FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
playertwo kaže...

Pozdrav, trebam pomoc.. Odlucio sam uvest vise timed shot finishing u svoju igru posto mislim da ako to ne koristim da sam odmah napocetku na gubitku i zelio bih napokon uci u elite 3 u vikend ligi.. Zanima me da li je kod svakog igraca isti timed shot finishing, odnosno da li ovisi od igraca do igraca ili mozda o tome u kakvoj se situaciji nalazi ili je kod svakog udarca isti tajming? Uspijevam postici dosta zelenih udaraca, no to je vecinom na osjecaj..

Ja ga isto osobno nisam koristio do sada nikako.

Ali sam sinoc odigra dosta utakmica i nije mi jasno nikako.

Imam Suareza plavog kojeg sam dobio i nije na prodaju pa sam oko njega slozio ekipu ali lik sinoc (bilo je i prije toga) 4-5 puta 1 na 1 100% prilika ja opucam,a on koda sam dodao loptu,a ne pucao...ne kuzim nije mi jasno.Lakse gol dadnem s Rodrigom nego sa njim.

E kontam sada aj da vidim i taj time finis upalim indikator 2 slijedeca dodira 2 rakete u same raslje,nema veze sto je okruzen s 3 igraca posmpremi ih ko iz picke.

Ne znam ni sam,nisam tip koji forsira finese shoot niti sam koristio time finish,ali izgleda da cu pocet to oboje radit.

Jos jedna stvar,jesam li ja primio loptu njegova minimalno 3 igraca su na meni,stvore se iste sekunde.Bezveze lajem ko kocijas,ali ispizdi me ovo toliko nelogicni situacija da je smisno to postalo.Ne smatram se nekim dobrim igracem,ali ovo sto se desava ne znam da lajem ili se smijem.

 Igrao si protiv protivnika koji su imali upaljen high pressure zato si bio konstantno okruzen sa tri igraca

15 godina
online
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Ma taj TF nema meni smisla imam vise zabijenih golova sa zutim  nego sa zelenim, jucer sam primio gol gdje je frajer imao crveni TF. Taj TF bi imao jedino smisla kad bi udarce iz daljine bez TF drasticno nerfali tako da iz 1 udarca od njih 100 mozes zabiti i daju mali buff zelenim TF udarcima tada bi mi svi morali vjezbati TF ako bi htjeli zabiti gol iz daljine sto bi imalo vise smisla. Jer trenutacno mi izgleda beskoristan meni likovi iz 3 udarca bez TF zabiju tri gola sa 30m a ja od 3 zelena udarca ne mogu zabiti niti jedan. Jako su fejlali sa uvodjenjem TF jer nema nikakve vaznosti u igrici.

To je čisto arkadno sranje. Onog trenutka kada će to sranje postati obavezno prebacit ću se na tetris. Jedinu važnost prilikom udarca trebao bi  imati smjer u kojem pucaš i jačina udarca ovisno koliko si dugo držao tipku za udarac. Znači ono što je sastavni dio ovakvog tipa igre sve ove godine i što smatram jedino ispravnim. To je samo moje mišljenje.

 

Umjesto da isprave sranja koja se kroz igru provlače godinama oni uvode u igru nova sranja. Isto tako ne mogu shvatiti zašto mijenjaju raspored tipki za izvođenje određene stvari? Godinama automatizmom većina igra i onda se nađe netko pametan da to promijeni i umjesto olakša oteža određene poteze. Kada neku igru igraš godinama očekuješ da se u njoj  osjećaš udobno kao u svojoj kući. Ne želim svake nove godine biti stranac u igri.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Igrao si protiv protivnika koji su imali upaljen high pressure zato si bio konstantno okruzen sa tri igraca

 A jasno mi je to,ali upalim ga i ja ako gubim,ali ne vidim da moji tako protivnika napadaju ili ja userem nesto 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
The_K kaže...

 Igrao si protiv protivnika koji su imali upaljen high pressure zato si bio konstantno okruzen sa tri igraca

 A jasno mi je to,ali upalim ga i ja ako gubim,ali ne vidim da moji tako protivnika napadaju ili ja userem nesto 

 To i mene zanima, zasto moji igraci nisu sposobni to isto radit. Pa makar na 15min. Nikad nisam vidio to od svojih igraca, koristio High pressure ili ne. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
Iniesta21 kaže...

Odveo curu kod njezinih, vratio se, ajde reko da odigram još koju pa na spavanje, treba radit sutra, odigram 3 dobijem sve 3, dvojicu sam rastavio na proste faktore, a imali jebačke ekipe, 6-1 i 4-0, i umjesto da uživam u tome meni se vrti po glavi da li to sad FIFA njega jebe ? 

Da li sam to uopće ja njega pobijedio ili igrica ?

 

Hvala EA, ubili ste mi svaki užitak, šuge jedne šugave!!!!!!

 Evo jedna situacija obog vikenda iz WL imao sam negdje desetak pobjeda ne sjecam se koliko i pobjedjujem ja lika 4-0 i u 70min kazem ja sebi idem mu pustit da mi zabije tri gola tako da mi se ne poveca previse skill rating tako da ne bi dobivao jace protivnike i tako ja njemu dam loptu i sa R3 maknem svog golmana i strpam ga u aut. Njemu je trebalo 10min da mi zabije gol to je bila cista komedija moji igraci su gol branili koda brane 1-0 a ne 4-0 sve zivo su skidali ulijetali a ono sto nisu uspijeli obranit njegovi su promasili i onda mi se upalila lampica i shvatio sam da ja tog lika nisam uopce pobjedio vec igrica jer realno igrica mu punih 10min nije dala da zabije prazan gol

 

 

E pa to ti govorim, kakav je to meni sad užitak kad ne znam koliko ja dobro igram, da li napredujem, a više ne možeš znati.

 

Jedan tren mene lik ni sa kakvim skilom sa ekipom od 100k rasturi, ja se sastavit ne mogu, drugi tren ja razvalim lika koji ima 5 mil ekipu sa 4-0, a očigledno je da lik ima skila i zna, vidiš mu po otvaranju napada, čitanju igre u obrani, driblinzima, a ovaj sa 100k ekipom spoji 10 dodavanja iz prve, glavom, nogom, petom, škaricama, nije bitno, kako god da stisne dodavanje ona savršeno dolazi do njegovog igrača a moji svi pogubljeni, obrana konstantno visi, uvijek predaleko od lopte, mogu se jebat, šta god da napravim gubim utakmicu ...

 

 

Ma baš mi se počelo gadit to sve, da mi se bar zgadi do kraja da više nikad to govno ne upalim, ništa ova FIFA nije nego gubljenje živaca i vremena.

12 godina
offline
FIFA 19

Kad vidis da pro igrac od 35 udaraca ne zabije vise od 2 gola u 120min, a tih 35 je 25 bilo u okvir unutar 16m... Sve je jasno. Jedini nacin da dobijes tekmu je imat hrpu ikona + Ronaldo u napadu, tako da si relativno siguran da ces 4/5 udaraca spremit u gol. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Ja sam se vec sad u 12. mjesecu zasitio ove Fife. Fifu 17 i Fifu 18 sam igrao tijekom cijele godine, ali ove godine mi je vec pun k. Sve je repetitivno, hrpa dragbackova i riktanja na finesse udarce. Na kraju se vise manje gleda tko ce koga nadmudrit u tom finesse shot simulatoru, ovaj sta mice golmana ili ce ovaj roknut finesse u daljnji ili ce skuzit da suparnik mice golmana i roknut ce mu u blizi kut. Nema razlicitosti u napadu ko u gore navedenim fifama vec je sve na istu semu. Igra ne nagradjuje igraca koji pokusava bit mastovit u svojim napadima. Kada izigras protivnika s jednom logicnom akcijom i izbacis ga u 1vs1 golman ce skinut, ali zato s 20m iz prve timed finesse udarci ulaze ko iz picke. Totalno neizbalansirano i bez ikakve logike. Ne zelim se vise tjerat igrat igru koja vise nema veze s nekim nogometnim logikama. Uopce ne uzivam u pobjedama i samo sam jos vise nadrkan jer te pobjede ostvarujem samo ako igram anti nogomet koji me ne zadovoljava. Za vikend prodajem sve igrace i ostajem na trejdanju i max jednoj utakmici online dnevno nadajuci se da ce konacno izac patch koji ce stvarno nesto promjenit na bolje, a ne samo na papiru. Ne zelim bit stalno nadrkan u ovo vrijeme Bozica.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Zato sam si ja uzeo BF V i ganjam se Europom i afrikom 🤣

 

Istina, igra je postala sve samo ne smisleni nogomet... Nazalost, ali tako je. Svaka nelogičnost prolazi... Sve nogometno ne prolazi. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Zato sam si ja uzeo BF V i ganjam se Europom i afrikom 🤣

 

Istina, igra je postala sve samo ne smisleni nogomet... Nazalost, ali tako je. Svaka nelogičnost prolazi... Sve nogometno ne prolazi. 

Samo se trenutno ne zna koja je igra od te dvije više broken.

Igram obje, nažalost :(

Vjerojatno zato jer sam mazohist.

[19xx] 4ntraks
5 godina
offline
FIFA 19

Da li neko igra sa UCL Live Renato Sanchez,i kako se pokazao,treba mi dobar bundesliga CM,a imam taman dovoljno da njega kipkm ? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Kakva jadna nadogradnja aube ako je ovo istina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kakva jadna nadogradnja aube ako je ovo istina.

 

 

 

A je, jbg sami su se zakopali, ne mogu ga napraviti boljeg od POTM-a, taman ga morali ugurati negdje između običnog i POTM-a, a tu nema puno prostora ...

 

 

 

Inače, jedino Auba iz EPL-a, a imam ga već POTM-a, sad kad njega dobijem u player picku, točno da me isprcaju u mozak.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 16:15 (Iniesta21).
15 godina
online
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

 

 

 

A je, jbg sami su se zakopali, ne mogu ga napraviti boljeg od POTM-a, taman ga morali ugurati negdje između običnog i POTM-a, a tu nema puno prostora ...

 

 

 

 Bez brige, budu to ispravili krajem prvog mjeseca u zimskoj nadogradnji.

12 godina
offline
FIFA 19

Ja ne znam jesam ja lud vise ili kaj? Pa igra je sporija brat, bratu 3x nego gameplay od proslog tjedna. Utakmice najveci rezultat mi je bio 2-2. Sve ostalo po 1-0 maksimalno. Ne znam kaj su radili, ali nadam se da je dugoročno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio sam jebenog middle Roya Keanea! 800k, tradeable. 

Pa jebeno nakon godina Fife i packanja Kagawa, mogu reći - FALA KURCU! 

 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja uzeo untredable, dobio Thiaga Silvu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Dobio sam jebenog middle Roya Keanea! 800k, tradeable. 

Pa jebeno nakon godina Fife i packanja Kagawa, mogu reći - FALA KURCU! 

 Ja sam dobio kurcinu. Dele Alli najjaci od 7 paketa, trebao sam uzeti coinse.

15 godina
online
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Ja sam dobio kurcinu. Dele Alli najjaci od 7 paketa, trebao sam uzeti coinse.

 E, da je meni ušao dele alli. Ja nisam niti to dobio.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobio dva walkouta, Vertonghen i Higuain. Moglo je i bolje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

35 000 Coinova ili Paketići ? 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Evo stigao je update na PC tezak 700MB. Kao popravili su kick off glitch i finnese udarce ako je to istina ovaj vikend ne gine mi elite3 jer iznad gold 3 vise nitko ne pokusava uci u sesnaesterac vec samo napucavaju loptu sa 30m dok se oni naviknu igrat pravi nogomet proci ce vikend. Uglavnom nadam se da sve sto pise na papiru da ce i biti tako

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Bloodraven kaže...

35 000 Coinova ili Paketići ? 

 Uvijek uzmem tradeable pakete, i nijednom dosad nisam dobio manje nego što bi dobio coinsa, a i zabavnije je otvarati paketiće

12 godina
offline
FIFA 19

Chicarito i Vida... U ostalima Neto najveci rating. Ne znam zakaj sam vise ocekival.

IF 87 Mahrez je ubojica. Finess shot mu je nesto najbolje kaj sam vidio. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 11:47 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Istina. Imao sam Mahreza 87 ali sam presao na UCL verziju i to je bila velika greska, mnogo slabija kartica. Jedva cekam da predjem na IF verziju. Inace, da li neko koristi Thiaga Silvu? Vredi li kupovina Buffona umesto untredable Llorisa zbog Thiaga? 

10 godina
offline
FIFA 19

Kad stavljate inace igrace na prodaju?

Subota,mozda utorak,sridu ili ne gledate na to nikako?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Kad stavljate inace igrace na prodaju?

Subota,mozda utorak,sridu ili ne gledate na to nikako?

Lagano se počne stavljati u petak poslijepodne a subota cijeli dan je najbolji dan ako želiš nešto prodati po ok cijeni. Naravno, pratiš i nove sbc kako izlaze pa vidiš što će se tražiti i po kojoj cijeni ide. Kod sbc bitno je reagirati na vrijeme jer uvijek ima određen broj igrača koji to žele riješiti u prva dva sata.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Lagano se počne stavljati u petak poslijepodne a subota cijeli dan je najbolji dan ako želiš nešto prodati po ok cijeni. Naravno, pratiš i nove sbc kako izlaze pa vidiš što će se tražiti i po kojoj cijeni ide. Kod sbc bitno je reagirati na vrijeme jer uvijek ima određen broj igrača koji to žele riješiti u prva dva sata.

A je li ima negdje di upratis koji sbc dolazi ili tek kad se pojavi online onda se tek zna sta treba za njega i kojim danom dolaze novi sbc-ovi ako ima uopce tocno to odredjeno?

Njie mi zurba vise da prodajem toliko jer za neki veci upgrade trenutne ekipe (slika) treba mi para dosta,a to jbga sad...triba se okrenit na marketu.

Ako imas neki savjet za market trenutno javi 

pa.ja sam kupio robertsona za 40k koliko sam mogao za jedno 1400-1500,a znam da se prodaju po 2000-2300 inace pa sta bude,nije puno ali nemam vise 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 15:24 (hrka11).
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Nije lose...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja nista u paketima 5 6 84 kartice iznad toga nista, ali nema veze ionako je skoro svejedno sa cime se igra

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Radite ovaj MM, ja dobio Insignea, a nisam potrosio nista.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice