FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 874.591
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
Novi OP korneri,kaze Ovvy.
100% gol. ;)

 Ovo treba flegat i izbrisat sa youtuba. Jedan od imbecila sa kretenski tutorialima i hrana za idiotskim community da unisti igru do kraja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
goust78 kaže...
Novi OP korneri,kaze Ovvy.
100% gol. ;)

 Ovo treba flegat i izbrisat sa youtuba. Jedan od imbecila sa kretenski tutorialima i hrana za idiotskim community da unisti igru do kraja. 

 Igrica je unistena jos u desetom mjesecu a i ne bi rekao da su glavni krivci ti tutorijali jer ih je uvijek bilo pa su opet u starijim naslovima mogao vidjati razlicite stilove igre kod pojedinih igraca. Glavni krivac je EA i sva mrznja treba ici na njih oni svjesno svake godine izbacuju poluproizvod pun bugova i glitchev tako da bi sljedece godine mogli prodati naslov koji "popravlja" sve to ali stvori nove glitcheve i bugove i tako u krug. Trebamo dobiti jednu igru i onda se ta igra nadogradjuje i popravlja i tako bi dobili proizvod koji je stabilan i kvalitetan ali oni bi manje zaradjivali tako pa im se to ne isplati.

12 godina
offline
FIFA 19

Community je taj koji odlucuje.. Aon kao YouTuber sa ogromnim brojem subova ima utjecaja na to. Bacat te smrdljive OP tutorial samo steti igri. Nefano ne bude a budes imal hrpu debilna koji to rade. 

Pogledaj ovog aa9skillz... 15 videa je pčjunuo sa OMG!!! 194 draft, love the EA dick in my bald stupid ass. Mislim, kaj je to? Jebe se njemu za gameplay. To je sve stoka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Community je taj koji odlucuje.. Aon kao YouTuber sa ogromnim brojem subova ima utjecaja na to. Bacat te smrdljive OP tutorial samo steti igri. Nefano ne bude a budes imal hrpu debilna koji to rade. 

Pogledaj ovog aa9skillz... 15 videa je pčjunuo sa OMG!!! 194 draft, love the EA dick in my bald stupid ass. Mislim, kaj je to? Jebe se njemu za gameplay. To je sve stoka. 

 Ma ne mogu ja gledati tog aa9 jer je preodvratan stalno se dere u mikrofon kao stalno pod nekim hypom prica mrtav ozbiljan o igrici koja je cisto smece i šala od igrice. Jedino cjenim vizeha koji se ne fura na te fifa youtubere vec pokusavao igrati zabavno covjek je igrao WL sa timom golmana, sa broncama, sa svojim Dean Marneyom to volim gledati gdje ljudi se pokusavaju zabaviti a ne da im je jedini cilj pobjeda ma koliko god odvratno igrao. Ovvya sam odavno prestao gledati jer je on isto postao preodvratan jedino gledam krasia jer mi je presmijesan kad pizdi a i kad vidim sto mu igrica radi sam izgubim volju da je opet krenem igrat sto je meni odlicno jer se ne zivciram vise. Matthd ima one svoje fifa mitove sto mi je zanimljivo ostali njegov content ne gledam. Meni je zao sto nema vise ljudi poput vizeha ili ih ima ali nisu popularni on je jedini od tih vecih fifa youtubera koji se pokusava zabaviti.

 

Tutorijali nisu problem uvijek ih je bilo od kad sam poceo igrati igru ali opet nisu svi igrali tako. Kriv je EA jer pokusavaju od futa koji je trebao ostati zabavni dio fife oni od njega rade kompetetivni dio igre sto nema smisla i da nemas na yt tutorijala opet bi svi igrali isto jer bi gledali kako pro igraci igraju i onda bi ih samo kopirali uglavnom ne mozes zaustaviti da bolji igraci djele savjete o igrici na yt i twitchu. U svakoj igrici koja postoji imas neki tutorijal koji je netko napravio da bi naucio lose igrace bolje igrati. EA je krivac zbog navedenih razloga koje sam nabrojao u postu iznad oni trce samo za zaradom gledaju kako ce uzeti sto vise para od klinaca a boli ih briga za kvalitetu. Fifa 19 je doslovno napravljena za djecu do 10 godina hrpu sarenih napucanih kartica, gameplay je skroz strgan da me zaboli glava od gluposti jedino to mogu trpiti djeca do 10godina i odrasli ljudi koji nemaju pojma o nogometu koji ionako nemaju pojma sto se desava.

 

Community jest usran ali on je takav samo zato jer je EA previse toksican i stvara toksicno okruzenje i zato smo mi svi toksicni. Kad bi se EA promijenio i poceo praviti kvalitetnu nogometnu simulaciju, community bi se isto poceo polako mjenjati i vise ne bi bili toksicne zvijeri vec bi bili normalni igraci kao i u ostalim igrama sto igramo, da kad pobjedis budes sretan a ne bjesan jer si imao 25 udaraca i 3 gola koja si zabio u 80+minuti jer ti je tada igrica odlucila popustiti a protivnik 2 gola iz 2 udarca od cega je jedna lopta prosla kroz nogu tvog igraca a drugi gol je bio iz okreta sa 25m udaljnosti dok si ti do 80min pogodio 2 puta stativu sa 5m udaljenosti i kako da netko ostane nakon toga normalan kako da ne budemo toksicni kad igrica budi sve najgore u nama. EA je korijen svih problema i probleme treba rjesavati od korijena ovo sve ostalo je lisce problema koje je stvorio korijen.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Gledam na yt   JAYWOR1D  lika koji osvaja div. 1.  sa ovim timom.

Rekao bi covjek da ne igra nista posebno ali melje protivnike .

Sezonu isto osvoji 1. div. kad hoce . :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 14:29 (goust78).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Gledam na yt   JAYWOR1D  lika koji osvaja div. 1.  sa ovim timom.

Rekao bi covjek da ne igra nista posebno ali melje protivnike .

Sezonu isto osvoji 1. div. kad hoce . :)

 Tehnicki gledano iz perspektive FUTa, ekipa mu je OP :D :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 19

Za osvojeni draft 😂😂😂

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dal netko ima slican problem? Svi modovi rade ali u wikend ligu se ne mogu prijaviti.

 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Vjerojatno je prošla aktivacija za WL
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
ddjuroo92 kaže...

Dal netko ima slican problem? Svi modovi rade ali u wikend ligu se ne mogu prijaviti.

 Bez brige, opet greška kod njih. Već su se oglasili. Krasi cvili ko prasac da se ne može regati. Nisi jedini.

15 godina
offline
FIFA 19

EPL momčad godine

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Cijeli dan mi se igra nesto nogometno i premisljam se hocu,necu igrat znam da cu se nazivcirati znam da ce me izbaciti iz takta ali svejedno padnem popustim. Upalim igru krenem igrati ono sa gold englezima u online single matchu. Bila je 30min protivnik doda prejako i njegov rashford ne moze stici loptu ja izletavam sa Pickfordom da pokupim lagano loptu u ruke lopta prolazi ispod ili kroz mog pickforda i udje u gol i ja sam momentalno pukao i izasao iz igrice. Pa kakvo je to sranje kako oni mirne savjesti spavaju a napravili su ovakvo smece ja to ni ne mogu nazvati igrom jer to je uvreda za sve ostale igre koliko ovo sranje ima propusta. Jos sam zaboravio napomenuti da sam prije toga napravio odlicnu priliku gdje sam sa Rashfordom imao 1na1 i pogodio korner zastavicu i onda sam iz neke glupe akcije i odbijanca zabio gol nema logike.

 

Razmisljam o tome da krenem igrati neki stariji naslov mozda fifa 17 ili fifa 16 nezz, sto vi mislite jer ova fifa 19 je preveliko govno i ne igrivo je. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 16:03 (The_K).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

EPL momčad godine

 Po meni pogba ne zasluzuje tu biti u previse utakmica je bio prelos i nezainteresiran. Shvacam da tu nisu Hazard i Salah jer su oni obojica krila ali mislim da je David Silva zasluzi tu vise biti nego Pogba cak mozda i Eriksen ili Alli

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 

 

Razmisljam o tome da krenem igrati neki stariji naslov mozda fifa 17 ili fifa 16 nezz, sto vi mislite jer ova fifa 19 je preveliko govno i ne igrivo je. 

Ja sam prije par mjeseci probao odigrati po par tekmi od svih fifa koje su izašle na PS4. Dakle od fife 14. Jedino s njom nisam uspio odigrati online a sa svim ostalima bez problema. Kada probaš recimo fifu 16 pomisliš koliko si bio glup da si to mogao igrati? Znači svaka fifa unazad izgledala mi je kao materijal za film glup gluplji. Sinoć odigram marquee i dnevni sbc i standardno ne dobijem ništa. Pokrenem fifu 18 i bezveze počenm otvarati packove da vidim mogi li što dobiti u igri koja je stvar prošlosti. Potrošio sam 500k coinsa za neku IF 77 karticu i ruffiera 85. To je to. To su dvije najvrijednije kartice koje sam dobio u 500k coinsa. Jedna vrijedi 9800 coinsa ako je obrišem jer kome ću je prodati a drugu sam prodao za 5k coinsa. Nevjerojatno. Ne daju mi niti u igri koja je stvar prošlosti.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Po meni pogba ne zasluzuje tu biti u previse utakmica je bio prelos i nezainteresiran. Shvacam da tu nisu Hazard i Salah jer su oni obojica krila ali mislim da je David Silva zasluzi tu vise biti nego Pogba cak mozda i Eriksen ili Alli

Znači ovo je izbor svih igrača engleske lige koji su glasovali za momčad godine. Dakle, u momčadi je pogba jer su ga izabrali igrači a ne EA i to je ova dva dana najveći kamen spoticanja svih stručnih komentatora u engleskoj i cijele javnosti. Svi misle da pogba nije zaslužio i da je na njegovom mjestu trebao biti hazard kao ofenzivni vezni. Čak je i chelsea službeno reagirao i protestirao zašto je pogba unutra a nije hazard, igrač koji je sudjelovao u 28 golova u prvenstvu. Najviše od svih igrača lige. No nama igračima to je ok jer će tots kartica pogbe biti jebena. Ako se ne varam igrač godine u engleskoj je van dijk. Nema sumnje da će i ta kartica biti strašna. Ovako na prvu čini se da će englezi imati jako dobar tots.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
ddjuroo92 kaže...

Dal netko ima slican problem? Svi modovi rade ali u wikend ligu se ne mogu prijaviti.

 Bez brige, opet greška kod njih. Već su se oglasili. Krasi cvili ko prasac da se ne može regati. Nisi jedini.

 Movie hvala za info 👍

14 godina
offline
FIFA 19

Iz rare mega packa

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Preko koje se aplikacije na mobitelu može vidjeti svoja momčad ili prodaja igrača, otvaranje packova itd... ?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
mkexx kaže...

Preko koje se aplikacije na mobitelu može vidjeti svoja momčad ili prodaja igrača, otvaranje packova itd... ?

https://www.fifplay.com/fifa-19-companion-app/

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
FIFA 19

Hvala

 

LP

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Odigrao maloprije najbolju tekmu wl uopće do sad. Znači JEDINA tekma otkad igram wl, da lik ne prodaje neke nebulozne driblinge, ne puca finesse sa 40m i slične proljeve ove sasrane igre. Čisti nogomet i nadmudrivanje postavljanjem igrača u obrani. 2-2 do sredine drugog poluvremena, onda smo obojica prešli na attacking, pa su kontre i rekontre radile, zato je takav skor, ali tekma je bila vrh. Toliko presječenih lopti i isto tako toliko akcija i kombinacija odigranih...

Moj PC  
1 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Znaci kažem si ajd da odigram 1-2, i počnem WL tip stišće samo X, dode do 16M i O, i tako mi zabije 2 gola, i ja presing svih 11 u napadu, ali da, mos se jebat ali ne možeš proći njegovu obranu.. ubili su mi volju za igrom, juce iz zajebancije igro sezonu i to je vise zanimljivije od ovog smeća!! Majku im jebem!!
 
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Znaci kažem si ajd da odigram 1-2, i počnem WL tip stišće samo X, dode do 16M i O, i tako mi zabije 2 gola, i ja presing svih 11 u napadu, ali da, mos se jebat ali ne možeš proći njegovu obranu.. ubili su mi volju za igrom, juce iz zajebancije igro sezonu i to je vise zanimljivije od ovog smeća!! Majku im jebem!!

 Probaj bolje igrat

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Fifa 19 je i sluzbeno najveci kancer od svih fifa naslova.
Leo
 
0 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Protivnik me napada s Bellerinom i napravi laznjak, ja mu uzmem loptu s Albom koji nakon toga dobija epilepticni napad i gubi loptu, njegov Bellerin gurne loptu naprijed ,moj golman se baci, lopta mu prolazi ispod pazuha i naravno protivnik zabije na prazan gol. Klasicna fifa 19.
Leo
 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Dzem1234 kaže...
Fifa 19 je i sluzbeno najveci kancer od svih fifa naslova.

 Baš sam jučer kupio igru, bila je samo 20€ na Originu, a ima se za igrat do kraja 9. mjeseca, pa rekoh ajde da probam. Igram seasons online i ne djeluje mi igra uopće toliko loše. Uzmeš neku mid-tier ekipu tipa Wolfsburg i staviš u postavkama da te matcha samo sa sličnim ekipama po snazi i može se normalno igrati. FUT sam malo probao, ali to mi sad nema smisla igrati jer svi imaju neke zvjerske ekipe i nabijaju me ko kantu, a ni nemam neku veliku želju baš za FUTom.

 

Inače, nisam igrao fifu od 14 (ak ne računam par tekmi u demu od 19 koje sam odigrao u rujnu) i mogu reći da za usporedbu s tom igrom, dosta su stvari izbalansiranije, nisam primjetio da je nešto previše OP ko što su tad bili recimo ubačaji i korneri. A FUT je oduvijek bio iritantno sranje s nikakvim gameplayom, ali sva sreća postoje i drugi modovi u igri.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
DoctorEvil kaže...
Dzem1234 kaže...
Fifa 19 je i sluzbeno najveci kancer od svih fifa naslova.

 Baš sam jučer kupio igru, bila je samo 20€ na Originu, a ima se za igrat do kraja 9. mjeseca, pa rekoh ajde da probam. Igram seasons online i ne djeluje mi igra uopće toliko loše. Uzmeš neku mid-tier ekipu tipa Wolfsburg i staviš u postavkama da te matcha samo sa sličnim ekipama po snazi i može se normalno igrati. FUT sam malo probao, ali to mi sad nema smisla igrati jer svi imaju neke zvjerske ekipe i nabijaju me ko kantu, a ni nemam neku veliku želju baš za FUTom.

 

Inače, nisam igrao fifu od 14 (ak ne računam par tekmi u demu od 19 koje sam odigrao u rujnu) i mogu reći da za usporedbu s tom igrom, dosta su stvari izbalansiranije, nisam primjetio da je nešto previše OP ko što su tad bili recimo ubačaji i korneri. A FUT je oduvijek bio iritantno sranje s nikakvim gameplayom, ali sva sreća postoje i drugi modovi u igri.

 Season kao, mod bez, boostanih igraca i ostalog smeca koje FUT nudi je sasvim pristojan mod. Al jbg, fut je ono kaj prodaje igru, Panini naseg djetinjstva. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

U svakom modu na fifi je gameplay strgan ne samo u futu. Lako igrat u diviziji 10 i onda pricati kako je gameplay uredu i da uopce nije kao fut. Dodjite u prvu,drugu diviziju i vidjet ce te da je strgan gameplay igrica je prelosa i nema nikakvih razlika sto se tice modova. Cak i u pro clubsu je gameplay strgan naisao sam na tonu videa gdje se ljudi zale na slomljene stvari. Istina je ta da je gameplay zadnja stvar o kojem se brine u EA. Njima je najveci fokus fut mod i gledaju kako sto vise para pobrati u kratko vrijeme kako karticu sto bolje dizajnirati tako da se klinci navuku i potrose pare od svojih roditelja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Možda ne znam za ovo pravilo pa molim da mi netko objasni zašto je moj igrač, koji vodi loptu i gradi se, dobio prekršaj?!

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Igram draft. Napad - Prime Moments Del Piero, Prime Moments - Ronaldo, Ronaldo 98. Vezni red - Bentacur FFS, Modric TOTY i Prime Rijkaard. Prosetao se draftom. Kakvi kurcevi Jesusi, Ibrahimovici i ostalo... ova trojka naprijed ( jos sam uvodio 89 Balea umjesto Del Piera ) je show. Vezni red, trkacki nenadjebiv... kompletno sve kaj trebas. Kakav skill, kakav kurcevi trening i igranje po 4-5h dnevno da bi ulovio top 100 ili elite 1. Ulupas par soma dolara, slozis ekipu i samo seces kroz protivnike. 

 

Naravno, ekipa ne starta sa Ronaldom 98 i Modericem jer nebi imo chemistrya. 

 

U 4 tekme, zabio sam 23 gola, primio 3... iz ukupno, pazi ovo, 6 udaraca na moj gol. Jednostavno vezni red je sve pocistio, ako prije toga Braca Ronaldo nisu presjekli, uzeli u duelu ili nesto trece. Kakva komedija i u isto vrijeme gustanje u igri :D

 

EDIT. Za nagrade osvajanja drafta. Premium gold Pack i 2x Mega pack. Identicno od zadnji puta. hahahahhahah

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2019 0:38 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice