FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 876.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Eriksen
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Izgleda da izlazi middle icon sbc i na marketu su se vec digle cijene 85,86 i 87 rating karticama

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Eriksen

Prvi put čujem. Nisam nigdje čuo niti pročitao da ga netko tako zove.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Izgleda da izlazi middle icon sbc i na marketu su se vec digle cijene 85,86 i 87 rating karticama

 Nisam ni znao to, ali sam vidio da se cijene digle pa sam prodao sto sam imao u klubu, pola milijuna profita na prodaji od 1,2mil nije lose.

 

Sad sam vidio ovo https://twitter.com/FutWatch/status/1110512015951515649 , valjda su maknuli iz koda, neznam sto bi to trebalo znaciti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 13:56 (zagid3).
11 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
The_K kaže...

Izgleda da izlazi middle icon sbc i na marketu su se vec digle cijene 85,86 i 87 rating karticama

 Nisam ni znao to, ali sam vidio da se cijene digle pa sam prodao sto sam imao u klubu, pola milijuna profita na prodaji od 1,2mil nije lose.

 

Sad sam vidio ovo https://twitter.com/FutWatch/status/1110512015951515649 , valjda su maknuli iz koda, neznam sto bi to trebalo znaciti.

 Koji su to npr igrači ?? 

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
zagid3 kaže...
The_K kaže...

 

 Koji su to npr igrači ?? 

Dali mislis an igrace koje sam prodao?

Prakticki svi 85 rated igraci, kupovao sam ih dok su bili 8-9k, svi 84 igraci i 86+ koje sam kupio dok nije bilo razloga da ih se kupi znaci. I neki random IF koje sam kupio jer su mi jeftini djelovali. Na slikama imas primjere 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 A da onda prodam richarlisona 86 pa cu imati negdje oko 590k i ulozim u cet u neki icon i kasnije eventualno i zaradim ako necu biti zadovoljan. Jedino sto cu platit pun k za neku osrednju ikonu. NEda mi se vise ovako igrat a nemam dosta love da dovucem nesto znacajno a opet vise mi se neda stedjet. A osim ikone mi ne moze nista poboljsat tim.

Gle, možda Kluivert u tvom sistemu i stilu igranje bude bomba, ali svakako ti savjetujem da ga prije probaš.

Taman ti je dovoljno, čak i više nego dovoljno, tih 10 utakmica posudbe da vidiš da li ti kartica odgovara ili ne.

 

Ja sam ga imao na ST u 4-3-3 formaciji i nije mi bio dobar.

Nije mi sudjelovao u igri uopće... ono igram, igram, i onda se sjetim, pa da, imam Kuilverta tu negdje, gdje je da mu dodam loptu... eto tako je kod mene igrao.

U 8 utakmica je dao 2 ili 3 gola i 2 asistencije.

Za razliku od njega Bergkamp je u 10 utakmica 9 golova i 3 asistencije i osjetilo se da je u igri.

 Odustao sam od ikona i kupio si sanea i pogbu i ostalih 200 i kusur cu spiskat ako dode koji sbc ne zbog igraca nego cisto zbog paketica.

movie kaže...
cicek kaže...

 A da onda prodam richarlisona 86 pa cu imati negdje oko 590k i ulozim u cet u neki icon i kasnije eventualno i zaradim ako necu biti zadovoljan. Jedino sto cu platit pun k za neku osrednju ikonu. NEda mi se vise ovako igrat a nemam dosta love da dovucem nesto znacajno a opet vise mi se neda stedjet. A osim ikone mi ne moze nista poboljsat tim.

Zašto misliš da će ti osrednja icona poboljšati igru? Zašto uopće misliš da ćeš s iconom igrati bolje? Moji limiti su moji limiti i tu ne pomaže ništa. Meni osobno uvijek je draže imati neku if karticu dobrih statsa nego neku jeftinu iconu zato što je icona. Bar ovu godinu imamo poplavu nabrijanih kartica tako da nije problem osnažiti momčad na papiru. Problem je podići nivo svoje igre u ovoj razjebanoj igri. 

 Ma znam to. Vec sam pisao o tome da sam testirao i losiju obranu i da pobjeda ili rank u wl nema veze s skillom nego cista lutrija. Rank u rivalsima pak je po mojoj teoriji na principu ne jebe lijep nego uporan. Jer kad sam bio uporan i spamao utakmice sam igrao u rank 2 a sigurno nisam igrao nis bolje a ni losije nego sad.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dali dns dobivamo Nigerijce za zahtjev u SBC-u ili Nijemce? Prosle godine su za FUT13 puzzle SBC za blok "slot" u sbc-u imali Emenikea i Essweina. Zasad su prakticki ponavljali sbc-e od prosle godine vjv ce i danas.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
Skilledžija kaže...

Ako do sada nisi, savjetujem ti da ga probaš prije nego ga ideš radit.

Ustvari probaj Bergkampa i njega pa ćeš vidjeti koja je razlika.

Složit 82 ekipu nije problem, a može ti uštedjeti puno coinsa i untradable kartica koje imaš u klubu.

 

Ja sam probao obojicu i Bergkamp mi je duplo bolji.

Kluivert mi je bio toliko loš da nisam niti svih 10 utakmica odigrao s njim.

Imao sam osjećaj da igram s igračem manje kad je on bio u timu.

 A da onda prodam richarlisona 86 pa cu imati negdje oko 590k i ulozim u cet u neki icon i kasnije eventualno i zaradim ako necu biti zadovoljan. Jedino sto cu platit pun k za neku osrednju ikonu. NEda mi se vise ovako igrat a nemam dosta love da dovucem nesto znacajno a opet vise mi se neda stedjet. A osim ikone mi ne moze nista poboljsat tim.

 Stari nemoj si radit kluiverta jer kartica kurcu ne valja .ja sam ga imao na 10 tekmi loan i to je cisti uzas ..odigro sam s njim 6 tekmi nijedan gol ni asist.odma sam ga makno nisam ni odigro svih 10 s njim..pace mu je kao 89 meni se cini da je mandzo brzi od njega..okretan je ko teretni brod..rađe nemoj...

12 godina
offline
FIFA 19

Da li se zna koje će ikone doći u SBC-u?

Ima li negdje popis možda ili makar nagađanja?

Naime, imam neke coinse pa sam mislio neku ikonu ubost da mi ubije monotoniju igranja s jednim te istim igračima, a strah me da baš ta ikona ne bude u SBC-u jer bi joj onda cijena mogla prilično pasti.

Probao bih optimus Shearera ili Hernandeza - jednog od njih dvojice pikiram.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Da li se zna koje će ikone doći u SBC-u?

Ima li negdje popis možda ili makar nagađanja?

Naime, imam neke coinse pa sam mislio neku ikonu ubost da mi ubije monotoniju igranja s jednim te istim igračima, a strah me da baš ta ikona ne bude u SBC-u jer bi joj onda cijena mogla prilično pasti.

Probao bih optimus Shearera ili Hernandeza - jednog od njih dvojice pikiram.

Mene icone uopće ne privlače. Gledam ovih dana griezmanna i mbappea i nekako bi mi bio gušt igrati s ovim novim karticama. Neće ih više biti u packovima pa im možda niti cijena toliko ne padne. Zacrtao sam si koliko bih max dao za njih pa ako nalete uzet ću ih ako ne nalete nikome ništa. Ionako ne igram no ove dvije kartice bi mi vratile nakratko interes.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Mene icone uopće ne privlače. Gledam ovih dana griezmanna i mbappea i nekako bi mi bio gušt igrati s ovim novim karticama. Neće ih više biti u packovima pa im možda niti cijena toliko ne padne. Zacrtao sam si koliko bih max dao za njih pa ako nalete uzet ću ih ako ne nalete nikome ništa. Ionako ne igram no ove dvije kartice bi mi vratile nakratko interes.

A ni ja nisam načisto što bih ustvari htio.

Već dugo nisam nove igrače dodavao u ekipe pa mi je dosadilo lagano s jednim te istima stalno udarat.

Zato sam mislio nešto novo uzet da mi bude zanimljivije.

Ikona mi najviše odgovara jer imam jednu ekipu hibrid engleske, francuske i španjolske lige.

 

P.S.

Evo, kako sam i sumnjao... Shearer u SBC-u - a malo je falilo da ga popodne uzmem :)

Super, sad ga mogu prvo probat, a možda i besplatno složit ako bude dobar s untradable karticama.

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 19:06 (Skilledžija).
15 godina
online
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

A ni ja nisam načisto što bih ustvari htio.

Već dugo nisam nove igrače dodavao u ekipe pa mi je dosadilo lagano s jednim te istima stalno udarat.

Zato sam mislio nešto novo uzet da mi bude zanimljivije.

Ikona mi najviše odgovara jer imam jednu ekipu hibrid engleske, francuske i španjolske lige.

 

P.S.

Evo, kako sam i sumnjao... Shearer u SBC-u - a malo je falilo da ga popodne uzmem :)

Super, sad ga mogu prvo probat, a možda i besplatno složit ako bude dobar s untradable karticama.

Meni ta kartica bezveze izgleda i ne bi za nju dao 200k coinsa. Imam osjećaj da je trom i loš s loptom u nogama. Još k tome lošija noga 3* a skill 2*. Kada pogledam Rashforda 88 i Shearera nekako mi Rashford izgleda na papiru kao svemirski brod a jeftiniji je oko 200k coinsa. Inače imam Rashforda i meni je to jako jako dobra kartica. Vrtio sam te kartice i jednu si ostavio i u kombinaciji a aubom nemam razloga dalje tražiti na toj poziciji napadače. Ustvari momčad koju imam nemam razloga s bilo kojom karticom mijenjati. Jedino kako sam rekao volio bih probati ova dva francuza u formaciji 4-3-2-1. Čine mi se interesantne kartice. Griezmanna sam prije par godina imao na RF poziciji kada je isto tako izašla neka specijalna nabrijana kartica a mbappe s lijeve strane mogao bi biti jako dobar. Evo sada mu pala cijena. Pratim pa ću vidjeti.. Inače i danas karina u SBC. Nula bodova.

15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam danas prelomio, i očistio klub doslovno. Složio u pet do sedam još D.Villu prije nego istekne sbc, ranije Vidala i rasprodao sve do jednog igrača iz kluba a da išta vrijedi. Ostalo mi još 80 igrača sveukupno, sa prvom momčadi i rezervama, sve ostalo untradeablesi i kojekakakve glupe kartice koje sam dobio današnjim isprobavanjem - radio sam onaj 82-87sbc i slične repeatable gluposti, maksimum iz ne znam koliko pokušaja je 83 rated igrač. Zašto? Zato jer mi je bilo dosadno i općenito me fifa počela živcirat i išao sam vidit do koje krajnosti mogu batje u mozak, da im daš 20x po 10 gold igrača 77-83 rated, da bi dobio 82-83 JEDNOG untradeable igrača. Zakon. 

A imao sam sinoć 400 igrača

 

Sad ću si uzet opet proper lb-a i rb-a, i par cb-a za klupu 87+ i to je to, ništa me drugo ne zanima, kak koji paketić dođe, utrpat odmah u trenutni sbc ili prodat odmah. Nema šanse da se više zaj po tjedan dana sa prodajom pojedinih igrača, slažem puste sbc-ove za untradable igrače ispod 90 ratinga, a kamoli da im slažem sbc-ove za ikone. Aha, kak da ne, moj V.Junior je ikona za ikone, 280 tekmi, 230 golova.

Igram je tek 3mj (fifu19), al sam već izgubio živce za sve gluposti u njoj. Sad lagano s ovim timom igrat wl, sb i dr koliko mi se da i mir.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Meni ta kartica bezveze izgleda i ne bi za nju dao 200k coinsa. Imam osjećaj da je trom i loš s loptom u nogama. 

Prva utakmica 3 komada.

Prvi šut je falio, odnosno De Gea mu je skinuo mrtvaca, ali zato odmah iz kornera na prvoj sam ga u vugla pogodio i to je to.

To volim kod nove kartice, kad mi odmah zabije.

Nisam mu stavljao nikakve chem kartice jer sam ga uzeo na probu, ali čak i ovakav "gol" mi se ne čini pretrom.

 

Igrao sam s njim u formacijama 4-3-3 kao jedini ST i 4-2-2-2 s Ronaldom u paru.

Dobar je, sudjeluje u igri, otvara se, asistira puno, i za sada ne promašuje kao Bergkamp.

Još je dobar za ispucavanje lopte s golmanom na njega jer skoro svaku loptu prebaci kamo treba.

U svakom slučaju, bolji je od Kluiverta jer ta kartica je kao da igrate s igračem manje.

Možda ga i složim na kraju?

[19xx] 4ntraks
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zanimljivo izgleda Perisic, morati cu ga sloziti zbog patriotskih razloga a i taman ce upast u ekipu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Itani jako nahvalio Perišića.

Ako ga netko složi, molio bih da napiše dojmove jer se dvoumim.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Navukao sam mladjeg brata na fifu, prebacio mu na startu nekih 50k koinsa da pocne da radi one advanced sbc i league sbc, uglavnom klubove koji daju rare electrum pack. Juce je otvorio preko 30 paketa, dobio Bernarda Silvu MOTM, Eriksena, Suareza, Balea i De Geu.. Zanimljiviji mi je taj pocetak igre, mnogo razloga za igranje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Jel ima netko Luisa Suareza i kakav je??

Imam griezmana i inaki Williamsa super su kombinacija, no zaradilo se jučer na transferima, pa bih možda uzeo Suareza, jedino što me odbija zasada je ovaj sprint speed 75 salo? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Jel ima netko Luisa Suareza i kakav je??

Imam griezmana i inaki Williamsa super su kombinacija, no zaradilo se jučer na transferima, pa bih možda uzeo Suareza, jedino što me odbija zasada je ovaj sprint speed 75 salo? 

 Ja imam suareza plavog,dobio ga tamo kad su poceli oni paketici od lige prvaka.

Lik je stroj za golove,nezz koliko je plavi jaci od obicnog,mislim da je za 1 u statsima,stvarno je odlican.

U pocetku sam igrao 433 lazna devetka dok sam isprobava sta mi pase najvise tada je imao dosta asistencija,a posle kad sam poceo druge taktike igrat onda je poceo trpat.

Nisam tip koji iskotistava ove pizdarije pa ne znam kakav je za finese shot i time finishing,ali u 16m trpa svaku.

Radi njega i igram sa spanjolcima jer mi je bio untredable,a vridio je tada oko 900k,pa sam slagao ekipu oko njega.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 10:10 (hrka11).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Jel ima netko Luisa Suareza i kakav je??

Imam griezmana i inaki Williamsa super su kombinacija, no zaradilo se jučer na transferima, pa bih možda uzeo Suareza, jedino što me odbija zasada je ovaj sprint speed 75 salo? 

 Ja imam obicnog sukija i lik je zvijer...jak je i na driblingu a realizacija da ne pricam..imam s njim 75 utakmica 72 gola plus 25 asista..

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Navukao sam mladjeg brata na fifu, prebacio mu na startu nekih 50k koinsa da pocne da radi one advanced sbc i league sbc, uglavnom klubove koji daju rare electrum pack. Juce je otvorio preko 30 paketa, dobio Bernarda Silvu MOTM, Eriksena, Suareza, Balea i De Geu.. Zanimljiviji mi je taj pocetak igre, mnogo razloga za igranje.

 Poslao sam ti privtnu por imam pitanje pa ako mozes odg..

11 godina
offline
Re: FIFA 19
dinamozg95 kaže...
manipulator kaže...

Jel ima netko Luisa Suareza i kakav je??

Imam griezmana i inaki Williamsa super su kombinacija, no zaradilo se jučer na transferima, pa bih možda uzeo Suareza, jedino što me odbija zasada je ovaj sprint speed 75 salo? 

 Ja imam obicnog sukija i lik je zvijer...jak je i na driblingu a realizacija da ne pricam..imam s njim 75 utakmica 72 gola plus 25 asista..

 Ali sprint speed 75 ? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
dinamozg95 kaže...
manipulator kaže...

Jel ima netko Luisa Suareza i kakav je??

Imam griezmana i inaki Williamsa super su kombinacija, no zaradilo se jučer na transferima, pa bih možda uzeo Suareza, jedino što me odbija zasada je ovaj sprint speed 75 salo? 

 Ja imam obicnog sukija i lik je zvijer...jak je i na driblingu a realizacija da ne pricam..imam s njim 75 utakmica 72 gola plus 25 asista..

 Ali sprint speed 75 ? 

 Pace mu je 80..vjeruj neces pozalit s njim..duplo bolji od griezmana...

12 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
dinamozg95 kaže...
manipulator kaže...

Jel ima netko Luisa Suareza i kakav je??

Imam griezmana i inaki Williamsa super su kombinacija, no zaradilo se jučer na transferima, pa bih možda uzeo Suareza, jedino što me odbija zasada je ovaj sprint speed 75 salo? 

 Ja imam obicnog sukija i lik je zvijer...jak je i na driblingu a realizacija da ne pricam..imam s njim 75 utakmica 72 gola plus 25 asista..

 Ali sprint speed 75 ? 

 Kakve veze? Moj felipe Anderson 88 ne moze pobjec laporteu, jel to normalno?

Jedini igrace koje sam vidio da mogu pobjec obrani su Ronaldo ( oba ), Neymar i Salah... Ostalo je kurcina. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Kakve veze? Moj felipe Anderson 88 ne moze pobjec laporteu, jel to normalno?

Jedini igrace koje sam vidio da mogu pobjec obrani su Ronaldo ( oba ), Neymar i Salah... Ostalo je kurcina. 

 Bez brige ni moj auba, owen, sane, mane ni ostali nisu brzi od branica,a svi su na 99acc i sprint speed, jedino kad treba proc od lopte pobjec onda vidis svu raskos brzine i hunter chema.

 

 

Vise neznam cime da pritisnem X kad otvaram paketice, a da nesto izleti van. Mozda treba kurcem sta znas.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 20:03 (cicek).
12 godina
offline
FIFA 19

Od svih kartica koje sam imao priliku probati jedino je Neymar taj koji može pretrčati igrača.

Pretpostavljam da je to zato jer kad trči po boku, igra smatra da nije toliko opasan pa ga pusti naprijed :)

 

Jedanput sam u draftu igrao sa prime Maradonom - taj je k'o jebeni zvrk, brz i samo cik-cak slalom s njim - nitko ga ne može uovit.

Jedino, koliko se sjećam, drugo pouvrijeme ga nije bilo nigjde jer nije imao stamine.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

 Kakve veze? Moj felipe Anderson 88 ne moze pobjec laporteu, jel to normalno?

Jedini igrace koje sam vidio da mogu pobjec obrani su Ronaldo ( oba ), Neymar i Salah... Ostalo je kurcina. 

 Bez brige ni moj auba, owen, sane, mane ni ostali nisu brzi od branica,a svi su na 99acc i sprint speed, jedino kad treba proc od lopte pobjec onda vidis svu raskos brzine i hunter chema.

 

 

Vise neznam cime da pritisnem X kad otvaram paketice, a da nesto izleti van. Mozda treba kurcem sta znas.

Mene vise jebe neka povezanost i taj jebeni osjecaj da sam utrosio vrijeme u nista, pricam u vezi kartica. Da sam imalo normalan, prodal bi sve kaj imam... prodal coinse po cijenu bana i strpal u dzep kojih 300-400$. Sa druge strane, nadam se nekom usranom patchu da maknu taj drop back jer je fakat uzasno gledat da cak i u draftu ima imbecilcina koji to koriste. 

Neki dan upalim FIFU nakon 4-5 dana ne igranja. Posto mi se nista drugo ne igra, upalim draft. Slozim ekipicu, cak me i posere sa par ikona i TOTY. PRva tekma 4-0, druga tekma, majstor odozada dobije sve TOTY Marcelo, Ramos, Ferdinand, TOTY De Gea i desno je bil onaj de marcos IF. Ma kakvi tu proc... 3 kontre, 3-0, ciao bok. Ugasim plejku i sjetim se zakaj sam prestal igrat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 

 

Vise neznam cime da pritisnem X kad otvaram paketice, a da nesto izleti van. Mozda treba kurcem sta znas.

Mene je danas posralo. Uletio mi Vazquez. Ladno sam stavio 2200 coinsa u banku. Inače niti to ne dobijem u ovim sbc pa je ovo očiti napredak.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Itani jako nahvalio Perišića.

Ako ga netko složi, molio bih da napiše dojmove jer se dvoumim.

 Slozio sam ga ja i odlican je. Vrijedi tih coinsa.

Malo sam se bojao da ce biti "drven" pa sam mu dao marksman chem style i odlican je na lopti, brzo se okrece i brzo izvodi skillove.

Igrao mi je sredisnjeg cam-a i dominirao je, cak su mu i pasovi vrlo dobri. Predlazem da mu stavite "get in box for crosses" jer je odlican u igri glavom, ako ostane na skoku sa bekom gol je prakticki zagarantiran.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice