FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.897
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

pa jel moguće da je market ovako pao s cijenama??

sad treba kupit par jeftinih pa ih kasnije rasprodat ,pa nemoguće da će ovako stanje potrajat....ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nevjerovatno

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 10:19 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Igra kakvu ulogu ako je igrac na 8 chem, ili 10?!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Serveri su u takvom kurcu trenutno, veci delay nego Brexit.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Igra kakvu ulogu ako je igrac na 8 chem, ili 10?!

 Sve iznad 4 Chem i 100 Team Chem ti daje bonus na statse igraca. Sve ispod ti daje negativne bodove. Tocno 4 i 100 ti ne daju niti uzimaju nista. 8 ce ti biti ok, ali generalno ga zelis cim visi jer ce i ostali protivnici dobivati bonus statse.

15 godina
offline
FIFA 20

Ja ovaj vikend preskačem WL, nisam kući 2 od 3 dana, ali Vardya slažem u nedjelju obavezno. Ne kontam ko ima prigovor na njega, kad običan Vardy igra kao zmaj. Agilan-okretan, zabija od svud. Weak foot me ne jebe jer pazim na to maksimalno dok igram otkad imam Dybalu u timu, njegova desna je ko drvena noga, tak da sam se navikao pratit kome šta leži. Da je velika prednost kad netko ima jednak šut s obje noge, je, ali nije ni ovo neki strašni nedostatak. Meni je lakše adaptirat se na to nego što mi ovaj crni Zaha ima primanje lopte i kontrolu u rangu igrača 77 rated -.-. Džabe mu šut i brzina kad je s loptom ko bandera.

Btw, skupljao coinse za Aguera, reko ajd da probam pack luck sa ovim novim rttf karticama, bubnem 50.000 za onaj 12/12 pack, i gle čuda, Alli 84 i 11 77-79 kartica. Bolje da sam kupio jednog igrača za 50k pa makar na klupi sjedio, al kad je uvijek onaj crv nade, što će uletit u packu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

Hoce li neko raditi Gomez-a u ovih nekoliko dana? Izgleda kao dobra katrica uz nadogradnju,a i Liverpul ce daleko dogurati. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
ertz111 kaže...

Hoce li neko raditi Gomez-a u ovih nekoliko dana? Izgleda kao dobra katrica uz nadogradnju,a i Liverpul ce daleko dogurati. 

 Kosta te 340k a dok doguraju do finala (i ako) vec ces imati daleko bolje i jeftinije opcije. Ako ti sada treba vrhunski CB, uzmes si Ferdinanda iz Icon Swapsa ili ako igras Serie A Jesusa za 20k.

Sve u svemu,za 340k se definitivno ne isplati.

14 godina
offline
FIFA 20

Dali sam ja slijep ili jos nisi izdali nove fut swap za ikone. Fali mi Rio F. Da mi Team bude kompletan pique je odlican ali ovaj Alderweireld je panj kakvog nema nikad ne markira igra ispravno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Polako,budu. Očito u pon izlaze. Valjda ima WL zadatak pa da ga nebi slucajno odmah napravili.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
ertz111 kaže...

Hoce li neko raditi Gomez-a u ovih nekoliko dana? Izgleda kao dobra katrica uz nadogradnju,a i Liverpul ce daleko dogurati. 

 Kosta te 340k a dok doguraju do finala (i ako) vec ces imati daleko bolje i jeftinije opcije. Ako ti sada treba vrhunski CB, uzmes si Ferdinanda iz Icon Swapsa ili ako igras Serie A Jesusa za 20k.

Sve u svemu,za 340k se definitivno ne isplati.

 Igram sa EPL igracima uz dotadat Albe i Pique-a,a drugi stoper mi je Sanchez plavi,zadovoljan sam ali mi je dosadio malo pa hocu da mijenjam. 

14 godina
offline
FIFA 20

Najvise se mucim i gubim u wl od panjeva. Znaci 0 mozga a utakmice napete do zadnje sec neznas pobjednika nebi lopta usla u gol nekad. Cak mi je lakse kad je netko malo bolji sa druge strane bar znam ako imam priliku da cu zabit ali onda njega hebe igra.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ertz111 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
ertz111 kaže...

Hoce li neko raditi Gomez-a u ovih nekoliko dana? Izgleda kao dobra katrica uz nadogradnju,a i Liverpul ce daleko dogurati. 

 Kosta te 340k a dok doguraju do finala (i ako) vec ces imati daleko bolje i jeftinije opcije. Ako ti sada treba vrhunski CB, uzmes si Ferdinanda iz Icon Swapsa ili ako igras Serie A Jesusa za 20k.

Sve u svemu,za 340k se definitivno ne isplati.

 Igram sa EPL igracima uz dotadat Albe i Pique-a,a drugi stoper mi je Sanchez plavi,zadovoljan sam ali mi je dosadio malo pa hocu da mijenjam. 

 Onda uzmi nekog tradable... A ne ulupqt 350k coinsa u karticu jer ti je bas dosadno 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 20

Dakle trenutno sam na 10-0 ali mi se tako jebeno ne igra kada vidim sto se desava tokom tekmi... Delay lijevo, Delay desno, manjak inputa posvuda, igraci dodaju jedni drugima na nacine koji bi ih izbacili iz momcadi u 7. hrvatskoj ligi...

Budem tutno video tu da vidite sto mislim

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dizajnere ovih stakorcina, njeznih maca i ostalih sranja, treba za kuraz javno objesiti, skupa s onim tko je odobrio sav onaj kic.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.11.2019 18:03 (TheMaverick).
 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Vidim svi napravili, pa reko ajd i ja cu. Vardy za 25K (tko nema kartice u klubu) je ok, ali nista vise od toga. Za mene bacene kartice, naravno ni 1 coins, svejedno mi je zao tih par 80+ kartica..   vracam Lacazeta u napad uz Zahu. Mozda ce bit dobar za neki SBC Vardy. Vi koji ga niste napravili, niti nemojte.

 

A sta se WL tice, igrajte sutra. Djeca su sjela za kontrolere.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igram tekmu, gubim 2-1, idem na gol 1v1... pukne veza. You have lost connection i nikom nista. Niti pobjeda, niti poraz... nista. Evo vam no loss glitch. Jebena stoka od communitia. Spojim dva poraza za redom od ekipe koja centar prelazi samo sa 2 igraca... treci je tu cisto jer je spica pa nema kud drugdje. Nitko ziv ovo ne igra jer voli nogomet... svi igraju za nagrade, jebale ih nagrade usrane.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ertz111 kaže...

 Igram sa EPL igracima uz dotadat Albe i Pique-a,a drugi stoper mi je Sanchez plavi,zadovoljan sam ali mi je dosadio malo pa hocu da mijenjam. 

Onda promijeni, hebeš 350k coinsa... Super je potrošiti 350k na stopera a imaš stopere s kojima si zadovoljan. Logično.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Dakle trenutno sam na 10-0 ali mi se tako jebeno ne igra kada vidim sto se desava tokom tekmi... Delay lijevo, Delay desno, manjak inputa posvuda, igraci dodaju jedni drugima na nacine koji bi ih izbacili iz momcadi u 7. hrvatskoj ligi...

Budem tutno video tu da vidite sto mislim

 Znaci, posralo te dobro. Nisam bil 10-0 od FIFA 19 tamo negdje 1 ili 2mj.

 

Ubio me ovaj delay sad. 2 poraza i pobjeda i za danas dosta jer nije igrivo. Posto sam presel na balanced nacin igranja sa usko postavljenim igracima... treba mi relativno dobar gameplay gdje moram brzo iskombinirat dodavanja da bi si otvoril prostor za udarac. U ovim uvjetima kakvi su sada je to jednostavno ne moguce. Kasnjenje kontrola sa tim dolazi kasnjenje u dodavanju, kasnjenje u udarcu. 

 

 

Isto sam primjetil da gol iz kornera je jedino moguce ako imas CR 7. Nabijes na prvu stativu, on skoci i gol. To je to. Presmijesno. Isto tak... dobijem gol gdje Aguero nadskoci Piquea i gurne loptu na Promesa koji sa slabijom nogom podere mrezu iz mrtvog kuta. 

Sa druge strane igra mi od Sona, Sane i Dembele tria slozi bronze 60 rated igrace... gdje se Son okrece ko tenk, Dembele je dobil downov sindrom a Sane je otrovan ciklonom b. 

Subota navecer je najgore vrijeme za igrat WL. Klinci nemaju skolu i onda peglaju WL sa svojim toksicnim dabovima, zombie slavljem i onim plesom gdje glumi da svira gitaru. Jebali im kanadani mame u sta sa tim cirkusom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 20

Messi zabio 3 gola, sad mora u totw.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Znači, ovaj web app je neispravan i nefunkcionalan. Imam na listi desetak kartica koje pratim. Hoću stisnuti i bidati sissokoa i kliknem mišem. U tom trenutku jedna aukcija izađe i sve se pomakne za jedan prema dolje i ja ne stisnem sissokoa kojeg sam htio već sona. Infarkt sam dobio. Bezveze spljugam 30k coinsa jer sam ga odmah prodao za koliko sam ga kupio. Večeras zaradio 60k i pola zarade poklonio tj. bacio u vjetar zbog jebene aplikacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Messi zabio 3 gola, sad mora u totw.

Sad sam vidio, a taman sam lagano udarao WL bez nervoze i s namjerom do siler 1, a kako stvari stoje morat ću sutra grindat gold 3.

Znam da su mi šanse nikakve, ali mora se probat, jbga.

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kaj kažete na sbc novi kaj je izašoa u road to the finalu Coronu?nije ga teško ga složit ali lik mi ne paše nigdje čak ni na klupu 

inače stigao sam prvi put u squad battlesima do top 100 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Kaj kažete na sbc novi kaj je izašoa u road to the finalu Coronu?nije ga teško ga složit ali lik mi ne paše nigdje čak ni na klupu 

inače stigao sam prvi put u squad battlesima do top 100 

 To je ok, u najgorem slucaju si napravio momcad 82 rated igraca za 86 karticu koja bi mooooooozda moga narasti.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...

Vidim svi napravili, pa reko ajd i ja cu. Vardy za 25K (tko nema kartice u klubu) je ok, ali nista vise od toga. Za mene bacene kartice, naravno ni 1 coins, svejedno mi je zao tih par 80+ kartica..   vracam Lacazeta u napad uz Zahu. Mozda ce bit dobar za neki SBC Vardy. Vi koji ga niste napravili, niti nemojte.

 

A sta se WL tice, igrajte sutra. Djeca su sjela za kontrolere.

 Za tebe... Dobro si napisao ;)

 

Evo ti ss u prilogu pa vidi što može i kako igra obični Vardy, ovaj nabrijani može samo biti još bolji

Uz Vardya ti treba jedan 'teškaš' tipa Kane, onda Vardy jebe nane. Kane je za skok i za primit loptu, navuć dvojicu i proslijedit je Vardyu koji se bez ikakvih specijalnih instrukcija idealno ubacuje u prazan prostor, doktor. A ako imaš protivnika sa pokretljivijom obranom koji ga mogu stići (Vardya), 1-2 pass sa Kaneom je čudo, jedan od njih dvojice je uvijek u gol šansi.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
I onda ti dode netko ovakav, kako jbt?!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.11.2019 9:20 (Gerro).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sry, nije htjelo postat
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Kreditna kartica cini cuda. Znam ljude koji spale odmah kad igra izade 2000e na pakete i onda svaki mjesec jos po 500e.

Stanje u WL dobio 2 izgubio 2 pa dobio 8 za redom. Pa 1 izgubio protiv panja koji mi zabije 2 odbitka i 2 iz mrtvog kuta kroz de geu sa saint maxom. Onda jednu dobio. Silver 1 je tu. Ostalo mi jos utakmica probat cu gold 3 navecer samo zbog Messija inace nebi vise igrao Gameplay preko dana je smrt po noci se jos da igrati. Najvise me nervira kad tacklam nekoliko puta i lopta se odbija njemu i kad nemogu mrtve zabiti bez obzira tko pucao i kako pucao a on mi zabija izvan 16m sa nekim panjom koji ima 60shoting i zabije bez problema.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
FIFA 20

Grindam lagano Messija... malo me igra jebe pa me mazi, što reći... sve je to već odavno poznato.

Sad sam dobio ovog lika: https://play.eslgaming.com/player/7242191/

Evo i screenshot da vidite kako sam ga ubio HAHAHAAHAHAAH

 

Doduše, nije on nešto specijalno, ali da je bolji to sigurno je.

Kad sam mu zabio ta dva gola, momentalno sam uključio defense i branio se dobrih 60 min.

Uspio je jednog uvaljat, ali dalje nije išlo, a i forsao je dosta pa je to razlog + Pique i Ter Stegen = tu nema prolaza :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Kreditna kartica cini cuda. Znam ljude koji spale odmah kad igra izade 2000e na pakete i onda svaki mjesec jos po 500e.

Stanje u WL dobio 2 izgubio 2 pa dobio 8 za redom. Pa 1 izgubio protiv panja koji mi zabije 2 odbitka i 2 iz mrtvog kuta kroz de geu sa saint maxom. Onda jednu dobio. Silver 1 je tu. Ostalo mi jos utakmica probat cu gold 3 navecer samo zbog Messija inace nebi vise igrao Gameplay preko dana je smrt po noci se jos da igrati. Najvise me nervira kad tacklam nekoliko puta i lopta se odbija njemu i kad nemogu mrtve zabiti bez obzira tko pucao i kako pucao a on mi zabija izvan 16m sa nekim panjom koji ima 60shoting i zabije bez problema.

 Meni sinoć lik sa onim teškašem iz bundeslige, faking Poulsenom, doslovno PROĐE KROZ Lengleta, stignem ga s Militaom, prestignem za korak, on prođe i kroz njega. Mislim si wtf, pa se sjetim onih SimeKZ-ovih silnih pisanja o tome. Meni se to prvi put dogodilo, ali doslovno animacija je išla da ne da me predriblao 2x, nego doslovno protrčao ravno prema golu prvi put točno kroz 'sliku' mog igrača na terenu, drugi put kad sam ga dostigao i ušao u remplanje meni je opet izgledalo na screenu kao da prolazi kroz tijelo Militaoa. Katastrofa. Ali ta tekma je bila puna nekih blentavih situacija, tak da mislim da je tu koliko god je engine fife u kurcu, i desync bio na lvl 99.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice