FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.047
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 20

Problem je veliki disbalans u obrani i napadu. U napadu je sve asisted, a u obrani sve manual. Nek stave i jedno i drugo manual pa će biti balansa i ljudi neće slati duge lopte precizne ko sniper. Ili nek sve bude asisted pa da ne trče ljudi stalno, a ako sučajno u krivom momentu stisneš tackle odmah je ili faul ili te prođe igrač.

 

Doslovno ljudi igraju na duge lopte i ništa drugo. Brzi igrači i iskorištavaju taj manual defending. Zapravo je tolko loš taj defending da ljudi ne ne baren, trčkaraju okolo s napadačima, a AI sam brani i postavlja obranu. Jer za razliku od igrača oni imaju obranu na asisted.

 

Več par profića požalilo na to. Dešava se opet da imaš u svakoj utakmici po 6 golova.

 

Druga stvar je ono sudaranje gdje obrambeni i napadač udare međusobno, pa na kraju ispada ko lutrija tko će dobiti loptu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Prije patcha je relativno to sve funkcioniralo... Al ovak nema smisla. Volim igrat taj kompetetivni mod, al sve sam blize tome da prestanem. Jednostavno nije vrijedno gledat kak si bolji, radis akcije, pucas iz svih pozicija da bi balonja gledal žvaljave youtubere kak exploitaju i nagural 4-5 golova na tap in jer meni u obrani nema nikog.

 

Da ne pricam kak krilni igrac bude u korneru nakon izvodenja centra. Oni tamo niau jebeno normalni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Mortiis kaže...
footballer kaže...

Igra li itko offline Career mode? Meni je već nekoliko godina dosta očaja kojeg zovu FUT pa sam se prebacio na to. Sve do ovog zadnjeg update-a igra je bila koliko toliko igriva, a sada je ovo stvarno smiješno. Inače uvijek igram na najtežem nivou i uspijem izvući pobjedu više manje 80% utakmica (AC Milan) te mi se na početku 20-ka svidjela puno više od 19-ice, i to sve do update-a. Nakon update-a moja obrana kao da ne postoji, Lukaku ih dribla k'o panjeve, a ja ne mogu ni 2 dodavanja u protivničkih 30 metara spojiti bez da netko nešto ne zajebe od mojih. Ni sam ne znam zašto, no vidim da se ljudi žale jer je stvarno dosta toga išlo dolje od update-a, toliko da Lukaku ima savršen first touch i pretrči Bellerina bez previše problema. 

 

sa pravim career mode cekam da prvo isprave vecinu onih bugova koje u njemu postoje pa ga zato jos nisam krenio igrat...

ali igram svih 5 top europskih liga apsolutno sve utakmice u svakoj ligi...sto bi bilo oko 1.800 utakmica ukupno

poluvrijeme 8min...na world class...i uvijek igram sa domacinom tako da svi imaju iste uvijete...

i to mi je 100 puta zanimljivije i bolje za igrat nego fut-ovi i ostala sranja...

i nas 10ak igramo cesto pro clubs...ako ima nekoga da bi igrao s nama slobodno nek se javi u inbox pa ga dodamo u nasu whatsapp grupu

 Igrate pro na plejki ili?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
FIFA 20

Ova fifa opet samo vratnice. Minimalno dvije po utakmici. Eto i sad u career 15 udaraca u gol 5 vratnica, 10 prema okviru. Što golam ne obrani to ide u vratnicu.

 

AI 2 udaraca i 1 gol. Ma mrš.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Zavrsio na 19 pobjeda, odigrao 19-21 utakmica u gostima, nisam prve dvije pratio.

Da bome da mi je zao sto sam dao novce na ovo sada.

Razlika izmedu igranja doma i u gostima je nebo i zemlja. Igraci su jebacki tromi u gostima, lete doma.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 18:53 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Konačno danas složio ovaj zadnji nations SBC. Bilo mi žao slagati ga do danas s obzirom na cijenu kompletnog SBC. Reko danas tko ga jebe i složio. Sve zajedno me koštao oko 125k coinsa. Nazad dobio 13k coinsa i 4 packa. Vidim ekipa dobijala čuda u tome pa da probam. Otvorim pack od španjolaca i sve zajedno sam u njemu nazad dobio 7k coinsa. Nakon takvog debakla ostavio sam ostala tri za sutra ujutro kada dobijem tjedne packove i ove nagrade od SB. Teško da ću i s ova dodatna 4 vratiti uloženo ali bar sam probao....Kante će pričekati bolja vremena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ovo na pesu zovu rising shot:

 

 

Uglavnom , nasao sam si inspiraciju unutar futa. Na sve nacine nastojim simulirati stvarni nogomet, koliko god utopijski zvucalo.

 

Svojim stilom sam ucinio da fut izgleda spor "as fuck", sto protivnike cini nervoznim, ali mogu mi ga popusit, jer samo igram nogomet.

 

Odigram dnevno maximalno 3 tekme online, koje onako pomno isplaniram, a SB mi dodje kao neki trening i uigravanje.

 

Proslu sezonu sam propustio, ali za ovu sam spremio nesto drugacije, nesto totalno kontra EA i 90% igraca i jednostavno ih zelim podsjetiti na nogomet, koji mozda nekad pogledaju na tv-u.

 

Nervezu sam sveo ispod 0.

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Adama zabio 2 gola Cityu. Pripremite se za ovo

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Rijesio dva drafta za redom danas i napokon da je nesto uletilo :D.. Inace gledam danas kako imam oko 42 poraza u draftu sto bi ispalo da sam igrao 42 puta a nisam nego svaki put kad udjes sa cheaterom ti zapise da si izgubio..

PSN: Chov1ch
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...

Adama zabio 2 gola Cityu. Pripremite se za ovo

 

Prije RWB

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 20

na pc varaju na veliko sa cheatevima, lani su se bar plačali pa si mogao naletiti na nekoga da ga ne koristi, ove godine je đaba,,, blaga katastofa,,, 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

BRAVO EA!! Kakvi debili.. to sto igram samo draft danas i pobjedjujem neznaci da sam jebeni cheater..  da nisu u stanju rijesit se takvih stvari jos od fife 13 koliko se ja sjecam to je strasno..

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ovo je moguce igrati dodem 1 tekmu pred 4. divizije nemogu nista pucam 10 puta kane ima finish 99 nemoze 10 mrtvih zabiti sa druge strane dobijem sve ali nema veze sve iduce tekme tako dok nisam pao iz 5. u 6. diviziju i tek onda se okrenilo da igra proradi normalno. Neke tekme bi ionako izgubio jel su bili puno bolji i nema razloga da im skripta jos pomaze. Inace Sane ima pace 95 ja to skoro pa niti nevidim a niti ulazi u prilike bez obzira na instrukcije mislim moze zabiti ali kao da mu je positionig i pace pokvaren. Pepe na drugoj strani radi cuda nezabije sve ali cesto zabije mrtvace i gotovo svaku obranu pretrci iako na papiru ima manji Pace nego Sane. Najveci mi je problem i dalje da mi je lakse pobjediti ako netko ima top momcad nego neke 81 80 rated.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...

na pc varaju na veliko sa cheatevima, lani su se bar plačali pa si mogao naletiti na nekoga da ga ne koristi, ove godine je đaba,,, blaga katastofa,,, 

Bit će bolje kada zaživi cross play. Sony ga je konačno najavio nakon velikih pritisaka debila. Tada ćeš imati oko 20 milijuna igrača fife na okupu i manju šansu da naletiš na debila koji vara nego što to imaš sada sa samo 200k igrača na PC.

14 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
dejan1471 kaže...

na pc varaju na veliko sa cheatevima, lani su se bar plačali pa si mogao naletiti na nekoga da ga ne koristi, ove godine je đaba,,, blaga katastofa,,, 

Bit će bolje kada zaživi cross play. Sony ga je konačno najavio nakon velikih pritisaka debila. Tada ćeš imati oko 20 milijuna igrača fife na okupu i manju šansu da naletiš na debila koji vara nego što to imaš sada sa samo 200k igrača na PC.

 Onda prelazim na PC opet ali ovaj put kupujem Cheat pa kad skripta krene krecem i ja 😂😂😂

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...

BRAVO EA!! Kakvi debili.. to sto igram samo draft danas i pobjedjujem neznaci da sam jebeni cheater..  da nisu u stanju rijesit se takvih stvari jos od fife 13 koliko se ja sjecam to je strasno..

 Meni lik kreno jebavat sve u chatu... I meni kak je dan bio za kurac, krenem ae prepirat sa njim. Keoz oar sati, dode mail... Banned na 7 dana.

Morat cu blokirat mogucnost poruka jer sam upravo popusil WL, ostal na silver 2.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
Mortiis kaže...
footballer kaže...

Igra li itko offline Career mode? Meni je već nekoliko godina dosta očaja kojeg zovu FUT pa sam se prebacio na to. Sve do ovog zadnjeg update-a igra je bila koliko toliko igriva, a sada je ovo stvarno smiješno. Inače uvijek igram na najtežem nivou i uspijem izvući pobjedu više manje 80% utakmica (AC Milan) te mi se na početku 20-ka svidjela puno više od 19-ice, i to sve do update-a. Nakon update-a moja obrana kao da ne postoji, Lukaku ih dribla k'o panjeve, a ja ne mogu ni 2 dodavanja u protivničkih 30 metara spojiti bez da netko nešto ne zajebe od mojih. Ni sam ne znam zašto, no vidim da se ljudi žale jer je stvarno dosta toga išlo dolje od update-a, toliko da Lukaku ima savršen first touch i pretrči Bellerina bez previše problema. 

 

sa pravim career mode cekam da prvo isprave vecinu onih bugova koje u njemu postoje pa ga zato jos nisam krenio igrat...

ali igram svih 5 top europskih liga apsolutno sve utakmice u svakoj ligi...sto bi bilo oko 1.800 utakmica ukupno

poluvrijeme 8min...na world class...i uvijek igram sa domacinom tako da svi imaju iste uvijete...

i to mi je 100 puta zanimljivije i bolje za igrat nego fut-ovi i ostala sranja...

i nas 10ak igramo cesto pro clubs...ako ima nekoga da bi igrao s nama slobodno nek se javi u inbox pa ga dodamo u nasu whatsapp grupu

 Igrate pro na plejki ili?

 da

15 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Ako ti je to glavni tim, daj barem zamjeni Allana za Paulinha. Slicne kartice a sa paulinhom ti Miranda i Bakambu dobivaju chem.

 Poprilicno sam siguran da je Allan duplo bolja kartica...

 10 Chem Paulinho je daleko bolji od 6 Chem Allana. Da se radi o cijelom Serie A timu onda je Allan definitivno bolji, ali s obzirom da Paulinho dodaje chem Bakambu i Mirandi, i dodatno sam ima 10 chem, te da ga koristi uz fizicki slabog Draxlera...

Messi je daleko bolji igrac od Girouda, ali ako igras kao Stoke, nemoj se cuditi ako Messi nece zabijati.

 Ja bi u njegovom timu sve napravio da Allan ima dobar chem.

Usporedivao sam karticu za karticu bez chema.

 Evo riješeno.

Plus sam još upravo uzeo Alex Tellesa umjesto Dalberta na LB, još samo moram uzeti nešto dobro na RB, mislim da ću Carvajala, drugi mi nitko ne pada na pamet dobar a da bude dobar chem sa cb-ovima.

I vjerovatno Mirandu na klupu a E.Militao u igru, opet je dobar chem sa ostatkom brazilaca, a popravit ću chem sa Lengletom.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo ja sam s nekim cudom ni sam neznam kako uspio doci do gold3 i jos mi je cak 8 tekmi ostalo, al necu vise ne mogu. Dosta za ovu wl. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
dejan1471 kaže...

na pc varaju na veliko sa cheatevima, lani su se bar plačali pa si mogao naletiti na nekoga da ga ne koristi, ove godine je đaba,,, blaga katastofa,,, 

Bit će bolje kada zaživi cross play. Sony ga je konačno najavio nakon velikih pritisaka debila. Tada ćeš imati oko 20 milijuna igrača fife na okupu i manju šansu da naletiš na debila koji vara nego što to imaš sada sa samo 200k igrača na PC.

 i 100% vecu sansu da dobis chetera kada igras na ps4 gdje cheata nema...

 

Ja sam los u ovoj igri priznajem... ne znam jel ima itko losiji ;(

 

imam 32 pobjede 15 remija i cca 27 ili 28 poraza..

 startao sam u igri s vjerovali ili ne  2 pobjede 2 remija i 15 poraza.

 

Ako gledam kako sam igrao od tih 15 poraza je slijedece:

30 pobjeda 13 remija i 12 poraza

i opet se osjecam ko zadnji nub

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 8:25 (toxic).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
dejan1471 kaže...

na pc varaju na veliko sa cheatevima, lani su se bar plačali pa si mogao naletiti na nekoga da ga ne koristi, ove godine je đaba,,, blaga katastofa,,, 

Bit će bolje kada zaživi cross play. Sony ga je konačno najavio nakon velikih pritisaka debila. Tada ćeš imati oko 20 milijuna igrača fife na okupu i manju šansu da naletiš na debila koji vara nego što to imaš sada sa samo 200k igrača na PC.

 Je, ali platforme omogucavaju crossplay dok ga developeri ukljucuju u igre. Ako mislis da ce EA dopustiti Crossplay izmedu konzola i PCa onda se grdo varas prijatelju. Debosi nisu u stanju unajmiti adekvatne servere za svoj "natjecateljski mod" a kamo li unistiti varanje da bi konzole i PC mogli igrati zajedno.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 Slozis mu da je target men, stay forward i stay central... I to je to. Je da je pace mama ove fife, al nije sve u njemu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 Slozis mu da je target men, stay forward i stay central... I to je to. Je da je pace mama ove fife, al nije sve u njemu. 

 Tako je, moze se igrati tiki-taka ako te serveri ne guze ko mladog majmuna. Ako te guze, kaj god igras jebo si jeza.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 Slozis mu da je target men, stay forward i stay central... I to je to. Je da je pace mama ove fife, al nije sve u njemu. 

 Tako je, moze se igrati tiki-taka ako te serveri ne guze ko mladog majmuna. Ako te guze, kaj god igras jebo si jeza.

 Jep, ja ga imam u napadu s hunter chemom i dobar je. Dobar finish, long shot i najvaznije passing. Al vrag zna besramno promasit mrtvaca kad ti najvise treba gol.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 Slozis mu da je target men, stay forward i stay central... I to je to. Je da je pace mama ove fife, al nije sve u njemu. 

 Tako je, moze se igrati tiki-taka ako te serveri ne guze ko mladog majmuna. Ako te guze, kaj god igras jebo si jeza.

 Harry Kane... nedam ga za nista. 89 kartica i kosta manje od 60 k

Da bar mogu slozit neki hybrid s Kaneom Alliem i Felipe Andersonom ali ne mogu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 11:42 (toxic).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 Slozis mu da je target men, stay forward i stay central... I to je to. Je da je pace mama ove fife, al nije sve u njemu. 

 Tako je, moze se igrati tiki-taka ako te serveri ne guze ko mladog majmuna. Ako te guze, kaj god igras jebo si jeza.

 Harry Kane... nedam ga za nista. 89 kartica i kosta manje od 60 k

Da bar mogu slozit neki hybrid s Kaneom Alliem i Felipe Andersonom ali ne mogu.

 4-3-3 (5) samo ti lijevi bek mora biti brazilac.

10 godina
offline
FIFA 20

Budjet mi je 150k i htio bi si ovako nesto sloziti. Navasa i Brandta imam vec oni se ne racunaju u budjet. Jeli ima netko savjet koga da zamjenim ili da uzmem ovo?

https://www.futbin.com/20/squad/9165312

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
miikaa77 kaže...

Jel iko igrao sa Suarezom? Ono 89 kartica za 84k mi se cini prejeftino, 89 shooting 84 phy, samo ga taj pace zafrkaje, da li mu ovo dvoje moze to ponistit ili se to bas toliko osjeti pa da je kartica 84k?

 Slozis mu da je target men, stay forward i stay central... I to je to. Je da je pace mama ove fife, al nije sve u njemu. 

 Tako je, moze se igrati tiki-taka ako te serveri ne guze ko mladog majmuna. Ako te guze, kaj god igras jebo si jeza.

 Harry Kane... nedam ga za nista. 89 kartica i kosta manje od 60 k

Da bar mogu slozit neki hybrid s Kaneom Alliem i Felipe Andersonom ali ne mogu.

 4-3-3 (5) samo ti lijevi bek mora biti brazilac.

 hm ? :)

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice