FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.489
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skiledija, igram od 11/12 mjeseca WL, i nivo mi je S1, par puta sam doso do G3, i naravno prosli vikend mi se sve poklopi i doguram do G3, veselim se cetvrtku reko ajd nesto dobro ce doci, kad ovo me pogodi..

I napravim ovaj sbc za utakmice, i gle sta mi dode tj golman od 60K.. jadno!!
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
izvinjavam se, nesto mi se internet ujebo pa posto par postova. Ako bi mogli moderatori da to srede ;) sry jos jednom :/
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2019 20:17 (Gerro).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
cicek kaže...

 Nadam se da ce Europska unija banati loot boxove tako da vise ne mogu pricati nebuloze

 Sve ide k tome da hoce.

 

Najbolje mi je kako su majstori iz EA demantirali da ljudi vole biti iznenadeni, a ja bi prije rekao da od tih silnih paketa koje sam pootvarao ove godine sam bio ili razocaran, a i kad sam nesto izvukao mi je bilo ravno jer od sveg tog razocarenja sam otupio na te pakete. Nis me vise ne moze obradovati sto se tice paketica.

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Prosli vikend sam se dobro oznojio i u zadnjoj tekmi izvuko G2. Rekao sta mi to treba al jbg ponekad te povuce taj kaos od WL.

Dojam je da je u nekoliko partija igra navlacila za jednu stranu ali nekad vjerovatno samo ukljucivanje presinga od strane protivnika poremeti stvari na terenu.

Danas nisam postovao pravilo barem par dana odmora prije nagrada ali sam ipak dobio crvene 95 Di Mariu i 94 Menu koji ce lijepo doci ostalim crvenima za neko slaganje.

Ostalo od dva rare mega paketa 1x 85 nainggolan i par 84 sto mi zvuci korektno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
izvinjavam se, nesto mi se internet ujebo pa posto par postova. Ako bi mogli moderatori da to srede ;) sry jos jednom :/

 Kaj se sekiras 

15 godina
offline
FIFA 19

Ova igra je jedna nakupina proljeva i skriptiranih govana od strane morona u EA.

 

Samo jedan od prosera koji se događaju u ovoj igri redovito ako igrate protiv jazavaca sa low rated obrambenim igračima. Njihovi 60pace igrači dobiju magična ubrzanja na najmanje 150acc i bar 200 sprint speed u tisućinki sekunde, njihovi obrambeni sa 80 def i 70 phy čarobno igraju kao da imaju 99/99 naspram vaših napadača sa 96 pace i 80phy i takvom lakoćom ih pretrčavaju ili doslovno odnesu u skoku ili remplanju, da imate realan osjećaj da igrate sa 12godišnjacima iz vijetnama naspram afričkih gazela u tijelu razjarenog bika...

Već vidim što me čeka u vikend ligi kad je ovako već danas u rivalsima, a lijepo sam kvalitetno odmarao živce prošli vikend kad sam odlučio da neću ni igrat wl... I cijeli tjedan igra radi gotovo normalno, tu i tam neki proser, a je li došao vikend, kreće skriptshitmoronizam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Sve je covjek rekao da bar slusaju ovakve ljude koji zele igrati nogomet a ne zelim biti pro igrac aa9skillz (jos uvijek me glava boli kad je rekao da zeli da EA vrati kad si mogao zabijati sa skaricama od bilo gdje i sa bilo kime) i otvarace pakatica tipa castro,matt itd. igrica bi bila miljama ispred nego sto je sada

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Sve je covjek rekao da bar slusaju ovakve ljude koji zele igrati nogomet a ne zelim biti pro igrac aa9skillz (jos uvijek me glava boli kad je rekao da zeli da EA vrati kad si mogao zabijati sa skaricama od bilo gdje i sa bilo kime) i otvarace pakatica tipa castro,matt itd. igrica bi bila miljama ispred nego sto je sada

 Nist novo, jedini plus mu je sto je uzeo vremena i to sve objasnio. Mi to vec sve znamo.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
The_K kaže...

Sve je covjek rekao da bar slusaju ovakve ljude koji zele igrati nogomet a ne zelim biti pro igrac aa9skillz (jos uvijek me glava boli kad je rekao da zeli da EA vrati kad si mogao zabijati sa skaricama od bilo gdje i sa bilo kime) i otvarace pakatica tipa castro,matt itd. igrica bi bila miljama ispred nego sto je sada

 Nist novo, jedini plus mu je sto je uzeo vremena i to sve objasnio. Mi to vec sve znamo.

 Ne znaju kanadjani oni su jedini bitni oni moraju shvatiti nogomet

15 godina
offline
FIFA 19

Ne znam šta mi je ovo trebalo.

WL je postala 100%tno kancerogeno smeće čiterskih debila bez mozga. Ja ne znam protiv kakvih vi igrate u wl, al mene spaja samo sa 90+ momčadima rusa, poljaka, čeha, sa cijelom eskapadom čiteva popaljenih, od usporavanja cijele moje momčadi a 99 fitnes su, do razmicanja igrača, zaustavljanja mojih kontrola, aposlutno niti jednog faula dosuđenog u moju korist bez obzira kakvo uklizavanje bez lopte protivnik napravi, itd. Nagledao sam se kojekakvih smećara koji plaćaju 50€ mjesečno u battlefieldu samo za čit da bi napunili svoj ego u kompetitive modu, ali u retardiranoj nogometnoj igjici plaćat za čit, to su retardi bez truna mozga u glavi. Ne znam da li ću uopće više igrat wl u ovakvom stanju, ne isplati se trošit svoje živce na kretene s kancerogenim mozgom koji imaju novaca za pay to win igranje jer igrat ne znaju.

Od živčanoće nisam ni ss-ao nickname ovog retarda da ga bar reportam, moralne satisfakcije poradi jer mi se iz dna duše gade takvi jadni debili.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 10:31 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Eto klasicni dynamic difficulty adjustment. Prije nego sto je pocelo snimat uzeo sam vec dva puta loptu koje su se naravno odbile njemu nazad. Dva puta sam pokusao izbiti loptu dva puta su je izbili metar od sebe i dva puta je lopta prosla kroz nogu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Igrati za Ultimate ToTS ili ne? 

Mislim, ne vidim beki smisao jer je igra mrtva. Jos 2mj ima i izlazi 20. Doslovno ne postoji imperativ i satisfakcija igranja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

20 ce biti takvo smece ako ostave dynamic difficulty adjustment. Frajer zvizne iz prve sa 25m Thauvinenom pogodi raslje, on trci sa neymarom baci mi perisica i vrsaljka i uspijem mu uzeti nekako loptu sa puyolom ali lopta se odbije do ronaldinha koji je 20m od gola i puca iz prve pogadja raslje ja uletavam sa ronaldom u sesnaesterac dolazim na sedam metara malo iz kosa pucam sa njegovom desnom nogom dvije crte njegov golman hvata rukama loptu. Moj ne moze ni dodirnuti loptu sa 25m dok njegov golman hvata lopte sa 7m udaljenosti. Gdje je tu logika, zdrav razum ista????

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...

Sve je covjek rekao da bar slusaju ovakve ljude koji zele igrati nogomet a ne zelim biti pro igrac aa9skillz (jos uvijek me glava boli kad je rekao da zeli da EA vrati kad si mogao zabijati sa skaricama od bilo gdje i sa bilo kime) i otvarace pakatica tipa castro,matt itd. igrica bi bila miljama ispred nego sto je sada

 Nist novo, jedini plus mu je sto je uzeo vremena i to sve objasnio. Mi to vec sve znamo.

 Ne znaju kanadjani oni su jedini bitni oni moraju shvatiti nogomet

 Ma znaju i oni al znaju i kak zaraditi, pa onda rade koriste znanja ove odruge vrste.

 

Evo odigrao sam prvu tekmu danas 5 udaraca u okvir i 5 gola popusim. XD

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

20 ce biti takvo smece ako ostave dynamic difficulty adjustment. Frajer zvizne iz prve sa 25m Thauvinenom pogodi raslje, on trci sa neymarom baci mi perisica i vrsaljka i uspijem mu uzeti nekako loptu sa puyolom ali lopta se odbije do ronaldinha koji je 20m od gola i puca iz prve pogadja raslje ja uletavam sa ronaldom u sesnaesterac dolazim na sedam metara malo iz kosa pucam sa njegovom desnom nogom dvije crte njegov golman hvata rukama loptu. Moj ne moze ni dodirnuti loptu sa 25m dok njegov golman hvata lopte sa 7m udaljenosti. Gdje je tu logika, zdrav razum ista????

 Meni je sad dosao prvi protivnik tocno onakav kakvog zelis za orvog protivnika da se ufuras. Ne bas bistar decko vvd i pique u obrani. I zletava s njima ko da su musice. Ali kad on izleti s tim jednim branicem na 30m ostalih 9 ceka u bloku xD onda kad mu zajebes i ovog ultra preciznog tacklera i ovih 9 u zivom zidu onda ti kdb doda loptu iza leda napadacu i mozes se jebat. On 5 udaraca 5 golova ja muku mucim za zadnji pas uopce. I joa da dodam gabriel jesus je bio i vise nego konkurentat u igri glavom protiv tota militao-a. Jebes ga kad nejde nejde. 

 

 

12 godina
offline
FIFA 19

Iako sam napiso gore da ne vrijedi igrat, ipak me neki kurac najebo da idem igrat. Nakon opustanja igrajuci Crash team racing upalim ja fifu. Zacudujuce krene izvrsno, 4 tekme, sve ih dobijem. Imam osjecaj tu nest' smrdi i nastavim dalje. Druge dvije, ukupno sam primio 9 komada. Pazi, do tada u 4 primim 3 gola. I to kod 1-0 za protivnika ja promasim 3 mrtve sanse. 

Koliko je igra ljigava dokaz je u tome da sam izgubio od lik a da nisam pogodio okvir gola. Od 11 udaraca ja sam imal 0 u okvir. Alo, nulaaaaaa... u cijeloj utakmici, sa par metara udaljenosti. On je meni zakuco 5 komada la croketirajuci kroz obranu sa Depayom. Mozes ga jedno 5-6 puta zaustavit, al jednom ce proc. To je jasno ko dan... a cak i kad sam ga zaustavil ta je lopta zavrsila njemu u nogama.

 

Palim CTR, GT Sport i The Division... ovo me vise ne zanima.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Evoga 1/4. I tu zavrsavam za ovaj vikend. Ako nakon 7 ne dobim nesto sto cu moc prodat bar za milju zabijam cavao na mjesto u hard disku di je fifa instalirana. Nek si stavljaju skripte, nek imaju sifre, al da ja ne smijem zabiti gol, e pa tak bedasti nisam. U ovoj zadnjoj tekmi barem 5x sam isao 1na1 na golmana i svaku je ili cudesno obranio ili je zavrsila u stativi. Sere mi se vise od njih. 2:0 sam popusio od lika koji nema pojma o pojmu. Branici su mu brzinom munje i pravovremenim reakcijama doslovno sve radili sami. U napadu kad bi isao u fintu i nekim slucajem moj igrac nebi dobio epilepticni napad pa bi pecnuo loptu, odma ovaj "dribler" najveci se pocinje gradit i ne mozes do lopte da si duh. Dva gola je zabio nakon suta iz nekih 20m se lopta odbila od mog TOTS edersona,(koji kad je protiv mene lovi metke po terenu), njemu natrag na sut.

 

I jos mi je fora kad ga zatvorim i nema kome dodat i onda mu igrac onako smekerski potkopa malo loptu da prode iznad noge mog igraca. Da se razumijemo i moji su to znali radit, al ne neki jebivjetri nego KDB i Ekirksen koji imaju jebeni pas. I jos me zanima ko o tome odlucuje kad ce ovaj loptu tako dodat, osoba koja drzi joystick sasvim sigurno ne.

 

Jos da dodam nit sam zivcan, nit ljut, sve mi je ravno i igram tek tolko da igram, al bedaka s mene neju delali.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 18:13 (cicek).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Otvorio 34 paketa od kojih su 10 iz Vieira sbc-a dobio sam untradable Isca, 2puta tots vanakena 88 rat, tots igraca iz druge francuske lige zaboravio sam mu ime 86rat, Mane-a i Otamendia. Sveukupno 6 walkouta, iz onih najjacih packova nisam dobio nista, dva puta je izasao walkout iz mega packa. Uglavnom prelos pack luck. Sbc za Vieiru kosta priblizno dvije milje coinsa a ja sam iz 34 paketa jedva dobio 250k coinsa

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Sto da ja kazem na ovo pa frajer me pobjedi sa dva gola koja nemaju ni malo logike veze svezom nemaju. Jebo ih taj dynamic difficulty adjustment. Zasto je tako tesko zabiti jedan normalan gol a tako je lako napucavati loptu random i raditi sve iz prve. Da mogu im postaviti jedno pitanje moje pitanje bi bilo koji sport oni ovdje simuliraju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Najbolji igrac kojeg sam dobio je coman xD iii delete 

 

"Ljudi vole element iznenadenja." -EA 

 

Bome ste me iznenadili, svaka vam cast.  

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.6.2019 21:06 (cicek).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ova igra je vrh kad te želi jebat. Kakve skripte, kakvi bakrači. Kad hoće da izgubiš, izgubit ćeš. TOČKA.

Screenshot u prilogu. +3 se igra, apsolutno nikakvih prekida nema, protivnik kreće nakon MOG postignutog gola u 48:30, VRAĆA loptu unazad do svojih obrambenih i radi CIJELI napad preko bokova i dodaje minimalno 6-7 dodavanja i daje gol u 50oj minuti, 50:03 vrijeme postizanja gola.

Ista tekma, ista situacija u 92:03, ja krećem s centra, igra INSTANTNO SVIRA KRAJ, a +3 je jasno označen, ali neee, igra je odlučila da ja nemam pravo odradit svoju akciju do kraja.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2019 20:48 (jopis).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...

Ova igra je vrh kad te želi jebat. Kakve skripte, kakvi bakrači. Kad hoće da izgubiš, izgubit ćeš. TOČKA.

Screenshot u prilogu. +3 se igra, apsolutno nikakvih prekida nema, protivnik kreće nakon MOG postignutog gola u 48:30, VRAĆA loptu unazad do svojih obrambenih i radi CIJELI napad preko bokova i dodaje minimalno 6-7 dodavanja i daje gol u 50oj minuti, 50:03 vrijeme postizanja gola.

Ista tekma, ista situacija u 92:03, ja krećem s centra, igra INSTANTNO SVIRA KRAJ, a +3 je jasno označen, ali neee, igra je odlučila da ja nemam pravo odradit svoju akciju do kraja.

 Zato fino gasis cim vidis da je skripta protiv tebe. 5 za redom, gasi 5 za redom. Dabe ti sekiranje ako ne ide. Ako promasis 3,4 sanse koje mislis da bi morao zabiti gasi na 0:0 ako treba, bar neces primit gol u 90'. Ja tako radim vec 2mj. Istina da sam spao s g1(tekma dvije su falile do elite) na silver 3,2,1 ovisno o startu, al bar se ne znojim zbog gluposti. 30 tekmi i ovako i onako ne stignem odigrat, a i nije zdravo u ovoj igri odigrat 30 tekmi u 3 dana. Jednostavno mi se neda jebat, jedino me bole te pare koje sam im dao za to smece i jebe me sto su cijele godine tvrdili da nas jebu provideri kad bi na kraju rekli ono sto sam im pilio u supportu da su im serveri i infrastruktura za kurac. I jos me jebu ljudi koji misle da su nesto pobjedili ove godine na fifi. Nitko nije pobjedio apsolutno nista, svaku tekmu se umjesala skripta i pobjedio je onaj na kome je bio red.(afk,dc,force dc ne racunam). Nitko ne moze reci da je odigrao normalnu tekmu i pobjedio jer je bio bolji ove godine i tocka.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...
jopis kaže...

Ova igra je vrh kad te želi jebat. Kakve skripte, kakvi bakrači. Kad hoće da izgubiš, izgubit ćeš. TOČKA.

Screenshot u prilogu. +3 se igra, apsolutno nikakvih prekida nema, protivnik kreće nakon MOG postignutog gola u 48:30, VRAĆA loptu unazad do svojih obrambenih i radi CIJELI napad preko bokova i dodaje minimalno 6-7 dodavanja i daje gol u 50oj minuti, 50:03 vrijeme postizanja gola.

Ista tekma, ista situacija u 92:03, ja krećem s centra, igra INSTANTNO SVIRA KRAJ, a +3 je jasno označen, ali neee, igra je odlučila da ja nemam pravo odradit svoju akciju do kraja.

 Zato fino gasis cim vidis da je skripta protiv tebe. 5 za redom, gasi 5 za redom. Dabe ti sekiranje ako ne ide. Ako promasis 3,4 sanse koje mislis da bi morao zabiti gasi na 0:0 ako treba, bar neces primit gol u 90'. Ja tako radim vec 2mj. Istina da sam spao s g1(tekma dvije su falile do elite) na silver 3,2,1 ovisno o startu, al bar se ne znojim zbog gluposti. 30 tekmi i ovako i onako ne stignem odigrat, a i nije zdravo u ovoj igri odigrat 30 tekmi u 3 dana. Jednostavno mi se neda jebat, jedino me bole te pare koje sam im dao za to smece i jebe me sto su cijele godine tvrdili da nas jebu provideri kad bi na kraju rekli ono sto sam im pilio u supportu da su im serveri i infrastruktura za kurac. I jos me jebu ljudi koji misle da su nesto pobjedili ove godine na fifi. Nitko nije pobjedio apsolutno nista, svaku tekmu se umjesala skripta i pobjedio je onaj na kome je bio red.(afk,dc,force dc ne racunam). Nitko ne moze reci da je odigrao normalnu tekmu i pobjedio jer je bio bolji ove godine i tocka.

 Baš tako. I gasio sam do prije 3tj. Pa se tad naživcirao kao majmun, prošli vikend namjerno nisam odigrao ni jednu da imam miran vikend u glavi, i sad opet ista stvar. Sinoć u 50:03, danas krenem igrat ponovo, naravno, prva tekma moji balvani ne mogu pogodit gol, druga tekma povedem 2-0, odjednom u 20oj minuti prečka iz 1000% šanse. Igram dalje, zum-zum 2 dodavanja dobijem gol jer moji više ne znaju dodat. Krenem s centra, moji opet nemaju 2 pasa kak treba, opet kontra-gol. Naravno da sam zadnji gol dobio u 49:16, a igra se +3. Psmtrkanadsku i onom ko im da da prave igru. Altf4, pauza par sati.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...

Ova igra je vrh kad te želi jebat. Kakve skripte, kakvi bakrači. Kad hoće da izgubiš, izgubit ćeš. TOČKA.

Screenshot u prilogu. +3 se igra, apsolutno nikakvih prekida nema, protivnik kreće nakon MOG postignutog gola u 48:30, VRAĆA loptu unazad do svojih obrambenih i radi CIJELI napad preko bokova i dodaje minimalno 6-7 dodavanja i daje gol u 50oj minuti, 50:03 vrijeme postizanja gola.

Ista tekma, ista situacija u 92:03, ja krećem s centra, igra INSTANTNO SVIRA KRAJ, a +3 je jasno označen, ali neee, igra je odlučila da ja nemam pravo odradit svoju akciju do kraja.

 Zato fino gasis cim vidis da je skripta protiv tebe. 5 za redom, gasi 5 za redom. Dabe ti sekiranje ako ne ide. Ako promasis 3,4 sanse koje mislis da bi morao zabiti gasi na 0:0 ako treba, bar neces primit gol u 90'. Ja tako radim vec 2mj. Istina da sam spao s g1(tekma dvije su falile do elite) na silver 3,2,1 ovisno o startu, al bar se ne znojim zbog gluposti. 30 tekmi i ovako i onako ne stignem odigrat, a i nije zdravo u ovoj igri odigrat 30 tekmi u 3 dana. Jednostavno mi se neda jebat, jedino me bole te pare koje sam im dao za to smece i jebe me sto su cijele godine tvrdili da nas jebu provideri kad bi na kraju rekli ono sto sam im pilio u supportu da su im serveri i infrastruktura za kurac. I jos me jebu ljudi koji misle da su nesto pobjedili ove godine na fifi. Nitko nije pobjedio apsolutno nista, svaku tekmu se umjesala skripta i pobjedio je onaj na kome je bio red.(afk,dc,force dc ne racunam). Nitko ne moze reci da je odigrao normalnu tekmu i pobjedio jer je bio bolji ove godine i tocka.

 Baš tako. I gasio sam do prije 3tj. Pa se tad naživcirao kao majmun, prošli vikend namjerno nisam odigrao ni jednu da imam miran vikend u glavi, i sad opet ista stvar. Sinoć u 50:03, danas krenem igrat ponovo, naravno, prva tekma moji balvani ne mogu pogodit gol, druga tekma povedem 2-0, odjednom u 20oj minuti prečka iz 1000% šanse. Igram dalje, zum-zum 2 dodavanja dobijem gol jer moji više ne znaju dodat. Krenem s centra, moji opet nemaju 2 pasa kak treba, opet kontra-gol. Naravno da sam zadnji gol dobio u 49:16, a igra se +3. Psmtrkanadsku i onom ko im da da prave igru. Altf4, pauza par sati.

 Mozes se povoditi za citatem iz jednog filma "daj mi snagu da promjenim ono ato mogu, mirnocu da prihvatim ono sto ne mogu promjeniti i mudrosti da znam razlikovati jedno od drugog". 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Odigro 15, na 9 pobjeda. Igram sad s nekim klincem talijanom, tip ima od 11 mogucih 8 ikona, a nema pojma igrat. ACC iz 2018, 12 mjesec. I vodi 2-0, okrenem na 4-2, i eto njega u PM. Bella scripta, a tip je imo taktiku X X i onda na 16M finesse sa Van Bastenom, i Ronaldom (Brazil).. i sad se ja pitam, zasto, te kako?! Kako on moze u 6 mjeseci skupit toliko ikona, i ovako da nas igra jebe.. i onda dodu sa Fifom 20 da uzmemo. Zasto?! Daj neki jebeni dobar razlog zasto da j kupim..
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Gerro kaže...
Odigro 15, na 9 pobjeda. Igram sad s nekim klincem talijanom, tip ima od 11 mogucih 8 ikona, a nema pojma igrat. ACC iz 2018, 12 mjesec. I vodi 2-0, okrenem na 4-2, i eto njega u PM. Bella scripta, a tip je imo taktiku X X i onda na 16M finesse sa Van Bastenom, i Ronaldom (Brazil).. i sad se ja pitam, zasto, te kako?! Kako on moze u 6 mjeseci skupit toliko ikona, i ovako da nas igra jebe.. i onda dodu sa Fifom 20 da uzmemo. Zasto?! Daj neki jebeni dobar razlog zasto da j kupim..

 Ja ti se divim za 9 pobjeda. Ja sam na 2-8 trenutno jer nema šanse, svaku prokletu tekmu sam poveo 2-0 unutar prvih pol sata igre, i svaku prokletu tekmu moji 'zaborave' igrati nakon tih 30 min. Promjena taktike, formacije, ništa ne pali. A o 'slučajnom' usporavanju igrača sa 96 pace-om da ne pričam nakon što dam gol-dva. Ljudi jednostavno zaborave trčat.... Nemam ja više riječi za ovu mrtvu debilanu od igre.

85 rated tim nekog mute, meni 85 matuidi da hattrick, jer je igra odlučila da je on svaki put brži od 91 pace obrambenog i jači od 99/95 D.Godina. Ne mogu više...

10 godina
offline
FIFA 19

Jedva cekam da bace nuklearku na sjediste EA taman da ni prasina od te toksicne kompanije ne ostane. Tako nemilosrdno jebat ljude u mozak to nije normalno. Jebo ih gol iz okreta sa 25m i uzimanje lopte 5 puta zaredom tako da na kraju ne uzmem loptu. Treba nabiti na kolac sve ljude koji su se sjetili da je to dobra ideja 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

 

Sah mat? 

 

Nadajmo se samo da su im im odvjetnici upola losi ko developeri i na konju smo. :D "its like kinder surprise" hahaha sami se svojim jezikom bicuju. Neka, neka.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
cicek kaže...

 

Sah mat? 

 

Nadajmo se samo da su im im odvjetnici upola losi ko developeri i na konju smo. :D "its like kinder surprise" hahaha sami se svojim jezikom bicuju. Neka, neka.

 Nadam se da ce zabraniti ali opet imam neki osjecaj da ce platiti prave ljude samo da zakon ne prodje i onda smo opet na 0

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
cicek kaže...

 

Sah mat? 

 

Nadajmo se samo da su im im odvjetnici upola losi ko developeri i na konju smo. :D "its like kinder surprise" hahaha sami se svojim jezikom bicuju. Neka, neka.

 Nadam se da ce zabraniti ali opet imam neki osjecaj da ce platiti prave ljude samo da zakon ne prodje i onda smo opet na 0

 Ovisi. Neznam kolko ce se ozbiljnih odvjetnika htjet baktat s tim slucajem. Jer ovim kvalitetnijima nije do para vec do reputacije. A nakon ovih kinder jaja sranja reputacija je vec dosta srozana. Nisu dabe zabranili kinder jaja u americi. Vidis da se kanadani dave trenutno s jednim.  Bolje da se kolumbo okrenuo s brodovima i bili bi bez ovih gluposti. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice