FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.612
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja da imam taj novac pre bih uzeo IF Sona, ali imam njegovu futmas verziju. Ali zadovoljan sam Zlatanom, samo da je maaaalo brzi. Vardy mi skroz prosecno deluje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Danas odigram sa likom koji ima sve u boji kartice ,cak i one crvene iz wl i dobijem ga 5:2

sa timom od 12 k !

Kako on igra wl da mi je znati ?! :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 16:28 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Pa za skupit minimalno 11 pobjeda od 30 tekmi, ne moras bit ne znam kakav znalac fife. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Danas odigram sa likom koji ima sve u boji kartice ,cak i one crvene iz wl i dobijem ga 5:2

sa timom od 12 k !

Kako on igra wl da mi je znati ?! :)

 Nije tesko u bilo kojoj diviziji izgrindat 2000 bodova za wl. Recimo ja dobivam teze protivnike u rivalsima nego u wl, a u 3 diviziji samu rivalsima. Istina da u rivalsima puno vise rotiram i taktiku i igrace al mi je nekako lakse spojiti 5-6 pobjeda za redom u wl nego u rivalsima. 

12 godina
offline
FIFA 19

Ako vikend bude zanimljiv ko kak je poceo sa Mbappeom i Neymarom... mogo bi TOTW u srijedu bit jeben. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Pa za skupit minimalno 11 pobjeda od 30 tekmi, ne moras bit ne znam kakav znalac fife. 

 Da li to znaci da bez 11 pobjeda nema nagradnih packova  ?

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Trenutno igram ovako. Imam dve opcije, da uradim Dumfriesa i De jonga SBC, ili da dam Campbella i uradim Crespa. Sta mislite? Mozda imate neki drugi predlog? Imam oko 350k koinsa. Odlucio sam, uradicu Baresi-a i onda cu da radim neku od ikona postepeno. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 20:00 (TStefan91).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
SimeKZ kaže...

Pa za skupit minimalno 11 pobjeda od 30 tekmi, ne moras bit ne znam kakav znalac fife. 

 Da li to znaci da bez 11 pobjeda nema nagradnih packova  ?

Guglaj nagrade OD WL i sve ce ti bit jasno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Trenutno igram ovako. Imam dve opcije, da uradim Dumfriesa i De jonga SBC, ili da dam Campbella i uradim Crespa. Sta mislite? Mozda imate neki drugi predlog? Imam oko 350k koinsa. Odlucio sam, uradicu Baresi-a i onda cu da radim neku od ikona postepeno. 

 Meni je Baresi prvo djelovao odlično, al onda sam vidio da ima 176 cm. Za stopera, a big no-no 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Da li to znaci da bez 11 pobjeda nema nagradnih packova  ?

Pa jebote imaš valjda igru, odeš u opciju rivalsa pa u WL i pogledaš koje su nagrade za određen broj pobjeda. Kaj je to takav problem? S 11 ili 12 pobjeda se automatski kvalificiraš za sljedeću WL zato Šime spominje taj broj.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Da li da uzmem Aubu ili Aguera i zasto ?

Blizu sam  sa coinsima,imam 110 k .

Aguero bi lakse mogao sa Tevezom da se upase ?!

Stvarno mi treba smisleni predlog jer sam sa coinsima tanak i to je vjerovatno kraj ulaganja

u igrace .

 

Ovim timom mislim da igram na duze vrijeme rekreativno naravno,malo SB malo Rivalse .

Drugo,sklepao bih nesto oko Teveza kao fitnes squad.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 10:06 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Aubameyang svakako, fitness squad ti ne treba, te coinse ulozi u ekipu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Aubameyang svakako, fitness squad ti ne treba, te coinse ulozi u ekipu. 

 Onda da idem na ovu verziju ?!Samo ovde je problem sto ne mogu preci na 41212-2 ?

Moram ici na 4222 ?!

12 godina
offline
FIFA 19

Mozes prec u kaj god hoces... Zasto nebi mogo u tu formaciju? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Mozes prec u kaj god hoces... Zasto nebi mogo u tu formaciju? 

 Mora Pavon ili Martial na CM poziciju ?Nemaju neki deff. na to mislim ?! :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 11:20 (goust78).
10 godina
offline
FIFA 19

Kakvi sve smrdljivi gadovi igraju ovu igru to je nevjerojatno treba njih i cjeli EA zapalit na lomaci. Igram onaj online match ili sto god vec je da dobijem onu zelenu karticu. Igram protiv nekog frajera koji nema pojma igrat samo je znao doci na 30m i stisnuti R1+O i pogoditi raslje i tako tri puta iz samo tri udarca. Obrana mu je stalno plivala hrpu akcija sam slozio ali sam samo 3 gola zabio. I tako odemo u produzetke ja mu izigram opet obranu idem sa Cavanijem 1na1 frajer mi uklize sledja dobijem penal on crveni karton i onda frajer izadje iz igrice da ja slucajno ne bi pobjedio a 10 puta sam bolji igrac od njega. Em sto igramo mod gdje pobjede nisu bitne gdje bi se trebao zabaviti a ne stalno iskoristavat jedan te isti glitch onda mi frajer jos i izadje premda sam mnogo bolji od njega. Koji k?? Sad sam ja izgubio bezveze 20min svog zivota a nista nisam dobio premda sam zasluzio pobjedu. Sto ne mogu staviti vise da kad ti netko izadje bez obzira na rezultat da si pobjedio tekmu. Ajde zamislite igra se tekma bude 0-0 do 90min igrac napravi prekrsaj i sudi se penal i sada suparnicka ekipa samo izadje sa terena tako da ovi ne bi dobili pobjedu. To bi cisti kaos nastao. Izlazak iz igre znaci predaja i suparnicki tim bi trebao dobiti pobjedu cak i da gubi 5-0

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 12:01 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

A kaj da ovaj lik kaže? Opet je najbolji, opet otvara najbolje packove i opet....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

A kaj da ovaj lik kaže? Opet je najbolji, opet otvara najbolje packove i opet....

 

 Barem je zaradio pravu lovu na igrici to je bolje od packova

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Da li da uzmem Aubu ili Aguera i zasto ?

 Aguero je meni prespor. Ovisi što ti paše i kako igraš, ali po meni je Auba bolja opcija. Frajer je mašina. Jako brz, dosta visok i jak, odličan šut... Ja imam ovu IF verziju, ali mislim da obični nije puno gori.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

A kaj da ovaj lik kaže? Opet je najbolji, opet otvara najbolje packove i opet....

 

 A kaj je tu lose dobio ? High rating igrace je dobio... ne znam stvarno kaj bi trebali, sakom i kapom podijeliti IF Suareza i ostalo...

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Kakvi sve smrdljivi gadovi igraju ovu igru to je nevjerojatno treba njih i cjeli EA zapalit na lomaci. Igram onaj online match ili sto god vec je da dobijem onu zelenu karticu. Igram protiv nekog frajera koji nema pojma igrat samo je znao doci na 30m i stisnuti R1+O i pogoditi raslje i tako tri puta iz samo tri udarca. Obrana mu je stalno plivala hrpu akcija sam slozio ali sam samo 3 gola zabio. I tako odemo u produzetke ja mu izigram opet obranu idem sa Cavanijem 1na1 frajer mi uklize sledja dobijem penal on crveni karton i onda frajer izadje iz igrice da ja slucajno ne bi pobjedio a 10 puta sam bolji igrac od njega. Em sto igramo mod gdje pobjede nisu bitne gdje bi se trebao zabaviti a ne stalno iskoristavat jedan te isti glitch onda mi frajer jos i izadje premda sam mnogo bolji od njega. Koji k?? Sad sam ja izgubio bezveze 20min svog zivota a nista nisam dobio premda sam zasluzio pobjedu. Sto ne mogu staviti vise da kad ti netko izadje bez obzira na rezultat da si pobjedio tekmu. Ajde zamislite igra se tekma bude 0-0 do 90min igrac napravi prekrsaj i sudi se penal i sada suparnicka ekipa samo izadje sa terena tako da ovi ne bi dobili pobjedu. To bi cisti kaos nastao. Izlazak iz igre znaci predaja i suparnicki tim bi trebao dobiti pobjedu cak i da gubi 5-0

 To se meni desilo miljun puta ali u wl. Jos prije ovih svih napumpanih if kartica u obrani kad niko nije mogao stici aubu rusili su me s leda konstantno i dobivali crvene. Nekad je znao biti i prvi napad i lik dobije crveni i odma izade iz igre a ja dobijem onu poruku "match is under review. You will be returned to fut home" i naravno utakmica se uracunala kao moj poraz. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
goust78 kaže...

Da li da uzmem Aubu ili Aguera i zasto ?

 Aguero je meni prespor. Ovisi što ti paše i kako igraš, ali po meni je Auba bolja opcija. Frajer je mašina. Jako brz, dosta visok i jak, odličan šut... Ja imam ovu IF verziju, ali mislim da obični nije puno gori.

 Ok,uzimam Aubu ,koji chem. da trazim ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 13:43 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 A kaj je tu lose dobio ? High rating igrace je dobio... ne znam stvarno kaj bi trebali, sakom i kapom podijeliti IF Suareza i ostalo...

Ma daj, u 5 pickova stalno mu se ponavljaju dva pa čak i tri igrača. Je li to normano? Dva tjedna je broj 1 na svijetu a u TOTW packovima niti ovaj tjedan nije dobio ništa vrijednog, o pickovima da ne govorim. Ne znam kaj bi trebali ali igraču broj 1 ne možeš u 5 pickova davati uvijek iste igrače. Ako je to tebi normalno i stimulans za daljnje igranje onda ok. Izgleda da je u ovoj igri normalnije u 5 pickova u svakome dobiti dva ista igrača nego u jednom suareza. Mislim da je veća vjerojatnost da u jednom picku dobiješ suareza nego u svakom picku istog igrača 5 puta. O ostalim nagradama neću pričati. Lik ima najbolje packove koje ova igra daje i ako je u njima najbolje kaj je dobio mane od 30k ili totw pepe od 40k coinsa stvarno onda ne znam ćemu se ja nadam. Je li normalno da  ti koji nisi niti u 1000 igrača dobiješ bolje od igrača broj 1?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 13:57 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
blowfish_cro kaže...
goust78 kaže...

Da li da uzmem Aubu ili Aguera i zasto ?

 Aguero je meni prespor. Ovisi što ti paše i kako igraš, ali po meni je Auba bolja opcija. Frajer je mašina. Jako brz, dosta visok i jak, odličan šut... Ja imam ovu IF verziju, ali mislim da obični nije puno gori.

 Ok,uzimam Aubu ,koji chem. da trazim ?

 Ako možeš naći, basic. Ja sam svojeg kupio sa Hawkom i ostavio, iako mu realno ne treba brzine. No boosta mu shooting i fizikalije pa je OK. 


Možda bi mu Finisher bilo najbolje, da malo boosta long shotse i snagu.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Ok,uzimam Aubu ,koji chem. da trazim ?

Nekome treba brzine pa će mu dodati još pacea, nekome preciznosti pa će mu staviti finisher, meni pak odgovara svega pomalo pa sam mu stavio marksman. Odeš lijepo na futhead pa isprobaš svaku che karticu stavljajući ga na aubu i sam odlučiš koje je statse za tebe najbolje pojačati.

Evo, ja se neću složiti s blowfish_cro jer smatram da je najbolja che kartica za njega marksman. I sada tko je od nas dva u pravu? Koga ćeš poslušati?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 13:56 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Ok,uzimam Aubu ,koji chem. da trazim ?

Nekome treba brzine pa će mu dodati još pacea, nekome preciznosti pa će mu staviti finisher, meni pak odgovara svega pomalo pa sam mu stavio marksman. Odeš lijepo na futhead pa isprobaš svaku che karticu stavljajući ga na aubu i sam odlučiš koje je statse za tebe najbolje pojačati.

Evo, ja se neću složiti s blowfish_cro jer smatram da je najbolja che kartica za njega marksman. I sada tko je od nas dva u pravu? Koga ćeš poslušati?

 Gledacu da dodam malo na sut . :)

8 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Ok,uzimam Aubu ,koji chem. da trazim ?

Nekome treba brzine pa će mu dodati još pacea, nekome preciznosti pa će mu staviti finisher, meni pak odgovara svega pomalo pa sam mu stavio marksman. Odeš lijepo na futhead pa isprobaš svaku che karticu stavljajući ga na aubu i sam odlučiš koje je statse za tebe najbolje pojačati.

Evo, ja se neću složiti s blowfish_cro jer smatram da je najbolja che kartica za njega marksman. I sada tko je od nas dva u pravu? Koga ćeš poslušati?

 Slazem se sa moviem. Moj auba isto ima marksman i trpa ko na traci tak da je to i moja preporuka...

I am over 9000!!!
12 godina
offline
FIFA 19

Jebale im future star kartice mater usranu. Sad mi neka njubara tri puta odvali po golu sa kvazi igracem Jovicem i zabije 3 komada. Ja ne mogu sa Suarezom i ostalima naciljal okvir sa 10m... Kako ce razjebat igru sa tim Icon like karticama od 300k coinsa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Gledacu da dodam malo na sut . :)

U sva tri primjera ćeš dodati malo na udarcu po golu. No pravo pitanje je što je najbolje i zašto sam ne dođeš do toga kada postoje mjesta poput futheada ili futwiza koja će ti dati pravi odgovor što je najbolje i s kojim che dobijaš najviše. Na tebi je onda da sam odlučiš što je za tebe najbolje.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Gledacu da dodam malo na sut . :)

U sva tri primjera ćeš dodati malo na udarcu po golu. No pravo pitanje je što je najbolje i zašto sam ne dođeš do toga kada postoje mjesta poput futheada ili futwiza koja će ti dati pravi odgovor što je najbolje i s kojim che dobijaš najviše. Na tebi je onda da sam odlučiš što je za tebe najbolje.

 Nisam ja na tom nivou da vidim te suptilne razlike . :)

Zato i pitam da ne lutam jer coinsa vise nema ,nekako sam navukao na 122 k .

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice