FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.378
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kaj mi igramo i zbog čega gubimo razum, to nije normalno. Lika ne cijenim ali video klip pokazuje svu jad ove igre.

 

https://m.youtube.com/watch?v=OZELVCUprX4

 Lik ima toliko los content da to nije normalno. Fifa youtuber a kurac je.

 

Ne znam jeste primijetili da u nekin trenucima jednsotavno ne mozete protivniku uzeti loptu. Kao da oko tog igraca postoji neki force field koji ti neda pric igracu.

Jucer na nekih 25m od mojeg gola, napadam protivnickog igraca s TOTS Wijnaldumom. Prilazim mu, a Wijnaldum se odbija od zraka. On gura dubinsku, Kante radi standing tackle tocno onako kak treba da mu prode kroz noge. Naravno, posisam gol 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Kaj mi igramo i zbog čega gubimo razum, to nije normalno. Lika ne cijenim ali video klip pokazuje svu jad ove igre.

 

https://m.youtube.com/watch?v=OZELVCUprX4

 Lik ima toliko los content da to nije normalno. Fifa youtuber a kurac je.

 

Ne znam jeste primijetili da u nekin trenucima jednsotavno ne mozete protivniku uzeti loptu. Kao da oko tog igraca postoji neki force field koji ti neda pric igracu.

Jucer na nekih 25m od mojeg gola, napadam protivnickog igraca s TOTS Wijnaldumom. Prilazim mu, a Wijnaldum se odbija od zraka. On gura dubinsku, Kante radi standing tackle tocno onako kak treba da mu prode kroz noge. Naravno, posisam gol 

 Normalno pa ja stisnem sa 93 rated van dijkom tackle on se odbije od igraca ili ne napravi nista i pusti ga da puca i onda ako nije gol on napravi penal. Mislim da se doslovno treba borit protiv Skripte znaci kad vidis da nece promjeniti cijeli team i onda igra opet proradi i tako u krug. Znam jos prosle godine kad sam slozio dinamo iz zezancije i dobijem 8 tekmi za redom na wl sna njima protiv op ekipa a sa glavnim nisam mogao nista. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 19

Jucer vodim 3-2 87min. Njrgov korner, izbijam loptu i ona dolazi do mog Felipe Andersona... Krenem u kontru i sudac fucka faul. Faul je napravio moj AI na jedno 23m od gola. Lik namjesta, pukne 3-3. Do kraja produzetaka jedva izvucem penale. Da bi na kraju dobil tekmu. 

 

Nije mi jasno zasto se to sve cesce dogada, da moj igrac kojeg uopce ne kontroliram napravi faul... Uostalom, zasto ovaj to fucka, nema logike nikakve. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Di je the_k nije dugo plakao i srao protiv igre? Inace je tu svakih 8-9sati s novim postom od 13 redova protiv igre.naravno svaki put isto znacenje sa malo drugacijim izmisljenim dogadajima i scenarijem..i normalno pretjerivanje ×5..

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
dinamozg95 kaže...

Di je the_k nije dugo plakao i srao protiv igre? Inace je tu svakih 8-9sati s novim postom od 13 redova protiv igre.naravno svaki put isto znacenje sa malo drugacijim izmisljenim dogadajima i scenarijem..i normalno pretjerivanje ×5..

 Ja ne serem protiv igre, ja pricam istinu u vezi igre. Mozes pogledati ovaj video i jos ostalih 20 komada na mojem kanalu. Ja ne pretjerujem vec EA pretjeruje sa svojim sranjima oni da su napravili pristojnu igricu bez tolike kolicine sranja ja ne bi imao sto pricati negativno a i ovaj tvoj komentar bi imao neko znacenje da se takve stvari nisu svima nama desile vise puta. Problem ove igrice je sto se takve stvari ne desavaju jednom u 50 utakmica vec se desavaju svaku utakmicu ili svaku drugu utakmicu. Ove godine je skripta najocitija i kod toliko materijala iz ove grupe od toliko materijala sa youtubea ti si i dalje slijep??? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
dinamozg95 kaže...

Di je the_k nije dugo plakao i srao protiv igre? Inace je tu svakih 8-9sati s novim postom od 13 redova protiv igre.naravno svaki put isto znacenje sa malo drugacijim izmisljenim dogadajima i scenarijem..i normalno pretjerivanje ×5..

 Ja ne serem protiv igre, ja pricam istinu u vezi igre. Mozes pogledati ovaj video i jos ostalih 20 komada na mojem kanalu. Ja ne pretjerujem vec EA pretjeruje sa svojim sranjima oni da su napravili pristojnu igricu bez tolike kolicine sranja ja ne bi imao sto pricati negativno a i ovaj tvoj komentar bi imao neko znacenje da se takve stvari nisu svima nama desile vise puta. Problem ove igrice je sto se takve stvari ne desavaju jednom u 50 utakmica vec se desavaju svaku utakmicu ili svaku drugu utakmicu. Ove godine je skripta najocitija i kod toliko materijala iz ove grupe od toliko materijala sa youtubea ti si i dalje slijep??? 

 Meni se takve stvari ne desavaju cesto..u prvih 10 min utakmice skuzim jesam bolji od protivnika ili losiji i znam dal cu dobit il izgubit..igra je jednostavna po meni ako si bolji pobjedit ces ako nisi neces ...mozda 1 od 10 tekmi se desi da fulas cuda a protivnik zabije iz 3 suta 2 gola...al bas svaku drugu da se to desava nebi reko...kako onda opravdavas to da su uvijek skoro isti ljudi u top 100? Po tvom ako igra poklanja onda bi nekad neko ko je inace u elite 2 ili 3 bio u top 100 al ja vidim uvijek iste medu top 100 tak da ti prica ne drzi vodu...

13 godina
offline
Re: FIFA 19

Dosta Fife za mene. Imam ekipu od nekih 1m coinsa i oko 900 igraca u clubu sa ostalim glupostima. Div 3 trenutno, a seasons mislim isto Div 3. Ako je netko zainteresiran nek se javi na PM. Na accu ima jos fifa 16, 17 i 18. Ako imate pitanja opet PM.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 13:46 (JohnnyBlaze).
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Onda ti imas srece evo primjer danas 19 suteva 14 u okvir niti jedan gol sa tim da sam pucao 5 zelenih time finish lik 5 suteva 4 gola 3 od toga neki odbijanci. Ima takvih primjera koliko hoces i od drugih igraca. Ako vec postoji time fin. Zasto onda kad pogodis savrseno ne ulazi nemora sva ali od 5 bar 2 bi morale nekad puknes sa igrace koji ima shoting 60 pa ulazi sa 25m bez problema. Ovo niti je simulacija nogometa a niti je postena igra barem za mene. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
dinamozg95 kaže...
The_K kaže...
dinamozg95 kaže...

Di je the_k nije dugo plakao i srao protiv igre? Inace je tu svakih 8-9sati s novim postom od 13 redova protiv igre.naravno svaki put isto znacenje sa malo drugacijim izmisljenim dogadajima i scenarijem..i normalno pretjerivanje ×5..

 Ja ne serem protiv igre, ja pricam istinu u vezi igre. Mozes pogledati ovaj video i jos ostalih 20 komada na mojem kanalu. Ja ne pretjerujem vec EA pretjeruje sa svojim sranjima oni da su napravili pristojnu igricu bez tolike kolicine sranja ja ne bi imao sto pricati negativno a i ovaj tvoj komentar bi imao neko znacenje da se takve stvari nisu svima nama desile vise puta. Problem ove igrice je sto se takve stvari ne desavaju jednom u 50 utakmica vec se desavaju svaku utakmicu ili svaku drugu utakmicu. Ove godine je skripta najocitija i kod toliko materijala iz ove grupe od toliko materijala sa youtubea ti si i dalje slijep??? 

 Meni se takve stvari ne desavaju cesto..u prvih 10 min utakmice skuzim jesam bolji od protivnika ili losiji i znam dal cu dobit il izgubit..igra je jednostavna po meni ako si bolji pobjedit ces ako nisi neces ...mozda 1 od 10 tekmi se desi da fulas cuda a protivnik zabije iz 3 suta 2 gola...al bas svaku drugu da se to desava nebi reko...kako onda opravdavas to da su uvijek skoro isti ljudi u top 100? Po tvom ako igra poklanja onda bi nekad neko ko je inace u elite 2 ili 3 bio u top 100 al ja vidim uvijek iste medu top 100 tak da ti prica ne drzi vodu...

 Ja neznam kak tebi ja sam sad na 11 tekmi s rezom 5/6 i mogu ti reci da u niti jednoj tekmi nije bilo boljeg igraca, bilo je onog tko je promasivao mrtve sanse i kupio svaku niciju loptu i bilo je onog kojem je sve islo od ruke. Znaci nisam odigrao jos ni jednu tekmu di bi se igrala fifa, vec je jedna strana muku mucila, dok je druga zabivala sve od reda.

Evo stavljam ti i primjer jedne takve tekme. Lik me dobio5:2, moj igrac (tu di vidis sliku s ocjenom) je igrac utakmice. Pa kako pobogu ako si zabio 5 golova od toga dva griezmanom i neznam kolko asistencija jos. Ne nije bio bolji, vrtio je analog bez uma i razuma i doslovno kretao se u istom smjeru prema goli u moji igraci su ili pecnuli loptu ili ostali skamenjeni na njegov nesavladiv iniesta move. Svaki puta kad bi mu loptu taknuo bi mu ostala i nogama. Onaj Baluta ili koji je vrag vec je gradio uspjesno loptu ko neki tamo zlatan. Dva penala je dobio u prvom poluvremenu, jedan je bio, priznam, iako nisam nis ja zeznuo nego je jednostavno van aanhold odlucio da ce loptu koja je prakticki njegova ici gradit i nije je taknuo i taj isti Baluta mi je uletio u šupak i kako nisam taknuo loptu je bio penal, dok je drugi dobio prilikom izvodenja kornera i klasnicnog proboja po liniji s iniesta move, ja sam drzao jokey i stajao na mjestu i kad se zaletio u mene je dobio penal. Oba sam mu skinuo jer je lik glup i puca po sredini. I jos za kraj Fabinho je lovio igrace koji imaju preko 90 acc i sprint speed. To se utakmice kad ocjene igraca su samo broj a na terenu vlada cirkus. Neznam kako je moguce da ti to ne primjecujes al sta je tu je, sto ljudi sto cudi, bi se reklo.

15 godina
online
Re: FIFA 19
dinamozg95 kaže...

Sta mislite za tots lacazetta dal da mu stavim hawk ili da ga ostavim na basic? Jel bi se isplatilo dic mu acceleration sa 90 na 95 a izgubit malo na driblingu i passingu? 

Ja mu ne bih ništa stavljao. S basic che ima impresivne statse u svim kategorijama.

10 godina
offline
FIFA 19

Skoro su uvijek isti igraci u top 100 zato jer oni exploitaju igru igraju na bugove i glitcheve na to skripta ne moze utjecati jer je to rupa u igrici. Ako pogledas kako top100 igraci vidjet ces da nitko ne igra nogomet vec svi rade piruete i ubacaj i spamaju iniesta skill move. Za nas koji samo zelimo igrati nogomet igra nije konstantna i jebat ce nas u mozak to je poanta svog ovog pisanja na forumu. Igrica nam ne dopusta da igramo nogomet jer su sebi kanadjani umislili kako bi bilo super da se bolji igrac uvijek propati da pobjedi ili da cak i izgubi tako da onaj slabiji igrac ne odustane od igrice jer ne zna igrati nogomet. Vecina mojih protivnika u WL nema pojma igrati nogomet i sumnjam da su ga ikad gledali. Vecina njih igra na ovu foru x,x,x i onda zvizni iz prve cim si na 35m od gola i onda mole boga da bude gol ili da se lopta odbije njima nazad tako da se nadju u jos boljoj prilici i njima takva igra prolazi jer igra to dopusta a ja sto stvorim 5,6 100% sansi to sve promasim jer igra zeli da potrcim po kutu napravim piruetu i onda ubacim i zabijem gol glavom ili krenem spamati iniesta skill move dok se ne usetam u protivnicki gol ili dok me ne skrsi pa dobijem penal. Ja nikad tako ne bi mogao igrati jer ne vidim zabavu u tome a bome ni vjestinu. Za mene je skill kada izigras protivnicku obranu dodavanjem, kada mozes predviditi sto protivnik hoce napraviti i onda mu presjeces loptu, kada iskoristis skill pravovremeno i napravis protivnika smjesnim a ne spamanje jednog te istog skilla, kada igras dobru cvrstu obranu i onda protivniku stisnes savrsenu nezaustavljivu kontru pritom ne mislim da ostavis sav posao svom golmanu i molis boga da on dobro brani vec branjenje iskljucivo obranbenim igracima, itd.. ima jos toga za nabrojati ali nazalost nista to nije vazno da budes bolji igrac u fifi.

Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
online
FIFA 19

Gledam koliko je skocila cijena tots engleza? Da ih sada sve prodam zaradio bih oko milju i pol coinsa, no sto ce mi? Znam da ce im cijena pasti no nemam energije vise se drkati na marketu.  Ttenutno samo na sonu bih zaradio oko 900k coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

E da zaboravio sam navesti glavni detalj top 100 igraca nitko od njih ne igra u gostima oni svi igraju kod kuce tako da se medjusobno izbjegnu i sto lakse dodju do 29+ pobjeda. To da se igra samo kod kuce mislim da barem 80% elite igraca igra tako sto znaci da oni vecinom igraju protiv gold rank protivnika

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Silver 1 jos 5 tekmi i odustajem necu igrat znaci zabio sam gol koji izvan 16m znaci usla lopta gledao sam replay i nista samo goal kick se sudio. To jos nisam dozivio, tekmu sam na kraju dobio jel je lik stvarno bio neaposoban i pravio rupe ali ovo nema smisla. E da kad sam vratio van dijka opet nemogu zabit, nakraju igrao sa nachom 1. Pol. Pa mijenjao. Da mi je upoznat tog debila koji je napravio ovu skriptu. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2019 22:25 (CroVandal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

E da zaboravio sam navesti glavni detalj top 100 igraca nitko od njih ne igra u gostima oni svi igraju kod kuce tako da se medjusobno izbjegnu i sto lakse dodju do 29+ pobjeda. To da se igra samo kod kuce mislim da barem 80% elite igraca igra tako sto znaci da oni vecinom igraju protiv gold rank protivnika

 Nitko vise ne igra u gostima, zadnji put kada sam igrao vikend ligu sam od 17 utakmica odigrao 15 u gostima i opet zavrsio na 14-3, što mi je bio nekakav prosjek ove godine. Mozda to vise igra ulogu kada je forma 15+, a ovi noobovi sto misle da imaju bolju konekciju ako su kuci vjv ni ne primjete razliku.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...
The_K kaže...

E da zaboravio sam navesti glavni detalj top 100 igraca nitko od njih ne igra u gostima oni svi igraju kod kuce tako da se medjusobno izbjegnu i sto lakse dodju do 29+ pobjeda. To da se igra samo kod kuce mislim da barem 80% elite igraca igra tako sto znaci da oni vecinom igraju protiv gold rank protivnika

 Nitko vise ne igra u gostima, zadnji put kada sam igrao vikend ligu sam od 17 utakmica odigrao 15 u gostima i opet zavrsio na 14-3, što mi je bio nekakav prosjek ove godine. Mozda to vise igra ulogu kada je forma 15+, a ovi noobovi sto misle da imaju bolju konekciju ako su kuci vjv ni ne primjete razliku.

 Ja sam igrao normalno kao covjek kad sam odigrao 25-5 mozda sam 7,8 tekmi odigrao kod kuce sve ostalo u gostima jer poslije 13 winova nitko ne zeli igrati u gostima. Za nas smrtnike nema razlike igrali kuci ili u gostima jedino se isplati tako igrati pro igracima tako da se izbjegnu medjusobno sto je po meni i dalje pickasto kako mozes se nazivati najboljim ako ne igras protiv najboljih

10 godina
offline
FIFA 19

Ne mogu ja vise ovo gledati promasio sam prazan gol sa pola metra udaljenosti a ovaj mi razvali iz okreta sa 25m sa eusebiom i pogodi raslje. Pa kako EA zasto EA zasto pobogu ne nerfas sve sto se radi sledja i iz okreta i ucinio bi gameplay za 50% boljim. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Ja sam Pero, ja sam malouman. Igram mobilne igre. Dajem pare. Slinim, gledam ukriz,nisam bistar. Osnovne funkcije imam za prezivit. To je kreditna mojih roditelja. Nevezem patike,probao jednom,izgubio drugu. Glup sam ali nas ima ko govana. EA mi omogucuje da budem inteligentan,pametan, alpha. Platim,nadjem patiku. Zato zabijam iz okreta.
14 godina
offline
FIFA 19

Napokon koristan igrac iz totts sbc a. I druga slika kako izgleda vecina mojih utakmica. Danas branim penal bacim se desno golman ode lijevo i obrani...cuda u ovoj nazovimo e sport igri. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Od svih igrača uleti mi Vlachodimos u tots sbc... pa dokle...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Od svih igrača uleti mi Vlachodimos u tots sbc... pa dokle...

 Ako dobijem brunu fernandesa is player picka netreba mi vise nista doci pakete cu sve ostaviti kad bude la liga

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
online
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

 Ako dobijem brunu fernandesa is player picka netreba mi vise nista doci pakete cu sve ostaviti kad bude la liga

Ovo je onaj sbc koji garantira tots karticu portugalske lige. Nemam kaj ostavljati za kasnije. Dobijem najgoru karticu od 11 mogućih.

15 godina
offline
FIFA 19

Ja sam dobio Joao Felixa u liga nos tot sbc-u a imam ga već u uefa el tott, i dobar je skroz, ovaj nabrijani može samo biti još bolji. Poslužit će za Benzemu odmarat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Hahah gle frajere sta su dali. Bas me zanima kako ta brzina branica izgleda. U pravilu nitko nebi smio biti brzi od njega. Ako uracunas da je igrac nesto sporiji prilikom vodenja lopte i te seme. Steta sta nije u petak uleti mozda bi mozda i ovih 20 tekmi wl sto mi je ostalo odigrao. Al sta je tu je. Njega valjda nece hazardi i ostala kompainja fizicki slaba sikanirat od lopte. 

 

Edit: nece postat sliku preko moba. Ugl militao je izasao iz ovog tots packa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2019 21:22 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Hahah gle frajere sta su dali. Bas me zanima kako ta brzina branica izgleda. U pravilu nitko nebi smio biti brzi od njega. Ako uracunas da je igrac nesto sporiji prilikom vodenja lopte i te seme. Steta sta nije u petak uleti mozda bi mozda i ovih 20 tekmi wl sto mi je ostalo odigrao. Al sta je tu je. Njega valjda nece hazardi i ostala kompainja fizicki slaba sikanirat od lopte. 

 

Edit: nece postat sliku preko moba. Ugl militao je izasao iz ovog tots packa.

 Pace je nebitan svatko moze prestici svakoga bez obzira na broj. Mog Perisica je prestigao Kompany a u pravom zivotu Perisic je pobjegao Walkeru koji u igrici ima za 10 veci pace toliko o realnosti

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
cicek kaže...

Hahah gle frajere sta su dali. Bas me zanima kako ta brzina branica izgleda. U pravilu nitko nebi smio biti brzi od njega. Ako uracunas da je igrac nesto sporiji prilikom vodenja lopte i te seme. Steta sta nije u petak uleti mozda bi mozda i ovih 20 tekmi wl sto mi je ostalo odigrao. Al sta je tu je. Njega valjda nece hazardi i ostala kompainja fizicki slaba sikanirat od lopte. 

 

Edit: nece postat sliku preko moba. Ugl militao je izasao iz ovog tots packa.

 Pace je nebitan svatko moze prestici svakoga bez obzira na broj. Mog Perisica je prestigao Kompany a u pravom zivotu Perisic je pobjegao Walkeru koji u igrici ima za 10 veci pace toliko o realnosti

 Ma i tako je sve u ovoj igri na random. Jebeni las vegas.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Elite 3 po prvi put...jos slozit vieiru za cdm i bar jednog od toty varane ili ramos i to je to...lacazette ubojica od kartice ..cuda rade on i R10

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Stavi if Lala na RB plus viera da ti mbape ima full chem ili pogba umjesto modrica dok slazes. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
online
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Stavi if Lala na RB plus viera da ti mbape ima full chem ili pogba umjesto modrica dok slazes. 

A kaj će mu? Vidiš da je to nebitno. I ovako je upao u elite.

14 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
CroVandal kaže...

Stavi if Lala na RB plus viera da ti mbape ima full chem ili pogba umjesto modrica dok slazes. 

A kaj će mu? Vidiš da je to nebitno. I ovako je upao u elite.

 A znam, ali nije to neki trosak, a ipak malo utjece nekad na igrace. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice