FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.899
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
FIFA 19

Ja sam mislio da sam ja jedini kod koga se desavaju cudne stvari na ovoj fifi,ali vidim da je tako i kod vecine. Sinoc sam bio u diviziji 4,prije toga dobijem skoro 10ak tekmi za redom i to sve sa dva gola razlike,minimalno. Jutros sjednem da odgram malo i sve i jednu izgubim. Primio sam 5 golova makazicama u 5 utakmica za redom i to sve izgubim po 1:0. Naravno ja napadam cijelu utqkmicu i imam po 10 100% tnih sansi,a moji napucavaju i gadjaju avione,a protivnik jednom predje pola i odma go. 

Vrhunac je bio kada je lopta pala u 5m moja tri igraca stoje kao i golman i cekaju 5dec da protivnicki igrac dotrci i utjera je u gol. Ova fifa na pocetku mi se svidjala,ali kako vrijeme odmice,sve je vece sranje. 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Tri pua vodim dns,tri puta opponet disconnect,tri puta mi ponište utakmicu,znaci koda se nije igralo i naravno uzme fitness i contract...pa ti igraj frende

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Mislim da sam ipak šampion glupih golova ja. Evo recimo ja sam bio u desetak ovakvih situacija i protivnički igrač uvijek ispuca loptu a pogledajte što je napravio moj u prvoj takvoj situaciji? Pogledajte gol iz druge kamere. Moj igrač uopće ne gleda loptu niti je zainteresiran za igru.

 

 

 

Ovo mi je već omiljena situacija. Ispucam čistu loptu glavom iz svojih 16m naravno na jedinog igrača i to protivničkog koji finesse udarcem s 18 m vraća loptu u moj gol. Ja ne znam je li u ovoj igri moguće ispucati loptu glavom a da ne stvoriš zicer protivniku. Inače, lik mi je zabio tri ovakva gola a ja preko 20 udaraca, njegov golman 14 obrana, moj courtois standardne 4 obrane. I sada ti nekoga pobijedi. Jednostavno nije fer.

 

 

 

A kako ne mogu zabiti gol evo jednog primjera a mogao sam ih postati desetak. Svi su otprilike isti. Ja ne znam je li mene netko tamo jebe ili koja kita se događa? Za kraj, otvorim 10 ovih gigam mega packova i dobijem ruffiera koji vrijedi nekih 2600 coinsa. I sada da ostanem normlana?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam dns imao situaciju gdje sam odigrao hrpu dodavanja i nasao sam se sa Mandzukicem u gol sansi na nekih 12m i zapucam ja prema praznoj strani gola kad odjednom iz nicega moj Callejon istrci ispred gola i blokira loptu i sudac svira zaledje???? Steta sto EA ne cuva snimke za zaledje da to vidite inace na utakmici bar 2,3 retardirane stvari imam za pokazati

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja sam dns imao situaciju gdje sam odigrao hrpu dodavanja i nasao sam se sa Mandzukicem u gol sansi na nekih 12m i zapucam ja prema praznoj strani gola kad odjednom iz nicega moj Callejon istrci ispred gola i blokira loptu i sudac svira zaledje???? Steta sto EA ne cuva snimke za zaledje da to vidite inace na utakmici bar 2,3 retardirane stvari imam za pokazati

 Ista stvar i kod mene. Ja ne znam jesam li preglup za ovaj današnji nogomet ili što ali nije mi normlano da mi se događaju takve stvari. Evo sad, zaboravio snimiti. Opet udarac u stativu i lopta mi se odbije po sredini gola a ja na 10m i puknem u prazan gol. Lopta jedva ide i lik je stigne na crti. Gledam, ništa mi jasno nije. Nego koliko je dovoljno bodova do sada bilo za rating 3? Ne da mi se više igrati. Danas sam krenio i natukao nešto preko 7.6k a vidim da je granica na 4.4k. Još ostalo desetak sati pa ne znam hoće li me stići? Je li do sada to bilo dovoljno?

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 22:43 (movie).
5 godina
offline
FIFA 19

Prvi put da mi se posrecilo u otvaranju pack-ova. Uradim jedan od onih advanced sbc i dobijem Modrica u prime gold pack-u. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
ertz111 kaže...

Prvi put da mi se posrecilo u otvaranju pack-ova. Uradim jedan od onih advanced sbc i dobijem Modrica u prime gold pack-u. 

Ja sam jučer završio taj kompletan i marquee a packove čuvao za danas. Ruffier 84 najbolja kartice u svemu tome. Tog ruffiera sam do danas dobio jedno desetak puta a ne vrijedi 3k coinsa.

5 godina
offline
FIFA 19

Potrosio sam na pocetku 30e za fifa points da bi otvorio pack-ove i nista nisam fobio i vise ni 1e dati necu. Bilo mi dosadno i poceo rijesavati sbc,dobijem Modrica,Tiago iz Bayerna,Mendy man city i onoga totw iz atl.bilbao,mislim da je neki Silva,njega odma prodam i stopera iz Reala, Fernandez. Bolje sam igrace dobio “za dzabe” neko sto sam kupovao. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači nakon svega onog retardiranog danas šta se dešavalo, odem na piće sa curom, vratim se i evo odigrao 4 utakmice i milina sve, nema glupih stvari, nema glupih golova, nema glupih promašaja, baš sve ono kako bi trebalo bit, 3 dobio u kojima sam baš bio bolji, jednu izjednačenu utakmicu izgubio ali sam sam kriv jer sam 2 puta bzvz ispao u obrani, ono gušt igrat, pa ti sad reci, a danas puko skoro. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovo je postalo neigrivo, rezime utakmice od prije 20 min - spoji me sa timom 8 bronci 2 silvera i gold, gameplay ubrzan x5, njegovi igraci iako bronce sustizu moje, zabijem gol u cca 65min lik izjednaci u 70 min glupim golom, 89 min nabacujen sa desne strane njegov golman odbija balun mom igracu na 10 m da bi ga on u stilu ramosa ispalia u reflektore, 90 min njegov golman ispucava, u skoku moj sanchez i neki njegov manji za glavu nadskoci moga i unazad odigra svom napadacu koji proleti kraj moje obrane i 1 v 1 s golmanon i dobijen gol

Lik je ima 3 suta u utakmica 2 u okvir ta 2 su gol ja 19 14 u okvir, golman mu je bronca svaki udarac direkt njemu u ruke s kojegod pozicije i vrste suta

GADLJIVO 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Dobio nagrade sada pa isao na 2 mega packa i 2 player packa, jebeni Perrin najjaca kartica i naravno sve untradable..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja glupan išao na tradeable packove, prvi dobio Di Mariu i ponadao se, kad ono 4k  Drugi pack, Škrtel najbolji 

 

Na svemu skupa bih mogao možda namaknuti kojih 20k (44k coinsa sam mogao uzet) al fakat mi se neda to sve sad prodavat.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nije lose, jos uletio i marquinhos :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ja glupan išao na tradeable packove, prvi dobio Di Mariu i ponadao se, kad ono 4k  Drugi pack, Škrtel najbolji 

 

Na svemu skupa bih mogao možda namaknuti kojih 20k (44k coinsa sam mogao uzet) al fakat mi se neda to sve sad prodavat.

 

ja cu definitivno sljedeci put uzeti coinse.

ovo mi je drugi tjedan da sam dobio prst u dupe a jebem se cijeli tjedan da skupim bodove.

15 godina
offline
FIFA 19

Fakat sam idiot. Idem na packove i dobijem gotovo duplo manje nego sto bih dobio da sam uzeo coinse.. Stalno mislim, možda je danas taj da. Aha.. moš misliti da je. Sinoć sam prodao umtitia i ramosa. Išlo mi na živce kako su u skoku uvijek 1 cm preniski. To što su kod mene igrali igra i stoper od par tisuca coinsa. Preskupo da bi protivnici od mene radili budalu na svaki drugi centaršut.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dva puta sam birao i oba puta uzeo keš. Ne vjerujem u sreću kada je fut u pitanju, jer toliko sam WL odigrao i svaki put dobio čunu, tako da...Čak su me hebavali i u mjesečnim nagradama.

 

Imam 111k za pojačanja, ali još mi se ne troši. Budem razmislio nakon što ispucam ove coins boostove.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2018 11:12 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

Mene zapao Kulibali,ostalo je otisno na prodaju,i skoro sve sam prodao,zaradio blizu 30k,uzeo pack-ove,prosli put sam coinse. 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Nakon 4 pobjede i zlatne lopte u draftu dobijem jebenog Milika i Diera! Pa znaci pun mi je k igre i svega! Koliko truda i nemogu dobit nista vise od jebeog 80 ratinga i vrijednosti od 1000 coinsa.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Samo cu rec da me sram rec kaj sam dobio u pcku rank 1,glavni igrac neki jezavac 82 rating kojeg vec imam,nikad više...

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ja sam uzeo 50k bagradu znam da nema nista od packova.

 

Imam 300k da sastavim momcad za wl.

Koga preporucate od talijana

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Ja sam uzeo 50k bagradu znam da nema nista od packova.

 

Imam 300k da sastavim momcad za wl.

Koga preporucate od talijana

 Immobile must have, najveca zvijer na igrici barem meni. Tu je jos Skriniar, Cancelo, Benatia, Alex Sandro, Perisic, Keita Balde, SMS, Matuidi..

11 godina
offline
Re: FIFA 19
miikaa77 kaže...

 Immobile must have, najveca zvijer na igrici barem meni.

 

Dobio ga negdje u pocetku futa i nisam dao gol sa njim u 10 tekmi, taj sta moze promasit je preruzno..

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Maolas izgleda OP.

 

Immobile svakako ide jer se ionako nema puno opcija.

Mislim se izmedu Chielinija i Koulibalya...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
miikaa77 kaže...

 Immobile must have, najveca zvijer na igrici barem meni.

 

Dobio ga negdje u pocetku futa i nisam dao gol sa njim u 10 tekmi, taj sta moze promasit je preruzno..

 Ti nisi dao go u 10 tekmi ja u 15 tekmi 16 golova. Reko sam najveca zvijer da je po meni. Meni jest.

15 godina
offline
FIFA 19

Osim zvijeri od kartice počeo sam gledati i staminu kartice. To mi je ove godine jedan od bitnijih statsa. IF Gundogan odlična kartica ali oko 55 minue je mrtav ma što radio s njim. Sinoć ga prodao uz kompletnu obranu. Imao sam obranu za 500k coinsa a sada imam za 90k coinsa i isti vrag. Ustvari, ova sada je bolja. Bar u prvih desetak tekmi. Još da mi je skupiti za de geu i aubu i meni za ovu fifu dosta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Igram protiv lika koji ima Hazarda i Aguera totalno je znao igrat. Frajer samo trci sa Hazardom ravno i moji igraci prolaze izmedju njega i lopte a kad mu uzmu loptu onda im on redovno uzme loptu nazad iste sekunde i nastavi trcat ravno. Moj leno ima samo jednu obranu dok njegov ederson 9 sto je dosta smijesno usporedjujuci udarce jer je on pucao samo 4 puta unutar sesnaesterca dok sam ja pucao samo jednom izvan sto znaci po nekoj logici moj golman bi trebao imati vise obrana jer je on pucao samo iz daljine dok sam ja pucao sa 5m (moji udarci su zelene boje dok njegovi plave).

 

Igrica je toliki pay to win da je odvratno koliko je ocito frajer me polomi uzme loptu krene trcat ravno zabije se u mog obranbenog i sudac svira penal??? Alo majmune glupi sto tako glupo programiras ako je on napravio prekrsaj i ti to ne sudis i onda se on samo zabije u mene i ti si u program unio da je to penal? Ne kuzim, EA pogledajte molim vas pogledajte barem jednu nogometnu utakmicu jer vam fali uzasno puno znanja o nogometu ovo izgleda koda je igricu radio covjek koji je cijeli zivot igrao hokej. 

 

U prvom videu mozete viditi L1+trokut,L1+trokut i tipka za udarac samo je to potrebno da zabije? Kako? Ako je tako lako zabiti gol zasto je njegov Ederson branio udarce kao Spiderman sa 7m udaljenosti.

 

Dok u drugom videu mozete vidjeti kako frajer pritisne R3 i stisne kocku za udarac i bum to je dovoljno da Aguero zabije gol sa skaricama sa 30m jako realno ja stalno vidjam u utakmicama kako igraci sami sebi nadignu loptu i opale je sa skaricama sa 30m. Bravo EA, odlican posao, svaka cast.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja nisam izgubio od jučer popodne. Tek prekjučer odigrao placemente, 3-1-1 imao i bacilo me u 5. Na početku mi trebalo malo da pohvatam, a od jučer popodne nanizao valjda 15 pobjeda, evo sad prvi draw. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

Kada stizu nagrade za WL?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovo gore mi je trenutna ekipa. Imam 200k coinsa na raspolaganju i planiram ih potrošiti na 2-3 pojačanja. Razmišljao sam da mi sigurno treba novi golman i lijevo krilo. Golman bi bio Handanovič (60k), a krilo Douglas Costa (110k, jučer je bio oko 90) ili Perišić (65k). Onda bi možda još uzeo stopera i dvojba je Bonucci (20k) ili Chiellini (cca 70k).

 

Ili mislite da bi pametnije bilo na nešto drugo potrošiti?

2 Handanovič+Douglas+Bonucci
1 Handanovič+Perišić+Chiellini
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jesu li cijene ovakve zbog Wl nagrada ili ce ostat ovakve

Isplati li se prodavat sta od ovoga

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice