FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.615
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FIFA 20

Isplati li se prodati par rezervi plus Pau Gomez da kupim Dybalu, ili da mijenjam nešto drugo?

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
prcko_croatia kaže...

Bok ljudi!

Nekad sam znao sudjelovati u raspravama, no nema me dugo vremena na forumu.

Samo da kažem da mi je 20ica totalno smeće. Čak sam mislio ponovno 19 instalirati:-).

Zapravo sad igram samo Pro club . Ovo drugo ne želim više ni pokušavati. Mana u igri na tone.

Zanima me dali ima još ekipe koja igra Pro Club? 

 

Jebeno je igrati odbranu, to si trebao napisati.

 

Kada se sve zbroji i oduzme, ovo je najbolja fifa do sada. To je cinjenica.

The Commissioner of Football
15 godina
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...

Isplati li se prodati par rezervi plus Pau Gomez da kupim Dybalu, ili da mijenjam nešto drugo?

Dybalu se trenutno ne isplati kupovati ako misliš na rare karticu jer je nema u packovima do srijede pa joj je porasla cijena. Ako pak misliš na IF karticu onda pričekati nedjelju poslijepodne ili ponedjeljak ujutro.

12 godina
offline
FIFA 20

Mene opet "krenulo" s player pickom od WL - najjače kartice koje mi je davao 81.

I to istu karticu mi je ponudio u oba packa.

Baš me motiviraju da igram WL - ono, napaljen sam do jaja.

 

Isto tako od nagrada WL+Rivals+Marquee = kurčina teška.

I onda riješim onaj zadnji Volta SBC i u njemu mi da Insignea, Walkera i nekog 81 IF kojeg sam uzeo popodne u player picku.

Uvijek tako... kad uleti jedna masna kartica, obavezno u packu bude još nešto vrijedno.

Umjesto da rasporede pa da se čovjek veseli svako malo.

 

Walkera sam mislio prodati, ali sam ga išao probati dvije utakmice i naglo promijenio mišljenje - ostaje u klubu do kraja FIFE 20 vrlo vjerojatno... makar do TOTS-a ako ne do kraja :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Cisto da znate Marcelo s Shadowom je perfektni lijevi bek...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Evo nam jos jedne vjezbe frustracije. Kakvi su ciljevi za WL? :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Evo nam jos jedne vjezbe frustracije. Kakvi su ciljevi za WL? :)

Pripremit ekipu za sljedecu WL i u DRu pronac napadacku taktiku. 

 

Planiram igrat napadacki nogomet pa kud me odvede. Ne zelim se podredit glupim metama igre. 4-1-2-1-2 sa napadackim bekovima, gdje cu staviti CDMu da ima drop between defenders da imam 3 igraca iza ako se dogodi kontra. Allan i Witsel sa M/H bi trebali biti izvrsni, naprijed trokut Coman - Gnabry - Werner... dok su bekovi Schulz i Malcuit. Dva stupa u obrani Akanji i Koulibaly. 
Nekako mi se cini da je to izvrsno balansirana ekipa... budem vidio kak ce funckionirat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Trebam dati gol tako da lobam golmana da završim jebeni zadatak.

Lob se izvodi RB+B, ali meni to jebeno govno ne radi.

Kad tako pucam, lopta ide po podu, brza lopta.

Uspio sam tako možda dvaput do sada opaliti lob, ali vjerojatno slučajno.

Zašto mi to ne radi????

Da li treba stisnuti još nešto ili je neka druga kombinacija po srijedi?

Kad dodajem loptu na način da prebacim protivnika onda mi RB+X radi normlano.

Samo kad pucam chip shot neće jebo mu pas mater.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Trebam dati gol tako da lobam golmana da završim jebeni zadatak.

Lob se izvodi RB+B, ali meni to jebeno govno ne radi.

Kad tako pucam, lopta ide po podu, brza lopta.

Uspio sam tako možda dvaput do sada opaliti lob, ali vjerojatno slučajno.

Zašto mi to ne radi????

Da li treba stisnuti još nešto ili je neka druga kombinacija po srijedi?

Kad dodajem loptu na način da prebacim protivnika onda mi RB+X radi normlano.

Samo kad pucam chip shot neće jebo mu pas mater.

 Kaj nije lob L1 + udarac? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Kaj nije lob L1 + udarac? 

Toliko me to govno nervira zadnjih dana da više ne znam niti što pišem, u kurac.

LB+B odnosno lijeva gornja tipka (ona od naprijed) i pucanje.

 

Stvarno me toliko jebu pasevi, pucanja i ostala govna da ozbiljno mislim da mi je kontroler u kurcu.

Onda odem u jebenu arenu i probam sve udarce i tamo sve radi.

Ne kužim u čemu je fora?

Da li baš igrač mora imati neki trait da izvede chip shot ili koji kurac.

U areni sa Hazardom lobam bez problema, a u igri sa svim kurcima s kojima sam probao jebeno puca jaku loptu po podu, bez obzira da li stisnem kratko za pucanje ili jako.

 

EDIT

Igram na PC-u sa XBOX kontrolerom i nikad nikakvih problema.

Pa znam pucat i dodavat.

Jebeni chip shot sam često koristio u svim FIFAMA.

I sad odjednom ja ne znam.

Probat ću popodne spojit stari kontroler - jebo im pas mater.

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 11:32 (Skilledžija).
15 godina
offline
FIFA 20

Meni lob radi na ps4 bez ikakvih problema

Ali vise meni protivnici zabijaju lobove nego ja njima.

 

jedan me lobo s 22 metra :) predivan je bio gol... zapljesko sam liku..

Bio je pun quac bolji a igra diviziju 7

Jucer sam naletio na lika u diviziji 7 isto koji ima sve vrhunske igrace...

 

Suarez, de jong itd.. skoro svaki igrac preko 100 k coinsa, povede me 3-0 u 15 minuta, reko koji racku ti radis ovdje... na kraju promjenim taktiku u 4-5-1 i izjednacim na 3-3 mogao sam i pobjedit bez problema kad ono sam sebe sheben na nacin da mu dam loptu i zabije mi gol... volim se igrat dodavanja a to ovdje bas ne prolazi... hebes mi sve... bas sam jadnik

 

iz divizije 5 sam pao u 7 pa se vratio u 6 pa pao na 7... nemrem nikam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 11:42 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Kaj nije lob L1 + udarac? 

Toliko me to govno nervira zadnjih dana da više ne znam niti što pišem, u kurac.

LB+B odnosno lijeva gornja tipka (ona od naprijed) i pucanje.

 

Stvarno me toliko jebu pasevi, pucanja i ostala govna da ozbiljno mislim da mi je kontroler u kurcu.

Onda odem u jebenu arenu i probam sve udarce i tamo sve radi.

Ne kužim u čemu je fora?

Da li baš igrač mora imati neki trait da izvede chip shot ili koji kurac.

U areni sa Hazardom lobam bez problema, a u igri sa svim kurcima s kojima sam probao jebeno puca jaku loptu po podu, bez obzira da li stisnem kratko za pucanje ili jako.

 

EDIT

Igram na PC-u sa XBOX kontrolerom i nikad nikakvih problema.

Pa znam pucat i dodavat.

Jebeni chip shot sam često koristio u svim FIFAMA.

I sad odjednom ja ne znam.

Probat ću popodne spojit stari kontroler - jebo im pas mater.

 Ja igram postavke kakve su u PESu. Kod mene je R1 sprint, Kocka je udarac, Krug ubacivanje. Dok je kocka standing tackle a krug uklizavanje kaj se tice obrane.

 

Od FIFAe 19 je low driven kad drzim L1 + R2 + udarac ( kod mene ). Tak da mi jedino pada na pamet da u trenutku loba drzis drugu tipku i da ti ju maže po podu.

 

EDIT: https://www.ffa.hr/vijesti/dok-je-pes-primoran-sniziti-cijenu-fifa-u-20-igra-vec-10-milijuna-igraca/

 

Ne moze mi nitko rec' da je sve do FUTa, jednostavno mi ne moze. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 11:49 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Od FIFAe 19 je low driven kad drzim L1 + R2 + udarac ( kod mene ). Tak da mi jedino pada na pamet da u trenutku loba drzis drugu tipku i da ti ju maže po podu.

Moguće da ponekad stisnem neku drugu tipku, ali pucao sam taj lob barem 50 puta do sada (otkad ganjam taj jebeni zadatak) i ne vjerujem da sam baš svaki put stiskao gluposti.

Pogotovo što baš pazim kad pucam jer me jebe pa sam i ja mislio da stišćem gluposti.

Neki dan sam si isprintao i imam pored sebe na stolu sve udarce i koje tipke se stišću.

Jebote, svako malo uzimam papir i provjeravam LB+B - ono, možda sam krivo pročitao prošlih 17 puta :)

 

Uspio sam dvaput, kad sam bio blizu golmana, lagano mi kao podigne loptu da mu prođe preko noge ili ruke, ali mi nije govno to računalo za chip shot.

Kad sam na rubu 16m i to pokušavam, svaki jebeni put opali nisku loptu.

 

Zbog tog govna sam iz 5. divizije pao u 7. HAHAHAHAHA

Forsiram jebeni udarac, onda me igra dodatno jebe, pa lag i sranja - ALT+TAB se više ne može pročitati na tastaturi.

Al jebat ću im mamu, riješit ću ga pa makar crko.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Kaj nije lob L1 + udarac? 

Toliko me to govno nervira zadnjih dana da više ne znam niti što pišem, u kurac.

LB+B odnosno lijeva gornja tipka (ona od naprijed) i pucanje.

 

Stvarno me toliko jebu pasevi, pucanja i ostala govna da ozbiljno mislim da mi je kontroler u kurcu.

Onda odem u jebenu arenu i probam sve udarce i tamo sve radi.

Ne kužim u čemu je fora?

Da li baš igrač mora imati neki trait da izvede chip shot ili koji kurac.

U areni sa Hazardom lobam bez problema, a u igri sa svim kurcima s kojima sam probao jebeno puca jaku loptu po podu, bez obzira da li stisnem kratko za pucanje ili jako.

 

EDIT

Igram na PC-u sa XBOX kontrolerom i nikad nikakvih problema.

Pa znam pucat i dodavat.

Jebeni chip shot sam često koristio u svim FIFAMA.

I sad odjednom ja ne znam.

Probat ću popodne spojit stari kontroler - jebo im pas mater.

 Mani se R1 kada ides lobati (ili sto god koristis za finesse). Ako drzis L1 i R1 (ili sto god ti je finesse), izvodis Low Driven. Mozda te pritisak i adrenalin igre pucaju.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Mani se R1 kada ides lobati (ili sto god koristis za finesse). Ako drzis L1 i R1 (ili sto god ti je finesse), izvodis Low Driven. Mozda te pritisak i adrenalin igre pucaju.

Ma ne držim R1 100%.

Nakon toliko promašaja, svaki put se koncentriram potpuno na tipke koje stišćem.

Jedino ako mi je kontroler stvarno u kurcu pa je R1 otišo u kurac i on jebe taj udarac.

 

Ali u areni kad sam probavao nije pucao driven nego lob.

Sad, tko koga tu jebe ja ne znam?

Znam samo da sam nervozan zadnjih dana više nego inače HAHAHHAHA

 

Probat ću popodne sa starim kontrolerom za svaki slučaj.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Znam samo da sam nervozan zadnjih dana više nego inače HAHAHHAHA

 

 

 Meni je zena rekla da od kada igram fifu da pruzam najgore od sebe...

Meni je Fifa otvorila oci u vidu koji sam ja kreten da se nerviram toliko kad ionako nemam vremena biti dobar... da bi bio dobar u igri treba vremena kojeg ja nemam..

Toliko sam bio nervozan da me sve zivo nerviralo, psovao sam sve i svasta, zena i klinci mi isli na zivce itd..

Sada se pokusavam obudazadi do granice normale...

Jedan WOT mi to nije napravio, Fifa je a realno samo se trebam pomoriti s cinjenicom da uvijek ima boljih i da igram s gustom a ne s grcem...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 12:06 (toxic).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Planiram igrat napadacki nogomet pa kud me odvede. Ne zelim se podredit glupim metama igre. 4-1-2-1-2 sa napadackim bekovima, gdje cu staviti CDMu da ima drop between defenders da imam 3 igraca iza ako se dogodi kontra. Allan i Witsel sa M/H bi trebali biti izvrsni, naprijed trokut Coman - Gnabry - Werner... dok su bekovi Schulz i Malcuit. Dva stupa u obrani Akanji i Koulibaly. 
Nekako mi se cini da je to izvrsno balansirana ekipa... budem vidio kak ce funckionirat.

 Evo, pogledaj što on kaže za tu formaciju i napadački nogomet pa probaj ga kopirati da vidiš kako će funkcionirati. Inače, kaže potrošio je 800 dollara na ovu momčad što je sramota. U principu ima dva dobra igrača i ostalo prosijek. Sve to za 800 dollara. Budem danas probao ove postavke, čisto me interesira.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Jedan WOT mi to nije napravio, Fifa je a realno samo se trebam pomoriti s cinjenicom da uvijek ima boljih i da igram s gustom a ne s grcem...

Ma nije problem izgubiti od boljeg igrača.

Problem je kad izdominiraš protivnika i dobiješ gol iz 4 odbijene lopte.

Jučer sam dobio takav gol.

Znači, lik 3 puta puca ravno u Handanoviča i svaki jebeni put mu se odbije nazad dok četvrti put nije pogodio gol.

Ajde da je neki panj na golu pa da mu vraća loptu, ali jebeni Handanović bi trebao znati odbiti jebenu loptu.

 

Ili neki dan dobijem gol tako da lik probije lijevu stranu i iskosa sa nekih 13m puca u suprotni kut.

Golman mu obrani, a lopta se odbije nazad njemu na nogu i on zabije gol.

Kao prvo, golmani bi trebali odbijati loptu u stranu, a ne vraćati loptu.

A drugo.... kakva je to jebena fizika da se lopta iz dijagonale vrati nazad????!!!!

Zamisli da igraš bilijar i gađaš od mantinele kuglu, ali ti se lopta vrati nakon što udari u mantinelu????

WTF

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ma nije problem izgubiti od boljeg igrača.

Problem je kad izdominiraš protivnika i dobiješ gol iz 4 odbijene lopte.

Jučer sam dobio takav gol.

Znači, lik 3 puta puca ravno u Handanoviča i svaki jebeni put mu se odbije nazad dok četvrti put nije pogodio gol.

Ajde da je neki panj na golu pa da mu vraća loptu, ali jebeni Handanović bi trebao znati odbiti jebenu loptu.

 

Ili neki dan dobijem gol tako da lik probije lijevu stranu i iskosa sa nekih 13m puca u suprotni kut.

Golman mu obrani, a lopta se odbije nazad njemu na nogu i on zabije gol.

Kao prvo, golmani bi trebali odbijati loptu u stranu, a ne vraćati loptu.

A drugo.... kakva je to jebena fizika da se lopta iz dijagonale vrati nazad????!!!!

Zamisli da igraš bilijar i gađaš od mantinele kuglu, ali ti se lopta vrati nakon što udari u mantinelu????

WTF

 Ja jucer vodim lika 3-0, 85 minuta i pukne mi konekcija, popusim coinse, popusim zaradene bodove i slijedeich par tekmi budem imao manje coinsa.. 

Da se nisam sudrzao majke mi imao sam namjeru zafitiljit gamepad u pm... :) ali uspio sam samo sam opsovo sve zivo sto mi je palo na pamet.

 

Btw konekcija mi nije pukla... internet je bio bez prekida bar po logovima koje imam na ruteru...

 

 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Evo nam jos jedne vjezbe frustracije. Kakvi su ciljevi za WL? :)

Pripremit ekipu za sljedecu WL i u DRu pronac napadacku taktiku. 

 

Planiram igrat napadacki nogomet pa kud me odvede. Ne zelim se podredit glupim metama igre. 4-1-2-1-2 sa napadackim bekovima, gdje cu staviti CDMu da ima drop between defenders da imam 3 igraca iza ako se dogodi kontra. Allan i Witsel sa M/H bi trebali biti izvrsni, naprijed trokut Coman - Gnabry - Werner... dok su bekovi Schulz i Malcuit. Dva stupa u obrani Akanji i Koulibaly. 
Nekako mi se cini da je to izvrsno balansirana ekipa... budem vidio kak ce funckionirat.

 Ja ti igram 4-3-3 (5) sa CFom da radi kao False 9, bekovima koji stoje u obrani samo ako vidim da protivnik stavlja Sane-a sa Hunterom na krilo. Mislim da mi je depth na 7 sa Press on possession loss. Da nema delaya mislim da bi bio cisti uzitak igrati Barcinu Tiki-taku sa tim postavkama. Ovako kako je mi G. Jesus u napadu dobije komandu da puca, otrci 3 metra ispred lopte koja mu je u nogama, priceka tren i onda puca iz okreta. :D

Nisam jos nikoga vidio da koristi tu forrmaciju ili F9 u igri tako da sam zadovoljan ucinkom za sada s obzirom da je potpuno kontra svih meta :)

15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...


Nisam jos nikoga vidio da koristi tu forrmaciju ili F9 u igri tako da sam zadovoljan ucinkom za sada s obzirom da je potpuno kontra svih meta :)

 Koristim ja tj. krenuo sam je koristit kada si mi ti predlozio tu formaciju da napravim Hybrid...

Za sad nemam komentara, nisam losiji nit sam bolji... cesto formaciju promjenim u 4-5-1 ili 4-4-2 s dva def. vezna pa mi to nekada rezultira pozitivinim rezultatom..

 

Imam problem s tom formacijom jer mi se premalo igraca prikljucuje napada iako kazem rodriu i alliu ti idu naprijed... fali mi ideja... Kane ne moze sve trpat na svoja lada i cekat da se ostali prikljuce.. Mozda je i Kaneu problem.. nemam pojma..

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 12:37 (toxic).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Btw konekcija mi nije pukla... internet je bio bez prekida bar po logovima koje imam na ruteru...

 

 

I meni se događa s vremena na vrijeme da me tako izbaci iz igre.

Obično kad vodim jako i ubijam protivnika, nikad kad gubim.

Onda me izbaci, pogledam router - sve štima, pitam malog koji u sobi do igra FIFU također dal ga je izbacilo - njega nije, on igra normalno bez problema.

Znači, imaju šupci neko sranje da te izbace 100%.

 

Lani sam jedanput toliko bio iznerviran zbog toga da sam išao na chat s Ahmetom da se žalim.

Igrao sam vikend ligu i pobijedio 3-0, ali na kraju kad je trebalo učitati taj rezultat, mene nekim čudom izbaci iz igre.

Kreten me uvjeravo da je moja konekcija loša i da ne igram preko dana nego po noći, pa mi je davao upute kako router naštimat - ono, sve u cilju da me posere i da napravi idiota od mene.

Na kraju sam ga poslao u kurac i quitao chat jer mi je smrad digo tlak na 500.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Cofinho kaže...

 Ne bas. Meta igraci koji se najvise koriste u WL cetvrtkom poslije wl nagrada se dizu cijenom jer dosta ljudi slaze ekipe za petak i nadolazecu WL tako da se te kartice ne isplati kupovat cetvrtkom vec krajem wl-a u nedjelju kad ekipa prodaje timove s kojim su igrali wl. Ja vec par godina u nizu koristim mass bidding metodu ponedjeljkom i cetvrtkom nakon squad battles/fut champions nagrada, ali tada kupujem non rare igrace iz BPL-a koji se ne koriste toliko u WL. Roknem tipa 150 kartica za 350 coinsa i prodam ih sve navecer/dan poslije za 650/700 coinsa. To ti je glatkih 40k u ponedjeljak i glatkih 40k u cetvrtak. 80k tjedno od trejdanja bez previse rizika.

Uopće ne tražim meta kartice već kartice kojima danas padne cijena a naraste u roku jednog dana. Primjer ti je Gimenez. Ujutro kada krene otvaranje packova bez beda ga dobiješ po 7k coinsa. Na snipanju uloviš i jeftinije. Već danas poslijepodne ćeš ga prodati za 12k bez beda, ili recimo Lingard. Ujutro je na bidanju išao po 750 coinsa. Uhvatio tridesetak kartica i već sam ih sve prodao po 2300/2500 coinsa. ostalo mi još 4 kartice. Primjera imaš bezbroj. No ne treba svaštariti. Koncentriram se na 5 kartica i samo mlatim po njima. Kada riješim sve današnje kupljene kartice imat ću zaradu od oko 200k coinsa. Nisam se pretrgao. Ključno je ujutro u 9h 30 minuta sjediti i tih prvih pola sata ubrati što se može više. Kako vrijeme odmiče jedina šansa je snipanje jer na bidanju se lagano cijene dižu. Sada navečer niti snipanje ne pomaže pa se više niti ne trudim. Što sam uhvatio, uhvatio sam. Sljedeća prilika je u ponedjeljak ujutro pa ponovno u četvrtak i tako u krug. Ove druge dane više se niti ne trudim ići na market.

 Nije to neka velika mudrost. Kupujes igrace na dan kad svi otvaraju packove i market postaje bombardiran takvim karticama, a u WL se ne koriste tako da im je na taj dan potraznja nikakva, a ponuda ogromna, stoga cijena pada. Nakon sto WL ekipa cetvrtkom otvori pakete od WL-a i dobije svoje crvene untradeable kartice, oni rade timove oko tih crvenih kartica (bez obzira sto je ovaj TOTW jako los). Tada potraznja za meta karticama koje ce koristit u WL postaje velika jer dosta veliki broj ljudi tada tek kupuje svoje timove za WL koje ce upotpunit sa dobivenim crvenim totw karticama i eto cijena ti raste. Ja izbjegavam to prodavanje i ponovno kupovanje iako u pocetku igram vjerojatno svaku wl do kraja jer sam svjestan da dosta coinsa izgubim na taj nacin. Ali eto jucer sam nakon nagrada uzeo Sissoka za 55k, a dan prije sam ga uredno mogo uzet za 48k, al jbg tad nisam imao coinsa.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
6 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...
sexytoiletpaper kaže...


Nisam jos nikoga vidio da koristi tu forrmaciju ili F9 u igri tako da sam zadovoljan ucinkom za sada s obzirom da je potpuno kontra svih meta :)

 Koristim ja tj. krenuo sam je koristit kada si mi ti predlozio tu formaciju da napravim Hybrid...

Za sad nemam komentara, nisam losiji nit sam bolji... cesto formaciju promjenim u 4-5-1 ili 4-4-2 s dva def. vezna pa mi to nekada rezultira pozitivinim rezultatom..

 

Imam problem s tom formacijom jer mi se premalo igraca prikljucuje napada iako kazem rodriu i alliu ti idu naprijed... fali mi ideja... Kane ne moze sve trpat na svoja lada i cekat da se ostali prikljuce.. Mozda je i Kaneu problem.. nemam pojma..

 Ne mozes jurcati pretjerano s tom formacijom. Mozda ako stavis na fast build up. Ali je to na kraju i dalje varijacija relativno defenzivne formacije sa 3 igraca u sredini i sva tri sudjeluju u obrani.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

 Nije to neka velika mudrost. Kupujes igrace na dan kad svi otvaraju packove i market postaje bombardiran takvim karticama, a u WL se ne koriste tako da im je na taj dan potraznja nikakva, a ponuda ogromna, stoga cijena pada. Nakon sto WL ekipa cetvrtkom otvori pakete od WL-a i dobije svoje crvene untradeable kartice, oni rade timove oko tih crvenih kartica (bez obzira sto je ovaj TOTW jako los). Tada potraznja za meta karticama koje ce koristit u WL postaje velika jer dosta veliki broj ljudi tada tek kupuje svoje timove za WL koje ce upotpunit sa dobivenim crvenim totw karticama i eto cijena ti raste. Ja izbjegavam to prodavanje i ponovno kupovanje iako u pocetku igram vjerojatno svaku wl do kraja jer sam svjestan da dosta coinsa izgubim na taj nacin. Ali eto jucer sam nakon nagrada uzeo Sissoka za 55k, a dan prije sam ga uredno mogo uzet za 48k, al jbg tad nisam imao coinsa.

Naravno da nije nikakva mudrost niti sam to pomislio. Svatko bi se trebao koncentrirati na par igrača i samo ih pratiti na marketu po danima i kada dođe ponedjeljak ili četvrtak znaš za koliko ti se isplati kupiti ih. Sinoć sam uzeo tridesetak sokratisa za 7k i manje od toga. Sve sam ih danas ujutro prodao po 12k coinsa. Jednostavna zarada da ne može jednostavnije. Do prošle fife i ja sam radio isto. Prodavao momčad u petak a ponovno je kupovao u nedjelju. Mogao sam jer vikendom ne igram fifu. Na toj razlici zaradiš bez beda preko 100k coinsa. Ne da mi se više. Sada bacim pogled na market u ponedjeljak i četvrtak i to mi je dovoljno da si složim solidnu momčad.

5 godina
offline
FIFA 20

Ljudi moze li pomoc molim vas imam 400k coinsa i probao sam vise timova ali stalno gubim u diviziji 6. Katastrofa sam igrac pa ako bi mi mogao netko dati savjet u vezi formacije, tima, taktike i to bio bi zahvalan. 

Leo
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kako ide WL? Ja sam na 8-3 trenutno.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo ja odigrao moju zadnju tekmu ikad. Nitko s mene nije napravio tolikog idiota, a da mu platim, jos od dana kad sam morao posjecivati referadu.

 

7 vratnica, barem 5 sto postotnih sansi koje je golman obranio 1na1 i ino sto mi je najslađe od sveg dva penala sam pucao s Suarezom i oba puta mi je nišan čudotvnorno otišao u desno van ekrana.

 

I nek mi netko veli da nema skripte nabijem ga na kurac zajedno s kanađanima. Koja losa konekcija? Ovo što se ovu tekmu događalo nebi pravdalo ni da igram preko carneta. Eto tolko od mene, ciao.

 

E i zaboravio, jel i vama ima o. dembele preko 90 brzinu ili je ti meni visual bug posto su ga branici lovili koda ima malo iznad 50?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2019 18:35 (cicek).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Evo kome se da snipati Salvia neka proba da si podeblja iznos coinsa. Ide buy now za 3300 coinsa a na snipanju ga uhvatite od 700 coinsa pa na dalje. Desetak sam ih uhvatio i ne da mi se više. Stavim max 1500 i udri. Inače gotovo sam sve kartice od jučer prodao i imam sada za Van Dijka. No sad sam u dilemi kada sam vidio današnji uradak Borasa. Potrošiti novce na Van Dijka ili Barnesa, Nedostaje mi jedan LCM kojeg mi sada igra Pukki kada promijenim formaciju u 4-1-2-1-2 (2). Nisam sretan s njim ali trenutno nemam drugog.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
FIFA 20

Promijenio kontroler, uzeto neki razejbani xbox 360 i prva utakmica, prvi udarac na gol, lob i napokon riješio to govno.

Sad mi stvarno ništa nije jasno.

Očito da je kontroler otišao u kurac, ali samo kod tog šuta i u toj situaciji.

Inače mi sve tipke na njemu normalno rade, pucanje normalno radi, nisam primjetio da je B ikad zapeo, LB fercera normalno, pogotovo što ga stalno koristim kad sam u meniju.

 

Krenem nakon toga WL igrat.... dvije utakmice sam imao takav lag kao da igram protiv nekog tko je u Australiji majkemi.

Kao da kroz ulje moji trče, tako su svi usporeni bili.

Jednu utakmicu ja uopće nisam igrao nego je igra radila umjesto mene.

Ne mogu to objasniti, ali toliko stvari se u toj utakmici dogodilo pogrešno da ja ne kužim koji kurac se događa.

Od krivih pasove, od nesuđenih faulova, od mojih igrača koji se postavljaju ko idioti, kao da igram s brončanim timom najnižeg rejtinga - tako su se ponašali moji igrači.

1-3 mi je skor trenutno.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice