FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.261
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 19

To se on tješi kao imao u klubu pa ga koštalo 300k :)

Ajde Šime nisi jedini, tako se i ja tjesim, ne zbrajam ono što već imam 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

To se on tješi kao imao u klubu pa ga koštalo 300k :)

Ajde Šime nisi jedini, tako se i ja tjesim, ne zbrajam ono što već imam 

Ma znam, i sam tako radim. Uvijek ispadne jeftinije.

12 godina
offline
FIFA 19

Zakaj da zbrajam untradable i red pickovi? Svi su dosli iz igranja WL i DR. Dakle, tu nemam kaj racunat coinse. 

 

Ja sam potrosio 300k coinsa + provedeno vrijeme u igri.

I dalje u klubu imam 700+ igraca i 150k+ coinsa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Seedorf za cca 300k coinsa. 

Dam ti ja 300k coinsa pa da mi ga složiš?

 Vidis to se i ja uvijek zapitam, kakvu vrijednost imaju untradeable kartice koje imas u klubu?

 Po meni vrijede koliko najjeftinija kartica s istim ratingom na marketu kosta. Mislim da je eng. izraz za to Opportunity cost, kada gubiš mogućnost da nesto iskoristis prodaš/iskoristits kasnije jer si sada iskoristio/prodao.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 17:50 (zagid3).
15 godina
offline
FIFA 19

Riješio marquee i španjolce sbc i nisam opet ništa vrijednog dobio, no dobio sam nesto što nisam nikada dobio od 2012 godine. Dobio sam u packu IF srebrnu karticu. Doduše ne vrijedi ništa, oko 6k coinsa no bilo je simpa vidjeti je.  Eto....

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Otvorim rare gold pack iz marquee i unutra 90 courtouis, 85 vidal i 84 telles. Fino :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ja nisam te sreće šime pa se moram boriti na marketu. Čudan je bio večeras. Uzimao na bidanju vidala od 1700 coinsa do 3400 coinsa. Samo sam uzimao, da ga jebeš morao bih nešto na njemu zaraditi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam imao igrace iz Australijske lige, isli od 500-900 koinsa, prodao 40ak. Nije lose. U paketima nista. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Eto otvorio sam i ja svoje paketice od WL, riv, marquesa i ovaj za spanjolce sta je dosao sad u 7. I dobio sam onog finca na golu. Ne kuzim koja je to fora. Nisam dirao normalnog igraca da ga prodam za nesto ne pamtim od kad. Mislio sam ajde ove crvene kartice su fora jednom me mora maznut da nest dobro dobim, mora kurac. Sta sad nek mene natjera da se dalje jebem s tom fifom kad mi ni goli kurac nedaju za uzvrat. Zato sam i prestajao igrat nakon gold 3 kad sam od pocetka jebene fife zavrsavao gold1 i div3-2 rank 1, kako kada, i onda isto nista. Onda si mislis valjda banda zele da uplatim FP, al opet kad malo bolje razmislim... Pa ja otvaram puno bolje pakete nego bi otvarao s FP-ima i opet mi nema logike da bi me vukli da si uplatim FP-e kad vidim da ovi bolji paketi ne daju pa sta cu opce onda probavat tamo, nije da bi si uplatio sta, al ono razmisljam cisto hipotetski. Tak da neznam sta je al da su skrti, bogami jesu.

I tako i onako sam si kupio PUBG i to samaram preko tjedna i nitko me ne davi s promo eventima i ne navlaci me za novcanik, a fifu samo ako bas dobim volju za nekom tekmom pa da me opet razocaraju u toj jednoj tekmi i da ih fino ugasim i ciao.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ajme za Puyola ne treba ikona. To mi je bio najdrazi obranbeni kad je igrao jos i sad me nekako vuce da ga slozim. Imam onih high rating golmana u klubu cecha i howarda i mislim njih iskoristiti pa me sbc ne bi trebao doci vise od 400k ili da pricekam fut birthday pa mozda tamo izadje neki zanimljiv stoper. Jeli tko koristio Puyola bilo kakvu verziju da mi kaze dojmove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ajme za Puyola ne treba ikona. To mi je bio najdrazi obranbeni kad je igrao jos i sad me nekako vuce da ga slozim. Imam onih high rating golmana u klubu cecha i howarda i mislim njih iskoristiti pa me sbc ne bi trebao doci vise od 400k ili da pricekam fut birthday pa mozda tamo izadje neki zanimljiv stoper. Jeli tko koristio Puyola bilo kakvu verziju da mi kaze dojmove?

 Smijesno jeftin. Za nekog ko treba stopera sa ovakvim statstima, samo naprijed.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam sasvim zadovoljan prodajom VanDijka 88 za preko 300.000 (danas je već na 285.000, pao je za cca 50.000 coinsa, dobro da nisam čekao još s prodajom) i kupnjom igrača od te prodaje - Raketa 87 za 27.000, Umtiti 87 za manje od 40.000, Marcelo 88 za 92.000, za neku siću doplata što mi je falilo igrača složen Thiago i još je ostalo 100.000 ako nešto pametno uleti za kupit. Sad sam skompletirao ESP nationality+LaLiga igrače u prvih 11 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Ja sam sasvim zadovoljan prodajom VanDijka 88 za preko 300.000 (danas je već na 285.000, pao je za cca 50.000 coinsa, dobro da nisam čekao još s prodajom) i kupnjom igrača od te prodaje - Raketa 87 za 27.000, Umtiti 87 za manje od 40.000, Marcelo 88 za 92.000, za neku siću doplata što mi je falilo igrača složen Thiago i još je ostalo 100.000 ako nešto pametno uleti za kupit. Sad sam skompletirao ESP nationality+LaLiga igrače u prvih 11 :)

  •  Trebao si pričekati pa sve to kupiti još jeftinije večeras ili sutra. Nemoj se ljutiti ali meni to izgleda loše. Umtiti ti nema full che kao niti dva veznjaka. Veza fizički slabih puževa.  Ne bih imao gušt s time igrati. Po meni kupljene igrače si pretplatio. Već kada si dobro prodao trebao si biti strpljiviji. Thiago CDM?  Karticu ovrl 90 pretvorio si u 84 i nisam ziher da moze odraditi ono sto se od CDM očekuje
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 8:11 (movie).
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Probaj kako ti ide sa tom ekipom pa sam proceni, fizicki jako slab vezni red, ja sam trpeo sa jednim fizicki slabim igracem u veznom redu. Inace, nadam se da danas dobijamo neki promo za St. Patricks day, imam 100 bronze Iraca :D 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ja nisam te sreće šime pa se moram boriti na marketu. Čudan je bio večeras. Uzimao na bidanju vidala od 1700 coinsa do 3400 coinsa. Samo sam uzimao, da ga jebeš morao bih nešto na njemu zaraditi.

 Jebo te led pa koji k...kako za tu cifru vec sada ide preko 8k...

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
movie kaže...

Ja nisam te sreće šime pa se moram boriti na marketu. Čudan je bio večeras. Uzimao na bidanju vidala od 1700 coinsa do 3400 coinsa. Samo sam uzimao, da ga jebeš morao bih nešto na njemu zaraditi.

 Jebo te led pa koji k...kako za tu cifru vec sada ide preko 8k...

Pretpostavljam da je to zbog velicine PS marketa, ipak je puno veci od PC-a pa su stvari jeftinije i ubodu se ovakve kartice.

Stvarno bi volio probat igrat i trgovat na PS-u mislim da je jedno i drugo bolje.

Jel neko slucajno igrao i na jednom i na drugom da je uocio neke razlike između njih?

 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Fak, uvijek sam se smijao onima koji placu da su zaboravili registrirat WL, sad se i meni to dogodilo. 

Sto uciniti, kome posluku porati?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...
hrka11 kaže...
movie kaže...

Ja nisam te sreće šime pa se moram boriti na marketu. Čudan je bio večeras. Uzimao na bidanju vidala od 1700 coinsa do 3400 coinsa. Samo sam uzimao, da ga jebeš morao bih nešto na njemu zaraditi.

 Jebo te led pa koji k...kako za tu cifru vec sada ide preko 8k...

Pretpostavljam da je to zbog velicine PS marketa, ipak je puno veci od PC-a pa su stvari jeftinije i ubodu se ovakve kartice.

Stvarno bi volio probat igrat i trgovat na PS-u mislim da je jedno i drugo bolje.

Jel neko slucajno igrao i na jednom i na drugom da je uocio neke razlike između njih?

 

Da, market je neusporedivo veći, samim time mogućnosti su ti isto tako neusporedivo veće. Pogotovo u dane kada se otvara masa packova. Kartice samo idu i ljudi idu po redu i samo bidaju. Dok se vrate da vide kako stoje stvari aukcija je istekla. Ja se fokusiram za 10 jeftinih kartica za redom i njih bidam i pratim. Kada im istekne vrijeme obilježim novih 10 kartica. Tako uvijek stignem reagirati i zato mi se dogodi da uhvatim karticu za tako malu cijenu. Kod prodaje opet je bitna masa. Jednu dvije kartice teško ćeš prodati iznad njene objektivne vrijednosti.

 

No ako nanižeš dvadesetak kartica za redom pa ti se potrefi da su pored tvojih kartica kartice kojima je maksimalna cijena 10k coinsa, bez beda prodam recimo hernanteza ili gimeneza za 6300 coinsa a na bidanju idu za 3500 coinsa. To je zato jer se većini ne da bidati a i ne plaća im se 10k. Tu nastupam ja sa svojih 6300k i to je nekima prihvatljivo, pogotovo ako im se žuri u slaganju nekog SBC. Istovremeno na bidanju uzimam kartice po 3500 i prodajem buy now po 6300. Igrao sam godinama na PC i PS4 paralerno. Kako sam rekao. Market na PS4 je neusporedivo veći i to je sva nauka.

 

Teško je na PC okrenuti nešto kada određene kartice imaš na dvije strane a na PS4 te iste kartice imaš na 300 stranica. Po meni na PS4 najveća glupost je stavljati karticu na max buy now jer ti se dogodi da ti vidala poberem za 1700 coinsa. Costu sam jučer uzimao na bidanju za 5300 coinsa. Birno je pronaći cijenu za koju kartica može otići i ponuditi po toj cijeni dvadesetak kartica odjednom jer većina igrača je lijena. Ne zarađuješ na svojoj genijalnosti već na ljudskoj gluposti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 10:48 (movie).
13 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Fak, uvijek sam se smijao onima koji placu da su zaboravili registrirat WL, sad se i meni to dogodilo. 

Sto uciniti, kome posluku porati?

 A ništa, odmah upali za sljedeći vikend i ovaj vikend odmah skupiš i za onaj iza.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel ošo već Live Fabinho u nebesa? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Koji ce meni kurac Puyol ako cu ja svejedno rak dobiti od igrice. Blokiram loptu sa Puyolom(loan verzija) odbije se njemu nazad i on opet puca i ja opet blokiram loptu sa puyolom i on opet puca i ja opet blokiram ali se lopta odbije drugom igracu i ja ne uspijem blokirat i ovaj zabije gol. Drugi gol isti bio takav nakon tri odbijanca on meni zabije gol. Njegov de gea mi 4 puta obranio 1na1 kao jebena macka je ali sam se dalje trudio. Uspijem mu sa taliscom izbaciti dva obranbena idem prema golu on mice golmana skroz u desnu stranu ja to vidim i pucam u lijevi dio gola koji je kompletno prazan i onda moj jebeni shevchenko iz nicega ulijece i blokira loptu. Skoro sam pukao u tom trenutku odmah sam stisnuo alt+f4 pa toliko se u igru uplitati uvijek. Da mi jedna igrica toliko tlak moze dici ne razumijem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja neki dan igrao protiv idiota jednog kojeg je igra gurala jako.

Statistika je bila, ja 17 udaraca na gol i 60% posjed, a on 2 udarca na gol.

Konačni rezultat 1-1 s tim da mi je zabio gol u 92 minuti.

 

Gol je pao isto tako iz odbijanja i to prvi tackle na centru, pa sljedeći na 25m i sljedeći na šesnaestercu - sva tri puta mu se lopta odbije nazad i naravno da mi zabije gol.

I onda mi taj debil koji je imao posjed 40% i jedan udarac do tada bezveze sa 30m stisne ono slavlje kad mi rukom pokazuje da se smirim da je on bolji.

Da mi je bio blizu, glavu bih mu otkinuo - jebo sam njemu i EA-u milu mater.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Vodim 3:2 imam igraca vise, lik stisne pauzu i meni ukoci igra na onom odbrojavanju. Nemam reci vise i ne znam koliko godina zivota mi je upravo EA oduzeo. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo opet fifa po starom... Al barem su serveri ok, barem meni, barem za sad...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
jopis kaže...

Ja sam sasvim zadovoljan prodajom VanDijka 88 za preko 300.000 (danas je već na 285.000, pao je za cca 50.000 coinsa, dobro da nisam čekao još s prodajom) i kupnjom igrača od te prodaje - Raketa 87 za 27.000, Umtiti 87 za manje od 40.000, Marcelo 88 za 92.000, za neku siću doplata što mi je falilo igrača složen Thiago i još je ostalo 100.000 ako nešto pametno uleti za kupit. Sad sam skompletirao ESP nationality+LaLiga igrače u prvih 11 :)

  •  Trebao si pričekati pa sve to kupiti još jeftinije večeras ili sutra. Nemoj se ljutiti ali meni to izgleda loše. Umtiti ti nema full che kao niti dva veznjaka. Veza fizički slabih puževa.  Ne bih imao gušt s time igrati. Po meni kupljene igrače si pretplatio. Već kada si dobro prodao trebao si biti strpljiviji. Thiago CDM?  Karticu ovrl 90 pretvorio si u 84 i nisam ziher da moze odraditi ono sto se od CDM očekuje

 Preplatio? Ajde Marcelo je skup, ali gdje ima Rakitić jeftinije? Nigdje ni blizu cijeli ovaj tjedan, 35000+ ide. Umtiti je bio cijeli tjedan 45-50.000.

A to jel chemistry 7 ili 10, to me tak zaboli, ne vode ljubav nego igraju nogomet. Btw, imam Kondogbiu kad mi treba krkan na cdm-u. Razmišljao sam kupit Casemira umjesto Kondogbie/Thiaga, ali spor mi je, a i nije nešto značajno bolji od Kondogbie.

 

Edit: Evo ti s Kondogbiom kak izgleda za vas koji patite na chem 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 20:01 (jopis).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 Preplatio? Ajde Marcelo je skup, ali gdje ima Rakitić jeftinije? Nigdje ni blizu cijeli ovaj tjedan, 35000+ ide. Umtiti je bio cijeli tjedan 45-50.000.

A to jel chemistry 7 ili 10, to me tak zaboli, ne vode ljubav nego igraju nogomet. Btw, imam Kondogbiu kad mi treba krkan na cdm-u. Razmišljao sam kupit Casemira umjesto Kondogbie/Thiaga, ali spor mi je, a i nije nešto značajno bolji od Kondogbie.

 

Edit: Evo ti s Kondogbiom kak izgleda za vas koji patite na chem 

 

Igrače nikad ne kupujem pred vikend ligu jer su tada cijene nešto veće. Najjeftiniji su u nedjelju poslije podne. Ako već dobro utopiš karticu onda se potrudiš da najpovoljnije kupiš kartice koje te interesiraju. Bar ja tako razmišljam. Je, u pravu si. Igraju nogomet ali nešto lošije nego bi to radili s full che pošto im statsi padaju za određen postotak. I dalje ne kužim zašto Thiago na CDM? Zato kaj je šarena kartica? Druge logike nema. Za te novce što si na njega potrošio mogao si kupiti ozbiljnijeg CDM. No naravno ako te to veseli, što te briga što selo priča. Na kraju krajeva ti igraš s njima a ne netko drugi. No kada postaš onda valjda možemo i komentirati. Meni osobno se ne sviđa niti bih igrao s tom momčadi. Možda se nekome ne sviđa momčad s kojom ja igram. To je sve ok. Casemira sam imao i stavio mu shadow che karicu i nisam imao problem s brzinom. Lik je uvijek na pravom  mjestu. Da igram sa španjolcima bio bi mi u najužem izboru za CDM poziciju.

15 godina
offline
FIFA 19

Ja ne znam je li se može slučajno dogoditi da dobijem nekaj u ovim sbc? Fakat sam izgubio volju. Igrati sam prestao ovaj tjedan a do ponedjeljka ako ništa ne dobijem u sbc gasim igru kompletno. Neka si nađu drugu budalu. Dovoljno sam im glumio magarca od 2012 godine. Definitivno odustajem. Kako više ne igram tlak mi je kao u djeteta. Mislim da između još par godina života i fife nemam težak izbor što odabrati.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 21:07 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Slozio Brandta, odlicna kartica za zamijeniti Felipe Andersona kada covjek ostane bez stamine. Po futbinu je 130k, ja sam ga sa igracima iza kluba slozil za kojih 50k. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Šest tekmi za redom govna gledam. Pa kako je moguce da ja drmam 4 stative po tekmi a protivnicima sve ulazi? Pa da pizda materina i svemu. Sad sam na 4-2 i opce vise nemam volje drkat po toj wl.

 

Ova desna slika je najteza tekma koju sam u zivotu igrao. Lik je imao na svakoj poziciji op igraca. Od mbbapea do onog kurca brazilskog iz porta koji je u stvarnosti nebitan ko fifa pointsi pametnom covjeku, al eto na fifi je bog i batina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 1:27 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Koji slijedeci bi mi update ekipe mogao bit?

Ikona ili?

Imam i casemira na klupi,dembelea...nezz piqe se more nabavit za 150k ova live kartica ako prodju dalje u ligi prvaka onda ce mu cijena i ocijena skocit ili ne?

Ps.imao sam i balea na desnoj strani nije mi bio nesto zato sam ga rijesio i stavio malcoma,dembele 84 je ok,tuce s obe noge sklii dobar...

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 12:05 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice