FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.218
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
ddjuroo92 kaže...

Opet gold 3 u vikend ligi 😂 krenem super 10-4 i onda pocinje me spajat sa prebolesnim ekipama i krecu porazi.,, jbga ☺ igrao sam sa ovom ekipom

 Moram priznat, jako zanimljiva ekipa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

Ovaj Fut championship je čisto sranje.. 0d 10 utakmica 1 pobjeda i 9 poraza .

Znaci svaki tim skoro ima po 6 i vise ikona u ekipi  gdje se moji igrači odbijaju od njihovih kao u fliperu nekom. 

Messi iako je brži od Davida Luiza jedno 65 puta ne može mu pobjeći  zato njegov Zlatan Ibrahimovic pobjegne mome Varaneu kao da Varane ima speed 20 a Ibra 100..

Iskren da budem ne sviđa mi se ovo sa tim karticama scream, tot, itd, ocjene većine igrača su nerealne i nema logike ni veze sa vezom .

 

 

U championshipu čim vodis, odjednom ne radi joystick piše kao da sam neaktivan i da će se igra prekinuti, mislim stvarno ? Vodim 3:1 u 15 minuti lika koji ima 7 ikona i još 4 kartice koja svaka od njih košta kao moj cijeli tim i onda odjednom ja ne igram ?

 

Pa se desi da se igra prekine na 4:0 ZA mene i ja kao prekinuo meč?

Žalosno . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Ovaj Fut championship je čisto sranje.. 0d 10 utakmica 1 pobjeda i 9 poraza .

Znaci svaki tim skoro ima po 6 i vise ikona u ekipi  gdje se moji igrači odbijaju od njihovih kao u fliperu nekom. 

Messi iako je brži od Davida Luiza jedno 65 puta ne može mu pobjeći  zato njegov Zlatan Ibrahimovic pobjegne mome Varaneu kao da Varane ima speed 20 a Ibra 100..

Iskren da budem ne sviđa mi se ovo sa tim karticama scream, tot, itd, ocjene većine igrača su nerealne i nema logike ni veze sa vezom .

 

 

U championshipu čim vodis, odjednom ne radi joystick piše kao da sam neaktivan i da će se igra prekinuti, mislim stvarno ? Vodim 3:1 u 15 minuti lika koji ima 7 ikona i još 4 kartice koja svaka od njih košta kao moj cijeli tim i onda odjednom ja ne igram ?

 

Pa se desi da se igra prekine na 4:0 ZA mene i ja kao prekinuo meč?

Žalosno . 

 Cheat. Košta ko svetog petra kajgana, za poljske, čehoslovačke i ruske debilčiće koji nemaju bleke o nogometu, al imaju para, prvo za kupit 6-7 ikona u tim, onda kad vide da i s njima puše kitu labudovu, onda kupe i čit koji aktiviraju kad vide da će glat popušit meč s tim silnim ikonama, mesijima i kylianima -.-

Dogodilo mi se već, pa sam tu pisao, pa išao poslije rovarit po netu o čemu se radi. Lik dizejbla tvoje kontrole, pa se igra sam sa sobom i zabavno mu je tak vjerovatno... Ti možeš samo requestat pauzu i tamo vidi čuda kontrole rade najnormalnije...

15 godina
offline
Re: FIFA 19
ddjuroo92 kaže...

Opet gold 3 u vikend ligi 😂 krenem super 10-4 i onda pocinje me spajat sa prebolesnim ekipama i krecu porazi.,, jbga ☺ igrao sam sa ovom ekipom

Super, kaj hoćeš.... Ja s ovom momčadi i u ovoj formaciji ne bih došao do 10 pobjeda. Stoperski par mi ne ulijeva povjerenje a bogami niti veza. Boateng u kreaciji je negdje jeben. Stoga, svaka ti čast na gold 3. 

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Meni se cesto znalo desiti da me izbaci pa protvnik igra protiv ai i ja dobijem nakraju. Evo trenutni team iako bas neigram bas... Vecinom samo sbc i malo trade kad imam vremena preko moba. Sheva je u igri ST a ibra cam

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 15:32 (CroVandal).
12 godina
offline
FIFA 19

Ova igra je toliko pokvarena da sama sebe zajebava.

Sad igram WL i zadnja minuta drugog produžetka se igra, ja vodim 2-1 i protivnik napada.

Iz prve roka sve do napadača i onda njemu u for gura loptu, ja ispred tog napadača s Nainggolanom, nema šanse da ovaj pređe Nanggolana jer ima više stamine i jači je igrač od njega, ali ja za svaki slučaj stisnem da ovaj izbije loptu, da se ne dogodi nešto glupo u režiji EA-a pa da mi lik izjednači u zadnjoj sekundi.

Što se događa u tom trenutku, Nanggolan koji je bio ispred svog igrača ukliže i izbije loptu, a sudac sudi penal.

Ne znam kako je moguće da je zakačio igrača ako je bio ispred njega cijelo vrijeme, ali ajde, naviko sam na FIFINE idiotarije pa sam samo slegnuo ramenima i pripremio se za penal.

Unaprijed sam odlučio da ću se baciti u desnu stranu, tj. golmanovu lijevu.

Tako i bi, on opali, ja gljivu skroz udesno - lopta ide po sredini, a Curtois stoji na mjestu i hvata loptu HAHAHAHAAHAHAHAHA

Pa jebo im pas mrtvu mater lopovsku, pokvarenu, zgličanu, degeneričnu.

Najpirje mi sudi nepostojeći penal, a onda ne hvata moje komande zato jer me zakinulo za penal, tj. ja sam MORAO pobijediti tu utakmicu.

 

BTW

Jučer sam puk'o k'o kokica i kontaktirao jebenog Prashanta.

Ja kužim da je njemu pun kurac svega, ali da pravi budalu od mene, e to mu neću dopustiti.

Znači, svaku vikend ligu ja imam najmanje jedan poraz tako da pobijedim utakmicu i kad treba obračunat pobjedu ja dobijem poruku da EA serveri nisu dostupni, izbaci me iz igre i kad uđem nazad dobijem poraz.

Ja to njemu lijepo objasnim + sve to potkrijepim sa 3 screenshota, a kreten mi odgovara kako je vikendom navala na internet, pocket lost, bendwith, pičke materine, da provjerim router i šta ti ja znam.

Na kraju mi pošalje mail gdje na 2 stranice objašnjava kako moram obrisati igru i valjda cijeli jebeni kompjuter s nekim EVO programom, sve instalirati, pičke materine.

Ja mu odgovorim da me to ne zanima, iternet mi radi k'o sat i da hoću da mi taj poraz pretvori u pobjedu.

On odgovara kako to ne bi bilo u redu prema ostalim igračima kad bi oni tvikali statistike.

Ja mu odgovaram, hvala na ničemu i ugasim chat.

Eto, to je politika EA... jebe se njima za čitere, servere, za pičke strinine - samo daj pare i STFU, a ako se buniš dobit ćeš kretenskog Prashanta (ma nije on kriv, al moram se na nekom iskalit) koji će te dodatno jebat u mozak.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Koju god ekipu imao dalje od gold 2 nejde..imao u napadu messija ili sureza ili na lw giggsa ili promesa tako svejedno..imao 16 -6 reko to je to do gold 1 dolazim sigurno..i onda odjednom 6 poraza za redom gadam samo stative i precke a i protivnici su bili dobri kaj je je...na kraju sam jedva doso do te 17 pobjede i ugasio..ostale 2 tekme koje nis ne znace mogu samo nekom dat win da si zabijem autogol i izadem...gold 2 realnost i bok...

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
ddjuroo92 kaže...

Opet gold 3 u vikend ligi 😂 krenem super 10-4 i onda pocinje me spajat sa prebolesnim ekipama i krecu porazi.,, jbga ☺ igrao sam sa ovom ekipom

Super, kaj hoćeš.... Ja s ovom momčadi i u ovoj formaciji ne bih došao do 10 pobjeda. Stoperski par mi ne ulijeva povjerenje a bogami niti veza. Boateng u kreaciji je negdje jeben. Stoga, svaka ti čast na gold 3. 

 Ova formacija je da mi svi budu na chemistry 10 a kad pocne tekma prebacujem se u 4231 

Pavard-Witsel-boateng-robertson
Goretzka-delaney
Sanchez-mata-alaba
Lukaku

 

Ili 41212

Pavard-Witsel-boateng-robertson
Delaney
Goretzka Alaba
Mata
Sanchez lukaku

13 godina
offline
Re: FIFA 19

Steta sto je nedjelja i nemam vise vremena za igrat dalje. Ako se uspijem sutra ustat oko 7-8 pa zavrsit, al sumnjam.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Kad će doći Squad Battles Rewards?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Sad je vec doslo, mislim da SB nagrade dolaze vec cim ti ono odbrojavanje do "new competition" dodje na 0.

Kovačić
13 godina
offline
FIFA 19

Upalio jučer FIFU nakon par mjeseci neigranja, odigrao par utakmica i deinstalirao. Jedsnostavno igrici fali neki vrag

Who bolan cares
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

Upalio jučer FIFU nakon par mjeseci neigranja, odigrao par utakmica i deinstalirao. Jedsnostavno igrici fali neki vrag

 Bas suprotno sama igrica je vrag

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
dejan1471 kaže...

Upalio jučer FIFU nakon par mjeseci neigranja, odigrao par utakmica i deinstalirao. Jedsnostavno igrici fali neki vrag

 Bas suprotno sama igrica je vrag

 Hahahah bas 😂😂😂

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Imam pitanje, nevezano uz pc već uz PS 4. Da li netko zna ako se igra fifa 19 dali ostaju igrači u fut modu u fifu 20 ako se prijavim na isti account te da li im se smanjuje/povećava kvaliteta? 

Null
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 22:29 (Atila 15).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Atila 15 kaže...

Imam pitanje, nevezano uz pc već uz PS 4. Da li netko zna ako se igra fifa 19 dali ostaju igrači u fut modu u fifu 20 ako se prijavim na isti account te da li im se smanjuje/povećava kvaliteta? 

 Ne ostaje ti nista u svakoj fifi pocinjes u futu ispocetka

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Atila 15 kaže...

Imam pitanje, nevezano uz pc već uz PS 4. Da li netko zna ako se igra fifa 19 dali ostaju igrači u fut modu u fifu 20 ako se prijavim na isti account te da li im se smanjuje/povećava kvaliteta? 

 Ne znam za kaj bi se igralo da ostane :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ko kaze da fifa nije realna??? U fifi bi bilo 0-3 za empoli..... 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
dinamozg95 kaže...

Ko kaze da fifa nije realna??? U fifi bi bilo 0-3 za empoli..... 

 Fifa nije realna ovo se desilo u jednoj od tisucu utakmica a u fifi je svaka druga utakmica takva

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Hahahahah onda ne vrijedi igrati xD

Null
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
dinamozg95 kaže...

Ko kaze da fifa nije realna??? U fifi bi bilo 0-3 za empoli..... 

 Fifa nije realna ovo se desilo u jednoj od tisucu utakmica a u fifi je svaka druga utakmica takva

 A bokte jebiga ak ne kuzis zaajebanciju i sarkazam...

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Atila 15 kaže...

Hahahahah onda ne vrijedi igrati xD

Da, baš je glupo. Inače u svakoj drugoj igri pri izlasku novog nastavka sve iz stare igre prebacuješ u novoizašlu. Zašto je u fifi drukčije?

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pozdrav,nov sam u fifi jel moze netko objasnit sta se tice obrane,kako igrati agresivnu obranu jel igraci su mi previse pasivni tj ne izlaze na protivnicke napadace,probao sve kocku,krug nista ne uspjeva jel ima nesto u postavkama ili sta???Na ps4 konzoli,bio bi zahvalan na svakoj pomoci

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2019 10:00 (God01father).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Kad se odbijaju nagrade od prošlog Fut championshipa?

Bio sam silver 2 i pisalo je nešto par tisuća coinsa i 3 paketa rare players?

 

Jel to u četvrtak ili? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Kad se odbijaju nagrade od prošlog Fut championshipa?

Bio sam silver 2 i pisalo je nešto par tisuća coinsa i 3 paketa rare players?

 

Jel to u četvrtak ili? 

 Od weekend lige i division rivalsa su ti nagrade uvijek cetvrtkom. Za division rivals u 8:00, a za weekend ligu u 9:00. Lp

Kovačić
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel se barem mogu prebaciti fut coinsi iz 19 u 20 ikako

Null
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Atila 15 kaže...

Jel se barem mogu prebaciti fut coinsi iz 19 u 20 ikako

 ne

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kako da uklopim Florenzija? Brutalna kartica.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
TStefan91 kaže...

Kako da uklopim Florenzija? Brutalna kartica.

Još jednu iconu na CB....

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
TStefan91 kaže...

Kako da uklopim Florenzija? Brutalna kartica.

Još jednu iconu na CB....

 Tako sam i mislio. Zelim da ingame stavim Zanettija na RB, a Florenzija na CDM, jedino me brine skok Zanettija, ali videcemo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice