FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.157
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Ma ja im svako malo pisem fix your broken game pa nista ne pomaze

Kako ne pomaže? Sada bar znamo zakaj te igra jebe. 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Iniesta, Bernardo Silva, Sule, Gimenez. To sam dobio u Div5 rank 1. Nije lose, koristice za sbc. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Nemam ni je ideja u sto uloziti, a i nisam bas pri coinsima. Kupio sam par Naingolana sa Shadowom za 22k, zbog ovog trokuta sa slike, valjd ce mu narasti cijena u cetvrtak.

Kupite Aubu za 120k necete potrositi 120k ove god pametnije (zvijer od napadaca, Finesse shot trait) meni najbolji gold napadac iz PL-a.

 Imam 100 k coinsta ,cim skupim jos malo uzimam Aubu.

I mozda Nainggolana .

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 8:37 (goust78).
15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam dobio u picku Draxlera 85.

Nije lose.

Za divs. rivalse najbolje je sto sam dobio Mahreza i neki IF kojeg sam stavio na prodaju tak da sam zardio.

Uglavnom bolje nego prosli vikend, ne zalim se

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja ispao na kraju u rank 2, uzeo radije coinse jer koliko nemam srece sa tim packovima, mislim da cu uvijek radije uzeti coinse jer nikad ne dobijem ni petinu vrijednosti u packovima pa mi bude zao na kraju...

Kovačić
15 godina
offline
FIFA 19

Ekipa trenutno sam nakupio preko 100k coinsa + imam ovu ekipu koju sada mogu prodati za dosta vise love nego sam je nabavio

 

Napraviti neki upgrade tipa uzmem boljeg Neta?

Ili prodam sve ovo i napravim neku drugu ekipu?

Vjerujem da bi ukupno imao preko 400k coinsa 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

U picku Juanfran, od walkouta Ederson. Ostalo je SBC value. Napunio se klub barem u ovih 11 paketica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Ja neću otvarati packove do petka poslije 19 h. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

U picku Fabhino i Pedro

Pakete otvaram sutra zbog ovih novih kartica, možda me posere :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja taj player pick nikad ne dobijem upotrebljivog igraca, uzas. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Zamijenio Balea Mbappeom..  Da vidimo tu OP karticu sad. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Ja taj player pick nikad ne dobijem upotrebljivog igraca, uzas. 

 Takoder :D ajde danas sam dobio ruffiera i williamsa pa ce mozda ovaj williams biti nes posebno mada sumnjam. A za ruffiera sam znao jer ga dobijem u vecini paketica pa bi bilo cudno da se nije pojavio. 

15 godina
offline
FIFA 19

Moze pomoc :) al fakat hitno.

Treba mi ekipa oko Fut Draxlera 85

Tevez ce mi biti super sub i to je to.

 

Na raspolaganju trenutno 350k coinsa..racunajte da igram na pcu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Bolje koristi teveza nego slagat ekipu oko Draxlera, ne cini mi se kao neka kartica. Dok imat teveza na 8 do 10 chema je odlicno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Bolje koristi teveza nego slagat ekipu oko Draxlera, ne cini mi se kao neka kartica. Dok imat teveza na 8 do 10 chema je odlicno. 

 je al mi je ovo besplatna kartica pa ne moram kupovat karticu za tu poziciju.

Uglavnom ako imas nest na umu slobodno postaj.

10 godina
offline
FIFA 19

Kakva je igra uzasno smece svaki put mi da razloga da je popljujem. Igram ono sranje da dobijem vrsaljka, prva tekma igram protiv frajera koji ima 4 ikone ibru ronalda i jos 2 crvene kartice sto znaci da je minimum gold 3 a i igrao je jako dobro jer sam slozio svega 2 prilike frajer je bio precvrst u obrani i onda igram drugu utakmicu protiv obicnih gold igraca protiv frajera koji nema pojma igrat 6 puta u 40min ja sam izasao 1na1 dva puta sam mu usao u peterac i niti jednom nisam zabio dok je on opalio sa 30m sa CRVENIM tf i zabio je gol. Alo crvenim crvenim kako je to moguce ja sa zelenim ne mogu zabiti a on sa crvenim zabije pa kako odmah sam izasao iz smrdljive igrice. Znaci prvu tekmu igram protiv frajera koji je znao igrat on mi nije uspio zabiti gol a onda igram protiv neke noobare koji stalno pliva u obrani i ja njemu ne smijem zabiti gol????? Koji je smisao ove igrice? Zasto me pravi budalom svaki put kad je upalim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Kakva je igra uzasno smece...

 Delete game.

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sta biste preporucili?

IF pereira ili Walker? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Amater443256 kaže...

Sta biste preporucili?

IF pereira ili Walker? 

Valencia!

 

Probao sam Walkera, al meni je Valencija daleko bolji od njega.

Štoviše imam IF RM Valenciju na toj poziciji na chem 7 i opet je bolji od Walkera.

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 12:49 (Skilledžija).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
The_K kaže...

Kakva je igra uzasno smece...

 Delete game.

 Moram cekat da me netko izbaci sa onog turnira u fifa balkan grupi tada brisem igru

10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
Amater443256 kaže...

Sta biste preporucili?

IF pereira ili Walker? 

Valencia!

 

Probao sam Walkera, al meni je Valencija daleko bolji od njega.

Štoviše imam IF RM Valenciju na toj poziciji na chem 7 i opet je bolji od Walkera.

 Meni je cak trippier bolji od walkera i valencie. Ta dvojica nisu znali dodati loptu kad god sam htio napraviti neko poigravanje sa njima uvijek su krivo dodali i duge lopte su im uzasne dok trippieru je odlicno islo dodavanje i zbog toga sam ga uvijek vracao u tim. Za if pereiru ne znam njega nikad nisam probao pa ne mogu nista reci

15 godina
offline
FIFA 19

Ne znam slozit ekipu aaaaaaaaaaa. Mrzim ovo

 

def ce biti ova formacija da tevez ima 9 kak god okrenes tj 10...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Meni je cak trippier bolji od walkera i valencie. Ta dvojica nisu znali dodati loptu kad god sam htio napraviti neko poigravanje sa njima uvijek su krivo dodali i duge lopte su im uzasne dok trippieru je odlicno islo dodavanje i zbog toga sam ga uvijek vracao u tim. Za if pereiru ne znam njega nikad nisam probao pa ne mogu nista reci

Ma mene ne jebe dodavanje koliko želim da mi braniči drže obranu.

Walkera sam probao par utakmica i bio je izgubljen na terenu - u obrani je slabo radio.

Valencija mi je po tom pitanju puno bolji jer nadopunjava centralne braniče kad je to potrebno.

Ionako na bekovima imam naredbu da ostanu otraga pa me ne zanima kakvi su im pasovi, ali da Valencija ponekad voli loptu u bunar poslati, pogotovo kad nabacim visoku na krilo s njim.

Zato s druge strane FIFA Alonso praktički besprijekorno dodaje - tu i tamo zajebe - zbog toga većina mojih napada kreće od njega.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Ne znam slozit ekipu aaaaaaaaaaa. Mrzim ovo

 

def ce biti ova formacija da tevez ima 9 kak god okrenes tj 10...

 

 Tevez+Pavon ,ostalo kako hoces . :)

 Ima i Benedetto isto Tevez sa njim ima zelenu liniju .

 Chem. 10 ili 9 ako nemas trenera Argentinca ili sl.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 13:22 (goust78).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Kakva je igra uzasno smece svaki put mi da razloga da je popljujem. Igram ono sranje da dobijem vrsaljka, prva tekma igram protiv frajera koji ima 4 ikone ibru ronalda i jos 2 crvene kartice sto znaci da je minimum gold 3 a i igrao je jako dobro jer sam slozio svega 2 prilike frajer je bio precvrst u obrani i onda igram drugu utakmicu protiv obicnih gold igraca protiv frajera koji nema pojma igrat 6 puta u 40min ja sam izasao 1na1 dva puta sam mu usao u peterac i niti jednom nisam zabio dok je on opalio sa 30m sa CRVENIM tf i zabio je gol. Alo crvenim crvenim kako je to moguce ja sa zelenim ne mogu zabiti a on sa crvenim zabije pa kako odmah sam izasao iz smrdljive igrice. Znaci prvu tekmu igram protiv frajera koji je znao igrat on mi nije uspio zabiti gol a onda igram protiv neke noobare koji stalno pliva u obrani i ja njemu ne smijem zabiti gol????? Koji je smisao ove igrice? Zasto me pravi budalom svaki put kad je upalim?

 Ja znam primjetiti na pocetku tekme dal cu izgubit ili pobjedit. Obicno vidim po tome kako aubame ubrzava(nekim cudom u odredenim utakmicama se ponasa ko fabinho u napadu, a u nekim je brz ko zec), sljedeci znak su mi dodavanja(ako nemogu brzu loptu dodat, ako je pass precizan ali nema brzinu znaci da nes ne valja i da cu spusit), kad mi je prvi udarac na tekmi stativa(onda znam da ce ih biti jos 17 bez obzira ako i s kojeg kuta pucao ili dal bila zelena ili rozna pizdarija za timed finishing) i ima jos toga ne mogu se sad sjetit svega. U tim situacijama mi je svejedno dal je protivnik bolji ili losiji, dal ima 11 ronalda ili 11 golmana u ekipi, u tom trenutku znam da igra nije na mojoj strani ili da su serveri opet u elementu. E tad ja zabacim 4-2-3-1 i besramno forsiram finese s distance i ne mogu ja toliko stativa pogodit kolko mogu suteva imat s 30m. :D Ta filozofija mi je znala poklonit pobjedu u 90 i kusur minutama. Probaj na tu foru pa vidi, neznam kako je u rivalsima, al ja to koristim samo u WL posto sam ovo ostalo prestao igrat jer bolje da ispunjavam krizaljke ili gledam reprize repriza nego da tratim vrijeme i zivce na fifu. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 13:30 (cicek).
15 godina
offline
FIFA 19

Kupio sam ovo

 

Ajde pls savjete sto da ovdje pomecem imam jos : 120-130k na raspolaganju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Moja trenutna ekipa:

 

https://www.futbin.com/19/squad/4226381

 

Dobio De Geu i Draxlera iz Weekend League Rewards + van Dijka iz paketa.

 

Mozel neko pomoci da slozim ekipu sa De Geom i van Dijka?

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Kupio sam ovo

 

Ajde pls savjete sto da ovdje pomecem imam jos : 120-130k na raspolaganju...

 Mozda ovako?

 

Ne znam, cudan ti je odabir veznjaka. Treba ti pravi defanzivac.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

https://www.futbin.com/19/squad/4226651

 

Umjesto De Marcosa mozes staviti za pocetak Carvajala ili Sergi Roberta. Sa Robertom imas Umtitia na 9 chem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 14:17 (Agepagelage1).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Kupio sam ovo

 

Ajde pls savjete sto da ovdje pomecem imam jos : 120-130k na raspolaganju...

 Nemoj gledat rating igraca, znam da 90 na Kroosu i 89 na Isco izgleda lijepo ali ima puno boljih opcija za puno manje coinsa...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice