FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.961
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Radite ovaj MM, ja dobio Insignea, a nisam potrosio nista.

 Ove godine u tim MM nista nisam dobio a svaki sam napravio koji je bio. U MM u prosle dvije fife sam imao vise srece ali tad su i nagrade bile bolje sad mi taj MM nema smisla nikakve nagrade ne utjece na market nema mi nikakve uzbudljivosti

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja napravio i dobio nista opet kostalo me samo 2k ostalo sam imao u klubu... Al ajde dobijem bar neke igrace koje ili prodam ili utrpam u sbc pa ga svejedno radim

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Postoji li mogućnost da se u igri (PC verzija) namjesti da se kod igrača visina prikazuje u cm, a ne inčima (ili šta već).

Viđao sam to kod drugih u streamovima, ali oni imaju igru na njemačkom jeziku. Meni treba kombinacija engleski/cm.
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 20:34 (Grisha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
Nije lose...

 Jebote kako te posralo.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
zvone07 kaže...
Nije lose...

 Jebote kako te posralo.

 Bas to... Gledam i ne vjerujem. Ja otvorio MM. Najjaci Willian. Nek ni puse kurac vise. Nisam IF dobio u preko 100 paketica u zadnjih 2-3tj. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Je da.. De Gea prodan, Auba u momcadi.
Dakle ja s tim covjekom ili ne znam igrat ili je cudan pun k.
Aguero mi je za njega televizor u boji.

Cijelo vrijeme se lomim izmedju 4222 i 4231. Nikak nac formaciju ove god.
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nisam igrao proslu weekend ligu, pa sam danas dobio samo nagrade od divison rivalsa, 4. divizija, 3. rank. 

Izaberem 4 untradeable mega pack-a.

Mega pack ko mega pack, uvek sranje bio. 
Prva 3 otvaram, nista posebno, najbolja kartica 84 rated. 
Kad u zadnjem, walkout, i to kakav. 
Bome nisam očekivao, pogotovo ne iz mega pack-a. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
 De Gea prodan

Što si ga danas prodavao ako ti ne trebaju coinsi? Već sutra bi za njega dobio više a u subotu sasvim sigurno. Danas na marketu ima preko 9 milja kartica. Velika ponuda, niže cijene.

Danas sam se natovario karticama do grla. Vrijeme je da se počnu prodavati. Samo buksam. Coinsa više nemam a kartica puna hrpa.

13 godina
offline
Re: FIFA 19
Ma prodao sam ga jer sam kupio Varanea i Van Dijka, a Lloris mi je poveznica. Reko da sklepam momcad prije vikend lige.
Jos samo da skuzim formaciju...
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Radite ovaj MM, ja dobio Insignea, a nisam potrosio nista.

 Je li to onaj što nema sreće u packovima?

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ima li tko prijedlog za upgrade ekipe?

https://imgur.com/a/0mTR6GK

 

Na raspolaganju imam 390k coinsa trenutno, gledao sam možda Dybalu uzet, jel ima ko iskustva s njime? Druga opcija je neki upgrade za španjolce iz druge ekipe (na klupi na screenshotu), možda Griezman?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
C3c1l kaže...
zvone07 kaže...
Nije lose...

 Jebote kako te posralo.

 Bas to... Gledam i ne vjerujem. Ja otvorio MM. Najjaci Willian. Nek ni puse kurac vise. Nisam IF dobio u preko 100 paketica u zadnjih 2-3tj. 

 Ajde ne seri. Ja sam dobio Pickforda

12 godina
offline
FIFA 19

I njega sam dobio, jebo te on 🤣

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam zadnji put IF karticu dobio kada sam odigrao onaj sbc TOTW. Sljedeću ću dobiti kada će biti novi sbc TOTW.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ja sam zadnji put IF karticu dobio kada sam odigrao onaj sbc TOTW. Sljedeću ću dobiti kada će biti novi sbc TOTW.

 Takodjer 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

ja ne znam koji je k... tom EA-u da su u stanju sve živo sjebat iznova i iznova...znači umjesto da samo malo nerfaju finessu, mi tako ponovno imamu milijun blokova po utakmici, konstantna presjecanja i odbijanja slično kao na startu igre, ono WTF?? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

ja ne znam koji je k... tom EA-u da su u stanju sve živo sjebat iznova i iznova...znači umjesto da samo malo nerfaju finessu, mi tako ponovno imamu milijun blokova po utakmici, konstantna presjecanja i odbijanja slično kao na startu igre, ono WTF?? 

 Mozes zabiti kombiniranjem bar jedan gol po utakmici ako sam ja kao gold 3 igrac uspio u dvije tekme zabiti 4 gola elite 1 igracu bez finnese udaraca onda i ti mozes nauciti kombinirati sa igracima u svom ranku. Nemoj pucat kad su igraci ispred tebe vec samo kad imas prazan prostor. Kad igras pitaj se sto bi ja napravio u pravom zivotu a ne koji bi glitch mogao iskoristiti

10 godina
online
FIFA 19

Rijesio sam taj MM i otvorio sve paketica,lagano kurcina u njima... 

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

a što je nego iskorištavanje glitcheva kad svi igraju defending deep line, i 10 igrača u šesnaestercu...očito novi META after patch...ni jednu vikend ligu od izlaska nisam završio najmanje gold 2, a danas nisam ni pokušao igrati WL jer ono...btw novi glitch je lopta od stative napadaču u noge, mark my words

btw, im ali netko na Originu da bi tu i tamo odigrao koju tekmu tu i tamo, čisto radi opuštanja živaca od kompetetivnosti, bilo bi fora čak i u neki mali ulog, cca 5000 coinsa zahebancije radi

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

a što je nego iskorištavanje glitcheva kad svi igraju defending deep line, i 10 igrača u šesnaestercu...očito novi META after patch...ni jednu vikend ligu od izlaska nisam završio najmanje gold 2, a danas nisam ni pokušao igrati WL jer ono...btw novi glitch je lopta od stative napadaču u noge, mark my words

btw, im ali netko na Originu da bi tu i tamo odigrao koju tekmu tu i tamo, čisto radi opuštanja živaca od kompetetivnosti, bilo bi fora čak i u neki mali ulog, cca 5000 coinsa zahebancije radi

 Od stative u nogu nije glitch, nego feature. Ako pogodis stativu sa zelenim timed finishingom u isto vrijeme dobijes penal. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Mozes zabiti kombiniranjem bar jedan gol po utakmici ako sam ja kao gold 3 igrac uspio u dvije tekme zabiti 4 gola elite 1 igracu bez finnese udaraca onda i ti mozes nauciti kombinirati sa igracima u svom ranku. Nemoj pucat kad su igraci ispred tebe vec samo kad imas prazan prostor. Kad igras pitaj se sto bi ja napravio u pravom zivotu a ne koji bi glitch mogao iskoristiti

U pravu si ali dogode se situacije u kojima se oslobodiš protivnika i imaš situaciju da nikoga nema ispred tebe i kada pukneš od nekuda sa strane kao superman leti lik i blokira udarac. Meni je jasno da kada igrač stoji ispred tebe postoji dobra šansa da blokira udarac i to je ok. No nije mi jasno to uletavanje u kadar i blokiranja udaraca u letu koji nemaju veze s mozgom. Mene samo to smeta. Koliko puta sam se pomirio s golom i ništa ne radim a onda od nekuda skoči moj igrač i blokira udarac?

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 11:04 (movie).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Taj je. Iz 2000 paketica dobio 5 igraca, sram ga bilo. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
TStefan91 kaže...

Radite ovaj MM, ja dobio Insignea, a nisam potrosio nista.

 Je li to onaj što nema sreće u packovima?

 Taj je. Iz 2000 paketica dobio 5 igraca, sram ga bilo. Izvinjavam se na duplom postu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 11:37 (TStefan91).
12 godina
offline
FIFA 19

Je... 8500 paketica. 

 

Od 24 udarca 5 precki. Goal line tehnologija dva puta u tekmi. I jos skoro izgubim nakon 3-1.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Izgleda da danas starta futmas plus team of the group stage. Tko ima vremena ispravljati krive drine u igri kada kreće berba novca. Šuška se da bi prvi futmas igrač mogao biti son, sanchez ili coutinho. To bi bio ludi start. Navijam za tu kombinaciju jer će kartice ići na marketu kao vruće kifle.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Je... 8500 paketica. 

 

Od 24 udarca 5 precki. Goal line tehnologija dva puta u tekmi. I jos skoro izgubim nakon 3-1.

Mores ti imat i 500 udaraca ali ako od toga nije bar 3 PO golu od kojih jedna udje,mos se onda jebat.

Tako ja s prijateljima ako igram pa ih dobijem npr. 2:0 on se navije gledaj statistike ima sam 30 udaraca ti 10 srico jedan bla bla...od tih njegovih 30 udaraca,2 su bila po golu ostatak je bio sve van 16m i dalje znaci samo rokaj pa di ode.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
SimeKZ kaže...

Je... 8500 paketica. 

 

Od 24 udarca 5 precki. Goal line tehnologija dva puta u tekmi. I jos skoro izgubim nakon 3-1.

Mores ti imat i 500 udaraca ali ako od toga nije bar 3 PO golu od kojih jedna udje,mos se onda jebat.

Tako ja s prijateljima ako igram pa ih dobijem npr. 2:0 on se navije gledaj statistike ima sam 30 udaraca ti 10 srico jedan bla bla...od tih njegovih 30 udaraca,2 su bila po golu ostatak je bio sve van 16m i dalje znaci samo rokaj pa di ode.

 Jasno je to meni. Racunaj da je od tih 25 islo 15 u okvir. Odnosno, pogodak u precku, stativu ne racuna kao okvir gola... Pa je 5 manje. Dva puta mi je goal line teh. se pojavila, to jos nisam vidio. Mane ima 9.4 jer je pola udaraca njegovo dok nisam ubacio Lozana. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Mores ti imat i 500 udaraca ali ako od toga nije bar 3 PO golu od kojih jedna udje,mos se onda jebat.

Tako ja s prijateljima ako igram pa ih dobijem npr. 2:0 on se navije gledaj statistike ima sam 30 udaraca ti 10 srico jedan bla bla...od tih njegovih 30 udaraca,2 su bila po golu ostatak je bio sve van 16m i dalje znaci samo rokaj pa di ode.

Nije baš uvijek tako što sugerira i pet prečki kako kaže šime. Koliko puta imam istu situaciju. Pogodim nekoliko stativa i prčeki i lopta neće u gol a onda mi lik iz prvog udarca zabije gol. Nedavno sam igrao tekmu u kojoj sam strgao lika. Imao bar 5 stativa i prečki. On dva udarca jedan gol a ja preko dvadeset udaraca ali lopta neće u gol. 1-1. U 92 minuti ga rastavim i sam s 5m pucam pored gola. Lik vidi kaj se događa i valjda se hoće smilovati i izvodi golaut i doda mom igraču na 16m. Ispred mene samo golman. Zaobiđem ga i pucam i pogodim jebenu stativu i lopta ode ponovno u gol aut. Lik ponovno izvodi golaut i ponovno mi doda loptu, preuzme kontrolu nad golmanom i makne se s gola. Eto do kuda igra ide kada ti ne da zabiti. Znači da sam ga dobio 5-0 mogao je biti sretan a on mi pušta zabiti i ja ne mogu. Zabio sam iz drugog pokušaja i sramotno dobio 2-1 jer mi je pustio gol.

 

Evo sad sam igrao i ugasio igru. Nemam više živaca. Ova situacija se proteže godinama i nitko o njoj ne govori. Dakle, lik probije stranu i centrira na moju prvu stativu. Tamo stoji moj stoper a iza njega napadač. Ja vučem gamepad prema lopti da mi stoper napadne loptu i izbije je što i je nogometna logika a moj stoper radi sljedeće. Povlači se dva koraka unazad i bez ikakvog skoka radi trzaj glavom kao da će izbiti loptu. Napadač u tom trenutklu radi dva koraka naprijed i logički skače i zabija gol. Kako jebem mu mater, kako? Znači analog pomičem prema lopti i želim da mi igrač skoči i izbije loptu a on radi dva koraka unazad kako bi pustio gol? Ovo se često događa. Ista stvar se događa kada želim dodati loptu na desetak metara svom igraču koji stoji ispred mene a iza njega obrambeni. Opet guram da mi igrač ide prema lopti a on radi dva koraka unazad i pušta obrambenog da izleti ispred njega i odnese loptu. Neke takve stvari ne mogu shvatiti.

 

U ovoj fifi imamo i sljedeću situaciju a to je da 4 obrambena igrača stoje na centru i ne čuvaju jedinog napadača. Ako protivnik izbije loptu ona uvijek pada na ovog koji stoji solo i bez problema prima loptu. Koja svrha je 4 igrača u fazi obrane koja nikog ne čuvaju. Ista stvar kod prekida. Protivnik izvodi na vašoj polovici slobodan udarac i bar 4 njegova igrača stoje apsolutno sama, baš kao i četvorica vaših igrača. Kada želiš prebaciti na igrača koji je najbliži lopti igra prebaci na nekog drugog i poremeti mi cijelu obranu koja se tada raspadne jer u panici počnem onda šaltati na nabližeg a šaltam na sve osim na njega. Zašto kod prekida moji igrači ne stoje pored protivničkih? Zna se tko koga čuva. Ne mogu ja 10 igrača razmještati u tih par sekundi. I kada pomaknem igrača i prebacim na drugog ovaj prvi se sam vrati gdje mu je igra zadala da stoji a ne ja. Smiješno. Znači igra sve radi kako bi padalo što više golova. Zašto?

 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Treba uciti skill movese.

 

Igra dobije novu dimenziju.

Fake shot prilkom primanja,rolanje,L1 plus lažnjak,La Croqueita i ono kad ides sa boka i cuttas unutra je dobar skill...Tih nekoliko skill movesa ogu napraviti veliku razliku.Takoder i drag back skill move.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Jel mi moze neko objasnit, ko koristi fabinha, koji je problem sa tom karticom. Pa jebo on sebe celavog, ima M/M, igra desnog CMa u 41212 narrow i vise ide prema naprijed nego Firmino. Postavke su mu stay back, stay central... On jede govna i na svakom sutu je u 16m.

Casemiro je odlican, doslovno je 3. Stoper.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice