FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.251
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
movie kaže...

A nisi pomislio da mu je možda puknula veza. Koliko puta mi se dogodilo, da zabijem gol i brzo stišćem po gamepadu da nastavim s igrom i sruši mi se igra i plavi ekran. Skužio sam da mi se to uvijek događa kada brzo stisnem nekoliko puta x.

 Pa mozda mu je pukla veza.. al kak se to gleda u konacnici?

On pretpostavljam isto nije dobio pobjedu?

 Negdje sam vidio da postoji neki glitch, tipa ištekaš lan kabel kad vodiš i piše ti pobjedu? Vjerojatno nije istina, ali čega sve ima, ne bi me čudilo...


Po meni bi trebao dobit pobjedu igrač koji ostane u igri, bez obzira na rezultat. Gubiš 5 minuta prije kraja, okej, ali tko kaže da ne bi okrenuo? A 20 minuta koje mogu biti itekako bitne u nečijem rasporedu ti nitko neće vratit. 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
toxic kaže...
movie kaže...

A nisi pomislio da mu je možda puknula veza. Koliko puta mi se dogodilo, da zabijem gol i brzo stišćem po gamepadu da nastavim s igrom i sruši mi se igra i plavi ekran. Skužio sam da mi se to uvijek događa kada brzo stisnem nekoliko puta x.

 Pa mozda mu je pukla veza.. al kak se to gleda u konacnici?

On pretpostavljam isto nije dobio pobjedu?

 Negdje sam vidio da postoji neki glitch, tipa ištekaš lan kabel kad vodiš i piše ti pobjedu? Vjerojatno nije istina, ali čega sve ima, ne bi me čudilo...


Po meni bi trebao dobit pobjedu igrač koji ostane u igri, bez obzira na rezultat. Gubiš 5 minuta prije kraja, okej, ali tko kaže da ne bi okrenuo? A 20 minuta koje mogu biti itekako bitne u nečijem rasporedu ti nitko neće vratit. 

 Fora je da cim je zabio gol pukla veza, to mi je bilo skroz cudno... dakle nije salah niti poceo slaviti dakle gol i doslovno 2 sec bum,..

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
toxic kaže...
movie kaže...

A nisi pomislio da mu je možda puknula veza. Koliko puta mi se dogodilo, da zabijem gol i brzo stišćem po gamepadu da nastavim s igrom i sruši mi se igra i plavi ekran. Skužio sam da mi se to uvijek događa kada brzo stisnem nekoliko puta x.

 Pa mozda mu je pukla veza.. al kak se to gleda u konacnici?

On pretpostavljam isto nije dobio pobjedu?

 Negdje sam vidio da postoji neki glitch, tipa ištekaš lan kabel kad vodiš i piše ti pobjedu? Vjerojatno nije istina, ali čega sve ima, ne bi me čudilo...


Po meni bi trebao dobit pobjedu igrač koji ostane u igri, bez obzira na rezultat. Gubiš 5 minuta prije kraja, okej, ali tko kaže da ne bi okrenuo? A 20 minuta koje mogu biti itekako bitne u nečijem rasporedu ti nitko neće vratit. 

 E tocno to. To sto ne cijene tvoje vrijeme to mi najvise smeta. 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 E tocno to. To sto ne cijene tvoje vrijeme to mi najvise smeta. 

 Oni nas uopce ne cijene inace bi odavno stavili bolje servere i popravili gameplay. Evo na fifi 18 prosle godine su zaradili 790 milijuna dolara i na fifi 19 482 milijuna dolara sto je ukupno 1,274 milijardi dolara a oni nisu ni 0.01% od te zarade ulozili u servere to samo pokazuje koliko ih boli k za nas korisnike

https://www.hcl.hr/vijest/2018-potvrdila-da-najvise-zarade-donose-mobilne-igre-stariji-naslovi-134122/

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 13:58 (The_K).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Oni nas uopce ne cijene inace bi odavno stavili bolje servere i popravili gameplay. Evo na fifi 18 prosle godine su zaradili 790 milijuna dolara i na fifi 19 482 milijuna dolara sto je ukupno 1,274 milijardi dolara a oni nisu ni 0.01% od te zarade ulozili u servere to samo pokazuje koliko ih boli k za nas korisnike

https://www.hcl.hr/vijest/2018-potvrdila-da-najvise-zarade-donose-mobilne-igre-stariji-naslovi-134122/

 Kažu da koliko zarade na prodaji igre da još toliko zarade na fifa pointsima, pa ti vidi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
cicek kaže...

 E tocno to. To sto ne cijene tvoje vrijeme to mi najvise smeta. 

 Oni nas uopce ne cijene inace bi odavno stavili bolje servere i popravili gameplay. Evo na fifi 18 prosle godine su zaradili 790 milijuna dolara i na fifi 19 482 milijuna dolara sto je ukupno 1,274 milijardi dolara a oni nisu ni 0.01% od te zarade ulozili u servere to samo pokazuje koliko ih boli k za nas korisnike

https://www.hcl.hr/vijest/2018-potvrdila-da-najvise-zarade-donose-mobilne-igre-stariji-naslovi-134122/

 Ma znam, al iskreno bolio bi i mene k da imam takvu klientelu, ako kuzis kaj ocu rec. 

12 godina
offline
FIFA 19

Sad na future stars kad krene lova. Genijalni su, prime icone postaju smijene naspram kartica koje bacaju van. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ovak, pocetna formacija je 4 - 3 - 3 radi chema

kasnije to prebacim na 4-5-1 s jedin CDM jer hebeni Fernandinho ne radi nigjde kak treba.

 

Sad sam ostavio ekipu s kojom sam zaista zadovljan..

fale mi 3 igraca...

moze savjet?

Nekak najvise naginjem opciji fabinho na srednjeg tj da u 4-5-1 ide na cdm a mane lijevo

 

No onda opet nemam dobar cm tj mogu chemberlaina staviti...

Ima li ko kakav dobar prijedlog, znam da sam dosadan no treba mi neki dobar vezni koji dobro pokriva obranu..
Kroos mi je odlican... lik se fakat vraca i natrag, dobar udarac, par golova i s glavom dao tako da ga za sada ne micem..

e da budget za ova 3 ukupno 100k coinsa na pcu 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 16:41 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

A zakaj 451? Zasto ne 41212 narrow? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Izasao POTM Bundeslige Reus, al alslim da nista od nekvog unovcavanja Taha 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

A zakaj 451? Zasto ne 41212 narrow? 

 mogu i tu.. nemam pravi ST drugi.

pa ne znam kak iskombinirat..

kak god trebaju mi ova 3 igraca.. samo nemojte mi fernandinha spominjat jer mi lik ne igra nikak..

Radja i Matuidi su za njega tate mate

 

ovak nesto ?

pa puknem firmina kao druug spicu, pavon i felipe ne bokovima kroos gore fabinho cdm?

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 16:56 (toxic).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Throughout the event 6 more Future Stars will be available through SBCs and Objectives.

Biti ili ne biti? Naoruzati se 84 karticama, da ili ne?

 

Tah trenutno ide za 2,6k kada sam vam ga predlozio bio je 1500, 1000coinsa po kartici u 5 dana...

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Dobro da nisam prodao Telles Live karticu(vec je presao 200k) ovaj Eder Militao izgleda prljavo 87 pace na stoperu... Sanjat cemo njega i Upamecana kak se samo teleportiraju ispred napadaca

Sve kartice su na razini TOTS kartica od prijasnjih godina, a vecina ih je common gold ili silver base kartica znaci da bi ih trebalo biti dosta na marketu.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

A zakaj 451? Zasto ne 41212 narrow? 

 mogu i tu.. nemam pravi ST drugi.

pa ne znam kak iskombinirat..

kak god trebaju mi ova 3 igraca.. samo nemojte mi fernandinha spominjat jer mi lik ne igra nikak..

Radja i Matuidi su za njega tate mate

 

ovak nesto ?

pa puknem firmina kao druug spicu, pavon i felipe ne bokovima kroos gore fabinho cdm?

 Ovo je po meni ok. Samo kaj meni Fabinho nikak ne stima sa tim H/M.

 

Nego, jel znamo kak ce future stars funkcionirat? Da li bude onak ko u mom videu kaj sam postal prije par dana ili budu full rating ko na slici i izvlacim ih. Jer ovaj Vinicius je novi Neymar... Cudo kartica.

 

Inace sam prodao Keana 86 za dobrih 620k, zarada 50k nakon poreza i uzeo Gattusa 85 na kojem opet bude dobra zarada od kojih 15-20k.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 17:07 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

A zakaj 451? Zasto ne 41212 narrow? 

 mogu i tu.. nemam pravi ST drugi.

pa ne znam kak iskombinirat..

kak god trebaju mi ova 3 igraca.. samo nemojte mi fernandinha spominjat jer mi lik ne igra nikak..

Radja i Matuidi su za njega tate mate

 

ovak nesto ?

pa puknem firmina kao druug spicu, pavon i felipe ne bokovima kroos gore fabinho cdm?

 Ovo je po meni ok. Samo kaj meni Fabinho nikak ne stima sa tim H/M. 

 kaj da radim ? ;(

12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

A zakaj 451? Zasto ne 41212 narrow? 

 mogu i tu.. nemam pravi ST drugi.

pa ne znam kak iskombinirat..

kak god trebaju mi ova 3 igraca.. samo nemojte mi fernandinha spominjat jer mi lik ne igra nikak..

Radja i Matuidi su za njega tate mate

 

ovak nesto ?

pa puknem firmina kao druug spicu, pavon i felipe ne bokovima kroos gore fabinho cdm?

 Ovo je po meni ok. Samo kaj meni Fabinho nikak ne stima sa tim H/M. 

 kaj da radim ? ;(

 Da probas Casemira? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

A zakaj 451? Zasto ne 41212 narrow? 

 mogu i tu.. nemam pravi ST drugi.

pa ne znam kak iskombinirat..

kak god trebaju mi ova 3 igraca.. samo nemojte mi fernandinha spominjat jer mi lik ne igra nikak..

Radja i Matuidi su za njega tate mate

 

ovak nesto ?

pa puknem firmina kao druug spicu, pavon i felipe ne bokovima kroos gore fabinho cdm?

 Ovo je po meni ok. Samo kaj meni Fabinho nikak ne stima sa tim H/M. 

 kaj da radim ? ;(

 Da probas Casemira? 

 a ova fora?

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Medium/medium work rate je najvece sranje u igri, kako mrzim kad uniste dobre kartice. Imam nekih 90k, ulozicu u 83 i 84 igrace, ako bude kvalitetan SBC uradicu ga, u suprotnom prodajem i cao. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
SimeKZ kaže...

A zakaj 451? Zasto ne 41212 narrow? 

 mogu i tu.. nemam pravi ST drugi.

pa ne znam kak iskombinirat..

kak god trebaju mi ova 3 igraca.. samo nemojte mi fernandinha spominjat jer mi lik ne igra nikak..

Radja i Matuidi su za njega tate mate

 

ovak nesto ?

pa puknem firmina kao druug spicu, pavon i felipe ne bokovima kroos gore fabinho cdm?

 Ovo je po meni ok. Samo kaj meni Fabinho nikak ne stima sa tim H/M. 

 kaj da radim ? ;(

 Da probas Casemira? 

 a ova fora? 

 Matic je ruglo, veliko. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kakvi su ovo ocajni serveri na PS4 trenutacno, doslovno neigrivo.

 

Nabijem njih i njihovu igru, petkom trebas poslije 11 navecer igrati da uhvatis normalan gameplay, pa di to ima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Izasao POTM Bundeslige Reus, al alslim da nista od nekvog unovcavanja Taha 

 Je li u toj ligi itko zna igrati nogomet osim reusa?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Dobro da nisam prodao Telles Live karticu(vec je presao 200k) ovaj Eder Militao izgleda prljavo 87 pace na stoperu... Sanjat cemo njega i Upamecana kak se samo teleportiraju ispred napadaca

Sve kartice su na razini TOTS kartica od prijasnjih godina, a vecina ih je common gold ili silver base kartica znaci da bi ih trebalo biti dosta na marketu.

 

Može on cijenom prijeći i 300k kada nitko toliko neće dati za njega. Niti jedan nije bidan a imaš nekoliko po 190k buy now i niti jedan nije kupljen. Umjetno dizanje cijena ne odaje realno koliko kartica vrijedi. Vidimo da ne vrijedi niti 190k jer nitko ne daje za njega toliko. Inače, imam ga i ja i vrlo rado bih ga prodao za tu cijenu ali nitko ga neće.

 

 

edit: evo ode jedan za 193k. To je jako dobro. Razmišljam da ga stavim na market jer imam i live karticu Lusa a meni tak svejedno s kojim igram.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2019 18:05 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Meni čak trenutno OK radi, zna malo zatrzat, ali generalno igrivo. 


Nego... NIF Hazard ili TIF Felipe Anderson?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Matic je ruglo, veliko. 

 JA sam sada napravio to s maticem i izgledao je fenomenalno...

lik je oduzeo svaku loptu, skok je njegov.

Za sad je meni bolji nego Fernandinho i to dost..

 

Vrijeme ce pokazati..

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Sad na future stars kad krene lova. Genijalni su, prime icone postaju smijene naspram kartica koje bacaju van. 

Posebno je genijalan onaj dio, composure 68, reaction 74. Realno, meni tu ima interesantno eventualno tri kartice a za njih ne bih dao više od 200k coinsa 

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jaooo 88 rated Joe Gomez. Kako ću ga napravit, kolko košta da košta 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Jedan posto ili manje sanse za dobivanje ovih mladaca, opet su se igrali pack weightom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Otvorio 10 packova od toga 5 mega rare kari i jorginho najbolja kartica. Ne mogu vjerovati....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Brončani, pogotovo ovi iz boljih nacija idu za JAKO puno. Prodajte sad dok je hype, po 3k bez beda, a vjerojatno i više.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Packovi su mi cak bili ok. U Mega Packu alderweild a u drugom sam, uzel nekog 83 ratinga. Cist ok za ulozeno. 

 

Kaj se tice ovog promoa, uopce mi se ne svida. Igrajte postala Fortnite jbt... Sarene kartice, ovakve, onakve... Smisao High rated gold kartica ne postoji, smisao ikona polako prestane postojati. Ljudi koji igraju cak i relativno puno tesko dolaze do tih top kartica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice