FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Naletio na video ovog placipizde koji je cisti dokaz zasto dugogodisnji igraci fife odustaju od ove "igrice". Ima li smisla trositi rjeci?

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Moj Gundogdan stoji za 5k i nitko ga ne kupuje, tvoj ide za 7500 :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ibro je čudo. U 20 minuta donio mi je gotovo 150k coinsa. Kartice idu kao vruće kifle. Šteta što nisam imao ujutro coinsa pa sam kupio samo jednog IF lindelofa za 12k a prodao ga sada za 32k. Paulinho je sa 7k skočio na 14500 coinsa. Gundogan mi ode za 7500 a plaćao ga 3500 coinsa itd. LB Bernarda sam ujutro kupovao po 350 coinsa na bidanju a sada ih sve prodao po 2300 coinsa. Već kada neće u packu eto malo sreće na marketu.

13 min razlike u kupnji i prodaji...

Sjetio se sto je bilo s Tevezom i Arg ikonema kad je izasao, a Tevez je mala beba za Ibru.

 

Prvi walkout u Premium Laliga upgradeima i izade ova zvijer, najbolje sto nije TOTY.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 21:58 (zagid3).
12 godina
offline
FIFA 19

bog te mazo kaj se tu otvara... ja sam otvorio valjda 300 igraca vrijednih LaLiga packova i kita labudova danas. Nem ogu se bunit jucer uletio grizi bizi, al opet.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Kolega otvorio sam ja preko 50 packova, od igraca sto sam dobio sam uspio sloziti Ibru uz dodanih 52k, i sad Bale. Jos uvijek imam 900k tek sad sam potrosio rare igrace iz kluba

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Hvala kolegi koji js napisao da se kupuju IF jucer.

 

Kupio sam 20ak Davida Lopeza po 11k a idu za skoro 20k

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Hvala kolegi koji js napisao da se kupuju IF jucer.

 

Kupio sam 20ak Davida Lopeza po 11k a idu za skoro 20k

Odlicno!!!

Nisam mislio da ce odmah biti potrebni.

Inace su španjolski IF ili Laliga IF sigurna investicija ako su po discard cijeni ili ako su jeftini za svoj rating

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Moj Gundogdan stoji za 5k i nitko ga ne kupuje, tvoj ide za 7500 :D 

 Da, nevjerojatno. Stavim prvu cijenu 4200 a drugu 7500. Ljudi bidaju i onda jedan popizdi i uzme ga buy now jer je iznerviran stalnim bidanjem i nemogućnosti da uzme karticu. Čista psihologija. Večeras sam prodao neke kartice po duplo većoj cijeni. U prva dva sata svi hoće složiti karticu Ibre. Raul Albiola sam prodao za 6800 coinsa nekoliko komada a na bidanju i snipanju sam ih uzimao za 4200 coinsa. Sad mi je žao što sam obrisao ono što sam prodao da vidiš. Paulinha sam uzeo nekoliko komada po 7k a prodao za 14500k. Jučer ti je ista stvar bila s Nachom. Je li ti jedan forumaš rekao da su mu ga uzimali po 10k što nema logike ali to je taj trenutak ludila i ljudi ne gledaju u par tisuća coinsa. Pa kaj misliš da idem lagati zbog jebenih par tisuća coinsa?

 

Uglavnom složio sam ibru jer nisam mogao zaobići ga a ono što sam dobio u packu nije vrijedno spomena. Moj rare mega pack a takav je otprilike bio i onaj drugi pack

 

Evo, našao sam jednu fotku gdje se vidi za koliko mi je otišao jedan gundogan a prodao sam ih 5. Taj je otišao prvi odmah po izlasku sbc jer su mi aukcije baš tako nekako izlazile. Kada sam vidio da ide onda sam ga malo pojačao cijenom i opet ode. I dalje mi nije jasno zašto bernardo ide za 2300 coinsa a prije nekoliko sati sam ih uzimao po 350 coinsa i jedini sam ga bidao. U trenutku kada sam ga prodavao na bidanju je išao za 1200 coinsa a meni plaćaju duplo više da se ne jebu s bidanjem. To je market. Lindelof je išao za 26k na bidanju. Pratim kako ga bidaju i onda ga lik uzme za 31500 a buy now ga je bilo po 28k. 

 

Sad me možeš pitati zašto moj ode za toliko a neki su na bidanju dobijali za njega i 22k coinsa. Šime, neki put imaš više sreće na marketu a neki put manje. Sve je u timingu. Inače ljudi rade grešku i stavljaju kartice max 10k. Ti ju staviš 5k a objektivno ide za 2500 coinsa i ti ćeš sve svoje kartice prodati po 5k jer se ljudima ne da čekati i bidati a 10k je ipak prreviše. Nikada kartice ne stavljam po max cijeni. Uvijek probam naći taj balans za kojeg mislim da ga ljudi mogu popušiti u prvih sat vremena što je i najbitnije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 23:58 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ovih 12 pobjeda što se traži za Vrsaljka u tjednom izazovu... Piše Online Single Match... Šta se ubraja sve u to? Ja mislio sve online utakmice, ali igram weekend ligu i ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Grisha kaže...

Ovih 12 pobjeda što se traži za Vrsaljka u tjednom izazovu... Piše Online Single Match... Šta se ubraja sve u to? Ja mislio sve online utakmice, ali igram weekend ligu i ništa.

 Samo prijateljske online.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Oh jebote pizdarije

 

Ako netko hoće na PC-ju da odmerimo snage neka me doda

ID: crooy3

email: crooy3.gaming@gmail.com

 

ali opet koliko toga treba odigrati da bi se došlo do 12 pobjeda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Smece od igre.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 0:03 (hrka11).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Kolega otvorio sam ja preko 50 packova, od igraca sto sam dobio sam uspio sloziti Ibru uz dodanih 52k, i sad Bale. Jos uvijek imam 900k tek sad sam potrosio rare igrace iz kluba

 Mene je Ibro došao 150k coinsa. Nije mi žao. Oko 18h imao sam 8k coinsa. oko 21h sam bio na oko 200k coinsa. Sada imam ibru i 50k coinsa. Solidna večer.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ma Ibra po meni vrijedi 500k to je TOTY kartica, tesko ga je uvesti na fullchem to je jedini problem. Ali uvest ga na startu nije problem.

Ili kao super sub.

Prvi put da vidim igraca te visine da mu je EA dao 80 jumping, strenght i agresion 99.

5*skill 4* weak foot, ima malo stamine ali ima i work rate s kojim se nece puno trositi, samo stay central i nema brige šnjim 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Grisha kaže...

Oh jebote pizdarije

 

Ako netko hoće na PC-ju da odmerimo snage neka me doda

ID: crooy3

email: crooy3.gaming@gmail.com

 

ali opet koliko toga treba odigrati da bi se došlo do 12 pobjeda...

Krivo si skužio a i ja sam možda krivo objasnio, ne prijateljske s frend liste nego online single match. Znači random prijateljska tekma koga ti comp dodjeli.

10 godina
offline
FIFA 19

Sad sam igrao protiv mislim najsretnijeg igraca sto postoji. Frajer je imao 6 crvenih igraca crveni Mbappe, creni Neymar, crveni Depay ma sve se crvenilo. Frajer je imao ogromne srece u player picksu ali tu mu sreca ne staje. Imao je u utakmici 61% posjeda u utakmice to jos nitko u zadnjih 3,4 godine nije uspio protiv mene napraviti u 95% slucajeva ja sam imao veci posjeda ako sam imao manji to je bilo znatno manji ali on nije igrao na posjed vec na srecu. Ja sam njemu tek uspio uzeti loptu nakon 7,8 pokusaja svaki puta kad mu ja uzmem loptu lopta se odbije ravno njegovom igracu u noge i tako po 7,8 puta za redom onda nekako moj igrac uspije iznijet loptu isto tako sam blokom. Svaki udarac se odbio njemu nazad imao je prilike udarat jos 4,5 puta. Niti jednu odbijenu loptu ja nisam pokupio. Jako teska utakmica za igrat i nisam imao nikakve sanse uspio sam zabiti nekako gol a on meni dva. Prvi gol dao nakon sto sam mu uzeo loptu 4puta i blokirao sam mu udarac 3 puta ali mu 4put udarac nisam uspio blokirati a drugi gol je dao tako sto sam mu uzeo loptu 5 puta i blokirao mu udarac samo jednom iz drugog pokusaja je lopta prosla mom igracu kroz noge i ravnu u raslje. Bas je sretan bio taj igrac em ima srece u player pickovima i u gameplayu

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
Grisha kaže...

Oh jebote pizdarije

 

Ako netko hoće na PC-ju da odmerimo snage neka me doda

ID: crooy3

email: crooy3.gaming@gmail.com

 

ali opet koliko toga treba odigrati da bi se došlo do 12 pobjeda...

Krivo si skužio a i ja sam možda krivo objasnio, ne prijateljske s frend liste nego online single match. Znači random prijateljska tekma koga ti comp dodjeli.

 Aha moja greška onda, hvala na pomoći :D

 

 

10 godina
offline
FIFA 19

Sta je ovo kakve su ovo picke materine jebeni smrdljivi griezman od 175cm je nadskocio mog neuera koji je visok 193 cm i koji smije koristiti ruke. Zasto je ova smrdljiva igrica toliko strgana 1 ujutro je a ja se zivciram jer moj retardirani golman nije htio hvatat rukama loptu a i da nije koristio ruke opet bi trebao nadskociti griezmana jer je 18cm visi od njega + njegov skok koji bi trebao biti visok jer je prokleti golman. Zasto je ova glupa igra prepuna bugova jedva cekam da ispadnem iz onog turnira na faceu pa da mogu prestat igrat ovu strganu igru jer ovo vise nema smisla. Nema videa jer sam stisnuo odmah alt+F4 jer bi poceo vristat da sam ostao igrat a ne zelim cijelu kucu dici na noge uglavnom slicna situacija kao kod tvog videa movie

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 1:23 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dacu Teveza za ovaj sbc Ibrahimovica, nadam se da je bolji od Teveza. Inace, prezadovoljan sam Aubameyangom, na 19 utakmica 18 golova, i to ova obicna kartica. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Pocelo je...

 

Igra ko da je programirana da te pocne jebat nakon nekog perioda dok te navuce. Sve je bilo super, ali zadnjih 2-3 dana su mi pocele otkazivat kontrole u igri.

Prvo, L1 ne reagira 2-3 sekunde i ne želi mi prebacit niti na jednog drugog igraca, ko da se igra trudi prebacit bas na onog od kojeg nemas koristi

Drugo, lopta je metar od mojeg igraca, niti taj igrac, niti onaj do njega ne reagiraju nego stoje zblesirani makar kao ja kontroliram igraca, a na radaru vidim da igrac sa drugog kraja terena sprinta po loptu, ali uzalud

Trece, vise puta u utakmici mi se desi da mi igraci ne sprintaju, imam loptu, trcim u kontru, drzim sprint, a on sece. Ili jos bolje, proigras krilo koje je samo ko duh i igrac ide puzevim korakom, ceka da ga protivnik stigne. Nit je igrac umoran niti nista nego jednostavno nece trcat

Cetvrto, svima vise manje poznato kada nemres zabit prazan gol sa metar i pol vise puta u utakmici

 

Ima toga jos al mi se neda pisat 

 

BTW - kako da namjestim igrace na korneru kad ga branim da bar jedan stoji na 20m? Ili kad napadam da moj stoji sam ko duh na 20m, da mu se lopta moze "odbit"? Kad ocistim korner uvijek ode lopta protivniku, a kad ga imam i kad on izbija, takoder lopta ode protivniku. Al to se desava kako god i gdje god da izbijem loptu

I am over 9000!!!
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Idem u kontru za pobjedu 4 na 2 gomez mi ima loptu i trebam samo through pass napraviti i gol.. on se ozljedi i baci na pod... reko wtf... okej idem napraviti zamjenu.

 

za 5 sekundi lik trci i uzima loptu ko da mu nije bilo nista... ma majku ti i s igricom i s svime.. otislo na penale i ja popuvo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Shivi kaže...

 

 

BTW - kako da namjestim igrace na korneru kad ga branim da bar jedan stoji na 20m? Ili kad napadam da moj stoji sam ko duh na 20m, da mu se lopta moze "odbit"? Kad ocistim korner uvijek ode lopta protivniku, a kad ga imam i kad on izbija, takoder lopta ode protivniku. Al to se desava kako god i gdje god da izbijem loptu

Te stvari me ubijaju i stalno se događaju. Bio korner ili slobodan udarac. Odvratno pozicioniranje obrambenih igrača van svake logike i pameti. Kako je koguće da kod protivničkog kornera na mojih 16 m stoje dva sama protivnička igrača a onda desetak metara iza njih moj napadač koji nikog nečuva. Naravno, svaku loptu koju izbiješ pada na ova dva protivnička igrača jer je ne možeš jače od toga izbiti. Kod slobodnjaka ista stvar. Dva protivnička igrača stoje sami samcati kao i tvoja dva ili tri igrača koji nemaju namjeru nikoga pokriti. U tih par sekundi pokušavam brzo posložiti obranu i onda ko za karu neće mi prebaciti na igrača na kojeg ja želim već na kontra stranu terena. U tom trejutku protivnik se kratko doda, ja opet brzo prebacujem ali ode to tko zna gdje i raspad obane. Znači, sve to je van pameti i ne možeš si pomoći.

15 godina
offline
FIFA 19

ovaj chem sam napravio radi teveza.

 

 

pitanje je mogu li ja sada npr kupiti neki super CAM ili RM a da to u  igri kada napravim zamjenu sljaka...

Npr ako odmah na pocetku tekme umjesto Gomeza stavim Silvu ili nest slicno oce to sljakat s ovim chemom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

ovaj chem sam napravio radi teveza.

 

 

pitanje je mogu li ja sada npr kupiti neki super CAM ili RM a da to u  igri kada napravim zamjenu sljaka...

Npr ako odmah na pocetku tekme umjesto Gomeza stavim Silvu ili nest slicno oce to sljakat s ovim chemom?

 Po 9645x, HOCE ! Samo ti Silva ulazi na 5 chema, ne gubi statse niti nista, nego nema taj mini boost ko kaj bi imo sa 10 chema.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ipak odustajem od SBC Ibrahimovica. Prodao sam ovog obicnog Zlatana rare karticu za 15k :D. Stao sam u silver 1, nemam nameru da me igra zajebava u poslednja 3,4 meca. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Moj Gundogdan stoji za 5k i nitko ga ne kupuje, tvoj ide za 7500 :D 

 Da, nevjerojatno. Stavim prvu cijenu 4200 a drugu 7500. Ljudi bidaju i onda jedan popizdi i uzme ga buy now jer je iznerviran stalnim bidanjem i nemogućnosti da uzme karticu. Čista psihologija. Večeras sam prodao neke kartice po duplo većoj cijeni. U prva dva sata svi hoće složiti karticu Ibre. Raul Albiola sam prodao za 6800 coinsa nekoliko komada a na bidanju i snipanju sam ih uzimao za 4200 coinsa. Sad mi je žao što sam obrisao ono što sam prodao da vidiš. Paulinha sam uzeo nekoliko komada po 7k a prodao za 14500k. Jučer ti je ista stvar bila s Nachom. Je li ti jedan forumaš rekao da su mu ga uzimali po 10k što nema logike ali to je taj trenutak ludila i ljudi ne gledaju u par tisuća coinsa. Pa kaj misliš da idem lagati zbog jebenih par tisuća coinsa?

 

Uglavnom složio sam ibru jer nisam mogao zaobići ga a ono što sam dobio u packu nije vrijedno spomena. Moj rare mega pack a takav je otprilike bio i onaj drugi pack

 

Evo, našao sam jednu fotku gdje se vidi za koliko mi je otišao jedan gundogan a prodao sam ih 5. Taj je otišao prvi odmah po izlasku sbc jer su mi aukcije baš tako nekako izlazile. Kada sam vidio da ide onda sam ga malo pojačao cijenom i opet ode. I dalje mi nije jasno zašto bernardo ide za 2300 coinsa a prije nekoliko sati sam ih uzimao po 350 coinsa i jedini sam ga bidao. U trenutku kada sam ga prodavao na bidanju je išao za 1200 coinsa a meni plaćaju duplo više da se ne jebu s bidanjem. To je market. Lindelof je išao za 26k na bidanju. Pratim kako ga bidaju i onda ga lik uzme za 31500 a buy now ga je bilo po 28k. 

 

Sad me možeš pitati zašto moj ode za toliko a neki su na bidanju dobijali za njega i 22k coinsa. Šime, neki put imaš više sreće na marketu a neki put manje. Sve je u timingu. Inače ljudi rade grešku i stavljaju kartice max 10k. Ti ju staviš 5k a objektivno ide za 2500 coinsa i ti ćeš sve svoje kartice prodati po 5k jer se ljudima ne da čekati i bidati a 10k je ipak prreviše. Nikada kartice ne stavljam po max cijeni. Uvijek probam naći taj balans za kojeg mislim da ga ljudi mogu popušiti u prvih sat vremena što je i najbitnije.

 Znaci treba pricekati i stediti coinse do cetvrtka i onda kad se packovi otvaraju pokupovati igraca koliko mozes da bi ih kasnije navecer, kad izadje neki novi SBC kao sto je sada bilo, prodao sve za duplo ili vise? Ne znam po cemu je ovaj Bernardo tolko bitan, ja sam sa nachom isao probati, taman bio pored i ako cu moci cu sad stalno cekati taj cetvrtak i imati spremno 100 nacha fernandeza kad dodju ti SBC-evi, pa ne moraju ic po 5400 kao prekjucer, ali i da ih kupuje do 1500, a prodam po 3000 (2850 poslije odbitka poreza) cu biti skoro duplo bogatiji sto je svakako bolje nego se muciti ma srebrnim i bronze karticama.

Kovačić
12 godina
offline
FIFA 19

Šta ćemo s Ibrom?

Jel ga netko složio?

Kakav je?

 

Ja sinoć pripremio 85 rated ekipu i samo submit treba stisnuti, a 84 ćemo lako.

Gledao sam Itanija jučer i on je zadovoljan s karticom.

Jedini problem je chem i zato se nećkam jer mi se ne da svaku utakmicu izlazit i mijenjat igrača.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam ga krenuo slagat Al sam shvatil da nema smisla,barem kaj se mene tice. Da mi ulazi s klupe ne zelim, isto tak ne zelim spremit 100k coinsa u untradable karticu. Trenutno sam na od prilike 300k kad se sve proda i to da mi Griezmann stoji na marketu dok barem malo ne skoci. 

Lagano putujem prema Neymaru. Nekako mi je zao uzeti Mbappea kraj Balea, nema mi nekog smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ja sam ga krenuo slagat Al sam shvatil da nema smisla,barem kaj se mene tice. Da mi ulazi s klupe ne zelim, isto tak ne zelim spremit 100k coinsa u untradable karticu. Trenutno sam na od prilike 300k kad se sve proda i to da mi Griezmann stoji na marketu dok barem malo ne skoci. 

Lagano putujem prema Neymaru. Nekako mi je zao uzeti Mbappea kraj Balea, nema mi nekog smisla. 

Ne da se ni meni, ali jednog dana kad budemo imali 2 ikone u klubu lako se Ibra iskombinira.

Meni još jedna ikona fali za tu kombinaciju :P

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Juce sa vratim sa posla pijan od rakije dobro i hajde da bacim koju.

Odigram 4 rivalsa 2 pobijedim 2 izgubim.

Jedan me pobjedio 7:0 ,nisam bio losiji bas toliko jbg.

Imao je Perisica Mandzukica,Naingolana mozda je cak i neko sa ovih prostora bio.

Mozda cak i sa foruma . :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 12:54 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice