FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.789
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

11 igraca na klupu i 11 igraca u igru. Samo saltas svake dvije tekme i to je to. Sjecam ae te spike iz prijasnjih fifa kad ai kratak bio sa coinsima pa imas fitness squad. Sad je to đabalesku. 

 Ma to znam, al uvijek imaš 2-3 koja imaju staminu 60-70 pa toliko i mogu igrat i moraš ih vadit, onda se taj s klupe ne može odmorit kak treba. To sam rješavao da jednu tekmu mi lw igra na rw, drugu odmara, i tak križam, lb-rb i slično.

Mislio sam da ima neka 'nova fora' za zadržat/održat fitness na 99.

 Igras sa 2 zamjene i 10 igraca iz druge momcadi. Zamjene ti nece gubiti fitness prakticki uopce, a golmani su takitak nebitni po pitanju fitnessa, a i ako ti je do toga da imaju visok, svakih 10 tekmi im zaljepis fitness karticu i sve 5.

 

Bnet: mNik987#2148
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Taman kad sam htio napisat da baš nemam sreće ovih dana sa packovima eto padne Kante lagano pola mikice i Robertson oba tradeable

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Ma to znam, al uvijek imaš 2-3 koja imaju staminu 60-70 pa toliko i mogu igrat i moraš ih vadit, onda se taj s klupe ne može odmorit kak treba. To sam rješavao da jednu tekmu mi lw igra na rw, drugu odmara, i tak križam, lb-rb i slično.

Mislio sam da ima neka 'nova fora' za zadržat/održat fitness na 99.

 Uvijek biram igrače sredine terena i napadače koji imaju pristojnu staminu. Obrambeni se toliko ne izmore. Na klupu ti stane 12 igrača. Većinu tekmi ne napravim izmjenu jer nemam potrebe. Neke napravim tu jednu izmjenu. Ako se zalomi kakva ozlijeda ili moram više igrača mijenjati onda sljedecu tekmu samo tim igračima ubacim fitness. No to je jako rijetko. Uglavnom, tako funkcioniram od 2012 i nema problema. Nikad ne trošim fitness kartice. Počnem ih trošiti pri kraju fife kada mi se samo igra s tots karticama a sve ostale postanu neinteresantne. Ove godine s obzirom na cijenu kartica složio sam si fitness nijemce i toliko su mi simpa da s njima igram rivalse i uopće se ne uzbuđujem zbog rezultata.

6 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Taman kad sam htio napisat da baš nemam sreće ovih dana sa packovima eto padne Kante lagano pola mikice i Robertson oba tradeable

 Samo bih ti bacio sugestiju da obrambenima tutnes svakome ili Anchor ili Shadow jer u suprotnom najebes jeza svaki puta kada "standardan" fifa igrac dobije loptu, visoka u prostor iza obrane i Lucas sa Hunterom krene trcati. Htio nehtio, u obrani ti je pace cesce nego ne kritican atribut.

12 godina
offline
FIFA 20

Ja gotovo da i ne radim izmjene jer pošto ne igram presing nemam potrebu za time.

Igrači koje imam su pažljivo selekcionirani (kao što kaže kolega Maverick :) ) tako da sa staminom tijekom utakmice nemam problema.

Čak i ako radim izmjenu u vikend ligi onda lako na tog jednog ili dva igrača puknem fitness, ali da trošim svaku utakmicu fitness za cijeli tim mi ne pada na pamet.

Pogotovo jer nikad ne ulazim u utakmicu ako mi svi igrači nemaju fitness 99.

Ponekad kad mi je neki na 95-96 mu stavim fitnes karticu jer sam naučio igrati sa full fitness ekipom i bok.

 

Fitness kartice trošim samo kad rješavam neki zadatak pa baš moram s određenom ekipom igrati, a ja budem nervozan da čim prije riješim zadatak.

I kao što kolega movie piše, kad na kraju FIFE složim jebačku momčad od TOTS igrača pa mi je gušt samo s njima igrati.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja gotovo da i ne radim izmjene jer pošto ne igram presing nemam potrebu za time.

Igrači koje imam su pažljivo selekcionirani (kao što kaže kolega Maverick :) ) tako da sa staminom tijekom utakmice nemam problema.

Čak i ako radim izmjenu u vikend ligi onda lako na tog jednog ili dva igrača puknem fitness, ali da trošim svaku utakmicu fitness za cijeli tim mi ne pada na pamet.

Pogotovo jer nikad ne ulazim u utakmicu ako mi svi igrači nemaju fitness 99.

Ponekad kad mi je neki na 95-96 mu stavim fitnes karticu jer sam naučio igrati sa full fitness ekipom i bok.

 

Fitness kartice trošim samo kad rješavam neki zadatak pa baš moram s određenom ekipom igrati, a ja budem nervozan da čim prije riješim zadatak.

I kao što kolega movie piše, kad na kraju FIFE složim jebačku momčad od TOTS igrača pa mi je gušt samo s njima igrati.

 Jeje, i onda u 45. ubaci Salaha da mi zajebava Alabu :P

Sto se tice fitnessa, ekipa ce biti skroz ok ako su i na oko 91 fitnessa, malo ce biti slabiji ali nista sto se ne moze nadici igrom.

Jucer sam se derankao do D5 i odigrao par tekmi da pokupim Swapove za ikone oko ponoci, Igram protiv lika sa Storyline Zahom, Mbappeom, Lucasom i TOTW Ben Yedderom u napadu. Svako dodavanje koje daje je duboko u prostor protiv mojih Seria A debilceka bez ikakvog pacea ali nikako da puca po golu. U toku tekme njegov golman (mađar iz Leipziga) je skidao sve sto se moze skinuti, u jednom trenu proigram kroz cijelu obranu, dodam na Ramseya, pucam po golu, njegov golman se baca kao HDZ ispred Todorića, skida cisti gol. Imao sam jos 3-4 1v1 situacije sa Correom koji je bio nesposoban pogoditi ista osim sredine gola i 10. reda publike. Na kraju u 88. sa OTW Thorgan Hazardom za 1-0 reko hvala kurcu, dobijem tekmu. Ne prode ni minuta a frajer vec salje poruku. "Lol kid, EA gifted you a win, l2p". Moram priznati da je egu pasalo :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 9:20 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Jeje, i onda u 45. ubaci Salaha da mi zajebava Alabu :P

Što će mu Salah pored prljavog Harryja :P

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Jeje, i onda u 45. ubaci Salaha da mi zajebava Alabu :P

Što će mu Salah pored prljavog Harryja :P

 Bile su dobre tekme, Harry radi akrobacije koje bi ga uvele u Cirque du Soleil bez problema :P

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

Iskreno još se nisam niti poigrao sa tim karticama.

u clubu ih imam dosta pa ću se danas kad dođem s posla malo s tim pozabaviti,

hvala na sugestiji

Sljedeća kupnja mi je golman Courtouis ili netko ko bi mi pasao s time da još razmišljam prodat Langaleta pa možda probat piknut Ramosa da sam miran s obranom.

 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Iskreno još se nisam niti poigrao sa tim karticama.

u clubu ih imam dosta pa ću se danas kad dođem s posla malo s tim pozabaviti,

hvala na sugestiji

Sljedeća kupnja mi je golman Courtouis ili netko ko bi mi pasao s time da još razmišljam prodat Langaleta pa možda probat piknut Ramosa da sam miran s obranom.

 

 Nisam probao Courtoisa ali Ter Stegena ti mogu garantirati da je vrijedan para utrosenih u njega. De Gea je npr cisto smece i bacene pare.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Jeje, i onda u 45. ubaci Salaha da mi zajebava Alabu :P

Što će mu Salah pored prljavog Harryja :P

 Bile su dobre tekme, Harry radi akrobacije koje bi ga uvele u Cirque du Soleil bez problema :P

 

To su dezinformacije jer Harry ne radi akrobacije. Čak se i rimuje. 

The Commissioner of Football
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Iskreno još se nisam niti poigrao sa tim karticama.

u clubu ih imam dosta pa ću se danas kad dođem s posla malo s tim pozabaviti,

hvala na sugestiji

Sljedeća kupnja mi je golman Courtouis ili netko ko bi mi pasao s time da još razmišljam prodat Langaleta pa možda probat piknut Ramosa da sam miran s obranom.

 

 Nisam probao Courtoisa ali Ter Stegena ti mogu garantirati da je vrijedan para utrosenih u njega. De Gea je npr cisto smece i bacene pare.

 Uu za Ter Stegena nemam keša.znači de Gea ne vrijedi?čak sam i o njemu razmišljao...dok bi Courtouisa dobio za cca 20.000 što je sasvim ok i nije preskup.

12 godina
offline
FIFA 20

Jebo me pas ako ja razumijem ovu igru. 

 

Prvu tekmu, dobijem jedva 2-1. Nakon kaj sam vodil 2-0 on od 5 udaraca po golu zabije tog jednog i do kraja tekme drz nedaj. Najgore je od svega kaj iz nekog razloga moji bekovi su naprijed a imaju stay back opciju ukljucenu. Zakaj je to tak, ne znam... al ok. Konstantno ostavljaju prostor iza sebe. 

 

Druga tekma je vec prica za sebe. Izgubim 4-2. Dakle, vec u drugoj tekmi ja upisujem poraz. Lik ima naprijed Aubameyang + Aguero i to je nesto prestrasno. Doslovno u sva 4 gola sam mu 3 do 4 puta oduzeo loptu i ona se magicno vratila njegovom igracu u noge. Vidal 2x napravi savrseni standing tackle, zagradi loptu... Aguero koda prode kroz igraca i nastavi dalje. Dolazi do Piquea, ja radim klizeci, nosim loptu i trcim prema njoj sa Piqueom... ali nekakav force field mi neda pric lopti, Pique uspori maksimalno ( makar ja drzim sprint ) i jednostavno ne mogu do lopte... na to dolazi njegov Aguero koji je imal vremena dignut se, okrenut i odsprintat tih 10m koliko je lopta otisla od njega da stigne ispred mog Piquea, odigra povratnu loptu u prazan prostor gdje bi trebal bit Pique... njegov igrac puca, moj Neuer brani ali tocno na nogu Aubameyangu... i tako sva 4 gola. Ima 8 udaraca na gol jer je za svaki gol moral dva puta puknut. Prvi udarac je obrana, drugi je pospremanje u prazan gol. 

Na drugoj strani razigram do njegovih 16m, dajem povratnu na Eriksena koji samo mora natrcat na loptu i posremit ju u gol. Ta krucijalna 3m gdje bi Eriksen natrcal na loptu i pospremil on usporava ko Pique i ne stize do lopte... kontra, gol. 

 

Dobro sad, jel vrijedi igrat ovo? Za kaj da igramo? Da se opustimo uz igru? Kak da se opustis ako se ovakve stvari dogadaju. Radi nekakvih nagrada u kojima opet necu nista dobit makar imas 20-10 u WL. Jebo me svatko ako smo mi normalni. Jedva cekam objective za preostalih 12 fut swap kartica. To je vec novi lvl psihijatrije koji moras prolazit u kompetetivnom modu koji zovemo Division Rivals. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Jebo me pas ako ja razumijem ovu igru. 

 

Prvu tekmu, dobijem jedva 2-1. Nakon kaj sam vodil 2-0 on od 5 udaraca po golu zabije tog jednog i do kraja tekme drz nedaj. Najgore je od svega kaj iz nekog razloga moji bekovi su naprijed a imaju stay back opciju ukljucenu. Zakaj je to tak, ne znam... al ok. Konstantno ostavljaju prostor iza sebe. 

 

Druga tekma je vec prica za sebe. Izgubim 4-2. Dakle, vec u drugoj tekmi ja upisujem poraz. Lik ima naprijed Aubameyang + Aguero i to je nesto prestrasno. Doslovno u sva 4 gola sam mu 3 do 4 puta oduzeo loptu i ona se magicno vratila njegovom igracu u noge. Vidal 2x napravi savrseni standing tackle, zagradi loptu... Aguero koda prode kroz igraca i nastavi dalje. Dolazi do Piquea, ja radim klizeci, nosim loptu i trcim prema njoj sa Piqueom... ali nekakav force field mi neda pric lopti, Pique uspori maksimalno ( makar ja drzim sprint ) i jednostavno ne mogu do lopte... na to dolazi njegov Aguero koji je imal vremena dignut se, okrenut i odsprintat tih 10m koliko je lopta otisla od njega da stigne ispred mog Piquea, odigra povratnu loptu u prazan prostor gdje bi trebal bit Pique... njegov igrac puca, moj Neuer brani ali tocno na nogu Aubameyangu... i tako sva 4 gola. Ima 8 udaraca na gol jer je za svaki gol moral dva puta puknut. Prvi udarac je obrana, drugi je pospremanje u prazan gol. 

Na drugoj strani razigram do njegovih 16m, dajem povratnu na Eriksena koji samo mora natrcat na loptu i posremit ju u gol. Ta krucijalna 3m gdje bi Eriksen natrcal na loptu i pospremil on usporava ko Pique i ne stize do lopte... kontra, gol. 

 

Dobro sad, jel vrijedi igrat ovo? Za kaj da igramo? Da se opustimo uz igru? Kak da se opustis ako se ovakve stvari dogadaju. Radi nekakvih nagrada u kojima opet necu nista dobit makar imas 20-10 u WL. Jebo me svatko ako smo mi normalni. Jedva cekam objective za preostalih 12 fut swap kartica. To je vec novi lvl psihijatrije koji moras prolazit u kompetetivnom modu koji zovemo Division Rivals. 

 No sikiriki. Čemu? It's just another bugged game...

Ja sinoć igram TRI rivalsa za redom sa istim scenarijem. Znači pao mi je skill dok sam unlocko Politana za preko 400. Kakvih panjeva ima u nižim divizijama, a timovi sa aguerom, aubom, sterlingom, maneom, dvije ikone, čuda. A panjevi. Da nastavim - tri tekme SVE TRI gubim 0-2 u prvih 20 min max. SVE TRI dobijem u drugom poluvremenu kad moji magično proigraju i zabijem 3-4-5 golova bez ikakvih problema, dok u prvom ne mogu pogodit gol s peterca. Scripting/adjustment lvl 99.99. Katastrofa. Zato se uopće ne živciram više, vodio 5 razlike ili gubio 5 razlike, nema smisla trošit živce. Igram svoju igru, ak se okrene skripta meni, dobro, ak ne, ili alttab ili nastavim igrat iz razonode da vidim do kojih razmjera može igra gurat takve panjeve.

12 godina
offline
FIFA 20

Problem je u tome kaj ne pizdim na poraz koji ima smisla, kad neko igra kak treba i razvali te ko picku. 

Ovakve tekme me razjebu iz jednog jedinog razloga jer tocno znam kaj je sad tom klincu u glavi. On sad misli kak je bog, kak igra FIFAu ko bog i nema jaceg od njega. To je ono kaj mene smeta, igra proizvodi imbecile. Cak i na najvisoj razini igranja ove igre postoje imbecili koji su spremni na sve samo da ulove taj win. 

Ja razumijem da ce cheatera uvijek bit, exploitera takoder. Al da ne mozes maknut tu jebenu skriptu mi nije jasno. Pa daj nas pusti da igramo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Ovakve tekme me razjebu iz jednog jedinog razloga jer tocno znam kaj je sad tom klincu u glavi. On sad misli kak je bog, kak igra FIFAu ko bog i nema jaceg od njega.

Dogodilo mi se više puta, ali jedan mulac mi je ostao u posebnom sjećanju.

Prvo poluvrijeme on je imao nakih 40% posjed lopte i ravno 0 udaraca na gol.

Ja 60% posjed i nekih 10-tak udaraca na gol, ali igra nije dala da lopta uđe u taj isti gol.

I onda krene drugo poluvrijeme i mali odmah zabije iz kick-off gliča, prvi napad koji je imao uopće u igri, prvi put da je prišao bliže od 30m od mog gola i on zabije.

I onda mi lik napravi onu proslavu da se smirim i gdje pokazuje na sebe da je on glavni.

Nakon toga sam ga ubio jer me dodatno naljutio i igra je prestala srat pa je quitao pred kraj na 4 ili 5-1.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

A tek kad mi nece prebacit na igraca. Odnosno kad ja desnim stickom stisnem u smjeru Piquea sa Sissoka a on prebaci na Carvajala koji ne da nije u tom smjeru, nego je u drugoj galaksiji... Genijalno. Ja se jebeno nadam da ce oni uspjet u godinu dana samo uzet ovo i ispolirat kak treba. PS5 je tu, mi imamo djecije bolesti koje ne postoje nigdje drugdje.

Toliko su nesposobni uopce shvatit na koji nacin kompetetivni gaming funkcionira, da to vise nije ni smijesno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Izgleda po vasim postovima da cu i ovaj vikend ignorirat vikend ligu.

hebes to.. odigrati cu si rivale koliko cu htjeti i amen ne smijem si dozvoliti tu dozu nervoze koju imam kad igram fifu.

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ovi su prolupali skroz valjda. 

 

83 rated ekipa, 1 PL igrac i 75 chem. To je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ovi su prolupali skroz valjda. 

 

83 rated ekipa, 1 PL igrac i 75 chem. To je to. 

 To je novi SBC , koliko coinsa dode?

ovo je must have u pm

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ovi su prolupali skroz valjda. 

 

83 rated ekipa, 1 PL igrac i 75 chem. To je to. 

Aupičku materinu... odlično izgleda kartica, al nemam kamo s njom.

Jedino ako ima neka formacija sa 4 ST-a :)

Ili da ga metnem na CDM-a kao što panjevi stavljaju slične kartice na te pozicije?

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Nista ne dode. Mozda 20k da ides kupovat. Ja imam preko 600 igraca u klubu, slozil ga u roku nista. Supersub samo takav. Nesto su sjebali 100%.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Nista ne dode. Mozda 20k da ides kupovat. Ja imam preko 600 igraca u klubu, slozil ga u roku nista. Supersub samo takav. Nesto su sjebali 100%.

 I ja upravo. A da su sjebali skoro 100%. Auba ima jos 5h na SBCu, SBC koji kosta nista... Ko prosle godine sa nekim od Tottenhamovih igraca gdje su dopustili nekog broncanog umjesto TOTW Dele Allia.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pa ovaj Vardy sad izgleda top pa jel moguće da je to tak lagano za složit?a Aubu je meni teško složit ili sam zabrijao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Vardy je ok ali nemozes usporediti njega i Aubu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dobro jebote moram dat 87 rated ekipu dok je moja prva momčad na 84 squad ratingu. 
danas završava prva sezona pa me zanima kak to inače ide sa sezonama,odmah kreće druga?ima neke stanke između sezona?

naravno kak sam tek nedavno kupio fifu stigao sam na 23 lvl i pol tog nisam ni otključao...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 13:19 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Nista ne dode. Mozda 20k da ides kupovat. Ja imam preko 600 igraca u klubu, slozil ga u roku nista. Supersub samo takav. Nesto su sjebali 100%.

 ja sam ga sada isto napravio..

jbte potrosio sam 6,5k coinsa ali nema veze.

taman za super sub.

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Dobro jebote moram dat 87 rated ekipu dok je moja prva momčad na 84 squad ratingu. 
danas završava prva sezona pa me zanima kak to inače ide sa sezonama,odmah kreće druga?ima neke stanke između sezona?

naravno kak sam tek nedavno kupio fifu stigao sam na 23 lvl i pol tog nisam ni otključao...

Ovo je prva FIFA u kojoj se pojavljuje to sa sezonom tako da niti mi ne znamo više od tebe.

Jedino što znamo da danas završava prva sezona pa se nadamo da počinje druga.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
FIFA 20

Zna itko dal se fifa-expert kompletno raspal, tj. vode ga botovi, ili su se nekam preselili?

 

Njihove lige i turniri davali su serijalu život, ma kakva igra bila...

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 13:28 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 

 Nisam probao Courtoisa ali Ter Stegena ti mogu garantirati da je vrijedan para utrosenih u njega. De Gea je npr cisto smece i bacene pare.

Nisam mislio da ću morati pohvaliti nekog golmana u ovoj igri ali ova dva dana što mi radi Ter Stegen na golu je čudesno. Lik brani bez greške. Čak i ove centaršute u peterac odbije van 16m za razliku od De Gee koji ih je odbijao par metara od sebe i tako mi stvarao pritisak. Gledam, cijenom su svi golmani pali jedino je Ter Stegen porastao. Valjda ima razlog. Evo, nakon dvadesetak tekmi mogu slobodno preporučiti Ter Stegena onima koji dvoje koga staviti na gol.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice