FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

Salah, Kane, Mahrez... Nadam se jednom od njih. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ja se nadam Wijnaldumu i Jedvaju(Jedvaj za hrvatski tim, WIjnaldum strasan box to box veznjak) ove higher rated vise ni ne sanjam, iako cu vjerojatno dobit Ziyecha po 10ti put. 

10 godina
offline
FIFA 19

Ja bi volio dobiti crvenog Kanea imao sam cijelu proslu fifu njegovu potm karticu i bio mi je odlican zato se nadam produzetkom suradnje nas dvojice i u ovoj fifi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Kakva lijepa nadogradnja mahreza, pogotovo stamina i snaga. Sada nema boljeg u EPL na toj poziciji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mahrez, Sane, Salah, Kane, Van Dijk i Wijnaldum, auuuu kakav izbor, brate daj u jednom od ova 2 player picka bar jednog od njih, ma bilo kojeg i ja zadovoljan ...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Napumpali su ovaj totw 10 za black friday, sad je pitanje samo kada ce izaci totw sbc?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Sad mi tolko zao i zivcan na EA sto su se sjebali serveri i ostao na 19 pobjeda za vikend...

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači Mahreza OTW prodavat tek oko ponoći?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uf kako bi mi leglo levonogo desno krilo umesto Lucasa POTM. Moze i Kane. Ja mislim da dobijam Pjanica. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zlurad kaže...

Znači Mahreza OTW prodavat tek oko ponoći?

 Gotovo je. Tko ga je prodao do 17h dobio je za njega 305k coinsa a sada je već pao na 280k coiunsa i polako pada. Kasniš. Nakon objave TOTW igrača moraš prodati u prvih pola sata. Sada će padati do 21h. Očekujem da padne na 230k u to vrijeme. Do ponoći će se samo malo oporaviti no ako si htio maksimalno zaraditi morao si ga prodati do 17h najkasnije. Pa jučer sam o tome govorio? Prodam ga u 17h, ponovno ga kupim u 21h a opet ga prodam oko ponoći.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 18:23 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

IF Robertsona nema na marketu, koliki je utjecaj IF kartica koje tek izlaze to nije realno. Sve sto se moze povezati šnjima je otislo gore tipa IF Gundo za savrsen link s Saneom i slicno. Mislim da cu odsada pratit totw predictione malo bolje.

Kupio sam 50tak Kolarova, a bojao sam se kupovati vise. You live, you learn...

11 godina
offline
FIFA 19

Probao sam u division rivalsu jednu tekmu ovog OTW Mahreza sad sta se digo na 87 sa hunter chm. Imao sam ovu zadnju WL ovog prvog IF-a sa ocjenom 86 na hawk chem i mogu reci da je ovaj novi bolji za dve klase. Nez mozda jer su drugaciji chem, ali ubijao sam lika sa skillovima. U 16m je pustio kontroler jer nije znao vise kako da ga zaustavi. 5star skilleri ove godine su zlato s obzirom na AI defending. Jedini nacin da sjebes noobare koje se ne brane manualno i igra im pomaze u obrani sa automatskim tacklovima, blockovima i presjecanjima dodavanja. Prodat cu ga odmah oko ponoci jer se nadam se da ce sutra uletit nesto jebeno u packovima. A ako ne uzet cu vjerojatno IF Salaha pa da probam kakav je on ove godine.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...

Probao sam u division rivalsu jednu tekmu ovog OTW Mahreza sad sta se digo na 87 sa hunter chm. Imao sam ovu zadnju WL ovog prvog IF-a sa ocjenom 86 na hawk chem i mogu reci da je ovaj novi bolji za dve klase. Nez mozda jer su drugaciji chem, ali ubijao sam lika sa skillovima. U 16m je pustio kontroler jer nije znao vise kako da ga zaustavi. 5star skilleri ove godine su zlato s obzirom na AI defending. Jedini nacin da sjebes noobare koje se ne brane manualno i igra im pomaze u obrani sa automatskim tacklovima, blockovima i presjecanjima dodavanja. Prodat cu ga odmah oko ponoci jer se nadam se da ce sutra uletit nesto jebeno u packovima. A ako ne uzet cu vjerojatno IF Salaha pa da probam kakav je on ove godine.

 Sada je preko 800k. Ne isplati se dati toliko novca za karticu koja sljedećim IF izdanjem gubi strahovito na cijeni. Ja uzeo nazad mahreza za 240k coinsa. Uzeo dva komada. Valjda će se dići cijenom da spremim dodatnih 20k u džep. Danas sam ga prodao za 295k coinsa jer sam predugo razmišljao tako da sam zaradio na njemu samo 40k coinsa kada se odbije porez pa bi mi ovaj drugi trebao nadoknaditi sporost.

11 godina
offline
FIFA 19

Ja sam pogodio s IF Robertsonom. Uzeo sam ga odmah kad je preplavio market u cet kad su bile nagrade od WL. Uzeo ga za 95k, a znao sam da je to premala cijena da ostane na njoj s obzirom na izbor LB-ova u EPL.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Cofinho kaže...

Probao sam u division rivalsu jednu tekmu ovog OTW Mahreza sad sta se digo na 87 sa hunter chm. Imao sam ovu zadnju WL ovog prvog IF-a sa ocjenom 86 na hawk chem i mogu reci da je ovaj novi bolji za dve klase. Nez mozda jer su drugaciji chem, ali ubijao sam lika sa skillovima. U 16m je pustio kontroler jer nije znao vise kako da ga zaustavi. 5star skilleri ove godine su zlato s obzirom na AI defending. Jedini nacin da sjebes noobare koje se ne brane manualno i igra im pomaze u obrani sa automatskim tacklovima, blockovima i presjecanjima dodavanja. Prodat cu ga odmah oko ponoci jer se nadam se da ce sutra uletit nesto jebeno u packovima. A ako ne uzet cu vjerojatno IF Salaha pa da probam kakav je on ove godine.

 Sada je preko 800k. Ne isplati se dati toliko novca za karticu koja sljedećim IF izdanjem gubi strahovito na cijeni. Ja uzeo nazad mahreza za 240k coinsa. Uzeo dva komada. Valjda će se dići cijenom da spremim dodatnih 20k u džep. Danas sam ga prodao za 295k coinsa jer sam predugo razmišljao tako da sam zaradio na njemu samo 40k coinsa kada se odbije porez pa bi mi ovaj drugi trebao nadoknaditi sporost.

 Ne drzim ja dugo takve igrace. Odigram jednu WL s njim, cekam pocetak nove WL iduci vikend i onda ga prodam. A uostalom ovo je totw 10, a znamo sta je totw 10 znacio prosle godine. Za vrijeme black friday promocije ce opet bit TOTW sbc-evi tako da ce totw 10 kartice preplavit market, a samim time nema sanse da ostane na toj cijeni. Past ce duplo do kraja black friday promocije, a nastavit ce padat i kad izadje iz packova jer ce ih bit previse na marketu. Kao Pogba prosle godine. A sad sam uzeo i obicnog Salaha, mozda ovu WL odigram s obicnim, pa iducu sa IF verzijom.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
FIFA 19

Mene zivo zanima kaj je sa FUTom. Igram zadnjih 5 tekmi, sve nekakve divlje utakmice. Protivnici koji drze visoki pressing, imam po 80% tocnost dodavanja. To mi se nikad nije dogodilo, kraj njegovih igraca ne mogu prdnut... Makar tekme dobivam jedva... Ili remi odigram. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Iz prilozenog mozemo vidjeti odlicno stopanje lopte 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio Rajkarda, Davida Silvu i Vidala u istom paketu. Divizija 5 rank 1, rare players pack. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Dobio Rajkarda, Davida Silvu i Vidala u istom paketu. Divizija 5 rank 1, rare players pack. 

  Tradeble ili ove druge ?

11 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Dobio Rajkarda, Davida Silvu i Vidala u istom paketu. Divizija 5 rank 1, rare players pack. 

 hahhahahahahha

 

13 godina
offline
Re: FIFA 19
Kaos. Rank 1, divizija 4, najbolji igrac Fejsa i Henderson. Tradeable.
Dosta jako.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Dobio Rajkarda, Davida Silvu i Vidala u istom paketu. Divizija 5 rank 1, rare players pack. 

 Ja Škrtela.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...
TStefan91 kaže...

Dobio Rajkarda, Davida Silvu i Vidala u istom paketu. Divizija 5 rank 1, rare players pack. 

  Tradeble ili ove druge ?

 Untredable. I to ispao iz divizije 4, nisam mnogo ni igrao. 

11 godina
offline
FIFA 19

Majku im milu prokletu jebem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Majku im milu prokletu jebem.

 Ovo je vec za razbijanje lubanja. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
12 godina
offline
FIFA 19

Kako meni ova igra diže tlak ponekad da je to strašno... jučer sam vrištao kao kolega movie.

Nakon dugo vremena me uspjela igra tako iznervirat jer obično kad vidim da mi dodavanja ne rade i da se sve lopte vraćaju protivniku riješim to po kratkom postupku s ALT+TAB.

Jučer nisam jer sam skupljao bodove za Rivals i popizdio.

 

Igram protiv tipa koji ima strašnu ekipu... tipa Aguero u napadu, a iza njega De Bruyne i sve takvi igrači iz BPL-a.

Zabijem mu gol u prvom ili drugom napadu jer unatoč odličnoj ekipi nema blage veze o igranju.

I tu igra stane - više ne mogu spojit dva točna dodavanja, a kad spojim i dođem do gola, gađam ili stativu ili zadnji red tribina.

Njemu se svaka lopta odbije na nogu, njegovi se iz prve dodavaju bez greške i slično.

A najbolja fora u svemu je što je tip ušao u igru s valjda 30 stamine na svim igračima.

Na samom početku drugog poluvremena njegovi igrači su svi odreda imali 0 stamine.... znači onaj bar dolje ništa nije prikazivao.

Dakle, on igra s jebenim mrtvacima i nema blage veze o igri, a ja ne mogu jebeno NIŠTA.

Imao sam 4 stative tu utakmicu, i nekoliko zapucanih lopti preko gola, a svi udarci koje sam uputio su bili unutra 16m i bliže čak - strašno.

Pucam i lopta u gredu, odbije se od grede i moj igrač natrčava na 5m sam, nigdje nikoga oko njega i glavom u stativu - prazan jebeni gol, oko njega žive duše, on gađa jebenu stativu.

Više nisam mogao od nervoze i pustim ja idiota da mi zabije - mislim se ako zabije pa će igra okrenut na mene ili da ga makar prestane srat.

Znači, ja mu se razmičem s igračima da mu otvorim prostor, a on dodaje okolo i nabacuje i izvodi bijesne gliste - blage veze s vezom nema, ne čita igru, ne vidi kurca - on je zamislio da pošalje na De Bruyena loptu i ostalo ga ne zanima.

I kako to biva u 70 i nekoj minuti dođe mu lopta ne Debruynea i on s nekih 25m opali u same rašlje.

Mali stoji cijelo vrijeme iza mene i umire od smijeha, a ja ne znam dal da pojedem kontroler ili da si ga zabijem u šupak - strašno nešto.

 

Long story short.... ova FIFA nema veze s vezom... ako je igra na tvojoj strani ti si bog i batina, a ako nije možeš se jebat.

I sad samo treba otkriti kad dolaze tvoji trenuci, a do tada ostale utakmice rješavati ALT+TABOM jer igrati protiv igrača i igre nema smisla.

 

Smanjili su oni AI s ovim patchom i sve je to super... sad radim više šansi i lakše se probijam do gola, ali brate mili, ako neće igra da zabiješ gol onda ti ne može pomoći da protivnik igra bez golmana i kompletne obrane.

Ilustracije radi... neki dan sa Socratesom pucam na prazan gol s nekih 5-7m.... prazan jebeni gol, Socrates ima šut 90 + hawka što sam mu stavio, a to znači valjda 99 šut ima... i što socrates u toj situaciji čini?????

Puca preko jebenog gola, nebu pod oblake.... situacija u kojoj je lakše zabiti nego promašiti jer iz te blizine imaš manje prostora za promašaj nego pogodak.

Ma jebeni užas.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Forrest i Batsuhayi u mojima. Ogromna sansa da mi bilo kaj da, ne dobijem nista. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Majku im milu prokletu jebem.

Fino te posralo HAHAHAHAHHA

 

Ja otvaram popodne kad doma dođem.... ovaj put imam mogućnost dobiti igrača iznad 84 rejtinga, a dobit ću vjerojatno kao i ti smeće.

Dvoumim se da li da uzmem tradable iz Rivalsa nagrade ili ne?

Imam puno untradable kartica u klubu pa ću ih morati puno discardat ako uzmem untradable nagrade.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 19

A da ti ne kazem sto sam dobio u ostalih 10 paketa.

Cijeli jebeni vikend si dam truda, igram i dobim takvu kurcinu da necu izvuci niti 20k coinsa 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

A da ti ne kazem sto sam dobio u ostalih 10 paketa.

Cijeli jebeni vikend si dam truda, igram i dobim takvu kurcinu da necu izvuci niti 20k coinsa 

Ja otkad sam Socratesa izvukao samo smeće dobivam u packovima.

Zato me strah što će biti popodne kad budem otvarao.

Radije bih da mi nije dalo Socratesa pa da svako malo imam razloga za veselje nego ovako.

Jebali ih packovi i jebena ovisnost :P

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice