FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
blowfish_cro kaže...

Sexy WC Papiru, jedno pitanje za tebe. Vidim da imaš relativno mali transfer profit, a mach earnings su ti tek nešto malo veći nego meni, a imaš veći club value. Kak je to moguće? Puno sreće u packovima? Pointsi? 

 Club Value je besmislena statistika. Ne znam da li itko zna kako funkcionira, a moja je vjerojatno pretjerana zbog kolicine loan igraca koje imam u klubu, dobar dio njih nema vise ni contractse ali s obzirom da jedva igram zadnja dva tjedna i da sam lijen, jos su u klubu.

A FP, pa necemo se vrijedati, jesam glup ali toliko... :P

Ajde ako ces biti doma iza 6 da odigramo koju tekmu, i sa Ruyom moram :)

 Ma znam, brijem da se broje svi igrači u klubu pa mi je bilo čudno. 

Budem tu vjerojatno, samo zovi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Popularna liga, popularan klub, dobar rating (86), jedini problem je 3* slabija noga. Trenutno vrijedi 50k coinsa, mislim da ce pasti do 40-45k tokom tjedna i onda se vratiti na 50k ili vise.

Meni izgleda kao igrac dobar za poziciju CAM sa chem. marksman ili nesto slicno.

Gundogan IF(86 rated) je bio 55k kada je bio u packovima, sada je 80k.

 

Edit- odgovor na pitanje od zlurad

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 14:44 (zagid3).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

sada je 80k.

 

 

 

skocila mu je cijena zbog SBC-a i Icona jer te trazi IF a on ima 86 ocjenu.

ja sam ga imao i mrtav je.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ništa onda čekam idući tjedan da ga utopim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 14:54 (zlurad).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Ništa onda čekam idući tjedan da ga utopim.

Mislim da što duže čekaš da će manje vrijediti. U ponedjeljak idu nagrade od SB i opet će se zatrpati market a sumnjam da će biti tražena kartica. Prava prilika je bila utopiti ga odmah sinoć. Samo si trebao pogledati na par kartica koliko ide na bidanju te formirati cijenu i riješiti ga se. Ja igram s englezima i ne bih ga nikada uzeo. No za neki sbc dobro će doći. Pitanje je sada samo cijene. Danas ti ga se definitivno ne isplati prodavati ako nemaš neku ideju što s coinsima. Ako misliš nešto uzimati, sve je proporcionalno palo pa koliko ćeš danas dobiti manje za njega toliko ćeš jeftinije kupiti ono što želiš. Na kraju si na istom. No kako god napraviš uvijek će ostati ona sumnja, jesam li mogao bolje. No znam kada kemijam i gledam kako bolje, uvijek ispadne gore..

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
zagid3 kaže...

sada je 80k.

 

 

 

skocila mu je cijena zbog SBC-a i Icona jer te trazi IF a on ima 86 ocjenu.

ja sam ga imao i mrtav je.

Slažem se no od sada ce kontantno bit SBC za Premier league Potm i jos dodatno za Laliga Potm i Bundesliga Potm.

Mislim da ce zbog toga IF kartice sa visokim ratingom stalno bit skupe,pogotovo ako su iz popularnih liga.

 

Ja sam ulozio u  Andre Silvu IF i Oier IF 150k dok su isli po 10-11k. Trenutno su na 13 250 coinsa,zarada nakon poreza 1000-1700 po kartici sveukupno 15k(ni oro ni kopo) za ovaj tjedan.

Također kupovao Zieler IF iz bundeslige za discard cijenu (znaci 10250) i prodao ih kad sve kad je dosegao 13k(trenutno je 14k)  zaradio 20k na njemu.

I jos u neke IF iz popularnih liga(koje sam uspio snajpat) koji budu po discard cijeni i bar 81 rated.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zlurad kaže...

Ništa onda čekam idući tjedan da ga utopim.

Mislim da što duže čekaš da će manje vrijediti. U ponedjeljak idu nagrade od SB i opet će se zatrpati market a sumnjam da će biti tražena kartica. Prava prilika je bila utopiti ga odmah sinoć. Samo si trebao pogledati na par kartica koliko ide na bidanju te formirati cijenu i riješiti ga se. Ja igram s englezima i ne bih ga nikada uzeo. No za neki sbc dobro će doći. Pitanje je sada samo cijene. Danas ti ga se definitivno ne isplati prodavati ako nemaš neku ideju što s coinsima. Ako misliš nešto uzimati, sve je proporcionalno palo pa koliko ćeš danas dobiti manje za njega toliko ćeš jeftinije kupiti ono što želiš. Na kraju si na istom. No kako god napraviš uvijek će ostati ona sumnja, jesam li mogao bolje. No znam kada kemijam i gledam kako bolje, uvijek ispadne gore..

 Toliko mi je dosadno na poslu jer sam na porti danas, da mislim da ću ga sad staviti na market kako bi imao šta pratiti 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

 Toliko mi je dosadno na poslu jer sam na porti danas, da mislim da ću ga sad staviti na market kako bi imao šta pratiti 

 Ako nemaš ideju što s coinsima onda je glupo stavljati ga danas na market. Bar pričekaj sutra.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ma znam otprilike, mislim da cu T. Silvu uzeti kad mi sjednu coinsi od wl + ovo od Bernarda. Upast će umjesti Gimeneza.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2018 16:30 (zlurad).
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

A kad ce ti coinsi ?

This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mislim u 19:00 ako se ne varam

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Što vrijedi uzeti od napadača u engleskoj ligi? Sve što vrijedi je preko 250.000 coinsa, Aubameyang, Aguero, Lukaku, Kane... a toliko nemam, imat ću oko 150.000 danas ako prodam sve planirano. Ili da čekam i skupljam za nekog od njih? Imam Lacazettea, a malo mi glupo uz njega uzimat Gabriela Jesusa koji je isti kurac. Kakav je Firmino, jel vrijedi tih 100.000?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Q-Tip kaže...

Što vrijedi uzeti od napadača u engleskoj ligi? Sve što vrijedi je preko 250.000 coinsa, Aubameyang, Aguero, Lukaku, Kane... a toliko nemam, imat ću oko 150.000 danas ako prodam sve planirano. Ili da čekam i skupljam za nekog od njih? Imam Lacazettea, a malo mi glupo uz njega uzimat Gabriela Jesusa koji je isti kurac. Kakav je Firmino, jel vrijedi tih 100.000?

 Ovaj TOTW Josh King je u svakom drugom EPL timu protiv kojeg igram, Arnautović isto izgleda OK ak igraš possesion. Vardy izgleda solidno od ovih jeftinijih.


Btw, Kane je 160k.

13 godina
offline
Re: FIFA 19

Ekipa spremna za WL.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Živo me zanima ako Bolt dobije profesionalni ugovor u Central Coastu dobiti i svoju karticu, imao bi ga onako iz gušta 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Nisam igrao fifu vec 5 dana isao upalit jer mi se igralo. Vodim 2-0 kontroliram utakmicu sve super kad ono frajer ubaci i zabije mi gol glavom sa 5m moja dva obranbena uopce nisu bili pored tog igraca+ moj golman nije htio izletiti na loptu. Ja igram lijepo dalje kontroliram prijetim kad ono 90 min frajer krene trcat ravno sa napadacem srusi mi Skrinjara i de vrija i ja lud vec jer kako sudac nije svirao prekrsaj trcim sa Gayom idem mu se uklizati sa ledja sa 20m udaljenosti  moj obranbeni ga promasi???? i frajer normalno zapuca i lopta prodje pored Lena koji je loptu ispratio pogledom odmah sam stisnuo alt+F4 premda nebi izgubio vec bi imao nerijesenu. Mislio sam da ce me igra postediti gluposti premda je nisam igrao 5 dana ali ono k

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Jesu li dosle nagrade za wl?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Jesu li dosle nagrade za wl?

 U 20h

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
FIFA 19

Silver 3 u WL u onom packu što se bira igrač kita - max je 84 rated igrač kojeg se može dobiti i ponuđena su dva na izbor.

Dobio neka dva 70 i nešto rated igrača - uzeo meksikanca nekog.

A u ostalim packovima Boateng - sutra ide na bubanj kad se market malo smiri :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...

Ekipa spremna za WL.

 Nek' su ti bogovi u pomoci 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
offline
Re: FIFA 19
Mi moze ko objasnit na koju foru je moj igrac s brzinom 99 sporiji od protivnickog koji ima oko 80? Moj igrac s full fitnessom, nije bitno jel lopta kod mene ili kod njega, uvijek je brzi..
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Gold 3 WL - od TOTW uzeo najbolje opcije Pandeva i Tatarusanua, sa njima ne mogu apsolutno ništa. U ona 3 Mega i rare packa dobijem opet Kagawu, Glik i Kepu, 3 boarda gori od goreg.

 

U Weekleyu za rank 1 uzmem onih 6 untradable još veći kriminal, najbolji igrač jebeni Partey i Parolo.

 

Složio Marquee isto neke jazavce dobijem.

Znači 2 ona TOTW neupotrebljiva i 12 packova nema igrača da vrijedi preko 2k, onda to pobacam u 5 onih gold upgrade  packova na SBC, isto sve neka sranja ispod 80 rat.

 

 

Suma sumarum igrao đabe, samo vrijeme gubim, i dalje najskuplji igrač kojeg sam otvorio Sami Khedira hahahahaha jebenooooo.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Živo me zanima ako Bolt dobije profesionalni ugovor u Central Coastu dobiti i svoju karticu, imao bi ga onako iz gušta 

Rekli su da će dobiti karticu ako potpiše ugovor.

12 godina
offline
FIFA 19

U paketu od weekend lige.

Moj prvi ikad

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Doslovni isti scenarij.

 

Ko da sam pisao.

Od odabira packova pa do Khedire.

 

 

This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

U paketu od weekend lige.

Moj prvi ikad

 Ja sam prošle godine isto prvi i zadnji put dobio ikonu i to mrtvog Desaillya od 86. Mislim da sam ga prodao za cca. 280k.

Koliko Laudrup vrijedi?

12 godina
offline
FIFA 19

Otišao je za 440 000

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

U paketu od weekend lige.

Moj prvi ikad

 

Sada si se je**....Nemaš više pravo kukati. 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...
C3c1l kaže...

U paketu od weekend lige.

Moj prvi ikad

 

Sada si se je**....Nemaš više pravo kukati. 

 

Fascinantno da u 8 paketa od nagrada ja nisam izvukao rating veci od 84 i Benzeme koji ide po 3k. 

I onda mi bubne u zadnjem paketu Iconu, kao da mi je vratio za sve ono prije :)

Ali da, bas sam bio online sa prijateljem na sluskama i derem se evo Icone, kaze on isto sto i ti, za ovu godinu nemas vise pravo glasa 

10 godina
offline
FIFA 19

A za sada mi nije lose bilo...kupio sam samo 1 paketic,ostatak sam otvorio od sbca i ovih nagrada zadnja 3 paketica su rakitic,muller,jesus i jos pun k igraca sto idu za 2-3k.Nije lose.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice