FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.239
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

Sad bas da je 10 tekmi u svima kriva igra to se necu slozit nikad. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Kovacic je u draftu bolji cdm od kantea

 Nemoj gledati preko drafta tko je dobar igrac ili ne. To je strgan mod i gameplay je 10 puta gori od WL i rivalsa

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ja ne znam koji su oni kurac napravili sa patchom..  Al ovo nije normalno bas. Izgubim tekmu od frajera koji ima chemistry 75, golman je na 4, LM njegov na 1. U prvih 10min on meni 3 komada stisne. Ja dodem na 3-3 i ispusim na penal nakon 29 udaraca na gol. Do toga puknem 6 puta sa zelenim timed finishingom i majstor njegov sve vadi iz gola. Fascinantno. 

 

Samo kaj sam htio rec. Od kad sam skuzio timed shooting i pocel koristit u velikoj mjeri, zabijam po 5-6 komada po tekmi bez problema. Al opet, ponekad protiv nekih pizdarija unutar igre ne mozes. 

90 minuta vodim 3-2. 94 minuta gubim 4-3. Produžetak je bio 2 minute. Imao sam 5 stativa. Išao sam bar 7 puta na golmana. Mogu se jebat. Lik nije došao do gola. Zadnja dva gola dobijem iz čistog prekršaja. Raznese mi stopera i uzme mu loptu i nikome ništa. Meni svira faul ako se ramenom naslonim na njega. Taj dio nikako da skužim. Sve u svemu polako se opraštam od ovog sranja od igre. Nema više smisla. Svaka izbijena lopta nakon kornera ide na njegovog napadača koji uvijek stoji sam na 18m. Moj igrač isto stoji sam desetak metara od njega. Gdje je tu logika. U pionirima su nas učili da stojima između svog gola i napadača a u ovoj igri moji igrači uglavnom stoje između protivničkog gola i napadača. Gdje je tu logika?

 

Glavom ne mogu ispucati loptu iz svojih 16m jer panjine pucaju glavom samo par metara a kada sam u napadu i kada hoću dodati svom igraču loptu glavom onda ju šibne dvadesetak metara. Gdje je tu logika? Lopta mi na centru pada na glavu, stojim sam i hoću dodati od prve neometan svom igraču a igrač mi pukne točno na prsa jedinom protivničkom napadaču. Igra ti jednostavno ne da da se normalno dodaš dok protivnik u jednom napadu sa po tri pete idealno gađa svoje napadače. Ja to ne kužim. Tko mi god pukne s 20m zabija gol. Ja u tekmi pucam s peterca po nekoliko puta i ili je stativa, ili golman brani, ili fulam sve. Mislio sam da je do aube ali svi mi igrači tako pucaju. Treba mi pet mrtvaca za jedan gol a samo jedan moj kiks da popijem dva gola. Ova igra te jednostavno tjera da je više ne igraš.

 

Trudim se ne živcirati ali ne ide. Zadnjih par dana sam se razjebao zbog ovog smeća. Počeo sam piti tablete za tlak jer mi nakon sat vremena igre ode u kurac. Pa kaj to meni treba? Hvala lijepa, doviđenja.

10 godina
offline
FIFA 19

Igram jedan turnir na faceu sa nama balkancima i dosao sam do polufinala igram protiv nekog frajera koji je elite i mogu reci da sam razocaran njegovom igrom ocekivao sam puno vise od elite igraca. U prvoj tekmi me je pobijedio 5-2 a u drugoj 2-1. Od tih 7 golova samo mi je dva puta zabio gol unutar sesnaesterca i to je samo dva puta uspio uci u moj sesnaesterac sa loptom sve ostalo je bilo iz daljine. Ja sam stvorio nekih 7,8 prilika unutar njegovog sesnaesterca ali eto polovicu tih udaraca je courtois obranio. Razocaralo me to sto me nije nadigrao vec je samo pucao sa 30m sa Neymarom, Hazardom, Mbappeom. Igrica je tuga od nogometa

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Upalim mrtvi WL napravim prekrsaj kod korner zastavice sudac mi svira penal. Alt+F4 pa neka si on mamu zajebava mene nece

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Svi njemacki in form igraci minimum 40k pogledajte dali imate kojeg u klubu. Onima koji su ulozili jucer u IF Hectora skidam kapu, ja bio vesel jer sam kupio jednog pa me nece kostat skuplje od 13k za sbc da sam provjerio da je 40k nebih ni radio Sanchoa.

11 godina
offline
FIFA 19

Evo ja ovog informa prodao za 48.750 coinsa. 

https://www.futbin.com/19/player/17203/Manuel%20Sch%C3%A4ffler/

Kupio sam ga prosli totw za 10k kad je Nick izbacio video. Zao mi sto sam samo jednog uzeo. Svaka cast decku kako zna predvidit market, jebate pas. 38k zaradim na ovoj usranoj kartici. Zamisli sad da sam uzeo 10 komada.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Razumije te meni je isto igrao rivalse prosli tjedan i svaku tekmu dobijam dosao skoro do 4. Devizije falila mi 1 pobjeda i reko sutra cu nastavit iduci dan nemogu nista sve jednu tekmu gubim moji zaboravili igrat i padnem u 7. Uglavnom nerealno da jedan dan znas igrat drugi neznas

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ja kupio 2 Demirbaya prosli tjedan za 20k i cijelo vrijeme mislim kak cu izgubit porez na njemu.

11 godina
offline
FIFA 19

Igra mi je nakon ovog zadnjeg patcha cak i ok. Ima i dalje svojih retardacija, ali je igriva. Evo igram drugu wl zaredom nakon sto sam uzeo onu pauzu. Prebacio sam se na 4-2-3-1 i zadovoljan sam. Jako dobra formacija za umrtvit utakmicu s velikim posjedom.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Nek sam ja IF sancha stavio u prosli SBC. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Maknuli Sancho SBC, koji smijeh od kompanije. Stavili ga ko LM umjesto RM ...

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Maknuli Sancho SBC, koji smijeh od kompanije. Stavili ga ko LM umjesto RM ...

 Sva sreca pa nisam napravio niti jedan sbc. Jeli vracaju ljudima coinse koji su napravili 1 ili 2 sbc-a

12 godina
offline
FIFA 19

2 takva gafa u 2 dana... Pa jbt. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Razumije te meni je isto igrao rivalse prosli tjedan i svaku tekmu dobijam dosao skoro do 4. Devizije falila mi 1 pobjeda i reko sutra cu nastavit iduci dan nemogu nista sve jednu tekmu gubim moji zaboravili igrat i padnem u 7. Uglavnom nerealno da jedan dan znas igrat drugi neznas

 Hahaha to ja trubim zadnjih par godina vec. Danas sve gazim dok sutradan nmg povezati dva pasa... Igra je tuga. Definitivno zadnja fifa za mene. Barem u pola mojih poraza sam bio bolji protivnik, nema smisla jednostavno to vise igrati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 19

Dosta je jebeno uc u 4. Diviziju... No jednom kad udes tesko ispadnes. Znam po sebi, mislim, ja rivalse niti ne igram toliko vise jer kroz 30 tekmi WL i po 3-4 tekme na dan lako odrzim Rank I. Tako da ne guram taj Rank toliko. Sa druge strane, imam osjeca da ulaskom u div 3 pa na vise nema smisla. Exploit igre je nenadjebiv.

Gledam na youtubu ove pro igrace kad udu u divisionse... Lik samo Exploita iznudivanje penala jer zna tocno kad treba fontu napravit da igrac automatski reagira i napravi penal. 

Samo jedan od primjera. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Sad odigrao prvu WL i pobijedio 4-1 - mislim da je bolje da ostanem na 100% učinku jer mi je ova pobjeda odnijela živaca kao 3 da sam izgubio 0-5.

Lik nema blage veze, uklizava mi sleđa i jednom dobije žuti, a dvaput kao bez prekršaja oduzme loptu - ja sam za takva uklizavanja znao dobiti crveni.

I ono što mi je najviše diglo tlak - jebeni presing od prve minute i divlja kreten po terenu.

Ja gdje god dodam njegovi presijeku, kome god dodam na njemu su trojica, napucam skroz naprijed, dvojica njegovih na jednog mog.

Pa jebem mu mater, koliko on igrača ima na terenu, 30??!!!

Inače, ova pobjeda je zaslužena jer tip osim presinga i grubosti ne zna, ali da nije bilo momentuma na mojoj strani, ovo je lako moglo završiti 1-4.

Skoro sve što sam opalio na gol je ušlo, a inače mi takve stvari rijetko ulaze, pogotovo dva gola što sam zabio.

Nisu to golovi iz daljine, ali pod pritiskom, dodavanja koja mi čudom njegovi nisu presijekli i što je najsmješnije njegov Neuer na golu je praktički statirao kod mojih golova.

Zato je za danas dosta jer bih vjerojatno naredao 10 poraza kao kolega - sutra je novi dan, idemo dobit još jednu sutra pa dosta :)

 

A ovo što drkaju sa SBC-ovima... stvarno nisu normalni.

Ja još jučer gledam onaj Icon SBC i nisam odmah mogao rješavati jer sam glupi BF igrao, reko kad završim BF ću lagano one srebrne i ostalo riješit jer su nagrade bile boli glava.

I kurac, kad sam završio, prošla baba s kolačima.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

EA_Zaro Tweetao da ce Potm SBC za Sancha biti isti requirementsi kad se ponovi objavi. Hector u međuvremenu pao na 34k kupio sam ih 10 po 34k nadam se da se vraca na 50k

Edit-Izgleda da se ustalio na 40k, ok profit za brzi flip

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 20:39 (zagid3).
12 godina
offline
FIFA 19

Dobro, koji je kurac sa serverima... Pa ne mozes 3 crtice dobit... Nije igrivo. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Zasto ova akrtica toliko sada vrijedi?Jeli novi sbc izasao?

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Osovjio draft....4 tekme pobjedim da bi dobio 2 packa...Gold pack i rare players pack u kojem je najbolji igrač onaj golman iz Wolwerhmptona...

 

Tako da se nemojte žaliti ja ni ne znam kako izgleda walkout jer gha nikad nisam ni dobio kao ni igrača vrijednijeg od 20k

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

btw. Miki je mogu slobodno reci broj jedan CAM koji sam do sada probao, obican mi je bio dobar ali ovaj, uff.

 

Imam Llalanu onog SBC pa sam odustao od Mikija.

Jedino me prca što će Miki dobiti upgrade, a Llalana ne.

Jel stvarno dobar, da ga napravim?

 

 

Stvarno je dobar Miki, meni čudo, kontrola lopte mu je savršena, zabija isto kao lud, ne znam kakav je Lallana ali stvarno mislim da nećeš pogriješit ako složiš Mikia.

 

 

 

Inače 7 pobjeda i 1 poraz do sada u WL, dobro mi ekipa djeluje, za sada sve po planu, ovu šta sam izgubio lik je bio duplo bolji od mene.

Slika ekipe:

 

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

btw. Miki je mogu slobodno reci broj jedan CAM koji sam do sada probao, obican mi je bio dobar ali ovaj, uff.

 

Imam Llalanu onog SBC pa sam odustao od Mikija.

Jedino me prca što će Miki dobiti upgrade, a Llalana ne.

Jel stvarno dobar, da ga napravim?

 

 

Stvarno je dobar Miki, meni čudo, kontrola lopte mu je savršena, zabija isto kao lud, ne znam kakav je Lallana ali stvarno mislim da nećeš pogriješit ako složiš Mikia.

 

 

 

Inače 7 pobjeda i 1 poraz do sada u WL, dobro mi ekipa djeluje, za sada sve po planu, ovu šta sam izgubio lik je bio duplo bolji od mene.

Slika ekipe:

 

 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Slika ekipe:

 

 

 

 Jebena ti ekipa.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

EA_Zaro Tweetao da ce Potm SBC za Sancha biti isti requirementsi kad se ponovi objavi. Hector u međuvremenu pao na 34k kupio sam ih 10 po 34k nadam se da se vraca na 50k

Edit-Izgleda da se ustalio na 40k, ok profit za brzi flip

Na čemu to? Na PS4 je 32k a na bidanju ga možeš uzeti za 30k. Uzeo jednog iz zajebancije jer nijemce uopće ne pratim pa ne znam koliko uopće vrijedi.

12 godina
offline
FIFA 19

Jel to samo ja imam jebeni micrp stuttering ili koji kurac... Nije mi igrivo smece jebeno... Sad cu izgubit tekmu zbog niceg. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

EA_Zaro Tweetao da ce Potm SBC za Sancha biti isti requirementsi kad se ponovi objavi. Hector u međuvremenu pao na 34k kupio sam ih 10 po 34k nadam se da se vraca na 50k

Edit-Izgleda da se ustalio na 40k, ok profit za brzi flip

Na čemu to? Na PS4 je 32k a na bidanju ga možeš uzeti za 30k. Uzeo jednog iz zajebancije jer nijemce uopće ne pratim pa ne znam koliko uopće vrijedi.

 Znaci cirkus je bio u trajanju od 10 min nakon sto je Zaro tweetao(on je jedan od community managera) da ce uvjeti za sbc biti jednaki kao i prije neg sto su maknuli kartice se sa 34k popela na 40k i stala i onda padala kroz sliejdeca 2h na 30k.

 Evo na slici imate twewtove

Nadam se da bolje uploadam slike od Iniesta21

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Jel to samo ja imam jebeni micrp stuttering ili koji kurac... Nije mi igrivo smece jebeno... Sad cu izgubit tekmu zbog niceg. 

 Meni sinoć ista stvar. Nisam se previše živcirao, trudim se ne živcirati se uopće. Stalno si u glavi ponavljam, ovo je smeće od igre i tako ga shvati. Za sada pomaže.

12 godina
offline
FIFA 19

Ma ne mogu si pomoc kad mi lik metne 6 komada, od toga 3 penala jer meni kasne kontrole. Imo sam 4-1 zavrsil na 4-4

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Meni je najsmijesnije sto ne mogu pronaci fifa youtubera koji uziva u igri i koji je nije popljuvao

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice