FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.276
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Ovaj POTM Sterling mi nema smisla kosta oko 250k a obicni Sane koji ima bolje statse od njega kosta manje od 70k jos jedan fail

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 15:19 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Sane je rw a sterling lw za kemiju dosta bitno imam i sterlinga ucl nista posebno couthino mi je bolji. Sanea jos nisam probao

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Sterling POTM je LW i Sane je LW.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Moj ucl je rw zato sam mislio da je i potm isto

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
online
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
Otisao za 425k. Ja zadovoljan.

Dobro si napravio. Danas sam ga kupio za 375k. Složio kroosa i složio marquee UCL SBC. Sad me strah otvoriti packove jer kada opet vidim karinu infarkt ću dobiti.

13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zvone07 kaže...
Otisao za 425k. Ja zadovoljan.

Dobro si napravio. Danas sam ga kupio za 375k. Složio kroosa i složio marquee UCL SBC. Sad me strah otvoriti packove jer kada opet vidim karinu infarkt ću dobiti.

Movie, kaj bi ti tu mijenjal? Imaš kakav savjet? Imati ću cca 600k coinsa na raspolaganju. 

Untradeable su Fabinho i svi crveni jasno.

 

Već sam složio 100 kombinacija i nisam pametan...

Inače formacija ingame je 4231 ili 4231 wide.

 

Kaj bi vi napravili na mom mjestu?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 16:37 (zvone07).
12 godina
offline
FIFA 19

Skupljaj za neku ikonu ili supersuba. Jer ovdje stvarno nemas nista za promijeniti. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
A gle to ti je ono, svrbe me coinsi.
Fabinho smrdi ekstra, drzim ga samo jer je untradeable. Tu sam mislio Pogbu uvaliti.
Hazard mozda umjesto Sona?
12 godina
offline
FIFA 19

Po meni jedine dvije nadogradnje vrijedne spomena. Pogba je dobar defanzivni i ofenzivnom, za hazarda ne treba trosit rijeci. 

 

Citaj reviewove i oludci kaj ti najvise treba. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
movie kaže...
zvone07 kaže...
Otisao za 425k. Ja zadovoljan.

Dobro si napravio. Danas sam ga kupio za 375k. Složio kroosa i složio marquee UCL SBC. Sad me strah otvoriti packove jer kada opet vidim karinu infarkt ću dobiti.

Movie, kaj bi ti tu mijenjal? Imaš kakav savjet? Imati ću cca 600k coinsa na raspolaganju. 

Untradeable su Fabinho i svi crveni jasno.

 

Već sam složio 100 kombinacija i nisam pametan...

Inače formacija ingame je 4231 ili 4231 wide.

 

Kaj bi vi napravili na mom mjestu?

 

 Courtois, IF Robertson, Hazard?

13 godina
offline
Re: FIFA 19
If Robertson mi je malo preskup za lb, kaj ja znam...
Hazarda bi piknul definitivno, jedino kaj mi je zao Sona jer rastura. Imao sam if Manea i majke mi Son mi vise odgovara. Bit ce da je 5* wf u pitanju.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ja imam Neymara na 8 chema, ako ga mozes ubacit u ekipu da bude na 8, a da su ostali na 10chem bit ce ti odlican. Sad je 700k znam da si rekao da imas budget od 600k no mozda nesto uleti sutra.

Meni poslije Ronalda daleko najbolji igrac izvan ikona, toliko golova zabije kad je gusto nije realno.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Cancelo u TOTW timu free upgrade na putu

 

Inače, kada sam uzimao OTW Cancela platio sam ga 114k, sada mu je cijena oko 400k na PC-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Nek slobodno kupi Neymara i na pocetku ga stavlja umjesto Sona. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Vidjet cemo kaj sutra nose nagrade, mozda uleti haha.
Ove godine sam cak nekaj i dobio u jbnim packovima.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Nek slobodno kupi Neymara i na pocetku ga stavlja umjesto Sona. 

 I onda Neymar uđe sa 5 chema, nevidim benefit toga ako ostali mogu bit na full chem sto je lako moguce, jer Auba i Mikhy imaju strong link.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Nek slobodno kupi Neymara i na pocetku ga stavlja umjesto Sona. 

 I onda Neymar uđe sa 5 chema, nevidim benefit toga ako ostali mogu bit na full chem sto je lako moguce, jer Auba i Mikhy imaju strong link.

 Kakav 5chem. Igrac koji ulazi kao zamjena, na njega chem nema utjecaj. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
online
FIFA 19

Evo da se i ja pohvalim s UCL marquee sbc. Inače u ostalim packovima kako sam i očekivao baš ništa ali bar me ovaj razveselio.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Ti brate bas nemas srece.
Nemoj slucajno otic u kladionicu.
:))
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Nek slobodno kupi Neymara i na pocetku ga stavlja umjesto Sona. 

 I onda Neymar uđe sa 5 chema, nevidim benefit toga ako ostali mogu bit na full chem sto je lako moguce, jer Auba i Mikhy imaju strong link.

 Kakav 5chem. Igrac koji ulazi kao zamjena, na njega chem nema utjecaj. 

" Players who comes on as a substitute: Substitutes are assigned a Static Individual Player Chemistry of 5".  Citat iz pitch notesa , nepricam gluposti

13 godina
offline
Re: FIFA 19
Nemrem Neymara nikak uglaviti. Razjebe mi pol ekipe chemistry. Pol ih ode na 7.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
Nemrem Neymara nikak uglaviti. Razjebe mi pol ekipe chemistry. Pol ih ode na 7.

 Da, i ja sam probao malo kemijati i najbolje sto sam uspio je svi na 10 chema (433-2 formacija), osim Van Dijka i Neymara na 8

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
SimeKZ kaže...

Nek slobodno kupi Neymara i na pocetku ga stavlja umjesto Sona. 

 I onda Neymar uđe sa 5 chema, nevidim benefit toga ako ostali mogu bit na full chem sto je lako moguce, jer Auba i Mikhy imaju strong link.

 Kakav 5chem. Igrac koji ulazi kao zamjena, na njega chem nema utjecaj. 

" Players who comes on as a substitute: Substitutes are assigned a Static Individual Player Chemistry of 5".  Citat iz pitch notesa , nepricam gluposti

 Pod utjecaj, da mu ne utjece toliko na performanse. To je tocno sweetspot chemistry gdje me gubi nista, a minimalno dobije sa chemistry karticom. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
online
FIFA 19

Pale cijene pa rekoh da još dodatno nekaj izgubim coinsa pa kupim suareza i griezmanna a večeras i rakitića jer je i on pao ispod 50k. Nadam se da će se market nakratko oporaviti prije novogodišnje ludnice i daljnjih padanja cijena te da ću nešto zaraditi. Uhvatim courtoisa na bidanju za 60k a ide trenutno za 85k.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Hmmm...kupim igrača preko mobilne aplikacije, nema ga nigdje, a coinsi skinuti.

Se nego susreo sa sličnom situacijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Pale cijene pa rekoh da još dodatno nekaj izgubim coinsa pa kupim suareza i griezmanna a večeras i rakitića jer je i on pao ispod 50k. Nadam se da će se market nakratko oporaviti prije novogodišnje ludnice i daljnjih padanja cijena te da ću nešto zaraditi. Uhvatim courtoisa na bidanju za 60k a ide trenutno za 85k.

 Kojim karticama su pale cijene? Dali treba nesto od toga kupiti? Nisam pratio market danas pa nisam u toku

 

Ps. Ako je ovo postano 3-4 puta ispricavam se ili sam ja imao problema sa internetom ili bug sa serverima. 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
movie kaže...

Pale cijene pa rekoh da još dodatno nekaj izgubim coinsa pa kupim suareza i griezmanna a večeras i rakitića jer je i on pao ispod 50k. Nadam se da će se market nakratko oporaviti prije novogodišnje ludnice i daljnjih padanja cijena te da ću nešto zaraditi. Uhvatim courtoisa na bidanju za 60k a ide trenutno za 85k.

 Kojim karticama su pale cijene? Dali treba nesto od toga kupiti? Nisam pratio market danas pa nisam u toku

 

Ps. Ako je ovo postano 3-4 puta ispricavam se ili sam ja imao problema sa internetom ili bug sa serverima. 

 Ja sam dns odigrao 4 tekme i 3 tekme su mi bile usporene odem igrat overwatch i sve radi kao podmazano

15 godina
online
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...

Hmmm...kupim igrača preko mobilne aplikacije, nema ga nigdje, a coinsi skinuti.

Se nego susreo sa sličnom situacijom?

Meni se to događalo. Onda osvježim aplikaciju pa se pojave. Znalo mi se dogoditi da recimo kupim aguera a u klubu imam dva de bruynea. Aguero se pretvori u de bruynea. Onda bacim karticu na transfer listu pa je vratim u klub i sve štima. Ma super je igra.

 

zagid3 kaže...

 Kojim karticama su pale cijene? Dali treba nesto od toga kupiti? Nisam pratio market danas pa nisam u toku

 

Ps. Ako je ovo postano 3-4 puta ispricavam se ili sam ja imao problema sa internetom ili bug sa serverima. 

 UCL Suarez, Griezmann, Kondogbia, Saul, Luis pa ovaj novi Rakitić i tako to...

10 godina
offline
FIFA 19

Kako bi volio da me sutra posere u packovima i dobijem nekog igraca koji vrijedi 250k odmah bi napravio ovu momcad. Fale mi ti dani iz fife 14,15 kad sam imao takve fun momcadi. Sto cemo kad je EA cijelu zabavu izbacila iz igre i umislja si kao da je ovo neka esport igra, igra za profesionalce a pro igraci cine 0,01 posto

https://www.futbin.com/19/squad/2921042

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Hvala.

Znaci sutra ujutro se naoruzat za Futmas.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice