FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.029
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

U ostalima najjaci Thiago i to untradable. Uzas. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel bolji Aubameyang od Aguera? Da dam Aguera i oko 50k za Aubameyanga POTM?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Jel bolji Aubameyang od Aguera? Da dam Aguera i oko 50k za Aubameyanga POTM?

 Ja ne bi, aguera uvijek mozes prodati, a sa ovim POTM si se ozenio do kraja igre

11 godina
offline
FIFA 19

Danas napokon se i meni poseru packovi.

Prvo od DR uzmem 52000 coinsa jer ono je smece kad dobim, da sam danas uzeo opet tradeable packove i 7. put za redom da sam dobio juan matu, bacio bi sve kroz balkon van...

I onda 2 player pick - crveni kolarov i nesto iz MLS-a onda...

 

Otvaram packove (prvo MEGA) i dodju Varane, Alderwireld, pa poslije u drugom MEGA Quaresma i Jonas, a poslije RARE otvorim kad opet Kolarov i to inform i Ziyech takodjer inform, a pored njih jos Lloris. Sve cu prodat posto imam talijanske igrace, a na LB imam Alexa Sandra pa cu vidjet sutra da li ce biti kakvih snizenja cijena za moju ekipu.

Cak sam kupio Mandzukica (CM pozicija) scream card da glavom nosi nesto kad nabijaju njihovi golmani ili iz kornerra da zabijam, a mozda sad ubodem Immobilea, Douglasa Costu ili Cuadrada nesto vise od gold kartice, ili road to final Hamsika.

Kovačić
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

DR uzeo 44k coinsa.

 

WL gold 2, dobio Mahreza u pickovima. Zadovoljan s njime, ne igram s Prem timom pa ce vjerojatno ulaziti sa klupe.

 

U packovima najbolji igrac Carvalho.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Meni i dalje najjača kartica u packovima rare fitness. Normalan dan u uredu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Valencia u player picku...Ostalo bezveze

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Evo slika mojih nagrada

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mene strah otvarat to uopće kad dođem s posla, dobit ću živčani slom ako ništa ne dobijem od takve ponude, i tako mi FIFA ove god još nije apsolutno ništa dala, ali ništa, najviše profitirao od Khedire na početku igre još, otišao za 5k coinsa, ako mi ni sad ništa ne daju ima da se bacim sa prozora!

A realno teže me promašit u player pickovima nego pogodit, 2×4, znaši 8 prilika da samo na jednom mjestu bude netko od ovih iz engleske ...

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Zanima me što napraviit sa ovim rare igračima koji ne vrijede vise od 700 coinsa...

 

Quick sellati,ostaviti ili prodavati po malo pa kad se prodaju prodaju?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Od svih mogucih jebenih kartica u totw, ja izvucem Wijnalduma i onog Skota.
Ne znam zakaj sam se nadao uopce.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Zanima me što napraviit sa ovim rare igračima koji ne vrijede vise od 700 coinsa...

 

Quick sellati,ostaviti ili prodavati po malo pa kad se prodaju prodaju?

Ja čuvam sve kartice u trasnfer listi.

Doduše, u zadnje vrijeme moram svako malo prodati neku karticu ili quick sellati jer mi je lista puna.

A čuvam ih u nadi da će dati SBC sa zlatnim karticama kao što je bio SBC za ligu prvaka na početku.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Prodao sam Aguera i uradio ovaj SBC Hernandeza i ostalo mi 200k da se pojacam na drugom mestu. Ipak mi mnogo da sve pare dam za Aubameyanga, mozda bude nesto za black friday. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Prodao sam Aguera i uradio ovaj SBC Hernandeza i ostalo mi 200k da se pojacam na drugom mestu. Ipak mi mnogo da sve pare dam za Aubameyanga, mozda bude nesto za black friday. 

 Ajde javi kakav je Hernandez

15 godina
offline
FIFA 19

Promjenio sam instrukcije i preporodio sam se. Imao sam do sada borasove ali očito nisu za mene. Premalo šansi a previše propuha u obrani. Jučer stavim instrukcije od ovvya i konačno mi igrači imaju i širinu i dubinu u napadu a obrana je kompaktna. Nema više propuha u sredini kao do sada. Odigrao nekih desetak tekmi online i nisam niti jednu izgubio. Svaku tekmu sam zabio bar tri gola, Bez problema stvaram višak i igrači mi sami izlaze jedan na jedan. Je li sada to ona fora novo je pa je dobro, vidjet ćemo ali za sada nemam primjedbi.

 

No primjedbi imam na market. Otvara se hrpa packova i ekipa bida do besvjesti. Pogba danas na bidanju ide za 455k coinsa, hazard za 340k, walker za 84k coinsa, de bruyne za 355k coinsa, de gea za 140k coinsa?. Nije normalno. Danas mi mozak slabo radi pa se nisam sjetio ujutro pogledati market. Kada sam se sjetio više ničeg nije bilo za kupiti osim dele allia. Uzeo nekoliko po 5k coinsa i jednog za 3500 coinsa. Valjda će trebati za neki sbc preko vikenda. Ugasio PS4 i to je to za danas. Prodao jednog mahreza za 279k coinsa a drugog si ostavio. Fakat je duplo bolja kartica od prošle verzije i sada mi ga žao prodati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Ajde javi kakav je Hernandez

 Struka je rekla svoje pa u miru pogledaj.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
Od svih mogucih jebenih kartica u totw, ja izvucem Wijnalduma i onog Skota.
Ne znam zakaj sam se nadao uopce.

Momak jesi ti vidio sto sam ja dobio iz 2 biranja?! 

Brijem da sam izvukao najgore od najgoreg, nisi ni svjestan da si imao srece sa Wijnaldumom :P

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ja bi isto dao bubreg da je jedan od 8 bio Wijnaldum...

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Jel bolji Aubameyang od Aguera? Da dam Aguera i oko 50k za Aubameyanga POTM?

 

 

Aguero definitivno, ja imam POTM Aubu i brate mili nikad ne znaš na čemu si sa njim, nekad promašuje mrtva zicere, po 2-3 na utakmici a nekad trpa kako god stigne, šut iz vana, glavom, ma sve, ono totalno nepredvidiv.

Prekjučer sam ga skoro discardo kakav je bio, nije mogao pobjeć Rudigeru i Davidu Luizu, ima 5 metara prednosti i bez problema ga stignu, reakcije mu spore za popizdit, doslovno nije mogao ništa, izvadim ga i ubacim IF Richarlisona i zabije 3 gola u 25 min.  A jučer npr igram protiv lika koji ima Varanea i ikonu iza i dobijem ga 4-3, sva 4 Auba zabio, 2 puta savršeno uleti u prazan prostor i zabije, jedan fines na postavljenu obranu sa 25 m i jedan centaršut savršeno pokupi glavom, ono djelovao kao zvijer.

 

 

Da mogu vratit vrijeme ne bi ga slagao sigurno, previše oscilacija, kažem nekad je zvijer al nekad tipa trčiš sa njim od centra sam na golmana, ovaj izleti sa golmanom i ja laganini stisnem lob a on promaši gol, ode lopta kraj desne stative a po sredini gola trčiš, ono tap in sa 5 m fula, napuca gredu, totalno neshvatljiv igrač, najnepredvidiviji od svih koje sam imao do sad.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Ja bi isto dao bubreg da je jedan od 8 bio Wijnaldum...

 

I ja sve dam ako jedan bude Wijnaldum.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Promjenio sam instrukcije i preporodio sam se. Imao sam do sada borasove ali očito nisu za mene. Premalo šansi a previše propuha u obrani. Jučer stavim instrukcije od ovvya i konačno mi igrači imaju i širinu i dubinu u napadu a obrana je kompaktna. Nema više propuha u sredini kao do sada. Odigrao nekih desetak tekmi online i nisam niti jednu izgubio. Svaku tekmu sam zabio bar tri gola, Bez problema stvaram višak i igrači mi sami izlaze jedan na jedan. Je li sada to ona fora novo je pa je dobro, vidjet ćemo ali za sada nemam primjedbi.

 

No primjedbi imam na market. Otvara se hrpa packova i ekipa bida do besvjesti. Pogba danas na bidanju ide za 455k coinsa, hazard za 340k, walker za 84k coinsa, de bruyne za 355k coinsa, de gea za 140k coinsa?. Nije normalno. Danas mi mozak slabo radi pa se nisam sjetio ujutro pogledati market. Kada sam se sjetio više ničeg nije bilo za kupiti osim dele allia. Uzeo nekoliko po 5k coinsa i jednog za 3500 coinsa. Valjda će trebati za neki sbc preko vikenda. Ugasio PS4 i to je to za danas. Prodao jednog mahreza za 279k coinsa a drugog si ostavio. Fakat je duplo bolja kartica od prošle verzije i sada mi ga žao prodati.

 Pratio sam zadnjih mjesec dana higher rated kartice koje se koriste u ekipama, i svaki puta cijene skoce u cetvrtak kada ljudi dobiju coinse i kupuju ih. Utorkom i srijedom budu najjeftinije cak su bile i ovaj tjedan kada je "market crash". 

Iako u zadnja 2 tjedna higher rated kartice vise osciliraju, tipa Modrica se da kupiti utorkom/srijedom za 67-68k i prodati ga u cetvrtak/petak za 80k. Dok recimo Firmino bude 42k utorkom i 45k petkom, tako i Matuidi i jos neki. Možda je samo do toga sto su se svi spremali za "black friday" pa su se oscilacije malo smanjile.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...
 totalno neshvatljiv igrač, najnepredvidiviji od svih koje sam imao do sad.

Vjeruj mi da to nema veze s karticom nego s pokvarenom igrom.

Moj Socrates ponekad promašuje takve mrtvace kakve čak nije jednostavno promašit, a da ne govorim o ostalim igračima.

Gledao sam par puta Ovyja kojemu se iste stvari događaju kao i nama, samo što njemu zicere maše Ronaldo, Eusebio, Cruyiff, i slične kartice.

[19xx] 4ntraks
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

u WL nagradi dobio Valenciu (RM) ,DR uzeo 2 untradeable pack-a najaci igrac Shaqiri tolko o tome

I sad di sa tim Valenciom,u vezu probat ili na RB pa žrtvovat chemistry

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 13:42 (fixxer_zg).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Vjeruj mi da to nema veze s karticom nego s pokvarenom igrom.

Moj Socrates ponekad promašuje takve mrtvace kakve čak nije jednostavno promašit, a da ne govorim o ostalim igračima.

Gledao sam par puta Ovyja kojemu se iste stvari događaju kao i nama, samo što njemu zicere maše Ronaldo, Eusebio, Cruyiff, i slične kartice.

Sad sam gledao jednu tekmu koju je igrao s momčadi od preko 15 milja coinsa. Pogodio je nekoliko stativa, promašio nekoliko nemogućih zicera da bi tekma završila 1-1 a lik mu je zabio gol nakon evidentne pogreške de geae. To je liku ujedno bio valjda i jedini udarac po golu. U jednoj situaciji liku je nekoliko puta oduzimao loptu ali se lopta uvijek odbijala sljedećem protivničkom igraču. I on je u tom trenutku izgubio kontrolu i počeo se derati. Nebalansirano smeće od igre, nema drugog zaključka.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

 Ajde javi kakav je Hernandez

 Struka je rekla svoje pa u miru pogledaj.

 

 Gledao sam ovaj klip kada je izasao. Sta je zakljucak, da ne vredi tih para. Ne znam, meni recimo skill moves nije toliko bitan. Sa druge strane, curve i stamina su mi jako bitni, i to mi se ne svidja kod ove kartice. Ali ako biram Aguera ili Hernandeza+200k na racunu biram ovo drugo. 

10 godina
offline
FIFA 19

Igrica je cista prevara dobijem u nagradam crvenog alissona kazem lijepo idemo ga sad isprobati uhvati on loptu napunim cetri crte do kraja da baci loptu frajer je bacio loptu 1m ispred sebe neprijateljskom igracu i frajer mi zabije gol na prevaru. U 90min Depay se probio u slobodan prostor ja mu samo moram poslat dugo dodavanje napunim 3 i pol crte a frajer doda loptu 2m od sebe i to uzasno sporu protivnik pokupi loptu i lupi mi kontru i zabije. Dva puta izgubim loptu jer je EA tako htio a ne zbog moje krivice. Mrtva strgana igrica a Alisson mi vise nece branit neka si mami baca tako slabe lopte kad lijepo napunim 4 crte 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 19

Ne zanimam se pretjerano za packove, ali koliko EA mora bit bezobrazan da u 4 untradeble mega packa izvućem 3 Gerarda Morena. Znači ima sad da mu onu glavu isprintam u realnoj veličini i zaljepim na zid da je mogu vidjet svako jutro kad ustanem.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Imam UCL dembelea dali da ga sad prodam posto je cijena skocila do 50k ili da jos cekam. Inace u paketima jedan 85 rated ostalo smece neznam vise ni koga sam dobio znam da je otiso za max 10k na buy it now u roku odmah... A cijena se vrtila oko 8k

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Haha to je to kad moras biti sretan da je Wijnaldum :D
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Imam UCL dembelea dali da ga sad prodam posto je cijena skocila do 50k ili da jos cekam. Inace u paketima jedan 85 rated ostalo smece neznam vise ni koga sam dobio znam da je otiso za max 10k na buy it now u roku odmah... A cijena se vrtila oko 8k

 Za sljedeće kolo LP-a bi trebao izaći novi UCL sbc pa će cijena opet pasti.

 

Zaboravio reći da je uz Mahreza drugi crveni pick bio Wijnaldum, EA me gura prema Premu, ali se ne dam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 17:16 (virusulja).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice