FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.410
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 

U kojem smislu mislis deflacija nenormalno visokih ocjena? Nisam shvatio na sto ciljas... 

 

 

Ma jedno mislim a drugo pišem, inflacija nabrijanih kartica. Sve ih je više i više.. Nekad su toty kartice bile ocjene 92/94. Danas imamo tri ocjene 99 a ostale 98 i 97 a najgora je ocjene 95 i to samo jedna. Nekada je to bila ponajbolje ocijenjena kartica. Previše je nenormalno nabrijanih kartica, no opet tome je uzrok u startu visoke ocjene rare kartica. Nekada najtraženije kartice nisu imale u startu tako velike ocjene. Sve je sada nabrijano kako bi zarada bila veća. Evo gore vidimo da je u top deset najprodavanijih igri 2018 i fifa 18 i fifa 19. Apsurdna situacija i dokaz da sve što rade, rade ispravno iz perspektive zarade. Nema sumnje da su jako zadovoljni. Evo nam sada kroz sbc i nabrijanih kartica nominiranih igrača. Što još neće sve izmisliti? Mislim, svaka čast ali ode igra u kurac. U prvi plan je došlo sve osim gameplaya koji je izgleda postao bitan još samo malom krugu igrača. Odo ja u širinu...

10 godina
offline
FIFA 19

Kad su najjeftinije 88+ kartice? U ponedjeljak ujutro? Mislim si napraviti Shevchenka u ova dva dana i zelim proci sto povoljnije jer znam da necu dobiti nista u packovima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Busquets, rakitic, isco casemiro su ti dosta high rated a mogu se naci povoljno na bid ili snipe

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Kad su najjeftinije 88+ kartice? U ponedjeljak ujutro? Mislim si napraviti Shevchenka u ova dva dana i zelim proci sto povoljnije jer znam da necu dobiti nista u packovima

 Bojim se da neće biti jeftine jer imaš trenutno sbc balea koji isto zahtjeva 88 rating kartice. No svakako probaj sutra poslijepodne i ponedjeljak ujutro pratiti cijene.

10 godina
offline
FIFA 19

Ma pratim Cavanija, buffona, hummelsa, neuera, busquetsa ti su igraci po futbinu najjeftiniji za rating koji mi treba a i za chemistry koji se slaze sa mojim untradable igracima. Evo sad uspio ubost Cavania za 52k a cijena mu je 61k. Pitao sam jer vec dva dana pokusavam ih ubost jeftinije od standardne cijene tek sad uspio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Koja je jebena vjerojatnost da napravim dva EPL upgrade SBC i u svakom dobijem Bernarda Silvu? Pa kakve sam ja to jebene sreće? Kaj ću, obrisao sam jednog. Nemam ga gdje iskoristiti a i jebeš  tih par tisuća coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

U svakom slucaju bolje shevu napraviti nego Bale a Bale kosta 1.6m dok sheva oko 900k a ikona je ipak ikona. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Koja komedija je ova igra, napravim faul na golmanu i lik spama X da prekine replay,i kak je spamo golman mu odma krene izvest loptu i doda je toliko kratko da ne izađe iz 16m. Moj Ibro prvi dođe do nje no ja ga maknem od lopte(nije je dirao) i njegov golman se teleportira 5metara i sutne loptu u tribine.

I moj i njegov igrac trce i uđu u klupu i tam se remplaju 30tak sekundi(lopta na tribinama) i ja gledam sto se događa, kad ono sudac pokaze na penal... koliko ja znam to bi trebao biti indirekt udarac za mene, no to nije moguce isprogramirati u 2019. pa sam dobio penal

 

8-0 zasad, igrao sam zadnje 3 utakmice protiv igraca sa constant pressure, nemogu vise trpit to, to je sve samo ne nogometna taktika

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 23:10 (zagid3).
8 godina
offline
FIFA 19

Jel ima netko od vas Kanea? Isplati li se?

Razmisljam da si ga dovedem kao drugog napadaca. Prvi mi je Auba, a Kane bi bio u postavi 4-3-3 (onoj sa 2 CM i CAM)

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kako igra zna prcat u pojedinim utakmicama kad igras protiv osjetnog slabijih momcadi.

 

Dodam Toty Mbappe u momcad, ali nema pomoci. Kad ti slideri nisu naklonjeni nema te sile da zabijes gol.

 

2 utakmice zaredom gubim jer moji igraci u napadu odjednom nece nista zabiti a igram sa jebenim Toty Mbappeom, Messijem i mid Butraguenom u napadu.

 

Prva utakmica 24 suta samo jedan gol, druga utakmica 18 suteva niti jedan gol.

 

Sad ce u sljedecoj tekmi odjednon finishing proraditi kad se bude igralo protiv jace momcadi.

 

Nabijem EA i njihov DDA.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
virusulja kaže...

Kako igra zna prcat u pojedinim utakmicama kad igras protiv osjetnog slabijih momcadi.

 

Dodam Toty Mbappe u momcad, ali nema pomoci. Kad ti slideri nisu naklonjeni nema te sile da zabijes gol.

 

2 utakmice zaredom gubim jer moji igraci u napadu odjednom nece nista zabiti a igram sa jebenim Toty Mbappeom, Messijem i mid Butraguenom u napadu.

 

Prva utakmica 24 suta samo jedan gol, druga utakmica 18 suteva niti jedan gol.

 

Sad ce u sljedecoj tekmi odjednon finishing proraditi kad se bude igralo protiv jace momcadi.

 

Nabijem EA i njihov DDA.

 Nekad imas osjecaj da kartice kurca vrijede.

Jednu tekmu lik me siluje sa mbapeom, obicnim, nakon 3-4 tekme naletim na lika koji ima "nabrijanog" mbape i bio je za kurac, doslovno nije mogao nikoga pretrcat. To valjda ovisi kako te momentum pogodi.

 

Uzeo sam si onog Yedlina (76) ili kako god na RB-a, lik ima pace, doslovno je neprelazan, nema veze sta neki drugi RB ima bolje statse, taj lik ubija u obrani, jaci/brzi brzi od bilo kojeg protivnickog igraca, cak dobiva duele u skoku makar je 172cm...

I am over 9000!!!
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Uzeo i ja fifu nakon 2016 gdje sam bio mogu reći jbn igrač i odem vidit kak mi ide preko FUTa i evo odigrao 13 tekmi i sve sam izgubio... I joystick RIP

 

Složio sam solidnu momčad za početak i ne mogu a da ne naletim na nekog koji ima sve najhebenije igrače i zajebavaju me ko malog majmuna. Do prvog poluvremena gubim uvijek 3-0 jer pogađaju sve izvana bez problema, a ja pogađa glupače na tribini. 

 

Kakva su vas iskustva nakon dugog ne igranja? 

 

No pain no gain
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
streamg kaže...

Uzeo i ja fifu nakon 2016 gdje sam bio mogu reći jbn igrač i odem vidit kak mi ide preko FUTa i evo odigrao 13 tekmi i sve sam izgubio... I joystick RIP

 

Složio sam solidnu momčad za početak i ne mogu a da ne naletim na nekog koji ima sve najhebenije igrače i zajebavaju me ko malog majmuna. Do prvog poluvremena gubim uvijek 3-0 jer pogađaju sve izvana bez problema, a ja pogađa glupače na tribini. 

 

Kakva su vas iskustva nakon dugog ne igranja? 

 

 Znam kako ti je, ovo je i moja prva fifa nakon 16...

Ima nekih sitnica, ali nista presudno.

U odnosu na 16, u 19 mi je puno lakse igrat obranu, a teze napad, igraci se sudaraju, sakrivaju iza protivnika itd. Srecom nema vise onog buga da zabijas sve na prvu stativu (bar do sad nisam primjetio), ali zato finese na drugu stativu ulaze ko blesave. Npr. meni je Shaqiri sa marksmanom najbolji RW kojeg sam do sada isprobao, namjestim se na lijevu i opalim i cca svaka druga ude. Bolji i je i od Sterlinga, Luacasa, Pedra, Mahreza...

 

Ugl. da previse ne kenjam, sam ces shvatit da te jebe to sta ponekad tvoji igraci imaju raketni pogon, ponekad protivnici, nekad ce ti ulazit sve, a nekad neces zabit sa 5m na prazan gol itd. O pozicioniranu igraca na slobodnjacima ili kornerima ne trebam trosit rijeci, protivnicki igraci sami ko duhovi na 20m i u 99% slucajeva ce se njima odbit lopta nakon izbijanja.

I am over 9000!!!
10 godina
offline
FIFA 19

Kod kornera gadjas igraca na prvu stativu tako ti je najlakse dati gol a i lopta ode nazad u korner ili kod golmana uglavnom jako su male sanse da se desi kontra ako gadjas na prvu

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Kod kornera gadjas igraca na prvu stativu tako ti je najlakse dati gol a i lopta ode nazad u korner ili kod golmana uglavnom jako su male sanse da se desi kontra ako gadjas na prvu

 Gadam na prvu, ali lopta se odbije izmedu moja dva igraca koja stoje ko kipovi dok protivnicki igrac ne pokupi loptu. od 10 kornera minimalno 5 protivnik uspjesno izbije sebi, 2 izbije u aut, 1 izbije meni, 1 u korner, 1 golman uhvati. Dok se ja branim, od 10 kornera 8 ide protivniku na nogu, 1 u korner, a 1 u aut.

Vidim da ekipa zna izbit korner glavom na nekih cca 30m u aut, kako to rade? Ja ga izbijam glavom, izbijem ga ili u korner ili njemu na 20m. Sve sam pokusavao ali nikako da izbijem u aut na cca 20-30m, tj. zadesi se da izbijem slucajno, a ni sam ne znam kako.

I am over 9000!!!
12 godina
offline
FIFA 19

Prva tekma, izgubio uz enorman lag... Ostalih 5 dobio. Danas cu probat nagurat gold 3 pa ako bude islo mozda budem mazohist pa svih 24 odigram 🤣🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
streamg kaže...

Uzeo i ja fifu nakon 2016 gdje sam bio mogu reći jbn igrač i odem vidit kak mi ide preko FUTa i evo odigrao 13 tekmi i sve sam izgubio... I joystick RIP

 

Složio sam solidnu momčad za početak i ne mogu a da ne naletim na nekog koji ima sve najhebenije igrače i zajebavaju me ko malog majmuna. Do prvog poluvremena gubim uvijek 3-0 jer pogađaju sve izvana bez problema, a ja pogađa glupače na tribini. 

 

Kakva su vas iskustva nakon dugog ne igranja? 

 

 Dobro je ima i gorih od mene . :)

8 godina
offline
FIFA 19

Koja je fora da igraci u prvih 11 imaju brutalnu ekipu, a na klupi sve broncane? Znam da to spusta rating ekipe, ali zasto to rade? Matchmaking ili nesto drugo?

 

Jos da nadodam, cemu sluze oni 60 rated igraci sa nekim brojem ili cime god? 

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 12:20 (Shivi).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Shivi kaže...

Koja je fora da igraci u prvih 11 imaju brutalnu ekipu, a na klupi sve broncane? Znam da to spusta rating ekipe, ali zasto to rade? Matchmaking ili nesto drugo?

 

Jos da nadodam, cemu sluze oni 60 rated igraci sa nekim brojem ili cime god? 

 Smanjuju rejting ekipe pa dobijas lakse protivnike .

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Shivi kaže...

Koja je fora da igraci u prvih 11 imaju brutalnu ekipu, a na klupi sve broncane? Znam da to spusta rating ekipe, ali zasto to rade? Matchmaking ili nesto drugo?

 

Jos da nadodam, cemu sluze oni 60 rated igraci sa nekim brojem ili cime god? 

 Igraci sluze za Swap SBC, za dodatne informacije guglaj na futbin ili futhead.

 

Bronze igrace stavljam i ja. Nekakva spika da to utjece na ekipe koje dobivas, makar veze to nema. Jer u WL te spaja po onom koliki ti je omjer. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

mmmmm kako je fin kanadski kurac njam njam njam frajer radi neke skillove u mom sesnaestercu nema pojma ja samo stojim ispred njega frajer se zabije u mene padne i dobije penal njam njam njam ja idem sa sonom 1na1 zivotinja me pobere sledja moj son previja se od bolova ja ne dobijem nista uletim sa mkhtariyanom u 16m frajer me opet pobere sledja sudac ne svira nista njam njam njam pucam sa sonom njegov golman obrani lopta se odbije u korner ja ne dobijem korner on ispucava loptu njam njam njam punite me kanadjani punite me ja sam vasa kurva. Koji ce meni kurac shevchenko ako se meni takve stvari desavaju svaku utakmicu jos u onom ultimate packu sto sam dobio od njegovog sbca dobijem 81 rating informa i 4 83 kartice. Mogli su mi barem dati jednog 85 rating igraca tek toliko da imam za ostale sbce ali i tu previse trazim. Mislim da sam zadnji walkout imao u 11mjesecu a otvorio sam sigurno preko 500 paketica do sada

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

evo ga opet pa jebo im pas mater opet frajer ne zna radit skilleve opet se zabije u mene a ja stojim mirno ne stiscem standing tackle jer znam da sam najebao ako ga stisnem ali on opet dobije penal ja ne mogu ovo igrat koji ovo kurac zasto ne poprave to jer ja trebam od svakog igraca bjezat da se on slucajno ne bi zaletio u mene smece od igre odvratno

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel koristi neko Ibrahimovica?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Jel koristi neko Ibrahimovica?

 Statsi su iz WL

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
TStefan91 kaže...

Jel koristi neko Ibrahimovica?

 Statsi su iz WL

A kao jedini spic? Jel deluje sporo? Dao bih Teveza za njega, Tevez mi ne odgovara.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...
zagid3 kaže...
TStefan91 kaže...

A kao jedini spic? Jel deluje sporo? Dao bih Teveza za njega, Tevez mi ne odgovara.

Ja igram Keane i Fabinho CDMovi, Neymar-Raul-Bale CAM-ovi i Ibra ST

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ako želite u nešto ulozit coinse Tah vam je trenutno 1500-1600coinsa, jedini njemacki CB koji je 83 rated te jedini CB iz bundeslige 83 rated.

Slijedeci tjedan izlazi Bundesliga Potm.

Također Bender RB je 900coinsa imate njega koji je od bekova ocjenjen 82 i onda Alabu i Kimmicha sa 85, i onda su svi losije ocjenjeni od Bendera. 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Da mi je napraviti neku ekipu sa nasim Balkanskim igracima al nikako da uspijem sa bar 90 chem.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Ako želite u nešto ulozit coinse Tah vam je trenutno 1500-1600coinsa, jedini njemacki CB koji je 83 rated te jedini CB iz bundeslige 83 rated.

Slijedeci tjedan izlazi Bundesliga Potm.

Također Bender RB je 900coinsa imate njega koji je od bekova ocjenjen 82 i onda Alabu i Kimmicha sa 85, i onda su svi losije ocjenjeni od Bendera. 

 Napisao si sad za Taha i kupujem sve sto stignem od Taha po toj cijeni, no sta se dogadja kad izadje (kad uopce izlazi?) POTM? Jel bi mogao malo objasniti?

Kovačić
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...
zagid3 kaže...

Ako želite u nešto ulozit coinse Tah vam je trenutno 1500-1600coinsa, jedini njemacki CB koji je 83 rated te jedini CB iz bundeslige 83 rated.

Slijedeci tjedan izlazi Bundesliga Potm.

Također Bender RB je 900coinsa imate njega koji je od bekova ocjenjen 82 i onda Alabu i Kimmicha sa 85, i onda su svi losije ocjenjeni od Bendera. 

 Napisao si sad za Taha i kupujem sve sto stignem od Taha po toj cijeni, no sta se dogadja kad izadje (kad uopce izlazi?) POTM? Jel bi mogao malo objasniti?

 Kupio sam Tah-a za 40 k ,sad sta bude ! :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice