FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.338
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Skoro sve sam prodao da kupim obicnog Aubameyanga, lik je masina, i to obicna kartica. Ovako igram ovu WL. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Idem slozit jedan LaLiga... I evo ga. 250k coinsa u kesi..  Najjaci finess otac. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja jucer imao malo manje od 20k i reko ajde idem kupit nacha fernandeza koliko mogu, kupio sam ih 16 po cca 1200 coinsa, dosta niska cijena bila.

Kad su izasli TOTY SBC-evi, stari moj, pa cijena Nacha nije isla ispod 5400 coinsa, sve sam ih prodao, sad imam preko 90k coinsa! Jedan mi cak za buy it now otisao za 10k! Osjecao sam se kao najbolji trgovac ljudima haha

Kovačić
10 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Ja jucer imao malo manje od 20k i reko ajde idem kupit nacha fernandeza koliko mogu, kupio sam ih 16 po cca 1200 coinsa, dosta niska cijena bila.

Kad su izasli TOTY SBC-evi, stari moj, pa cijena Nacha nije isla ispod 5400 coinsa, sve sam ih prodao, sad imam preko 90k coinsa! Jedan mi cak za buy it now otisao za 10k! Osjecao sam se kao najbolji trgovac ljudima haha

 To je ekstra...a ja konta sta cu i saula sam uyeo pun k...pa sta bude.To je najsladje kad se na takvim pd 1500 okrenes.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma super, bas super je bilo, sad trenutno su isto s cijenama oko 3500-4000, kako naletis.

Uzimat cu tog Nacha uvijek kad god mu je cijena ispod 1400-1500 i cekat neke SBC-eve gdje ce mu cijena biti barem preko 3000, da imam 100 komada, 100x1500=150 000, a kad prodam, 100x2850 (-5% poreza) = 285 000, ja mislim da je zarada i vise nego dobra, a da ne govorim kako bi bilo sa ovakvim cijenama kao jucer.

Kovačić
11 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
C3c1l kaže...

Otvorio sam jos 4x 100k pack, NULA. A tako sam se nadao da ce mi dati nesto 

Objasni ti meni kako zaradit tolike coinse lako cu ja za paketice :D

Koliko sam cita prije i plus ovo sada otvorio si pun k...paketica i nista jebli oni mater.

 pa napisao sam ti mislim vec jednom, sralo me u paketima u nagradama od WL, Hazard, Bale, Mbappe, Icona itd.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 11:04 (C3c1l).
10 godina
offline
FIFA 19

U grupi na faceu neki lik iz silver 2 nagrada dobio toty De Geu hahhahaha koja sreca

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Otvorim 12 packova i najbolja kartica Bernardo Silva. Potom složim ovaj novi marquee i najbolja kartica Hysaj. Ja fakat to ne mogu vjerovati? Za marquee nisam kupio niti jednu karticu. Sve sam imao u klubu i da sam prodao te kartice dobio vih više coinsa nego što bi ih dobio sada da prodajem ovo što sam dobio u packu. Napravio sam do sada skoro sve marquee i ja u njima nisam dobio karticu vrijednu 10k coinsa. Meni to nije jasno. Da se ne može slučajno dogoditi da nekaj dobijem. Fakat gubim volju jer ovo nema smisla. Igram SB i nula bodova. Igram rivals i nula bodova. Igram sbc i nula bodova. Čime me motiviraju da ja i dalje igram ovo govno od igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

U grupi na faceu neki lik iz silver 2 nagrada dobio toty De Geu hahhahaha koja sreca

 A kako je sralo ovoga?

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Vidim par vas je napisalo da čeka subotu za otvaranje packova, zašto to ?

Koja razlika danas ili sutra ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Zamijeniti Balea sa Mbappeom ili kupit Neymara pa da mi igra na 7 chema? Neymar bi uso umjesto Dembele IF. Kad bi uzeo Mbappea, onda bi Dembele isel desno a Mbappe lijevo da su ingame na svojim jacim nogama. 

 

Nisu cekali subotu nego su cekali da svi toty budu u paketima. A pricalo se o suboti, kad budu svi unutra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 13:55 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Otvorim 12 packova i najbolja kartica Bernardo Silva. Potom složim ovaj novi marquee i najbolja kartica Hysaj. Ja fakat to ne mogu vjerovati? Za marquee nisam kupio niti jednu karticu. Sve sam imao u klubu i da sam prodao te kartice dobio vih više coinsa nego što bi ih dobio sada da prodajem ovo što sam dobio u packu. Napravio sam do sada skoro sve marquee i ja u njima nisam dobio karticu vrijednu 10k coinsa. Meni to nije jasno. Da se ne može slučajno dogoditi da nekaj dobijem. Fakat gubim volju jer ovo nema smisla. Igram SB i nula bodova. Igram rivals i nula bodova. Igram sbc i nula bodova. Čime me motiviraju da ja i dalje igram ovo govno od igre?

Otvorio sam 70-80 packova, 65 bar tradeable. Dovoljno je reci da sam iz 2xjumbo rare players packa i ultimate packa dobio 5 83 rateane kartice...

Znaci toliko sranja da nije realno.

 

Isao sam slagat one Laliga premium players packove otvorio sam 15tak i nisam walkout jos dobio, otvarat cu ih dok jedan walkout bar nedobijem dns...

Imam trenutno 900k, za neki znacajan upgrade u ekipi nedovoljno, spizdit cu tih 900k dns pa sta bude bude. Do tots-a ce se nakupit kartica i coinsa, dotad nekih znacajnih kartica za upgradeat moju ekipu nece biti puno...

 

Pomislio sam vec milijun puta ove godine kako necu pratit market nit nista, ovaj put cu se tako i potrudit. Odigrat cu Weekend ligu i malo Rivalsa tokom tjedna i to je to.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
movie kaže...

Otvorim 12 packova i najbolja kartica Bernardo Silva. Potom složim ovaj novi marquee i najbolja kartica Hysaj. Ja fakat to ne mogu vjerovati? Za marquee nisam kupio niti jednu karticu. Sve sam imao u klubu i da sam prodao te kartice dobio vih više coinsa nego što bi ih dobio sada da prodajem ovo što sam dobio u packu. Napravio sam do sada skoro sve marquee i ja u njima nisam dobio karticu vrijednu 10k coinsa. Meni to nije jasno. Da se ne može slučajno dogoditi da nekaj dobijem. Fakat gubim volju jer ovo nema smisla. Igram SB i nula bodova. Igram rivals i nula bodova. Igram sbc i nula bodova. Čime me motiviraju da ja i dalje igram ovo govno od igre?

Otvorio sam 70-80 packova, 65 bar tradeable. Dovoljno je reci da sam iz 2xjumbo rare players packa i ultimate packa dobio 5 83 rateane kartice...

Znaci toliko sranja da nije realno.

 

Isao sam slagat one Laliga premium players packove otvorio sam 15tak i nisam walkout jos dobio, otvarat cu ih dok jedan walkout bar nedobijem dns...

Imam trenutno 900k, za neki znacajan upgrade u ekipi nedovoljno, spizdit cu tih 900k dns pa sta bude bude. Do tots-a ce se nakupit kartica i coinsa, dotad nekih znacajnih kartica za upgradeat moju ekipu nece biti puno...

 

Pomislio sam vec milijun puta ove godine kako necu pratit market nit nista, ovaj put cu se tako i potrudit. Odigrat cu Weekend ligu i malo Rivalsa tokom tjedna i to je to.

 Jel postoji gluplja stvar nego imat 900k i zveknut ih u pakete... Brijem da nema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 A kako je sralo ovoga?

Ja sam jučer u jednom packu dobio jednog IF 81, 86 Alex Sandra, 85 Diega Costu i 84 Ruffier.

To kad sere onda uvijek sere na istu hrpu :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Neymara preporucujem, ovo je drugi prvo sam jednog kupio, odigrao sam s njim vise od 200tinjak utakmica i nikad ga nebi mjenjao.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
movie kaže...

 

 Jel postoji gluplja stvar nego imat 900k i zveknut ih u pakete... Brijem da nema. 

 Sve ide u Laliga upgrade packove

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Otvorio sam 70-80 packova, 65 bar tradeable. Dovoljno je reci da sam iz 2xjumbo rare players packa i ultimate packa dobio 5 83 rateane kartice...

Znaci toliko sranja da nije realno.

 

Isao sam slagat one Laliga premium players packove otvorio sam 15tak i nisam walkout jos dobio, otvarat cu ih dok jedan walkout bar nedobijem dns...

Imam trenutno 900k, za neki znacajan upgrade u ekipi nedovoljno, spizdit cu tih 900k dns pa sta bude bude. Do tots-a ce se nakupit kartica i coinsa, dotad nekih znacajnih kartica za upgradeat moju ekipu nece biti puno...

 

Pomislio sam vec milijun puta ove godine kako necu pratit market nit nista, ovaj put cu se tako i potrudit. Odigrat cu Weekend ligu i malo Rivalsa tokom tjedna i to je to.

Ja uopće više ne pratim market. Ništa nisam zaradio u ovih desetak dana. Možda 100k i to zato kaj sam par puta kupovao balea i de geu te ih prodavao kada bi porasli cijenom. Više mi se niti to ne da. Sve sam coinse spizdio i u 6 kartica koje su mi na marketu imam oko 1.5 milje do kojih trenutno ne mogu zbog ove situacije. No do kraja mjeseca će se sigurno kartice prodati kada poraste interes za live kartica. Nemam više namjeru išta mijenjati. Imam dvije solidne močadi, samo to i ništa više. Nikada u ovom periodu nisam imao slabije momčadi. Mislim da nije vrijedno truda a s obzirom na moje kvalitete, stoga su i ove dvije više nego dobre. Da imam 11 icona ne bih bio ništa bolji. Treba biti realan. Svakome je drago igrati s dobrim kartica. Mogao sam i bolje ali za mene je i ovo dobro iako sam prošlih godina imao puno bolje. Jedino sam razočaran otvaranjem packova. Mislim da nisam nikada bio lošije sreće do ove godine.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Mislim da nije vrijedno truda a s obzirom na moje kvalitete, stoga su i ove dvije više nego dobre. Da imam 11 icona ne bih bio ništa bolji. Treba biti realan. Svakome je drago igrati s dobrim kartica. Mogao sam i bolje ali za mene je i ovo dobro iako sam prošlih godina imao puno bolje.

 

 Ovo je moja ekipa za SB, a snjom bi u WL imao isti rezultat kao i sa glavnom ekipom. Kad dođem do forme +10 u WL, 99 Ronaldo mi nebi pomogao

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 14:25 (zagid3).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam isto izotvarao pun kufer paketica i u tredable nista, a u untreadable sam dobio sancheza iz arsenala. Bit ce za sbc neki. Sad kad malo bolje razmislim mozda se vise isplati otvarat nakon toty kad ce falit ove gold kartice koje su sad u toty, a sve redom skupe. Mozda ce par sati nakon toty biti vise gold  mbapea i tih kartica kad ih sad ne mozes dobit u gold obliku, al prosla baba s kolacima :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Jel postoji gluplja stvar nego imat 900k i zveknut ih u pakete... Brijem da nema. 

Ja se prvi ne slazem sa tobom.

Ja sam otvorio i sta da mi je dao Ronalda? ili bilo kojeg toty?

Jbg, kocka.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

 Jel postoji gluplja stvar nego imat 900k i zveknut ih u pakete... Brijem da nema. 

Ja se prvi ne slazem sa tobom.

Ja sam otvorio i sta da mi je dao Ronalda? ili bilo kojeg toty?

Jbg, kocka.

 Ma ne valja se kockat to se uci jos u osnovnoj skoli. Da se na kocki dobiva onda ne bi postojalo toliko igara na srecu to jest na nesrecu

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

 Jel postoji gluplja stvar nego imat 900k i zveknut ih u pakete... Brijem da nema. 

Ja se prvi ne slazem sa tobom.

Ja sam otvorio i sta da mi je dao Ronalda? ili bilo kojeg toty?

Jbg, kocka.

 Zato jer ovako imas 900k, a inace je "sta ako" .

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

 Jel postoji gluplja stvar nego imat 900k i zveknut ih u pakete... Brijem da nema. 

Ja se prvi ne slazem sa tobom.

Ja sam otvorio i sta da mi je dao Ronalda? ili bilo kojeg toty?

Jbg, kocka.

 Zato jer ovako imas 900k, a inace je "sta ako" .

Sime, imam dvije dosta dobre ekipe, probao sam do sada vecinu "dobrih" igraca, ostale su mi icone do kojih necu doci bar jos 2 mj a sve manje mi se igra.

Prihvatim rizik i bacio sam milion coinsa, ukratko, jebe mi se.

14 godina
offline
FIFA 19

Otvorio jos 20ak pakova i nista. Najvise srece sam imao u ucl packovima prije u normalnima nikad nista tu i tamo koji if ali max 30k to je to. Untradable isto nista. Laliga upgrade packova sam valjda otvorio 100 ukupno u 2mjeseca isto nista. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sta mislilte za ono sto smo glasali za toty. Mislim da su bili pogba, hazard, neymar, lovren i jos jedan igrac. Kolko ce taj sbc koštat? Nadao sam se nekvom sbc-u koji garantira toty, al za to bi morali i klupu izbacit gdje bi bili losiji igraci jer sigurno nece djelit prvih 11 tako lako.

 

A s ovim da losi paketi demotiviraju se slazem sto posto. Bas zbog tog sto vise nisam imao volje igrat s jednim te istim timom i crncit za baumana ili viviana svaku wl sam prodao kantea i vvd-a i napravio rui costu, pa sad je opet imam volje izrobijat 30 gameova ovaj vikend. A i ovaj shevchenko mi mirisi iako neznam kako cu uspijet s mojim pack luckom slozit ekipu s 88 ratingom. :D

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

450k za Van Dijka POTM. Pa da li su oni normalni. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

450k za Van Dijka POTM. Pa da li su oni normalni. 

 Po meni nisu puno promasili cijenu. Ali buduci da ima Live item mislim da netreba napraviti.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
TStefan91 kaže...

450k za Van Dijka POTM. Pa da li su oni normalni. 

 Po meni nisu puno promasili cijenu. Ali buduci da ima Live item mislim da netreba napraviti.

 Napravicu ga ja, imam puno untredable PL igraca. Kostace me 250k otprilike, a treba mi stoper. Inace, ako je neko mislio da mu Casillas brani, ne mora ni da pokusava. Ubedljivo, ali ubedljivo najgori golman ove godine koga sam koristio. Koristio sam Adana, Lena, Edersona, Llorisa i sad njega. Trebao sam da snimim neke od golova koje je primio.

10 godina
offline
FIFA 19

Ovo mi se dva puta dns desilo. Prvi put sam izgubio zbog toga a drugi put sam jedva pobjedu izvukao. Prvu tekmu vodim 1-0 kontroliram utakmicu kad u 30min meni odjednom Lucas igra CDM, Torreria igra CAM i Mkhtariyan igra RAM. Primio sam dva gola kao budala jer ja nisam se mogao braniti sa Lucasom svaki tackle i ne moze presjecat loptu i ne blokira udarce samo zato jer me jebena igrica sjebala i tjera da on igra CDM-a premda sam ga ja stavio da igra RAM. Onaj Torreria isto prelosa za CAM-a niti jednom nisam uspio napraviti zavrsno dodavanje prema naprijed sa njime. 40min sam se mucio da to popravim da mi igraci krenu igrati pozicije koje sam JA namjestio u postavkama. Ja sam mislio da su oni to popravili pa taj jebeni bug im se desio na njihovom natjecanju u polufinalu cijeli svijet je to vidio i oni su vidjeli ne mogu reci da ne znaju za to jer se desilo na njihovom jebenom natjecanju. To natjecanje je bilo prije mjesec dana zasto jebeno ne poprave to vise jeli toliko tesko isprogramirati da igraci ostanu igrati pozicije na koje sam ih ja postavio pa u svakom pesu i fifi je to radilo normalno bez greske a onda u fifi 19 zajebu u programiranju i onda su toliko uobrazeni i puni govana da ne mogu popraviti jednu obicnu stvar. Toliko para zaradjuju a proizvode igrice koda imaju budget od 3000kn i rade je u podrumu svojih roditelja. Ovu drugu utakmicu odmah sam popizdio nisam pizdio vec tri tjedna ali sam puko u drugoj utakmici kad sam skuzio da mi lucas opet igra cdm-a koda mi se rugaju jebeni kanadjani. Uzasno iritantno.

 

Imam skor u WL 6-1 premda je taj poraz cista prevara zbog gore navedenog razloga nisam igrao u normalnim uvjetima. Shevchenko razara u 7 tekmi 9 golova i 4 asistencije definitvno cu ga napraviti ali sad je izasao sbc Ibro mislim si ga sloziti kao super suba ali onda ne bi mogao napraviti Shevchenka a cilj mi je napraviti Shevchenka dok je jos toty jer se nadam da me posere toty kartica u paketima

MOJE MOJE
sida sida
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ibro je čudo. U 20 minuta donio mi je gotovo 150k coinsa. Kartice idu kao vruće kifle. Šteta što nisam imao ujutro coinsa pa sam kupio samo jednog IF lindelofa za 12k a prodao ga sada za 32k. Paulinho je sa 7k skočio na 14500 coinsa. Gundogan mi ode za 7500 a plaćao ga 3500 coinsa itd. LB Bernarda sam ujutro kupovao po 350 coinsa na bidanju a sada ih sve prodao po 2300 coinsa. Već kada neće u packu eto malo sreće na marketu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice