FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.301
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Kad izađu kartice mijenjaju se Statsi svako nekoliko i neznas kako  uglavnom do zadnje izmjene u kojoj 2 idu na 99 i to onda ostaje. Uglavnom ako ga sad kupis ostati ce tako

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
FIFA 19

Hebo me cucak ak ikad više odradim ove league upgrejdove. Ulupam 11 rare gold igrača vrijednih 25000 da bih dobio dva 82 rated igrača koje ili već imam ili koje sam već stavio u sbc. Debilizam na n-tu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Hebo me cucak ak ikad više odradim ove league upgrejdove. Ulupam 11 rare gold igrača vrijednih 25000 da bih dobio dva 82 rated igrača koje ili već imam ili koje sam već stavio u sbc. Debilizam na n-tu.

Ja jučer dobio TOTS Sirigua.

Jbga, kad ne znaš otvarat pakete pa dobivaš pizdarije :P

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
FIFA 19

Može li tko poslati link da skinem i probam taj legacy defending cheat, želim to da probam 

Who bolan cares
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

Može li tko poslati link da skinem i probam taj legacy defending cheat, želim to da probam 

Što će ti cheat kad je ova igra sama po sebi jedan veliki cheat?!

Samo namjestiš u opcijama postavke i igra će odraditi sve za tebe.

 

Ne pitaj me koje postavke jer me to ne zanima, niti želim znati.

Pogledaj na jubitu... high pressure, drop back i ostale pizdarije gdje možeš namjestiti da igrači sami rade dok ti češeš muda i piješ pivo.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kako likovi lupaju po legacy defendingu ovo je smijesno xD dok ga vidis da prvo nakon suta igrac ide u gradenje, sve ti je jasno :D 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
dejan1471 kaže...

Može li tko poslati link da skinem i probam taj legacy defending cheat, želim to da probam 

 Skini si fifu 17 tamo ti je stalno aktivan. Ako mislis sta skidat skini ono sranje da ti rezultat mjenja, da ne trosis vrijeme sebi i jos vaznije onima koje s tobom spoji.

10 godina
offline
FIFA 19

Ovo je tots kartica prvog golmana Manchester Citya Edersona. Pep Guardiola je poznato po tome da su mu na golu golmani koji znaju baratati sa loptom da je Ederson ovako stopao loptu u stvarnosti frajer ne bi bio ni na tribinama citya sve dok je pep u klubu. Jos nisam isao dodavati iz prve tako da slucajno ne doda krivo loptu a on ni stopat loptu ne zna. Sva sreca da je bio rivals pa me nije briga ali moj protivnik je time izjednacio u 85min za 1-1 premda nije stvorio niti jednu suvislu sansu dok mu igrica nije poklonila ovaj gol. Ja ne kuzim tko je njima dao dozvolu da igru nazovu esportom kada se igrace najmanje pita kakav ce rezultat biti na kraju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 17:54 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Stavio sam dvije tots kartice od 88 rating u sbc da bi dobio 87 Mancinija. Svaka cast EA fino ste me zajebali 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Kako me EA voli trolat, jebo sam im mamu.

Već sam ga vidio plavog 99 u napadu.

U kurac!

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ovo je tots kartica prvog golmana Manchester Citya Edersona. Pep Guardiola je poznato po tome da su mu na golu golmani koji znaju baratati sa loptom da je Ederson ovako stopao loptu u stvarnosti frajer ne bi bio ni na tribinama citya sve dok je pep u klubu. Jos nisam isao dodavati iz prve tako da slucajno ne doda krivo loptu a on ni stopat loptu ne zna. Sva sreca da je bio rivals pa me nije briga ali moj protivnik je time izjednacio u 85min za 1-1 premda nije stvorio niti jednu suvislu sansu dok mu igrica nije poklonila ovaj gol. Ja ne kuzim tko je njima dao dozvolu da igru nazovu esportom kada se igrace najmanje pita kakav ce rezultat biti na kraju

 

 

 Možda ovo bude bolje. Angažirali su Iniestu da im objasni neke stvari, nadgleda i ispravlja nedostatke.. Interesantno.

 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Kako me EA voli trolat, jebo sam im mamu.

Već sam ga vidio plavog 99 u napadu.

U kurac!

 

 

 Da su bar mene tako zajebali

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
The_K kaže...

Ovo je tots kartica prvog golmana Manchester Citya Edersona. Pep Guardiola je poznato po tome da su mu na golu golmani koji znaju baratati sa loptom da je Ederson ovako stopao loptu u stvarnosti frajer ne bi bio ni na tribinama citya sve dok je pep u klubu. Jos nisam isao dodavati iz prve tako da slucajno ne doda krivo loptu a on ni stopat loptu ne zna. Sva sreca da je bio rivals pa me nije briga ali moj protivnik je time izjednacio u 85min za 1-1 premda nije stvorio niti jednu suvislu sansu dok mu igrica nije poklonila ovaj gol. Ja ne kuzim tko je njima dao dozvolu da igru nazovu esportom kada se igrace najmanje pita kakav ce rezultat biti na kraju

 

 

 Možda ovo bude bolje. Angažirali su Iniestu da im objasni neke stvari, nadgleda i ispravlja nedostatke.. Interesantno.

 

 Vidio sam to sve pozitivna stvar kod pesa mi je sto mi je svaki nastavak bio bolji od prethodnoga jeste da su bile lose igre ali su barem bile svake godine sve bolje i bolje dok je EA nazadovao od fife 17 svaki nastavak je sve gori i gori nadam se da ce fifa20 biti bolja. Uglavnom budemo vidjeli kako ce to izgledati kada igra izadje i imamo 10 sati probe tada treba donijet odluku. 

5 godina
offline
Re: FIFA 19
Ja sam dobio 87 Lazzarija... Pa kako ne mrziti ovu komediju od igre?? Ili mi da golmana ili mi da igraca s najmanjim ratingom iz tots...
Leo
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19
Dzem1234 kaže...
Ja sam dobio 87 Lazzarija... Pa kako ne mrziti ovu komediju od igre?? Ili mi da golmana ili mi da igraca s najmanjim ratingom iz tots...

 Ja dobio Chiesa RW i nemogu ga linkat nikako bit ce kao sub ili sbc opet. Ako bude dobar prodat cu bale a i kupiti fabiana cm. Potrosio 60k coinsa na sbc samo zbog chema 75 chem sam uspio slozit i morao kupovat po masnim cijenama samo da slozim do kraja jbg. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2019 20:50 (CroVandal).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...
Dzem1234 kaže...
Ja sam dobio 87 Lazzarija... Pa kako ne mrziti ovu komediju od igre?? Ili mi da golmana ili mi da igraca s najmanjim ratingom iz tots...

 Ja dobio Chiesa RW i nemogu ga linkat nikako bit ce kao sub ili sbc opet. Ako bude dobar prodat cu bale a i kupiti fabiana cm. Potrosio 60k coinsa na sbc samo zbog chema 75 chem sam uspio slozit i morao kupovat po masnim cijenama samo da slozim do kraja jbg. 

Nisam coinsa potrošio na SBC. Dobio sam El Shaarawya.  Ne znam što ću s njim? Nadao sam se nekom CM da mi sjedne na klupu ali nikako da me strese. Moglo je i gore kada malo bolje pogledam...

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Meni uletio onaj argentinac iz Udinesea, bzvz...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

E sad sam u 2 tekme vidio sve što nisam do sad u 1200 tekmi ove godine.

Koliko je jadan odnos ea prema cheatevima u bf franšizi koju igram otkad postoji, preko desetljeća, toliko je još jadniji odnos prema kancerogenom smeću čiterskom u ovom govnetu od fife.

Prva tekma, tim protivnika 90 rejting, svaki moj faul na 16-25m od gola = njegov gol. Poveo sam 2-0 u prvih 10 minuta, nakon toga moji igrači nisu mogli doslovno s mjesta. Svaki faul koji sam uspio napravit je bio njegov gol. Kako? Jednostavno, lik je nakon mojih 2-0, stisnuo 2 pauze za redom i upalio govno od čita. Izvodi slobodnjak nakon toga, ON MIČE MOG GOLMANA SA GOLA skroz ulijevo prema korner zastavici, i puca na prazan gol. Ja reko neki bug od fife opet, napravim faul skroz iskosa na 25m, opet lik dugo čeka dok izvodi faul, opet moj golman lagano strejfa ulijevo prema korner zastavici, a ja gamepad niti ne držim, a kamoli da imam golmana na manual, opet lik puca na prazan gol i zabija. Reko aj da vidimo opet, pustim mu loptu s centra, on krene, ja napravim faul na 30ak metara, OPET ISTA STVAR. Opet on stoji i stoji prije izvođenja, opet!!!!! moj golman strejfa, ovaj put desno, lik puca na prazan gol i zabija. Logično da sam prekinuo tekmu jer mi se nakon toga nije dalo davat ruskom smeću povoda da baca drkicu na svoj super čit.

Upalim novu tekmu, protivnički tim rejting 80, igrači 78-82. Rekoh sebi, topovsko meso. Krenemo, povedem, pa 2-0 ubrzo, lik ne može preć centar. I skrumpa u 35oj neki odbijanac i završi poluvrijeme 2-1. Krenemo u drugo, ja zabijem u 50oj gol za 3-1 i to je bilo to od mene. Lik stisne pauzu i to je to. Odjednom moji igrači više ne znaju dodat loptu, odjednom moji šutevi idu 10m preko gola. Reko ajd, nema veze, branit ću se do kraja i mir. Kaaaaad lik stisne opet pauzu, i kreće cirkus. Moji igrači prvo nisu htjeli trčat uopće, znači držao ja trčanje ili ne, brzina igrača je ista. A napravio sam 3 izmjene, i ti tek uvedeni igrači su se vukli po terenu. Normalno zabio je gol, jer moji maltene stoje. Krenem se dalje branit, kad odjednom više uopće nemam kontrole nad igračima, oni STOJE!?!? Lik se ladno prošeta 2x do mog gola jer moji stoje i ne mogu upravljat njima. Altf4 smeće prokleto i prokleti smetlari čiterski kancerogeni.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Meni se isto nekad desava ako budem uzimao iduci put fifu samo za konzolu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

E sad sam u 2 tekme vidio sve što nisam do sad u 1200 tekmi ove godine.

Koliko je jadan odnos ea prema cheatevima u bf franšizi koju igram otkad postoji, preko desetljeća, toliko je još jadniji odnos prema kancerogenom smeću čiterskom u ovom govnetu od fife.

Prva tekma, tim protivnika 90 rejting, svaki moj faul na 16-25m od gola = njegov gol. Poveo sam 2-0 u prvih 10 minuta, nakon toga moji igrači nisu mogli doslovno s mjesta. Svaki faul koji sam uspio napravit je bio njegov gol. Kako? Jednostavno, lik je nakon mojih 2-0, stisnuo 2 pauze za redom i upalio govno od čita. Izvodi slobodnjak nakon toga, ON MIČE MOG GOLMANA SA GOLA skroz ulijevo prema korner zastavici, i puca na prazan gol. Ja reko neki bug od fife opet, napravim faul skroz iskosa na 25m, opet lik dugo čeka dok izvodi faul, opet moj golman lagano strejfa ulijevo prema korner zastavici, a ja gamepad niti ne držim, a kamoli da imam golmana na manual, opet lik puca na prazan gol i zabija. Reko aj da vidimo opet, pustim mu loptu s centra, on krene, ja napravim faul na 30ak metara, OPET ISTA STVAR. Opet on stoji i stoji prije izvođenja, opet!!!!! moj golman strejfa, ovaj put desno, lik puca na prazan gol i zabija. Logično da sam prekinuo tekmu jer mi se nakon toga nije dalo davat ruskom smeću povoda da baca drkicu na svoj super čit.

Upalim novu tekmu, protivnički tim rejting 80, igrači 78-82. Rekoh sebi, topovsko meso. Krenemo, povedem, pa 2-0 ubrzo, lik ne može preć centar. I skrumpa u 35oj neki odbijanac i završi poluvrijeme 2-1. Krenemo u drugo, ja zabijem u 50oj gol za 3-1 i to je bilo to od mene. Lik stisne pauzu i to je to. Odjednom moji igrači više ne znaju dodat loptu, odjednom moji šutevi idu 10m preko gola. Reko ajd, nema veze, branit ću se do kraja i mir. Kaaaaad lik stisne opet pauzu, i kreće cirkus. Moji igrači prvo nisu htjeli trčat uopće, znači držao ja trčanje ili ne, brzina igrača je ista. A napravio sam 3 izmjene, i ti tek uvedeni igrači su se vukli po terenu. Normalno zabio je gol, jer moji maltene stoje. Krenem se dalje branit, kad odjednom više uopće nemam kontrole nad igračima, oni STOJE!?!? Lik se ladno prošeta 2x do mog gola jer moji stoje i ne mogu upravljat njima. Altf4 smeće prokleto i prokleti smetlari čiterski kancerogeni.

 Zato se toliko igrači s PC vesele i traže da se sve platforme spoje. Imat će oko 20 milijuna budala za izdrkavanje

13 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

E sad sam u 2 tekme vidio sve što nisam do sad u 1200 tekmi ove godine.

Koliko je jadan odnos ea prema cheatevima u bf franšizi koju igram otkad postoji, preko desetljeća, toliko je još jadniji odnos prema kancerogenom smeću čiterskom u ovom govnetu od fife.

Prva tekma, tim protivnika 90 rejting, svaki moj faul na 16-25m od gola = njegov gol. Poveo sam 2-0 u prvih 10 minuta, nakon toga moji igrači nisu mogli doslovno s mjesta. Svaki faul koji sam uspio napravit je bio njegov gol. Kako? Jednostavno, lik je nakon mojih 2-0, stisnuo 2 pauze za redom i upalio govno od čita. Izvodi slobodnjak nakon toga, ON MIČE MOG GOLMANA SA GOLA skroz ulijevo prema korner zastavici, i puca na prazan gol. Ja reko neki bug od fife opet, napravim faul skroz iskosa na 25m, opet lik dugo čeka dok izvodi faul, opet moj golman lagano strejfa ulijevo prema korner zastavici, a ja gamepad niti ne držim, a kamoli da imam golmana na manual, opet lik puca na prazan gol i zabija. Reko aj da vidimo opet, pustim mu loptu s centra, on krene, ja napravim faul na 30ak metara, OPET ISTA STVAR. Opet on stoji i stoji prije izvođenja, opet!!!!! moj golman strejfa, ovaj put desno, lik puca na prazan gol i zabija. Logično da sam prekinuo tekmu jer mi se nakon toga nije dalo davat ruskom smeću povoda da baca drkicu na svoj super čit.

Upalim novu tekmu, protivnički tim rejting 80, igrači 78-82. Rekoh sebi, topovsko meso. Krenemo, povedem, pa 2-0 ubrzo, lik ne može preć centar. I skrumpa u 35oj neki odbijanac i završi poluvrijeme 2-1. Krenemo u drugo, ja zabijem u 50oj gol za 3-1 i to je bilo to od mene. Lik stisne pauzu i to je to. Odjednom moji igrači više ne znaju dodat loptu, odjednom moji šutevi idu 10m preko gola. Reko ajd, nema veze, branit ću se do kraja i mir. Kaaaaad lik stisne opet pauzu, i kreće cirkus. Moji igrači prvo nisu htjeli trčat uopće, znači držao ja trčanje ili ne, brzina igrača je ista. A napravio sam 3 izmjene, i ti tek uvedeni igrači su se vukli po terenu. Normalno zabio je gol, jer moji maltene stoje. Krenem se dalje branit, kad odjednom više uopće nemam kontrole nad igračima, oni STOJE!?!? Lik se ladno prošeta 2x do mog gola jer moji stoje i ne mogu upravljat njima. Altf4 smeće prokleto i prokleti smetlari čiterski kancerogeni.

 Upravo se i meni isto desilo 

Who bolan cares
11 godina
offline
FIFA 19

Ovo mi je prva fifa koju sam kupio i igrao i koliko je bezobrazno od EA da sa toliko milijuna dolara oni ne mogu slozit servere posteno za igru, koliko sam samo utakmica izgubio jer mi je zastekalo samo kad bi protivnik imao loptu da mu ne mogu uzeti...

 

Nakon ovog TOTS sranja za serie A ciju ekipu imsm od pocetka godine, dosao sam do ovakve ekipe (zelim jos alex Sandra 90 i umjesto manolasa nesto jace, za Kluiverta na LM necu stic do 9. mjeseca pare nakupit):

GK Donnaruma, RB Cancelo, CB Koulibaly, CB Manolas, LB Alex Sandro, CDM Can, RM Figo, LM Kluivert, CAM Ilicic, ST Zapata, ST Piatek.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 14:41 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ma ovo sranje treba snimat. To je strašno.

Znači ima na rivalsima doslovno hrpetina ekipe zadnjih tjedan dana sa 80-82 rated ekipama koja je pokupovala kojekakva smeća od čitova i liječi komplekse malog mozga i još manjeg pimpeka s time.

Igram, povedem u 10oj minuti 2-0, do tad sve normalno, onda kreće pauza i show. Znači lik sa nekim anonimusom 78 rated cb, pretrčava Ben Yeddera, nosi u remplanju D. Villu i Stuanija ko da su bebice, odigra s istim defenderom 3 dupla pasa i zabija gol sa 30 metara, a igrač ima šut 55, ja krenem u akciju i svaki put kad pređem centar meni 'slučajno' zalagga svako moje dodavanje i desetinku sekunde pred svaki moj šut. Extra, extra. A moji defenderi sa 90+ defendingom se ne mogu nosit sa njegovim napadačima koji imaju 65 phy. Sreća pa se ne živciram više zbog zdravstvenih razloga inače bi gamepad prošao kroz monitor već odavno ovih dana.

 

E da, btw, prodao sam V.Juniora za preko milju. Sad naravno ne znam šta bi. Krenuo sam slagat Schmeichela još prije, stao na pola, završit njega ili kupit Edersona ili Alisona plave. Po statsima su tu negdje samo logično s ikonom mogu trpat kog hoću u kombinaciju za obranu, a sa ovom dvojicom samo PL defendere.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Ma ovo sranje treba snimat. To je strašno.

Znači ima na rivalsima doslovno hrpetina ekipe zadnjih tjedan dana sa 80-82 rated ekipama koja je pokupovala kojekakva smeća od čitova i liječi komplekse malog mozga i još manjeg pimpeka s time.

Igram, povedem u 10oj minuti 2-0, do tad sve normalno, onda kreće pauza i show. Znači lik sa nekim anonimusom 78 rated cb, pretrčava Ben Yeddera, nosi u remplanju D. Villu i Stuanija ko da su bebice, odigra s istim defenderom 3 dupla pasa i zabija gol sa 30 metara, a igrač ima šut 55

 Bogami ima neki debeli popust na cheat ovo pat dana, doslovno neigrivo. Što li će tek da bude za WL

Who bolan cares
15 godina
offline
FIFA 19

Movie jel ti se štuca danas.

Prokleo sam im i oca i majku.

6 mega packova, najbolji igrač neki bzvz 79 (da, SEDAMDESETDEVET) rejting. U superduperextra MEGA packu.

4 ona 12/12 superduperextra rare player packa, najbolji igrač 82 ben yedder.

Cucak, mama, i sve ostalo....

Odmah sam se sjetio tebe i tvojih packova....

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam samo otvorio ona dva crvena jer sam bio nervozan zbog Ronalda.

Ustvari, nadao sam se Koulibaliju, ali me nije pomazila sreća ovaj put.

Uzeo sam zato kartice s najvećim rejtingom za SBC.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam dobio isto Tadica i Van Persia a u ostalim paketima dobio sam dvije 84 rating kartice. Necu se zaliti jer mi se svidja njihov rating za sbc. Napravio sam prime Vieiru od svojih untradable igraca sto sam dobio u red pickovima i sto sam rjesavao u objektivima. Potrosio sam samo 22k i to na 2 informa. Sutra budemo vidjeli kakav je. Paketice iz sbc-a cuvam za najbolje od totsa kad izadje jer me francuska liga ne zanima a u talijanskoj ligi nikako nemam srece pa ne zelim trositi pakete bezveze.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 16:13 (The_K).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam sad slozio icardia i u prvoj tekmi su on i van basten pospremili 9 komada do 75min. Do kraja bi sigurno zabio jos jednog tak da zaokruzimo na 10. Znaci prepisem skripti 3 gola i 3 tome da je eventualno naletio neki nub i to je 4 solidna gola. Vidjet cemo u ovom canceru od wl kako ce bit. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Movie jel ti se štuca danas.

Prokleo sam im i oca i majku.

6 mega packova, najbolji igrač neki bzvz 79 (da, SEDAMDESETDEVET) rejting. U superduperextra MEGA packu.

4 ona 12/12 superduperextra rare player packa, najbolji igrač 82 ben yedder.

Cucak, mama, i sve ostalo....

Odmah sam se sjetio tebe i tvojih packova....

U SB sam dobio Onanu, onda sam u TOTS SBC dobio Onanu a danas riješim marquee SBC i vidim palvi se i opet jebeni Onana. Kaj da ti kažem?

Jučer sam kupio De Jonga sa ga mogu linkati s Gullitom i Van Persieom da razbijem monotoniju i to je to. Moja zadnja kupnja u ovoj fifi. Tu i tamo riješavat ću SBC za koji ne moram ništa dati osim onog što imam u klubu i gotovo.

13 godina
offline
FIFA 19

Napravim onaj manji SBC sa talijanima i uleti Iličić. Imam od prije Quagliarellea Zaniolia i Lazzarija. Mislim se a prodam Engleze i da napravim ekipu sa talijanima. Mišljenje??? De brujne je untradable  (imam i oko 100 000 coinsa)

Who bolan cares
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 22:08 (dejan1471).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice