FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.388
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Ja igram 4-2-2-2 - instrukcije imam da bekovi ne idu u napad, jedan CDM da ostane u obrani (obično onaj koji bolje igra obranu i ima slabija dodavanja) i oba napadača da utrčavaju iza obrane.

U postavkama sam ostavio sve balanced, obranu sam spustio za jednu crticu i suzio za jednu crticu, a napad sam proširio za jednu crticu.

Nemam toliko problema s trkačima i rijetko mi uspiju pobjeći da dođu 1 na 1 s golmanom.

U igri po potrebi palim presing (ako baš moram jer protivnik tako igra ili ako igra s beskonačnim dodavanjima na sredini terena) i često kad povedem 1 ili 2 razlike stavim defence.

Tako me mogu manje kontirati, ja mogu bolje dodavati i otezati igru, a uvijek sam opasan iz kontre.

Jedini problem, još od FIFE 19, mi je kad protivnik igra presing po cijelom terenu od prve minute - za to još nisam našao lijeka, a vjerojatno niti neću jer je nemoguće, pogotovo u ovoj FIFI, izigrati nekog s par preciznih dodavanja.

Moji ili promaše neko dodavanje ili njegovi presijeku i od takivh igrača često gubim jer obično izgubim loptu na 30m i onda me u dva poteza matiraju.

Ja tada popizdim pa quitam ili igram nadrkan i ništa ne napravim.

 

Oduvijek sam u napadu volio jednog malog brzog i jednog jačeg panja pa tako pokušavam koncipirati i ove godine ekipu.

Još je početak pa se krpam s nekim karticama, ali to mi je nekakva ideja kod slaganja ekipe.

I volim kad mi oba napadača imaju odličan pas jer igram tako da gotovo nikad ne pucam bezveze nego maltene da zabijem tap in golove.

Naravno, u veznom redu također trebaju biti kartice sa odličnim pasom.

 

U ove dvije ekipe što imam... kod Engleza ovi napadači imaju dodavanja zakurac, od 10 dodavanja na 20m oni će promašiti 7-8 i s njima teško mogu kombinirati.

Zato s njima ne petljam nego okrenem obrambenog igrača i sjurim se na peterac i rokam, Saint-Maximin je majka za tu šemu jer rijetko promašuje.

Da se razumijemo, prije sam imao Moratu s kojim sam slično radio, ali ne na brzinu nego na snagu - on bi samo otreso obrambenog i sam izašao na golmana.

To je nakon nekog patcha prestalo funkcionirati pa sam ubacio ove brzance.

 

Kod Talijana Costa jako voli promašit i gol i dodavanja zna zajebat, ali dok ne nabavim Insignea ili Mertensa će biti u ekipi, jbga.

Zato mi se Immobile jako sviđa, jak je panj i u pravilu mrtvace ne promašuje.

 

Talijani: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eHpWwVHVnRr70:FFA20PCC

Englezi: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jHHDtF9fnRr9L:FFA20PCC

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam sve moguce pokusavao i odbranu i napada i i sinoc izbrisao fifu i zamijenio acc za BF V stvarno nemam ni volje ni zivaca oko ovoga sranja vjerujte mi!Nisam djojstik lomio ali TV je umalo ostao da ga ne izbacim kroz prozor za mene je ovo mnogo mnogo lose odradjeno ali aludi koji znaju igrati njima svaka cast i kapa dole!Prvih per utakmica sa sa bronzanim udjem u 5 diviziju ali kasnije drama kao da nema niko na terenu haos te brisi govna!Toliko od mene 😉😁🤔

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel moguće da mi ne pronalazi protivnika cijelo jutro u WL?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja igram 4-2-2-2 - instrukcije imam da bekovi ne idu u napad, jedan CDM da ostane u obrani (obično onaj koji bolje igra obranu i ima slabija dodavanja) i oba napadača da utrčavaju iza obrane.

U postavkama sam ostavio sve balanced, obranu sam spustio za jednu crticu i suzio za jednu crticu, a napad sam proširio za jednu crticu.

Nemam toliko problema s trkačima i rijetko mi uspiju pobjeći da dođu 1 na 1 s golmanom.

U igri po potrebi palim presing (ako baš moram jer protivnik tako igra ili ako igra s beskonačnim dodavanjima na sredini terena) i često kad povedem 1 ili 2 razlike stavim defence.

Tako me mogu manje kontirati, ja mogu bolje dodavati i otezati igru, a uvijek sam opasan iz kontre.

Jedini problem, još od FIFE 19, mi je kad protivnik igra presing po cijelom terenu od prve minute - za to još nisam našao lijeka, a vjerojatno niti neću jer je nemoguće, pogotovo u ovoj FIFI, izigrati nekog s par preciznih dodavanja.

Moji ili promaše neko dodavanje ili njegovi presijeku i od takivh igrača često gubim jer obično izgubim loptu na 30m i onda me u dva poteza matiraju.

Ja tada popizdim pa quitam ili igram nadrkan i ništa ne napravim.

 

Oduvijek sam u napadu volio jednog malog brzog i jednog jačeg panja pa tako pokušavam koncipirati i ove godine ekipu.

Još je početak pa se krpam s nekim karticama, ali to mi je nekakva ideja kod slaganja ekipe.

I volim kad mi oba napadača imaju odličan pas jer igram tako da gotovo nikad ne pucam bezveze nego maltene da zabijem tap in golove.

Naravno, u veznom redu također trebaju biti kartice sa odličnim pasom.

 

U ove dvije ekipe što imam... kod Engleza ovi napadači imaju dodavanja zakurac, od 10 dodavanja na 20m oni će promašiti 7-8 i s njima teško mogu kombinirati.

Zato s njima ne petljam nego okrenem obrambenog igrača i sjurim se na peterac i rokam, Saint-Maximin je majka za tu šemu jer rijetko promašuje.

Da se razumijemo, prije sam imao Moratu s kojim sam slično radio, ali ne na brzinu nego na snagu - on bi samo otreso obrambenog i sam izašao na golmana.

To je nakon nekog patcha prestalo funkcionirati pa sam ubacio ove brzance.

 

Kod Talijana Costa jako voli promašit i gol i dodavanja zna zajebat, ali dok ne nabavim Insignea ili Mertensa će biti u ekipi, jbga.

Zato mi se Immobile jako sviđa, jak je panj i u pravilu mrtvace ne promašuje.

 

Talijani: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eHpWwVHVnRr70:FFA20PCC

Englezi: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jHHDtF9fnRr9L:FFA20PCC

 Spor dan na poslu pa sam se malo zabavio sa ono malo statistike sto nam FIFA daje. Sa Talijanima zabijas 1,89 po tekmi, sa englezima 2,03.

Od napadaca, Saint-Maximin ti je daleko najbolji sa 0,9 golova po tekmi, iza njega je Costa sa 0,71; Immobile sa 0,69 i onda Gray sa 0,62.

U veznom redu Gundogan ima 0,25 po tekmi i Zielinski sa 0,31.

Sve u svemu, zakljucak koji ne mora nuzno biti i povezan je - cim veci pace, tim vise golova!

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pozdrav. Moze pomoc-savijet. Sto je najbitnije od karakteristika gledati kad kupujem tv zbog Play Stationa?

Unaprijed zahvaljujem na pomoci!

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 11:44 (iDelete).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

@skiledzija

 

Probaj igrat sa krilima na stay forward, cut inside i stay wide, stavi napadacima drift wide... Tu, ces dobit sirinu di on, pressingom ne moze stic a opet ces mu razvuc obranu maksimalno gdje ce ti krila doc do izrazaja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
Mortiis kaže...

to sto vi pricate, a pogotovo ovo za brzinu ja jos niti jedan jedini put nisam dozivio (doduse ne igram to smece od FUT mode pa mozda zato...)

ali u offline premier league i ostalim top europskim ligama sto igram utakmice sve mi je dosta realno...rijetko mi se dogodi da sa sporim igracem uspijem pobjec obrani, a isto tako kad pobjegnem s nekim brzancem skoro me nikad nestignu....napravljeno tocno onako kako i treba biti

 Single player je drugi par cipela nemjerljiv s FUTom

 istina, ali onda ne treba pričati da je igra sranje i da je gameplay sranje, nego da je sam gameplay u jednom modu sranje....

taj futov gameplay je isti kurac kao onaj arkadni gameplay kakvog ima mode u 2k koji se zove MyTeam

6 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...
cicek kaže...
Mortiis kaže...

to sto vi pricate, a pogotovo ovo za brzinu ja jos niti jedan jedini put nisam dozivio (doduse ne igram to smece od FUT mode pa mozda zato...)

ali u offline premier league i ostalim top europskim ligama sto igram utakmice sve mi je dosta realno...rijetko mi se dogodi da sa sporim igracem uspijem pobjec obrani, a isto tako kad pobjegnem s nekim brzancem skoro me nikad nestignu....napravljeno tocno onako kako i treba biti

 Single player je drugi par cipela nemjerljiv s FUTom

 istina, ali onda ne treba pričati da je igra sranje i da je gameplay sranje, nego da je sam gameplay u jednom modu sranje....

taj futov gameplay je isti kurac kao onaj arkadni gameplay kakvog ima mode u 2k koji se zove MyTeam

 U pravu si ali je stvar u tome da 80% (konzervativno) igraca igra FUT. Od njega EA izvlaci najvise profita godinu za godinom i u njega ce najvise ulagati, ako ista ulazu.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Spor dan na poslu pa sam se malo zabavio sa ono malo statistike sto nam FIFA daje. Sa Talijanima zabijas 1,89 po tekmi, sa englezima 2,03.

Od napadaca, Saint-Maximin ti je daleko najbolji sa 0,9 golova po tekmi, iza njega je Costa sa 0,71; Immobile sa 0,69 i onda Gray sa 0,62.

U veznom redu Gundogan ima 0,25 po tekmi i Zielinski sa 0,31.

Sve u svemu, zakljucak koji ne mora nuzno biti i povezan je - cim veci pace, tim vise golova!

Dosta sam igrača do sada promijenio, a i uzorak za izradu statistike je premalen po mom mišljenju jer neki igrači su mi igrali tek par utakmica.

Za Saint-Maximina sam vam pisao da je "pokvarena" kartica i zato ima takvu statistiku, a vjerujem da će tako i nastaviti dalje, osim ako ga nekim patchom ne sjebu.

Iskreno, meni je Immobile puno draža kartica jer s njom znam na čemu sam - znam da će mrtvaca rijetko promašit, znam da je u stanju dodat dobru loptu i da se može zagraditi kad to situacija nalaže.

Ove ostale low rated kartice u napadu su nepouzdane i s njima moram igrati jako oprezno.

Što se veznih tiče, s njima ne zabijam puno jer moj stil igre je građenje napada do kraja i do 100% šanse.

 

Još jedna opaska vezana uz statistiku... nemamo podatak koliko je tko imao šuteva na gol, a to je vrlo važan podatak.

Recimo, Costa po tvojoj statistici izgleda kao dobra kartica, ali ja nisam zadovoljan s njom jer često promašuje mrtvace, a zna i poslat loptu u bunar, slab je pa ga braniči odnesu na kurcu bez problema :)

 

BTW

Jebo sam EA-u mater... maknuli su bodove iz SB-a, maknuli su bodove iz Rivalsa, a iz WL su maknuli podatak o odigranim utakmicama.

Ili sam ja ćorav pa ne vidim ili su oni degenerici kakvih nema?!

Odigrao sam valjda 6 partija (valjda, zato jer nigdje nema podatka o tome) i imam 2 pobjede, jadan sam :(

Od ovih izgubljenih jednu sam izgubio od jačeg protivnika, jednu na penale od sličnog meni, jednu sam izgubio od lošijeg igrača, ali igrača koji je u ekipi imao sljedeće igrače: Messi, Neymar, Aguero, Lewandovski - ostatak ekipe nema smisla da pišem, sve je jasno - lik me dobio na snagu ekipe, ništa nije pokazao, ali ima igrače koji rade posao - ja sam tad igrao sa slabijom ekipom, Englezima.

I četvrta koju sam izgubio je u režiji EA-a 100%, a to tvrdim iz razloga što sam tu utakmicu valjda imao 50% točnih dodavanja.

Tako se ne može igrat pa da imam 11 ikona na terenu, jebat ga.

Poveo sam 2-0 dok je igra fercerala kako treba i onda je krenuo šou, ja ne mogu dodat točnu loptu na 5m, a protivnik dodaje kroz moje igrače.

Lik je imao taktiku da sa veznim dodaje kroz sredinu na napadača i ja to znam, namještam igrače na putanju, a lopta svaki put prolazi kroz igrače.

Na kraju mi lik okrene 2-3 i izgubim zato jer jednostavno nisam mogao kontrolirati igru zbog njegovih "fantastičnih" i mojih katastrofalnih pasova.

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odigram sve današnje SBC. 9 packova i devet karina u njima. U OTW picku dobijem Sancheza. Što da radim s njim? Sjednem i plačem. Najbolja kartica mi je vrijedila 2200 coinsa i to neka srebrna. Toliko.

 

Šime, nakon zadnjih patcheva igra je napravljena za one s IQ sobne temperature koji će pomisliti da su konačno postali hakleri. Uopće nije stvar u tome koji si rating i koliko imaš pobjeda u WL. Stvar je u tome da igra radi budalama oba igrača. Ako ja ne mogu liku pobjeći sa Maneom a istovremeno meni lik bježi s Pogbom kojeg Mane ne može od centra uhvatiti, što bi ti pomislio? Da lik igra fantastično ili da mu igra gura Pogbu da trči objektivno brže nego što to sugerira njegov pace na kartici? Znači, u ovoj igri se događaju stvari koje nemaju veze s mozgom. Meni se jebe hoću li pobjediti ili izgubiti. Želim igrati nogomet i zabaviti se. Opet sam jučer protiv nekog krkana sam sebi zabio 3 gola pa da igramo normalan nogomet a ne da me lik siluje po cijelom terenu i trči ko bolt na 100m bez mozga i pameti.

 

Ova igra se svodi na to tko će više izudarati onog drugog a da sudac to ne sankcionira  i tko može brže trčati, ovisno o volji same igre te tko je sretniji pa da mu se više odbijanaca odbije nego onom drugom igraču. Što više igram, igru doživljavam kao veće smeće i to nepravedno smeće. Igra zaslužuje najveći mogući prezir nakon ova dva patcha koja su nam pokazala da ih boli ona stvar i da je jedino bitno podilaziti debilima kako bi trošili što više novca na fifa pointse.

 Movie upravo tako sada citam tvoj post i smijem se igra je cisto napravljena pay to win nema dalje od toga!Ja sam soju jutros izrucio i ne sjedam na fudbal do 2021 ako se zdravo bude nastavicu sa fifom 19 koliko god ona bila losija ova se fifa 20 nemoze igrati!😉

12 godina
offline
FIFA 20

Nekako me strah uci u WL... bojim se za svoje zdravlje. Ovo kaj su napravili sa patchom je tragedija. Stavim dvojici CDMova Man Mark... 90min ja nisam vidio da su oni stajali kraj igraca. Igram protiv lika koji ima Van Dijka bez ijednog linka na njemu... dakle igra na najnizem mogucem chemu i lik je pomeo moje napadace. Doslovno ih je pomeo. Sve mi je bilo grdo gledat. U toj tekmi sam cak dobil gol glavom od Vidala, iz kornera. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

SimeKZ cuvaj zdravlje 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Složio nakon 40-tak utakmica novu ekipicu (Serie A + Liga NOS):

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=kQrm7dVynRsyr:FFA20PCC

 

Ok ide zasad, osim kaj sam nakon placementa u Div5 ispao u Div6 nakon crnog niza prije par dana. Al dobro, vratit ćemo se nazad ziher :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Nekako me strah uci u WL... bojim se za svoje zdravlje. Ovo kaj su napravili sa patchom je tragedija. Stavim dvojici CDMova Man Mark... 90min ja nisam vidio da su oni stajali kraj igraca. Igram protiv lika koji ima Van Dijka bez ijednog linka na njemu... dakle igra na najnizem mogucem chemu i lik je pomeo moje napadace. Doslovno ih je pomeo. Sve mi je bilo grdo gledat. U toj tekmi sam cak dobil gol glavom od Vidala, iz kornera. 

Ja sam u svojih preko 100 utakmica zabio samo dva gola iz kornera.

Jedan s Otamendijem i jednog s Mandžom, a ovaj drugi mi je bio važan zbog nekog zadatka.

Često sam bio u dobrim prilikama, ali lopta uvijek preko gola ide, a ja lupam dvaput B što bi trebalo značiti da lopta ide dolje.

Čak sam polako počeo izbjegavati nabacivanje iz kornera pa dodajem i tako izvodim kornere jer nema smisla bezveze gubiti posjed.

 

Vikend ligu lagano rokam pa što bude, bez nervoze.

Ionako je TOTW zakurac ovaj tjedan pa ne moram silit bezveze.

Za sada sam 4-4.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Idem i ja okusat wl da vidim na koje sve nacine mogu primit gol :D

 

Edit: 3:1 sam popusio prvu. Prvi gol mjenjam stranu, moj igrac sam samcat. Napunim skoro do kraja lopta jedva doleti do sredine i normalno njegov sam ko duh, dodaje loptu u for. Istu onu koju meni sjeku i sam znam da sam zajebo, ali moj branic odluci ne reagirati i evo gola s niceg. Ide drugi gol puca moj branic skace u blok lopta natrag u noge istom igracu, taman da s pracke opali pokraj ovog panja s reala na golu. Fino. Imam snimku al mi se neda drkat sad po yt da je postam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 17:52 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Idem gledat igrace da si poboljsam malo zadnju liniju. Murillo i Kessie su prvi za odstrel. Odem usporedit Koulia i njega... imam kaj vidit. Jesu oni zdravi u EA ? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sad bacio dvije partije... prvu igram protiv nekog lika sa dosta slabijom ekipom od moje, a igrao sam s Englezima i bilo je povuci potegni do pred kraj, jedva sam ga pobijedio.

Završilo je 3-1, ali dva gola sam mu na kraju zabio.

I veselim se ja jer sam prešao u plus s pobjedama u WL kad ono idu bodovi za iduću vikend ligu, idu bodovi za Rivals - ja k'o pegla gledam u ekran i čudim se PA KAAAAK?!

Budala umjeto u chapions ušla u rivals HAHAHAHAAH

 

Iduću sam s velikim orezom pravilno odabrao i na kraju ipak prešao u plus s pobjedama u WL, 5/4 mi je trenutno skor.

Mislim da je to dovoljno za danas... cijeli vikend je pred nama, a bogami i mnoštvo poraza i nerviranja :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

7-3 omjer WL. Necu da serem primio sam par glupih ali i dao isto tako. Ako vec igramo, mi se moramo prilagodit igri a ne ona nama. 4 rage quit pobjede imam u 60 minuti na 3 razlike za mene su izlazili.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Upravo odigro WL, znaci tip je debil nad debilima, da imam ovakvu ekipu pa bio bi rank 1 trenutno.

Trenutno 3/5
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Generalno, ovaj nogomet je kaotican.

 

Kao sto sam sebi zacrtao, trudim se maximalno igrati realan nogomet, tako da sam i klubu dao ime "Realistic UT", cisto simbolicno.

 

Primjetio sam da ljudi imaju uvrnute stilove i nekakve pokusaje koje nevidjam na stvarnim nogometnim terenima i bas se onako smjeskam.

 

Ono sto ja koristim jos od 2103/2014, koristim i dan danas i jos uvijek pali.

 

Maloprije cvrsta tekma, koja je zavrsila 2-2. Oba moja gola su zabijena glavom i bit ce ih jos mnogo.

 

Nikad necu zaboraviti jednu tekmu u fifi 15 ili 16 (nisam siguran) izmedju mene i kolege The_K, kada mi je rekao putem chata, da nije primio toliko golova glavom tokom cijele sezone, koliko je primio od mene u 2 tekme.

 

Btw., imam jedan problem. RM i RCM/LCM stalno zamjenjuju pozicije tokom matcha, sto mi stvara problem u defanzivi. Svaki igrac mi ima tocne instrukcije i pazim na sve detalje, ali ovaj problem mi se vuce vec nekoliko sezona. Bug ili ne, budem provjerio.

Ako netko zna u cemu je problem, neka mi odgovori.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 19:05 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Nikad necu zaboraviti jednu tekmu u fifi 15 ili 16 (nisam siguran) izmedju mene i kolege The_K, kada mi je rekao putem chata, da nije primio toliko golova glavom tokom cijele sezone, koliko je primio od mene u 2 tekme.

 

 Yep, sjecam se te tekme svaki ubacaj ti je bio vrhunski odradjen bas onako kako treba bio sam zapanjen jer nitko nije tako igrao.

 

Sva sreca pa ja jos nisam skupio bodove za WL pa se necu zivcirati ovaj vikend, sretno vam momci nadam se da ce te se sto manje zivcirati 

6 godina
offline
FIFA 20

Prvih 7 utakmica, 6-1. Taj jedan poraz je bio nesreca, jebes ga, idemo dalje!

Sretno svima koji ulete u WL.

Plug koji nitko nece pogledati - https://www.twitch.tv/superhandsometoiletpaper

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ja sam danas rijesio 3 drafta i za sad 12 pobjeda u WL ostalo mi jos 14 tekmi.. It was a good day :D

A sto se tice same igre nakon updatea paa meni je veliki napredak.. sad se puno vise osjeti tko zna igrat obranu a tko ne, a u zadnjih 50 tekmi nisam imao nikakvih problema sa pressingom i takvim stvarima.. jedna stvar koja je i dalje izrazena je defnitivno buganje animacija i cudesno rusanje obrambenih igraca i obrnuto ii jako cudni fauli/penali ali sto se svega drugog tice meni je odlicno.. prije updatea sam bio na nekih 125-93 win/lose a sad sam na 165-103  tak da nije lose :D

Edit: pao i 4 draft izvukao thigao silvu i nesto rare igraca.. ugl nista

PSN: Chov1ch
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 2:36 (Encyanix).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Reko sam da nije dobra za zdravlje ova igra :D :D 

Odigram 2 tekme DivRivalsa da skupim za WL. Udem u prvu tekmu WL. Povedem 3-0... 3-3, 3-4, 4-4... ode tekma na penale. Hvala kurcu da frajer ne zna puknut penal. Dobijem tekmu uz kompletno razvaljivanje protivnika, al ono... lagana tresavica, secer dolje i to. 

Taktika koju je protivnik koristil je nevjerovatno kancerogena. Od 10 igraca, njegovih 8 je bilo iza lopte, jedna spica onako na pola terena i druga na centru. Nije niti pokusaval igrat. Sve se svelo na to da sam ja igral a on na presjecnu loptu gas naprijed... komedija ziva. 

 

Najgore mi je od svega kaj gledam dolje u radar i cim on izgubi loptu, to je jurnjava u obranu da se sve dimi. Uvijek se pitam zasto, zasto to rade... jbt led, ja igram sa otvorenim bokovima... ali to se jednostavno ne smije jer je toliko praznog prostora da to nije normalno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Reko sam da nije dobra za zdravlje ova igra :D :D 

Odigram 2 tekme DivRivalsa da skupim za WL. Udem u prvu tekmu WL. Povedem 3-0... 3-3, 3-4, 4-4... ode tekma na penale. Hvala kurcu da frajer ne zna puknut penal. Dobijem tekmu uz kompletno razvaljivanje protivnika, al ono... lagana tresavica, secer dolje i to. 

Taktika koju je protivnik koristil je nevjerovatno kancerogena. Od 10 igraca, njegovih 8 je bilo iza lopte, jedna spica onako na pola terena i druga na centru. Nije niti pokusaval igrat. Sve se svelo na to da sam ja igral a on na presjecnu loptu gas naprijed... komedija ziva. 

 

Najgore mi je od svega kaj gledam dolje u radar i cim on izgubi loptu, to je jurnjava u obranu da se sve dimi. Uvijek se pitam zasto, zasto to rade... jbt led, ja igram sa otvorenim bokovima... ali to se jednostavno ne smije jer je toliko praznog prostora da to nije normalno.

Ako ne želiš primati kao na traci u ovoj fifi bočni igrači moraju stajati poput bandera na svojoj polovici terena. Još da je nekako približiti stopere da im po sredini terena ne zjapi povelika rupa....

12 godina
offline
FIFA 20

Napravio sam sad istu stvar ko neko iz grupe... hahaahhahaa... udem u DivRIvals i mislim da je WL. Oznojio se muski, zavrsilo 2-2 i tek onda ubro da je rivals.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo decki tako se gubi. Sa stilom :D samo sam dokazao da veze nema koji igrac je na kojoj poziciji suarez st je bez srama drmao dva phta stativu na distanci penal-peterac. 

Edit: ocito jos nisu porpavili upload s moba pa ne mogu fotku stavit, a i zaboli me :D

 

Edit2: Eto mojih 3 zadnjih tekmi. I kako da onda kažem, da izgubio sam jer je bio bolji? Kako u pizdu materinu? Nagledao sam se gluposti da mi se povraca.

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 3:39 (cicek).
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Prvi veci skalp, s obzirom na protivnika i njegovu momcad.

 

 
 

3 od 4 gola, zabio sam glavom, koji su mi btw., fetis. Ovaj jedan koji je izuzetak, dosao je nakon sto je Haller prebacio glavom loptu s prve stative na drugu, a Raul ju je samo tapno u mrezu.

Mnogo golova glavom DA, ali to je zato sto mi je taktika tako podesena. Trippier je jedan od kljucnih faktora, a kada mu pogledate statse, sve ce vam biti jasno.

 

Moja momcad, u kojoj izrazen pace imaju samo oni igraci, koji ga trebaju imati s obzirom na poziciju, a to su LM i RM.

 Stedim sada za F. Andersona(LM) i Bernarda Silvu (RM) jer mi tocno treba takav profil igraca, kako bi orkestar bio 99% ustiman.

 

Haller je definitivno junak tekme, a da stvar bude zanimljivija, ovo mu je bio debi.

Jedan gol sam izdvojio i to onaj pobjednicki, koji na prvu izgleda "realisticno", a zapravo je primjer sve jadi i bijede EA.

Obratite paznju na odraz Hallera (podesit na 1080p):

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 8:37 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Prvi veci skalp, s obzirom na protivnika i njegovu momcad.

 

  

3 od 4 gola, zabio sam glavom, koji su mi btw., fetis. Ovaj jedan koji je izuzetak, dosao je nakon sto je Haller prebacio glavom loptu s prve stative na drugu, a Raul ju je samo tapno u mrezu.

Mnogo golova glavom DA, ali to je zato sto mi je taktika tako podesena. Trippier je jedan od kljucnih faktora, a kada mu pogledate statse, sve ce vam biti jasno.

 

Moja momcad, u kojoj izrazen pace imaju samo oni igraci, koji ga trebaju imati s obzirom na poziciju, a to su LM i RM.

 Stedim sada za F. Andersona(LM) i Bernarda Silvu (RM) jer mi tocno treba takav profil igraca, kako bi orkestar bio 99% ustiman.

 

Haller je definitivno junak tekme, a da stvar bude zanimljivija, ovo mu je bio debi.

Jedan gol sam izdvojio i to onaj pobjednicki, koji na prvu izgleda "realisticno", a zapravo je primjer sve jadi i bijede EA.

Obratite paznju na odraz Hallera (podesit na 1080p):

 

 Svaka čast! Ja isto volim zabit glavom al imam dojam da je ove godine to znatno teže nego do sad. Ne znam zapravo jesam li kojeg do sad uopće uspio glavom zabit...

12 godina
offline
FIFA 20

Ja ne vjerujem da oni nisu bili sposobni sloziti golmana da lovi loptu koja ide direktno u njega u slow motionu. Donnaruma ima 200cm, kad skoci ima najvjerovatnije 250cm, sa rukama ispruzenim u zraku ima 330cm... I da on nije sposoban uloviti loptu koja ide prema njemu, nikog oko njega, to mi niko ne moze rec. Izgubio sam dvije tekme u WL... trenutno sam 6-2 kolko mi se cini ( ne znam napamet jer je EA bio dovoljno mudar da makne takvu stvar iz menia ) i jedan od ta dva poraza je zahvaljujuci tome kaj golman ne moze uloviti loptu :D :D 

Jebem im sve mrtvo sa patchiranjem stvari koji se ne trebaju patchat... i da nitko ne vidi kako su golmani u zraku ( gdje bi trebali biti bog i batina ) totalno beskorisni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice