FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.064
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Well thank you EA

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Slobodnjaci su jako losi ja uopce nepucam vise uvijek dodam u 16m i onda pucam 80posto igraca nepokrije kako treba i zabijem. Iz slobidnjaka zabio samo 2 gola 1 sa kroosom i 1 sa messijem u fut draftu

 Ja to radim cijelo vrijeme. Svi se zabavljaju kamo postaviti golmana. Dodam prvom svom igraču na 16m koji je uvijek nepokriven i onda finese i gol. Više sam tako ove godine postigao golova nego s 5m po sredini gola. Još jedan fokaz koliko je ova igra smiješno nebalansirano smeće.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

Well thank you EA

 Ja standardno 78 i 79 kartice. Sutra ću imati priliku popraviti rezultat. Nadam se da će biti 79 i 80 kartice. Zaslužio sam bar to. Ako ništa bar sam bez muke povukao nekih 30k na igračima koji vrijede zajedno 5k coinsa. Ljudi su plaćali po 6k za neke igrače ajaxa i bayerna. Jebenog urleicha sam prodao za 6300.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 20:15 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ovvy uzme eusebia i roka. Kakav mrtvi eusebio, ko ima love za njega. 

Jedino me Ferdinand iznenadio. 

 Ja sam u ovoj igri dozivio da mi Manolas skaricama daje gol a ja sa POTM Lucasom sam promasio prazan gol sa 3m udaljenosti to ti sve govori kakvo je stanje.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Imam ovu ekipu (slika dolje) i nešto više od 900k "u banci". Trebao bih začepiti rupe u obrani, točnije u defenzivnom dijelu veznog reda. Bekovi imaju Stay back while attacking i to radi dobro, ali istu opciju ima i Nainggolan, ali on uvijek ide naprijed i onda me protivnici kontriraju. Pretpostavljam da je to do H/H work ratea. Po tom pitanju u Serie A odgovaraju Lucas Leiva, De Rossi i Allan koji imaju M/H, ali oni mi se nekako ne sviđaju.

 

Od ikona po cijeni mi se uklapaju Gattuso (87) i Roy Keane (88), oni se mogu dobiti za 880k odnosno 910k, pa me zanima vrijede li oni te investicije, kakva su vam iskustva s njima?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Desio se DC u finalu turnira hahahahha, onda onom batesonu ili kako se vec zove znaci njegovom protivniku bude offside i onda se desi to da protivnicki igraci stoje u zivom zidu i brane njegov gol i on posalje loptu naprijed sa golmanom i zabije easy gol jer su neprijateljivi igraci branili njegov gol sto nema smisla, u jednom klipu protivnik ubaci loptu i njegov golman uhvati loptu i protivnik udara golmana i ubacuje ga u gol i sudi se gol za protivnika i jos mnogo toga. #esportsready

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kakva pljacka je ovaj Insigne, strasno. Uradio 10 UCL upgrade paketa, najbolji igrac Mata. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
I mene posralo
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
I mene posralo

 U čemu to?

11 godina
offline
Re: FIFA 19
Sbc Spursi vs Barca
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Spursi lagano u drugi krug, Sanchez dobija upgrade

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Mene Inter sjebao, spusit cu para garant na Perišiću :/
15 godina
offline
FIFA 19

Kakva lijepa sportska večer. Dobija mi nadogradnju i fabinho i sanchez i telles. Bilo je muke, pogotovo kada je inter izjednačio. A što je samo alisson obranio par minuta prije kraja? Čudo. Što je sve mane promašio? Nemoguće. Na kraju sve jedva ali sve se dobro završilo. Kada me neće u packu bar da me ovako posere. Nisu bile velike šanse da će sve tri kartice proći ali dogodilo se. Lijepa zarada. Gledam, sanchez se približava na 400k, fabinho ide prema 450k. Nije loše...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Prvi paket iz sbc a müller idem dalje a slozio 7 untradable ucl. I na zadnjem mi dode ovaj gospodin. U tradable paketima nista

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 23:07 (CroVandal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Uefa Marquee...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Uf preko pola milje coinsa ljepo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Koji promasaj je ovaj SBC Insigne, ove godine su stvarno bili dobri SBC igraci (flashback,eurapa liga live i slicno, bilo je ponesto za svakoga),  doduse koncept s ikonama je los ove godine ali cini mi se da cekaju da istekne ovaj Icon set 3 pa ce i to promjeniti. Ali 350k za Insignea je puno previse jos untradeable item... SBC su jedini dio koji mi se svidao ove god vise nego prosle, marquee matchupse su malo nerfali ali ostalo je bilo na mjestu. Samo da jos nesto naprave u vezi gameplaya sit sam vise tog dynamic difficultya i slidera i p**** materni

 

 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Uf preko pola milje coinsa ljepo

Teško. Na PS4 je 410k coinsa. Baš sam sada bidao i nisam toliko htio dati za njega. Dao bih do 400k. Ima ih buy now za 415k coinsa. Malo će se dignut cijenom do vikenda ali ako hoću nešto zaraditi moram ga dobiti ispod 410k coinsa.

13 godina
offline
Re: FIFA 19
Otisao za 425k. Ja zadovoljan.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Dani Alves me odusevio iako ga moram tjerat rucno da igra obranu (samo šprica naprijed, a nevolim igrat s bekovima na stay back while attacking)odlican je i kao LM ili Left CAM u 4231 i 4231(2) strašan šut i fizicki imponira u vezi. Zamjenim IF Valenciu na desnog beka koji pocne kao RW.

 

Ljudi pricaju o Alvesu kao da je uzasna kartica jer ima Low defensive work rate, neznam kad je Fifa community postao tako toksican. Prije sam/smo igrali sa Silver Depayem LW, Narsinghom RW  ,Wijnaldumom CAM iza Huntelara u napadu (jedna od drazih napadackih kombinacija u Fifa 13 ili 14) i bili su odlicni. A  sada nam Dani Alves koji ima skoro sve statse preko 80 nevalja jer mu je def. work rate Low... lošem k**** i dlaka smeta cini mi se

 

Stigao sam odigrati ovaj vikend 8 tekmi WL u petak i svih 8 dobio.

 

Mislio sam zamjeniti Pogbu s FUT Swap Lermom (mislim da na poziciji cdm-a ce Lerma biti bolji ili dostojna zamjena Pogbi) i Valencia mi vise nece biti na full chemu, trazio sam igrace koje bi mogao staviti na RW i Scream Shaqiri mi djeluje dobro sa Catalyst chemom. Dali je netko igrao s njim,kakvi su dojmovi? (odigrao sam par utakmica u rivalsima s njim djeluje mi ok) Dani ce na beka ponovo.

 

Slika kako sam igrao ovu WL i ekipa koju namjeravam za ovaj vikend (samo ce Lerma upasti umjesto Pogbe).

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja ne znam koji je ovo kurac, al zbilja ne znam:

- u  2 marquee packa nisam dobio ni board

- u onom UCL three packu iz marquee dobijem onog Dalberta iz Intera, 

- potrpam sve gold igrače šta imam u klubu a da su ovr 80 i manje i složim 23 ona ucl two players packa i nisam dobio igrača jačeg od 82 rat, jebeni Candreva najjači, a Matipa sam u tih 23 packa izvukao 6 puta, gledam i ne vjerujem.

 

Nabijem ovaj jebeni mrtvi EA nakurac, ovo ako nije namješteno ja sam Buda, pa koliko sam jebenih mrtvih paketa otvorio u ovoj FIFI i uvijek kurčina, pa da ja ne mogu jebeno ništa dobit, al ništa, niti slučajno, a random mi Matip 6 puta došao u 23 packa ? Aha, kolika je vjerojatnost toga ? Doslovno se tamo netko ruga ...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Pa jebem ti smece crno prokleto strgani patch je vani vec tjedan dana a oni nista ne popravljaju gdje su zajebali jeli meni usredi igre mora Depay otic igrat CDM a Partey desno krilo kako da ja igram  majku im prokletu kanadsku sve ih pobit treba. Ja umjesto da ganjam protivnika sa parteyom ja ga moram ganjat sa depayom onda ups ko fol depay ne zna uzimati lopte kako da ja igram sa Parteyom kao krilo kako kako kad je sporiji od svakog beka. Smrdljivci oni jedni odvratni zaradjuju milijarde a ne znaju ni programirati kako su oni postali uspijesni pa koji je mamlaz njima davao licence????

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Skino sam jogurt verziju i igrao sam kauč mp. Moram reći u ovo malo iskustva da su promjenili neke stvari gradnja igre, udarci, passing, isto kao da je teže, sad ne znam kakav je online ali ovo sa spom moram reći da je dobro.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

I ja sam dobio kurcinu u packovima pa šta sad.Ko da se treba ocekivat da ce se dobiti nešto.Imam osjecaj da mislite da je svaki pack nekom drugom walkout a vama obicni rare.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Imao jos par igraca u klubu i napravin jos jedan i opet walkout. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Vodim 3-1 ubijam lika.Promašim penal sljedeća akcija gol za 3-2.Izgubio 5-3 i to sam idsconnect napravio.

 

Koja bolest da me onako potkrade.

T.Silva i Kimpembe izgubljeni u vremenu i prostoru odjednom a do sada bili fenomenalni.

Što reći.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 12:54 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Zato se ja ne uzbuđujem s obrambenim igračima.

Imam ono što imam i zadovoljan sam s njima jer da ulupam coinse u neke skupe "razvikane" mi se ne isplati jer će kiksati kako god okreneš.

Skupljam coinse polako za Ronalda, a kad mi naleti partija koju moram izgubiti ALT+TAB i idemo dalje.

 

Pisao sam da sam neki dan igrao protiv tipa sa svim brončanima.

Ja nisam primjetio preveliku razliku u igri, pogotovo kad mi je jedan njegov brončani prodao istu foru kao što zlatni rade.

Ono kad dodaješ loptu iza igrača, a on protegne nogu iza sebe odjednom i ta noga bude dulja i tako presiječe dodavanje - znači kakva god kartica bila, ako te igra jebe jebat će te i protiv brončanih.

 

Da ne spominjem SB kad bronačni počnu slagat tiki-taku kao da je 11 Messija na terenu.

Kad smo već kod SB-a... točno znam kad ću dobiti gol od PC-a... kad mi krene odjedanput s dodavanjima iz prve i sve precizno i točno - svaki put nakon takvih par dodavanja mi zabije PC gol.

Onda se smire i igraju normalno sve dok ne zabijem i onda PC treba zabit gol pa mi opet udari brzinsku tiki-taku.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Odakle ovaj Potm Sterling danas, jel niej EPL POTM drugi petak u mjesecu?

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

sve do danas nisam vjerovao u bronze benching. Do danas. Znači instaliram svog ispakiranog Pogbu u prvih 11 i team rating mi prvi put pređe preko 85, točnije 86. Idućih 10 utakmica, 9 sam izgubio. Ili 8. Nije ni bitno. Ajde izgubio, izgubio, ništa strašno, ali kao da sam igrao s ekipom od 20 000 coinsa. Strašno nešto. Reko, ajde idem probat stavit brončane u subs, smanjim rating na 82 i gle čuda - odmah u pprvoj utakmici igraju ko navijeni, akcije se slazu kako i prilici tako skupoj momčadi. I da, definitivno ima nešto u tom bronze benchingu

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

sve do danas nisam vjerovao u bronze benching. Do danas. Znači instaliram svog ispakiranog Pogbu u prvih 11 i team rating mi prvi put pređe preko 85, točnije 86. Idućih 10 utakmica, 9 sam izgubio. Ili 8. Nije ni bitno. Ajde izgubio, izgubio, ništa strašno, ali kao da sam igrao s ekipom od 20 000 coinsa. Strašno nešto. Reko, ajde idem probat stavit brončane u subs, smanjim rating na 82 i gle čuda - odmah u pprvoj utakmici igraju ko navijeni, akcije se slazu kako i prilici tako skupoj momčadi. I da, definitivno ima nešto u tom bronze benchingu

 To ti se samo momentum prebacio na tvoju stranu nema veze sa broncanim na klupi

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice