FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.064
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 19

Nakon 30 packova danas u kojima sam doslovno dobio goli k, a sve megajumbosuper packovi, iz kojih nisam dobio sve skupa igrača vrednijeg od 2000 coinsa, garantirani serie a tots mi je taman doneo ono što me 'boli' u timu.

Plavi Tadić 95 je iste sekunde završio na transfer listi. Pretrom je za krilo.

El Sharawi je pun pogodak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nije mi jasno ko je prilikom testiranja karateristika igre vidio iniesta move i rekao, da to je okej. Koji nesposobnjakovic je to ipak bio da mi je vidjeti tog lignjuna.

 

I jos odigram 4 tekme kolko tolko normalne, i od jednom vise nitko ne zeli igrati u gostima, reko super dosli su decki za pobjede. Lik je los bio u picku materinu redao ove iniesta nebuloze, ali on je imao 7 udaraca u okvir i 5 golova. Ja sam u prvom poluvremenu imao 4 precke i barem toliko promasenih suteva s  nekih 7m. Branici su mu ulazili u blok i kurcem ako treba. Nabijem ja tu logiku. Imao sam 23 udaraca od tog 3 u okvir. A nisam ni jednom pucao van 17m. Serem im se na poso. Mogu u novoj fifi obecat brda i doline nece vidjet lipe, stoka kanadska. Oni su predstavili fifa street sad, pa wtf cijelu godinu igramo jebeni fifa street htjeli mi to ili ne. Vjerojatno sony-u porasla prodaja rezervnih djelova za jojstick kad su ovi anemicni kreteni cijelu godinu izdrkavali po desnom analogu.

 

Ako je istina to sto vele da ce smanjit AI i ostale pomocne kotacice, ovi veliki igraci ce cvilit ko picke kad ce im lopta prolazit pokraj igraca ko meni ove godine, kad mi skripta igrace pretvori u duhove. Jebeni haloween.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2019 18:06 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ovaj Ronaldo je bas radjen za noobove samo zabijam golove sa glavom i neke tupave golove iz nemogucih kuteva dok 1na1 uredno promasuje. Kad je konekcija uzasna on je najbolji napadac jer se desi mnogo puta da se idem okrenuti sa gljivicom i onda puknem ali igrica ne registrira okret sa gljivicom vec samo udarac i ovaj je zvizne sledja u raslje.

Tocno znam kad je dynamic difficulty adjstment protiv mene kad bude korner za protivnika moj Puyol stoji na jebenih 30m i ceka kontru dok su Mkhtariyan, Ronaldo, Perisic i Shevchenko u sesnaestercu i brane gol. U fifi 20 trebaju nam dati da u taktikama mozemo sloziti tko ce nam braniti korner jer mi fakat nema smisla da je ne mogu sloziti kontru samo zato jer je igrica odlucila mog STOPERA koji je NAJSPORIJI igrac u mom timu koji ima Heading 99 i jumping 90 i power header trait da mi ide trcati kontru a u napadu imam igrace koji imaju preko 90 pace.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evo sad sam odigrao 3 tekme u vremenu u kojem bi odigrao jednu tekmu i kusur druge. Znaci prve dvije tekme zabijem 3 gola di 15 ingame min. U prvoj sam imao 3 stopostotne sanse i zabio a u drugoj dvije i trecu sam opizdio iz svemira cisto da vidim ako ce i to uci i uslo je. Al 3. nisam mogao pogoditi okvir gola i popusio sam 2:0. Imao sam 4-5 sansi koje su isti ifraci pospremali bez beda u prethodne dvije al ovu ili ne lopta isla po sredini ili u pizdu mater. Takoder sam od tih 5 zicera pogodio 2 stative, plus dvije precke iz kornera. Prve dvije tekme 98% tocnih dodavanja, je da su kratko trajale, al pasevi su bili cvrsti i precizni, dok u trecoj pocne ista sema i mislim si ili malo ljudi igra(sto je za ovo vrijeme nemoguce) ili me maze s skriptom ko nikad. Ali onda od jednom igra malo zalaga i od tog trenutka su pocele pizdarije. Tal da sam vidio kako se skripta fino ukljucila i sad sam fino dozivio sve sto sam mogao na ovoj fifi. Osim postenoga wallkouta.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

Evo sad sam odigrao 3 tekme u vremenu u kojem bi odigrao jednu tekmu i kusur druge. Znaci prve dvije tekme zabijem 3 gola di 15 ingame min. U prvoj sam imao 3 stopostotne sanse i zabio a u drugoj dvije i trecu sam opizdio iz svemira cisto da vidim ako ce i to uci i uslo je. Al 3. nisam mogao pogoditi okvir gola i popusio sam 2:0. Imao sam 4-5 sansi koje su isti ifraci pospremali bez beda u prethodne dvije al ovu ili ne lopta isla po sredini ili u pizdu mater. Takoder sam od tih 5 zicera pogodio 2 stative, plus dvije precke iz kornera. Prve dvije tekme 98% tocnih dodavanja, je da su kratko trajale, al pasevi su bili cvrsti i precizni, dok u trecoj pocne ista sema i mislim si ili malo ljudi igra(sto je za ovo vrijeme nemoguce) ili me maze s skriptom ko nikad. Ali onda od jednom igra malo zalaga i od tog trenutka su pocele pizdarije. Tal da sam vidio kako se skripta fino ukljucila i sad sam fino dozivio sve sto sam mogao na ovoj fifi. Osim postenoga wallkouta.

Igrica je cisto smece. Ako treba objasniti rijec smece ova igrica je savrsen primjer. Fifu 20 ne moze nista spasiti nikakvi popravci ako dynamic difficulty adjustment ostane u igrici to je najveci razlog zasto je igra tesko smece jer ako si BOLJI igrac ne mora znaciti da ces pobjediti a to je jako VELIKA greska. Uvijek treba pobijediti onaj koji bolji igra, nema popustanja olaksavanja jednom igracu a drugog jebat u zdrav mozak samo zato jer se oni prave pametni. Zivim za dan kada EA propadne

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
nema popustanja olaksavanja jednom igracu a drugog jebat u zdrav mozak samo zato jer se oni prave pametni. Zivim za dan kada EA propadne

Ma mogu malo navlačit na lošijeg, ali ovo što se sad događa nije navlačenje na lošijeg nego jebanje u zdrav mozak oba igrača.

Kolega je gore pisao kako je zabijao u 2 tekme sve i svi pasovi su mu prolazili i onda odjednom ništa.

To je problem ove igre, a ne navlačenje na slabijeg.

Zato jer igra unaprijed odluči tko će biti favorit i onda razlika mora biti ogromna među igračima da pobijedi jači ako igra favorizira slabijeg.

Pa i ja tako igram stalno... toplo-hladno.

Prije kad su bile normalne divizije i kad nije bilo adjustment govna točno se znalo u kojoj diviziji igraju kakvi igrači.

Ja sam oduvijek bio najkomotniji u 3. diviziji... rijetko bih padao u 4., a još rijeđe dolazio u 1.

U 1. kad bih došao, a to se dogodilo par puta, dobijem odmah par porcija i vratim se tamo gdje mi je mjesto.

Isto tako kad bih pao u 4. ili ponekad čak u 5. kad bih quitao k'o kreten, natamburam u 5. sve po redu bez problema.

 

Sad, kad imamo adjustment glupi nema veze tko je kakav igrač jer ja u sadašnjoj 4. diviziji igram ponekad protiv igrača koji su tek kupili igru i vidi se po načinu igre da nemaju pojma.

Npr. on kupi danas igru, složi ekipu od posuđenih igrača i ono što je dobio u packovima i ode on-line.

U 5 utakmica će 2 pobijediti jer će ga igra pogurati i on je automatski 4. divizija - WTF?!?!?!

 

Baš me zanima ima li itko u 10. diviziji ili čak u 9. i 8.?

Po svemu sudeći nema.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
The_K kaže...
nema popustanja olaksavanja jednom igracu a drugog jebat u zdrav mozak samo zato jer se oni prave pametni. Zivim za dan kada EA propadne

Ma mogu malo navlačit na lošijeg, ali ovo što se sad događa nije navlačenje na lošijeg nego jebanje u zdrav mozak oba igrača.

Kolega je gore pisao kako je zabijao u 2 tekme sve i svi pasovi su mu prolazili i onda odjednom ništa.

To je problem ove igre, a ne navlačenje na slabijeg.

Zato jer igra unaprijed odluči tko će biti favorit i onda razlika mora biti ogromna među igračima da pobijedi jači ako igra favorizira slabijeg.

Pa i ja tako igram stalno... toplo-hladno.

Prije kad su bile normalne divizije i kad nije bilo adjustment govna točno se znalo u kojoj diviziji igraju kakvi igrači.

Ja sam oduvijek bio najkomotniji u 3. diviziji... rijetko bih padao u 4., a još rijeđe dolazio u 1.

U 1. kad bih došao, a to se dogodilo par puta, dobijem odmah par porcija i vratim se tamo gdje mi je mjesto.

Isto tako kad bih pao u 4. ili ponekad čak u 5. kad bih quitao k'o kreten, natamburam u 5. sve po redu bez problema.

 

Sad, kad imamo adjustment glupi nema veze tko je kakav igrač jer ja u sadašnjoj 4. diviziji igram ponekad protiv igrača koji su tek kupili igru i vidi se po načinu igre da nemaju pojma.

Npr. on kupi danas igru, složi ekipu od posuđenih igrača i ono što je dobio u packovima i ode on-line.

U 5 utakmica će 2 pobijediti jer će ga igra pogurati i on je automatski 4. divizija - WTF?!?!?!

 

Baš me zanima ima li itko u 10. diviziji ili čak u 9. i 8.?

Po svemu sudeći nema.

 Kao sto velis u tim niskim divizijama su ovi sto prekidaju tekme na 1,2:0. U pravilu je da ces se pentrati po divizijama ako igras do poraza pa uzmes pauzu od sat,dva da se skripta opet slozi. Jer ako redas gejmove dva popusis i pa dva dobijes i opet si na nuli kad ti vecinom oduzima bodove isto kolko i daje.

12 godina
offline
FIFA 19

Jutros sam igrao protiv tipa koji je čisti dokaz kako u FIFI 19 nije potrebno biti dobar igrač da bi postigao solidne rezultate.

Dakle, tip je u ekipi imao 2 crvena TOTS igrača iz engleske i 2 crvena TOTS-a iz španjolske što znači da je njegov doseg u vikend ligi najmanje gold.

Složit ćemo se svi da bi bilo normalno da do golda u vikend ligi dolaze solidni igrači, ne moraju biti profesionalci, ali da znaju makar osnove igre.

Ovaj ne da nije znao igrat, ovaj niti mehaniku igre ne razumije kako treba.

U 15 minuti je bilo 3-0 za mene, ali ne zato jer me igra gurala nego zato jer tip jednostavno ne zna igrat obranu.

Skače bezveze, uklizava bezveze, otvara mi prostor bezveze... sve što radi u obrani više nema smisla nego ima - zato je i bio natrpan tako brzo.

To nije sve... najbolja stvar je ta što su mu svi igrači od prve minute igrali s točno pola stamine.

I naravno, unatoč što mu igrači ne mogu trčat, mali je nabudžio sve moguće presinge što postoje u igri.

 

Ja kad ulazim u novu partiju u vikend ligi, ponekad se nećkam ako imam igrača sa 96-97 stamine, hoću li mu staviti fitness ili ne.

Nikad ne znaš hoće li parija biti tvrda pa da ode u produžetke.

 

Ovaj tip o kojem pišem... jedino ga spašava ako je posudio ili kupio nečiji account, ali poznavajući adjustment govna u igri, vrlo je velika vjerojatnost da je on sam zaradio te crvene kartice - što je u najmanju ruku žalosno.

Ne, ja nisam ljubomoran na njega, zbog njegovih kartica, samo sam tužan da igra omogućava igračima koji očito ne znaju igrati solidne rezultate.

To nema nikakvov smisla, gaming kao takav je totalna idiotarija, to nije nadmetanje dvojice igrača - to je obični kurac.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Idem probat odigrat ovaj objective za Buonannanotea ( nekada vrhunski talent u FMu ). 

 

To je ne moguce odigrat. Ako nije home win, onda je lagano upeljavanje 3 ikone u napad i peri deri. Di je fun u tome, di je logika u tome... Lik mi uvede Besta i za kuca 4 komada iz onih flick kuraca... Jbg, na golu mi je silver zvaljo, al kaj da radim kad jedino njega imam. Pretuzno je da cak i u tom usranom Online Singleu se unistava i ono malo gameplaya kaj je ostalo. Jel toliki problem odigrat normalnu tekmu sa igracima koje inace nebi uopce koristio? Ocito da je. 

 

Community je najveci problem ove igre, nista drugo nego community. U FIFAi 20 ako izbace AI defending i ostalo... ova djecurlija ce masovno poumirat od jada i nesposobnosti.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Jutros sam igrao protiv tipa koji je čisti dokaz kako u FIFI 19 nije potrebno biti dobar igrač da bi postigao solidne rezultate.

Dakle, tip je u ekipi imao 2 crvena TOTS igrača iz engleske i 2 crvena TOTS-a iz španjolske što znači da je njegov doseg u vikend ligi najmanje gold.

Složit ćemo se svi da bi bilo normalno da do golda u vikend ligi dolaze solidni igrači, ne moraju biti profesionalci, ali da znaju makar osnove igre.

Ovaj ne da nije znao igrat, ovaj niti mehaniku igre ne razumije kako treba.

U 15 minuti je bilo 3-0 za mene, ali ne zato jer me igra gurala nego zato jer tip jednostavno ne zna igrat obranu.

Skače bezveze, uklizava bezveze, otvara mi prostor bezveze... sve što radi u obrani više nema smisla nego ima - zato je i bio natrpan tako brzo.

To nije sve... najbolja stvar je ta što su mu svi igrači od prve minute igrali s točno pola stamine.

I naravno, unatoč što mu igrači ne mogu trčat, mali je nabudžio sve moguće presinge što postoje u igri.

 

Ja kad ulazim u novu partiju u vikend ligi, ponekad se nećkam ako imam igrača sa 96-97 stamine, hoću li mu staviti fitness ili ne.

Nikad ne znaš hoće li parija biti tvrda pa da ode u produžetke.

 

Ovaj tip o kojem pišem... jedino ga spašava ako je posudio ili kupio nečiji account, ali poznavajući adjustment govna u igri, vrlo je velika vjerojatnost da je on sam zaradio te crvene kartice - što je u najmanju ruku žalosno.

Ne, ja nisam ljubomoran na njega, zbog njegovih kartica, samo sam tužan da igra omogućava igračima koji očito ne znaju igrati solidne rezultate.

To nema nikakvov smisla, gaming kao takav je totalna idiotarija, to nije nadmetanje dvojice igrača - to je obični kurac.

 Pa da, gameplay je u rabgu otvaranja paketica, lutrija. Ako te gura i imas zrno smisla u prstima ovaj drugi ce krv pisat. 

Prakticki je nemoguce izgubiti ako si malo nadprosjecni igrac a skriota te mazi. Recimo dobijem 3-4 za redom. I onda dode 4 koju igram na isti nacin i sve skoro pa identicno ovim tekmama prije ali jednostavno ne mozes zabiti. E sad ako ovaj protiv kojeg igras nema smisla i kao sto velis leti van ko budala nece mu ni skripta pomoci, jer ipak nebres bas sve fulat, valjda. Nisam jos naletio na takvog dibidusa, pa da mogu rec iz iskustva al vucem neke poveznice iz svojih tekmi koje igram. Znaci ako me skripta mazi nije problem natrpat pa da ima 10 ronalda i 4 tots golmana na golu. Al kad te nejde i gold tim je muka.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

I evo ovo ocemu sam govorio prije 15min. Lik imao 4 suta i zabio 4 gola. I nakon tog dobije crveni. I nis se nije promijenilo. Lik je imao u obrani obicnog gold rare rudigera i sancheza. Decki jebes TOTS VVD-a, ovog panja treba kontaktirat da vam proda ovu dvojicu i to je to, gol vise primit necete. ovih 7:2 je nerealno jer kad mi je zabio 5, gol u 80' sam lijepo gumicom povezao gljuve i otisao popusit. Znaci svaka nicija lopta je bila njegova, gol pogoditi mi je bila umjetnost dok je njegov TOTS corea zabivao po sredini gola. xD Dobio sam ga i ja u cet i znam da ne valja pol kurca al na ovoj tekmi je bio inspirativan. I šećer na kraju popusim 7:2 i opet je moj lacazete igrac utakmice. Pa ko tu koga jebe. xD

 

Ovo mi je bila 10 tekma ove wl i neda mi se vise jebat s kretenima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.6.2019 17:15 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Idem probat odigrat ovaj objective za Buonannanotea ( nekada vrhunski talent u FMu ). 

 

To je ne moguce odigrat. Ako nije home win, onda je lagano upeljavanje 3 ikone u napad i peri deri. Di je fun u tome, di je logika u tome... Lik mi uvede Besta i za kuca 4 komada iz onih flick kuraca... Jbg, na golu mi je silver zvaljo, al kaj da radim kad jedino njega imam. Pretuzno je da cak i u tom usranom Online Singleu se unistava i ono malo gameplaya kaj je ostalo. Jel toliki problem odigrat normalnu tekmu sa igracima koje inace nebi uopce koristio? Ocito da je. 

 

Community je najveci problem ove igre, nista drugo nego community. U FIFAi 20 ako izbace AI defending i ostalo... ova djecurlija ce masovno poumirat od jada i nesposobnosti.

 Ne slazem se sa tobom. Najveci problem ove igre je EA a ne community, community radi ono sto mu EA dopusti oni su jednostavno mogli staviti da moras pobjediti 4 utakmice samo sa silver igracima i community ne bi mogao staviti nikakvu ikonu u igru to jest mogao bi ali onda mu se ne bi racunalo da je pobjedio ali opet oni su tu sami krivi. Da su ostavili one turnire od proslih naslova tamo nisi mogao upaliti utakmicu bez da si sastavio momcad od odredjenih igraca i tako rjesis problem o kojem ti upravo pricas. Onda ces ti meni reci da je community ipak kriv jer svi igraju na pirueta ubacaje i paraplegicne la krokete a nitko ne igra nogomet ali opet tu nije community kriv jer u svakoj igrici odredjeni igraci, youruberi i pro igraci i iznad prosjecni igraci traze nacin da budu bolji u igrici onda tu dodje developer i balansira igru tako da sve bude jednako jako a ne da se ceka sljedeca fifa da se isprave stvari ali pazi sada oni ce ispraviti danasnje probleme iz fife 19 u fifi20 ali ce uvesti neke nove gluposti doci ce neke nove stvari koje ce biti OP jer fifa nikad nije bila balansirana igra uvijek idu iz krajnosti u krajnost oni ne znaju sto rade jer ne razumiju nogomet ili ih jednostavno nije briga. Community je samo grana problema koje postoje a EA je korijen svih problema i da se oni poprave svi ostali problemi bili bi manji.

10 godina
offline
FIFA 19

Igrao sam sada protiv elite igraca znam da je elite jer je imao crvenog laportea, fernandinha i robertsona. Kako je to tuzan igrac ja nemam pojma kako je on dosao do elite jos ni ne igra na glitcheve. Najvjerojatnije ga dynamic difficulty adjustment pomazio taj vikend ili nije ista osoba igrala protiv mene i taj vikend. Ja sam imao 16 udaraca i jedva dva gola on imao dva udarca i dva gola. Frajer je bio prelos jer je sve prolazilo kroz njega prelako sam ga izvlacio ali je njegov golman bio predobar i moji napadaci prelosi, dva puta su promasili loptu da naprave tap in njegov golman napravio prekrsaj za penal, idem 1na1 puknem njegov golman obrani ali lopta ode malo iza njega i ja trcim sa Shevom da pospremim prazan gol njegov golman samo rukama opali mog shevu po nogoma i ovaj padne i njegov drugi igrac izbije loptu sudac nista nije svirao a za takve stvari se dobije crveni karton. Frajer zvizne sa 25m pogodi precku moj golman se baci i za to vrijeme lopta se odbije tocno do njegovog napadaca koji je cekao loptu ali pored njega je i moj Puyol ali moj puyol je odlucio ne poslusati moju naredbu i ne skociti tako da ovaj pospremi glavom u gol. Od tada upalim high pressure jer znam da me jedino to moze izvuci i negdje u 70min ja zviznem sa 30m sa perisicem bezveze jer sam vec ocajan jer nista u sesnaestercu ne ulazi unutra i frajer pogodi stativu i udje u gol i na kraju u 90m 1na1 prilika i tots Felix zabije gol. To je to od mene za ovaj vikend neda mi se vise zivcirati. 

Dokle god taj dynamic difficulty adjustment bude u igrici nikada nece biti napretka. Hrpu puta mi se desilo ovaj vikend da igraci dodaju desno a ja drzim lijevo i obratno, hrpu puta mi nije priznalo da sam stisnuo tipku za sut itd. itd. Nema napretka dokle god se bude jebalo boljeg igraca u zdrav mozak

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Idem probat odigrat ovaj objective za Buonannanotea ( nekada vrhunski talent u FMu ). 

 

To je ne moguce odigrat. Ako nije home win, onda je lagano upeljavanje 3 ikone u napad i peri deri. Di je fun u tome, di je logika u tome... Lik mi uvede Besta i za kuca 4 komada iz onih flick kuraca... Jbg, na golu mi je silver zvaljo, al kaj da radim kad jedino njega imam. Pretuzno je da cak i u tom usranom Online Singleu se unistava i ono malo gameplaya kaj je ostalo. Jel toliki problem odigrat normalnu tekmu sa igracima koje inace nebi uopce koristio? Ocito da je. 

 

Community je najveci problem ove igre, nista drugo nego community. U FIFAi 20 ako izbace AI defending i ostalo... ova djecurlija ce masovno poumirat od jada i nesposobnosti.

 Ne slazem se sa tobom. Najveci problem ove igre je EA a ne community, community radi ono sto mu EA dopusti oni su jednostavno mogli staviti da moras pobjediti 4 utakmice samo sa silver igracima i community ne bi mogao staviti nikakvu ikonu u igru to jest mogao bi ali onda mu se ne bi racunalo da je pobjedio ali opet oni su tu sami krivi. Da su ostavili one turnire od proslih naslova tamo nisi mogao upaliti utakmicu bez da si sastavio momcad od odredjenih igraca i tako rjesis problem o kojem ti upravo pricas. Onda ces ti meni reci da je community ipak kriv jer svi igraju na pirueta ubacaje i paraplegicne la krokete a nitko ne igra nogomet ali opet tu nije community kriv jer u svakoj igrici odredjeni igraci, youruberi i pro igraci i iznad prosjecni igraci traze nacin da budu bolji u igrici onda tu dodje developer i balansira igru tako da sve bude jednako jako a ne da se ceka sljedeca fifa da se isprave stvari ali pazi sada oni ce ispraviti danasnje probleme iz fife 19 u fifi20 ali ce uvesti neke nove gluposti doci ce neke nove stvari koje ce biti OP jer fifa nikad nije bila balansirana igra uvijek idu iz krajnosti u krajnost oni ne znaju sto rade jer ne razumiju nogomet ili ih jednostavno nije briga. Community je samo grana problema koje postoje a EA je korijen svih problema i da se oni poprave svi ostali problemi bili bi manji.

 To je tocno. Uvijek ce se pokusati eksploitati odredene elemente u igri i to je ljudski. Na pocetku igre smo se jebali s finesama, a prema kraju s baletanima. Logicno je traziti nacin za laki pogodak. E sad koji ti put moras proci za laki pogodak je pitanje. Prosle godine je na primjer laki pogodak bio low driven. Ulazio je u 99% slucajeva. Kolko znam samo golmani sa "saves with feet" su mogli ponekat skinuti low driven. E al do dog lakog gola ai morao doci, dal si razigrao protivnika ili kako vec, nebitno, ali nakon tog si znao da je gol. U ovoj igri je ekvivalent low driven pogotka ubacaj s piruetom na ibricu i to je cancer koji nije stvoji comunity nego ea. Comunity ga samo koristi, cisto zato jer mogu. Smanji sanse za to i neces vidjet piruete, tonada i ostale nebuloze tako dugo dok netko nece bit siguran da je pobjedio pa se zazeli malo ekzibicija. Dakle prvi korak ako nemaju rjesenja bi bio samo pass i shoot igra, bez driblinga, iniesta move i ostalih. Naravno, bezvrze je ronaldo i mbappe ne mogu radit finte, al ne mogu se brze kretat radeci finte nego ravni sprint, to je nemoguce. Moraju se maknut scifi sranja i opet ce se igrati nogomet.

15 godina
online
FIFA 19

Je li itko dobio veće govno od ovog u tos sbc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Ja dobio nekog 86 rated nista puno bolje. Mene nervira ta nemogucnost davanja gola sa igracima koji imaju 99 finishing znaci igram jutros fulam sa del pierom 3 1na1 sanse lik mi puca sa 30m sa de bruyneom i zabije 2 takva kasnije sam igrao bolje obranu i nisam dao da puca tek u 86 sam okrenuo i u produzetcima ga dobio ali od 27 suteva od kojih je  10, 100postotnih ja zabijem 5 golova i to pred kraj. Ako kojim slucajem naletim na nekog tko zna igrati mogu odmah izaci jel vec unaprijed znam kako ce zavrsiti. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ovaj Ronaldo je bas radjen za noobove samo zabijam golove sa glavom i neke tupave golove iz nemogucih kuteva dok 1na1 uredno promasuje. Kad je konekcija uzasna on je najbolji napadac jer se desi mnogo puta da se idem okrenuti sa gljivicom i onda puknem ali igrica ne registrira okret sa gljivicom vec samo udarac i ovaj je zvizne sledja u raslje.

Tocno znam kad je dynamic difficulty adjstment protiv mene kad bude korner za protivnika moj Puyol stoji na jebenih 30m i ceka kontru dok su Mkhtariyan, Ronaldo, Perisic i Shevchenko u sesnaestercu i brane gol. U fifi 20 trebaju nam dati da u taktikama mozemo sloziti tko ce nam braniti korner jer mi fakat nema smisla da je ne mogu sloziti kontru samo zato jer je igrica odlucila mog STOPERA koji je NAJSPORIJI igrac u mom timu koji ima Heading 99 i jumping 90 i power header trait da mi ide trcati kontru a u napadu imam igrace koji imaju preko 90 pace.

 Ovo je stravicno iritantno, da covjek ne povjeruje kako te igra ofirno sabotira. Nije mi se jednom desilo to sto i tebi, lagani gol za protivnika.

You better run, you better take cover!
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Je li itko dobio veće govno od ovog u tos sbc?

 i meni je taj izasao. yolo :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja dobio nekog 86 rated nista puno bolje. Mene nervira ta nemogucnost davanja gola sa igracima koji imaju 99 finishing znaci igram jutros fulam sa del pierom 3 1na1 sanse lik mi puca sa 30m sa de bruyneom i zabije 2 takva kasnije sam igrao bolje obranu i nisam dao da puca tek u 86 sam okrenuo i u produzetcima ga dobio ali od 27 suteva od kojih je  10, 100postotnih ja zabijem 5 golova i to pred kraj. Ako kojim slucajem naletim na nekog tko zna igrati mogu odmah izaci jel vec unaprijed znam kako ce zavrsiti. 

 Jep, al najbolje ti je onda uzet pauzu jer ces popusit slijedece dvije prije nego server izkalkulira da ti "treba" difficulty adjustment iltiga skripta.

 

Skripta je uvijek bila prisutna, al AI nije bio tako mocan proslu fifu pa si stvorio vise sansi i u konacnici skupio vise golova(ne nuzno pobjeda) pa je to otislo pod "napadac od 99fin mi ne moze zabit". Recimo ovu wl odigrao sam 10 tekmi i van basten mi je u 3 poraza sto sam skupio profulao lopte iz peterca. Urezao mi se u sjecanje ubacaj sto je salah(koji u mom timu ne valja nis) nabacio na drugu stativu i naletava PIM Van basten(99fin i 99volej) i doslovno ko da ju je mlohavim kurcem udario preko gola.

Zato ne smijemo zeljeti smiulaciju jer to je ok za simulaciju, gdje treba udariti loptu na pravome mjestu u pravo vrijeme i stvarnom nogometu se cesce promasi nego zabije. Ali stvarni nogomet nije pritisak gumbica, nego cjelozivotni trening, ustrajnost... Moramo teziti ka arkadi, jer u igri se te situacije(greske u stvarnom zivotu) kad lopta preleti preko noge, krivi tajming suta ili jebeni krticnjak mogu samo napraviti s skriptom koja je ravna onoj na slot automatima. Dakle kocka, to sto sad igramo. Gdje bez razloga igrac promasi nemoguce ili zabije isto. Nazalost ali istina je, najblize tim situacijama je timed finishing jer mice skriptu i dozvoljava tebi da pogodis u "sridu" ili fulas. Samim time u fifi je uvijek bio bitan tajming, kako kod obrane tako i kod napada. Stoga najbolje se vratit tajmingu(ne timed finishing), a ne tezit simulaciji.

14 godina
offline
FIFA 19

Ma taj timed finish je isto 0 znam pogodit savrsena situacija naciljam suprotni kut dolje pogodim zeleno sa del pierom opuca ili stativu ili fula gol a kad me skripta se hebe netreba nista sve ulazi. Odigrao 10tekmi dobio 5 a mozda sam 1 poraz zasluzio ostalo sam bio debelo bolji. Lik izleti sa golmanom ja nabacim na ibru sa druge strane on fula prazan gol glavom, a nekad iz kornera zabijem sa ibrom glavom iz mrtvog kuta to me toliko nervira kad nadigram protivnika al nece lopta u gol. Dzabe mi onda ekipa od 10mil coinsa kad meni skripta odreduje hocu li dobiti ili ne. Mislim da necu uzimat fifu 20 probat cu 10 sati trial ali ako bude takvo ekstremno skriptiranje nema sanse da kupujem radije cu igrat sa klincem super maria na switchu nego gubiti zivce. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja sam jučer odradio vikend ligu na silu samo zbog Neymara ili Mbapea i mislim da je to to što se vikend lige za mene tiče.

Možda povremeno rekreativno bacim koju partiju, ali grindanje i gubljenje vikenda više ne dolazi u obzir.

 

FIFU 20 vrlo vjerojatno uzimam kao što sam i ovu uzeo preko Origin accessa premium na godinu dana.

Dobijem sve pizdarije koje idu s najjačom verzijom + sve ostale igre s Origina.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja sam jučer odradio vikend ligu na silu samo zbog Neymara ili Mbapea i mislim da je to to što se vikend lige za mene tiče.

Možda povremeno rekreativno bacim koju partiju, ali grindanje i gubljenje vikenda više ne dolazi u obzir.

 

FIFU 20 vrlo vjerojatno uzimam kao što sam i ovu uzeo preko Origin accessa premium na godinu dana.

Dobijem sve pizdarije koje idu s najjačom verzijom + sve ostale igre s Origina.

 Pa gledam i ja taj preorder  imaju 3 verzije  sta najbolje uzeti ovu najskuplji?

674 kune? 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

 Pa gledam i ja taj preorder  imaju 3 verzije  sta najbolje uzeti ovu najskuplji?

674 kune? 

Ako misliš da ćeš u budućnosti igrati još neku igru na Originu onda je po meni najbolje rješenje uzeti premium access na godinu dana zato jer dobiješ pristup svim igrama i svim premiumima.

Ukoliko ćeš igrati samo FIFU onda se to ne isplati, a koju verziju uzeti ovisi o tebi.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...
Skilledžija kaže...

Ja sam jučer odradio vikend ligu na silu samo zbog Neymara ili Mbapea i mislim da je to to što se vikend lige za mene tiče.

Možda povremeno rekreativno bacim koju partiju, ali grindanje i gubljenje vikenda više ne dolazi u obzir.

 

FIFU 20 vrlo vjerojatno uzimam kao što sam i ovu uzeo preko Origin accessa premium na godinu dana.

Dobijem sve pizdarije koje idu s najjačom verzijom + sve ostale igre s Origina.

 Pa gledam i ja taj preorder  imaju 3 verzije  sta najbolje uzeti ovu najskuplji?

674 kune? 

 Ma kaki... U SDu sam prednarucil najobicniju verziju za 494kn i to je to. Ni lipe više. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 19

Jbg piše da dobiješ 2 paketa svaki tjedan gold rare, 1 karticu ones to watch i još neke gluposti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Jbg piše da dobiješ 2 paketa svaki tjedan gold rare, 1 karticu ones to watch i još neke gluposti 

 Uopće ne sumnjam da bih dobio OTW karticu ratinga 78 s kojom mogu guzicu obrisati.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
manipulator kaže...

Jbg piše da dobiješ 2 paketa svaki tjedan gold rare, 1 karticu ones to watch i još neke gluposti 

 Sasvim nebitno. Ove godine sam uzeo Champions edition. Paketici, picke materine... dresovi... nista od toga mi nije pomoglo da dodem do ekipe koju imam sad.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ma taj timed finish je isto 0 znam pogodit savrsena situacija naciljam suprotni kut dolje pogodim zeleno sa del pierom opuca ili stativu ili fula gol a kad me skripta se hebe netreba nista sve ulazi. Odigrao 10tekmi dobio 5 a mozda sam 1 poraz zasluzio ostalo sam bio debelo bolji. Lik izleti sa golmanom ja nabacim na ibru sa druge strane on fula prazan gol glavom, a nekad iz kornera zabijem sa ibrom glavom iz mrtvog kuta to me toliko nervira kad nadigram protivnika al nece lopta u gol. Dzabe mi onda ekipa od 10mil coinsa kad meni skripta odreduje hocu li dobiti ili ne. Mislim da necu uzimat fifu 20 probat cu 10 sati trial ali ako bude takvo ekstremno skriptiranje nema sanse da kupujem radije cu igrat sa klincem super maria na switchu nego gubiti zivce. 

 Zato velim slozis tim s kojim ce ti biti zabavno igrat pa se zabavljas nego da ganjas icone picke materine i onda te jebe skripta da ti igrac od 99fin ne moze pogoditi prazan gol.

 

Ja za sad opce nemam u planu kupiti nis jer su mi se zamjerili do neba i natrag. Probat cu trial svakako da vidim sta je ti za hype al to je to xD

15 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Ja sam jučer odradio vikend ligu na silu samo zbog Neymara ili Mbapea i mislim da je to to što se vikend lige za mene tiče.

Možda povremeno rekreativno bacim koju partiju, ali grindanje i gubljenje vikenda više ne dolazi u obzir.

 

FIFU 20 vrlo vjerojatno uzimam kao što sam i ovu uzeo preko Origin accessa premium na godinu dana.

Dobijem sve pizdarije koje idu s najjačom verzijom + sve ostale igre s Origina.

 Hahaha, a ja imam novu filozofiju za vikend ligu. Igram svaki drugi vikend, jedan odmaram živce pa jedan igram i baš mi je super, ne živciram se uopće više oko glupe igre.

 

A origin access je zakon. Ja ga imam otkad još nije ni premium postojao i ok mi je princip sveg tog a i cijena.

12 godina
offline
FIFA 19

Nema slađeg nego kad je adjustment govno na tvojoj strani, a ti za protivnika imaš nadrkanog Rusa koji nije ni krenuo s centra, već je epilepsiju dobio i ljulja lijevo-desno.

Pa ti kad opleteš po golu svaki put pospremiš u mrežu, a on jadnik uklizava, epileptične napadaje dobiva, presing lupa i roka s 20m, al može se jebat - ja sam taj koji zabija golove u ovoj rundi HAHAHAHAHAAHA

 

Onda on quita na 3-0, ulaziš u novu partiju, kad ono opet Rus, isto tako nadrkan kao onaj prošli, a adjustment govno opet na mojoj strani HAHAAHHAAHAHAH

 

Kad malo bolje razmislim, adjustement govno je prava stvar... I love adjustment govno <3

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice