FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.254
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FIFA 20

Do[ao nam jo[ jedan update, drugi u par dana

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

u packu izleti icon Zidane hah

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Brišite, greška...

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 13:43 (Zoki Mpek).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Hahaha sta su napravili od igre s ovim patchom. Haha koje smece kad te ide doslovno samo ravno treba trcat i 4 gola su ti zajamcena. Isto je kad je obrnuta situacija. Fantasticno. Tako mi je drago sto sam uzeo ovaj premier da im hogu odjebat.

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Hahaha sta su napravili od igre s ovim patchom. Haha koje smece kad te ide doslovno samo ravno treba trcat i 4 gola su ti zajamcena. Isto je kad je obrnuta situacija. Fantasticno. Tako mi je drago sto sam uzeo ovaj premier da im hogu odjebat.

 slažem se, haos, ili primis 4-5 golova ili dadnes... iz divizije 4 pao sam u div 6, jednostavno je neigirvo, pas jedan obicni ne prolazi HAOS

 

12 godina
online
FIFA 20

Mislim da u ovoj temi nitko nikad nije reko '' jebiga... los sam, moram naucit bolje igrat ''... ili '' jebiga, bolji je od mene, iskoristio je svoje prilike bolje nego ja ''. 

 

Covjek kad ude u ovu temu si misli... u picku materinu vidi ove pro igrace kako ih igra hebe. A nitko nije vidio dalje od Gold 2. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Mislim da u ovoj temi nitko nikad nije reko '' jebiga... los sam, moram naucit bolje igrat ''... ili '' jebiga, bolji je od mene, iskoristio je svoje prilike bolje nego ja ''. 

 

Covjek kad ude u ovu temu si misli... u picku materinu vidi ove pro igrace kako ih igra hebe. A nitko nije vidio dalje od Gold 2. 

 Ja ne znam di je moja greska sto iz flipera kad se zaleti netko brzi u mene moj branic fino radi animaciju sudara dok njegov ni ne gubi na brzini a pretrci sam na gol. Ako je to u redu onda evo priznajem bolji je od mene, svaka mu cast. Odigrao tekmu di je bale promasio lijevom nogom gol s ruba peterca. Zanimljivo. Vinicius trci sam na gol i bartra ga uhvati? Da priznajem bio je bolji. Prvih par dana se igrao "nogomet" i pizdarije su bile al su bile rijetke i to je lako progutat, ali da me netko davi s krivim pasevima i odbijancima, kako mene tako i ja njih, kako se novcic okrene. Po tome sto su sad napravili s patchem je jos gore od komedije od prosle godine.

 

Ovo za gold 2 necu ni komentirat.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ekipa, da li je obvezana ovaj timed finishing unutar kaznenog? Zapucao sam 5 zicera u vjetar, jer mi je stalno svjetlio crveni indikator, a timed finishing sam iskljucio. Primjetio sam da isto ne svjetli kada sutiram s distance.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Odigram sve današnje SBC. 9 packova i devet karina u njima. U OTW picku dobijem Sancheza. Što da radim s njim? Sjednem i plačem. Najbolja kartica mi je vrijedila 2200 coinsa i to neka srebrna. Toliko.

 

Šime, nakon zadnjih patcheva igra je napravljena za one s IQ sobne temperature koji će pomisliti da su konačno postali hakleri. Uopće nije stvar u tome koji si rating i koliko imaš pobjeda u WL. Stvar je u tome da igra radi budalama oba igrača. Ako ja ne mogu liku pobjeći sa Maneom a istovremeno meni lik bježi s Pogbom kojeg Mane ne može od centra uhvatiti, što bi ti pomislio? Da lik igra fantastično ili da mu igra gura Pogbu da trči objektivno brže nego što to sugerira njegov pace na kartici? Znači, u ovoj igri se događaju stvari koje nemaju veze s mozgom. Meni se jebe hoću li pobjediti ili izgubiti. Želim igrati nogomet i zabaviti se. Opet sam jučer protiv nekog krkana sam sebi zabio 3 gola pa da igramo normalan nogomet a ne da me lik siluje po cijelom terenu i trči ko bolt na 100m bez mozga i pameti.

 

Ova igra se svodi na to tko će više izudarati onog drugog a da sudac to ne sankcionira  i tko može brže trčati, ovisno o volji same igre te tko je sretniji pa da mu se više odbijanaca odbije nego onom drugom igraču. Što više igram, igru doživljavam kao veće smeće i to nepravedno smeće. Igra zaslužuje najveći mogući prezir nakon ova dva patcha koja su nam pokazala da ih boli ona stvar i da je jedino bitno podilaziti debilima kako bi trošili što više novca na fifa pointse.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

to sto vi pricate, a pogotovo ovo za brzinu ja jos niti jedan jedini put nisam dozivio (doduse ne igram to smece od FUT mode pa mozda zato...)

ali u offline premier league i ostalim top europskim ligama sto igram utakmice sve mi je dosta realno...rijetko mi se dogodi da sa sporim igracem uspijem pobjec obrani, a isto tako kad pobjegnem s nekim brzancem skoro me nikad nestignu....napravljeno tocno onako kako i treba biti

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odigram sve današnje SBC. 9 packova i devet karina u njima. U OTW picku dobijem Sancheza. Što da radim s njim? Sjednem i plačem. Najbolja kartica mi je vrijedila 2200 coinsa i to neka srebrna. Toliko.

 

Šime, nakon zadnjih patcheva igra je napravljena za one s IQ sobne temperature koji će pomisliti da su konačno postali hakleri. Uopće nije stvar u tome koji si rating i koliko imaš pobjeda u WL. Stvar je u tome da igra radi budalama oba igrača. Ako ja ne mogu liku pobjeći sa Maneom a istovremeno meni lik bježi s Pogbom kojeg Mane ne može od centra uhvatiti, što bi ti pomislio? Da lik igra fantastično ili da mu igra gura Pogbu da trči objektivno brže nego što to sugerira njegov pace na kartici? Znači, u ovoj igri se događaju stvari koje nemaju veze s mozgom. Meni se jebe hoću li pobjediti ili izgubiti. Želim igrati nogomet i zabaviti se. Opet sam jučer protiv nekog krkana sam sebi zabio 3 gola pa da igramo normalan nogomet a ne da me lik siluje po cijelom terenu i trči ko bolt na 100m bez mozga i pameti.

 

Ova igra se svodi na to tko će više izudarati onog drugog a da sudac to ne sankcionira  i tko može brže trčati, ovisno o volji same igre te tko je sretniji pa da mu se više odbijanaca odbije nego onom drugom igraču. Što više igram, igru doživljavam kao veće smeće i to nepravedno smeće. Igra zaslužuje najveći mogući prezir nakon ova dva patcha koja su nam pokazala da ih boli ona stvar i da je jedino bitno podilaziti debilima kako bi trošili što više novca na fifa pointse.

 Ok... nest' su napravili. Dakle, ono kaj je bilo prije tjedan dana sada vise ne vrijedi... da li nalijecem na drugaciju ekipu ili je nesto drugo... ali ovo nije normalno. Dirali su nesto kod taktike, to je previse ocito jer ekipa sa drop back sada jos vise dolazi do izrazaja. Dakle, ne muci me sprint... ne muci me nista osim kaj me se kaznjava kaj igram nogomet. Igram tekmu gdje imam po 75% loptu u nogama i uspijem iz njegove dvije kontre popusit. Ne smeta me cak niti izgubit, ali jebo me svatko ako to sad ima nekog smisla. 
Zasto ides dirat tako nesto... nije mi jasna logika iza promijene gameplaya u prvih par tjedana... ostavi kak je i ne diraj minorne stvari. Odbijam igrati sa povucenim bokovima, zelim igrat napadacki, otvoreni i siroki nogomet... a ne da me igra radi toga kaznjava jer crossing ne vrijedi kurcu.

Ok, treba privikavanja na ovo sve... al ne vjerujem da nam rade ovakve gluposti.

 

 

Evo, pogledajte tekmu... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...

to sto vi pricate, a pogotovo ovo za brzinu ja jos niti jedan jedini put nisam dozivio (doduse ne igram to smece od FUT mode pa mozda zato...)

ali u offline premier league i ostalim top europskim ligama sto igram utakmice sve mi je dosta realno...rijetko mi se dogodi da sa sporim igracem uspijem pobjec obrani, a isto tako kad pobjegnem s nekim brzancem skoro me nikad nestignu....napravljeno tocno onako kako i treba biti

 Single player je drugi par cipela nemjerljiv s FUTom

12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Evo, pogledajte tekmu... 

Pogledat ću tekmu kasnije jer sad nemam vremna.

Samo se javljam da pitam jesi li to ti Sime ili je netko hakirao account?

Očekivao sam da ćeš počet kenjat o igri, ali ne tako brzo :P

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Greska

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 22:17 (TheMaverick).
10 godina
offline
FIFA 20

Eto ni kriv ni duzan skoro sam izgubio utakmicu a trebao sam pobjediti sa par razlike. Prvi gol sam primio zbog moje greske, drugi gol primim tako sto se on sa Zahom zaleti u mog stopera i padne i dobije penal a treci mi gol da ovako. Ja sam tri puta stisnuo tipku za ispucavanje moj igrac nista nije napravio lopta mu se zaglavila u nogama nekako a prije same akcije uzeo sam mu loptu dva puta ali mu se vratila odmah. Zasto??? Nemam pojma najvjerojatnije jer frajer nije pobjedio 5 tekmi pa se na meni mora izivljavati. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 22:22 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
TheMaverick kaže...

Ekipa, da li je obvezan ovaj timed finishing unutar kaznenog? Zapucao sam 5 zicera u vjetar, jer mi je stalno svjetlio crveni indikator, a timed finishing sam iskljucio. Primjetio sam da isto ne svjetli kada sutiram s distance.

 

 

 

 Provjeri jos jednom jesi li ga iskljucio jer ja sam ga iskljucio i mogu pritisnuti tipku koliko god puta hocu i nece biti nikakva boja. TF kao poboljsava sansu za zgoditak ali opet ne znaci da ces sigurno zabiti uglavnom sve je do DDA

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
TheMaverick kaže...
TheMaverick kaže...

Ekipa, da li je obvezan ovaj timed finishing unutar kaznenog? Zapucao sam 5 zicera u vjetar, jer mi je stalno svjetlio crveni indikator, a timed finishing sam iskljucio. Primjetio sam da isto ne svjetli kada sutiram s distance.

 

 

 

 Provjeri jos jednom jesi li ga iskljucio jer ja sam ga iskljucio i mogu pritisnuti tipku koliko god puta hocu i nece biti nikakva boja. TF kao poboljsava sansu za zgoditak ali opet ne znaci da ces sigurno zabiti uglavnom sve je do DDA

 

 

Hvala, rjesio sam.

 

Ili je bio neki bug ili sam morao odigrati jednu tekmu s TF kao neki vid predstavljanja.

 

U drugoj tekmi je bio na off.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2019 22:19 (TheMaverick).
12 godina
online
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 

Evo, pogledajte tekmu... 

Pogledat ću tekmu kasnije jer sad nemam vremna.

Samo se javljam da pitam jesi li to ti Sime ili je netko hakirao account?

Očekivao sam da ćeš počet kenjat o igri, ali ne tako brzo :P

 Pazi, problem je u tome kaj je do prije par dana sve bilo idealno... Cak bi i razumio da je proslo vec tjedan i pol od izlaska, ljudi su ponovno  skuzili kaj je meta... bla, bla. Sve to stoji. Ali, sve kaj vise igram poslije ovog patcha, sve vise primjecujem neke stvari koje prije nisu bile tu. Primjerice iz nekog razloga sve ono kaj je pod normalno ulazilo kad si izaso 1v1 sada magicno nejde ( ne pricam na uzorku od jedne tekme, vec na uzorku od 6-7 tekmi da izbacim onaj dynamic kurac ). 
Zasto oni imaju potrebu dirati gameplay u ovako ranom stadiju igre meni to nije jasno. Ono kaj je meni logicno je da pustis 1mj nek se igra... koliko god kaoticno bilo MORAS prikupit dovoljno podataka jel ta nakupina govna od communitia u pravu ili su placipicke. Oni odma rokaju update. Pa kako jebem ti krv. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Eto ni kriv ni duzan skoro sam izgubio utakmicu a trebao sam pobjediti sa par razlike. Prvi gol sam primio zbog moje greske, drugi gol primim tako sto se on sa Zahom zaleti u mog stopera i padne i dobije penal a treci mi gol da ovako. Ja sam tri puta stisnuo tipku za ispucavanje moj igrac nista nije napravio lopta mu se zaglavila u nogama nekako a prije same akcije uzeo sam mu loptu dva puta ali mu se vratila odmah. Zasto??? Nemam pojma najvjerojatnije jer frajer nije pobjedio 5 tekmi pa se na meni mora izivljavati. 

 E takve ja golove dobivam barem 1 po tekmi. A zasto? Zato jer igram kako se igralo prije da je imalo smisla mjenjati stranu kroz obranu i sad kad dodam s branicom na bok ovaj daje prekratku loptu. Ma tko oce neka igra ja kockat necu za 400kn, a jos nema dobitka.

11 godina
offline
FIFA 20

Evo gledam video od kurta gdje prica da se brzina gameplaya mora drasticno povecati i to nakon updatea?!. Dok god se takva ekipa aka pro fifa playeri budu zvali na betu i davali svoja misljenja imat cemo spoj hokeja, flipera i vjerojatno najmanje nogometa. Nazalost.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ja sam imao taj problem da nemogu zabiti zicere za sada Kane to rijesava i puno lakse zabijem sve sto sam prije fulao ili je golman obranio. Pocinjem sa 4 3 3 a kasnije mijenjam na 4 1 2 1 2 i fall back ako vidim da me skripta zeza i igram bunker dok nekrene na moju stranu nekad se nemoze pobjediti bez obzira koliko dobro igrate jel protivniku se sve odbija u ulazi doduse moram reci da mi je u fifi 19 to bilo puno gore tamo sam imao 3 napadaca sa 99 finishing i pucao po 20 puta za 1 gol.dolje je slika trenutne ekipe imam jos coinsa ali neplaniram trositi za sada.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

U svoj ovoj raspravi oko gameplaya evo da podijelim i neko razmišljanje u vezi marketa. Možda griješim ali De bruyne ima jako dobre šanse biti sljedeći POTM. U tom slučaju neke kartice MC trebale bi cijenom porasti.  Prije svega mislim na Davida Silvu kojeg sam na snipanju danas ulovio tri komada po 21k coinsa. Uzeo sam i 7 Gundogana po 5k coinsa i koji coins ispod toga. Sve u svemu nije neka investicija koju neću vratiti ako De Bruyne ne bude POTP jer su kartice danas stvarno cijenom pale. Nisam imao više coinsa a nije mi se dalo iz kluba prodavati kartice pa je to to od investicije. Uhvatio sam danas i Sissokoa za 36k coinsa a još ujutro je išao za 45k coinsa pa i više. Do vikenda će opet porasti. Još skupim coinse za pogbu i dosta mi marketa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Upravo izvukao iz gold upgrade packa sad necu vise nista reci da nedobijem nikada nista u packovima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

 

Evo, pogledajte tekmu... 

Ovo je gadljivo gledati i ovo je obrazac na što danas sliči ova igra. Znači, golovi se zabijaju iz odbijanaca van svakog zakona fizike. Isto tako van svakog zakona fizike se lopta odbija uvijek napadaču u noge nakon što mu se izbije. Vidim i tebe guraju po terenu a igrač ti klizi kao po ledu? Pa kaj je to? Sada dok ovo gledam prvo što mi padne na pamet je, koji debil ovo može igrati. Onda se sjetim sebe. Dakle, ovo je jad i bijeda. Bar da nam nešto u packu udijele za duševne boli ali pederi niti to ne daju, bar meni. Mislim da ćemo sljedećim patchem imati još veću hrpu dreka jer ovo ode u potpuno krivom smjeru. A tako je dobro krenulo unatoč nekim manjkavostima...

12 godina
online
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

 

Evo, pogledajte tekmu... 

Ovo je gadljivo gledati i ovo je obrazac na što danas sliči ova igra. Znači, golovi se zabijaju iz odbijanaca van svakog zakona fizike. Isto tako van svakog zakona fizike se lopta odbija uvijek napadaču u noge nakon što mu se izbije. Vidim i tebe guraju po terenu a igrač ti klizi kao po ledu? Pa kaj je to? Sada dok ovo gledam prvo što mi padne na pamet je, koji debil ovo može igrati. Onda se sjetim sebe. Dakle, ovo je jad i bijeda. Bar da nam nešto u packu udijele za duševne boli ali pederi niti to ne daju, bar meni. Mislim da ćemo sljedećim patchem imati još veću hrpu dreka jer ovo ode u potpuno krivom smjeru. A tako je dobro krenulo unatoč nekim manjkavostima...

 To je to. Krenulo je za razliku od 19 fenomenalno. Igral se nogomet u nekim dijelovima. I sad izbace dva patcha iz samo njima poznatog razloga i zaseru sve. Samo su trebali povecati postotak uhvacenih lopta za golmane, malo smanjiti osjetni lag u odredenim dijelovima gameplaya i pokreta igraca... nista jebeno vise... 
Jel je toliko tesko pustit nas na miru i ne slusat jebene idiote. 

Ako je Kurt trazio ubrzanje gameplaya, onda ga nabijem na tukia. Fakat vise nista nema smisla. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Pazi, problem je u tome kaj je do prije par dana sve bilo idealno... 

 

FIFU 19 sam odigrao masu utakmica - masu sam ih i quitao, ali odigrao sam jako puno utakmica.

FIFU 20 igram od prvog dana zbog Premium Accessa i već imam preko 100 odigranih utakmica. Od toga samo 14 SB jer to igram kad moram zbog zadataka, SB me više upće ne zanima, čak niti kao dodatni izvor paketa.

Znači, sve što sam pisao, nisam pisao zato jer sam isfrustriran zbog poraza i zbog toga što ne znam igrati nego zbog toga što sam toliko izigrao te dvije pokvarene igre da mogu točno na prvom faulu ili krivo dodanoj lopti znati jel do mene ili do adjustmenta jebenog.

Mi na PC-u patch dobijemo čak i ranije od ostalih pa možda ponekad serem za nešto što je vama nepoznanica.

Recimo, vidim da spominjete 1 na 1 i kako je to bilo na početku.

Da, zabijao sam skoro svaki put 1 na 1 i to sa nikakvim igračima u napadu, usudio bih se reći da sam zabijao 80% udaraca - znači 8/10 golova.

Trenutno stanje više nije tako, sad zabijam 30%, a kad me krene jebat adjustment i manje - golmani brane čuda, a ja imam nekoliko puta bolje igrače nego na početku.

 

Što se gameplaya i brzine tiče, meta su brzi igrači, ali većinom low rated brzi igrači i iz mog iskustva oni su obični kurac.

U ekipi treba imati high rated igrače koji dobro rade dok ja ne upravljam njima, koji trče na loptu bez da sam im stavio presing ili ih kontroliram, koji neće izgubiti loptu bezveze i krivo dodati svaku drugu loptu.

Zato se ja uopće ne opterećujem sa brzinom igrača ako je to high rated igrač jer taj neće zujati po terenu ili stajati na mjestu dok ga ja ne preuzmem pod kontrolu.

 

Ima jedna kartica koja je donekle pokvarena, a već sam ju spominjao.

Famozni Saint-Maximin... nije on dobar toliko zbog brzine nego ta kartica najmanje promašuje zicere, a vrlo često pogađa ono što mislim da nema šanse da će pogoditi.

S tom karticom ćete krivo dodati 90% paseva unutar šesnaesterca, pa čak i pasove na par metara koji izgledaju nemogućima za pogriješiti i to upravo zbog razloga koji sam gore spomenuo.

To je na koncu loša kartica koja je trenutno meta zbog brzine i zbog toga što ekipa nema coinsa za Aubu, Aguera i slične.

 

Zato mi nije jasno da ljudi daju za neke Sissoke i pizde materine ispod 80 rejtinga 20-30 pa i više tisuća coinsa, a jednog Chielinija recimo sam platio 26k coinsa.

Neki dan sam slučajno skužio da imam igača koji vrijedi masne coinse, a zamalo sam ga ubacio u SBC.

Neki čupavi RB iz Bundeslige, mislim da je 75 rated kartica - prodao sam ga za 12k coinsa.

U prošlim FIFAMA sam takve kartice discardao jebote, a sad mi dvije takve kartice donesu 89 rated, pravu karticu s kojom mogu igrat do kraja sezone praktički.

Prošlu FIFU sam sa zlatnim Chielinijem igrao do TOTS-a, a vjerojatno će tako biti i ove godine.

Chielinija sam uzeo samo za primjer, da ne pomislite kako će vas on spasiti poraza i momentuma :)

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
online
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Pazi, problem je u tome kaj je do prije par dana sve bilo idealno... 

 

FIFU 19 sam odigrao masu utakmica - masu sam ih i quitao, ali odigrao sam jako puno utakmica.

FIFU 20 igram od prvog dana zbog Premium Accessa i već imam preko 100 odigranih utakmica. Od toga samo 14 SB jer to igram kad moram zbog zadataka, SB me više upće ne zanima, čak niti kao dodatni izvor paketa.

Znači, sve što sam pisao, nisam pisao zato jer sam isfrustriran zbog poraza i zbog toga što ne znam igrati nego zbog toga što sam toliko izigrao te dvije pokvarene igre da mogu točno na prvom faulu ili krivo dodanoj lopti znati jel do mene ili do adjustmenta jebenog.

Mi na PC-u patch dobijemo čak i ranije od ostalih pa možda ponekad serem za nešto što je vama nepoznanica.

Recimo, vidim da spominjete 1 na 1 i kako je to bilo na početku.

Da, zabijao sam skoro svaki put 1 na 1 i to sa nikakvim igračima u napadu, usudio bih se reći da sam zabijao 80% udaraca - znači 8/10 golova.

Trenutno stanje više nije tako, sad zabijam 30%, a kad me krene jebat adjustment i manje - golmani brane čuda, a ja imam nekoliko puta bolje igrače nego na početku.

 

Što se gameplaya i brzine tiče, meta su brzi igrači, ali većinom low rated brzi igrači i iz mog iskustva oni su obični kurac.

U ekipi treba imati high rated igrače koji dobro rade dok ja ne upravljam njima, koji trče na loptu bez da sam im stavio presing ili ih kontroliram, koji neće izgubiti loptu bezveze i krivo dodati svaku drugu loptu.

Zato se ja uopće ne opterećujem sa brzinom igrača ako je to high rated igrač jer taj neće zujati po terenu ili stajati na mjestu dok ga ja ne preuzmem pod kontrolu.

 

Ima jedna kartica koja je donekle pokvarena, a već sam ju spominjao.

Famozni Saint-Maximin... nije on dobar toliko zbog brzine nego ta kartica najmanje promašuje zicere, a vrlo često pogađa ono što mislim da nema šanse da će pogoditi.

S tom karticom ćete krivo dodati 90% paseva unutar šesnaesterca, pa čak i pasove na par metara koji izgledaju nemogućima za pogriješiti i to upravo zbog razloga koji sam gore spomenuo.

To je na koncu loša kartica koja je trenutno meta zbog brzine i zbog toga što ekipa nema coinsa za Aubu, Aguera i slične.

 

Zato mi nije jasno da ljudi daju za neke Sissoke i pizde materine ispod 80 rejtinga 20-30 pa i više tisuća coinsa, a jednog Chielinija recimo sam platio 26k coinsa.

Neki dan sam slučajno skužio da imam igača koji vrijedi masne coinse, a zamalo sam ga ubacio u SBC.

Neki čupavi RB iz Bundeslige, mislim da je 75 rated kartica - prodao sam ga za 12k coinsa.

U prošlim FIFAMA sam takve kartice discardao jebote, a sad mi dvije takve kartice donesu 89 rated, pravu karticu s kojom mogu igrat do kraja sezone praktički.

Prošlu FIFU sam sa zlatnim Chielinijem igrao do TOTS-a, a vjerojatno će tako biti i ove godine.

Chielinija sam uzeo samo za primjer, da ne pomislite kako će vas on spasiti poraza i momentuma :)

 

 Da, svakako je nesto smrdi... jer su sigurno dirali realizaciju 1v1. Nekako mi nije jasno da to rade. 

 

Kaj se tice pacea. Vidis ja sa tim nemam problema. U redu, brze kartice su meta... al opet ne mozes imat igraca sa 95 pace i 67 shooting, od toga meda nema. Pace je sada onako kako treba bit, ako je netko brzi, brzi je... tu ti ne mozes nista. 

 

Ono kaj sam primjetil je da moras, ali bas moras, imati kartice sa visokim passingom. Kad sam malo bolje provjeril svoje kartice, shvatil sam da Cuadrado a pogotovo Muriel imaju jako nizak passing i sa njima najvise grijesim. Dakle, sljedece kaj cu napravit je kupit Gomeza umjesto Muriela jer mi je apsurdno da je meni Rebic konstantno sam u praznom prostoru a Muriel ne moze pogodit da ga jebes. 

 

Ovo zadnje kaj si napisal mi je cak u redu, jer smo dobili nekakav ''normalni'' market gdje se sve kartice kupuju. Odprilike sve kartice :D 

 

 

I dalje zalim za glupim patchom i EAovom politikom koja nas svake godine odvede nikud.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Pace je meta ali mislim da su bas zato unistili 1na1 sane jel sam ja sa igracima koji kostaju 750coinsa i imaju pace 93 94 pobjedivao ikone jednostavno su pretrcavali obranu i nakon prvog patcha je to stalo nisam nista mogao zabiti vise e sad bolje imati sporijeg igraca na ST koji ima dobar positioning i finish nego trkaca sa 70ak shoting jedino je pepe strgan on zabije nesto nemoguce i to van 16m. Zanima me Sane kakav je posto kosta brdo coinsa stavio sam mu deadeye za prvu ruku jel pace od 95 bi mu trebao biti dosta. Neke tekme se nemoze dobiti to je cinjenica dok na nekima skripta prelazi sa jedne na drugu stranu i tu treba pokusati da se dobije sto manje golova pa kad prede na tvoju stranu da mozes prestici suparnika ili kad je napocetku na tvojoj strani zabiti bar 3 gola i onda bunkerat ako vidis da dodavanja neprolaze vise. Ja za sada tako dobro prolazim vidjet cemo do koje divizije cu uspijeti za sada sam u 5.oj u fifi 19 sam najvise bio 3. i onda sam pao kroz zadatke do 6. i nije mi se dalo vise puno igrat.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam primjetio da s krilima nema smisla igrat jer instrukcije su tu tek tolko da jesu. Imao sam balea kojeg sam platio 180k i standa ga koristim za ubacaje? Stavio sam mu cut inside i get in behind, reko ima da si vise spica nego krilo. Nije upalilo on i dalje se forsa u korner, a svaku tekmu pocinje u mom korneru i lagano trckara do centra. Onda sam probao u napadu sirinu taktike staviti na 1 ista prica. Jedino kad je htio ulaziti u sredinu je bilo kad sam ga imao na RM poziciji, al netreba mi on oko centra. Tu mi je bilo jasno da su krila bezkorisna, osim za ubacaje pa sam probao 41212 i tu se sad nes i da izgurat pred gol. Cak je i obrana malo kompaktnija cisto zato jer je guzva pa su manje sanse da nakon flipera zavrsi 1na1 s golmanom. Sad mora barem dva flipera odigrati da dode do golmana, a ako oba dva dobije onda ga jebi, nek i zabije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ekipa,

zaboravljate da ove chemistry sheme i jedonkratne trening role gdje ti svaki igrac moze imati maksimalnu brzinu ili defending i slicno tome..

 

Na kraju krajeva ima toliko kombinacija da ti boli glava..

Ali mene opcenito nerviraju te jednokratne trening fore... ako npr jedan pogba ne moze imati speed 99 da ne znam sto napravi i da bude na ne znam kakvim steroidima zasto su to ovdje dopustili?

 

meni je ovo previse.... a taj trening shit koriste gotovo svi

 

sto se tice nacina igre koristim sev da ne dobijem previse golova..

ucim se igrat manualno obranu bez containa i bilo kakvih assista.. igram s cdm drop back na zadnju liniju bekove ne dopustam da idu naprijed..

Dakle prvenstvneo pokusavam zatvorit a onda prema naprijed sto napravim napravim... s obzirom da nisam nek igrac ovak cu se vuc dok ne skuzim sve kak treba..

 

a kolko vidim ide to prema naprijed...

 

ima neko SBC Lewandowskog jel bolji od Kanea ? nekako mislim da bas i nije

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 8:17 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice