FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Šta reći nakon ovoga???

 

edit: ne znam zasto su ovako okrenute ali vidi se

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 18:48 (zlurad).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Jeli mi moze netko objasniti kako je moj Mandzo uspio lobati golmana unutarnjim djelom noge? Te kanađane fakat treba potjerati na livadu pa da vide kako se puca lopta 

A što reći na ovo? Igrač od metar i žilet u skoku raznese mrcinu od 185 cm i duplo većom masom od svoje. Kada bi ovo kante radio u stvarnosti vrijedio bi 300 milja eura. Infarkt sam dobio. U produžecima ne možeš uputiti udarac po golu. Sve blokiraju. Na penalima mi se igra smiluje i AI ne zabije niti jedan penal. Prvi penal krenem lijevo a ai puca desno i moj golman ode desno i obrani iako sam se ja odlučio za suprotnu stranu. Kada ova igra hoće i mrtav prdne.

 

 

 

 

 

samo bih dodao, odigram onaj prvi marquee s englezima. Potrošim točno 2500 coinsa i u packu nazad dobijem 2900 coinsa. Pa ja ne mogu vjerovati?

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 19:39 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Odlicna kartica odlicni statsi i onda stamina 74, i moras ga vaditi u 60toj min, a ulozio si u njega 300-400k coinsa

Tak uvijek uniste i end of an era kartice

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Odlicna kartica odlicni statsi i onda stamina 74, i moras ga vaditi u 60toj min, a ulozio si u njega 300-400k coinsa

Tak uvijek uniste i end of an era kartice

 Onda reci Reusu da vjezba kondiciju u teretani pa bude sljedece godine imao vecu staminu

8 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...
ruya kaže...

Za mene je fifa RIP. Odigracu ponekad neku utakmicu kad sam je vec kupio i poceo jesti govna ali da igram konstantno kao predhodne ne pada mi na pamet. Ova igra uopste nije merilo skila kao neke predhodne fife. Danas odigrao 3 utakmice i zadnju kod 3:3 rezultata izadjem iz igre, svaki put cim povedem obavezno primim kick off glitch gol, pa iz kornera i tonu drugih budalastina koje nemaju veze ni sa sportom ni sa fudbalom. U ovoj fifi jedino sto valja je matchmaking jer te u sekundi spoji sa protivnikom i nista vise, totalno promasena igra i kung fu fudbal. 

 Meni je npr. career mode sasvim solidan ove godine. Igram s Liverpoolom na ultimate tezini i ok je, zabavno, a i teze nego prijasnjih godina. Sto se tice WL-a...odigrao sam prve dvije WL i to je to. Prvu WL sam igrao s svojim panj timom tako da se nisam ni zivcirao. Drugu WL kap koja je prelila casu bila je tekma negdje na pola WL. Znaci lik igra neku formaciju s 5 iza. Rokne ingame d-pad za taktiku i stavi opciju hug the sideline. Cijelu tekmu nije odigrao pass po podu vec samo cross na stranu i centarsut u 16. Dobio me 4-3 anti-nogometom, 4 gola glavom, od kojih je 2 zabio glavom sa 16m, a ja sam u tekmi pogodio jedno 4 stative/precke. Zao mi sto nisam snimao tekmu. Nakon toga sam rekao da cu odigrat WL do kraja samo sto sam bio na pola puta, ali da slijedece vise nema sanse ukoliko ne dodje neki patch kojim ce igra online postat postenija. Tako da ovu WL pauziram bez obzira sto uredno imam osiguranu kvalifikaciju, ali nema smisla. Dns sam odigrao par tekmi division rivalsa i to je bilo to. Ubuduce ce bit jedna-dve tekme dnevno i dosta. RDR2 je prednarucen, treba malo igrat igre koje ne rade igraca debilom.

 A kad sam rekao da je za mene fifa rip prvenstveno sam mislio na fut i online modove, isto sam poceo sa Redsima career mode i izgleda sve fantasticno ali mi nema neku draz offline igranje, od kako igram fifu recimo od fife 15 negde, igram samo online i ponekad sa drugarima, ne volim nekako protiv cpu-a igrati ne znam zasto. Sto se tice wl kvalifikovao sam se i za proslu i nisam aktivirao kvalifikaciju ni onda a ni ovaj vikend, kad vidim koja je debilana i nindza fudbal u DR ne mili mi se ni igrati wl uopste. A RDR2 danas poceo download 40gb skinuo, tu igru cekam 8 godina bukvalno, prvi deo presao na x360 i dugo, dugo mi je bila najbolja igra koju sam ikad igrao.

Sto se tice fife online tu je prica zavrsena za mene, makar ona takmicarska strana, mogu ponekad odigrati koju tekmu ali to je sve. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 23:49 (ruya).
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Jel tko probao fernandinha?

 

Mislio sam prodati Dembelea i dovesti njega ako se isplati.

Igram 442

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
zagid3 kaže...

Odlicna kartica odlicni statsi i onda stamina 74, i moras ga vaditi u 60toj min, a ulozio si u njega 300-400k coinsa

Tak uvijek uniste i end of an era kartice

 Onda reci Reusu da vjezba kondiciju u teretani pa bude sljedece godine imao vecu staminu

Nisam vidio profesionalnog igrača na toj razini da ne može igrati nakon 60 minute? Kada većini pogledaš staminu izgledaju kao rekreativci. Jedan bale ima staminu 75 a u 90 minuti trči brže od bilo kojeg igrača na terenu. Jedan umtiti ima staminu 78 a može trčati tri utakmice. Čudi me da jedan messi s tako malom staminom u igri u stvarnosti rješava utakmice u 86 minuti. Po igri bi odavno trebao biti out.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
The_K kaže...
zagid3 kaže...

Odlicna kartica odlicni statsi i onda stamina 74, i moras ga vaditi u 60toj min, a ulozio si u njega 300-400k coinsa

Tak uvijek uniste i end of an era kartice

 Onda reci Reusu da vjezba kondiciju u teretani pa bude sljedece godine imao vecu staminu

Nisam vidio profesionalnog igrača na toj razini da ne može igrati nakon 60 minute? Kada većini pogledaš staminu izgledaju kao rekreativci. Jedan bale ima staminu 75 a u 90 minuti trči brže od bilo kojeg igrača na terenu. Jedan umtiti ima staminu 78 a može trčati tri utakmice. Čudi me da jedan messi s tako malom staminom u igri u stvarnosti rješava utakmice u 86 minuti. Po igri bi odavno trebao biti out.

 Nezz za Reusa koliko moze trcat ali znam da je istina ovo sto si rekao za Messia covjek igra 95% utakmica tokom sezone svih 90min uvijek. Nezz za stamina ima dosta uvjeta jer ne pretrci svaki igrac isto ima onih igraca sto trce kao manijaci gore dole pa ih trener zamijeni u 60min to je sve dio taktike ali opet ima igraca koji nisu toliko fizicko spremni. Tu staminu bi morali racunati tako da izracunaju neki prosjek igraca koliko je pretrco i koliko je min tekme igrao. 

Fifa i pes bi trebali uzimati ocjene igraca iz football managera jer oni imaju svoje scoute po cijelom svijetu i po svim ligama i biljeze sve tako daa su njihoce ocjene igraca najrealnije. Ako netko igra FM moze reci koliku staminnu ima Reus?

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Rjesio neki sbc, uleti cavani i miranda 100k cu utopit :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
movie kaže...
The_K kaže...
zagid3 kaže...

Odlicna kartica odlicni statsi i onda stamina 74, i moras ga vaditi u 60toj min, a ulozio si u njega 300-400k coinsa

Tak uvijek uniste i end of an era kartice

 Onda reci Reusu da vjezba kondiciju u teretani pa bude sljedece godine imao vecu staminu

Nisam vidio profesionalnog igrača na toj razini da ne može igrati nakon 60 minute? Kada većini pogledaš staminu izgledaju kao rekreativci. Jedan bale ima staminu 75 a u 90 minuti trči brže od bilo kojeg igrača na terenu. Jedan umtiti ima staminu 78 a može trčati tri utakmice. Čudi me da jedan messi s tako malom staminom u igri u stvarnosti rješava utakmice u 86 minuti. Po igri bi odavno trebao biti out.

 Nezz za Reusa koliko moze trcat ali znam da je istina ovo sto si rekao za Messia covjek igra 95% utakmica tokom sezone svih 90min uvijek. Nezz za stamina ima dosta uvjeta jer ne pretrci svaki igrac isto ima onih igraca sto trce kao manijaci gore dole pa ih trener zamijeni u 60min to je sve dio taktike ali opet ima igraca koji nisu toliko fizicko spremni. Tu staminu bi morali racunati tako da izracunaju neki prosjek igraca koliko je pretrco i koliko je min tekme igrao. 

Fifa i pes bi trebali uzimati ocjene igraca iz football managera jer oni imaju svoje scoute po cijelom svijetu i po svim ligama i biljeze sve tako daa su njihoce ocjene igraca najrealnije. Ako netko igra FM moze reci koliku staminnu ima Reus?

 Ja sam samo rekao svoje misljenje sto se in-game kartice tice. Dali je zasluzio manju ili vecu staminu necu ulaziti jer nisam pratio dugo bundesligu.

Osobno mi je CAM pozicija okosnica ekipe u napadu i zelim da bude cesto na lopti (pogotovo ako je kvalitete Reusa) sto znaci da se najbrze umori (iako mu zadam "Stay forward while defending")

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Da postoji Bog igre glavom, zvao bi se Dries Mertens

 
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Messi pretrci u zadnje vrijeme poko 7 do max  8 km.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Messi pretrci u zadnje vrijeme poko 7 do max  8 km.

Zato što ne igra obranu već samo fazu napada a ne zato kaj ne može trčati.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovaj Busquets zgleda bogovski. 90 pace 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

 Meni je WL i dalje neigriv, preveliki lag bilo jucer navecer od 22 do 24 ili jutros od 8 do 10. Katastrofa, ne znam da li je do mog jebenog routera ili i ostali imate tih problema.

 

Koliko crtica vam pokazuje grafikon prilikom spajanja prije utakmice.

 

Pingao sam servere sa laptopa i na jednom je 60ms a na drugom oko 53 ms. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Igra li itko na PC-u? Zanima me koliko otprilike ima live aukcija kartica, ima li citera u razmjerima kao proslih godina ili nekih drugih problema. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ovaj Busquets zgleda bogovski. 90 pace 

 Po dva statsa će se stalno mijenjati tako da neće još dugo imati takav pace..

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

Ovaj Busquets zgleda bogovski. 90 pace 

 Po dva statsa će se stalno mijenjati tako da neće još dugo imati takav pace..

 Aaa, morala je biti neka finta. Predobro je zvučalo za samo 350k

6 godina
offline
FIFA 19

Sinoc mi je EA poklonio 1050FPa. Reko ajmo uzeti jedan SP Draft dok sa prijateljima igram skribbl.io. Begginer, 4 pobjede, Premium Gold i Jumbo Premium Gold packovi. Gledam i ne vjerujem. Nakon toga je iz JPG iskocio Insigne pa se oprostilo EAu za mucki pokusaj da me navedu da kupujem FPove.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Sinoc mi je EA poklonio 1050FPa. Reko ajmo uzeti jedan SP Draft dok sa prijateljima igram skribbl.io. Begginer, 4 pobjede, Premium Gold i Jumbo Premium Gold packovi. Gledam i ne vjerujem. Nakon toga je iz JPG iskocio Insigne pa se oprostilo EAu za mucki pokusaj da me navedu da kupujem FPove.

Koja je fora da poneki put neki dobiju te fifa pointse? Nisu se nikada zajebali pa meni nešto poklonili.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
toninho kaže...

Igra li itko na PC-u? Zanima me koliko otprilike ima live aukcija kartica, ima li citera u razmjerima kao proslih godina ili nekih drugih problema. 

 Citere jos nisam vidio jedino ako netko vara sa statsima igraca a to ne mogu skuziti. A na marketu trenutno ima 534 000 kartica

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Zpao sam u neku lovicu i mislio sam se pocastiti sa 500k coinsa...

 

Traže da stavim igrača na market da mu je početna cijena 494 a druga 500k....Kako to izvesti sto jeftinije?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Zpao sam u neku lovicu i mislio sam se pocastiti sa 500k coinsa...

 

Traže da stavim igrača na market da mu je početna cijena 494 a druga 500k....Kako to izvesti sto jeftinije?

Nerazumijem pitanje dali moras kupiti igraca i onda ce ga oni otkupiti od tebe za vecu cijenu?

Jedini igrac kojeg sam nasao da mu trenutna vrijednost i ogranicenje cijene imaju velik razmak je IF bernarda silve (49k je na marketu a ogranicenje je 350k)

 Kupi 2 In form bernarda silve za 49k i stavi ih prodavat za 250k, iako ne preporucam kupovanje coinsa.

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Ne moram kupiti nego trebamstaviti na market igrača kojem je prva cijena 494 a druga buy now 500k...Tako nešto...

 

A ne isplati mi se onda tako...Bolje da uzmem onda 5 igrača po 100k.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Ne moram kupiti nego trebamstaviti na market igrača kojem je prva cijena 494 a druga buy now 500k...Tako nešto...

 

A ne isplati mi se onda tako...Bolje da uzmem onda 5 igrača po 100k.

Kladim se da ćeš popiti ban jer su ove godine jako nervozni na to. Drugo, platiš nekome 500k coinsa a ostaviš mu oko 100k coinsa. Znači platio si 500 a dobio 375k coinsa kada uračunamo i ea porez?  I treće ako se ide tako nešto raditi to se ne radi tako jer ako ti netko plati buy now 500k za igrača koji vrijedi recimo 80k, naravno da im blinka odmah crveno. Bilo kakva transakcija radi se preko bidanja. To nitko ne može dokazati. No ako kupuješ prreko stranica koje prodaju coinse, svejedno što radio kada su im sve na crnoj listi i čim njima prodaš igrača kraj priče. Počasti se u birtiji ako imaš višak novca.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Zpao sam u neku lovicu i mislio sam se pocastiti sa 500k coinsa...

 

Traže da stavim igrača na market da mu je početna cijena 494 a druga 500k....Kako to izvesti sto jeftinije?

 Jasno ti je da ces gutnut brisanje coinsa i ban ? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
5 godina
offline
FIFA 19

Ako si vec naumio dati pare na fifu,bolje kupi fifa pointse i otvaraj ove promo pack-ove. Mora da te zapadne neki 200k igrac,plus ostale koje prodas i dodjes do te cifre koinsa koju si htjeo kupiti. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Prejebeno je kad izbace SBC sa nebitnim igracima i klubovima pa doslovno izbrisu market sa njima... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Prejebeno je kad izbace SBC sa nebitnim igracima i klubovima pa doslovno izbrisu market sa njima... 

 Koliko izbrišu market s njima toliko ih vrate nazad kroz nagrade od tog sbc pa si na istom.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice