FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 20

Sto cete uzimati iz Icon Swapsa? Trebali bi se obj. vratiti danas i sumnja se da ce biti UCL kartice ukomponirane u novi val.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Rio F. Drugo me ne zanima. Ako bude opet jedna besplatna i 5 koje se dobiju u squad battles to mi je dosta za njega. Nemoram se ubijati u rivalima bezveze.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

A kaj mislite da stavim na CAM Erksena ili Firmina? Dobijem ih praktički za iste pare ,a vidio sam doata ekipe u rivalsima

da koriste Firmina u vezi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jbt., blago ovom tipu. Zena ga snima dok igra WL, + se vesele skupa.

 

Ja se svojoj moram pismeno obratiti za 2-3 tekme.

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/duptja/that_moment_when_i_had_to_take_penalties_to_get/?utm_medium=android_app&utm_source=share

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Jbt., blago ovom tipu. Zena ga snima dok igra WL, + se vesele skupa.

 

Ja se svojoj moram pismeno obratiti za 2-3 tekme.

 

https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/duptja/that_moment_when_i_had_to_take_penalties_to_get/?utm_medium=android_app&utm_source=share

 Moja meni samo kaze "Molim bez razbijanja i hodanja po stanu ubrzanim korakom uz socne psovke."

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Ima M/M work rate jedino me to nervira

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

A kaj mislite da stavim na CAM Erksena ili Firmina? Dobijem ih praktički za iste pare ,a vidio sam doata ekipe u rivalsima

da koriste Firmina u vezi 

 Moj Eriksen ti ima u 65 tekmi 43 gola i 46 asistencija. E sad, kolko ticje to mjerodavno ne znam... Al meni je Eriksen otkrice u ovoj fifi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Jbt., blago ovom tipu. Zena ga snima dok igra WL, + se vesele skupa.

 

Ja se svojoj moram pismeno obratiti za 2-3 tekme.

Moja je već oguglala na deranje i lupanje jer ima dva majmuna (muža i sina) koji su praktički sinkronizirani na tom području.

Najbolja fora je kad ja kao smirujem malog, a 2 minute prije sam urlao k'o pavijan :)

 

BTW

Da ne pada kruška daleko od stabla... imali smo identičan završetak ove vikend lige.

On je ispušio 5 zaredom, a ja 6 dok nismo gold 3 uhvatili i obojici su ostale 3 utakmice za odigrat do kraja.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
FIFA 20

2 Gold Packa iz SBa, otvaram prvi, walkout, TOTW Smaldini :'D

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

20-9. Drugi tjedan za redom G1.

 

Kad bi barem jedan i pol dan spojio bez delaya. Islo bi to elite ko iz puske. Ove zadnje 3 tekme kaj sam igral je bil nenormalan delay. Da ne pricam koja je muka probit PTB u takvim uvjetima. Uzas.

 

Son i Eriksen... Bog vas pomogo... Kakve kartice. 

Nemaš pojma šime. Jesi čitao na FBC kako lik objašnjava da je eriksen spor igrača a da kartica s H/H WR ništa ne valja, pogotovo u napadu. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

20-9. Drugi tjedan za redom G1.

 

Kad bi barem jedan i pol dan spojio bez delaya. Islo bi to elite ko iz puske. Ove zadnje 3 tekme kaj sam igral je bil nenormalan delay. Da ne pricam koja je muka probit PTB u takvim uvjetima. Uzas.

 

Son i Eriksen... Bog vas pomogo... Kakve kartice. 

Nemaš pojma šime. Jesi čitao na FBC kako lik objašnjava da je eriksen spor igrača a da kartica s H/H WR ništa ne valja, pogotovo u napadu. 

 Ajde bogati, kakve spodobe tamo zalaze ono je kaos.

Od ekipe kojoj je tesko guglat kad su nagrade od WL do takvih pametnjakovica.

Ima tamo 3-4 momka koji su odlicni u FIFAi, al opet opizde par 100e u igru pa ih ne uzimam da su relevantni jer do drugog tjedna igre imaju meta ekipu. 

Sve mi je bilo jasno kad sam igral onu ligu. PTB kume i udaraj. Svaki kurac je isti tamo, od gameplaya kakav koriste do postave. 

Generican FIFA communiti za balkan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

 

Pogledajte video... al ova slika dolje. Svirala mu igra zalede. Hahahahahhhahahaha.. jebem ti krv, osnovne stvari nisu u stanju polovit. Makar bi ja tu optuzil delay, koji je ocito registriral Eusebia na poziciji u kojoj je bil prije upucivanja dodavanja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Evo izasle kartice, mislim da necu nista ni obavljati. Uzeo sam Nestu, a ovi sta ih mogu dobit me iskreno ne zanimaju, tak i tak provodim previse vremena za kontrolerom. I neda mi se zivcirat sljedecih 35 dana zbog nekih jadnika i da me prave budalom. A vi sta cete obavljati zadatke, zelim vam puno srece i debele zivce. Drzim vam fige 🤞🏻🤞🏻
 
1 0 hvala 2
14 godina
offline
FIFA 20

Koji sam ja konj znao sam da ce izaci fut swap sa UCL i kupim si Gabriel Jesusa za 5k coinsa Plavog i umjesto da kupim sve sve za koliko sam imao coinsa kupim sam 1 koji konj sad idu za preko 20k. Mogao sam imati preko 1mil coinsa dobitka.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

SB ce se napravit... Ali od ovih Rivalsa mi se doslovno sere... 11 UCL kartica. Ajde molim te. Kakve pizdarije. Do sutra ih nece bit na marketu. Kako moras bit jebeno glup da stavljas challenge u rivalse.

 

EDIT: Otkljucat cu Robia Carlosa... taman 4 SBa odradim i to je to. Zamjena za Alabu samo takva.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 20:20 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Koji sam ja konj znao sam da ce izaci fut swap sa UCL i kupim si Gabriel Jesusa za 5k coinsa Plavog i umjesto da kupim sve sve za koliko sam imao coinsa kupim sam 1 koji konj sad idu za preko 20k. Mogao sam imati preko 1mil coinsa dobitka.

 i kak sam pročitao tvoju poruku otisao na market i bam uleti za 7 soma i odmah ga stavim za 24k

15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

SB ce se napravit... Ali od ovih Rivalsa mi se doslovno sere... 11 UCL kartica. Ajde molim te. Kakve pizdarije. Do sutra ih nece bit na marketu. Kako moras bit jebeno glup da stavljas challenge u rivalse.

 

EDIT: Otkljucat cu Robia Carlosa... taman 4 SBa odradim i to je to. Zamjena za Alabu samo takva.

Ja sam ga već uzeo i meni je kartica odlična. Nije mi žao niti trenutka. Lik je odličan u obrani, odličan u napadu a i u skok igri je dobar s obzirom na visinu. Za moju razinu igre kartica nema mane.

 

Mislim da neću ništa igrati za ove tokene jer me ništa ne interesira a i zdravlje mi je važnije od živciranja dok ne skupim potrebne pobjede u rivalsima sa šrot karticama. 11 do sada uzetih je i više nego dovoljna patnja.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

SB ce se napravit... Ali od ovih Rivalsa mi se doslovno sere... 11 UCL kartica. Ajde molim te. Kakve pizdarije. Do sutra ih nece bit na marketu. Kako moras bit jebeno glup da stavljas challenge u rivalse.

 

EDIT: Otkljucat cu Robia Carlosa... taman 4 SBa odradim i to je to. Zamjena za Alabu samo takva.

Ja sam ga već uzeo i meni je kartica odlična. Nije mi žao niti trenutka. Lik je odličan u obrani, odličan u napadu a i u skok igri je dobar s obzirom na visinu. Za moju razinu igre kartica nema mane.

 

Mislim da neću ništa igrati za ove tokene jer me ništa ne interesira a i zdravlje mi je važnije od živciranja dok ne skupim potrebne pobjede u rivalsima sa šrot karticama. 11 do sada uzetih je i više nego dovoljna patnja.

 Pa daj zamisli ovo UCL sranje ili ovaj ostatak govana od Rivalsa. Pa ja prvi uletavam u rivalse kad ih igram sa full sovjom ekipom jer je ovo sve bzvz. 

 

Isto tak, od kad sam skuzil da je 12k bodova kaj skupim od WL dovoljno za rank III u div 3... 2 rare playersa i rare gold... pfff, vise nego dovoljno za igranje samo jednog moda.

 

Kaj velite na ovo ? Vidal, Carvajal ( zbog chema ) , Alaba i Hernandez out... Unutra Carlos ( kad ga otkljucam ), Ramos, Semedo i Kante.

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.11.2019 22:37 (SimeKZ).
6 godina
offline
FIFA 20

Radim srebrne weeklye i ne da mi se igrati bez veze, zicom joystick prema gore i gledam hbo. prebacim da vidim jel tekma gotova, 80. minuta, frajer se i dalje trudi zabiti za 1-0 :'D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ma nije problem do kartica meni uopce nije problem sloziti tim od 7 first owner kartica meni je problem strgani gameplay. Njegov golman ima 15 obrana dok moj de gea primi gol kroz noge ili kroz dio noge nezz nisam gledao jer sam izasao cim sam primio gol. Ubacim Messia na poluvremenu dodam mu loptu za gol sansu on se odbije od lopte koda se zabio u nevidljivi zid. Golman mu se baca super vertiaklno cijeli gol svaki put pokrije to uopce nije blizu realnosti bilo igrica je skroz strgana. Da je gameplay normalan sve bi bilo lakse 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sinoc je bilo ne igrivo na psu, bio sam D5 i izgleda da su svi iz D2/3 se spustili dole i ubijali me.. jebem im mater, pa igraj u svojoj diviziji i bok, sta jedu govna dzabe.. prodali bi rodenu mater za swap kartice. EA bi i kamen sjebala da mogu. Fuj, gade mi se iz dana u dan!!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Sinoc je bilo ne igrivo na psu, bio sam D5 i izgleda da su svi iz D2/3 se spustili dole i ubijali me.. jebem im mater, pa igraj u svojoj diviziji i bok, sta jedu govna dzabe.. prodali bi rodenu mater za swap kartice. EA bi i kamen sjebala da mogu. Fuj, gade mi se iz dana u dan!!

 Jbg frende, i ja sam se derankao da poberem te kartice. Igrati u D1/2/3 protiv teskih P2W ekipa sa efektivnim 99 paceom i ekipom koja nije totalan debil za igru dok ti koristis neke jadne debilceke bez chemstylea je jebacki frustrirajuce. Ako i pobjedis, pisao si krv za to. Daleko je manje stresa spusiti se u D5/4, igrati normalan nogomet tih X tekmi sto trebas i vratiti se gore.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Može netko objasnit zašto je baš plava kartica od G.Jesusa baš tako poskupila?gledao sam jučer po sbc i objectivima i dalje mi nije jasno...jel možda radi icon swaps onaj 11 brazilskih igrača u početnoj jedanaestorici?

jučer su me masakrirali sa švabima,ekipa je masovno birala švabsku momčad da riješi one zadatke, trpali su me ko mladog majmuma...

eto jučer na kraju mi je falilo par tisuća za Erikssena i puko sam i uzeo Firmina....

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ma nije problem igrat nogomet, problem je sta njegovih 9 igraca stoje na 20M, i Werner, ili Auba stoje sami na centru.. i onda svi ti trikovi ti pojedu zivce. Jednostavno ti ubiju volju za igranjem..
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...
Gerro kaže...
Sinoc je bilo ne igrivo na psu, bio sam D5 i izgleda da su svi iz D2/3 se spustili dole i ubijali me.. jebem im mater, pa igraj u svojoj diviziji i bok, sta jedu govna dzabe.. prodali bi rodenu mater za swap kartice. EA bi i kamen sjebala da mogu. Fuj, gade mi se iz dana u dan!!

 Jbg frende, i ja sam se derankao da poberem te kartice. Igrati u D1/2/3 protiv teskih P2W ekipa sa efektivnim 99 paceom i ekipom koja nije totalan debil za igru dok ti koristis neke jadne debilceke bez chemstylea je jebacki frustrirajuce. Ako i pobjedis, pisao si krv za to. Daleko je manje stresa spusiti se u D5/4, igrati normalan nogomet tih X tekmi sto trebas i vratiti se gore.

 Jelda. Puno je bolje razjebat jedan normalan mode unutar igre jer su ljudi nesposobni i jebeno retardirani. Kaj tebi danas znaci relegacija u nizu ligu ako su tamo igraci iz div 1,2? Koja svrha? Opcenito su obj. krivo postavljeni i to svatko normalan vidi.

 

Zasto nije stavljeno da mozes isto odraditi u SB isto to? Povecas broj tekmi i oduzmes mi malo vise vremena za kompletiranje zadatka. Vrlo jednostavno. A ne da ti je jedan od glavnih modova unutar igre poligon za debile koji se relegiraju, gdje ranking nema veze s mozgom i gdje 50% populacije ga uopce ne igra.

 

Season obj. Sa loan karticama kao nagradom je tesko ruglo. 

 

Na kraju ispada da je WL jedini normalan mod za kompeticiju i mod gdje zapravo vidis svoj skill.

 

Komedija jbt. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
FIFA 20

Znaci ja nemogu pobjediti sa ucl karticama. Nema sanse bio sam nadomak 3. divizije sad sam se deranko u skoro 6. jos 2 put izgubim i eto me u 6. nema sanse ubacim aguera u zamjeni nemogu zabit znaci nema sanse a ako zabijem 2 gola obrana suplja znaci nemoguce. Pucam 3x lob sa gabrijel jesusom po sred gola svaki put ili pokraj ili precka. Naljepim pace karticu na aguera da ima 99pace nemogu pretrcati niti jednog branica.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
You must be new here. EA,its in the script.
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Gerro kaže...
Sinoc je bilo ne igrivo na psu, bio sam D5 i izgleda da su svi iz D2/3 se spustili dole i ubijali me.. jebem im mater, pa igraj u svojoj diviziji i bok, sta jedu govna dzabe.. prodali bi rodenu mater za swap kartice. EA bi i kamen sjebala da mogu. Fuj, gade mi se iz dana u dan!!

 Jbg frende, i ja sam se derankao da poberem te kartice. Igrati u D1/2/3 protiv teskih P2W ekipa sa efektivnim 99 paceom i ekipom koja nije totalan debil za igru dok ti koristis neke jadne debilceke bez chemstylea je jebacki frustrirajuce. Ako i pobjedis, pisao si krv za to. Daleko je manje stresa spusiti se u D5/4, igrati normalan nogomet tih X tekmi sto trebas i vratiti se gore.

 Jelda. Puno je bolje razjebat jedan normalan mode unutar igre jer su ljudi nesposobni i jebeno retardirani. Kaj tebi danas znaci relegacija u nizu ligu ako su tamo igraci iz div 1,2? Koja svrha? Opcenito su obj. krivo postavljeni i to svatko normalan vidi.

 

Zasto nije stavljeno da mozes isto odraditi u SB isto to? Povecas broj tekmi i oduzmes mi malo vise vremena za kompletiranje zadatka. Vrlo jednostavno. A ne da ti je jedan od glavnih modova unutar igre poligon za debile koji se relegiraju, gdje ranking nema veze s mozgom i gdje 50% populacije ga uopce ne igra.

 

Season obj. Sa loan karticama kao nagradom je tesko ruglo. 

 

Na kraju ispada da je WL jedini normalan mod za kompeticiju i mod gdje zapravo vidis svoj skill.

 

Komedija jbt. 

 Iskreno, rekao sam to vec par puta i reci cu opet. WL je sto se tice natjecateljskog pogleda na igru jedan od najvecih problema (uz ociti P2W i katastrofalan balans igre). Forsirati 30 tekmi u roku od 48-72h je nezdravo i potpuno ovisno o FOMOu sto ce reci, mentalna manipulacija igraca. Rivalsi su trebali biti glavni izvor natjecanja i u savrsenom svijetu svi bi imali izbor svih igraca u igri sa odredenim uvjetima (1 ikona, max Ovr 84 itd.) dok se moglo dodati jos par modeova koji bi prodavali, daleko manje ali i dalje bi, kartice. Daj ljudima da u samoj igri stvore ligu gdje mogu koristiti sto hoce. Dodaj turnire za osvajanje posebnih kartica i imas daleko zdraviju igru koja bi mogla napokon dobiti i zdravu gledanost na twitchu jer su najbolji igraci u D1 i stalno igraju jedni protiv drugih za razliku od trenutne situacije gdje je najbitiji lik toksican debil koji otvara paketice a drugi najpopularniji lik trenutno je toksican debil sa problemima sa bijesom i megalomanijom.

Tko zna, mozda to i vidimo jednom kada EU napokon zabrani Lootboxeve u igrama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 10:17 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
FIFA 20

U ovom sustavu objectivsa u kojem Rivalsi pate. WL je jedini "cisti" mode u kojem znas na cemu si ( bez delaya i skripte). Ovi friendly modovi, nitko ne igra. Volta, meh... Zenski nogomet, 2,4% populacije je uopce odigralo tekmu sa zenskama.

Samo odi u trofeje i pogledaj postotak odradenih. Smijesno covjece koliko se neki modovi uopce ne igraju. 

Ako vec centraliziraju FUT, onda ga napravi kak treba. Daj svima svega... Od turnira, liga, itd... Itd...

 

Mitchy nas covjek. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2019 10:21 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Pa svatko tko igra fifu je toksican i ima probleme sa bijesom jer je gameplay strgan i orijentiran je na varanje. Dokle god se gameplay ne popravi toksicnosti i bijesa ce uvijek biti. I ljudi su najvise frustrirani zbog toga jer ne mogu birati postoje samo dva smeca a to su fifa i pes niti jedno smece nije dovoljno dobro da bi se nazvalo igrom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice