FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.973
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Poraz u Fifi boli vise od poraza u bilo kojoj drugoj igri.

CSGo,WoT itd.

 Nema to veze sa porazima inace ja ne bi bio zivcan kad pobjedjujem vec je stvar u tome sto igra od tebe pravi debila, maloumnika a o tome smo vec dosta pricali. Kad igram CSgo sve lijepo radi pogodim covjeka ja sam njemu nanio stetu nije metak samo prosao kroz njega ili ga zaobisao sve lijepo radi onako kako treba raditi zato nemam nikad potrebe da popizdim jer znam kad sam ja sjebao i tako je u svakoj igri sto igram nema glitcheva zna se desiti rijetko neki bug ali developer se potrudi to sto u kracem roku popraviti i sve je super

5 godina
offline
FIFA 19

Predugo sam gamer i potpuno sam uvjeren da igra (ili AI kak ekipa voli rec) ima znacajan utjecaj na rezultat. Bas steta, inace koncept i grafika su na nivou, igra ima dovoljno sadrzaja da se moze igrat dulje vrijeme, ali *ebes sve to opet kad nije fair play. Dosta ljudi pljuje po igri, par frendova koji su imali oko 1500 u division rivalsu su takodjer prestali igrat, ne stima nesto s igrom u samoj jezgri.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 13:48 (Tkozna).
 
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Njima je u cilju da retardi odnosno dijeca mogu pobjediti bolje igrače jer osim ljudi sa yt djecurlija najvise para trosi na igru.

 

I sad nakon sto potrosi tko zna koliko novaca on ne moze po pravilu proc centar ako ne zna igrati,ali tu se uplete AI i on te pobjedi .

 

Klasicni p2w , ja ne igram ima 2 tjedna otkad sam raskomadap joystick samo slazem sbcove i tjt.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Pričekat ću zimsku nadogradnju i onda pred sam nastavak lige prvaka prodati sve kartice koje išta vrijede. Složit ću si momčad od ovih kartica kaj imam u klubu a koje ne mogu prodati i s tim igrati kada mi se digne. Tak je svejedno kaj imam, kakav mi je che i na koju stranu sam se ustao iz kreveta. Za tih par utakmica tjedno mogu i s tim odigrati. Coinse ću čuvati za TOTS i pomalo trgovati na netu. Imam nekih 14 live kartica. Računam da će neke dobiti zimsku nadogradnju a da će svima porasti cijena pred nastavak euro natjecanja pa da poberem što se više da pobrati. Inače, od sinoć sam prodao stotinjak kartica EPL. Lijepo idu. Ostalo mi ih je još nekih 90 a nadam se da će i one otići tijekom dana. Interesantno je to. Kolko god igra bila smeće nešto me tjera da trgujem i zarađujem sve više i više. Ne mogu si to objasniti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
movie kaže...

Pričekat ću zimsku nadogradnju i onda pred sam nastavak lige prvaka prodati sve kartice koje išta vrijede. Složit ću si momčad od ovih kartica kaj imam u klubu a koje ne mogu prodati i s tim igrati kada mi se digne. Tak je svejedno kaj imam, kakav mi je che i na koju stranu sam se ustao iz kreveta. Za tih par utakmica tjedno mogu i s tim odigrati. Coinse ću čuvati za TOTS i pomalo trgovati na netu. Imam nekih 14 live kartica. Računam da će neke dobiti zimsku nadogradnju a da će svima porasti cijena pred nastavak euro natjecanja pa da poberem što se više da pobrati. Inače, od sinoć sam prodao stotinjak kartica EPL. Lijepo idu. Ostalo mi ih je još nekih 90 a nadam se da će i one otići tijekom dana. Interesantno je to. Kolko god igra bila smeće nešto me tjera da trgujem i zarađujem sve više i više. Ne mogu si to objasniti.

 Prijedloge za trgovinu pisi ovde da se okrenemo i mi  

Okani se igre i pstani ko oni na burzi samo ti coinse okreces i usput nama dajes koji savjet. 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...
TheMaverick kaže...
SimeKZ kaže...

Naravno da nece fixat finess, isto kak nisu driven shot, heading, crossing i udarac na prvu stativu u proslim fifama. Ne mozes mijenjat gameplay u sred sezone, to ne donosi nista. 

 

Zato cemo i dalje gledati pro igrace kako se cude kao pura dreku kada promase finesse shot van kaznenog s nekom od icona.

 

Koji to igrac zabija finesse shot iz kola u kolo, kad god mu se digne? Ahhh daaa..., zaboravio sam da je ovo nogomet za skill zonglere, hardcore gamere kojim je fifa u top 3 igre na listi, za one kojim je pravi nogomet "so boring", a s druge strane igraju fifu dok im oci ne iskapaju, ali eto ono, kao prate nogomet, jer zanima ih tko ce u totw, itd...

 

Smijirija od igre bez stasti i ljubavi prema nogometu. Samo papi lova od naivnih klinja.

 Koji to igrac promasi 90% 1na1, koji to igrac ne moze pogodit suigraca na 2m od sebe, koji to igrac moze 90min odradit u sprintu..  Strast je odavno izgubljena i u pravom nogometu, kamoli ne u igri.

Ovo je igra, niko te me tjera igrat, komentirat. Jedino je steta kaj Konami nema pojma di je, kopira FIFAu i svake godine izbace isto smece bez ikakvog poticaja na igranje. Dijele legende sakom i kapom, dobre igrace isto... Privlacenje klinaca na jeftin nacin. Smijesno i bez ikakve potrebe za ulogom energije u igru.

 

Bio finess, driven ili nesto 10to... I dalje je to miljama ispred konkurencije u svemu. 

 

Oh da konkurencija je totalno bez veze, da ja kao nekad vjeran fifa pas idem lagano ka 1000 tekmi.

 

S druge strane fifa je toliko dobra, da sam ju prodao, a zaradjene coinse dao svom frendu movie-u, kojem se divim kada vidim da jos ima snage igrati ovo sranje, pogotovo kada znam da je veteran i da se kuzi u nogomet.

 Naravno da igra ko i vecina nas, kad nista bolje nema, to je jasno.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

 Prijedloge za trgovinu pisi ovde da se okrenemo i mi  

Okani se igre i pstani ko oni na burzi samo ti coinse okreces i usput nama dajes koji savjet. 

Mislim da vam pravovremene i dobre savjete cijelo vrijeme daje zagid3

Nema razloga da ga i dalje ne slušate. Samo morate biti strpljivi i bez panike.

Naravno, morate pratiti i futhead ili futwiz i biti u toku i ne bi trebalo biti problema.

Čak i danas se dalo na englezima zaraditi. Na bidanju sam uzimao pojedine kartice za 500 coinsa a prodavao za 1800. Nije nešto ali na količinu se nakupi.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo sad sam igrao mrtvi online draft. Kolko tu ima ovih kretena sto koriste glitch da te izbaci van to je cudo. Svaku tekmu sam morao dva put odigrat da konacno zavrsim taj draft i dobijem paketice. 4. utakmicu sam igrao 3 puta. Prvih dva puta me likovi izbacili van na 3:0 i treci puta sam konacno izgubio hvala bogu da se rjesim tog sranja. Htio sam se zaliti na ea help al neda mi se i tako necu nista osim klisejeva dobit za uzvrat pa nema smisla. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 16:05 (cicek).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Mozda je pametno kupovati obicne gold kartice Bundeslige, verovatno ce league SBC imati iste zahteve kao ovaj u BPL?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Mozda je pametno kupovati obicne gold kartice Bundeslige, verovatno ce league SBC imati iste zahteve kao ovaj u BPL?

 Već je bio Bundesliga SBC :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
hrka11 kaže...

 Prijedloge za trgovinu pisi ovde da se okrenemo i mi  

Okani se igre i pstani ko oni na burzi samo ti coinse okreces i usput nama dajes koji savjet. 

Mislim da vam pravovremene i dobre savjete cijelo vrijeme daje zagid3

Nema razloga da ga i dalje ne slušate. Samo morate biti strpljivi i bez panike.

Naravno, morate pratiti i futhead ili futwiz i biti u toku i ne bi trebalo biti problema.

Čak i danas se dalo na englezima zaraditi. Na bidanju sam uzimao pojedine kartice za 500 coinsa a prodavao za 1800. Nije nešto ali na količinu se nakupi.

Nemam ni je ideja u sto uloziti, a i nisam bas pri coinsima. Kupio sam par Naingolana sa Shadowom za 22k, zbog ovog trokuta sa slike, valjd ce mu narasti cijena u cetvrtak.

Kupite Aubu za 120k necete potrositi 120k ove god pametnije (zvijer od napadaca, Finesse shot trait) meni najbolji gold napadac iz PL-a.

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Da li to znaci da nece biti tog bundesliga POTM? bezveze sam se onda zaletio sa Tahovima, nadam se da ce doci u sljedecih tjedan dana vrijeme kad cu ih prodati sve, samo jbg, godisnji zavrsava :P

Kovačić
15 godina
online
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Da li to znaci da nece biti tog bundesliga POTM? bezveze sam se onda zaletio sa Tahovima, nadam se da ce doci u sljedecih tjedan dana vrijeme kad cu ih prodati sve, samo jbg, godisnji zavrsava :P

 Brkaš stvari. Malo pričaš o jednom sbc pa onda o drugom. Spominješ league sbc pa onda potm sbc. Nije isto.

 

Edid: opet sam pomiješao. Zamijenio sm te za TStefan91 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 19:57 (movie).
15 godina
online
FIFA 19

OK, odigrao je dobro ali zašto je završio u TOTW Fabinho? Jedva dobili iz penala a pred njihovim golom protivnik nije napravio šansu. Ne zato što je obrana igrala dobro već zato što je protivnik bio limitiran kvaliteteom. Nekada se za ovo nije davala IF kartica a pogotovo ne SIF kartica. Fakat su izgubili sve kriterije koje su sami donijeli.

Nenadano je došao sasvim dobar stoper u EPL za fut.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 18:36 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Pa ja samo o tom Bundesliga POTM SBC-u govorim.

Za league ja ni ne znam jer samo ovog bundesliga POTM cekam, uopce ne pratim ostalo.

Kovačić
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Bas me zanima koliko je Fabinho dobar kao stoper

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
dr4zh3n kaže...

Bas me zanima koliko je Fabinho dobar kao stoper

Englezi kažu da je bolji od lovrena...

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dr4zh3n kaže...

Bas me zanima koliko je Fabinho dobar kao stoper

Englezi kažu da je bolji od lovrena...

 A jesi našao mjerilo 

 

Meni dosadili CR7 i Messi pa rasprodao cijeli squad. Nekad mogu biti baš prevaga, ali u 80% tekmi nisu bili ništa bolji od nekog NIF Mbappea ili Griezmanna. Zbogom zvjezdice!


Novi squad, 9 igrača koje volim + Walker i Pogba jer su dobri u igri 

15 godina
online
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

 A jesi našao mjerilo 

 

Meni dosadili CR7 i Messi pa rasprodao cijeli squad. Nekad mogu biti baš prevaga, ali u 80% tekmi nisu bili ništa bolji od nekog NIF Mbappea ili Griezmanna. Zbogom zvjezdice!


Novi squad, 9 igrača koje volim + Walker i Pogba jer su dobri u igri 

Zajebancija. I ja svake godine slažem meni drage igrače tako da više manje godinama igram s istim karticama. Neki su se oprostili i nema ih više... ovo mi je zadnja godina druženja s Ibrom. Za kraj su nam ponudili jeftinu a po meni jebenu karticu koju je šteta ne složiti.

Inače, jako moćna momčad. Jedino još De Gea nedostajke pa da se može reći to je to ali golmani su u ovoj igri po meni zadnja opcija.

Meni osobno je live Aurier nešto bolja kartica od Walkera ali to je subjektivno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

 A jesi našao mjerilo 

 

Meni dosadili CR7 i Messi pa rasprodao cijeli squad. Nekad mogu biti baš prevaga, ali u 80% tekmi nisu bili ništa bolji od nekog NIF Mbappea ili Griezmanna. Zbogom zvjezdice!


Novi squad, 9 igrača koje volim + Walker i Pogba jer su dobri u igri 

Zajebancija. I ja svake godine slažem meni drage igrače tako da više manje godinama igram s istim karticama. Neki su se oprostili i nema ih više... ovo mi je zadnja godina druženja s Ibrom. Za kraj su nam ponudili jeftinu a po meni jebenu karticu koju je šteta ne složiti.

Inače, jako moćna momčad. Jedino još De Gea nedostajke pa da se može reći to je to ali golmani su u ovoj igri po meni zadnja opcija.

Meni osobno je live Aurier nešto bolja kartica od Walkera ali to je subjektivno.

 Sfalilo mi coinsa za De Geu, popušio sam oko 200k na porezu kad sam prodao squad s Ronaldom i Messijem. Bilo je ili on ili Van Dijk, pa sam se odlučio radije VVD jer ko što kažeš, golmani su više manje isti q. Ederson barem dobro igra nogom, protiv presinga dušu dalo.

15 godina
online
FIFA 19

Više nisu dovoljne OTW kartice, tu su sada future stars... sada je posve jasno, jebe se njima za igru. Bitni su prihodi a pojačat će ih ovakvim sranjima a ne fiksanjem igre. Ovo je jednostavniji i brži način do još veće zarade. Gameplay? Koga briga.

 

https://www.dexerto.com/fifa/fifa-19-future-stars-players-ratings-fut-286154

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 22:46 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Kakvih sve problema imaju ljudi u ovoj igri da to nije normalno?

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kakvih sve problema imaju ljudi u ovoj igri da to nije normalno?

 To je bar lako samo je trebao izaci iz igre i onda opet uci staviti u neki sbc od ikona koji daje ultimate pack i mogao je dobiti taj pack jako jeftino.

15 godina
online
Re: FIFA 19

 Posrao sam im se na twitteru na ove golove pa neka me baniraju ili neka mi daju još jadnije packove, svejedno. Dajte im ispod klipa ostavite svatko po jedan iskreni komentar što mislite o ovim golovima. Možda se netko zapita, samo možda...

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Posrao sam im se na twitteru na ove golove pa neka me baniraju ili neka mi daju još jadnije packove, svejedno. Dajte im ispod klipa ostavite svatko po jedan iskreni komentar što mislite o ovim golovima. Možda se netko zapita, samo možda...

 Ma ja im svako malo pisem fix your broken game pa nista ne pomaze

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Više nisu dovoljne OTW kartice, tu su sada future stars... sada je posve jasno, jebe se njima za igru. Bitni su prihodi a pojačat će ih ovakvim sranjima a ne fiksanjem igre. Ovo je jednostavniji i brži način do još veće zarade. Gameplay? Koga briga.

 

https://www.dexerto.com/fifa/fifa-19-future-stars-players-ratings-fut-286154

Ma samo daj Šarenih kartica, lightning rounds i da vidis kako se peglaju kartice...

 

12 godina
offline
FIFA 19

 

ako je istina ovo kaj prica tamo od 4min... ovo je odlicno zamisljeno i jako dobar novi content.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 

ako je istina ovo kaj prica tamo od 4min... ovo je odlicno zamisljeno i jako dobar novi content.

 Znaci kao na pesu sto vise igras sa njime to ti igrac postane jaci, zanimljivo

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

 Posrao sam im se na twitteru na ove golove pa neka me baniraju ili neka mi daju još jadnije packove, svejedno. Dajte im ispod klipa ostavite svatko po jedan iskreni komentar što mislite o ovim golovima. Možda se netko zapita, samo možda...

 

 

Ma zapitat će se kurac, jebe se njima šta ti imaš za pričat, kao kad sam ja slučajno discardao Europa League Mkhitaryana, 87 karticu, javim im se na suport, javi mi se lik na chat i sad me ispituje sve i svašta, kako sam dobio Mikia, koja pozicija je, koliko otprilike imao utakmica, koliko otprilike golova, asista, ono milijun stvari, pola sata mu odgovaram i onda mi kaže na kraju da mi ne može pomoć, zavlačio me pola sata da budem na njihovoj stranici i onda lagani odjeb, tako da jebe se njima kakvih ti problema imaš i šta ti imaš za reć.

 

 

 

Kao što je rečeno, nema ovo više veze sa nogometom, ali nikakve, obična arkada koju klinci igrao po šabloni i ako je momentum na tvojoj strani pobjeđuješ, ako nije jebi se.

Igrao sam FIFU zato što obožavam nogomet, ne zato šta volim market, kartice ili pm, npr jučer me jebena želja uhvatila da igram kad sam odgledao Atletico-Gironu, ali nisam popustio niti neću, tko ih jebe, neću da više igram namješteno govno koje me jebe u mozak ma koliko god volio nogomet ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 7:46 (Iniesta21).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice