine su Delle Ali i Kane bili u POTM SBCu i jedan od zahtjeva je bio "specijalna kartica iz tottenhama". EA nije iz toga iskljucio karticu koju dobijes iz Journeya i hrpa ekipe je uspjela rijesiti SBC prije nego je EA shvatio zajeb i promijenio zahtjev.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Par dana na twitch-u pratim pomalo fut gameplay i ono sto se odmah da videti jeste da su izgleda pasovi jos precizniji, cini mi se da je fifa 19 jos veci ping pong od predhodne?

 

Iskreno frendu i ja sam se uzvrtio i kupuje mi se igra, jer jedino što igram je nogomet, tako da mi 60 EUR-a i nije neki financijski udarac, ali brate kada osjetim onu kanadsku viziju nogometa i njihove pohvatane parametre raznih nogometni faktora, OHLADIM u istom trenutku. Razmišljam da ove sezone fifu igram čisto radi zahebancije bez opterečenja, kako bi ekipi ukazivao na sav apsurd koji se događa na terenu iako znam da tim neću ništa postići.

 

Žali Bože što smo u takovj situaciji gdje EA ima glavnu riječ kada je u pitanju virtualni nogomet. 

 

Jbt., zar je moguće da mase ne vide koja je ovo komedija od igre. Manchester United im je partner. Pa kada bi ovi mulci pogledali par clipova na youtube-u, što starih legendi , što novih igrača, počevši od vratara pa do napadača i pokušali usporediti ovo ruglo s CLIPOVIMA, momentalno bi osjetili da kod njih nešto ne štima i da nema apsolutno nikakve emocije.

 

Ovdje ne aludiram na full simulaciju, jer to jedna nogometna igra kao video igra i ne treba biti s obzirom da jedna tekma traje 12+min, ali jako je bitno pogoditi osjećaj i to onaj krucijalni kod zabijanja golava, koji je fifi toliko nakaradan i čudan već godinama.

 

Samo da mi je vidjeti koja bi budala ovo igrala da nema FUT-a kao moda i silnih licenci.

 

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
9 godina
offline
Re: FIFA 19
Onda sam ja budala jer kupim igru, igram offline i tu i tamo bacim online neki meč.

Btw, jel zna netko kada stiže ključ od cdkeys.com stranice, 28. ili koji dan kasnije/ranije?
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
playjob kaže...
Onda sam ja budala jer kupim igru, igram offline i tu i tamo bacim online neki meč.


 

Igras offline jer imas taj ugodjaj zbog silnih licenci. Sada ponovo pogledaj sto sam napisao u svom prethodnom postu. Da je fifa osudjena kao pes bez licenci, stvarno moras biti freak pa da igras ovu kanadsku viziju nogometa.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.9.2018 15:44 (TheMaverick).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...
playjob kaže...
Onda sam ja budala jer kupim igru, igram offline i tu i tamo bacim online neki meč.


 

Igras offline jer imas taj ugodjaj zbog silnih licenci. Sada ponovo pogledaj sto sam napisao u svom prethodnom postu. Da je fifa osudjena kao pes bez licenci, stvarno moras biti freak pa da igras ovu kanadsku viziju nogometa.

 

 

 Pa kad fifa nije imala toliko licenci i nije imala fut pes je dominirao nogometnom scenom. EA mora dici spomenik osobi koja je izmislila fut.

15 godina
online
FIFA 19

Dakle nakon odigranih 5 tekmi na PS4 mogu sa sigurnošću reći da ova igra nema veze s onom igrom na PC. Na PS4 igra je vidno brža a igrači pokretljiviji i agilniji. Na PC igra mi izgleda kao astronaut koji hoda po mjesecu. Nije problem brzina koja je ok već je problem kaj sve izgleda u kurcu. Ne znam kako bih to objasnio. Sve mi je prirodnije i normalnije na PS4. Bio sam u bedu nakon što sam par dana igrao na PC jer se nisam mogao snaći. Puknem 20 puta po golu a lopte idu kao baloni. Pogodim okvir tri puta. Na PS4 sve je sjelo na mjesto. Osjećam se kao riba u vodi. No i dalje mislim da je igra sranje ali je definitivno manje sranje nego na PC. Inače meni igra zadnje dvije godine na PC izgleda blagi užas tako da možda nisam objektivana ali definitivno mi ne leži.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Evo mene je sada izbacilo vodim lika 2:0 70min i izgubim konekciju sa serverima ne kuzim kako jer pored fife imam jos upaljenu igru top eleven gdje se igrala utakmica. Sto znaci nije do mene jer da je do mene ne da bi me izbacilo iz fife izbacilo bi me i iz top elevena. Majku im bolesnu tu se borim za one bodove ostalo mi je jos dva sata a tako sam htio doci do 9000pts sad mogu zaboraviti na to jer realno premalo imam tekmi da dodjem do tih bodova. Pucanje mi je uzasno jos uvijek ne mogu zabiti gol dalje od 7m. Sve golove koje zabijam su tap inovi ili ubacaj. A kad god pucam u sesnaestercu igrac mi pogodi golmana ili promasi gol ne mogu pogoditi sa nikime kut gola. Izgleda da kad kupim igricu morat cu uloziti vrijeme da naucim timed finishing jer ne mogu vjerovati da su stavili da vise ne mozes pogoditi kut gola sa obicnim igracem vec samo sredinu. Desila mi se situacija gdje sam sa Salahom pucao po praznom golu sa 5m i frajer me skrsi sa ledja i dobije samo zuti karton. Onda sljedeca akcija on puca sa 17m ja idem uklizati u blok ali on opali loptu prije i moj igrac nastavi sa uklizavanjem i ovaj suparnicki igrac nastavi trcati i padne preko mog igraca i ja dobijem crveni karton?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Evo upravo dobio jednog naseg. 4-0. Igra voli biti cudna po pitanju fizike. Lopta se odbija od svega i svacega i bilo bi lijepo da ako izguras igraca da se tvoj igrac odluci otici po loptu. Sastavio sam mu Neymara sa Valenciom (woooohooooo, dobio ga iz SBC packa), Neymar pokusava ne pasti a Valencia protrci pored lopte. Reko koji kurac?!

Brzinski savjet. Nemojte koristiti najbolje loan kartice koje imate, cuvajte ih za WL jer koristiti ih dok se navikavate na igru je besmisleno, a u WL bi mogli napraviti razliku izmedu rankova.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači uzeo ovaj preorder za PS4, igra došla sinoć, pa mi se kao downloadala i sad se kao instalira, ono uđeš u igru i možeš samo kick off sa par ekipa, ništa drugo ne mogu. Sad mi na 64% i instalirava se doslovno 5% za 2 sata, wtf je to ? Ima netko sličan problem ? Ovim tempom se neće do sutra instalirat ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Očito se još skida.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice