FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.415
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 19

Kakvo smeće dobijem u ovim UCL packovima pa to je strašno. Nisam dobio karticu ratinga 80. Pa ja bih trebao otvoriti bar 300 packova pa da skupim momčad ratinga 83 da odigram onaj premium ucl sbc. Strašno kako me mrze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kakvo smeće dobijem u ovim UCL packovima pa to je strašno. Nisam dobio karticu ratinga 80. Pa ja bih trebao otvoriti bar 300 packova pa da skupim momčad ratinga 83 da odigram onaj premium ucl sbc. Strašno kako me mrze.

 Hahaha, i samom mi je bilo tako, 79 neki no name st najjača kartica u 10 pokušaja, al sam ja 99% otvarao iz web appa. Sinoć idem probat otvorit ove iz sqb i par tih ucl kombinacija al reko idem probat ingame da probam razbit bad luck, i dobijem 87 verattija ucl rare i totw pau lopeza koji mi sinoć u 10 tekmi dobio samo jedan gol, tako da curtois ode na tržište, dosadio mi je kvalitetno.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

 Hahaha, i samom mi je bilo tako, 79 neki no name st najjača kartica u 10 pokušaja, al sam ja 99% otvarao iz web appa. Sinoć idem probat otvorit ove iz sqb i par tih ucl kombinacija al reko idem probat ingame da probam razbit bad luck, i dobijem 87 verattija ucl rare i totw pau lopeza koji mi sinoć u 10 tekmi dobio samo jedan gol, tako da curtois ode na tržište, dosadio mi je kvalitetno.

Sve sam isprobao. Otvaram iz igre, s računala, moba, tableta, s tri različite internet veze. Ujutro, u podne, navečer, poslije ponoći. I ništa. Ne znam što bih još mogao isprobati? Gotovo je kraj igre i svejedno mi ništa ne daju.

12 godina
offline
FIFA 19

Svako malo nešto pečiraju, a ono najvažnije ne diraju.

Novi patch za PC:

 

Patch 1.13

FIFA Ultimate Team (FUT):

Made the following changes:

  • Changed the match outcomes of some disconnects in Division Rivals.
    • We will continue to monitor for any further required changes.

Addressed the following issues:

  • Being able to add multiple versions of the same Player Item to a Squad Building Challenge Squad through the FUT Transfer Market.

Visual/Presentation:
Made the following changes:

  • Updated the assets for the following Bayern Munich player starheads: Thiago, Kingsley Coman, Serge Gnabry, Mats Hummels, Joshua Kimmich, Robert Lewandowski, Javi Martinez, Robert Müller and Manuel Neuer.
  • Updates to the Houston Dynamo team kit.

Addressed the following issue:

  • Sometimes, longer EATV videos were not playing through to completion and were pausing mid-way through or restarting.
  • The in-match flags and banners for FC Cincinnati were displaying placeholder art.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Nece ni dirati gameplay jer je igrica vec mrtva to cuvaju za fifu20 pa da se mogu hvaliti kako su tu popravili stvari koje nisu mogli popraviti u 12 mjeseci fife 19 pa ce stvoriti neki novi problem i tako u krug kao uvijek sto rade

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Normalno da nece treba smanjiti utjecaj ai a odnosno momentuma tocno se vidi kad igra pomaze isto tako nekad ulazi sve u gol nekad nema sanse golmani na steroidima ili se pogada precka itd. U zadnje vrijeme me paketi bar idu dobio ucl gimeneza iz matchupa a nakoupovao barceloninih igraca tako da sam i tu zaradio... Ovaj van dijk 91 nije normalan znaci ostavim ga na automatici da ga ai vodi uzima lopte  blokira ima turbo kad treba nekoga stici ma nabolji cb u igri. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

 

  • Being able to add multiple versions of the same Player Item to a Squad Building Challenge Squad through the FUT Transfer Market.

Visual/Presentation:

 

E ovo me je nekidan u WL šokiralo.

Lik je imao istog igrača ali na različitim pozicijama u momčadi, cb i rb, onog glupastog švabu što je dolazio u svakom 2 packu...

Znači dobiješ Ibru onog superduper obrambenog i dobiješ onog šarenog u napadu, van dijka ST i CB,  i ko će te nadskočit ili pretrčat. Bullshit.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Moram napisati da me tekma citia i spursa dns podsjetila na wl gameplay xD kick off golovi i da nije bilo zalede u 90+ nego da je bila stativa bilo bi ko precrtan mec iz wl tamo na oko 17-18 pobjeda :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
Skilledžija kaže...

 

  • Being able to add multiple versions of the same Player Item to a Squad Building Challenge Squad through the FUT Transfer Market.

Visual/Presentation:

 

E ovo me je nekidan u WL šokiralo.

Lik je imao istog igrača ali na različitim pozicijama u momčadi, cb i rb, onog glupastog švabu što je dolazio u svakom 2 packu...

Znači dobiješ Ibru onog superduper obrambenog i dobiješ onog šarenog u napadu, van dijka ST i CB,  i ko će te nadskočit ili pretrčat. Bullshit.

 Mozes dodat u SBC a ne u svoj tim. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

Zadnja 2 dana  je bila blaga katastrofa..Pošto sam završio bio sve tekme sb, počeo sam samo rivals..imao sam španjolsku ekipu, sve najbolje igrače chm 100 i 88 jačina momčadi. Naravno onda je igra odlučila da se malo igra sa mojim živcima, gjde sam sa nekih 1120 bodova pao na 890 i u ligi 6 mislim. 

Znaci moji igrači suarez i Griezman su masali nemoguće, nisam ja, nego baš oni, jer prije 5 dana  sam takve golove (finese, voleye i glavom iz kornera sa Ramosom)  zabijao kao od šale a zadnja 2 dana nemos kurca pogodit..

A utakmica gdje sam ja vodio po 3 ili 4 0 pa na kraju bude x ili izgubim, sve radi jebenog scripting momentuma ea ..

Nakon puno poraza popizdio sam i jednostavno stavio cijelu momčad na marker jučer. 

Ovaj puta sam se odlučio za englesku verziju, još uvijek testiranje je u tijeku nekih igrača, ali ljudi koji onaj Kante, ma lik sam drži cijelu sredinu terena, jednostavno najjači cdm u igrici.. 

Od 10 utakmica 7 pobjeda, 2 poraza 1 x, ja zasada zadovoljan.. 

Da to nisam napravio, jednostavno bi odustao od igrice 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Zadnja 2 dana  je bila blaga katastrofa..Pošto sam završio bio sve tekme sb, počeo sam samo rivals..imao sam španjolsku ekipu, sve najbolje igrače chm 100 i 88 jačina momčadi. Naravno onda je igra odlučila da se malo igra sa mojim živcima, gjde sam sa nekih 1120 bodova pao na 890 i u ligi 6 mislim. 

Znaci moji igrači suarez i Griezman su masali nemoguće, nisam ja, nego baš oni, jer prije 5 dana  sam takve golove (finese, voleye i glavom iz kornera sa Ramosom)  zabijao kao od šale a zadnja 2 dana nemos kurca pogodit..

A utakmica gdje sam ja vodio po 3 ili 4 0 pa na kraju bude x ili izgubim, sve radi jebenog scripting momentuma ea ..

Nakon puno poraza popizdio sam i jednostavno stavio cijelu momčad na marker jučer. 

Ovaj puta sam se odlučio za englesku verziju, još uvijek testiranje je u tijeku nekih igrača, ali ljudi koji onaj Kante, ma lik sam drži cijelu sredinu terena, jednostavno najjači cdm u igrici.. 

Od 10 utakmica 7 pobjeda, 2 poraza 1 x, ja zasada zadovoljan.. 

Da to nisam napravio, jednostavno bi odustao od igrice 

 Stari pre ofenzivna ti je formacija

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 13:34 (dinamozg95).
10 godina
offline
FIFA 19

A gle, ovisi kako igraš i protiv koga igraš. Ja za vrijeme utakmice pormijenim po 2 ili 3 puta formaciju. Naredio sam si na custom tactics da počinjem sa ovom pod balanced, imam 352 za posjed i sredinu terena i 541 defanzivnu. 

Ovjde svjesno pustam protivniku sredinu  jer mi dodje na Kantea i Fellainija pored kojih teško može tko da prodjde,zasada je barem tako. Ako vidim da ne ide, da me dominira onda se prebacim na drugu formaciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Znaci sere me al bas u zadnje vrijeme u paketima ovaj ucl Premium potrosio 35k ostalo imao u klubu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Evo, riješio marquee i nisam dobio igrača vrijednog 1500 coinsa? Pa kakvog to ima smisla? Pa ne mogu me jebati iz tjedna u tjedan na suho?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Jesi rijesio ucl premium? Sve dobre kartice koje sam dobio u paketima su bile ucl. Dok obicni paketi nista posebno tu i tamo nesto al vecinom untradable za sbc dobro. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Jesi rijesio ucl premium? Sve dobre kartice koje sam dobio u paketima su bile ucl. Dok obicni paketi nista posebno tu i tamo nesto al vecinom untradable za sbc dobro. 

Nisam jer nemam 11 ucl rare kartica ratinga 83 a ne mislim ih kupovati da bi dobio neku bezveznu karticu kojom opet mogu obrisati dupe. TOTS je iza vrata i u principu mi te kartice sada ne trebaju, pogotovo jer ih ne mogu prodati. Prodao sam sve svoje kartice kaj su nekaj vrijedile i čekam tots.

12 godina
offline
FIFA 19

I, kaj ste povukli u FB SBC? Ja sam solidno i prosel sa Doumbiom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

I, kaj ste povukli u FB SBC? Ja sam solidno i prosel sa Doumbiom.

 Prodao sam sve 84 i 85 sto sam imao jer im vecina cijena dosegla maksimum nisam htio riskirati da dobijem Davida Luiza on je jedini flashback kojeg imam a i ne treba mi niti jedan flashback mozda jedino Ibra ali sanse su mi nikakve da njega dobijem a i znam da ce preko ljeta opet izbaciti te flashback kartice pa ces moci birati koga hoces tako je bilo prosle godine sa onim karticama koje se isto vracaju u proslost zaboravio sam kako su se zvale.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
jopis kaže...
Skilledžija kaže...

 

  • Being able to add multiple versions of the same Player Item to a Squad Building Challenge Squad through the FUT Transfer Market.

Visual/Presentation:

 

E ovo me je nekidan u WL šokiralo.

Lik je imao istog igrača ali na različitim pozicijama u momčadi, cb i rb, onog glupastog švabu što je dolazio u svakom 2 packu...

Znači dobiješ Ibru onog superduper obrambenog i dobiješ onog šarenog u napadu, van dijka ST i CB,  i ko će te nadskočit ili pretrčat. Bullshit.

 Mozes dodat u SBC a ne u svoj tim. 

 Pa jel čitaš šta pišem, lik je u rivalsima u timu imao ISTOG IGRAČA na cb i rb -.- Nije neki igrač, a sad jel bug neki il wtf, ali igrao sam protiv te ekipe/tog lika, pa sam napisao da za primjer recimo moš onda kad/ako te poseru kartice dobit ibru napadača i ibru cb-a i isto tako van dijka i razvaljivat u obrani i napadu...

12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
ISTOG IGRAČA na cb i rb -.- Nije neki igrač, a sad jel bug neki il wtf, ali igrao sam protiv te ekipe/tog lika

Nije u pitanju isti igrač jer je nemoguće imati dva ista igrača u ekipi.

Ovo što ti pišeš su blizanci Sven i Lars Bender - oba igraju za Bayer - jedan je CB, a drugi RB.

 

https://www.futbin.com/19/player/1028/Sven%20Bender/

 

https://www.futbin.com/19/player/1025/Lars%20Bender/

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.4.2019 23:21 (Skilledžija).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
jopis kaže...
ISTOG IGRAČA na cb i rb -.- Nije neki igrač, a sad jel bug neki il wtf, ali igrao sam protiv te ekipe/tog lika

Nije u pitanju isti igrač jer je nemoguće imati dva ista igrača u ekipi.

Ovo što ti pišeš su blizanci Sven i Lars Bender - oba igraju za Bayer - jedan je CB, a drugi RB.

 

https://www.futbin.com/19/player/1028/Sven%20Bender/

 

https://www.futbin.com/19/player/1025/Lars%20Bender/

 Lol, stvarno. Nisam uopće išao za tim da bi mogla bit takva kombinacija.

Tnx na objašnjenju.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19
Ljudi,da li da kupim Kantea sad dok je oko 200 k,toliko imam,ili ce padati jos cijena?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Zadnja 2 dana  je bila blaga katastrofa..Pošto sam završio bio sve tekme sb, počeo sam samo rivals..imao sam španjolsku ekipu, sve najbolje igrače chm 100 i 88 jačina momčadi. Naravno onda je igra odlučila da se malo igra sa mojim živcima, gjde sam sa nekih 1120 bodova pao na 890 i u ligi 6 mislim. 

Znaci moji igrači suarez i Griezman su masali nemoguće, nisam ja, nego baš oni, jer prije 5 dana  sam takve golove (finese, voleye i glavom iz kornera sa Ramosom)  zabijao kao od šale a zadnja 2 dana nemos kurca pogodit..

A utakmica gdje sam ja vodio po 3 ili 4 0 pa na kraju bude x ili izgubim, sve radi jebenog scripting momentuma ea ..

Nakon puno poraza popizdio sam i jednostavno stavio cijelu momčad na marker jučer. 

Ovaj puta sam se odlučio za englesku verziju, još uvijek testiranje je u tijeku nekih igrača, ali ljudi koji onaj Kante, ma lik sam drži cijelu sredinu terena, jednostavno najjači cdm u igrici.. 

Od 10 utakmica 7 pobjeda, 2 poraza 1 x, ja zasada zadovoljan.. 

Da to nisam napravio, jednostavno bi odustao od igrice 

 Stavis KDB umjesto Felainija .

10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
manipulator kaže...

Zadnja 2 dana  je bila blaga katastrofa..Pošto sam završio bio sve tekme sb, počeo sam samo rivals..imao sam španjolsku ekipu, sve najbolje igrače chm 100 i 88 jačina momčadi. Naravno onda je igra odlučila da se malo igra sa mojim živcima, gjde sam sa nekih 1120 bodova pao na 890 i u ligi 6 mislim. 

Znaci moji igrači suarez i Griezman su masali nemoguće, nisam ja, nego baš oni, jer prije 5 dana  sam takve golove (finese, voleye i glavom iz kornera sa Ramosom)  zabijao kao od šale a zadnja 2 dana nemos kurca pogodit..

A utakmica gdje sam ja vodio po 3 ili 4 0 pa na kraju bude x ili izgubim, sve radi jebenog scripting momentuma ea ..

Nakon puno poraza popizdio sam i jednostavno stavio cijelu momčad na marker jučer. 

Ovaj puta sam se odlučio za englesku verziju, još uvijek testiranje je u tijeku nekih igrača, ali ljudi koji onaj Kante, ma lik sam drži cijelu sredinu terena, jednostavno najjači cdm u igrici.. 

Od 10 utakmica 7 pobjeda, 2 poraza 1 x, ja zasada zadovoljan.. 

Da to nisam napravio, jednostavno bi odustao od igrice 

 Stavis KDB umjesto Felainija .

 Ma Fellainija sam prodao nakon jedne utakmice . Igram samo sam jednim cdm sada Kante.. Kevina De Brune sam imao nisam bio zadovoljan 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2019 9:02 (manipulator).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
Ljudi,da li da kupim Kantea sad dok je oko 200 k,toliko imam,ili ce padati jos cijena?

 Ja mislim da da, ali možeš ga i na bidobanju ovako ujutro u pecati za 170 k

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
goust78 kaže...
Ljudi,da li da kupim Kantea sad dok je oko 200 k,toliko imam,ili ce padati jos cijena?

 Ja mislim da da, ali možeš ga i na bidobanju ovako ujutro u pecati za 170 k

 Znam da mogu ali odose mi svi coinsi . jbg ,

Ne igram vise nikako pa nemam vise nista . :)

10 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
manipulator kaže...
goust78 kaže...
Ljudi,da li da kupim Kantea sad dok je oko 200 k,toliko imam,ili ce padati jos cijena?

 Ja mislim da da, ali možeš ga i na bidobanju ovako ujutro u pecati za 170 k

 Znam da mogu ali odose mi svi coinsi . jbg ,

Ne igram vise nikako pa nemam vise nista . :)

 Pa ako ne igras cekaj tots tada svim gold meta igracima pada cijena a i mozda ti se neki tots svidi ili ce ti trebati da rjesis sbc da dobijes tots karticu

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Pa ako ne igras cekaj tots tada svim gold meta igracima pada cijena a i mozda ti se neki tots svidi ili ce ti trebati da rjesis sbc da dobijes tots karticu

 To sam i mislio . :)

15 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Znam da mogu ali odose mi svi coinsi . jbg ,

Ne igram vise nikako pa nemam vise nista . :)

Dobro, ne igraš. To kužim ali ne kužim tko kupuje kartice a ne igra kada svaki dan gube na vrijednosti? Ja ne igram i sve sam prodao još prije dva tjedna. Nema smisla držati vrijedne kartice u klubu ako ne igraš. Ove godine totsi dolaze tjedan dana kadnije nego prošle godine. Stoga pad cijena može se očekivati početkom petog mjeseca. No da i igraš i da ti treba kante tko bi ga normalan kupovao u petak kada su kartice najskuplje? Kupiš ga u nedjelju poslije podne ili ponedjeljak ujutro.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

 Znam da mogu ali odose mi svi coinsi . jbg ,

Ne igram vise nikako pa nemam vise nista . :)

Dobro, ne igraš. To kužim ali ne kužim tko kupuje kartice a ne igra kada svaki dan gube na vrijednosti? Ja ne igram i sve sam prodao još prije dva tjedna. Nema smisla držati vrijedne kartice u klubu ako ne igraš. Ove godine totsi dolaze tjedan dana kadnije nego prošle godine. Stoga pad cijena može se očekivati početkom petog mjeseca. No da i igraš i da ti treba kante tko bi ga normalan kupovao u petak kada su kartice najskuplje? Kupiš ga u nedjelju poslije podne ili ponedjeljak ujutro.

 Prodao sam sve vrednije sto sam imao.Ostavio sam Aubu i Aguera i KDB koje sam platio papreno a sad su duplo pali tako da njih necu ni prodavati .

Nadam se da ce neki TOTY iz PL moci da se uzmu za 100-200 k. :)

Ako nista Kante mi ne gine .

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice