FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.235
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Nema slađeg nego kad je adjustment govno na tvojoj strani, a ti za protivnika imaš nadrkanog Rusa koji nije ni krenuo s centra, već je epilepsiju dobio i ljulja lijevo-desno.

Pa ti kad opleteš po golu svaki put pospremiš u mrežu, a on jadnik uklizava, epileptične napadaje dobiva, presing lupa i roka s 20m, al može se jebat - ja sam taj koji zabija golove u ovoj rundi HAHAHAHAHAAHA

 

Onda on quita na 3-0, ulaziš u novu partiju, kad ono opet Rus, isto tako nadrkan kao onaj prošli, a adjustment govno opet na mojoj strani HAHAAHHAAHAHAH

 

Kad malo bolje razmislim, adjustement govno je prava stvar... I love adjustment govno <3

 Ja takvima u toj situaciji dubam i prst na usta nakon svakog gola pa nek me sto put prozvali govnom, al ne mogu si pomoc kad mi uleti baletan na skriptu. XD

10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
Skilledžija kaže...

Nema slađeg nego kad je adjustment govno na tvojoj strani, a ti za protivnika imaš nadrkanog Rusa koji nije ni krenuo s centra, već je epilepsiju dobio i ljulja lijevo-desno.

Pa ti kad opleteš po golu svaki put pospremiš u mrežu, a on jadnik uklizava, epileptične napadaje dobiva, presing lupa i roka s 20m, al može se jebat - ja sam taj koji zabija golove u ovoj rundi HAHAHAHAHAAHA

 

Onda on quita na 3-0, ulaziš u novu partiju, kad ono opet Rus, isto tako nadrkan kao onaj prošli, a adjustment govno opet na mojoj strani HAHAAHHAAHAHAH

 

Kad malo bolje razmislim, adjustement govno je prava stvar... I love adjustment govno <3

 Ja takvima u toj situaciji dubam i prst na usta nakon svakog gola pa nek me sto put prozvali govnom, al ne mogu si pomoc kad mi uleti baletan na skriptu. XD

 Samo calma 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
cicek kaže...
Skilledžija kaže...

Nema slađeg nego kad je adjustment govno na tvojoj strani, a ti za protivnika imaš nadrkanog Rusa koji nije ni krenuo s centra, već je epilepsiju dobio i ljulja lijevo-desno.

Pa ti kad opleteš po golu svaki put pospremiš u mrežu, a on jadnik uklizava, epileptične napadaje dobiva, presing lupa i roka s 20m, al može se jebat - ja sam taj koji zabija golove u ovoj rundi HAHAHAHAHAAHA

 

Onda on quita na 3-0, ulaziš u novu partiju, kad ono opet Rus, isto tako nadrkan kao onaj prošli, a adjustment govno opet na mojoj strani HAHAAHHAAHAHAH

 

Kad malo bolje razmislim, adjustement govno je prava stvar... I love adjustment govno <3

 Ja takvima u toj situaciji dubam i prst na usta nakon svakog gola pa nek me sto put prozvali govnom, al ne mogu si pomoc kad mi uleti baletan na skriptu. XD

 Samo calma 

 Haha ili to xD nisam nikad pratio kako se izvode ta slavlja pa obicno kad zelim nekvu primjerenu onda neznam. Znam im ja i salutirat :D

12 godina
offline
FIFA 19

Ja od proslava znam onu kad vrti s guzicom i kad klekne na pod i zahvali se Bogu.

Ovu drugu koristim kad nakon promašenih nekoliko mrtvaca napokon zabijem, a prvu kad provociram epileptične likove :)

 

Cristiano Ronaldo ima nekoliko proslava, ali ih igra sama bira.

Ima jedna proslava koju bih volio naučiti, ako se može, a to Ronaldo inače sam radi samo kad zabije gol pred kraj utakmice - prstom pokazuje prema sebi da je on gazda.

Isto i kad rukom prvo zavrti pa onda skoči - tu proslavu isto rijetko radi, obično pred kraj utakmice.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

U drustvu smo imali internu foru sa calmom pa sam je morao nauciti raditi hahhaha. Inace radi se L1+trokut trokut i to je jedina proslava koju koristim jer nije dugacka pa ne ispadam toliki supak a i fora mi je

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

U drustvu smo imali internu foru sa calmom pa sam je morao nauciti raditi hahhaha. Inace radi se L1+trokut trokut i to je jedina proslava koju koristim jer nije dugacka pa ne ispadam toliki supak a i fora mi je

 Hahah xD E sad ovisi koji jojstik koristis. Ja koristim ps4 i obicno su mi kontrole na l i r tipkama okrenute, jer jos koristim onaj old school nacin di je r1 sprint. Jedino sam kocku implementirao ko sut a ne krug. Meni je najbolja za orovokaciju ona ronaldova kad dode u kameru i pocucne se pa gleda hahah. Zivci odu samo tako. XD

14 godina
offline
FIFA 19

Nije lose

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Dobijem Thiaga Silvu i nemam pojma kud bi s njim. Nesta bi trebal van, al chemistry poslozit bude grdo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&amp;page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Dobih po nosu. Vjerojatno bi im se kurac osusio da su dali Mbappea. Bilo sta drugo da sam dobio bilo bi ok osim tog alzirca, neymara i golmana. Al sta ces.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 19

Ja dobio Lalu. Ista stvar, kaj da radim s njim? Mogao bih ga nekako uglaviti ali kaj će mi kada imam na RB Arnolda i Valenciu i oba mi draži od Lale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Dobio Veratija. meni dobro došlo. Mogu ga uklopiti u Talijane sa njima igram. 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Samo neznam sta im donosi taj skrpiting toliki uvijek ima boljih i losijih igraca i nikad me ne nervira kad izgubim protiv boljeg ali ovo sto se desava vise nije normalno nikako. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19

Ni lagat vise ne znaju kao prije 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 17:39 (The_K).
15 godina
offline
FIFA 19

Meni u liga1 totsu uletio Benitez. Pošto ga na žalost nikako ne mogu uklopit u momčad, a 93 rated je golman, poslužit će za neki sbc.

Priželjkivao sam rw ili rm igrača da mogu Višću riješit, dobar je skroz ali eto, pokorio sam se gluposti ove igre zvanoj chemistry, pa sad kad imam 91 rated tim, idem na 100 cehmistry polagano sa high rated igračima. Bar ih sad ima.

A u argentinskom sbc-u dobijem onog glupastog 87 rated cm-a, otvorim neki random pak nakon tog sbc-a i dobijem ISTOG panja. Pa dakle strašno. Jedan je odletio na marketu u roku keks drugi u sbc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ni lagat vise ne znaju kao prije 

 Sad ili ce doci update kojim ce privremeno iskljuciti skripticu da dokazu da su bili "u pravu" ili nece vise opce reagirat na spominjanje skripte. Likovima je trebalo 3 tjedna da dodu do odgovora, kako kazu. I onda odgovoriju na taj nacin. Jednom recenicom. Ovo je presmijesno. 

10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
The_K kaže...

Ni lagat vise ne znaju kao prije 

 Sad ili ce doci update kojim ce privremeno iskljuciti skripticu da dokazu da su bili "u pravu" ili nece vise opce reagirat na spominjanje skripte. Likovima je trebalo 3 tjedna da dodu do odgovora, kako kazu. I onda odgovoriju na taj nacin. Jednom recenicom. Ovo je presmijesno. 

 Nece nista raditi u vezi fife 19 nikad vise to su i sami rekli sto se gameplaya tice. A skriptu ce negirati da postoji kao i sve prijasnje godine nisam ni ocekivao od njih da priznaju nit cu ocekivati da ce priznati. To im se jednostavno ne isplati puno je lakse negirat, ignorirati i brojati lovu

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...

Ni lagat vise ne znaju kao prije 

 Sad ili ce doci update kojim ce privremeno iskljuciti skripticu da dokazu da su bili "u pravu" ili nece vise opce reagirat na spominjanje skripte. Likovima je trebalo 3 tjedna da dodu do odgovora, kako kazu. I onda odgovoriju na taj nacin. Jednom recenicom. Ovo je presmijesno. 

 Nece nista raditi u vezi fife 19 nikad vise to su i sami rekli sto se gameplaya tice. A skriptu ce negirati da postoji kao i sve prijasnje godine nisam ni ocekivao od njih da priznaju nit cu ocekivati da ce priznati. To im se jednostavno ne isplati puno je lakse negirat, ignorirati i brojati lovu

 Neznam, ali kao što sam rekao, meni se cini da je doslo do smjene generacije u EA-u i sad mlade nade vode poslove, na svoj nacin. Takvi lapsusi ko ove godine nisu se događali do sad, kad ih je i bilo dobrano su se potrudili sanirati stetu u sto kracem roku. Ovi se ponasaju ko bogovi, nisu nista zajebali, a svaka ocita greska je greska kod korisnika ne providera. Komedije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 20:23 (cicek).
10 godina
offline
FIFA 19

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Inace njemu su zivci otisli kad su ga banali jer je fifa jedina stvar u zivotu o kojoj nes zna, samim time.i jedini izvor prihoda. Al slazem se s njim u ovom videu, svatko ko je odigrao 200+ tekmi fife zna o cem prica. Bilo je skripte i do sad al AI nije tolko utjecao na igru ko sad. Promasivalo se i prije al ne tako izgledne sanse. Nebi mogao zabit first timed finese ili neki torpedo koji bi usao neku drugu tekmu, al si zabio 80% izglednih sansi(citaj 1na1), a sad ne mozes ni to. To je jedini razlog zasto je ove godine tako ocita skripta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 23:42 (cicek).
8 godina
offline
Re: FIFA 19

pravo da ti kazem boli me kurac koliko co2 ima

10 godina
offline
FIFA 19

Eto dobio sam Mena i Thauvina. Zadovoljan sam dobivenim jer su barem oba dvojica visoko rejtane kartice koje ce lijepo uci u sbc a packovi se otvaraju sutra za ultimate tots. Imam 29 paketica od toga je 11paketa iz Vieira sbc-a sto znaci to su vecinom jaki paketi i bar 3 walkouta bi trebao dobiti iz toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 19

Od svih pakova najaci Luis Gustavo🤣🤣🤣napravim gold upgrade kad Bufon izađ. e 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nikad nisam dobio toliko walkouta kolko danas. Ni kad sam gold 1 zavrsavao nisu tako letili van 86 rated decki. Stao sam na silver2 i u rivalsima sam bio rank 3. 

Uzeo sam sve untredable i izasli su van 2xtots fonte(oba untreadable), matic, pjanic i onaj alzirac iz francuske lige kojeg takoder vec imam untreadable, tak da sam ga morao quick sell za 0coinsa. :D mozda cu imat dosta igraca za garantirani tots pack, da mi daju jos nekog duplikata. :D

 

I da player pick nekvi 85 lik, nikad cuo za njega.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 15:09 (cicek).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Neće me crveni ove godine nikako.

Jedina crvena kartica koju sam dobio, a da sam se veselio je TOTS Bernardo Silva.

Ustvari jedina s kojom igram jer ove ostale sam sve utopio u SBC.

 

Danas izvučem Thauvina u prvom picku - aj makar je hihg rated kartica ako ništa.

I onda u drugom picku mi ponudi ova tri jazavca (vidi sliku)... mučio sam se prošli viken k'o budala zakurac.

 

U paketima ništa specijalno osim jednog TOTS-a - 89 rated golman kojeg sam neki dan dobio untradable u SBC-u - ide za 40k.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 Nadam se da ce Europska unija banati loot boxove tako da vise ne mogu pricati nebuloze

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skiledija, igram od 11/12 mjeseca WL, i nivo mi je S1, par puta sam doso do G3, i naravno prosli vikend mi se sve poklopi i doguram do G3, veselim se cetvrtku reko ajd nesto dobro ce doci, kad ovo me pogodi..

I napravim ovaj sbc za utakmice, i gle sta mi dode tj golman od 60K.. jadno!!
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skiledija, igram od 11/12 mjeseca WL, i nivo mi je S1, par puta sam doso do G3, i naravno prosli vikend mi se sve poklopi i doguram do G3, veselim se cetvrtku reko ajd nesto dobro ce doci, kad ovo me pogodi..

I napravim ovaj sbc za utakmice, i gle sta mi dode tj golman od 60K.. jadno!!
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skiledija, igram od 11/12 mjeseca WL, i nivo mi je S1, par puta sam doso do G3, i naravno prosli vikend mi se sve poklopi i doguram do G3, veselim se cetvrtku reko ajd nesto dobro ce doci, kad ovo me pogodi..

I napravim ovaj sbc za utakmice, i gle sta mi dode tj golman od 60K.. jadno!!
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice