FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.843
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Sad sam pogledao malo IF trenutne, kako ovaj Anderson Lopes ima rating 77, a isprdci kao Busquets imaju 88 dok im nijedan rating na kartici nije preko 85??????

Nema to veze. Busquets za svoju poziciju CDM ima statse koji odgovaraju toj ocjeni. Odi na futhead i ovoj kartici koju si linkao stavi osnovni che i vidjet ćeš da na poziciju cdm ima ocjenu 89 dok na poziciji cam ima 81. Nema to nikakve veze s popularnošću i nacijom već samo sa statsima koje kartica ima.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

Sad sam pogledao malo IF trenutne, kako ovaj Anderson Lopes ima rating 77, a isprdci kao Busquets imaju 88 dok im nijedan rating na kartici nije preko 85??????

Nema to veze. Busquets za svoju poziciju CDM ima statse koji odgovaraju toj ocjeni. Odi na futhead i ovoj kartici koju si linkao stavi osnovni che i vidjet ćeš da na poziciju cdm ima ocjenu 89 dok na poziciji cam ima 81. Nema to nikakve veze s popularnošću i nacijom već samo sa statsima koje kartica ima.

 Anderson Lopes IF ima rating na ST poziciji 79 sudeci po futbinu i futheadu, a sa Basic chemom ima 81 dok je na kartici 77. Nema nikakvog smisla.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

 Anderson Lopes IF ima rating na ST poziciji 79 sudeci po futbinu i futheadu, a sa Basic chemom ima 81 dok je na kartici 77. Nema nikakvog smisla.

Ima, uvijek if kartice imaju bolje statse od konačne ocjene. Pogledaj bilo koju karticu i uvijek je tako. Imaju neke zakonitosti za koliko dižu konačnu ocjenu neovisno o statsima.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Anderson Lopes IF ima rating na ST poziciji 79 sudeci po futbinu i futheadu, a sa Basic chemom ima 81 dok je na kartici 77. Nema nikakvog smisla.

Ima, uvijek if kartice imaju bolje statse od konačne ocjene. Pogledaj bilo koju karticu i uvijek je tako. Imaju neke zakonitosti za koliko dižu konačnu ocjenu neovisno o statsima.

 Evo prosao sam 10tak IF ST među kojima su Son,Aspas,Balo, Thauvin, Quag, Willian Jose... i svi imaju rating na ST prije chema 1-3 manje nego sto pise na kartici ovo je jedina koju sam vidio da ima veci rating.

Dok na basic chemu imaju 1-2 više, tako najcesce imaju i gold kartice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 19:12 (zagid3).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
zagid3 kaže...

Sad sam pogledao malo IF trenutne, kako ovaj Anderson Lopes ima rating 77, a isprdci kao Busquets imaju 88 dok im nijedan rating na kartici nije preko 85??????

Nema to veze. Busquets za svoju poziciju CDM ima statse koji odgovaraju toj ocjeni. Odi na futhead i ovoj kartici koju si linkao stavi osnovni che i vidjet ćeš da na poziciju cdm ima ocjenu 89 dok na poziciji cam ima 81. Nema to nikakve veze s popularnošću i nacijom već samo sa statsima koje kartica ima.

 Kako onda fabinho ima 85, a fernandinho 86(u startu)?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
movie kaže...
zagid3 kaže...

Sad sam pogledao malo IF trenutne, kako ovaj Anderson Lopes ima rating 77, a isprdci kao Busquets imaju 88 dok im nijedan rating na kartici nije preko 85??????

Nema to veze. Busquets za svoju poziciju CDM ima statse koji odgovaraju toj ocjeni. Odi na futhead i ovoj kartici koju si linkao stavi osnovni che i vidjet ćeš da na poziciju cdm ima ocjenu 89 dok na poziciji cam ima 81. Nema to nikakve veze s popularnošću i nacijom već samo sa statsima koje kartica ima.

 Kako onda fabinho ima 85, a fernandinho 86(u startu)?

Na osnovnom che obojca imaju 87 na CDM poziciji. No očito kada zbrojiš sve pozicije na kojima mogu igrati fernandinho ima bolje statse i samim time veću ocjenu.

12 godina
offline
FIFA 19

Igra je napravila sve da on ovi polufinale drafta dobije. Ali doslovno sve. 5 golova, 5 odbitaka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2019 23:10 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
cicek kaže...
movie kaže...
zagid3 kaže...

Sad sam pogledao malo IF trenutne, kako ovaj Anderson Lopes ima rating 77, a isprdci kao Busquets imaju 88 dok im nijedan rating na kartici nije preko 85??????

Nema to veze. Busquets za svoju poziciju CDM ima statse koji odgovaraju toj ocjeni. Odi na futhead i ovoj kartici koju si linkao stavi osnovni che i vidjet ćeš da na poziciju cdm ima ocjenu 89 dok na poziciji cam ima 81. Nema to nikakve veze s popularnošću i nacijom već samo sa statsima koje kartica ima.

 Kako onda fabinho ima 85, a fernandinho 86(u startu)?

Na osnovnom che obojca imaju 87 na CDM poziciji. No očito kada zbrojiš sve pozicije na kojima mogu igrati fernandinho ima bolje statse i samim time veću ocjenu.

 Neznam, nebih se s time slozio bas. Imam neki osjecaj da sam negdje procitao da taj national team popularity ima nekve veze.

6 godina
offline
FIFA 19

International reputation se kalkulira u ocjenu. Busquetsu je 4, sto znaci da je njegova ocjena po statsima 84. Kod ovog brazilca je 1 i on je ustvari 76 po statsima. E sad, ima li ta reputacija kakve veze s ponasanjem igraca, pojma nemam. 😁

 

Malo sam krivo zapamtio... evo ispravka, pa koga zanima: https://www.fifauteam.com/player-ratings-guide-fifa-19/

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 1:08 (shtifke).
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
FIFA 19

U ova dva dana sam napravio remont ekipe, još se uvijek tražim u formacijama, ova 424 mi nekako zasada najviše paše jer volim napasati od početka.Jučer sam igrao protiv nekog super star tima, prvo poluvrijeme sam trebao voditi bar 6:0, no onda kreće zanimljiva odluka sudca da da crveni karton golmanu i penal,, i na kraju izgubim 6:2..

 

Razmišljam da malo pojačam obranu, Pique mi je bio dobar . 

Prodao sam Saula koji mi je igrao Cm, loš je kod mene bio totalno,Rakitic je ok  

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 8:03 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
shtifke kaže...

International reputation se kalkulira u ocjenu. Busquetsu je 4, sto znaci da je njegova ocjena po statsima 84. Kod ovog brazilca je 1 i on je ustvari 76 po statsima. E sad, ima li ta reputacija kakve veze s ponasanjem igraca, pojma nemam. 😁

 

 

NI u kakvoj kombinaciji njegovi statsi nisu za ocjenu 84. S osnovnim che na pozicijama na kojima može igrati njegovi statsi su 89, 86, 81 a bez osnovnog che njegovi statsi su 82, 85, 83. Njegova primarna pozicija je pozicija CDM i na njoj ima statse s osnovnim che 89. Bez osnovnog che na poziciji CDM ocjena mu je 85 ali nitko tako ne može koristiti karticu. Stoga možemo reći da je njegova ocjena 89 s obzirom na pojedinačne statse za njegovu osnovnu poziciju. Kako EA dođe do toga, to je drugo pitanje i možemo samo nagađati i dalje se prepirati.. Naravno, ja ništa ne tvrdim samo pokušavam kao i vi shvatiti na koji način kartica dobije konačnu ocjenu. Logično je da je dobije po statsima, no vidimo da po statsima kartica ima jednu ocjenu više nego što piše na samoj kartici. Zašto? Kužim da kod IF kartica to bude tako jer se statsi pumpaju no ovo je osnovna kartica igrača.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 10:23 (movie).
6 godina
offline
FIFA 19

Movie, u linku ti je sve objasnjeno. 

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Promjenio sam malo ekipu i ubacio sam igrace s kojima mi je zabavno igrat. Dosta mi je lutanja, super sam zadovoljan sa ovom formacijom te tipom igraca i mislim da sam naso mir za ubuduce.

Kad pogledam sve ove eventove tijekom godine da sam imao vise iskustva od proslih godina i vise volje za bit marketu moglo je bit koji mil vise bez beda. 

S druge strane opce mi nije zao jer mi je ovo sasvim dovoljno za opusteno igranje i zajebanciju a za ganjanje ovih jacih rankova i nagrada na kojima igra i igraci postanu toksicni nemam volje ni vremena.

Od novih napravio sam Rudigera, kupio Jesusa i Seedorfa i svaka preporuka za njih, odlicni su mi.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Kakvih glupana ima na ovome transfer marketu .. 

Igrača od 27 k prodaju po 19800  naravno ja ga kupim odma, i stavim ga za 24 i pol i prodam ga odma . 

 

Regulion mali iz Madrida se očekuje da će mu porasti ocjene  pa su svi kartice stavili na 9 k

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Kakvih glupana ima na ovome transfer marketu .. 

Igrača od 27 k prodaju po 19800  naravno ja ga kupim odma, i stavim ga za 24 i pol i prodam ga odma . 

 

Regulion mali iz Madrida se očekuje da će mu porasti ocjene  pa su svi kartice stavili na 9 k

 Nije zato Regulion skup, winter upgrade ocjena su bili u drugom mjesecu, skup je jer je potreban za real madrid sbc alternativa je Marcelo koji je 65k.

10 godina
offline
FIFA 19

Ima li netko link za pojašnjenje onih kartica za chemistry style : Hawk, Anchor, Wall, Finisher, Cat, Guardian itd .

Zanima me koje bi od tih karti primjenio na igračima, tj koje idu na određenu poziciju ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Ima li netko link za pojašnjenje onih kartica za chemistry style : Hawk, Anchor, Wall, Finisher, Cat, Guardian itd .

Zanima me koje bi od tih karti primjenio na igračima, tj koje idu na određenu poziciju ? 

 Otidji na https://www.futbin.com odaberes igraca i ispod njega imas sve kemije i pozicije.Kad odaberes kemiju pokaze ti koliko mu se koji statsi povecaju i koja mu je ocijena na kojoj poziciji.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
manipulator kaže...

Ima li netko link za pojašnjenje onih kartica za chemistry style : Hawk, Anchor, Wall, Finisher, Cat, Guardian itd .

Zanima me koje bi od tih karti primjenio na igračima, tj koje idu na određenu poziciju ? 

 Otidji na https://www.futbin.com odaberes igraca i ispod njega imas sve kemije i pozicije.Kad odaberes kemiju pokaze ti koliko mu se koji statsi povecaju i koja mu je ocijena na kojoj poziciji.

 Hvala puno na linku ovo mi je trebalo .

 

Koliko sam skontao samo 1 chemistry kartica može na igraca ? 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

 Hvala puno na linku ovo mi je trebalo .

 

Koliko sam skontao samo 1 chemistry kartica može na igraca ? 

 Tako je,samo vidi sta zelis od kojeg igraca to mu povecaj s tim.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
FIFA 19

De vrij i Hernandez u red pickovima. Iz 2 jumbo rare players packa, 6 mega packa i 2 jumbo rare gold packa najjaca kartica 85 Khedira... Niti jedan walkout. Racunajuci da igram draft tamo od ponedjeljka otvorio preko 35 paketa, niti jedan walkout. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Otvorite packove sutra, krece fut birthday mozda netko od nas ubode neku karticu.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

De vrij i Hernandez u red pickovima. Iz 2 jumbo rare players packa, 6 mega packa i 2 jumbo rare gold packa najjaca kartica 85 Khedira... Niti jedan walkout. Racunajuci da igram draft tamo od ponedjeljka otvorio preko 35 paketa, niti jedan walkout. 

 Isti red pickovi, od svih paketa najjaca kartica Koke. Imam previse bronze igraca, nadam se da ce biti potrebni za MM. Pa se mozda nesto i zaradi. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 9:58 (TStefan91).
10 godina
offline
FIFA 19

Ova aplikacija Companion je zakon.

Znaci na dan u prosjeku zaradim na transferima od 5 do 10 tisuća coinsa lagano. 

Maloprije kupio Piquea za 22.500, a najjeftiniji je oko 25,500 tisuća,naravno odma sam ga stavio na market za 24,500 i prodat ću ga u roku od 3 sata .

I dok ne dodjem kuci još jednom ga kupit i preprodati,

Inače skonto sam kad prodajes igrača najbolje je staviti na 1 sat, jer kad se traži igrač po defaultu izbacuje prvo ove sto prije ističu.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Tim za ovu heftu rivalsa.Sirotinjski..

Da probam malo Goretzku . :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 10:49 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Ova aplikacija Companion je zakon.

Znaci na dan u prosjeku zaradim na transferima od 5 do 10 tisuća coinsa lagano. 

Maloprije kupio Piquea za 22.500, a najjeftiniji je oko 25,500 tisuća,naravno odma sam ga stavio na market za 24,500 i prodat ću ga u roku od 3 sata .

I dok ne dodjem kuci još jednom ga kupit i preprodati,

Inače skonto sam kad prodajes igrača najbolje je staviti na 1 sat, jer kad se traži igrač po defaultu izbacuje prvo ove sto prije ističu.. 

Hvala na informacijama! Idem i ja potražiti taj companion. Što bi mi da tebe nema?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 10:48 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
manipulator kaže...

Ova aplikacija Companion je zakon.

Znaci na dan u prosjeku zaradim na transferima od 5 do 10 tisuća coinsa lagano. 

Maloprije kupio Piquea za 22.500, a najjeftiniji je oko 25,500 tisuća,naravno odma sam ga stavio na market za 24,500 i prodat ću ga u roku od 3 sata .

I dok ne dodjem kuci još jednom ga kupit i preprodati,

Inače skonto sam kad prodajes igrača najbolje je staviti na 1 sat, jer kad se traži igrač po defaultu izbacuje prvo ove sto prije ističu.. 

Hvala na informacijama! Idem i ja potražiti taj companion. Što bi mi da tebe nema?

 Nema potrebe za sarkazmom i sprdanjem. Nisam dugo igrao ni fifu ni pes  ove godine sam odlučio malo se angažirati, puno stvari sam zaboravio, tj osjećam se kao početnik neki,zati volim pitati i napisati . Ovu temu dosta ljudi čita, tako da će info o aplikaciji uvijek dobro nekome doći, novim igračima a i lijenim kojim se neda sa time zafrkavati . 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

Ova aplikacija Companion je zakon.

Znaci na dan u prosjeku zaradim na transferima od 5 do 10 tisuća coinsa lagano. 

Maloprije kupio Piquea za 22.500, a najjeftiniji je oko 25,500 tisuća,naravno odma sam ga stavio na market za 24,500 i prodat ću ga u roku od 3 sata .

I dok ne dodjem kuci još jednom ga kupit i preprodati,

Inače skonto sam kad prodajes igrača najbolje je staviti na 1 sat, jer kad se traži igrač po defaultu izbacuje prvo ove sto prije ističu.. 

Hvala na informacijama! Idem i ja potražiti taj companion. Što bi mi da tebe nema?

 Nema potrebe za sarkazmom i sprdanjem. Nisam dugo igrao ni fifu ni pes  ove godine sam odlučio malo se angažirati, puno stvari sam zaboravio, tj osjećam se kao početnik neki,zati volim pitati i napisati . Ovu temu dosta ljudi čita, tako da će info o aplikaciji uvijek dobro nekome doći, novim igračima a i lijenim kojim se neda sa time zafrkavati . 

 Ih koliko je puta Movie mene podjebavao ,sta ces licni odgoj ! :)

15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

 Nema potrebe za sarkazmom i sprdanjem. Nisam dugo igrao ni fifu ni pes  ove godine sam odlučio malo se angažirati, puno stvari sam zaboravio, tj osjećam se kao početnik neki,zati volim pitati i napisati . Ovu temu dosta ljudi čita, tako da će info o aplikaciji uvijek dobro nekome doći, novim igračima a i lijenim kojim se neda sa time zafrkavati . 

Nema potrebe jednu te istu stvar ponavljati svaki dan jer ovdje nema nikoga tko ne koristi companion godinama. Naravno ako te nešto interesira slobodno pitaj ali stvarno nema smisla svaki dan postati kako je companion čudo od aplikacije. Isto tako ne znam kakav je to uspjeh kupiti karticu za 22500 coinsa a prodati je za 24500 coinsa. Kada ti ea uzme 5% poreza na transakciju ostane ti oko 700 coinsa. Prevelik ulog za premalu zaradu. Imaš na desetke brončanih kartica koje možeš na bidanju kupiti za 150 coinsa a onda ih prodati za 2000 coinsa. Pročitaj unazad temu pa vidi što su neki forumaši predlagali i u koje kartice je pametno ulagati.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 11:16 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
manipulator kaže...

 Nema potrebe za sarkazmom i sprdanjem. Nisam dugo igrao ni fifu ni pes  ove godine sam odlučio malo se angažirati, puno stvari sam zaboravio, tj osjećam se kao početnik neki,zati volim pitati i napisati . Ovu temu dosta ljudi čita, tako da će info o aplikaciji uvijek dobro nekome doći, novim igračima a i lijenim kojim se neda sa time zafrkavati . 

Nema potrebe jednu te istu stvar ponavljati svaki dan jer ovdje nema nikoga tko ne koristi companion godinama. Naravno ako te nešto interesira slobodno pitaj ali stvarno nema smisla svaki dan postati kako je companion čudo od aplikacije. Isto tako ne znam kakav je to uspjeh kupiti karticu za 22500 coinsa a prodati je za 24500 coinsa. Kada ti ea uzme 5% poreza na transakciju ostane ti oko 700 coinsa. Prevelik ulog za premalu zaradu. Imaš na desetke brončanih kartica koje možeš na bidanju kupiti za 150 coinsa a onda ih prodati za 2000 coinsa. Pročitaj unazad temu pa vidi što su neki forumaši predlagali i u koje kartice je pametno ulagati.

 Da, ali od jutros sam prodao 6 Piquea i 4 Azpiliquete, bilo je i boljih zarada..

Pa evo  pošto si ti tako dugo u ovome, coinsi itd, ajde mi daj neku preporuku sta kupit da bih zaradio. Čitam sad prethodne stranice za te brončane, provjerio sam sad na marketu, to je već završena priča... 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

 Da, ali od jutros sam prodao 6 Piquea i 4 Azpiliquete, bilo je i boljih zarada..

Pa evo  pošto si ti tako dugo u ovome, coinsi itd, ajde mi daj neku preporuku sta kupit da bih zaradio. Čitam sad prethodne stranice za te brončane, provjerio sam sad na marketu, to je već završena priča... 

Nemam pojma, dva tjedna ne igram a niti trgujem. No recimo ove tri kartice se uvijek mogu naći po početnoj cijeni a onda ih prodati po višestruko većoj cijeni. Znao sam ovog brazilca uzimati za 200 coinsa a prodavati za 5k coinsa. Ova dva brončana su išla bez problema za 3k coinsa a uzimao sam ih nerijetko po početnoj cijeni. Sada su pali cijenom ali se još uvijek mogu prodati za 1400 coinsa što je opet puno više nego što ti zaradiš na kartici koju su platio 22500 coinsa a rizika nema nikakvog. Ove tri kartice ako nisam prodao bar 200 puta onda nisam niti jednom. Imao sam ih sejvane i onda tijekom dana bacim pogled i samo uzimam ako su bile povoljne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 11:42 (movie).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice