FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.962
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Nisam ja na tom nivou da vidim te suptilne razlike . :)

Zato i pitam da ne lutam jer coinsa vise nema ,nekako sam navukao na 122 k .

A što imaš lutati? Kakve coinse trošiš ako sam na netu pogledaš što dobijaš s kojom che karticom? Pa nije to atomska fizika već čista ljenost. Evo, u 30 sek doznam što dobijam s kojom che karticom i kako pojedina che kartica utječe na rating igrača. Ako sam ne možeš doći do toga e onda jebi ga.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Nisam ja na tom nivou da vidim te suptilne razlike . :)

Zato i pitam da ne lutam jer coinsa vise nema ,nekako sam navukao na 122 k .

A što imaš lutati? Kakve coinse trošiš ako sam na netu pogledaš što dobijaš s kojom che karticom? Pa nije to atomska fizika već čista ljenost. Evo, u 30 sek doznam što dobijam s kojom che karticom i kako pojedina che kartica utječe na rating igrača. Ako sam ne možeš doći do toga e onda jebi ga.

 Ma znam to ali nemam vremena da experimentisem.

Uzeo sam Aubu,za sad je dosta . :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 17:35 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Ma znam to ali nemam vremena da experimentisem.

 

I dalje ne kužim kakvi eksperimenti? Koja je razlika ako ti ja kažem koju che i od onog što pročitaš na futheadu osim što na futheadu imaš čistu matematiku a od mene subjektivno mišljenje?

12 godina
offline
FIFA 19

Dakle, svi pricaju Neymar, Neymar... vidim svi ga imaju i jako je fun za igrat sa njime. Pa me sad zanima, ako netko ima ideju, kako da ga uklopim u ovo ? Gattuso bi iso na prodaju i uzimao bi se Neymar... uz to bi Felipe Anderson moral van.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ova riba je na mom nivou igre .

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Ma znam to ali nemam vremena da experimentisem.

 

I dalje ne kužim kakvi eksperimenti? Koja je razlika ako ti ja kažem koju che i od onog što pročitaš na futheadu osim što na futheadu imaš čistu matematiku a od mene subjektivno mišljenje?

 Imao sam Son-a na sad ne znam kojim chem .i nije se vidio nikako.Kad sam mu stavio Hunter

pokazao se puno bolje .

Sad treba i na Aubi da mijenjem chem ,jbg,niti imam coinsa niti vremena.

 

12 godina
offline
FIFA 19

Stavis i probas.. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Eto ga napokon nakon dva mjeseca dobio sam igraca veceg ratinga od 85. Rjesio sam onaj player pick i dobio sam Insignea bas mi je lijepo sjeo 88rating igrac jer cu ustediti 50k da bi napravio Shevu sbc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Dakle, svi pricaju Neymar, Neymar... vidim svi ga imaju i jako je fun za igrat sa njime. Pa me sad zanima, ako netko ima ideju, kako da ga uklopim u ovo ? Gattuso bi iso na prodaju i uzimao bi se Neymar... uz to bi Felipe Anderson moral van.

 https://www.futhead.com/19/squads/512765/

Evo, mozes i zadrzat Bale-a ali onda moras dovesti Carvajala da imas puni chemistry. Mbappe je za 50k skuplji od Bale-a to mozes skupiti u WL nagradama. Ne znam koliko imas jos coinsa pa mi je malo teze to sklapat ali trebalo bi ovo pasat

12 godina
offline
FIFA 19

Da, tak sam isto i ja slozil. Imam jos 250k coinsa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Imao sam Son-a na sad ne znam kojim chem .i nije se vidio nikako.Kad sam mu stavio Hunter

pokazao se puno bolje .

Sad treba i na Aubi da mijenjem chem ,jbg,niti imam coinsa niti vremena.

 

Imaš trenutno najgluplji mogući che na aubi. Da probaš ova dva logična moraš potrošiti 400 coinsa zajedno. Ako toliko nemaš onda odmah deinstaliraj igru. Koji će ti kurac uopće auba ako nemaš vremena? Kupio si igrača a nećeš igrati a karticama svakodnevno pada vrijednost.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Imao sam Son-a na sad ne znam kojim chem .i nije se vidio nikako.Kad sam mu stavio Hunter

pokazao se puno bolje .

Sad treba i na Aubi da mijenjem chem ,jbg,niti imam coinsa niti vremena.

 

Imaš trenutno najgluplji mogući che na aubi. Da probaš ova dva logična moraš potrošiti 400 coinsa zajedno. Ako toliko nemaš onda odmah deinstaliraj igru. Koji će ti kurac uopće auba ako nemaš vremena? Kupio si igrača a nećeš igrati a karticama svakodnevno pada vrijednost.

 Kupio sam ga sa hawk i sad je hawk na njemu  ,cijelo vece razmisljam kako da Teveza i Aubu uguram u jedan squad a da lici na nesto . :)

 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

U igri prebacim na 4-1-2-1-2

 

Ali tu mi se stvara problem jer netko mora početi bez punog chemistryja, pitanje je Pjanić/Dybala/SMS ili Neymar. Trenutno krećem s 4-1-4-1 s Pjanićem na RM i 7 chem. Postoji mogućnost da krenem 4-3-1-2 ali onda bi Neymar bio na 7

 
 

 

Što je bolja opcija?  Pjanić/Dybala/SMS ili Neymar na 7 chem?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 22:12 (Grisha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Kupio sam ga sa hawk i sad je hawk na njemu  ,cijelo vece razmisljam kako da Teveza i Aubu uguram u jedan squad a da lici na nesto . :)

 

 Da, to je uvijek logično kada nemaš coinsa a daš za karticu preko 100k coinsa. Kupiš igrača a onda ne znaš kako ga ugurati u momčad?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Kupio sam ga sa hawk i sad je hawk na njemu  ,cijelo vece razmisljam kako da Teveza i Aubu uguram u jedan squad a da lici na nesto . :)

 

 Da, to je uvijek logično kada nemaš coinsa a daš za karticu preko 100k coinsa. Kupiš igrača a onda ne znaš kako ga ugurati u momčad?

 E jbg sad,znam da ga uguram u PL ali da zajedno sastavim Teveza i Aybu tu imam problema . :)

 Jedino sto sam smislio je ovo ali onda ne znam sta cu sa Pavona i Martiala?

Moze 4222 ili 424 bez problema .Moze i 4231 ali 41212-2 slabo jer imam ili Pavona ili Martiala na CM sa slabim deff.

 

I da,bitno mi je da Casemiro obavezno ostane unutra .

 

Ako ima neko drugo rjesenje bio bih mu zahvalan...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 22:44 (goust78).
12 godina
offline
FIFA 19

Opet me nekoliko glupih poraza kostalo plasmana u elite. Ovaj vikend 20-8, steta... Tocno mi fali mirnoca u nekim temama, od ovih 20 valjda sam 10 tekmi gubio i okrenul. U 8 poraza, dva puta na penal ima, jedan DC i ostalo je bilo drz nedaj sa protivnikom... Steta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Opet me nekoliko glupih poraza kostalo plasmana u elite. Ovaj vikend 20-8, steta... Tocno mi fali mirnoca u nekim temama, od ovih 20 valjda sam 10 tekmi gubio i okrenul. U 8 poraza, dva puta na penal ima, jedan DC i ostalo je bilo drz nedaj sa protivnikom... Steta. 

 Ja redovito odustajem na 14. Necu si dozvoliti da se koljem radi retardirana igre.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

Opet me nekoliko glupih poraza kostalo plasmana u elite. Ovaj vikend 20-8, steta... Tocno mi fali mirnoca u nekim temama, od ovih 20 valjda sam 10 tekmi gubio i okrenul. U 8 poraza, dva puta na penal ima, jedan DC i ostalo je bilo drz nedaj sa protivnikom... Steta. 

 Ja redovito odustajem na 14. Necu si dozvoliti da se koljem radi retardirana igre.

 Cak i nisam tolko pizdil. U subotu sam bil tolko zivcan na jednoj tekmi da sam uspio iscupat gljivicu van kad sam htio ball roll napravit. Dobro je, gljivici nije nista... Al sam bil fasciniran kak je izletio van a to je onak dosta tvrda plastika i dosta veca od samog otvora 🤣🤣 sve u svemu, gljiva radi.... Ja sam gold 1... Idemo dalje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Grisha kaže...

Kakav je Baresi? Jel primaš puno golova nakon centaršuta? 

 

Ja se dvoumim dal nadogradit stopera na Baresija (iako mi je visina dosta odbojna) ili Kantea na Petita. 

Inače mogu reći da mi je, sad kad sam ga drugi put uzeo, Kante vjerojatno najdraža kartica. Imao sam ga skroz na početku i nisam bio oduševljen, ali sad... frajer je svugdje, sve čisti, presjeca, uzima lopte... ali igrao sam protiv Petita nekoliko puta i frajer me doslovno uništio. Djeluje ko Kante koji može i napadat 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...

 Kupio sam ga sa hawk i sad je hawk na njemu  ,cijelo vece razmisljam kako da Teveza i Aubu uguram u jedan squad a da lici na nesto . :)

 

 Da, to je uvijek logično kada nemaš coinsa a daš za karticu preko 100k coinsa. Kupiš igrača a onda ne znaš kako ga ugurati u momčad?

 E jbg sad,znam da ga uguram u PL ali da zajedno sastavim Teveza i Aybu tu imam problema . :)

 Jedino sto sam smislio je ovo ali onda ne znam sta cu sa Pavona i Martiala?

Moze 4222 ili 424 bez problema .Moze i 4231 ali 41212-2 slabo jer imam ili Pavona ili Martiala na CM sa slabim deff.

 

I da,bitno mi je da Casemiro obavezno ostane unutra .

 

Ako ima neko drugo rjesenje bio bih mu zahvalan...

 

 S tim problemom tj slicnim sam ti se i ja borio...

kada dodem s posla posaljem ti sto sam slozio.

U igri koristim 5 razlicitih formacija.

Kada vidim da ne funkcionira jedna prebacim se u drugu. puno puta znam formaciju mijenjat u tranziciji napad/obrana...

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
Grisha kaže...

Kakav je Baresi? Jel primaš puno golova nakon centaršuta? 

 

Ja se dvoumim dal nadogradit stopera na Baresija (iako mi je visina dosta odbojna) ili Kantea na Petita. 

Inače mogu reći da mi je, sad kad sam ga drugi put uzeo, Kante vjerojatno najdraža kartica. Imao sam ga skroz na početku i nisam bio oduševljen, ali sad... frajer je svugdje, sve čisti, presjeca, uzima lopte... ali igrao sam protiv Petita nekoliko puta i frajer me doslovno uništio. Djeluje ko Kante koji može i napadat 

Prvih nekoliko utakmica sam se mučio s njim, ali onda sam se valjda naviknuo i sad je odličan. Iako, kada malo vratim utakmice u glavi, nisam igrao protiv nekoga tko je forsirao centaršuteve. Odigrao sam cca 25 utakmica s Baresijem u ekipi, ali zbog nedostatka vremena ovog vikenda nisam uzeo učešće u Weekend Ligi. Igram samo Division Rivals, Division 5.

 

Zadnjih 30-ak utakmica kako sam uzeo Neymara, pa kasnije Baresija i onda Shevchenka (a iz ekipe su ispadali redom Perišić (gold kartica), Manolas (UCL kartica) i Suso (SIF, 86)) + promjena formacije iz 4-3-3(false9) u 4-1-2-1-2 bilježim dosta pobjeda i penjem se polako po Skill ratingu. Možda uskoro bude u Division 4

12 godina
offline
FIFA 19

Ja ne znam što da radim?

Zapeo sam u 5. diviziji, a u vikend ligi relativno lagano dođem do 8 pobjeda i dalje ne ide da ga jebeš.

Ne mogu se nositi s ekipama koje mi igraju presing i koje divljaju po terenu.

Gdje god dodam na mom igraču je već netko za vratom, a moji kao da ne znaju igrat kad igraju protiv presinga.

Dodavanja ne mogu spojit 2 bez da moji krivo dodaju, a protivnici iz prve od golmana do napadača bez greške.

Ne razmumijem kako to rade i ne znam kako se protiv njih najefikasnije braniti?

 

Kolega iznad je spomenuo novu formaciju... ja igram s Englezima 4-3-3, a s Talijanima 4-2-2-2.

Koje foromacije su dobre protiv presinga i kako da igram protiv takvih tipova?

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

 

 Što sporije. Upalim često "hug sidline" i dodajem isključivo igraču koji je slobodan. U tim trenucima sam ili 433 s dva dmc i cm ili 433 s dva cm i cam, ovisi dal je ovaj bolji od mene i je jadan pa ga gura igra.

 

Znaju mi tolko dić tlak da s lw / rw pozicije nabijem loptu nazad golmanu. Znam da ispada šupski al taj presing je tolko nerealan da je to za popizdit.

 

Uglavnom od kad sam smirio igru do krajnjih granica, do te mjere da ne srljam čak ni kad gubim (ak nije baš 3:0) sam dosta poboljšao igru i rezultate. Tu sam oko 19 pobjeda svaki vikend i uspijem sjebat G1 svaki vikend.

 

Ovaj sam počeo 7 - 1 u petak. U subotu sam odigrao 0 - 5 al da bi stvar bila gora od 5 valjda 4 nikad nebi dobio a tu jednu da igramo 100 ja dobivam 99.

 

Serem već sad.. Uglavnom, sporo, mirno i ak treba iz njegovih 16 nazad golmanu i pred kraj tekme ubaci neko malo brzo govno na neku stranu u napad i završi tekmu.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
DadoZG kaže...

 Što sporije. 

Pa to mene i jebe jer ja ne igram na dodavanja i razvlačenje igre nego nastojim u par poteza odigrati akciju.

Dođem ja do 16m, ali odbijanci, loše lopte mojih, loši šutevi, baš me neće, a ovi što presing igraju, dovoljno da centriraju u moj šesnaesterac i lopta će im se odbijati toliko puta koliko treba dok ne zabiju.

Ne znam, probao sam ja više puta razvlačit igru, pogotovo kad bih vodio i malo do kraja kad je vremena, ali ja tako ne znam igrat, ne mogu tako igrat jer svaki put kao pimplam nešto i nakon par dodavanja vidim neko utrčavanje i sl. i odmah šaljem loptu naprijed :)

Probat ću za početak formaciju mijenjat jer ne vjerujem da ću igrat na dodavanja.

Nikad tako nisam igrao, a zbog pokvarene igre niti ne mislim - radije ću je obrisat.

[19xx] 4ntraks
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

 :)

 

Pa kak ti paše da, brijem da nema druge od toga da s jedne strane preko obrane ili golmana okreneš na drugu, ak me ne naguze u tom periodu pritiska ja naguzim njih više manje. Rijetko ostane ista reza kad počnu kenjat.

Al i onak EA odredi ko će dobit tekmu do neke mjere. Da se nosimo s tim sranjima treba imat jeben skill ili ekipu, nekad i oboje. Sve to kaj mi gledamo po jubitou je ekipa kaj to radi za život i igra 10 sati na dan, čisto sumnjam da bi dobio jednog od njih svih.

 

Btw.. Ekipa:

 

Rud ima 3* WF al jebiga kad mi je najdraži nabijem ga..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 11:59 (DadoZG).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
DadoZG kaže...

 

Btw.. Ekipa:

 

Rud ima 3* WF al jebiga kad mi je najdraži nabijem ga..

 

Pa ja držim Ronalda iz istog razloga jebo im Ronaldo mater (EA-u) :P

 

Ovo što pišeš da igra odlučuje pobjednika... neću rivalse spominjat jer sam sve rekao, ali vikend liga... znači dođem do 8 pobjeda i za mene je vikend liga završena.

Koliko god utakmica da mi ostane do kraja, ja sam ih u stanju sve izgubit.

Doduše, u pravilu ALT+TAB-am kad dobijem glupi gol na početku, ali kad se tako nešto dogodi znam da nema kruha za mene u toj partiji više.

Nisu to igrači bolji od mene da ja ne znam protiv njih igrati.

Jesu, jači su od onih koje sam imao do 8 pobjeda, ali tad me počne srat toliko da ne mogu igrati protiv igre i protivnika.

Pogotovo što u toj fazi dobivam igrače koji u pravilu imaju jake ekipe i gotovo svi igraju presing.

Ne razumijem u čemu je štos, ali meni se lopta ne odbija nazad kad me tacklaju tako često kao što se to njima događa kad ja radim tackle.

 

Jedanput sam samo došao do 13 pobjeda u vikend ligi, a ovo ostalo 9-10-11 uvrh kurca.

Ovaj vikend 8 pobjeda i imam još 14 utakmica za odigrat - dobio jednu i izgubio 11 - ove dvije nisam niti igrao - nema smisla.

Onda odem na rivalse i tu nanižem 6 poraza zaredom protiv debila u 5. jebenoj diviziji.

 

Danas ću vjerojatno dobiti 9/10 jer me jučer prcalo.

I tako to ide u nedogled.

Kao da sam upao u film Groundhog Day jebo mater svoju.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znaš i sam kako funkcionira vikend liga. Najlakše je na početku. I pretpostavljam da si onda kao ja, nervozan i nestrpljiv i ne igraš više kao što si igrao na početku. 

Ja sjebao za vikend par tekmi čisto zbog toga jer sam bio isfrustriran zbog tekme prije. Završio na 17 i poklonio zadnje dvije pobjede kad mi nije niš značilo. Nadam se da je bio neko tko ne bi dabao 

 

Možda i igraš u krivom terminu, kad su svi gore pa je jako loša konekcija?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Znaš i sam kako funkcionira vikend liga. Najlakše je na početku. I pretpostavljam da si onda kao ja, nervozan i nestrpljiv i ne igraš više kao što si igrao na početku. 

Ja sjebao za vikend par tekmi čisto zbog toga jer sam bio isfrustriran zbog tekme prije. Završio na 17 i poklonio zadnje dvije pobjede kad mi nije niš značilo. Nadam se da je bio neko tko ne bi dabao 

 

Možda i igraš u krivom terminu, kad su svi gore pa je jako loša konekcija?

Obično igram petkom jednu-dvije popodne i ostalo u subotu i nedjelju ujutro kad se probudim.

Znači igram otprilike između 10-13h subotom i nedjeljom.

Eventualno popodne bacim pokoju, ali to rijetko.

 

A ovo što pišeš za nervozu je istina.

Brzo se iznerviram kad mi se zareda par gluposti i onda srljam i igram k'o budala.

Zato i ALT-TAB-am tako često i gubim bez borbe, a vjerojatno da igram do kraja bih i pobijedio pokoju.

Pogotovo što znam quitat i na neriješenom rezultatu, a jedanput sam quitao i kad sam vodio 2-1 :)

Prošli vikedn sam okrenuo jednu koju sam gubio 0-2 - ne znam koji mi je kurac bio da nisam quitao nego nastavio igrat :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja ne znam što da radim?

Zapeo sam u 5. diviziji, a u vikend ligi relativno lagano dođem do 8 pobjeda i dalje ne ide da ga jebeš.

Ne mogu se nositi s ekipama koje mi igraju presing i koje divljaju po terenu.

Gdje god dodam na mom igraču je već netko za vratom, a moji kao da ne znaju igrat kad igraju protiv presinga.

Dodavanja ne mogu spojit 2 bez da moji krivo dodaju, a protivnici iz prve od golmana do napadača bez greške.

Ne razmumijem kako to rade i ne znam kako se protiv njih najefikasnije braniti?

 

Kolega iznad je spomenuo novu formaciju... ja igram s Englezima 4-3-3, a s Talijanima 4-2-2-2.

Koje foromacije su dobre protiv presinga i kako da igram protiv takvih tipova?

 

 Koristiti brze igrace i kontre.

U obrani zgusnuti sredinu.. Ja dodem do 11 + u prosjeku mi ostane 7-8 utakmica za odigrat ako stignem na taj nacin sada sam si fakat napravio odlicnu ekipu za moje pojmove.

u sredini imam dvije radilice s time da je jedan cdm if Vecino veci a Radja radi enorman posao i natrag i naprijed.. Kroos mi je po cijelom terenu i on mi zapravo najvise i zabija.

Na bokovima imam Perisica jer je dovoljno visok i moze igrati sve pozicije super ukljucujuci i ST dovoljno je brz ima obje noge i stamina je perfektna. Spica je Tevez meni je vise nego odlican u jednom formaciji ga koristim kao CF a desno imam Pavona koji je zapravo dobar iako je 80 kartica isto mi postize golova malo tu i tamo zakaze s nabacivanjem ali stamina isto perfektna.

Dakle mogu odigrat 120 minuta a de napravim niti jednu izmjenu svima je stimina iznad 85.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2019 13:13 (toxic).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

 

 Koristiti brze igrace i kontre.

 

Bolje da ti ne pokažem ekipe s kojima igram jer me sram da s njima ne mogu dalje od 5. divizije i silver 2 u vikend ligi.... jadan sam u pičku materinu 

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice