FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Black and white kaže...
SimeKZ kaže...

To nije cheat. Jednostavno igraju dva igraca protiv tebe. Bolje se informiraj, nego da izvaljujes ovakve pizdarije... Ko i ovaj iznad tebe sa pay to win.

 

Pokušavaš ispast pametan kad treba, a i kad ne treba. Jedno je kad izbaci prije meča guest, pa pored toga brojku 1. Znači da neko ima i da će se igrat meč protiv dva igrača tj. coop. Drugo je kad uđeš i tek u meču vidiš 2 kursora. Mogu izać i dobit lose ili ostat i igrat do kraja. Znači ili je vizualni bug u izborniku ili je cheat. Ali ne, niti EA ima problema, niti ljudi vole da varaju. Dodatno isti user se ne može pronaći na originsu, tamam da ti dodatno zasmrdi sumnja. Ali opet, nije problem u EA-u niti u igračima. Sve pet. Ajd zdravo.

 

 

 Objasni mi..  Kako je fizicki moguce dva igraca kontrolirat. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

I ja otvorio sad 2 rare mega packa iz SB, 2 jumbo gold packe iz preordera i još ona 2 packa iz SBC-a, dobio naravno kurčinu, ono otvaram packove i vidim u prvom, jebenom rare mega packu ja Musu dobijem koji je 75 rat. u drugom rare mega packu Brozović, u ovima jumbo Bernard i  Sakho, znači onooooo pucanje u glavu, ja ne mogu tu ništa izvući i jebat ga.

 

Btw. dao sam prije nekih tjedan dana 130k za IF Baileya, premočan mi je, tako da ako netko traži jebenog stopera za do 150k nema šta razmišljati, igračina.

 

Btw mogao bi sada u TOTW izaći Martial, baš bi mogla bit jebačka kartica, bit će skupa al sigurno jebena.

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Eto frajer je 4 puta za redom u 12min zapucao iz prve finesse sa Baleom sa 25,30m i sva cetri puta zabio i onda ce meni sime reci da igra nije pay to win. Daj mi sime jedan dokaz da igra nije pay to win bas me zanima kako ces argumentirati to

 Meni danas lik zabije tri gola glavom s lukakuom. Jedan s ravno 16m. Ništa ne radi nego cijelu tekmu trči s potm hazardom po krilu i centrira u bunar. U jednom napadu hazardu tri puta izbijem loptu ali mu se uvijek nekim čudom vraća u for. Infarkt sam dobio. Moja dva obrambena skaču ali uzalud. Lukaku u sendviču skoči više od njih. Ja od 10 golova 8 dobijem na taj način a od 10 golova što zabijem možda dva zabijem glavom. Lud sam. Kako se meni nikada neće lopta lijepiti za nogu i kako ja nikako ne mogu zabiti glavom u igri u kojoj svi zabijaju glavom. Ok, ne igram na centaršut ali i to malo što odigram ne mogu svog igrača pogoditi da se jebem. Lopta uvijek ode u 3pm a ne na mog napadača. Uz sve svi me tuku kao konja a nigdje nema faula. Ja se potom samo malo naslonim na njega i eto prekršaja i još dobijem žuti? Lik mi s dvije noge ukliže s leđa, ozlijedi igrača da ga moram vaditi a niti faul ne dobijem?

15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

 Objasni mi..  Kako je fizicki moguce dva igraca kontrolirat. 

 S dva gamepada, pa bar je to lako Šime...

8 godina
offline
FIFA 19

Odoh u kauboje, dosta mi je ovog smeca od igre i frustracija zbog niceg. Cuvajte zivce drugari. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Black and white kaže...
SimeKZ kaže...

To nije cheat. Jednostavno igraju dva igraca protiv tebe. Bolje se informiraj, nego da izvaljujes ovakve pizdarije... Ko i ovaj iznad tebe sa pay to win.

 

Pokušavaš ispast pametan kad treba, a i kad ne treba. Jedno je kad izbaci prije meča guest, pa pored toga brojku 1. Znači da neko ima i da će se igrat meč protiv dva igrača tj. coop. Drugo je kad uđeš i tek u meču vidiš 2 kursora. Mogu izać i dobit lose ili ostat i igrat do kraja. Znači ili je vizualni bug u izborniku ili je cheat. Ali ne, niti EA ima problema, niti ljudi vole da varaju. Dodatno isti user se ne može pronaći na originsu, tamam da ti dodatno zasmrdi sumnja. Ali opet, nije problem u EA-u niti u igračima. Sve pet. Ajd zdravo.

 

 

 Objasni mi..  Kako je fizicki moguce dva igraca kontrolirat.

 

 Imam 20 prstiju, dvije glave. Spojiš 2 joysticka. Jedan joystick kontroliše 10 prstiju i jedna glava, drugi isto tako. Jednostavno.

 

 Vjerovatno ne igraš fifu na PC-u, ali znao bi šta se sve dešava. Da krenem od najbanalnijih stvari i coin farmera mislim da bi ih ti opravdao i rekao kako su se sad koncentrisali samo u draftu i online signle matchevima ili bi opravdao sa pričom kako EA treba zakinut jer je lopovska kompanija ili bi rekao kako online single matcheve niko živ ne igra pored sadašnjeg oblika divizija, a da je draft prevara jer dobiješ paketiće u kojima ne vratiš onih 15k coinsa. Ili npr. u squad battlesima prvih 100 na PC-u ima više poena nego prvi na obe konzole. I tako iz sedmice u sedmicu. Ti isti "profi" igrači dižu prosječni prag za svaki rank. Ipak sigurno igraju na tastaturi, imaju dobru gaming stolicu i igraju se na 144 Hz monitoru za razliku od konzolaša.

 

Ako su ljudi kroz prethodne fife boostali igrače, wf, skill moves, štimali legacy defending u online modovima, mijenjali body type, prebacivali kursor na igrača iz tvog tima i upravljali sa njim, zar stvarno misliš da je nemoguće naštimat čak i lokalno da se dva pedera sa dva joysticka nađu, maze, i igraju coop bez da ti prije nego uđeš u meč možeš to da shvatiš ?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 2:33 (Black and white).
6 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Odoh u kauboje, dosta mi je ovog smeca od igre i frustracija zbog niceg. Cuvajte zivce drugari. 

 Vidimo se za WL :P

6 godina
offline
Re: FIFA 19
Black and white kaže...
SimeKZ kaže...
Black and white kaže...
SimeKZ kaže...

To nije cheat. Jednostavno igraju dva igraca protiv tebe. Bolje se informiraj, nego da izvaljujes ovakve pizdarije... Ko i ovaj iznad tebe sa pay to win.

 

Pokušavaš ispast pametan kad treba, a i kad ne treba. Jedno je kad izbaci prije meča guest, pa pored toga brojku 1. Znači da neko ima i da će se igrat meč protiv dva igrača tj. coop. Drugo je kad uđeš i tek u meču vidiš 2 kursora. Mogu izać i dobit lose ili ostat i igrat do kraja. Znači ili je vizualni bug u izborniku ili je cheat. Ali ne, niti EA ima problema, niti ljudi vole da varaju. Dodatno isti user se ne može pronaći na originsu, tamam da ti dodatno zasmrdi sumnja. Ali opet, nije problem u EA-u niti u igračima. Sve pet. Ajd zdravo.

 

 

 Objasni mi..  Kako je fizicki moguce dva igraca kontrolirat.

 

 Imam 20 prstiju, dvije glave. Spojiš 2 joysticka. Jedan joystick kontroliše 10 prstiju i jedna glava, drugi isto tako. Jednostavno.

 

 Vjerovatno ne igraš fifu na PC-u, ali znao bi šta se sve dešava. Da krenem od najbanalnijih stvari i coin farmera mislim da bi ih ti opravdao i rekao kako su se sad koncentrisali samo u draftu i online signle matchevima ili bi opravdao sa pričom kako EA treba zakinut jer je lopovska kompanija ili bi rekao kako online single matcheve niko živ ne igra pored sadašnjeg oblika divizija, a da je draft prevara jer dobiješ paketiće u kojima ne vratiš onih 15k coinsa. Ili npr. u squad battlesima prvih 100 na PC-u ima više poena nego prvi na obe konzole. I tako iz sedmice u sedmicu. Ti isti "profi" igrači dižu prosječni prag za svaki rank. Ipak sigurno igraju na tastaturi, imaju dobru gaming stolicu i igraju se na 144 Hz monitoru za razliku od konzolaša.

 

Ako su ljudi kroz prethodne fife boostali igrače, wf, skill moves, štimali legacy defending u online modovima, mijenjali body type, prebacivali kursor na igrača iz tvog tima i upravljali sa njim, zar stvarno misliš da je nemoguće naštimat čak i lokalno da se dva pedera sa dva joysticka nađu, maze, i igraju coop bez da ti prije nego uđeš u meč možeš to da shvatiš ?

 

 Kompa, ajde ohladi malo. Veliki broj nas je svjestan problema na PCu, neki od nas su zbog tog razloga presli na konzole. FIFA na PCu je graficki i igrivo predivno iskustvo ali je problem sa ekipom koja vara toliki da se ne isplati zivaca. Postoje mnogi hackovi za FIFU ali u ovom slucaju se 99% radi o tome da su brzinski dodali drugog igraca, ti nisi primjetio i jebes ga. Tako da, lijepo sjedni, ispusi se i nastavi dalje i ljuti se na igricu kao i svi mi drugi. Ovakva toksicnost ne pomaze tebi, ne pomaze nama i vjerojatno ce te suspendirati s foruma.

5 godina
offline
FIFA 19

Meni bolje ide kako sam se pretao nervirati i bacati dzojstik po kuci. Rekla zena da ce me ubiti ako jos jedan razbijem “necu sve pare na dzojstik davati” :) :)

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

U srijedu 100% TOTW Auba i Ozil. Kakvu su jucer njih dvojca tekmu odigrali za Arsenal je nevjerojatno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

A mislim da bi stvarno bio red da se pristane flejmat i stalno jedno isto ponavljat vezi igre.

Odigrao sam ovo bio bolji izgubio,neda se ovo,neda se ono itd...ja prvi,a i ostali jer ne mozes doc u temu da se ne ponovi bar 3-4 puta ista stvar na svakoj stranici.

Stvarno mislim da nema smisla,prci ga takva je i dalje je igramo niko nas ne goni.

 

Daj bolje pisite neke prijedloge i savjete pogotovo vi iskusnjare...da se razumimo ja fifu igram od 98/99 pa sve do sada,ali nisam tipa igrac koji utuce 2500 sati i nisam fut toliko igrao prije,mogao bi rec nisam ga ni igrao tako da ne znam sve cake sta i kako u detalje.Vise su to turniri bili izmedju nas nekoliko,zajebancija itd...

Sica se netko 

 

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 9:56 (hrka11).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

A mislim da bi stvarno bio red da se pristane flejmat i stalno jedno isto ponavljat vezi igre.

Odigrao sam ovo bio bolji izgubio,neda se ovo,neda se ono itd...ja prvi,a i ostali jer ne mozes doc u temu da se ne ponovi bar 3-4 puta ista stvar na svakoj stranici.

Stvarno mislim da nema smisla,prci ga takva je i dalje je igramo niko nas ne goni.

 

Daj bolje pisite neke prijedloge i savjete pogotovo vi iskusnjare...da se razumimo ja fifu igram od 98/99 pa sve do sada,ali nisam tipa igrac koji utuce 2500 sati i nisam fut toliko igrao prije,mogao bi rec nisam ga ni igrao tako da ne znam sve cake sta i kako u detalje.Vise su to turniri bili izmedju nas nekoliko,zajebancija itd...

Sica se netko 

 

 

 Slazem se sa idejom ali na zalost, najbolji savjet ako hoces dobro odigrati ovu fifu je odseli u aziju, daj EA hrpu para da mozes kupiti kvalitetnu P2W momcad, nadaj se da te igrica nece sjebat i pokusaj vratiti ulozeno ako se kvalificiras za prvenstva.

Mbappe, Ronaldo, Neymar, Ikone, ako netko ima ovakve igrace, moze biti i 20% slabiji od tebe i idalje ce dobiti na ciste exploite igre trenutno jer ne postoji nacin da 100% zatvoris takve kartice. Stisnes ga sa svojim obrambenim manualno, od 10 napada, sigurno ce se 3-4 puta odbiti lopta natrag protivniku i onda taj mora biti potpuno nesposoban da ne zabije. Vidjeli smo Balea kako sa 30m puca u suprotne raslje i pogada iz svih mogucih kuteva. Mozes igrati possession ali ce te stisnuti sa high pressure i bez problema se sa brzim igracima vrati natrag ako uspijes proci. Moze igrati duboku obranu i Ikone i Ramos ce skakati sami u blok pa makar je protivnik otisao napraviti kavu. Ove godine se napokon i neki "pro" igraci bune da je igra najveci p2w do sada tako da znas gdje smo ako ljudi koji zive od toga okrecu na tu stranu.

Mozemo mi djeliti jedni drugima savjete, mozemo nauciti igrati daleko bolje, ali ako naletis na nekoga tko ima suludu momcad, nema tu puno toga sto ti mozes napraviti :/. Evo neki dan igrao protiv lika sa dvije ikone (butrageno i rijkard), igra 41212, cisti spam lopti i presrecem ja njih, slazem napade, moj Rodrigo promasuje gol sa 10m, njegov Butrageno nadskace Godina. Sva statistika (van suteva na gol jer, kao sto sam rekao, cesce je islo prema golu sa 20m nego sa 5m) na mojoj strani ali lik pobjeduje 2-1 iz dva "koji kurac" kvazi-suta.


Ok, jedan stvaran savjet. Naucite se ne kontrolirati obrambene osim ako nije 1v1 ili 2v1 situacija. Izbacivanje CBova iz formacije je laki trokut-gol za protivnika. Forsirajte CDM/CM pozicije i nemojte zatvarati protivnika nego mu sjecite rute za dodavanje. Ako ima dvije opcije, treba razmisliti koja vam je opasnija i cuvati tu, dajte mu da se dodaje ako treba bitno je da napravi tu gresku sa kojom cete moci ili udariti kontru ili pokrenuti svoj napad.

Savjet za napad je - ako ste u kontri, Low cross na drugu stativu (R1+ubacaj ili brzi dvoklik ubacaja). Drugi je svima vec poznat, pokusajte se dovesti u situaciju da mozete izvesti finesse udarac u suprotne raslje. Takvi udarci cesce ulaze nego ne. Najbolji nacin da se dovedete u takvu poziciju je R1+unatrag s obzirom na tjelo igraca. To ce izvesti dvije akcije, prva ce uvijek povuci loptu natrag i onda imate pola sekunde da odlucite gdje ju zelite odgurnuti (cijelo vrijeme drzite) bitno za reci kod ovoga je da mozete izvesti i skracenu verziju ovoga tako da samo brzo povucete lijevu gljivu unatrag (ponovno s obzirom na tijelo igraca) i pustite ju da se vrati u sredinu. Druga bitna stvar je - ako drzite R2(sprint) igrac ce loptu odgurnuti dalje od tijela sto je generalno losa ideja, eventualno radi ako na krilu pokusavate preci igraca i gurnuti loptu ponovno na krilo jer ce ju protivnik lako pokupiti. Eto, tolko od mene za sada.

Trebala su mi 3 edita da ovo sastavim kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 10:37 (sexytoiletpaper).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Slazem se sa idejom ali na zalost, najbolji savjet ako hoces dobro odigrati ovu fifu je odseli u aziju, daj EA hrpu para da mozes kupiti kvalitetnu P2W momcad, nadaj se da te igrica nece sjebat i pokusaj vratiti ulozeno ako se kvalificiras za prvenstva.

Mbappe, Ronaldo, Neymar, Ikone, ako netko ima ovakve igrace, moze biti i 20% slabiji od tebe i idalje ce dobiti na ciste exploite igre trenutno jer ne postoji nacin da 100% zatvoris takve kartice. Stisnes ga sa svojim obrambenim manualno, od 10 napada, sigurno ce se 3-4 puta odbiti lopta natrag protivniku i onda taj mora biti potpuno nesposoban da ne zabije. Vidjeli smo Balea kako sa 30m puca u suprotne raslje i pogada iz svih mogucih kuteva. Mozes igrati possession ali ce te stisnuti sa high pressure i bez problema se sa brzim igracima vrati natrag ako uspijes proci. Moze igrati duboku obranu i Ikone i Ramos ce skakati sami u blok pa makar je protivnik otisao napraviti kavu. Ove godine se napokon i neki "pro" igraci bune da je igra najveci p2w do sada tako da znas gdje smo ako ljudi koji zive od toga okrecu na tu stranu.

Mozemo mi djeliti jedni drugima savjete, mozemo nauciti igrati daleko bolje, ali ako naletis na nekoga tko ima suludu momcad, nema tu puno toga sto ti mozes napraviti :/. Evo neki dan igrao protiv lika sa dvije ikone (butrageno i rijkard), igra 41212, cisti spam lopti i presrecem ja njih, slazem napade, moj Rodrigo promasuje gol sa 10m, njegov Butrageno nadskace Godina. Sva statistika (van suteva na gol jer, kao sto sam rekao, cesce je islo prema golu sa 20m nego sa 5m) na mojoj strani ali lik pobjeduje 2-1 iz dva "koji kurac" kvazi-suta.

Ma znam sta pricas,ali kakva je poenta toga osim da im jebem mater itd...iznova i opet i opet....sinoc sam nakanta lika koji je ima u ekipi ikonu ronaldinja,mbapea,sanea i ostatak isto dobri svi igraci,ali lik ili ne zna s 1m pogodit gol,a s druge strane ja petom priko glave s vardyom dajem gol.Isto tako mene nakanta lik koji je ima srebrne i obicne zlatne igrace 3 puta opali 3 gola dao i prci ga kakve vajde da sad to svi pisemo ovde,nikakve.

 

Ja sam se ne zivciram vise,jednostavno me boli k...odigram 4-5 utakmica nekad dobijem sve,nekad ne i eto.Na takve stvari se nasmijem i kontam u koji debilizam majko mila.

 

Na savjete sam mislio ovo tipa da igraju svi visoki pritisak da se to forsira radi toga i toga ja prvi nebi ima pojma da nisam ovde to procita,jer ne trosim toliko vrimena na to i onda nemam di to ni saznat osim ako neko ovde napise.

Uvik i u svakoj igri bude par caka,fora kako u nekim situacijam mozes sebi olaksat i jedino to mores saznat ako ti neko kaze ko vise vrimena na tom provede i upuceniji je u to,na to sam mislio.

 

Evo ja imam 120k coinsa sada i nekako bi to proba okrenit jer nemam volje skupljat misec dana za jednog igraca,samo sta i kako nezzz...a vidim ovde ih ima dosta imaju brutalne ekipe i jos po 300-400k sa strane.

 

Ostaje mi opcija da kupim coinse ili da me posere u necem pa da zaradim.

 

 

Origin_Steam: hrka11
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Dali netko ulaze u 83 rated igrace(800 coinsa su) ili 84 rated(1400 najnizi)?

Sto mislite hoce li opet bit SBC-i za TOTW igrace kao sto je bilo proslih godina? (trebala se imat 83 rated ekipa za untradeable i 83 rated+inform igrac za tradeable proslih godina)

Djeluje mi da je market u banani nista nema vrijednost osim igraca iznad 85(zbog SBC-eva) i overpowered igraca poput Sona. 

 

 

13 godina
offline
FIFA 19

Skida mi se update za FIFA 19 933mb,,, ima li tko kakve informacije

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

Skida mi se update za FIFA 19 933mb,,, ima li tko kakve informacije

 Vjerojatno si pobrao ban jer si igraca koji vrijedi 700 coinova prodao za 800. :P

Bilo je govora prekjucer da bi patch trebao stici ovih dana.

13 godina
offline
FIFA 19

U dvije utakmice nisam dobio gol iz kornera 😎😎😎😎

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

U srijedu 100% TOTW Auba i Ozil. Kakvu su jucer njih dvojca tekmu odigrali za Arsenal je nevjerojatno.

 Özil izdominirao žestoko, odavno ga nisam vidio da ovako igra. 

Auba će dobit TOTW, ali nije niš posebno odigrao. Dva put mu Bellerin servirao na tap-in, a ušao tek negdje sredinom drugog poluvremena. Naravno, Fifu zanimaju samo golovi pa tako i braniči dobiju TOTW ako zabiju nakon kornera, ali ne i kad vrhunski odigraju defanzivno. 

8 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
ruya kaže...

Odoh u kauboje, dosta mi je ovog smeca od igre i frustracija zbog niceg. Cuvajte zivce drugari. 

 Vidimo se za WL :P

 Hahaha jos ni jednu nisam hteo igrati pa necu bgm ni ovu, pogotovo jer u petak izlazi igra decenije 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...
sexytoiletpaper kaže...
ruya kaže...

Odoh u kauboje, dosta mi je ovog smeca od igre i frustracija zbog niceg. Cuvajte zivce drugari. 

 Vidimo se za WL :P

 Hahaha jos ni jednu nisam hteo igrati pa necu bgm ni ovu, pogotovo jer u petak izlazi igra decenije 

 Koja je to igra 

Who bolan cares
8 godina
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...
ruya kaže...
sexytoiletpaper kaže...
ruya kaže...

Odoh u kauboje, dosta mi je ovog smeca od igre i frustracija zbog niceg. Cuvajte zivce drugari. 

 Vidimo se za WL :P

 Hahaha jos ni jednu nisam hteo igrati pa necu bgm ni ovu, pogotovo jer u petak izlazi igra decenije 

 Koja je to igra 

 Red dead redemption

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 13:32 (ruya).
6 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
sexytoiletpaper kaže...

U srijedu 100% TOTW Auba i Ozil. Kakvu su jucer njih dvojca tekmu odigrali za Arsenal je nevjerojatno.

 Özil izdominirao žestoko, odavno ga nisam vidio da ovako igra. 

Auba će dobit TOTW, ali nije niš posebno odigrao. Dva put mu Bellerin servirao na tap-in, a ušao tek negdje sredinom drugog poluvremena. Naravno, Fifu zanimaju samo golovi pa tako i braniči dobiju TOTW ako zabiju nakon kornera, ali ne i kad vrhunski odigraju defanzivno. 

 Gledao sam samo drugo poluvijeme, na prvo sam zakasnio, ne znam tko je ozilu asistirao ali Belerin ima samo jednu, za prvi gol Aube, drugi je bila asistencija Ozila tako da Auba ima 2 gola kao sub, Ozil gol, asistenciju i MOTM.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
blowfish_cro kaže...
sexytoiletpaper kaže...

U srijedu 100% TOTW Auba i Ozil. Kakvu su jucer njih dvojca tekmu odigrali za Arsenal je nevjerojatno.

 Özil izdominirao žestoko, odavno ga nisam vidio da ovako igra. 

Auba će dobit TOTW, ali nije niš posebno odigrao. Dva put mu Bellerin servirao na tap-in, a ušao tek negdje sredinom drugog poluvremena. Naravno, Fifu zanimaju samo golovi pa tako i braniči dobiju TOTW ako zabiju nakon kornera, ali ne i kad vrhunski odigraju defanzivno. 

 Gledao sam samo drugo poluvijeme, na prvo sam zakasnio, ne znam tko je ozilu asistirao ali Belerin ima samo jednu, za prvi gol Aube, drugi je bila asistencija Ozila tako da Auba ima 2 gola kao sub, Ozil gol, asistenciju i MOTM.

 A da, Ozil je asistirao Aubi za drugi, u pravu si. Al Bellerin mu je asistirao za prvi i Ozilu za njegov, tak da on ima isto 2 asista. Bellerin IF bi bio brutalna kartica. 

15 godina
online
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

U srijedu 100% TOTW Auba i Ozil. Kakvu su jucer njih dvojca tekmu odigrali za Arsenal je nevjerojatno.

Što je točno auba odigrao? Dva puta postavio nogu na metar od praznog gola kod dvije prekrasne akcije iz malog nogometa. Igrao zadnjih pola sata. Teško da će dobiti nadogradnju, iako je moguće. Za ozila se slažem, odigrao je odličnu utakmicu. S obzirom da je lew zabio dva gola i asistirao u gostujućoj pobjedi on mi se čini zicer tim više jer su ga zaobišli prije koji tjedan kada je zabio dva gola..No sve je kod ea moguće...

 

edit: kaj je ovo? ne mogu u igru, ne mogu na web app niti na PS4 niti na PC? Jesam ja u banani ili im je sve u banani?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 14:31 (movie).
13 godina
offline
FIFA 19

i meni se ne zeli prijavit na origin.. samo me baca van...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
vik7 kaže...

i meni se ne zeli prijavit na origin.. samo me baca van...

 Ispada da je problem kod njih?

 

https://outage.report/ea

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ne radi ni meni (PS4)


Opet su nešto sjebali, kako neočekivano...

EDIT: Sad mi piše da mi je early access istekao. Tako je, uzmite mi 20-30k coinsa koje bih zaradio dok se ne vratim doma jer ste nesposobni idioti 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 14:52 (blowfish_cro).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 19

Jeste svi na aparatima što ne možete pristupit Originu, tj. konkretno FIFA-i?

Ae, smirite se, prošećite malo ili učinite što god korisno dok popravljaju novonastalu situaciju...

tviter

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 15:26 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice