FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 874.712
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Poz ekipa..
Na ps4 na fifi 19 nikako se ne mogu spojiti s prijateljem za igrati online friendlies.. Stalno javlja neki connection problem ili se samo pojavi poruka Your opponent has left the match..
Ima li netko kakav savjet, rješenje.. Pomagajte!! 😥😥
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
ivbr97 kaže...
Poz ekipa..
Na ps4 na fifi 19 nikako se ne mogu spojiti s prijateljem za igrati online friendlies.. Stalno javlja neki connection problem ili se samo pojavi poruka Your opponent has left the match..
Ima li netko kakav savjet, rješenje.. Pomagajte!! 😥😥

 Nazovite svoje pruzatelje internet usluga i recite im da vam otvore portove

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja nikako da se docepam 5 divizije uvijek oko 1100 skill koliko vi dobijete skill poena po utakmici kada pobjedite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Fakat sranje od igre. Prodam jednog rakitića i ne dobijem 59k coinsa. Bidam dvije kartice i netko ponudi više i ne vrati mi u klub oko 180k coinsa. Znači sad sam u minusu skoro 250k coinsa? Događalo se ovo i prije ali u par minuta sam dobio coinse nazad. Sada je prošlo preko pola sata i ništa..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 

 

 Sto radis ove godine kad otvaras pakete opisi malo situaciju hocemo i mi nesto dobiti 

Ne otvaram na mobitelu niti na PC-u - to zato kad dobijem neki walkout da uživam u animaciji :)

Inače otvaram uvijek isto... kad doma dođem nakon posla, taman prije ručka imam par minuta za otvoriti packove i to je oko 16:30h.

Jedino sam Neymara dobio negdje oko ponoći kad je neka liga izašla pa sam slagao cijelu večer klubove i onda na kraju iz zajebancije onog Sanchoa iz bundeslige kad sam slagao mi je Neymar došao.

 

Inače sam primjetio da kad dođe prva dobra kartica, vrlo često zna opet uletiti pa ako je to kakav tip za vas da iskoristite ako možete.

Danas sam imao tri walkouta što potvrđuje tu teoriju :)

 

BTW

Ponadao sam se da ću utopit Zanettija za max buy now jer na marketu, kad sam tražio, nije bila niti jedna kartica.

Kasnije se pojavilo nekoliko kartica pa sam odustao od prodaje jer su išle za nekih 1.4 milijuna otprilike, a to mi nije dovoljno coinsa da kupim Ronalda.

Imam milijun coinsa trenutno i u Zanettiju još milijun.... kratak sam za milijun.... valjda će uletit opet nešto masno uskoro :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ponadao sam se da ću utopit Zanettija za max buy now jer na marketu, kad sam tražio, nije bila niti jedna kartica.

Kasnije se pojavilo nekoliko kartica pa sam odustao od prodaje jer su išle za nekih 1.4 milijuna otprilike, a to mi nije dovoljno coinsa da kupim Ronalda.

Imam milijun coinsa trenutno i u Zanettiju još milijun.... kratak sam za milijun.... valjda će uletit opet nešto masno uskoro :)

 Prodaj ga dok vrijedi 1.4 milje jer bi mogao uskoro vrijediti 1.1 milju ili i manje, recimo. Više neće vrijediti sigurno.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Hvala... Jel trebamo napravit i ja i prijatelj to ili?
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Zaradio 50k na marquee matchup plus 2 hunter kemije nije lose. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: FIFA 19
ivbr97 kaže...
Hvala... Jel trebamo napravit i ja i prijatelj to ili?

 Oba dvojica to je najbolje posto ne znate u kome je problem

10 godina
offline
FIFA 19

Znaci frajer mi zvizne nogom mog golmana u prsa i on padne i dobije penal dalje vec znate sto se desilo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Zaradio 50k na marquee matchup plus 2 hunter kemije nije lose. 

Ja dobio najjaču karticu nekog njemačkog golmana 83 kojeg ne mogu prodati za 2k coinsa. Eto, nema šanse da nešto dobijem u packu a sada mi joši i coinse uzeli koji mi još uvijek nisu vraćeni. Samo odjednom mi je nestala veza i vrti se onaj krug. Kada se veza vratila pišu mi sve nule po kučicama. Broj igrača, broj kartica na marketu, broj kartica koje bidam. Kada sam probao bilo gdje ući bijeli ekran. Kada se sve to vratilo normalu vidim da je u međuvremenu netko na bidanju ponudio više te da su neke kartice prodane a coinsa imam koliko sam imao i prije prekida veze sa serverom? Niti su mi vraćeni coinsi od bidanja niti su mi pribrojeni coinsi od prodanih kartica. Pa kakve sam ja to jebene sreće? Sve su to znakovi da ovo sranje od igre trebam obrisati i nastaviti sa životom dalje.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Znaci frajer mi zvizne nogom mog golmana u prsa i on padne i dobije penal dalje vec znate sto se desilo 

Daj me iznenadi pa reci da si obranio penal te pobijedio momentum?

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
The_K kaže...

Znaci frajer mi zvizne nogom mog golmana u prsa i on padne i dobije penal dalje vec znate sto se desilo 

Daj me iznenadi pa reci da si obranio penal te pobijedio momentum?

 Stisnuo sam alt+F4 kao sto i inace radim inace bi polomio nesto.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Prodaj ga dok vrijedi 1.4 milje jer bi mogao uskoro vrijediti 1.1 milju ili i manje, recimo. Više neće vrijediti sigurno.

Računam da će istovremeno i Ronaldu padati cijena pa ću ga zadržati dok ne skupim potrebne coinse.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 19

Neki prijedlog za promjenu?

Koga bi mogao na rw? Jedino mi se cini tu poziciju da bi trebao pojacat,a mozda sam u krivu

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ja ne znam kako ljudi mogu koristiti Fabinha lik je katastrofa.

 

Fernandinho je tri puta bolji.

 

Ovaj Mbappe je najbolja kartica koju sam probao od svih gold kaertica a imao sam ih sve osim CR i Messija.

Kimpembe 83 je borken lik je tenk.

 

Lala i Alex Sandro najbolji bekovi na igri.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Krenem otvarat paketice od DR ( uzeo one UT) prva tri kad sam vidio doslo mi da se roknem. Otvaram cetvrti i onako usput dok se ono ucitava skidam sve po redu kad ono..

Prezadovoljan kako zna bit 😂

I kako ostali prodjoste?? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 23:44 (bole1819).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Od ukupno 10 paketica (6 untradeable DR, 3 FUT champions i 1 UCL untradeable) imao sam 5 walkouta, svi untradeable: ter Stegen, Hamšik, Verratti, Sane i UCL Matic.
Steta sto mi niti jedan nece uci u prvih 11, jedino ce Sane na klupu, ovi ostali neka čuče u klubu.
10 godina
offline
Re: FIFA 19
kicana kaže...
Od ukupno 10 paketica (6 untradeable DR, 3 FUT champions i 1 UCL untradeable) imao sam 5 walkouta, svi untradeable: ter Stegen, Hamšik, Verratti, Sane i UCL Matic.
Steta sto mi niti jedan nece uci u prvih 11, jedino ce Sane na klupu, ovi ostali neka čuče u klubu.

 Super je sto si ih dobio taman prije futmasa. Sad ces ih moci stavljati u sbc-e i dobit ces sa njima igraca ili igrace koje zelis

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Najvise volim kad mi neko igra presing tada dobijam sigurno igram na posijed i nema greske sredina mi je uvijek slobodna.Ulazim u diviziju 5 konacno 😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

BTW

Ponadao sam se da ću utopit Zanettija za max buy now jer na marketu, kad sam tražio, nije bila niti jedna kartica.

Kasnije se pojavilo nekoliko kartica pa sam odustao od prodaje jer su išle za nekih 1.4 milijuna otprilike, a to mi nije dovoljno coinsa da kupim Ronalda.

Imam milijun coinsa trenutno i u Zanettiju još milijun.... kratak sam za milijun.... valjda će uletit opet nešto masno uskoro :)

 

Kiki je 3 milijuna?!?!

Mojne me batje!

Pa ne vrijedi on tolike coinse.

Btw. jucer mi je lik sa Benatiom puknuo fines sa 30m i pogodio 90, golman mi se nije pomaknuo.

Dobro su oni nerfali taj fines, bas sam zadovoljan, jos vecu zelju imam sada igrati.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Kiki je 3 milijuna?!?!

Mojne me batje!

Pa ne vrijedi on tolike coinse.

 

Nedavno je bio 3.5 milijuna :)

 

Ma jebe mi se dal vrijedi ili ne.

Hoću ga u ekipi, jebo on majku svoju :)

Da prodam Neymara i Zanettija mogu ga odmah uzet, ali Neymar mi se sviđa pa bih ga ostavio za igranje.

Strpit ću se još par dana - uletit će neka masna kartica, vidiš da me krenulo :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

Kridtijano je ubojica, tu nema govora. Ja sam na 175k coinsa i idem prema Agueru. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Kridtijano je ubojica, tu nema govora. Ja sam na 175k coinsa i idem prema Agueru. 

 

Ja sam ga prodao jucer, uzeo suareza.

12 godina
offline
FIFA 19

Spremni za WL. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 

Ja sam ga prodao jucer, uzeo suareza.

Ja sam uzeo ucl suareza i mogu reći jako dobra kartica. No kako me neće biti doma, danas sam prodao i njega i ucl griezmanna te još neke kartice jer se bojim pada cijena a danas sam dobio jako lijepe novce za sve kartice. Ionako do kraja godine neću moći igrati. Bolje da mi u klubu stoje coinsi nego skupe kartice. Budem se malo igrao na marketu sljedeća dva tjedna pa sve to još malo podebljam.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

 

Ja sam ga prodao jucer, uzeo suareza.

Ja sam uzeo ucl suareza i mogu reći jako dobra kartica. No kako me neće biti doma, danas sam prodao i njega i ucl griezmanna te još neke kartice jer se bojim pada cijena a danas sam dobio jako lijepe novce za sve kartice. Ionako do kraja godine neću moći igrati. Bolje da mi u klubu stoje coinsi nego skupe kartice. Budem se malo igrao na marketu sljedeća dva tjedna pa sve to još malo podebljam.

 

Ja sam uzeo obicnog Suareza, 300k.

Prve dve tekme dobar, fizicki mocan, dao 2 gola, nemam se sto zaliti 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Koja je poanta igra wl kad pogodim na pocetku 2 stative i mrtvu promasim da bi izgubio 1 0...I zo u prvoj tekmi

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam jučer u Rivalsu igrao utakmicu koju nisam nikako mogao pobijediti unatoč tome što je protivnik nekoliko klasa lošiji od mene.

Napravio sam screenshot na kraju, ali mi nije ulovilo statistiku nego jebeni teren ispod pa nisam imao što okačiti ovdje.

A statistika je bila takva da je on imao udarce na gol 6-4, a ja 25-17 - utakmica je završila 1-0.

Morate uzeti u obzir da ja jako rijetko pucam izvan šeasneasterca tako da ova statistika nije nabildana udarcima iz očaja nego skoro svaki udarac je akcija i pucanje iz izgledne prilike za gol.

Imao sam posjed 56%, 12 kornera - potpuno nadigrao protivnika, ali FIFA je rekla NE!

One zicere koje moji nisu zapucali preko ili pored gola je branio Fahrman onaj plavi - šta mi je sve obranio, čudesa je radio na golu - Courtois i De Gea su kurac za njega.

To je bilo strašno kako je igra napravila budalu od mene kao nikad do sada.

 

Ovi udarci koje je protivnik imao su bili jedan iz kornera i ostalo je napucavao s 20m, a gol sam dobio tako da sam napravio tackle s prvim igračem, odbije se nazad njegovom na nogu koji nastavlja trčat, napadnem ga s drugim igračem i tackle radim, lopta se opet odbije nazad njemu na nogu i dalje sam izađe na golmana i zabije gol.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Ja nemogu vjerovati da mi igra neradi konfi pod 2. Pc znaci zakuca proc na 100posto i sve je slowmotion. Grafa radi na max 25 posto bez obzira na postavke proc je uvijek na 100posto i slowmotion iako mi pise 50ak fps nije igrivo. Na dx 12 je malo bolje ali daleko je to za online igru eventualno mogu squad battles igrat. Znaci moj APU vrti igru bolje nego r9 270x bez obzira sto je proc bottleneck al nemozes toliko neoptimizirat igru. 10x zahtjevnije igre rade normalno samo fifa ne cak i fifa 18 radi ali ne i 19. Pes 2018 igram isto normalno... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice