FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.536
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

 Evo ti moj squad mozda dobijes ideju eh da je meni messi i modric... 

Zadnja linija nam je skoro ista,a golman mi je trenutno nebitan...veza li la,a napad mi je jaci.

Modric i Vidal su cudo,vidal na svakoj lopti ne umara se lako,a Modricu je mana jer se brzo istrosi,ali sve ostsalo top.

 

Zato i kazem ako ocu nesto pojacat trebam dobro para ili visit na marketu ili da me posere u paketicima 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 21:15 (hrka11).
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Meni jedino saul nije sjeo imam ga u zamjeni i ima dobar sut al mi je cesto sa dodavanjima grijesio. Sa raketom najbolje pucam zato je trenutno cam inace ih znam rotirat nekad da mi kross bude cam ili isco ovisi o tekmi nekad neki bolje radi iz nekog razloga valjda fifina logika. Ja bi trebao za napad isto nesto ali nikako da me posere u paketicima, Imam jos lucas vasquez i paco alcacer onaj iz fut swapa kao opciju ili williamsa koji kosta 700coinsa a ima pace 93 pa njega znam isto koristiti kao spicu sa dembeleom je to nekad dar mar naravno kad fifa hoce kad nece trce kao da je pace 40

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Imam ovu ekipu na slici i 118k coinsa.

Imate neki prijedlog za poboljsanje?

Znam da govorite da su paketici prevara,ali kontam da za to kupim sve paketica,samo je li bolje cekat one promo paketice ili kupovat ove od 7500?

To pitam jer znam da bi trebao pratit market i zaradjivat ali nemam vremena za to da pratim sve,kupujem,prodajem ne vidim drugi nacin osim da me posere nesto u paketicima pa prodam.

Sta vi kazete?

 

ps.Gimenez mi je umisto ovog brazilca zaboravio ga stavit.

Najbolje je što prije otvoriti packove. Što ih prije otvoriš prije ćeš ostati bez tih 118k coinsa pa se možeš posvetiti igranju.

Evo, imam i ja neke španjolce. Posložio ih kao fitness momčad. Nisam izdržao i večeras prodao Luisa za 20k coinsa. Kada padne, ponovno ga kupim. Do tada ću na LB poziciji kombinirati uefa Alonsa.

 

Koliko je izašlo do sada swap player kartica? Imam ih 10. Ne znam jesam li koju propustio. Prošli put sam otvarao onaj najveći pack i dobio standardno ništa. Sada razmišljam ili da otvorim jumbo rare player pack ili pedra. No ne znam kaj da s njim radim. Fizički je slab a za mene je to rak rana. Inače mi kartica izgleda ok.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 22:03 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Najbolje je što prije otvoriti packove. Što ih prije otvoriš prije ćeš ostati bez tih 118k coinsa pa se možeš posvetiti igranju.

A tesko i to,maximum sto izdrzim je 1-2h dnevno ako i to...nisam je upalio ima 3-4 dana.

Po vama je li bolje ove od 7ipo tisuca pa ih 15ak otvorit ili 4-5 onih sto budu promo po 25 50k?

 

Origin_Steam: hrka11
7 godina
offline
FIFA 19

Patch je više marketinške prirode nego što okreće igru za 360 stepeni na bolje. Plasiraju ga fino pred black friday sa naznakom da popravlja glavne probleme koje komjuniti proklinje od početka, a zapravo to mnogo zvučnije djeluje na papiru nego što osjetiš u praksi tokom igranja. Dobar mamac za one koje nisu razmišljali ulupat šta novca u fifa pointse.

 

Kakva je razlika od prije kod standing tackla da lopta ostaje u nogama protivnika i sad da se lopta odbije par metara gdje će redovno ići njegovom igraču na nekoj drugoj poziciji. Otvara se prilika za finess, a uz slabljenje AI blokova raste šansa da iz toga primiš gol.

Koja je svrha da će AI manje blokirat šuteve sa distance kad će u isto vrijeme sve veći broj finessa izvan 16 da ulazi, kao da do sad nije finess bio OP.

Sa high stamina igračima i velikim % posjeda lopte i dalje će bar do 70 minute moći da se igra presing ko lud. Posebno ko pravi 3 izmjene.

Kao da su ubacili da prilikom pasova igrači često imaju poteškoću da iskontrolišu loptu i da se odbija od njih metar ili dva. Kao da daju priliku presingu na heavy touch i presingu nakon izgubljenog posjeda veći značaj.

 

Ovaj patch je za mene samo placebo efekat.

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Tocno kao sto sam predvidio igrao sam protiv igraca koji iskoristava skriptu i primio sam 5 golova sa 25,30 metara. Jednostavno se ne mogu obraniti sa onim igracem kojim upravljam taj igrac nikad ne napravi raskorak da blokira loptu vec mu lopta prodje kroz noge ili pored noge dok mi AI nista ne radi a sa 25,30m griezmann,suarez i messi jednostavno ne mogu promasiti popio sam 5 golova iz 5 udaraca. Ni prije nije bio bas bajan balans ali sad je skroz na strani napadaca ne vidim lijek kako da se obranim od udaraca iz daljine. Jednostavno ne kuzim jeli oni iz EA igraju ovu igru pa da ne kuze ako jednu stvar smanjis kako ce to utjecati na ostale stvari i da onda trebas i ostale stvari nerfati tako da nebi doslo do abusanja jedne te iste stvari. Jedino sto mi je palo na pamet tijekom utakmice je da stavim 4-2-4 visoki presing i da mi zadnji igraci stoje jako visoko i tako sam natjerao protivnika da kada ima priliku onda je to prilika 1na1 sa golmanom na moju srecu ta je taktika djelovala jer moj protivnik iz 3 sanse 1na1 nije zabio gol jer frajer jednostavno nije znao kako se ponasat u toj situaciji jedino sto zna je pucat sa 30m. Ja znam da igraci tijekom ulaska u sesnaesterac posalju loptu malo naprijed i onda sam ga uvijek docekao na tome i uvijek sam mu pokupio loptu sa rukom. Ali to nije rjesenje jer igrat cu protiv protivnika koji pored abusanja strgane skripte zna i igrat nogomet pa ce mi zabiti 1na1. Odigrat cu jos jednu u diviziji 3 ako opet bude abusanje iz daljine budem izlazio iz utakmice dok se ne spustim na 1600 i onda opet dizanje do 1800 jer mi je preglupo da gubim od lika koji samo puca sa 30m

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Movie - nikakav Pedro, jumbo rare players i vadimo ikonu i 2 informa. 

 

Ovo si sacuvaj 🤣ne znam di je meni 10ti? Ja ih imam 9... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Yep definitivno cu izlaziti iz igre sada da si spustim rank jer je ovo ne igrivo. Frajer mi opet zabije 2 gola sa griezmanom sa 30m. Pa da grizman zna pucat tako sa 30m da mu svaki udarac bude gol pa frajer bi imao po 100 golova u sezoni a ne 20-ak komada

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Samo kocka sta lezi nebjezi to je najbolja taktika haha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Tocno kao sto sam predvidio igrao sam protiv igraca koji iskoristava skriptu i primio sam 5 golova sa 25,30 metara. Jednostavno se ne mogu obraniti sa onim igracem kojim upravljam taj igrac nikad ne napravi raskorak da blokira loptu vec mu lopta prodje kroz noge ili pored noge dok mi AI nista ne radi a sa 25,30m griezmann,suarez i messi jednostavno ne mogu promasiti popio sam 5 golova iz 5 udaraca. Ni prije nije bio bas bajan balans ali sad je skroz na strani napadaca ne vidim lijek kako da se obranim od udaraca iz daljine. Jednostavno ne kuzim jeli oni iz EA igraju ovu igru pa da ne kuze ako jednu stvar smanjis kako ce to utjecati na ostale stvari i da onda trebas i ostale stvari nerfati tako da nebi doslo do abusanja jedne te iste stvari. Jedino sto mi je palo na pamet tijekom utakmice je da stavim 4-2-4 visoki presing i da mi zadnji igraci stoje jako visoko i tako sam natjerao protivnika da kada ima priliku onda je to prilika 1na1 sa golmanom na moju srecu ta je taktika djelovala jer moj protivnik iz 3 sanse 1na1 nije zabio gol jer frajer jednostavno nije znao kako se ponasat u toj situaciji jedino sto zna je pucat sa 30m. Ja znam da igraci tijekom ulaska u sesnaesterac posalju loptu malo naprijed i onda sam ga uvijek docekao na tome i uvijek sam mu pokupio loptu sa rukom. Ali to nije rjesenje jer igrat cu protiv protivnika koji pored abusanja strgane skripte zna i igrat nogomet pa ce mi zabiti 1na1. Odigrat cu jos jednu u diviziji 3 ako opet bude abusanje iz daljine budem izlazio iz utakmice dok se ne spustim na 1600 i onda opet dizanje do 1800 jer mi je preglupo da gubim od lika koji samo puca sa 30m

 Vidim da se zalis i komentiras nakon svakog gejma. Ima dvije opcije tvog posta. Prva, gameplay i konekcija je bila dobra i pobjedio si. Druga,bila je losa konekcija, igra je sranje, timed finesse je overpowered. Daj bar malo objektivnosti...

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
The_K kaže...

Tocno kao sto sam predvidio igrao sam protiv igraca koji iskoristava skriptu i primio sam 5 golova sa 25,30 metara. Jednostavno se ne mogu obraniti sa onim igracem kojim upravljam taj igrac nikad ne napravi raskorak da blokira loptu vec mu lopta prodje kroz noge ili pored noge dok mi AI nista ne radi a sa 25,30m griezmann,suarez i messi jednostavno ne mogu promasiti popio sam 5 golova iz 5 udaraca. Ni prije nije bio bas bajan balans ali sad je skroz na strani napadaca ne vidim lijek kako da se obranim od udaraca iz daljine. Jednostavno ne kuzim jeli oni iz EA igraju ovu igru pa da ne kuze ako jednu stvar smanjis kako ce to utjecati na ostale stvari i da onda trebas i ostale stvari nerfati tako da nebi doslo do abusanja jedne te iste stvari. Jedino sto mi je palo na pamet tijekom utakmice je da stavim 4-2-4 visoki presing i da mi zadnji igraci stoje jako visoko i tako sam natjerao protivnika da kada ima priliku onda je to prilika 1na1 sa golmanom na moju srecu ta je taktika djelovala jer moj protivnik iz 3 sanse 1na1 nije zabio gol jer frajer jednostavno nije znao kako se ponasat u toj situaciji jedino sto zna je pucat sa 30m. Ja znam da igraci tijekom ulaska u sesnaesterac posalju loptu malo naprijed i onda sam ga uvijek docekao na tome i uvijek sam mu pokupio loptu sa rukom. Ali to nije rjesenje jer igrat cu protiv protivnika koji pored abusanja strgane skripte zna i igrat nogomet pa ce mi zabiti 1na1. Odigrat cu jos jednu u diviziji 3 ako opet bude abusanje iz daljine budem izlazio iz utakmice dok se ne spustim na 1600 i onda opet dizanje do 1800 jer mi je preglupo da gubim od lika koji samo puca sa 30m

 Vidim da se zalis i komentiras nakon svakog gejma. Ima dvije opcije tvog posta. Prva, gameplay i konekcija je bila dobra i pobjedio si. Druga,bila je losa konekcija, igra je sranje, timed finesse je overpowered. Daj bar malo objektivnosti...

 Nisam danas rekao da je gameplay bio dobar vec sam ga komentirao kakav je poslije patcha, nisam niti jednom danas spomenuo konekciju, spominjao sam je za vrijeme WL da ali tad su je svi spominjali jer serveri nisu radili glupo je sutit onda o tome a za TF nikad nisam rekao da je overpowered vec da ga ne razumijem jer pogodim zeleno ali ne udje u gol zatim pogodim zuto pa udje u gol. Spominjao sam da je finesse udarac sa 30m OP (bez TF jer nakon patcha sto je izasao prije dva tjedna mogu vidjeti tko koristi TF a tko ne i kad primim gol iz daljine sa TF ne zalim se ali to se na zalost desilo mozda u 5,6 utakmica u ovih dva tjedna) za TF nikad nisam rekao da je OP. Molim te da citas sa razumijevanjem

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

jel ko od vas igrao maloprije 3:3...engleska momcad protiv spanjolske... zvao se badblueboys

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Evo i moji Španjolci.

Injaki je ubica u napadu. Baš je strgan igrač :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja igram 5. diviziju i osjeti se da je igra drugačija jer moji protivnici ne abjuzaju gličeve.

Malo mi je bio problem oduzeti loptu onima koji dugo grade napad i pimplaju, ali takvi su ustvari bezopasni na gol jer se obično pred kraj zapletu u kombinatorici.

Primjetio sam da i golmani brane bolje i drugačije... ne samo protivnički golman nego i moj golman... jučer Sczezny napravio paradu kakvu do sada nisam vidio.

 

Jedan tip mi je igrao presing cijelu utakmicu i mislim da je to razlog što je promašivao u napadu.

Imao je nekoliko odličnih prilika, ali su njegovi takve mrtvace promašivali da to nije istina.

Nadam se, odnosno želim vjerovati da je to zbog stamine i potrošnje igrača - i da se to odrazilo na njihov finiš.

 

No, i dalje ima izbijanja lopte točno na protivnika i to toliko puta dok on ne zabije - jer baš tada je morao zabiti gol.

Pa kad se odbije od grede ili golman obrani lopta i dalje ide točno na nogu jedinog protivničkog igrača u 16m i sl.

 

Ne znam, trebam još par dana da budem siguran da mi se sviđa situacija nakon patcha, ali za prvi dan sam relativno zadovoljan.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Movie - nikakav Pedro, jumbo rare players i vadimo ikonu i 2 informa. 

 

Ovo si sacuvaj 🤣ne znam di je meni 10ti? Ja ih imam 9... 

Dva su bila kroz sbc, ostali kroz tjedne zadatke i SB. Ma naravno, otvorit ću pack pa što bude. Prošli put je bilo nula bodova ali mora i mene jednom krenuti.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Movie - nikakav Pedro, jumbo rare players i vadimo ikonu i 2 informa. 

 

Ovo si sacuvaj 🤣ne znam di je meni 10ti? Ja ih imam 9... 

Dva su bila kroz sbc, ostali kroz tjedne zadatke i SB. Ma naravno, otvorit ću pack pa što bude. Prošli put je bilo nula bodova ali mora i mene jednom krenuti.

 Tjedan mi je poceo bit centriran oko cetvrtka. Svako jutro je Bozic 🤣

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Evo i moji Španjolci.

Injaki je ubica u napadu. Baš je strgan igrač :)

 Meni igra na cam-u prebrutalan je :DD

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Movie - nikakav Pedro, jumbo rare players i vadimo ikonu i 2 informa. 

 

Ovo si sacuvaj 🤣ne znam di je meni 10ti? Ja ih imam 9... 

Dva su bila kroz sbc, ostali kroz tjedne zadatke i SB. Ma naravno, otvorit ću pack pa što bude. Prošli put je bilo nula bodova ali mora i mene jednom krenuti.

 Trenutno je izaslo 11 Swap Deal igraca za Studeni, no 10 ih mozete imati u klubu jer je jedanaesti dio SB nagrada.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Aj nek netko preporuci nekog stopera iz spanjolske, se isplati uzimat ramosa posto je oko 350k
Kakav je umtiti, varane ili godin ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Varane i Ramos... Kad god igram protiv njih je drama. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Varane i Ramos... Kad god igram protiv njih je drama. 

Hvala
Da kupujem sada ili da sacekam posto svi strani youtuberi bruje o market crashu i procjenjuju da bi neki igraci mogili izgubit i do 100k na vrjednosti

12 godina
offline
FIFA 19

Cekaj sutra kad dodu nagrade od WL. Al oko marketa ti je najbolje pricekat Moviea da ti da najbolji savjet. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...

Aj nek netko preporuci nekog stopera iz spanjolske, se isplati uzimat ramosa posto je oko 350k
Kakav je umtiti, varane ili godin ?

 Imam crvenog Godina i plavog Murilla, mogu slobodno reci da je plavi Murillo bolji.. probaj sa njim, brijem da je jako jeftin

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Proffy7 kaže...

Aj nek netko preporuci nekog stopera iz spanjolske, se isplati uzimat ramosa posto je oko 350k
Kakav je umtiti, varane ili godin ?

 Imam crvenog Godina i plavog Murilla, mogu slobodno reci da je plavi Murillo bolji.. probaj sa njim, brijem da je jako jeftin

 Imam ga, neznam zasto ali mi ne lezi bas bolji mi je gabriel paulista obicni

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Proffy7 kaže...
C3c1l kaže...
Proffy7 kaže...

Aj nek netko preporuci nekog stopera iz spanjolske, se isplati uzimat ramosa posto je oko 350k
Kakav je umtiti, varane ili godin ?

 Imam crvenog Godina i plavog Murilla, mogu slobodno reci da je plavi Murillo bolji.. probaj sa njim, brijem da je jako jeftin

 Imam ga, neznam zasto ali mi ne lezi bas bolji mi je gabriel paulista obicni

Posto sam se dokopao brdo coinsa isao sam na kupi/probaj/prodaj opciju pa sam isprobavao "skupe" igrace kao sto su recimo Alba, Umtiti i slicni.

Jako male ako ne i nikakve razlike su recimo izmedu Albe i Gaye od 1k coinsa, a ja nemam namjeru dati 70k za nekog igraca koji aposlutno ne radi nikakvu razliku, rađe kupim nekog brutalnog napadaca nego defenzivca.

Razmisli si prije nego puknes brdo coinsa za CB-a.

Koja ti je druga ekipa uz te spanjolce?

10 godina
offline
FIFA 19

Ja imam crvenog Godina koji sa anchorom ima sve def statse 99 i mogu reci da uopce ne igleda koda ima 99def vec 70. Nagledao sam se od njega tako glupih tackle-ova i nadskakivalo ga je dosta malaca tipa messi,mertens i ostala ekipa tako da bi ti preporucio da godina zaobidjes u sirokom luku

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ima ovdje netko Elite sa PS4? 

 

Idem sutra na neki turnir pa da odigramo koju i malo me upozori na neke greške i slično 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Nebi reko da je krivi tackle do njega... A za nadskakivanje, Van Dijk i chiellini koje imam iza, cesto znaju popusit u skoku... Al sam skuzio da je to vise do tajming skoka. 

Ako napunis prije nego je lopta dosla do igraca, on ce skocit ranije i tak izgubit skok. Od kad sam pocel to pratit puno manje gubim sokove, cak i sa nizom igracima. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Dali netko ima ideju kako dovesti Salvia i Piattia na full chem bez upotrebe Verona, tj dali netko ima za preporuciti nekog veznog igraca iz MLS-a ili Lige NOS. Pokusavam napraviti zabavnu ekipu ali izgleda da to neide.  

Salvia zelim isprobat jer mi je u fifi 13 bio dio napadackog trojca uz Capela i Rodriga, jeftin napad za deranje guzova su bili. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Valeri IF? 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice