FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 870.904
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...

Cijeli tjedan lijepo lagano i bez sranja od ove sasrane igre igram rivalse, krene wl, kao da je grom pukao.

Sad već vidim u prvih 10 minuta utakmice jel se isplati igrat ili ne. Prekidam odmah i ne jebem više živu silu, boli me ona stvar za wl i skor i nagrade kad je igra za maloumne i retardirane balavce sa 5 ikona i 2 driblinga s kojim su bogovi igre.

U prvih 10 minuta tekme ako vam igrači sa 90+ passingom dodaju lopte drito u noge protivniku a ne 10 metara u lijevo gdje držite, i tako 5x, ili ako vam igrač sa 90+ finishingom u prvih 10 minuta unutar 16erca sam promaši cijeli gol ili gađa prečku 2x za redom, nemate šta igrat tekmu, samo će vas natrpat. Ako tekma krene normalno bez takvih sranja, onda igram, inače alt-tab, doviđenja. Žalosno je što se takva govna u rivalsima događaju 1 u 20-30 tekmi, a u wl se događaju 5x u 1 tekmi.

 Kad je igra besramno skriptirana. To jest da svatko dobije neki dio kolaca. Sad ovi koji ne zasluzuju ni mrvice su zadovoljniji od ovih koji misle da zavrijeduju vise, a oboje su na istom rangu zaslugom skripte. E taj pristup im pridobije vise ovih losijih igraca nego sto ovih boljih izgube. Uglavnom genijalna politika, puno je lakse pridobiti slabijeg igraca boljim nagradama nego izgubiti boljeg s slabijim nagradama. Zbig jednog jedinog razloga. Losiji igrac se nada cudu u boljim nagrada, znaci jaci grind, dok si bolji igrac i ovako i onako slozi tim kojeg zeli, mozda u nesto duze vremena nego je bilo prije al nema veze. Reklo bi se kruha i igara.

 Da, tak nekak. Zato sam smanjio živciranje i prekinem odmah u 10-15min ak vidim da me jebe u mozak i mir.

Vrh mi je bio jutros, 2 tekma wl odmah, frajer MENI ukliže, loptu vidio nije, moj mata pada, diže se, faul. Reko super. Kad ono, Mati žuti karton i frajeru faul na 20m od mog gola.... 5.a minuta igre. Extra. To mi je top situacija nakon onog suđenog ofsajda na MOJOJ polovici prošli vikend.

Ili kad mi 65 physique igrači nadskaču i odguruju barzaglia, companya, r.lukakua....

 Da, to se i meni dogadalo pa sam sve manje i manje igrao unatoc tome da sam imao tim koji sam zelio. Igra me jednostavno tjerala da prekinem igrat. I zivciralo me sto su tvrdili da je kod njih sve ok, a jasno ko dan bilo da nije, da bi onda rekli da su poboljsali responzivnost i servere. Tu mi je bilo jasno da su nas cijele godine guzili ko budale. Prije sam 30 tekmi wl spucao do nedjeljnog rucka, a ove godine se nisam mogao natjerati ni pola odigrat. Tu mi je bilo jasno da treba prodat igricu i kontrolere i sad sam miran.

10 godina
offline
FIFA 19

Ma fifa je jedino konstantna u tome sto je smece od igrice odigrao sam cetri utakmice sada u WL i u svakoj utakmici sam primio gol tako sto je lopta prosla kroz nogu mog igraca ili kroz suparnicku nogu tako da mu odlicno sjedne na drugu nogu. Jedan gol sam primio tako sto sam isao dodati lijevo sa svojim obranbenim igracem i moj igrac doda desno jer se tamo nalazio protivnicki igrac logicno i logicno primio sam gol kad mi se to desilo vise nisam mogao trpiti glupost pa sam je ugasio odmah. Ni neda mi se vise snimati te sve situacije kad ste sve vec to vidjeli izgleda samo EA smrdljivi to nije vidio pa zato nista ni ne popravljaju a igrica je vani vec dobrih 9 mjeseci a izgleda koda je radi tim od troje ljudi u podrumu sa budzetom od 100 eura

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Otkrivaju TOTS engleze po pozicijama počevši od alissona. Robertson izgleda jebeno.

 

https://totswatch.easports.com/

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 18:49 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dali se netko sjeca kada smo prosle godine dobili Premium players pack samo sa igracima iz lige koja taj tjedan ima TOTS igrace?

Dali je bilo na dan izlaska lige ili kasnije tokom tjedna?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

27 paketa - ubo 2 TOTSa ali iz Arapske lige 😁 untradable ali biti ce dobri za weekly objective da pojacaju ekipicu. 

Btw, Firminho izgleda urnebesno ali 700K hm,hm

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
shtifke kaže...

27 paketa - ubo 2 TOTSa ali iz Arapske lige 😁 untradable ali biti ce dobri za weekly objective da pojacaju ekipicu. 

Btw, Firminho izgleda urnebesno ali 700K hm,hm

Ja otvorio 21 jebačkih paketa (3 ona 24 rare players) i samo u jednom mega packu dobio walkout i u njemu dva TOTS-a također iz arapske lige, isto untradable.

Ovo ostalo par igrača 84 - katastrofa.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 19

Ja otvorio 36 packova od toga 18 rare mega packova, ostalo rare player packovi i nešto običnih packova. Dobio 4 tots kartice. Tri saudijca i edersona. Svi zajedno ne vrijede 300k coinsa. No uzeo sam dva robertsona po 560k i sada ih frknuo po 665k coinsa te jednog laportea kojeg sam uzeo za 290k a sad ga prodao za 360k coinsa. Gledam eriksena za 750k i bio sam neodlučan. Brzo svi nestali s marketa te im povisili odmah max cijenu sa 800k na preko milju. Naravno, ode kartica preko milje. Uzeo i alissona za 300k ali on je pljuga. Cijena mu ostala tolika i lagano će padati kako stoje stvari.

 

Sve u svemu lijepo zaradio i sada čekam kraj vikenda da padne cijena karticama. U packovima nisam dobio bog zna što.  Par 84 kartica, manolasa, kompanya i iniestu. Ostalo za zaborav. Usput sam ulovio par if kartica na marketu po bagateli te neke standardne rare kartice s kojima inače trgujem. Sve u svemu skoro 4 sata borbe s marketom, taman dovoljno vremena da se posvađam sa ženom jeržona i dalje ne kuži kakvi jebeni totsi su u petak navečer nju sterali na rezervni televizor. Za danas dista...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

A nitko ne komentira najdebilnije weekly objective ikad. Do sad su bili glupi, al sad su abnormalno glupi. Kakvi saudijci, kakvi asistovi sa engleskim obrambenim igračima, kakvi bakrači pobogu, ko će im to rješavat?

 

Cijena za složit firminha je isto tragikomedija na grčki način, da dva 87 rated tima i jedan 86+totw igrači, lol, za tu cifru maltene biraš između većine ikona.

EA d.e.b.i.l.i.

Do sad sam s veseljem rješavao weekly objective i sbc-ove, sad odustajem. Igrat po malo dok ne jebe, kad krene srat, altf4 i igrat tetris.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja uzeo Van Dijka, Wijnalduma, TAA da ih isprobam odigrao 2 utakmice u ovoj kaljuži koju EA naziva igrom i odmah ih i prodao, najsmjesnija je stvar sto nisam ni coinse izgubio, a da sam sacekao kojih pola sata jos cak bi nesti coinsa i "zaradio".

Mogu oni dat 99 rated kartice svima no dok je gameplay najslicniji aparatima za kockanje nema smisla gubiti vrijeme.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Koja jebena tuga od objectivsa to nije normalno. Pa kako ih nije jebena sramota staviti 50k pack kao nagrada za kompletiranje onog rugla od objectivsa. Pa jebem im majku usranu skrtu, koju te picku materinu kosta jedan Ultimate pack za ono. Ko ce se ic nadjebavat u Rivalsima za ona sranja, to moras bit bolestan. Mislio sam ganjat baby ikonu, al necu ni to.

 

Krenem wl popodne 3-0. Milina, dodem s treninga, opaaa... 3-3. 3 poraza gutnem iz nicega. 2 puta mi majstori uvode Ibrahimovica 2 puta pobjeduju u 90min. Nabacivanja dok ne zabije. Jebem im sjeme i takvoj igri. Kako sam znao da ce bit NoobFest kad dode ovo sa TOTSima. Al uvijek se nadam kak ce community dox k sebi, al nrma sanse... Stoka je to, antrax bi jeli samo da pobijede. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
FIFA 19

Evo, protiv ovakvih ekipa mene spaja u 25 od 30 tekmi wl.

I to su u 99% slučajeva moroni koji nemaju veze s vezom o igri, nego im je sve što znaju napravit ona 2 debilna driblinga gdje je jedini način da im uzmeš loptu faul, ili nabijat po krilima na neke 90+ pace igrače dok su moji sa 95 pace ko da imaju 65 protiv takvih ekipa.

Gubim smisao igranja ove retardacije lagano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Objektivi su koma ali fut swap cu rijesiti onaj sa flashback igracem mi nije problem jel mi ibra ionako zabije skoro svaku tekmu. Otvorio 5 paketa dobio 83 rated saudijca

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Nije mi vrag dao mira, išao sad riješit Vieiru do kraja.

Ostalo mi 87, 85 i 84 ekipe za složit.

I dobijem još 2 TOTS-a, ali ovaj put iz engleske lige :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Najs luck. Ja sam dobio 79 rated rare nekog defendera iz pi.. materi.. od države za zadnji mega pack otvoren večeras.

I upravo kvitao 11-u tekmu wl za redom. No sikiriki. Kad mata 89 -sarabia 89 -villa 92 ne mogu spojit 3 dodavanja u 10 tekmi i kad villa 10 tekmi za redom unutar 16erca pogađa stative 10 od 10, znam ko koga jebe, a ko je jebena stranka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam imao spremno 41 pack i otvario sam ih 19 komada. U prvih 17 komada najbolje sto sam dobio je tri 82 rating igraca i onda u 18 paketu ja dobijem witsela koji je untradable i onda otvorim sljedeci untradable pack i opet dobijem witsela i sad sam stao sa otvaranjem zbog toga jer ne zelim discardati 85 rating karticu i sada cekam neki sbc da ga stavim i onda cu nastaviti sa nesretnim otvaranjem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja sam imao spremno 41 pack i otvario sam ih 19 komada. U prvih 17 komada najbolje sto sam dobio je tri 82 rating igraca i onda u 18 paketu ja dobijem witsela koji je untradable i onda otvorim sljedeci untradable pack i opet dobijem witsela i sad sam stao sa otvaranjem zbog toga jer ne zelim discardati 85 rating karticu i sada cekam neki sbc da ga stavim i onda cu nastaviti sa nesretnim otvaranjem. 

 Ja sad prije posla išao složit marquee sbc, i dobijem 86 Chiellinia u nekom bezveznom packu, u svim ostalima max 82.

Ajd ovaj glavonja će se bar dobro uklopit sa 90 Barzagliem u obrani, a lukaku na klupu, pa ćemo vidjet kak bu to išlo, jer vidim ovih dana da ocjene nemaju veze s vezom.

10 godina
offline
FIFA 19

A ovo sa objektivima sto su napravili je fakat bezobrazno moras zabiti sa flashback igracem ajde da mozemo kupiti te igrace ali ne mozemo ajde da ima neki isplativi sbc gdje dobijes flashback igraca ali nema samo ima onaj firmino koji kosta skoro milju coinsa sto je neisplativo. Ja jedino imam flashback David Luiza i izgleda da cu morati forsirati kornere da sa njime to rijesim. Jedino ne kuzim ovaj dio assist using a premier league defender, hoce li se meni racunati ako ja asistiram sa Alonsom on je LB i stavio bi ga da mi izvodi kornere. Ne znam da li EA racuna pod defender LB i RB ili samo racunaju CB poziciju

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ne znam da li EA racuna pod defender LB i RB ili samo racunaju CB poziciju

Računa LB i RB.

Ja odradio 3/5 - dva asista Alonso i jedan Valencia, ali muka Isusova je to za odradit.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Ako odradim Firmina, i rijesim te tri tekme za 3 gola, oce mi to brojati ili neće?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Ako odradim Firmina, i rijesim te tri tekme za 3 gola, oce mi to brojati ili neće?

 Hoce ali ne isplati ti se raditi firmina jer njegov sbc vrijedi 750k na ps4 i 970k na PC ne znam na cemu igras pa sam naveo oba dvoje. Uglavnom ti ako skupis 14 swap igraca tebi suarez ili neka ikona ne mogu vratiti coinse koje si ulozio u firmina a po meni je glupo firmina uzimati jer mozes uzeti bolje napadace ili CAM igrace od njega za manje coinse jedino ti se iplati ako volis Firmina kao igraca i zelis igrati sa njime onda napravi njegov sbc.

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Ne ne, krivo si me shvatio :) mislio sam na ovaj di je on 3 ili koliko već utakmica "loan" igrač, tih 700 i nemam u klubu, a i da prodam sta imam nebih skupio 200K za jedan od tri zahtjeva :D
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Al je gameplay tesko smece frajer pukne tri puta sa 35m i sva tri puta zabije onaj moj cech je izgleda koda nikad u svom zivotu nije branio znaci kad netko pukne i zabije ti onda trebas poceti ocekivati udarce iz daljine ali moj cech to ne ocekuje na kraju sam morao izaci sa alt+f4 jer ja to vise nisam mogao gledati tu sramotu ja se mucim sa njegovim golmanom u petercu da zabijem jebeni gol a moj protivnik samo iz kick offa zvizne sa figom sa 35m i ode lopta u gol eto nogomet je tako jednostavan samo treba pucati sa 35m ne treba se muciti sa kreiranjem igre kad se samo moze pucati iz prve iz velikih udaljenosti. A utakmice prije toga sam isto primao tupave golove tipa protivnik zvizne loptu iz prve sa 30m i lopta se odbije od mog golmana i onda dodje drugi napadac i samo pospremi loptu.

 

Jebo ih taj skill gap doslovno ga nema a tako je jednostavno ga stvoriti. Trebaju samo stvoriti kompetetivni dio igrice i onda u tom kompetetivnom dijelu igre stave obavezno koristenje manual postavki tako bi ljudi morali sami nauciti ciljati bez pomoci AI-a. A i pomoglo bi to da pucanja iz prve nerfaju do poda nema smisla da netko zvizne loptu savrseno iz prve koja mu je dolazila sledja sa 30m a da onaj koji se namjesta na udarac u protivnickom sesnaestercu promasi cijeli gol i trebali bi nerfati dodavanja iz prve ne toliko kao pucanje iz prve. Isto nema smisla da mozes samo tapkati X X X i tvoji igraci se dodavaju savrseno iz prve i ti se vec nadjes pred protivnickim golom, treba staviti da kada primis loptu i onda dodas da to dodavanje bude preciznije nego ono sto se desilo iz prve. Da se to sve sredi skill gap bi bio veci jer bi morao kombinirati i misliti da bi zabio gol a ne oslanjati se na AI da ti pomogne pa sto bude a ne oni se sjetili staviti TF da "povecaju" skill gap samo su ga smanjili jer nije skill udarac vec je skill sve prije udarca kako si kreirao akciju i nasao se pred golom. A i da ne pricam dalje o tupavim odbijancima gdje postoje situacije da uzmes loptu tri puta a lopta se svaki put odbije nazad protivniku.

Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Ne ne, krivo si me shvatio :) mislio sam na ovaj di je on 3 ili koliko već utakmica "loan" igrač, tih 700 i nemam u klubu, a i da prodam sta imam nebih skupio 200K za jedan od tri zahtjeva :D

 Bude ti se racunalo, dobro si se sjetio da izvrsis sa loan igracem

12 godina
offline
FIFA 19

Jebo mene svatko ako ja razumijem ovog FB Ibrahimovica. Jel moguce da je covjek tolika prevaga na terenu, to nije normalno. La croqueta do gola i da pukne nosom to je gol. Izgubim od frajera 6-3, lik jedino kaj radi je cross sa socratesom i gol. Ako nije u poziciji za crossing, namjerno nabija iz mrtvog kuta da bude korner i lagano na Ibru. Ono kaj je najbolje od svega, ja selektiram nestu... u toku ubacaja igra odluci da ipak Nesta nije dobar odabir i odabire jebenog Kantea... naravno, Ibra se samo nakloni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Nije mi vrag dao mira, išao sad riješit Vieiru do kraja.

Ostalo mi 87, 85 i 84 ekipe za složit.

I dobijem još 2 TOTS-a, ali ovaj put iz engleske lige :)

Stvarno lijepu ekipicu si slozio. Ako se ne varam ti uopce nisi trejdao, to je samo od igranja jel?

 

Inace otisao sam igrat ono smece od squad battlea i u 8 tekmi danas uspio nekako se izasistirat za TOTS 88 Ricea.

Djeluje mi jako zanimljivo, mozda malo fali stamine za cdm ali ide lagano u prvih 11 umjesto makelelea kojeg sam prodao.

Zasad sam na ovoj ekipi, skupljam za neku ikonu a razmisljam ocu napravit flashback firmina, imam 88 karticu ali ova bi sigurno bila upgrade.

 

10 godina
offline
FIFA 19

Jebeno smece ja to nemogu vise igrati nemogu igrati a da se ne zivciram igram protiv lika koji nema pojma ja sam u prvih 15 minuta igre stvorio 4 prilike 1na1 alo 4 prilike 1na1 i njegov golman mi sve obrani. U 25m uspijem izletiti sa dva igraca 1na1 i uspijem jedva pospremiti loptu u prazan gol odmah poslije toga mu zabijem drugi gol isto 1na1. Onda krece preobrat frajer iz kick offa razvali sa 30metara ja mu to blokiram ali lopta se odbije njegovom drugom igracu koji sa 20m iz prve zabija gol. Ja stvorim jos 3 prilike 1na1 ono njegovo govno sve brani.U 45minuti on uspije doci do mog sesnaesterca ja mu pokupim loptu sa luizom i idem je ispucati van odmah jer je 45minuta riskantna minuta i moj luiz napuca u glavu njegovog napadaca i lopta se odbije do njegovog drugog igraca i ovaj samo raspuca iz prve sa ruba sesnaesterca i zabije gol. Tako jednostavno samo odbijanac i bum kocka nikakvo znanje mu nije trebalo. A frajer nema pojma stalno curi, igraci mu ispadaju tako mu je lako doci 1na1 ali ga jebena igrica svaki put spasi jer bi bilo neposteno da on izgubi tako lako. Izasao sam odmah kad mi je zabio drugi gol jer ja jednostavno necu i nemogu se zivcirati najvjerojatnije bi poslije igrica popustila i dala bi mi da pobjedi ali ja nemam zivaca da to docekam ja zelim odmah biti nagradjen ako sam ja napravio 7 puta 1na1 onda bi trebao bar 4 puta zabiti smrdljivi gol a ne da ja ne mogu ni izbiti loptu u zrak a on moze pucati iz prve i zabijati a ja ni zrak ne mogu pogoditi vec protivnika u glavu. Kakva je to logika sto je to.

Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
razlika Juce i danas nebo i zemlja.

Znaci prva prikazuje kakvi su mi juce igrači dolazili, a druga slika je danas. Pa mi ti reci kako je to moguće, 9/20
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Deadeye kaže...

Stvarno lijepu ekipicu si slozio. Ako se ne varam ti uopce nisi trejdao, to je samo od igranja jel?

Igranje + SBC, ali ove godine me sere u packovima jako.

Dobio sam 3 ikone i sve sam ti s tim rekao.

Zanimljivo da su sve tri ikone bile prime - Socrates, Nedved i Zanetti - ovaj zadnji je jedini bio tradable i zbog njega sam Ronalda kupio vrlo brzo.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 19

4-1 u WL, a ova zadnja što sam sad završio infarktna tekma.

Tip povede 2-0 iz 2 odbijanca, prvi gol pucao iz daljine, odbije se od bloka i padne njegovom na nogu.

Drugi gol, tuče sa 16m u Chielinija pun šut, a lopta umjesto da ode u tri pičke materine, odbije se nazad njemu na nogu 2-0.

Ja stisnem i do poluvremena mu izjednačim

Drugo poluvrijeme preslika prvog - opet on šutira iz pizde materine, opet odbijanac i tako mi zavalja još 2 komada za 2-4.

Inače kad mi tako dvaput naprave razliku pucam po šavovima, ali ovaj put sam imao neki osjećaj da ga mogu stići i stisnem ono govno za presing i opsjedam mu gol k'o roj bijesnih osa.

Zabijem mu Ronaldom iz kornera za 3-4 - igrala se otprilike 80'.

I onda dođe 93' njegovi bez grama stamine, moji ludi, k'o na kokainu trče po terenu i doturim loptu Perišiću, ovaj opali, odbije se od Van Dyka i 4-4.

Prvi produžetak - moji na pola stamine, njegovi na 0 - lagano u prva dva napada 6-4 - dečko fino stisne ALT+F4 - hvala lijepo, bilo mi je ugodno igrati se s tobom :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Je li netko slagao prime gullita? Onako od oka sam računao, sve zajedno bi me došlo oko 3.6 milijuna. Nekako mi je to puno za dati. Neću s njim biti bolji, jedino neki gušt.. No i frustracija kada me netko natovari pa se onako sprda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice