FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

Kiki je 3 milijuna?!?!

Mojne me batje!

Pa ne vrijedi on tolike coinse.

 

Nedavno je bio 3.5 milijuna :)

 

Ma jebe mi se dal vrijedi ili ne.

Hoću ga u ekipi, jebo on majku svoju :)

Da prodam Neymara i Zanettija mogu ga odmah uzet, ali Neymar mi se sviđa pa bih ga ostavio za igranje.

Strpit ću se još par dana - uletit će neka masna kartica, vidiš da me krenulo :)

 Di ti igra Neymar? 

Ja sam ga imao na CAM i nisam bio oduševljen. Sad mi je na LW i opet ništa ekstra. Dobit će još ovu WL šansu pa ide na prodaju, mislim da bi neki Mane za deset puta manje coinsa radio isti posao. 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

 Di ti igra Neymar? 

Ja sam ga imao na CAM i nisam bio oduševljen. Sad mi je na LW i opet ništa ekstra. Dobit će još ovu WL šansu pa ide na prodaju, mislim da bi neki Mane za deset puta manje coinsa radio isti posao. 

Na LW mi igra u formaciji 4-3-3 (vidi sliku!).

Jedino što kod Neymara ne valja je to što je slab, ali je brz u pičku materinu i čak i ja koji nemam pojma skilleve radit, uspijem s njim ponekad pizdarije izvodit.

Na LB mi igra Alonso i već imam šemu s njima... pošaljem Neymara naprijed i onda mu nabacim s Alonsom visoku loptu - ovaj svaki put prepiša beka i onda ili ulazim u 16 ili nabacujem na Sturidega.

Neymar odlično nabacuje tako da ti treba neki glavonja koji će trpat.

Ako znaš skilleve onda ih možeš maltretirati s Neymarom bez problema, ako ne znaš onda rokaš kombinaciju kao ja.

Mislim da nije dobar za CAM-a baš iz razloga što je preslab i svaki kurac ga ruši.

Brzina koja mu je velika prednost jedino dolazi do izražaja po boku.

 

Ops, zaboravio sliku okačit :)

 

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 14:17 (Skilledžija).
11 godina
offline
FIFA 19

Te Kanađane glupe treba potamanit jer kako su oni ovu igru napravili, toga nema nigdje. Ja sam 3 puta forfeitao match jer jednostavno nema smisla, ja ne mogu od 20 udaraca napravit bolje od precke, a ovaj bezveze nabije s 30 metara, moj brani i daje njemu na nogu da samo poravna, ili ako ne poravna, onda se zaleti u mojeg golmana i dobije penal... Ne fali puno da napravim od cd-a fife plasilice za ptice u vinogradu i u picku materinu i playstation i sve... 

Kovačić
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
blowfish_cro kaže...

 Di ti igra Neymar? 

Ja sam ga imao na CAM i nisam bio oduševljen. Sad mi je na LW i opet ništa ekstra. Dobit će još ovu WL šansu pa ide na prodaju, mislim da bi neki Mane za deset puta manje coinsa radio isti posao. 

Na LW mi igra u formaciji 4-3-3 (vidi sliku!).

Jedino što kod Neymara ne valja je to što je slab, ali je brz u pičku materinu i čak i ja koji nemam pojma skilleve radit, uspijem s njim ponekad pizdarije izvodit.

Na LB mi igra Alonso i već imam šemu s njima... pošaljem Neymara naprijed i onda mu nabacim s Alonsom visoku loptu - ovaj svaki put prepiša beka i onda ili ulazim u 16 ili nabacujem na Sturidega.

Neymar odlično nabacuje tako da ti treba neki glavonja koji će trpat.

Ako znaš skilleve onda ih možeš maltretirati s Neymarom bez problema, ako ne znaš onda rokaš kombinaciju kao ja.

Mislim da nije dobar za CAM-a baš iz razloga što je preslab i svaki kurac ga ruši.

Brzina koja mu je velika prednost jedino dolazi do izražaja po boku.

 

Ops, zaboravio sliku okačit :)

 

 A stvar je u tome što ja jako loše igram s krilima. Pokušavam igrat possession i onda su mi to praktički dva igrača manje, a napucavat konstatno duge lopte ili spamat trokut mi nije nimalo zabavno i ne želim. Najbolje rezultate imam sa 4-1-2-1-2 narrow i 4-2-3-1 pa je onda Neymar ili jedini CAM ili lijevi CAM. Nije on loš, jel, ali jednostavno za 700k mislim da bi morao bit bolji. 

 

A ovaj tvoj sastav... igraš na više zabijenih, jel? 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

 A stvar je u tome što ja jako loše igram s krilima. Pokušavam igrat possession i onda su mi to praktički dva igrača manje, a napucavat konstatno duge lopte ili spamat trokut mi nije nimalo zabavno i ne želim. Najbolje rezultate imam sa 4-1-2-1-2 narrow i 4-2-3-1 pa je onda Neymar ili jedini CAM ili lijevi CAM. Nije on loš, jel, ali jednostavno za 700k mislim da bi morao bit bolji. 

 

A ovaj tvoj sastav... igraš na više zabijenih, jel? 

S talijanima igram 4-2-2-2 i igrao bih s englezima da mogu Neymara uklopit u tu formaciju, ali ne mogu.

Ne da mi se prije svake tekme mijenjati igrače tako da sam išao na ovu formaciju 4-3-3 koju sam zadnji put igrao valjda u FIFI 16?

Ne nabacujem ja stalno na Neymara jer mi je to također glupo i dosadno, ima utakmica kad to ne napravim niti jedanput.

Samo sam ti dao primjer iz iskustva gdje je najučinkovitiji - naravno, ako ne znaš skilleve poput mene pa ne možeš iskoristiti njegovu najbolju odliku, a to su skill potezi.

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sta je futmass sto pocinje za koji sat

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Spremni za WL. 

 Šime jel koristiš tu formaciju ingame?

Ako da kakva je? Imaš neke custom tac?

12 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Te Kanađane glupe treba potamanit jer kako su oni ovu igru napravili, toga nema nigdje. Ja sam 3 puta forfeitao match jer jednostavno nema smisla, ja ne mogu od 20 udaraca napravit bolje od precke, a ovaj bezveze nabije s 30 metara, moj brani i daje njemu na nogu da samo poravna, ili ako ne poravna, onda se zaleti u mojeg golmana i dobije penal... Ne fali puno da napravim od cd-a fife plasilice za ptice u vinogradu i u picku materinu i playstation i sve... 

 Najgore od svega je to da poslije tekme ne mogu pogledat te mutave greske da se opet lagano nasmijem... Upravo odigrao tekmu koju sam izgubio u produzetku 4-1 , kod 1-1 u 80.min covjek mi ubije douglasa costu u svome 16-ercu i naravno nista. Pocne produzetak puca, golman mi obrani, odbija se do njegovog , pa opet pogodi mog igraca u bloku i ofc, da se po 3.put odbila njegovome koju salje u prazan gol.

Mislio sam da nikad necu pisat ovdje na forumu o ovakvim glupostima, al kad vec svi pistu da se i ja ispusem malo haha, ne moraju uvijek slusalice letit po sobi :(

Sve u svemu, cini mi se da vise od 18 winova ne mogu bez malo bolje momcadi.

12 godina
offline
FIFA 19

https://old.reddit.com/r/FIFA/comments/a64cjz/now_i_know_why_f2tekkz_calls_them_360_no_scopes/

 

Je li je ovo normalno ? Da ovo pokusam u stvarnome zivotu otiso bi i kuk i kicma...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Mene isto zanima sta je ovo futmas?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Evo da probam ukratko objasnit Futmas, ispravite me ako sam u krivu ili dodajte ako sam zaboravio nesto.

Prosle godine je bio dnevno jedan sbc za paket i tri sbc-a za Futmas kartice igraca, na ovom linku imate popis igraca od prosle god ( https://www.upfifacoins.com/news/1207--full-list-of-fifa-18-futmas-sbcs-futmas-countdown-and-daily-futmas-sbcs-for-fut-18-ultimate-team )

I mislim da je bila skupina SBC-a u rangu onih advanced sbc-a sto trenutno ima, znaci malo teze ekipe ali dobre nagrade (ali to je duze trajalo,nije bio dnevni sbc)

 

 

Edit- https://www.youtube.com/watch?v=1fVxInq7mjo    Link od Nepoa za tu skupinu sbc-a od prosle godine

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 17:38 (zagid3).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Flue kaže...

https://old.reddit.com/r/FIFA/comments/a64cjz/now_i_know_why_f2tekkz_calls_them_360_no_scopes/

 

Je li je ovo normalno ? Da ovo pokusam u stvarnome zivotu otiso bi i kuk i kicma...

 Igrica je cisti beyblade sve se radi iz okreta i dodavanje i pucanje samo se treba vrtiti.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zvone07 kaže...
SimeKZ kaže...

Spremni za WL. 

 Šime jel koristiš tu formaciju ingame?

Ako da kakva je? Imaš neke custom tac?

 Nope, igram 41212 narrow. Fabinho cist cdm sa cover center, agressiv interception, stay back. Pogba i firmino ispred njega imaju sve na default... Mahrez, jesus, mane trojka sa stay forward, get in behind i stay central. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
zvone07 kaže...
SimeKZ kaže...

Spremni za WL. 

 Šime jel koristiš tu formaciju ingame?

Ako da kakva je? Imaš neke custom tac?

 Nope, igram 41212 narrow. Fabinho cist cdm sa cover center, agressiv interception, stay back. Pogba i firmino ispred njega imaju sve na default... Mahrez, jesus, mane trojka sa stay forward, get in behind i stay central. 

 Mozda da umjesto Firmina uzmes veznog igraca koji zna igrat prema naprijed i nazad. Firmino mi je vise igrac koji igra laznu devetku ili playmakera dok mi za CM jednostavno nije, ne vidim kako bi se on snasao na toj poziciji

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...
zvone07 kaže...
SimeKZ kaže...

Spremni za WL. 

 Šime jel koristiš tu formaciju ingame?

Ako da kakva je? Imaš neke custom tac?

 Nope, igram 41212 narrow. Fabinho cist cdm sa cover center, agressiv interception, stay back. Pogba i firmino ispred njega imaju sve na default... Mahrez, jesus, mane trojka sa stay forward, get in behind i stay central. 

 Mozda da umjesto Firmina uzmes veznog igraca koji zna igrat prema naprijed i nazad. Firmino mi je vise igrac koji igra laznu devetku ili playmakera dok mi za CM jednostavno nije, ne vidim kako bi se on snasao na toj poziciji

 Nemam pojma koga bi uzeo. Mislio sam uzet fernandinha... Pa slozit blok sa Fabinhom i fernandinhom... Ispred njih pogba, desno mahrez, lijevo mane... Naprijed Jesus. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 19:11 (SimeKZ).
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovaj Torreira mi odma u 11 ide umesto Fabinha. Imam Rijkaarda na cdm, treba mi neko brzi od Fabinha. Odlicna kartica. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Složim ovaj novi sbc za mega pack. Ko za vrag nemam niti jednog engleza u klubu i moram ih kupiti i potrošim na mega pack 8k coinsa. Otvorim ga i nazad ne dobijem 8k coinsa? Jedva čekam da odem ujutro i riješim se ove nočne more od igre. Ovo nije normalno. Da ne mogu dobiti u mega packu  niti 10k coinsa. Pa jebem ti sreću. Gledam Zahu, nikad mi se nije sviđao i u principu mi ne treba i sad se borim sam sa sobom da ga ne složim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Složim ovaj novi sbc za mega pack. Ko za vrag nemam niti jednog engleza u klubu i moram ih kupiti i potrošim na mega pack 8k coinsa. Otvorim ga i nazad ne dobijem 8k coinsa? Jedva čekam da odem ujutro i riješim se ove nočne more od igre. Ovo nije normalno. Da ne mogu dobiti u mega packu  niti 10k coinsa. Pa jebem ti sreću. Gledam Zahu, nikad mi se nije sviđao i u principu mi ne treba i sad se borim sam sa sobom da ga ne složim.

 Nemoj. Skroz prosecna kartica. 

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ja sam složio Torreiru eto čisto reda radi...Potošio sam 3k na njega i tjt.

 

Služit će za zadnjih pola sata igre kad se budem branio.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Upalim fifu, idem stavit contracte na igrace da nemoram tokom WL stavljat i vidim Telles UCL LIVE dobio upgrade, odem na futbin pogledati kakve upgradeove je ostatak ekipe dobio. Renato Sanches je toliko bolesna kartica boli glava, pise na futbinu 175k, reko uzet cu ga i ovako me igra sekira pa da ga isprobam iako nemam Bundesliga ekipu, odem na market Sanches kosta cca 210k pa kako pogrijesis za 35k. Jos neke kartice su dobile dobar upgrade dok su neke dobile neprimjetan. Marcos Alonso isto dobio super upgrade.

 

Inace vecina tih kartica je pala cijenom, valjda su ljudi investirali u njih pa sad kad je dosao rating update ih prodaju masivno. Pa ako ste ciljali na neke nije lose vrijeme za uzeti ih.

 

Btw UCL FLorenzi, UCl Telles i Europa league Marcos Alonso mi izgledaju kao da bi bili u top 10 box-to-box veznjaka u igri. Florenzi usao u "Gullit gang"

 

Movie sretan put.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.12.2018 20:47 (zagid3).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Fino je uletio odmah Gomez na svoje mjesto... Očekivano popušio coinse na Perišiću, bem ti PSV... :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Upeco aguera za 227k. Prva tekma 3 gola i 2 asistencije. Obozavam ga vidit kak ulazi u prostor, cudo kartica. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Prvo idem otvarat nagrade od Rivalsa i WL

2 player picka kurčina, 3 packa iz WL nisam rare igrača dobio, onda 10 untradeable od Rivalsa dobijem najjače kartice Witsela i Stonesa, popizdim, vidim Marquee aj reko da to složim, imao sam igrača u klubu al morao sam nekih 7k još potrošit, u tih 4 gold packa NITI JEDAN RARE, pa mater im jebem, znači 2 player picka sranje a 17 gold packova kurčina teška.

 

 

Ok lud sam al ajde da odigram koju WL, prva utakmica vidim lik ima ekipu vrijednu nekih cca 5 mil coinsa, kick off, vrati loptu do golmana kao sačeka da mi ekipa malo izađe i onda doda Varaneu, ovaj diagonala do Pogbe kojem na leđima moj Fabinho ali on iz okreta nekako doda Fabinhu kroz noge do Griezmana koji sa 20+m gađa iz prve finesse i skida paučinu sa gola.

Aj dobro, nakon 10. min moj Mikhitaryan sam ko duh na nekih 11 m gađa stativu i golmanu u ruke, ispucava loptu sa golmanom koja dolazi do njegovog Mbappea i iz prve puca, Lloris brani i odbija u korner, iz kornera moj Van Dijk izbija loptu koja dolazi na rub 16 m i on iz okreta iz voleja sa fucking Godinom zabija meni rašlje, haloooo Godin sa 48 pucanjem sa 16 m iz voleja pod rašlje, 2-0 gubim.

Poslije promašim jedno 4-5 zicera, neće u gol nema šanse, onda oko 60-e min. izletim sa Aubameyangom u zicer i usporim kad sam došao blizu da stigne i Mikhitaryan i dodam njemu i doslovno se ušetam u gol, smanjim na 2-1, a onda se tek događa šou kao da to nije do sad sve bilo presmiješno, krene s centra, vrati loptu golmanu i lik se dodaje 30 jebenih minuta, ja lopte uzet ne mogu, napadam igrača koji ima loptu a ostali moji stoje, prebacim na drugog igrača a onda se ovaj prvi vraća nazad, moji ništa ne rade, 30 minuta nisam loptu mogao uzet, nemoš vjerovat, izgubio sve jebene živce, otišlo sve u kurac.

 

Jebem ti mrtvu igricu, ja se uvijek iznenadim kolika sam ja budala, zašto se pobogu uvijek vračam ovome, zaštooooo????

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Kolega, bjezi dok jos nije kasno. Ima dosta igraca fife koji su progledali s fifom 19 i spasili se.

Ovi ce na kraju sami sebe unistiti. Mark my words.

 

Ja sam dobar dio zivota potrosio na fut i na kraju progledao i shvatio.

 

Bjezi koliko te noge i ruke nose i sretno...

The Commissioner of Football
10 godina
offline
FIFA 19

Beyblade, pirueta, vrtuljak

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

 Jbt.

The Commissioner of Football
10 godina
offline
FIFA 19

Pa jebem im mrtvu mater kanadsku idem uklizati da blokiram udarac moj igrac samo protrci pored on trci sa suarezom pukne loptu padne i dobije penal a ja mu ni pipnuo suareza nisam. Stisnem alt+F4. idem pogledati ispravnost svog prokletog jadnog joysticka i sve radi normalno sve i jedna tipka odmah reagira na dodir sto znaci da su me kanadjani opet pokrali majku im lopovsku strganu. Mogu se kladiti da je ovako izgledao razgovor izmedju dva debilna kanadjana "programera": e jeli znas sto bi bilo fora; Sto?; Ajde zamisli igrac trci i padne i dobije penal; Pa to je genijalno odmah programiraj to; E e e evo jos nesto bolje, ajde zamisli ti trcis sa igracem i ides pucati i onda dolazi protivnik i on ti hoce uklizat da blokira udarac ali mi stavimo da prilikom udarca on ne moze uklizati nikako vec mu igrac samo protrci; Pa ti si genijalan evo ti povisnica uzmi mi sve, to je najljepsi nogomet koji mogu zamisliti

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Beyblade, pirueta, vrtuljak

 Ovo je bolesno jbt led. I sad imas ko on Ronaldax2, eusebia i ne mozes promasit. Al bitno da su nerfali... Majku im milu jebem u usta. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Torreira je odlican, ako se neko dvoumi. Brz, agilan, dobar u odbrani. Ako igra pored nekog visokog igraca pokupice sve nicije lopte. Posluzice dok ne skupim novac za Kantea, bas ovakav tip igraca mi je trebao. Jedino je problem skok i sto je mnogo slab pa nije za duel igru, ali za to ga i ne koristim. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Moram se zahvaliti kolegi movie jer da nije napisao da će Alonso dobiti upgrade nikad ga ne bih složio.

Igram ja danas i potpuno zaboravio na taj upgrade, ali vidim da se nešto čudno događa s Alonsom.

Brži je, agilniji, bolji generalno - točno se vidi razlika da je kartica dobila upgrade.

Onda se sjetim da je išao upgrade i sve mi je bilo jasno :)

 

Imam i onog europa league Mikija, ali kod njega nisam osjetio nikakav značajniji napredak.

Probao sam ga samo jednu u SB-u doduše, ali promašio je 3 zicera, obrambeno ga nije bilo nigdje tako da vraćam Lallanu nazad jer je bolji u svakom pogledu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice