FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.397
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...
cicek kaže...

 

Iskreno ni ne razmisljam o tebi bas previse, inace ti opalim ignore jer trabunjas gluposti, al sad kad si me spomenuo sam ti odlucio odg.

 

Ajmo komunicirati kao kolege i pokusati unaprijediti igru, pomocu taktike i izbora igraca. 

Postaj svoju ekipu i taktiku i navedi koje su kljucne stvari koje te zezaju, pa cemo onda dalje...

 

 

 

 Nemam ti ja stalnu taktiku. Primjenim taktiku koja mi najbolje pase za kontriranje protivnika. Najcesce ljudima smeta 4222 taktika.

Najvise me muce tri stvari.

1. Previse gadam stative i precke iz izglednih i neizglednih  situacija. Naravno Uvijek precka dode u krivo vrijeme, al kad je prazni gol igraci poput suareza i balea moraju finisirati u 9 od 10 slucajeva. Zbog toga sam zamjenio suareza s moralesom, jer jednistavno tim gameplayom igraca skupljeg od 15k se ne siplati drzat u napadu. 

2. Delay. Jucer sam se vratio s puta i krenuo odigrati wl barem do gold 3. Stao sam 4-1 u petak i jucer sam oko 11h stao na 11-2 jer mi se gadilo koliko je bilo trokiranja, promasivanja lopte i sveokupnog delaya.

3. Lopte u for. Pokusao sam staviti sirinu obrane na 1 ili na 10 sasvim je svejedno. Igrac ako ga ja ne upavljam i ne dodem tocno, ali tocno na putanju lopte, on nece sam napraviti taj koracic ili malo veci iskorak da presjece loptu i ta lopa ce proci bez veze u for kroz 2 branica koji su imali sansu presjeci loptu. Meni je modric glavni passer i on kad je ista situacija doda neku cudnu loptu ispred sebe koju moj napadac nema sanse stic prije branica. I jos se cesto znaju moji napadaci zabivati u protivnicke branice kad ih posaljem s L1 u for. 

11 godina
offline
FIFA 20

Jel ima ovdje ozbiljnih pro clubs igraca?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Sad sam sjeo i plakao od muke. Imao sam dva packa od jučerašnjeg SBC, dva rare mega packa od SB, dva packa koja dolaze ponedjeljkom, jedan mega pack te dva gold packa koja sam dobio u dva od navedenih packova. Znači 7 ozbiljnih packova i dva obična. Skupio sam 350k coinsa i za kantea mi nedostaje još 25k coina. Ja u ovih 9 packova nisam vidio zastavicu. Nisam dobio karticu vrijednu 1000 coinsa. Imao sam problema pobacati sve dobijene kartice na market i prodati ih po cijenama od 650 i 700 cinsa. Većina nije prodana niti po tim startnim cijenama. Pola sam ih obrisao kako bih skupio 375k coinsa. Pa ja ne mogu vjerovati da me mogu tako jebati u tim packovima iz dana u dan. Ovo nije normalno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Sad sam sjeo i plakao od muke. Imao sam dva packa od jučerašnjeg SBC, dva rare mega packa od SB, dva packa koja dolaze ponedjeljkom, jedan mega pack te dva gold packa koja sam dobio u dva od navedenih packova. Znači 7 ozbiljnih packova i dva obična. Skupio sam 350k coinsa i za kantea mi nedostaje još 25k coina. Ja u ovih 9 packova nisam vidio zastavicu. Nisam dobio karticu vrijednu 1000 coinsa. Imao sam problema pobacati sve dobijene kartice na market i prodati ih po cijenama od 650 i 700 cinsa. Većina nije prodana niti po tim startnim cijenama. Pola sam ih obrisao kako bih skupio 375k coinsa. Pa ja ne mogu vjerovati da me mogu tako jebati u tim packovima iz dana u dan. Ovo nije normalno.

 Ovako ja samo malo retardiran pa sam s pravim novcima kupio pun qurac packova... da ne pricam da sam potrosio duplo vise od jedne fife za ps4..

Neki dan sam u naletu uzimao ove scream pakete, tu sam dobio Tony Krossa koji ide po 20k coinsa i to je to... (potrosio sam 300 kn)

 

Ja sam svoju eru s davanjem kuna za ovu godinu i fifa pointse def zavrsio.. Znam da sam im dao pun racku previse i da mi je iskreno zao i kune ali jbga sto je tu je.. Kazer se poslije hebanja nema kajanja... ali def vise ne dajem prave novce

Igrat cu ove vikend lige i rivale i tu sto izvucem izvucem... 

 

Isto takos sam u nekom naletu potrosio 200k coinsa na paketice koje sam zardio u igri... i na taj nacim sam popusio ravno nekih 120k coinsa dakle u minusu.. a ovih 80k coinsa sam prodao na jedvite jade.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 12:38 (toxic).
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Jel ima ovdje ozbiljnih pro clubs igraca?

 Razmatram da se u ovo prijavim 

https://the-vfl.com/

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Allison je odlican i definitivno br. 1 do kraja sezone. Lijepo je gledati nove animacije u reziji vrhunskog vratara.

 

Inace kad mi igrac sjedne na prvu, ispostavi se da je to TO.

 

Btw., Harry nastavlja s bezobrazlukom i glavometom.

Ovaj put s penaltika u raslje Neuer-u. Protivnik je imao 95% ekipu od Bayernovih igraca na celu s onim crvenim Lewom.

 

Bilo je gusto i zavrsilo je 4-3 u moju korist. Kao slabu kariku iskoristio sam njegovog Kimmicha, jer ima WR H/L i stalno se osjetila ta rupa.

 

Tri gola su pala kao posljedica ubacaja s lijeve strane. Netko ce reci lutrija ovo ono...Doveo sam F. Andersona i nakacio mu chem. style deadeye, s kojim isti ima crossing 86 i vision 91, a u kaznenom vreba Kane, koji ima headning 86,positioning 93, a finishing 94.

 

Matematika je poprilicno jasna, jer statsi sve govore.

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 14:13 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Allison je odlican i definitivno br. 1 do kraja sezone. Lijepo je gledati nove animacije u reziji vrhunskog vratara.

 

Inace kad mi igrac sjedne na prvu, ispostavi se da je to TO.

 

Btw., Harry nastavlja s bezobrazlukom i glavometom.

Ovaj put s penaltika u raslje Neuer-u. Protivnik je imao 95% ekipu od Bayernovih igraca na celu s onim crvenim Lewom.

 

Bilo je gusto i zavrsilo je 4-3 u moju korist. Kao slabu kariku iskoristio sam njegovog Kimmicha, jer ima WR H/L i stalno se osjetila ta rupa.

 

Tri gola su pala kao posljedica ubacaja s lijeve strane. Netko ce reci lutrija ovo ono...Doveo sam F. Andersona i nakacio mu chem. style deadeye, s kojim isti ima crossing 86 i vision 91, a u kaznenom vreba Kane, koji ima headning 86,positioning 93, a finishing 94.

 

Matematika je poprilicno jasna, jer statsi sve govore.

 

 

 

 

 

 Pa prijatelju ako ces iskreno ne znam sto toliko hvalis taj heading, nesto najprostije na igrici je uprijet krug i centrirat unutra, pa ako naleti naleti neko

15 godina
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...

 

 Pa prijatelju ako ces iskreno ne znam sto toliko hvalis taj heading, nesto najprostije na igrici je uprijet krug i centrirat unutra, pa ako naleti naleti neko

 Pa kolega ima pravo zato jer su golovi glavom rijetki a njemu Kane trpa iznad prosjeka..

Imao sam i ja Kanea i znao je lijepo pogodit glavom ali doduse ja ne forsiram ta nabacivanja pa ono...

 

Vieri mi isto sada zna utrpat s glavom.

Razlog zasto sam prodao Kanea jer mi je jednostavno bio prefiksiran za odreden zadatak, nije mi odgovarao taktici itd... tu mi se Gabriel Jesus pokazao boljim iako Kane to trpa puno bolje ali jbga... Sada imam jednog od meni najdrazeg igraca :) Samo da mi je piknut ovog skupljeg \ boljeg di bi mi bio kraj.

11 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
Cofinho kaže...

Jel ima ovdje ozbiljnih pro clubs igraca?

 Razmatram da se u ovo prijavim 

https://the-vfl.com/

 Ja sam igrao u Fifi 18 VPG natjecanja, imali smo ekipu gdje su igrali sami balkanci, a igrali smo drugu englesku ligu i cak smo bili pri vrhu. U prvoj engleskoj su igrali bolesnici lol. Mogli bi se mi sa bug foruma skupit pa napravit klub i haklat na plejki.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
7 godina
offline
FIFA 20

Svaki contested header u ovoj igri gubi na jačini i preciznosti odnosno biva pogrešan. Jedini način da zabiješ glavom je da te protivnički igrač ne omete prilikom skoka. Ako ti protivnik nagura defanzivce da stoje jedan do drugog, nešto tipa width 3 ili manje, pokrenut ćeš animaciju jakog trzaja glavom znači nikad. Primjer toga su korneri čiji conversation rate je izražen u pomilima. Zašto ? Jer ljudi koji izvode direktno kornere ne pokušavaju oštro i jako loptu da šalju jer je to jedini način da pogodiš igrača prije nego ti odbrana uđe u duel, već loptu uvijek šalju sporije i to na igrača koji ima odbranbenog do sebe. To isto prekopiraj u otvorenu igru i shvatit ćeš koliko su ubačaji na glavu i zabijanje istih nepouzdani i random.

 

 

Ovi koji igraju na PC-u. U ovoj vikend ligi mi se desilo 3 puta da kada povedem, protivnik pauzira, gdje nakon pauze se vrati u meč i izbaci me odmah par sekundi poslije. Uvijek pri vodstvu, uvijek nakon pauze. I uvijek mi ne pika ni poraz, niti pobjedu. Postoji neki propust 100% ili je u pitanju cheat.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Ova divizija 2 je smrt, svi igraju ko picke

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...

Svaki contested header u ovoj igri gubi na jačini i preciznosti odnosno biva pogrešan. Jedini način da zabiješ glavom je da te protivnički igrač ne omete prilikom skoka. Ako ti protivnik nagura defanzivce da stoje jedan do drugog, nešto tipa width 3 ili manje, pokrenut ćeš animaciju jakog trzaja glavom znači nikad. Primjer toga su korneri čiji conversation rate je izražen u pomilima. Zašto ? Jer ljudi koji izvode direktno kornere ne pokušavaju oštro i jako loptu da šalju jer je to jedini način da pogodiš igrača prije nego ti odbrana uđe u duel, već loptu uvijek šalju sporije i to na igrača koji ima odbranbenog do sebe. To isto prekopiraj u otvorenu igru i shvatit ćeš koliko su ubačaji na glavu i zabijanje istih nepouzdani i random.

 

 

Ovi koji igraju na PC-u. U ovoj vikend ligi mi se desilo 3 puta da kada povedem, protivnik pauzira, gdje nakon pauze se vrati u meč i izbaci me odmah par sekundi poslije. Uvijek pri vodstvu, uvijek nakon pauze. I uvijek mi ne pika ni poraz, niti pobjedu. Postoji neki propust 100% ili je u pitanju cheat.

Ja sam na PC-u i na sreću nisam na takve nailazio ove godine, ali u prošloj FIFI jesam nekoliko puta.

 

Što se golova iz kornera tiče... toliko sam ih zabio ove godine da točno znam s kim HAHAHAHHAHA

Dakle, 2 s Mandžukićem i po jedan s Otamendijem, Walkerom i Verthongenom - sveukupno 5 golova iz kornera u nekih 300-tinjak odigranih utakmica.

I ovo što pišeš, baš sam mislio napisati, ali sam zaboravio.

To sam nedavno skužio i nakon toga sam zabio 3 gola iz kornera u kratkom periodu.

Znači, kad izvodite korner naštelate krug gdje želite loptu i onda kod šutiranja treba duže držat tipku da lopta ide jako i oštro, kako si i sam napisao.

Kad sam izvodio kornere tako da samo nabacujem loptu, od toga nikad nije bilo ništa, obično lopta leti preko gola par metara.

Otkad šaljem oštre lopte opasniji sam iz korenra definitivno.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
miikaa77 kaže...

 

 

 Pa prijatelju ako ces iskreno ne znam sto toliko hvalis taj heading, nesto najprostije na igrici je uprijet krug i centrirat unutra, pa ako naleti naleti neko

 

Ispada da hvalim ok, nema nikakve frke, ali poanta je u tome da bi svatko trebao imati cilj, te prilagoditi taktiku tom cilju.

 

Kazes nesto najjednostavnije, ali cinjenica je da sam ja protivnika slomio tom jednostavnoscu, za koju neki tvrde da ne prolazi.

 

Nastranu sto mi je fetis zabijati glavom, ali ja se trudim igrati maximalno realisticno.

 

Moje objave s videom shvati nesto kao potpis na kraju posta, jer svaki gol glavom, za mene je svrsavanje.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 16:56 (TheMaverick).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kaj se tice realizma tu sam vas ja sve zajebo. Moj suarez je imao 99 finishing s chemom al je svejedno promasivao mrtvace, ocito je imao nekih privatnih problema ili tko zna sta. Jedino mi se nije desilo da izgubim jer sudac odluci prekinuti tekmu zbog divljanja navijaca, al ima jos vremena. :D

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo sad sam odigrao tekmu koja mi je sve zivce potrosila a vodio sam do 80' min 3:0. Znaci lik los u pm, al igraci mrcine. I tako on pokusava s nekim banalnim pokusajima do 80' min al sam ja u 80 zabio za 3:0 i zajebao sam sebe. Odmah gol iz kick offa, sljedeci napad golman umjesto da ulovi loptu pecne je na samog samcatog dembelea na rubu peterca, 3:2. Be skodi napomenuti da od 80 do kraja sam spojio mozda dva pasa ukopno. U 88' ben yeder i bale trce sami na golmana dodajem loptu baleu u for, prazan gol i lik vritne direktno u golmana koji je bio na prvoj vratnici(baleovoj drugoj). Al famozno je da je cuortois brzinom munje sidestepao od ben yedera na lijevoj vratnici do ajmo rec sredine gola. Nisam uspio vidjeti replay da vidim strelicu gdje sam uputio udarac al sam bio brzoplet i izasao u menu. 

I sad me netko uvjerava da je u meni problem. Pa kako pobogu ako sam vodio bez problema priveo utakmicu kraju u 80'min da mi se u 5 ingame minuta preokrene tekma. Ajde molim te. Igrica je smece koje pokusava najobicniju situaciju napraviti napetom. Pa ljudi moji nije svaka tekma spektakl.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Onda moras dodat u nazad i u korneru cekat da vrijeme prode i sam to neradim uvijek i cesto se zaje... Jos malo pa cu kupiti i aubu onda prelazim na Kante-a i nakraju Van Dijk. Samo neznam kakav je ovaj scream Otamendi statsi su dobri gledao sam na youtube ali tamo cesto pricaju gluposti. Meni je najgore kad nemogu zabiti i branim se super i onda dobijem gol iz odbijanca i nemogu zabiti i tu cesto gubim. Alisson je kralj takvih glupih golova ovako ce obraniti sve ali mu lopta stalno ispada i radi neke cudne stvari da dobijes slom zivaca. De Gea to neradi ali je malo slabiji 1 na 1 barem ja tako misli.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kak se na ovoj fifi gradi? Isto kao i na prosloj ili ima neka nova fora? Ili meni nesti ne stima ili ja ne znam. Imamo obojica ben yedera i njegov mi je marcela odgurnuo ko balavca i gradio loptu tako da sam ga jedino mogau upucat da mu je uzmem. Koja je fora ja ne kuzim? Ja kad pritisnem gradenje uvijek gubim loptu ali uvijek. Jel ste vi mjenjali direct x s 12 na 11? Ja vise vise stvarno neznam koji je problem. Ne igramo istu igru. Ja imam po 20 tackleova dok ovaj odigra s pol kurca i ima ih 7. Branici mu luduju igraci se otkrivaju, moji se ne mogu gradit i nekad im je izazov pogositi putanju lopte u for.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 20:56 (cicek).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Meni isto to gradenje nije dobro nekad gradim loptu lik mi uzme sa nekim slabim igracem odgura branica. Kad nema delaya ides u jockey i pratis ga ako napravi fintu cim zavrsi ciljas loptu pa tackle ako ima delaya onda ga hebi jel ces fulat i popusiti gol. Kad imas loptu u nemas kome dodati stisni R1 onda ce ti prici tvoj igrac pa mozes dodati mozes isto u napadu koristiti nas L1 saljes igraca u prostor da trci. Naravno ako imas igraca koji ima visok vision onda ti se igraci vise sami otkrivaju i idu u prostor. Nekad mozes stiskati sve ali nece ici kako si zamislio a nekad radi odlicno i to nervira...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Kaj napravit? Kako igrat? Dodam u sredinu Sissoko i ekipa skombajniraju ko god loptu primi. Kako? Koja je njima picka materiba tamo da ne ovo dopustivo? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Allison je odlican i definitivno br. 1 do kraja sezone. Lijepo je gledati nove animacije u reziji vrhunskog vratara.


 

 

 

Alisson je kartica kao i svaka druga u ovoj igri. Ništa nije bolji od Patricia kojeg si do sada koristio, jedino je 20 puta skuplji. Kao i svaku godine tako i ovu tvrdim da se golman kupuje samo zbog gušta ili linka. Nikako zbog kvalitete jer Alisson ne može uhvatiti jednostavan centaršut u tri metra kao niti neka brončana kartica za koju nikada nisi čuo. No ta brončana kartica može braniti u nekim situacijama čuda jednako kao i Alisson i to je najveća sprdnja ove igre. Gadljivo mi je gledatri pojedine reakcije ponajboljeg svjetskog vratara. Da tako brani u stvarnosti vrlo vjerojatno ne bi mogao braniti niti u Istri. To kako golmani u ovoj igri reagiraju na centaršut u svojih pet metara je sramota. Vrlo vjerojatno niti moja mama ne bi gore reagirala.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Meni isto to gradenje nije dobro nekad gradim loptu lik mi uzme sa nekim slabim igracem odgura branica. Kad nema delaya ides u jockey i pratis ga ako napravi fintu cim zavrsi ciljas loptu pa tackle ako ima delaya onda ga hebi jel ces fulat i popusiti gol. Kad imas loptu u nemas kome dodati stisni R1 onda ce ti prici tvoj igrac pa mozes dodati mozes isto u napadu koristiti nas L1 saljes igraca u prostor da trci. Naravno ako imas igraca koji ima visok vision onda ti se igraci vise sami otkrivaju i idu u prostor. Nekad mozes stiskati sve ali nece ici kako si zamislio a nekad radi odlicno i to nervira...

 Tu foru znam s tim da pride ali moj igrac nema kontrolu lopte kad ja stisnem gradenje. Recimo meni likovi pritisnu gradenje i njihov igrac stane na loptu dok moj ne zna kud bi s sobom i ovah ga s leda opizdi ko nikog.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
CroVandal kaže...

Meni isto to gradenje nije dobro nekad gradim loptu lik mi uzme sa nekim slabim igracem odgura branica. Kad nema delaya ides u jockey i pratis ga ako napravi fintu cim zavrsi ciljas loptu pa tackle ako ima delaya onda ga hebi jel ces fulat i popusiti gol. Kad imas loptu u nemas kome dodati stisni R1 onda ce ti prici tvoj igrac pa mozes dodati mozes isto u napadu koristiti nas L1 saljes igraca u prostor da trci. Naravno ako imas igraca koji ima visok vision onda ti se igraci vise sami otkrivaju i idu u prostor. Nekad mozes stiskati sve ali nece ici kako si zamislio a nekad radi odlicno i to nervira...

 Tu foru znam s tim da pride ali moj igrac nema kontrolu lopte kad ja stisnem gradenje. Recimo meni likovi pritisnu gradenje i njihov igrac stane na loptu dok moj ne zna kud bi s sobom i ovah ga s leda opizdi ko nikog.

 Mene je lik izmatretiro sa L1 driblingom. Uzeo griezmanna i samo se vrti oko lopte. Ja nisam imal teoretske sanse da oduzmem tu lopte. Jednsotavno nema sanse. Tackle prode keoz njega, jockey samo se odbija od njega. Koda igrac ima force field oko sebe kad koristi l1 dribling. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
CroVandal kaže...

Meni isto to gradenje nije dobro nekad gradim loptu lik mi uzme sa nekim slabim igracem odgura branica. Kad nema delaya ides u jockey i pratis ga ako napravi fintu cim zavrsi ciljas loptu pa tackle ako ima delaya onda ga hebi jel ces fulat i popusiti gol. Kad imas loptu u nemas kome dodati stisni R1 onda ce ti prici tvoj igrac pa mozes dodati mozes isto u napadu koristiti nas L1 saljes igraca u prostor da trci. Naravno ako imas igraca koji ima visok vision onda ti se igraci vise sami otkrivaju i idu u prostor. Nekad mozes stiskati sve ali nece ici kako si zamislio a nekad radi odlicno i to nervira...

 Tu foru znam s tim da pride ali moj igrac nema kontrolu lopte kad ja stisnem gradenje. Recimo meni likovi pritisnu gradenje i njihov igrac stane na loptu dok moj ne zna kud bi s sobom i ovah ga s leda opizdi ko nikog.

 Mene je lik izmatretiro sa L1 driblingom. Uzeo griezmanna i samo se vrti oko lopte. Ja nisam imal teoretske sanse da oduzmem tu lopte. Jednsotavno nema sanse. Tackle prode keoz njega, jockey samo se odbija od njega. Koda igrac ima force field oko sebe kad koristi l1 dribling. 

 Stvarno ne znam koji vrag. Kupio sam sad bayernovu obranu mozda ce oni pocet tuc likove. Do sad aam imao militaa i gimeneza, srednja zalost kako jedan tako i drugi. Doslovno jedina sigurnost mi je bila panicno se rjesit lopte jer ovi ko da si gaze po vezicama.

4 godine
neaktivan
offline
FIFA 20



Zanimljiv poredak domaćih igrača :) od FIFE 2005 pa sve do danas

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 23:20 (Revolution99).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kad ocekujes da ce bit imalo dobar gameplay i ocekujes da su barem ti ljudi u toj grupi koji toliko seru protiv FIFAe spremni za normalan gameplay i tekmu... dodu dva balavca i useru ti se u usta. Pricam o organiziranoj ligi unutar FIFA BALKAN COMMUNITI grupe na fejsu. 

 

Danas sam odigrao dvije utakmice i obje izgubio od dva klinca koji su olicenje svega kaj ne treba u ovoj sugavoj igri. 

Prva tekma... momak od pocetka drop back 1... doslvno PTB. Ja ju vrtim, trazim rupu... ma nema sanse. Majstor presjece loptu, ode pred golmana, moj golman obrani i tocno na nogu njegovom na penal. No ono kaj je najbolje. Neuer je izletio na rub 16m, napravio klizeci i lopta se odbila na penal, po podu... genijalno. Izgubim tekmu 2-1 gdje primam gol u 92min nakon kaj se dogada scenarij iz prijasnje situacije.

 

Druga tekma... e to je prica za sebe. Balonja taman sline obrisal, al jbg... pristup internetu je cudo palako prekopira kaj se igra trenutno. Povedem 2-0. Reko super, ovak i onak sam jedva probio taj jebeni bedem odozada, sad makar imam 2-0. Ma kakvi amigo... on lovi rezultat ali taktika ostaje ista. on ostaje u 5-4-1 i uporno udara through ball... naravno, 3 lopte su presle... od 80min do 93min kad primam gol za 3-2. 

 

 

Koja je pouka svega. Kad si nesposoban kao sta je 90% tog communitia na fejsu, onda ti nista drugo ne preostaje nego iskoristit sve mane ove igre sebi u korist. Ocekivao sam previse od te grupe jer sam zaboravio da je vecina balavaca koji nogomet vide na telki i to samo kad je neka jaca tekma a da bi prenio nesto u igru je teska znanstvena fantastika... u rangu replikatora iz Star Treka. I onda se mi cudimo, kaj se imas cudit... pa to bi mater svoju prodalo za taj jebeni win u ovoj igri. To kaj nit igra nogomet, nit pokusava igrat neki smisleni nogomet... to nikog nije briga. Bitan je win a do tog wina preko mrtvih jbt. Izasao bi iz te lige istog momenta jer uz WL mi ne treba jos da me klinci izjebavaju u mozak... al mi je krivo radi ona dva momka tamo kaj se slome da sloze nest za tu saku jada.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 23:29 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

 

Dame i gospodo kessie 79 rated, akrobat i golgeter. Ovo je bila jedna od onih tekmi di su njegovi trcali ko osice cjelu tekmu. Tražio sam ako ima kakvi duzi replay da se vidi kako je došao do takve "razigrane" akcije al nema i ako ima moj promašaj balea i benzeme iz zicera, al nemaaa. Zanimljivo precke, i ciste promasene sanse ocito ne treba stavljati u replay, jebiga. Ajde ima jedna polusansa koju bi igrac od 200k i boostanim 87 shootingom morao posremiti, al opet o toj sansi se ne bi raspravljalo nit gledalo da su bezema i on zabili zicere ranije. Al dobro kupit kessie-a, sisoka i onog s tjesteninom na kosi i lupat, pa šta bude bit će.

E da i zaboravio, obrana iz italije onaj iz rome 79 brazilac i jos neki prdonja, derali da su ga derali. Dečko zna poso, ili je ipak legacy defending ili neka tajna koju znaju svi osim mene.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 23:40 (cicek).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ovaj prvi gol je smijesan ali ostali su klasika probaj uvijek pucati u blizu stativu i grounded finesse shot ako si unutat 16mi zabit ces vise golova ovo u suprotni kut rijetko prolazi sto je debilana i mene ponese i hocu zakucat ali ako igra neda sve ce obraniti. Lik je sve osim 1. gola koji je skriptik ili sreca zabio na isti nacin i to ti je OP u fifi 20. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 

 

Kao i svaku godine tako i ovu tvrdim da se golman kupuje samo zbog gušta ili linka. 

Meni je do nedavno kod Talijana branio Perin kojeg sam zamijenio sa Handanovičem i više kikseva Handanovič radi od ovoga 100%.

Ono što je još fora, kod slabijeg golmana očekuješ poneku pogrešku pa mu ne zamjeraš toliko, ali kad ti najjače ocijenjen golman u Italiji uhvati loptu na 7m od gola u ruke i onda ju nekim čudom ispusti točno na nogu protivničkom napadaču, jednostavno popizdiš.

Takve pogreške Perin nije radio, a i da je, oprostio bih mu.

Handanoviču teško mogu oprostiti takve pizdarije, a hvala Bogu ima svako malo neki glupi kiks.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kad ocekujes da ce bit imalo dobar gameplay i ocekujes da su barem ti ljudi u toj grupi koji toliko seru protiv FIFAe spremni za normalan gameplay i tekmu... dodu dva balavca i useru ti se u usta. Pricam o organiziranoj ligi unutar FIFA BALKAN COMMUNITI grupe na fejsu. 

 

Danas sam odigrao dvije utakmice i obje izgubio od dva klinca koji su olicenje svega kaj ne treba u ovoj sugavoj igri. 

Prva tekma... momak od pocetka drop back 1... doslvno PTB. Ja ju vrtim, trazim rupu... ma nema sanse. Majstor presjece loptu, ode pred golmana, moj golman obrani i tocno na nogu njegovom na penal. No ono kaj je najbolje. Neuer je izletio na rub 16m, napravio klizeci i lopta se odbila na penal, po podu... genijalno. Izgubim tekmu 2-1 gdje primam gol u 92min nakon kaj se dogada scenarij iz prijasnje situacije.

 

Druga tekma... e to je prica za sebe. Balonja taman sline obrisal, al jbg... pristup internetu je cudo palako prekopira kaj se igra trenutno. Povedem 2-0. Reko super, ovak i onak sam jedva probio taj jebeni bedem odozada, sad makar imam 2-0. Ma kakvi amigo... on lovi rezultat ali taktika ostaje ista. on ostaje u 5-4-1 i uporno udara through ball... naravno, 3 lopte su presle... od 80min do 93min kad primam gol za 3-2. 

 

 

Koja je pouka svega. Kad si nesposoban kao sta je 90% tog communitia na fejsu, onda ti nista drugo ne preostaje nego iskoristit sve mane ove igre sebi u korist. Ocekivao sam previse od te grupe jer sam zaboravio da je vecina balavaca koji nogomet vide na telki i to samo kad je neka jaca tekma a da bi prenio nesto u igru je teska znanstvena fantastika... u rangu replikatora iz Star Treka. I onda se mi cudimo, kaj se imas cudit... pa to bi mater svoju prodalo za taj jebeni win u ovoj igri. To kaj nit igra nogomet, nit pokusava igrat neki smisleni nogomet... to nikog nije briga. Bitan je win a do tog wina preko mrtvih jbt. Izasao bi iz te lige istog momenta jer uz WL mi ne treba jos da me klinci izjebavaju u mozak... al mi je krivo radi ona dva momka tamo kaj se slome da sloze nest za tu saku jada.

 sime radis jednu veliku gresku a to je kada vodis i vidis da igraju drop back i ne napada te kod centra onda ostani na centru ti si zabio svoja dva gola i sto se tice ti si pobjedio ti ne trebas napadati vec on treba i onda se dodavaj kod centra sve dokle se on ne odluci tebe napasti i kad te napadne onda ti kreni igrati normalno. Ja sam to poceo raditi i da vidis kako ekipa nakon 20min u igrici odluci tek onda napasti, to nije pickasto dodavati se kod centra ako on tebe ne zeli napasti bar sa napadacima to jednostavno nema logike gubiti i ne biti agresivan to jedino ima logike ako si npr. andora i igras protiv njemacke pa ti je jedini cilj da se ne osramotis.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Ovaj prvi gol je smijesan ali ostali su klasika probaj uvijek pucati u blizu stativu i grounded finesse shot ako si unutat 16mi zabit ces vise golova ovo u suprotni kut rijetko prolazi sto je debilana i mene ponese i hocu zakucat ali ako igra neda sve ce obraniti. Lik je sve osim 1. gola koji je skriptik ili sreca zabio na isti nacin i to ti je OP u fifi 20. 

 Da golovi mu nisu sporni, sporno je ono prije golova al ne daju dovoljno dug replay. Nekad si znam mislit da bar sad odma primim gol da se ovo vidi na replayu, al onda ko za inat ili golman brani ili ovaj promasi. 

Meni taj ground finese ne radi kak spada u prvi kut. Nije na fifi 19 i ne radi tu. Uvijek ide uz prvu vratnicu pokraj gola ili ravno u golmana. Dal ga ne znam pravilno picat ili sta ne znam. Pucam u prvi kut normalni sut pa ako ide ide.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice