FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.621
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Lagano se izgubila mogucnost elite 3 ulaska.

 

Tonu Kroos je cudo kartica, cudooo. 

 Kroos uopce nije cudo obicna je kartica jos uvijek nemam gola sa njime sa 30m ali pazi ti sada GIgnaca sbc e to je kartica ja sam mu doslovno popusio kurac punio me ko kurvu. Ja zabijem gol ide kick off doda covjek velikom Gignacu i bum frajer razvali i eto ti gola sa 30m i tako tri puta za redom. Dodjem na smrdljive penale naravno da sam budala sto sam pustio da dodjem na penale trebao sam odavno stisnut alt+F4. Pucamo te mrtve penale svakome pogodimo stranu i dodjemo do nekog 7,8 penala i ja naciljam desno puknem lopta ode u sredinu a golman ostao u sredini. Pas im mater lopovsku prevarantsku odmah sam stisnuo alt+F4 jer ne zelim mu dati takvu nepostenu pobjedu ja sam zabio gol gadjao sam desno to sto mene igrica ne zeli poslusat to je njihov problem a ne moj

 Pa nije Kroos tu da zabije. On je tu da svaki through ball prode. Vec dugo nisam imo igraca ciju loptu protivnici "ne smiju" dirat. Cudo kakve lopte ima. 

 Tu tekmu nije imao dobre duge lopte sve je zapinjalo i uvijek je kasnio dodavao je tek kad mi igrac udje u zaledje

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Mozda nema veze sa karticom nego sa fifinim hebenim slajderima. Ja zabio vec 6 komada sa njim al problem je glupa igra kad nezeli da pobjedis onda niti jedna kartica neradi kako treba

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ajd da i mene posere konačno (rare gold pack od kroos sbc-a, kroos ce bit kao da je besplatan :) i još mi ovaj taman u ekipu uletava.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 22:21 (MBuda).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

S pol snage digao 40 000 coinsa u 10 minuta na ovim glupim non rare engleskim LM i RM, strašno. Ali ono, da ljudi toliko pomahnitaju pa hebenog Redmonda i Walcotta plaćaju 6000 coinsa da bi složili pack iz kojeg ce im vjerojatno izletit, šta ja znam, Ndombele

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
MBuda kaže...

Ajd da i mene posere konačno (rare gold pack od kroos sbc-a, kroos ce bit kao da je besplatan :) i još mi ovaj taman u ekipu uletava.

 GG, odlican pull.

 

Gold 1. Steta, moglo je elite 3 bez problema da nije bilo sugave igre i njezinog uplitanja. Zadnje tri tekme Kroos sam izvukao. Kakve gajbe sam pometao sa njim, cudo. Igro sam isto jednu jako zanimljivu tekmu... Gubio 5-2 pobijedio 5-9...

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja izvuko sncheza iz tog paketa doduse imao vecinu igraca u klubu pa sam za oba potrosio 5 6 k a dobio nazad 40ak

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
online
FIFA 19

Isuse boze nisam ni znao znaci u polufinalu lik promjeni igrace i igrica mu neda da promjeni pozicije. Bome se lijepo promoviraju na esport natjecanjima. #esportready

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

Gold 1. Steta, moglo je elite 3 bez problema da nije bilo sugave igre i njezinog uplitanja. Zadnje tri tekme Kroos sam izvukao. Kakve gajbe sam pometao sa njim, cudo. Igro sam isto jednu jako zanimljivu tekmu... Gubio 5-2 pobijedio 5-9...

 

Ja ne idem dalje od Gold 3, nemam zivaca za to.

Jucer sam dosao do Gold 3 i ostavio 5 tekmi. Ugasio plejku i bok.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Ja ne idem dalje od Gold 3, nemam zivaca za to.

Jucer sam dosao do Gold 3 i ostavio 5 tekmi. Ugasio plejku i bok.

Takodjer...nemam zivaca za igrat protiv pc-a i skroz drukcije mi je za igrat tako.

Taman ostane jos 4-5 utakmica i gasi.

Jutros u paketicima kurcina standardno.

Ako ima netko savjet sta kupovat pa prodavat kasnije nek javi.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
FIFA 19

Jucer me u vikend ligi Bale nasekirao pa sam ga prodao mjesec dana kako sam ga koristio za skoro istu cifru po kojoj sam ga i uzeo.

Dao sam 428k prodao ga za 424k. 

Sad imam slatke brige jer imam jako puno Seria A igraca koji su mi untradeble pa si razmisljam koga da ubacim? Ideje?

Btw. IF Bakayako je 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 8:40 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Prva WL u ne znam kolko. Poceo na 14-2 od cega je jedan DC rano u tekmi pri mojem vodstvu. Druga tekma je hrpa nesrece sa moje strane i pun kurac srece sa protivnikove.

Nakon toga sam par tekmi odmah na pocetku otisao na forfeit. Nije mi se dalo igrati protiv ekipa sa 2 Ronalda, Ronaldinhom i ikonama razbacanim po drugim pozicijama. Dovukao se nekako do 18 pobjeda i zakljucio da mi se vise ne da. Kolicina lopti koje su se direktno protivniku vracale. Kolicina dodavanja od strane ekipe tipa Modric, Messi,Isco koji kasnije postao Suarez, koje su isle ni a ni b nego natrag protivniku umjesto na kontru... Ne vrijedi ovo izgubljenih zivaca.

Igram OW i izgubim jer je pola tima gluplje nego prosjecan kamen ali se ne ljutim ni priblizno koliko na ovo cudo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 8:50 (sexytoiletpaper).
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 19

Meni Kroos izgleda zanimljivo, ali nemam ekipu za njega.

Planiram uzeti u četvrtak untradable nagrade od DR pa ako nešto uleti ću ga složiti neka stoji.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Meni Kroos izgleda zanimljivo, ali nemam ekipu za njega.

Planiram uzeti u četvrtak untradable nagrade od DR pa ako nešto uleti ću ga složiti neka stoji.

Igrao sam jucer protiv njega 3 tekme za redom, nista mi nije pokazao a mislio sam ga sloziti.

Na kraju kako sam prodao Bale-a budem prodao sve ostale "spanjolce" pa mi niti ne treba 

12 godina
online
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Igrao sam jucer protiv njega 3 tekme za redom, nista mi nije pokazao a mislio sam ga sloziti.

Na kraju kako sam prodao Bale-a budem prodao sve ostale "spanjolce" pa mi niti ne treba 

Trenutno ne treba niti meni, ali što ako jednog dana izvučem Messija u packu ;)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

Igrao sam jucer protiv njega 3 tekme za redom, nista mi nije pokazao a mislio sam ga sloziti.

Na kraju kako sam prodao Bale-a budem prodao sve ostale "spanjolce" pa mi niti ne treba 

Trenutno ne treba niti meni, ali što ako jednog dana izvučem Messija u packu ;)

Onda ces kupiti plavog Rakitica koji je najbolji CAM u spanjolskoj ligi ;)

Samo zbog toga mi je krivo sto necu igrati sa njima 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
Skilledžija kaže...

Meni Kroos izgleda zanimljivo, ali nemam ekipu za njega.

Planiram uzeti u četvrtak untradable nagrade od DR pa ako nešto uleti ću ga složiti neka stoji.

Igrao sam jucer protiv njega 3 tekme za redom, nista mi nije pokazao a mislio sam ga sloziti.

Na kraju kako sam prodao Bale-a budem prodao sve ostale "spanjolce" pa mi niti ne treba 

 5* WF i onakvi statusi plus hunter na njemu, imas najboljeg veznog u igri za manje od 100k.

Ja ga uvijek uvodnim na poluvremenu a vadim Manea ili Jesusa. Onda mi napad izgleda Mane/Jesus, iza njih kroos. Samo through ball i finess. Idu lopte ko djeca u skolu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

30 igrača će biti za Futmas kao SBC. Trojica dnevno. Prošle godine su bili igrači koji nose brojeve datuma, a ove godine prvi dan Futmasa bit će trojica s brojevima 30, 29, 28. Pa sutradan 27, 26, 25, pa sve do broja 1.

 
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

30 igrača će biti za Futmas kao SBC. Trojica dnevno. Prošle godine su bili igrači koji nose brojeve datuma, a ove godine prvi dan Futmasa bit će trojica s brojevima 30, 29, 28. Pa sutradan 27, 26, 25, pa sve do broja 1.

 Jel izletio mozda popis igraca koji bi mogli biti? 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
dr4zh3n kaže...

30 igrača će biti za Futmas kao SBC. Trojica dnevno. Prošle godine su bili igrači koji nose brojeve datuma, a ove godine prvi dan Futmasa bit će trojica s brojevima 30, 29, 28. Pa sutradan 27, 26, 25, pa sve do broja 1.

 Jel izletio mozda popis igraca koji bi mogli biti? 

 Nema još, ali ako ti je bas dosadno lako to sam pregledas 😁 recimo sad sam prošao cijelu prema ligu za prvi dan, znači brojevi 30,29,28...i 100 posto sam siguran da će biti Morata SBC, ostali igrači nisu uopće zanimljivi s ta tri broja. Imamo recimo Luiza s brojem 30, ali ako dobije IF ovaj tjedan, onda sam definitivno siguran da prvi dan ide Morata. Tek su objavili ovo na koju foru Ce izlaziti igrači tako da Ce na reditu tokom dana sigurno bit predictionsa

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 10:41 (dr4zh3n).
11 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...
C3c1l kaže...
dr4zh3n kaže...

30 igrača će biti za Futmas kao SBC. Trojica dnevno. Prošle godine su bili igrači koji nose brojeve datuma, a ove godine prvi dan Futmasa bit će trojica s brojevima 30, 29, 28. Pa sutradan 27, 26, 25, pa sve do broja 1.

 Jel izletio mozda popis igraca koji bi mogli biti? 

 Nema još, ali skonto je dosadno lako to sam pregledas 😁 recimo sad sam prošao cijelu prema ligu za prvi dan, znači brojevi 30,29,28...i 100 posto sam siguran da će biti Morata SBC, ostali igrači nisu uopće zanimljivi s ta tri broja. Imamo recimo Luiza s brojem 30, ali ako dobije IF ovaj tjedan, onda sam definitivno siguran da prvi dan ide Morata. Tek su objavili ovo na koju foru Ce izlaziti igrači tako da Ce na reditu tokom dana sigurno bit predictionsa

Prosle godine sam napravio Lingarda, koristio sam ga do kraja fife.

Odlicna mi je bio na Cam-u, tako da se nadam takvom igracu i ove godine..

11 godina
offline
FIFA 19

Odvratan market danas, pa nemas sta za kupit i preprodati... 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Sokratis Totgs je samo 40k, a uz Davinsona i Virgila je u top 3 stopera PL-a. Znam da je Grcka cudna nacija ali je iz odlicne lige (vecina ljudi je koristi) nije mi jasno zasto je tako jeftin. Dali netko zna?

12 godina
online
FIFA 19

Jučer u WL sam igrao protiv lika koji je očito puk'o k'o kokica - FIFA ga izludila :)

Cijela ekipa brončani - mislim čak da nije pazio niti na pozicije igrača?

Prvo sam mislio da će mi quitat odmah jer sam se susretao s čiterima i u WL, ali ovaj nije, nego je igrao - čak se borio :)

Dam mu prvi gol, a on radi izmjenu - ja se mislim... sad će mi uvest Ronalda i pizdarije pa će me još natamburat na kraju.

Nisam bio daleko od prognoze, uveo je prime Gullita samo što ga je stavio na gol HAHAHAHHAHA

Počinje drugo poluvrijeme, on opet radi izmjenu... mijenja Gullita za Vierija HAHAHAHAHAH

I onda je oko 70' uveo Zolu za nekog veznjaka pa je s njim pokušavao driblinzima doći do gola, ali mu nisam dao jer mi je išao na kurac što moram gubiti dragocijeno vrijeme na budalu, a pobijedio sam ga i prije nego smo počeli igrat.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

3 igrača iz obrane sa H/H WR ne znam koliko je to pametno.

 

A T.Silva košta 30k nije to neki stoper za raditi obranu a onda i ekipu oko njega

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 19

Ja kolikovidim nema ga ispod 75k

This time next year we'll be millionaires
11 godina
offline
FIFA 19

Jel ima sta danas na marketu na cemu se moze okrenut kakva para? Svi vise manje drze istu cijenu vidim, nije se puno mijenjalo kad od SB-a nagrade ne vrijede bas nista...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja radim bronze pack method. Napravio sam 20k od jutros. To mi je najsigurnije jer bas nemam coinse za ulaganje. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Ja imam 140k i zelim prvi puta u svojoj friskoj karijeri fife doci do 1mil.

Bio jucer na 200k pa sam 2 packa od 50k uzeo i naravno zeznuo se, danas sam dosao na 140k sto malo sa igrom, sto sa trgovinom. Zato pitam da li se sta isplati uzimati pa da se preproda, brzo i efikasno.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ovaj scream Ballotelli je bolestan.Sve što puca ulazi

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ljudi ja board nisam dobio, jbt u 8 packova jebeni board nisam dobio, 2 rare mega packa, 2 mega packa, 2 jumbo premium gold packa, 1 smal rare gold pack i 1 onaj UCL two pack, nabijem ja ovo sve nakurac, jazavci jedni raspali!

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice