FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.710
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Ej ekipa,posto nisam igra skoro 3mj vidim izaslo je tih sarenih dosta..ovo mi je ekipa,sta da jos ubacim?

Znam jos malo i igra je mrtva ali eto da spizdim ovo coinsa.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Odigrao draft single player na world clas pobijedio i u nagradama dobio jedan premium gold paketić od 7500  i jedan obični od 5000 coinsa. Neisplativo totalno, spizdiio15000 coinsa za krac 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Ej ekipa,posto nisam igra skoro 3mj vidim izaslo je tih sarenih dosta..ovo mi je ekipa,sta da jos ubacim?

Znam jos malo i igra je mrtva ali eto da spizdim ovo coinsa.

 Da je ovo moj tim, prodao bi mesija i varanea, te na mesijevo mjesto dodao griezmana(obicnog gold rare), uz ramosa na cb onog 87 tots nez kak se zove. I ako bi imao dosta coinsa zamjenio suareza za neku od special kartica ben yedera. Tots u najboljem slucaju. I tad imas op tim. :D mozda i bale nebi bio na odmet. 

15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19

 Koliko sam skuzio penali ce se pucati kao prije fife 17 sto mi je uredu jer smatram da su prije penali imali puno vise smisla nego ovi iz fife17,18 i pogotovo fife 19 gdje su skroz sjebali penale. Slobodnjaci su novi to ne znam kako bi komentirao moram prvo probati pa vidjeti kako to izgleda. Ja bi jedino maknuo iz slobodnjaka iz fife ono kada posaljes dva igraca da trce i onda dodas jednom igracu kojeg protivnik nije pratio. To je skroz strgano jer ti ne mozes pratiti dva igraca istovremeno vec samo jednoga i ako dodjes protiv protivnika koji zna sto radi on moze svaki put zabiti gol a ti nisi imao sanse da obranis to. Trebaju staviti da samo jednog igraca mozes poslati da trci prema naprijed tako da ga se moze pokriti.

15 godina
online
FIFA 19

Dobro je, moglo je biti i skuplje... ipak je ovo najbolja igra i vrijedi svaku lipu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Kaj nije prije ovo standardno izdanje kostalo 400kn kako oni to smece mogu prodavati za 550kn ako lopta prolazi kroz stopalo, koljeno to je nedovrsen proizvod i takvi proizvodi ne bi trebali kostati vise od 10 eura.

 

Jeli se vama pocelo dogadjati da ne mozete nista napraviti jednu sekundu od jucer mi se pocelo desavati random ne desava se svaku utakmicu vec svaku trecu rekao bi i desi se jednom ili dva puta za vrijeme utakmice. Kada su serveri spori meni odjednom igra prestane registrirati komande ne mogu micati igraca ne mogu prebaciti igraca doslovno nista koda mi se joystick iskljucio ali nije se iskljucio jer sam ga nedavno kupio original xbox one controller i ona lampica mu stalno svijetli da se on sam iskljuci ne bi to svjetlilo a nije mi se desavalo to u drugim igrama. Uzasno je iritantno jer skoro svaki put gol popijem zbog toga ili si sjebem akciju svi znamo koliko puno jedna sekunda znaci

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Dobro je, moglo je biti i skuplje... ipak je ovo najbolja igra i vrijedi svaku lipu.

 Ala su odrapili cijenu, sto je, je... Sva sreca pa nisam vise sadomazohista i ne igram vise fifu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

 Uh... Znaci ovaj nisan je bio na fifi 2003 ako se ne varam, jos kad su galaktikosi bili u realu. Sjecam se da sam s beckhamom tako pucao. Ova crta na nisanu je vjerojatno mjesto na kojem ce igrac udariti loptu kod udarca. To je isto bilo na '03, znaci da ce igra vuc na arkadu. I to je okej, jer arkadom ce postici konstantu i puno, puno veci skill gap. Realno ako bi bila simulacija bi puno vise sreca iltiga skripta igrala ulogu ko sad, kad igrac promasuje jer ima los dan, ne ti nego igrac. Ti se mozes na trepavice postaviti i loptu do peterca dofurati al gol neces zabiti. To je realno stanje i mora igra teziti k arkadi. Moraju biti jasna pravila sto ulazi a sto ne, makar i pod cijenu golova iz okreta, jer ces u konacnici zabiti puno vise golova koje si kreirao nego ovih okretnih. Muci me ovaj fokus na "skill moves", cemu to? Ove godine su to probali i nije islo, cemu dalje forsirat. Najvise je problematican onaj kad loptu lagano vuce prema natrag, isto sranje ko iniesta move ove godine. Doslovno ga mozes radit od centra do gola i nitko ti ne moze nista i ako pogodis stranu igrac ce ti radit animaciju oduzimanja lopte i ovaj ce proc ko noz kroz putar. Jednostavni roll lijevo ili desno je maksimum sto igra moze istrpit, po mom skromnom misljenju, nadam se da grijesim. Cijena je smijesna. Nakon fijaska vise novaca? Nece ici. Po takvom ako im uspije ovaj fifa20 naslov slijedece godine ce bit 1000kn za 9mj igranja, jos manje ako sjebu promo pizdarije. Dal je na cijenu utijecalo to sto su mikro transakcije zabranili ili ne to me opce ne interesira. Duzni su korisnicima ko amerika sama sebi. U mom svijetu je svakom po zaslugama, a ti vragovi ne zasluzuju 500kn+slobodno vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 0:37 (cicek).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znaci lik me dobije 5:2 jebenih 5 golova zabije i nema igraca utakmice? Sta je kanadani? Koji kurac. Al nije to problem, problem je sto lik puca 5 puta i pet puta zabije gol. Dok ja moram krv pisat da pogodim jebeni gol. Dalje mi lik slavi, prst na ustima i trci po terenu. Pa momak nisi ti nista napravio osim pucao s maksimima ili kako se vec zovu napumpane ništarije iz kvazi liga kojima paše ova skripta u toj igri. Jao što mi je žao što nismo malo tehnološki razvijeniji pa da se teleportiramo i igramo u istoj sobi, da mu jojstikom prosijem zube po podu. Da mu jebem mater neodgojenu. Nekad nije bilo takvih heroja kad se trebalo kurcit uzivo jer ako si se kurcio bezveze si dobio batine i svijet je bio normalniji jer si lijepo naucio na tezi nacin kak se valja ponasat. Al dobro sta je tu je. Zato i jesmo tu di smo. :D

Edit: i zaboravih, lik igrao po obrani svaki put kad je zabio gol, al ni constant pressure ne reagira na to nego trci ko mazga s napadacima gore dole dok ovaj mlatimudan tice pass.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 2:21 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
hrka11 kaže...

Ej ekipa,posto nisam igra skoro 3mj vidim izaslo je tih sarenih dosta..ovo mi je ekipa,sta da jos ubacim?

Znam jos malo i igra je mrtva ali eto da spizdim ovo coinsa.

 Da je ovo moj tim, prodao bi mesija i varanea, te na mesijevo mjesto dodao griezmana(obicnog gold rare), uz ramosa na cb onog 87 tots nez kak se zove. I ako bi imao dosta coinsa zamjenio suareza za neku od special kartica ben yedera. Tots u najboljem slucaju. I tad imas op tim. :D mozda i bale nebi bio na odmet. 

 Grizmana imao ne pase mi,balea ima bolji mi dembele obicni od njega ali hvala u svakom slucaju. ;)

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
FIFA 19

Cijelo jutro pricam sa dynamic difficulty adjustmentom poceo sam mu se moliti uzeo ga za Boga samo da predje na moju stranu ali kurac on me pocasti time da ja uzmem protivniku loptu ali je ne uzmem pa on zabije gol zato jer sam ja svog igraca izbacio iz pozicije jer sam mu isao uzeti loptu ali nisam jer se njemu lopta odbila nazad savrseno u noge a kada napokon dynamic difficulty adjustment bude na mojoj strani kada svaki udarac bude gol i svaki put kad zabijem gol za 3-0 mene odmah disconnecta iz igre i pise mi poraz. Jos sam igrao onaj turnir sa facea ja imam italiju protivnik svicarsku i on sa xhakom koji ima 48 pace prestigne mog insignea koji ima 90 pace. Covjek ima doslovno duplo veci pace i dalje nije brzi. Te kanadjane treba izolirati od svijeta gade mi se 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Cijelo jutro pricam sa dynamic difficulty adjustmentom poceo sam mu se moliti uzeo ga za Boga samo da predje na moju stranu ali kurac on me pocasti time da ja uzmem protivniku loptu ali je ne uzmem pa on zabije gol zato jer sam ja svog igraca izbacio iz pozicije jer sam mu isao uzeti loptu ali nisam jer se njemu lopta odbila nazad savrseno u noge a kada napokon dynamic difficulty adjustment bude na mojoj strani kada svaki udarac bude gol i svaki put kad zabijem gol za 3-0 mene odmah disconnecta iz igre i pise mi poraz. Jos sam igrao onaj turnir sa facea ja imam italiju protivnik svicarsku i on sa xhakom koji ima 48 pace prestigne mog insignea koji ima 90 pace. Covjek ima doslovno duplo veci pace i dalje nije brzi. Te kanadjane treba izolirati od svijeta gade mi se 

 Hahaha, ko da gledam sebe. Ova wl je rak ove igre. Bez nje još to sve koliko toliko ok radi, ali kao da je igra drukčije isprogramirana za wl, a i igrači iste su 99% slučajeva moroni na ntu potenciju. Samo drop back, fines i iniesta skill do preksutra. Nema dalje. Nikakva igra, nikakva dodavanja, samo vrtenje u krug i napucavanje finese šutom sa 30 metara. Ne jadno, nego rak. Ja imam 1-11 trenutno i tak će i ostat, mislim da ću odmarat od wl par tjedana. Slika u prilogu su ekipe s kakvima me uglavnom spaja bar 25 tekmi od 30, i svaki 10-i moron s takvom ekipom se zapravo trudi igrat NOGOMETNU igru kak bog zapovijeda, ostalo je rak. Rivalsi su za ovu wl ubermod.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Opet ne radi WL? Probo sad DR i WL ali ne rade serveri, dok SB radi..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Cijelo jutro pricam sa dynamic difficulty adjustmentom poceo sam mu se moliti uzeo ga za Boga samo da predje na moju stranu ali kurac on me pocasti time da ja uzmem protivniku loptu ali je ne uzmem pa on zabije gol zato jer sam ja svog igraca izbacio iz pozicije jer sam mu isao uzeti loptu ali nisam jer se njemu lopta odbila nazad savrseno u noge a kada napokon dynamic difficulty adjustment bude na mojoj strani kada svaki udarac bude gol i svaki put kad zabijem gol za 3-0 mene odmah disconnecta iz igre i pise mi poraz. Jos sam igrao onaj turnir sa facea ja imam italiju protivnik svicarsku i on sa xhakom koji ima 48 pace prestigne mog insignea koji ima 90 pace. Covjek ima doslovno duplo veci pace i dalje nije brzi. Te kanadjane treba izolirati od svijeta gade mi se 

 Kaj se sekiras. Meni je lik danas s de geom zabio gol s ruba 16. XD

13 godina
offline
FIFA 19

Koliko ovi plaćaju legacy defending cheat?? Pa njih pola to ina

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Koliko ovi plaćaju legacy defending cheat?? Pa njih pola to ina

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

Koliko ovi plaćaju legacy defending cheat?? Pa njih pola to ina

Koja platforma? Sumnjam da je to moguće na konzolama.

13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
dejan1471 kaže...

Koliko ovi plaćaju legacy defending cheat?? Pa njih pola to ina

Koja platforma? Sumnjam da je to moguće na konzolama.

 Pc je u pitanju 

Who bolan cares
15 godina
online
FIFA 19

Van Persie uletio u tots sbc. Ono, nije da sam nezadovoljan ali imam previše napadača. Fakat mi ne treba. Nadao sam se nekom dobrom CM ali nikako da uleti. Nakon serije golmana ovo je super.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja nisam mislio radit al ajd imao informa i turake totts da dignem rating i dosad barem na papiru najbolja kartica

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
online
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja nisam mislio radit al ajd imao informa i turake totts da dignem rating i dosad barem na papiru najbolja kartica

Da, nadao sam se njemu ali opet što sam sve mogao dobiti, zadovoljan sam. Nije mi samo jasno da tako mladom igraču stave reakciju 76? Jebeš viziju 98 kada ti je reakcija kao u mrtvog konja. Totalno nerealna ocjena.

10 godina
offline
FIFA 19

Kupio ronalda inace to je prvi put da imam ronalda u ekipi. Moje misljenje o njemu je to sve sto ga krasi u pravom zivotu da se nadje uvijek u pravom mjestu u pravo vrijeme da odlicno posprema prazne golove i da je hladnokrvan u 1na1 akcijama to on u igrici nije. Ako sa frendom imate crosbar challange on je igrac za vas jer je u 6 tekmi sto je igrao samnom pogodio nekih 12,13 puta stativu ili precku. 4 puta je promasio kompletno prazan gol. Bio je dobar u samo dvije utakmice i u te dvije je zabio 4 gola.

Ozbiljno razmisljam da stavim pucanje na manual tako da se barem ne zivciram kod praznih golova jer ja ne kuzim kako igrac od 99 finishing moze promasiti kompletno prazan gol sa 5m udaljenosti.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma to je glupa skripta. Del piero moj isto prazan gol fula ili precke stative gada po tekmi znam 10ak puta okvir pogoditi a druge tekme ulazi i ono sto netreba. Ibrahimovic isto nekad skoci i zabije gol glavom iako neciljam njega a drugi put sam u 16m savrsena lopta i nezabije. Najbolje je glitcht i pucas sa 40m ako nebude gol odbit ce se kad tad. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja nisam mislio radit al ajd imao informa i turake totts da dignem rating i dosad barem na papiru najbolja kartica

 Zato ja imam baš sve golmane is tots sbc

 

Who bolan cares
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Eto kad te ide, te ide.

 

Zadnje dvije tekme su mi bile full cudne sto se tice protivnika. U obrani bez greske, cak sam se cudio kojom lakocom trpaju, jos im AI radi blok mom napadacu ko na košarci da ne moze uci u 16. Nešto mi pocelo smrdjeti na legacy cheat. Vjerojatno su ga sad ovi pacijenti balavi izveli jer ako ih sad banaju nisu nis propustili, a novi acc napravit i iskesirat preorder nije bed. Vuk sit ovce na broju.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Kupio ronalda inace to je prvi put da imam ronalda u ekipi.

Čim gluplje opališ s njim, tim je veća šansa da ćeš zabit.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
I naravno da je pao Onana iz eredivise sbc-a...
Leo
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Koja je fora s ovim scream karticam?

Busquets ima bolesne statse,sad koliko vidim ovo se nesto minjaju statsi:

Bida sam na njeg sasda 440k,oce ostat do kraja s ovakvim statsima jer nisam skontao kako i koliko cesto se minja to?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Dzem1234 kaže...
I naravno da je pao Onana iz eredivise sbc-a...

 Same here, same here.

 

Mogo bi bar biti player pick u tim garantiranim TOTS SBC-ima. Pa da mogu birat između golmana, najslabijeg rejtinga i nekog smećastog desnog bočnog.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice