FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.876
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
TStefan91 kaže...
movie kaže...
TStefan91 kaže...

Dennis Bergkamp odlicna ikona, i ne previse skupa. Vec imam Crespa, nisam siguran da je toliko bolji, ali se dvoumim. 

Što znači, ne previše skupa? Inače, opet su nešto sjebali pa su ga maknuli iz sbc.

 Nije potrebno mnogo TOTW igraca. Mada ipak mislim da se ne isplati, pogotovo pred fut birthday. Vi koji imate Seedorfa, na kojoj poziciji vam igra? CAM ili CM? Kako inace igrate, jedan CDM ili dvojica? 

 Meni igra na CAMu u 4231 ili na LCM u 41212. Free roam i to je to. 

 A ko ti igra iza njega? Primetio sam da dajem manje golova nego inace kad mi je Seedorf CAM a iza njega De Rossi i Rijkaard, zato pitam. Razmisljao sam da Seedorfu stavim anchor pa da mi igra na CDM a da pocnem Socratesa. 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
manipulator kaže...

Mislim da sam sad složio Španjolce ok, sve se zeleni  mada ne mora ali ja sam to htio,zadnjeg sam kupio Saula za Cm,, jedva čekam doći kući malo da testiram prvo offline pa onda koju online . 

Imate vi šta nadodati za ovu moju momčad ?

Naravno idealno bi bilo Isca još stavit, imo sam Casemira ali sam ga danas utržio za 37 k.. :) 

 Nemoj da te povuku overall ocjene. 85 rated kartica moze bit losija od 82.

 

 Ja bi stavio Promesa umjesto Asensia, Kondogbiu umjesto Illaramendia, Dembelea umjesto Vazqueza, Paulistu umjesto Piquea, Netoa na gol, Ben Yedder Cam i u napad Rodriga ili Williamsa.

To su se sve kartice koje su "meta", a jeftine sa slicnom ekipom sam igrao ovu vikend ligu i imao 11-3.

 

 Promes 0 bodova

Ben Yedera kad stavim ima 2 od 10 

Kupio sam Rodriga i Williamsa fantastični obojica

Neto odličan 

Kongdobia odličan isto 

Paulista los 

 

Baš jučer razmišljam malo da bi krenuo Francuze graditi

Probao sam i onaj Fut draft, najveća prevara po meni za baciti coinse ili fifa points.. Odeš u store i kupiš jednostavno taj pack, mada mene ti packovi nisu baš nagradili ništa, jel imaju neki dani kad su neki posebno ti packovi ili ?

Stalno dobijem neke kikiriki igrače bogte

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 7:22 (manipulator).
10 godina
offline
FIFA 19

Ima li tko ovoga Parejo igrača iz Valencije ??

Drži dobru cijenu od 23 do 35 t coinsa ali ima PAC samo 47 ?! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Ima li tko ovoga Parejo igrača iz Valencije ??

Drži dobru cijenu od 23 do 35 t coinsa ali ima PAC samo 47 ?! 

 Ima pass 88 ! :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 8:20 (goust78).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
manipulator kaže...

Ima li tko ovoga Parejo igrača iz Valencije ??

Drži dobru cijenu od 23 do 35 t coinsa ali ima PAC samo 47 ?! 

 Ima pass 88 ! :)

 A sta mu dodje ovaj PAC ? Jel to pace ? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
goust78 kaže...
manipulator kaže...

Ima li tko ovoga Parejo igrača iz Valencije ??

Drži dobru cijenu od 23 do 35 t coinsa ali ima PAC samo 47 ?! 

 Ima pass 88 ! :)

 A sta mu dodje ovaj PAC ? Jel to pace ? 

 Da.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Ima li tko ovoga Parejo igrača iz Valencije ??

Drži dobru cijenu od 23 do 35 t coinsa ali ima PAC samo 47 ?! 

Cijenu drži zbog sbc a ne zbog igre. Inače meni su promes i paulista bili odlični. Kartice za preporučiti. Odnos cijene i kvalitete za pet.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...
SimeKZ kaže...
TStefan91 kaže...
movie kaže...
TStefan91 kaže...

Dennis Bergkamp odlicna ikona, i ne previse skupa. Vec imam Crespa, nisam siguran da je toliko bolji, ali se dvoumim. 

Što znači, ne previše skupa? Inače, opet su nešto sjebali pa su ga maknuli iz sbc.

 Nije potrebno mnogo TOTW igraca. Mada ipak mislim da se ne isplati, pogotovo pred fut birthday. Vi koji imate Seedorfa, na kojoj poziciji vam igra? CAM ili CM? Kako inace igrate, jedan CDM ili dvojica? 

 Meni igra na CAMu u 4231 ili na LCM u 41212. Free roam i to je to. 

 A ko ti igra iza njega? Primetio sam da dajem manje golova nego inace kad mi je Seedorf CAM a iza njega De Rossi i Rijkaard, zato pitam. Razmisljao sam da Seedorfu stavim anchor pa da mi igra na CDM a da pocnem Socratesa. 

 Kante i Makelele. Meni je seedorf vise tu za onaj zadnji pas, tu je najjaci.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Meni je Seedorf na CDM sa Kanteom, a naprijed (crni) Sony, i to mi je dobro, ne zabija bas puno golova, ali ga je teško preci
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
manipulator kaže...

Ima li tko ovoga Parejo igrača iz Valencije ??

Drži dobru cijenu od 23 do 35 t coinsa ali ima PAC samo 47 ?! 

Cijenu drži zbog sbc a ne zbog igre. Inače meni su promes i paulista bili odlični. Kartice za preporučiti. Odnos cijene i kvalitete za pet.

 Ja sam mu preporucio sve ove jeftine zvijeri iz Lalige, nekome se jednostavno ne svide igraci. Meni je recimo Paulista sa Anchorom i dns stoper bez mane, a recimo Promesa sam probao i isto me nije odusevio ove godine ali svi ga hvale pa sam ga preporucio.Sto ljudi sto cudi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

Ima li tko ovoga Parejo igrača iz Valencije ??

Drži dobru cijenu od 23 do 35 t coinsa ali ima PAC samo 47 ?! 

Cijenu drži zbog sbc a ne zbog igre. Inače meni su promes i paulista bili odlični. Kartice za preporučiti. Odnos cijene i kvalitete za pet.

 Ja sam mu preporucio sve ove jeftine zvijeri iz Lalige, nekome se jednostavno ne svide igraci. Meni je recimo Paulista sa Anchorom i dns stoper bez mane, a recimo Promesa sam probao i isto me nije odusevio ove godine ali svi ga hvale pa sam ga preporucio.Sto ljudi sto cudi.

 Mozda je glupo ali mozda su kartice razlicitr ili chem . na njima bas puno utice na igraca.

I meni je Promes bio nula bodova  . Mozda jednostavno chem. nije dobro legao koji je bio na njemu .Paulistu sa ancor i danas koristim ...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 10:45 (goust78).
10 godina
offline
FIFA 19

Stavio sam i ja na Paulistu Anchor karticu pa cemo vidjeti ..

Sta je ova Hawk kartica? Neki dan sam vidio da je lik stavio na Mesija to

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Stavio sam i ja na Paulistu Anchor karticu pa cemo vidjeti ..

Sta je ova Hawk kartica? Neki dan sam vidio da je lik stavio na Mesija to

 

11 godina
offline
FIFA 19

Napravio sam novog Berkampa.

Dugo ali jako dugo nisam imao takvo smeće od igrača u klubu.

Imao sam sve igrače u klubu pa me kako bi Šime rekao nije koštao ništa.

Bolje da sam sve te igrače stavio u two player pack nego napravio njega.

Mrtav je na svim pozicijama, ST, CF, CAM. Nula, ništa ne može. 

UEFA Rebić je za njega izmislio nogomet.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Napravio sam novog Berkampa.

Dugo ali jako dugo nisam imao takvo smeće od igrača u klubu.

Imao sam sve igrače u klubu pa me kako bi Šime rekao nije koštao ništa.

Bolje da sam sve te igrače stavio u two player pack nego napravio njega.

Mrtav je na svim pozicijama, ST, CF, CAM. Nula, ništa ne može. 

UEFA Rebić je za njega izmislio nogomet.

LAŽEŠ RAZBOJNIČE!!!

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

Napravio sam novog Berkampa.

Dugo ali jako dugo nisam imao takvo smeće od igrača u klubu.

Imao sam sve igrače u klubu pa me kako bi Šime rekao nije koštao ništa.

Bolje da sam sve te igrače stavio u two player pack nego napravio njega.

Mrtav je na svim pozicijama, ST, CF, CAM. Nula, ništa ne može. 

UEFA Rebić je za njega izmislio nogomet.

LAŽEŠ RAZBOJNIČE!!!

 10 tekmi  nula golova 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 10 tekmi  nula golova 

Onda su ti dali pokvarenu karticu.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 10 tekmi  nula golova 

Onda su ti dali pokvarenu karticu.

 Dobio sam garant onog crnju 

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Slagat ikone, pogotovo koje nisu top ikone, je rizik u ovo doba godine. TOTS je iza ugla i te ikone ce se moci sloziti ili kupiti za pola cijene, a i bit ce boljih kartica koje ce puno manje kostati.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Slagat ikone, pogotovo koje nisu top ikone, je rizik u ovo doba godine. TOTS je iza ugla i te ikone ce se moci sloziti ili kupiti za pola cijene, a i bit ce boljih kartica koje ce puno manje kostati.

Me te ikone se slažu sa untradable karticama - kakvo ulaganje - nema šanse.

Ja isto imam masu untradable kartica + untradable ikonu s kojom ne igram - ne preostaje mi nego da složim neku ikonu s kojom ću igrat.

 

Ja sam Bergkampa uzeo na posudbu i meni nije toliko loš.

Jedino što me razočaralo kod njega i što me pokolebalo oko slaganja je što je promašio mrtvaca glavom s 5m.

I to ne za malo da je lopta prošla pored gola ili da je golman branio - čovjek je opalio loptu u korner zastavicu praktički - stahota za karticu koja ima 99 composure i 98 finishing.

Znam, heading ima 66, ali jebem mu mater - da ga je lopta pogodila, da nije išao tuć glavom bi ušlo u gol.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobar zamjenski CM do 70 k ,nije bitna liga vec da je box to box ?

Znaci da ima sve statse oko 75-80 ili vise da moze i da zabije i da igra defending .

Nemam ideju ,stao mi mozak . :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Dobar zamjenski CM do 70 k ,nije bitna liga vec da je box to box ?

Znaci da ima sve statse oko 75-80 ili vise da moze i da zabije i da igra defending .

Nemam ideju ,stao mi mozak . :)

 IF Gundogan

15 godina
offline
Re: FIFA 19
soft kaže...

 IF Gundogan

 Stamina mu u kurcu. Do 55 min je mrtav. Sve ostalo ok

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Mislite da će nas FIFA obradovat danas s nekim free paketima?
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Mislite da će nas FIFA obradovat danas s nekim free paketima?

 Ja se nadam da ce dns krenuti Fut birthday promo, jer je na danasnji dan prije 10g poceo FUT. I taman bi onda trajalo do slijedeceg petka, ako bude 10 dana za 10. rođendan.

 

Prošle godine je bio odlican promo, malo sam subjektivan jer smo prošle godine dobili onog 90 Rooneya(dosao s njim u elite WL prvi put).

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Sad sam pogledao malo IF trenutne, kako ovaj Anderson Lopes ima rating 77, a isprdci kao Busquets imaju 88 dok im nijedan rating na kartici nije preko 85??????

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Tko god misli slagati Bergkampa toplo mu preporučam da prvo složi karticu za probu pa tek onda ako je zadovoljan neka slaže dalje.

 

Sva sreća da sam se jučer odlučio na taj potez jer bi jebo majke EA-u danas jako.

Composure 99 i finishing 99 - HAHAHAHAAHAHAHAHAHAH

To je moj komentar na ta dva statsa - jebeš mi sve ako neki golman ne bi pospremio pola onoga što Bergkamp maši i to jako maši.

 

Fora je ista kao s Ronaldom - samo Ronaldo nije takav panj - tu i tamo mu se dogodi.... Bergkamp će promašiti 2-3 mrtvaca sa 10m, ali će visoko nabačenu loptu sa 16 m potegnuti lijevom bez problema.

Recimo, još jedan gol je dao koji bi malo tko zabio... lik se zajebavao s golmanom i oduzmem mu loptu na 30m iskosa s desne strane i baš namjerno roknem da ga testiram - bez greške ju je spremio.

Vjerujem da bi tu loptu promašili mnogi pa čak i Ronaldo - Bergkamp nije.

 

Ali meni ne treba kartica s kojom ću izvodit pizdarije nego kartica s kojom ću zabijati mrtvace - Bergkamp nije ta kartica.

Prime Socrates kojeg imam je doktor nauka za Bergkampa - Socrates sprema mrtvace uredno i kad je frka to je kartica na koju se mogu osloniti.

 

Na žalost, moram biri strpljiv i čekati da nam EA da neku karticu koja nije pokvarena.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Upravo sam dobio welcome pack... Nicim izazvano... Jel jos neko dobio? 

 Kod mene nista.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Sad sam pogledao malo IF trenutne, kako ovaj Anderson Lopes ima rating 77, a isprdci kao Busquets imaju 88 dok im nijedan rating na kartici nije preko 85??????

 Ide neka fora da dobije na ocjeni po polularnosti u rodnoj zemlji i reprezentaciji. Nisam 100%, al nesto tako je.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice