FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.222
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Svaka vama cast sta izvlacite Messia, i ostalu bagru, ali uopce nije fer. Do sad imam preko 800 utakmica, i nisam dobio nista vrijedno osim Walkera u red picku, sve ostalo sam sam zaradio coinsima.. ne govorim za sebe, vec ima i dosta ljudi tu na forumu sta su slicnog misljenja. Ima neka logika koju oni vode?

btw: jel mi se moze netko javit na PM oko marketa na psu? Ajd ako ima nekih dobrih dusa :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 9:45 (Gerro).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Svaka vama cast sta izvlacite Messia, i ostalu bagru, ali uopce nije fer. Do sad imam preko 800 utakmica, i nisam dobio nista vrijedno osim Walkera u red picku, sve ostalo sam sam zaradio coinsima.. ne govorim za sebe, vec ima i dosta ljudi tu na forumu sta su slicnog misljenja. Ima neka logika koju oni vode?

btw: jel mi se moze netko javit na PM oko marketa na psu? Ajd ako ima nekih dobrih dusa :)

 Jebiga, sanse su iovako malo za takve igrace, pa kad vidim da netko tko je u ovom forumu dobije nesto vrijedno mi je drago. Bolje da tu netko dobije nego da gledam ove youtubere kako klikbaitaju nakon 100 otovrenih paketica.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ter Stegen je ostao zacementiran.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Vikend je što se nagrada tiče bio perfektan. Još sinoc od squad battles elite 1 dobijem Kimmicha Informa.. 

Što se tiče gameplaya u wl loše jako  stvarno toliko skripte, lag kompenzacije i na kraju završim gold 1,katastrofa, ali ajd šta ćes.  

 

Prodao sam više od pola tima kao i svaku nedjelju.  Sad idemo na futbin malo se igrati sa chemistry.. Više nemam ideje probao sam preko 200 igrača već. Uz ovaj tim imam još 4.5 mil u banci

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja bi na tvom mjestu za zadnje vezene uzeo Pogbu i Kantea jer su brutalni u paru. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ja bi na tvom mjestu za zadnje vezene uzeo Pogbu i Kantea jer su brutalni u paru. 

 Imo sam ih  ali kad je lag u pitanju Pogba je neupotrebljiv.  Najbolje ću ja sklopit momčad do 150 k i sa njima igrati a coinse uložiti i pripremati se za toty 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Svaka vama cast sta izvlacite Messia, i ostalu bagru, ali uopce nije fer. Do sad imam preko 800 utakmica, i nisam dobio nista vrijedno osim Walkera u red picku, sve ostalo sam sam zaradio coinsima.. ne govorim za sebe, vec ima i dosta ljudi tu na forumu sta su slicnog misljenja. Ima neka logika koju oni vode?

btw: jel mi se moze netko javit na PM oko marketa na psu? Ajd ako ima nekih dobrih dusa :)

 Mislim buraz, ja se ove godine stvarno ne mogu pozalit na packove kaj se mene tice jer je bilo stvarno dobrih pulova.

 

Al ovo kaj ti kazes, jako me smeta kad vidim da netko tko po mom misljenju "nije zasluzio" izvlaci kartice visokog ratinga. Gledam u onoj fejs grupi, velika vecina njih ne prismrdi G3 a kamoli nekakvom E3... Al uredno iz paketa izlaze Ronaldo, Neymar i najvrijedniji IF igraci.

Ako je to nekakvo balansiranje EA da se ne dogodi nekakva velika razlika izmedu igraca onda ih kolektivno nabijem na kurac.

Opet sa druge strane jako velik, broj ljudi zavrsi S1 i G3 pa zatp i izgleda da oni vecinom izvlace dobre stvari. 

 

Al da, jos cekam Messia, Neymara i Ronalda iz paketa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
FIFA 20

A kaj da ja kažem? Evo, sada sam otvorio 9 rare ovakvih i onakvih packova i najbolje kaj sam dobio je Telles i neko IF smeće ratinga 80 koje nitko neće po početnoj cijeni. Znači sve sam sbc odigrao ovaj vikend, dobio one najveće packove iz objectivesa i najbolje dvije kartice u toj masi packova su bili Džeko i Telles. Stvarno sam izgubio volju za igrom. Igram jer volim nogomet a packove otvaram jer bih htio nešto dobiti i razveseliti se, no gamad ne da.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Razumijem te, i ja se veselim kad dobije tu netko od nas nesto dobro, bolje on vec neki supak Castro ili takvi jebivjetri. Ali ako ti koji se jebes dan i noc za neke kombinacije, i igras WL do elite, a on drop back, i fast build up, dode do s1 onda to nije fer. U tom grmu lezi zec
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Razumijem te, i ja se veselim kad dobije tu netko od nas nesto dobro, bolje on vec neki supak Castro ili takvi jebivjetri. Ali ako ti koji se jebes dan i noc za neke kombinacije, i igras WL do elite, a on drop back, i fast build up, dode do s1 onda to nije fer. U tom grmu lezi zec

Pogledaj zadnja dva videa od Kurta gdje otvara nagrade od vikend lige, gdje je u jednom 54. u svijetu, pa ćeš vidjeti što znači dobiti debelu kurčinu u šupak.

Ja se, nakon što sam odgledao njegova otvaranja, više uopće neću žaliti na svoje crvene jer za ono što ja ostvarim u WL dobijem i više nego zaslužujem naspram njemu i sličnima.

 

Po meni bi top 100 igrači trebali imati neku minimalnu garanciju kod izvlačenja crvenih.

Tipa minimum 86-87 kartica da mu mora biti u packu, a ne kao što je sad slučaj da lik otvori pet crvenih, a najjača mu bude 82 - strašno.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Gerro kaže...
Razumijem te, i ja se veselim kad dobije tu netko od nas nesto dobro, bolje on vec neki supak Castro ili takvi jebivjetri. Ali ako ti koji se jebes dan i noc za neke kombinacije, i igras WL do elite, a on drop back, i fast build up, dode do s1 onda to nije fer. U tom grmu lezi zec

Pogledaj zadnja dva videa od Kurta gdje otvara nagrade od vikend lige, gdje je u jednom 54. u svijetu, pa ćeš vidjeti što znači dobiti debelu kurčinu u šupak.

Ja se, nakon što sam odgledao njegova otvaranja, više uopće neću žaliti na svoje crvene jer za ono što ja ostvarim u WL dobijem i više nego zaslužujem naspram njemu i sličnima.

 

Po meni bi top 100 igrači trebali imati neku minimalnu garanciju kod izvlačenja crvenih.

Tipa minimum 86-87 kartica da mu mora biti u packu, a ne kao što je sad slučaj da lik otvori pet crvenih, a najjača mu bude 82 - strašno.

 Ja sam prije 3 vikenda bio gold 2  nisam bio stigao odigrati sve utakmice..

Znaci dobio sam Ben Yeddera crvenog, Navasa i u pakovima dobijem Mbape ucl .. 

 

Kurt je ovaj vikend rasturio. Stavio sam ga na obavijesti u twitch, čim je online odma se uključim. Znači lik je nevjerojatan šta radi, ti brzi pasovi, dribling ,bože sačuvaj.. I sinoć je 30 0 postigao sa činjenicom da je igrao protiv 3 ili 4 pro igrača i to u zadnjoj tekmi dobije pro igrača ali ga je pobijedio. Dosta sam stvari naučio samo gledajući, kad koju finutu napravit, kako da otvoriš protivnika i iskoristiš gapove  za preporučiti.. Gledajući njega sam postao elite igrač . 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

 

Kurt je ovaj vikend rasturio. Stavio sam ga na obavijesti u twitch, čim je online odma se uključim. Znači lik je nevjerojatan šta radi, ti brzi pasovi, dribling ,bože sačuvaj.. I sinoć je 30 0 postigao sa činjenicom da je igrao protiv 3 ili 4 pro igrača i to u zadnjoj tekmi dobije pro igrača ali ga je pobijedio. Dosta sam stvari naučio samo gledajući, kad koju finutu napravit, kako da otvoriš protivnika i iskoristiš gapove  za preporučiti.. Gledajući njega sam postao elite igrač . 

Ja ga gledam pokušavajući nešto naučiti, ali ono najvažnije što meni često fali je composure.

Svaki put kad zbrzam se sjetim Kurta i kako on to lagano rješava bez presinga.

Ja tako mogu samo kad je protivnik teški panj i kad utakmica nema neku važnost, ali u WL kad igram i ako je protivnik dobar, onda ga jebi, ne mogu se smirit nikako :)

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ja imam tipa na psu, svaku WL ima 27 pobjeda, i kurcinu kao Kurt izvlaci. Ja izvucem iz S1 Walkera 86, a on ne moze igraca od 84 dobiti.. iako dobija coinse, ne moze sastavit ekipu za top 100, bas mi ga bude zao, a gledo sam i igro protiv njega, i ne mogu se sastavit s loptom. Ako nekog zanima Cousmos je tip, iz Portugala. Jel mi se moze netko javit s ps-a u PM oko marketa da pomogne :) hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Kišni dan, dosadno na poslu pa reko ajd da složim ekipu da mogu večeras malo rivalse igrati i popeti se opet u D2. 

Imam još oko 1 mil coinsa, to je za nedaj bože ili za investicije, čekam da sutra padnu cijene pa informe ganjati. 

Jbt led je ovome Firminu cijena skočila 900 k, a prije 2 tjedna sam ga platio oko 660 k, ali nisam igrao ni jednu utakmicu sa njime jer su sutra dan bile skocile cijene pa sam ga prodao i zaradio. Danas sam ga kupio baš da ga probam kakav će bit na cdm i cm umjesto De Jonga.

 

Sve sam danas sbc ove odradio što ea izbacuje  flash ali ništa vrijedno da dobijem  katastrofa..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Po koliko kupujete 86 kartice za invest. Je li sada najbolje vrijeme (15k su) ili će u četvrtak još pasti. Strah me samo da EA ne izbaci neki SBC prije četvrtka

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
nul-3 kaže...

Po koliko kupujete 86 kartice za invest. Je li sada najbolje vrijeme (15k su) ili će u četvrtak još pasti. Strah me samo da EA ne izbaci neki SBC prije četvrtka

 Instaliraš lijepo twitch na mobitel i odeš lijepo i gledaš šta ovaj ciko radi  pozorno slušaš, jer ovaj je nenadjebiv trader  z a u ni nick from fut market, ma nitko .

 

http://www.twitch.tv/flair

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

poslije Messija dodje i on 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Kišni dan, dosadno na poslu pa reko ajd da složim ekipu da mogu večeras malo rivalse igrati i popeti se opet u D2. 

Imam još oko 1 mil coinsa, to je za nedaj bože ili za investicije, čekam da sutra padnu cijene pa informe ganjati. 

Jbt led je ovome Firminu cijena skočila 900 k, a prije 2 tjedna sam ga platio oko 660 k, ali nisam igrao ni jednu utakmicu sa njime jer su sutra dan bile skocile cijene pa sam ga prodao i zaradio. Danas sam ga kupio baš da ga probam kakav će bit na cdm i cm umjesto De Jonga.

 

Sve sam danas sbc ove odradio što ea izbacuje  flash ali ništa vrijedno da dobijem  katastrofa..

 Po meni previse vodis posla oko coinsa i igre koja traje jos 9mj. Sastavi si ekipu maksimalno kaj mozes i igraj.

 

Evo, osvojen draft. Al ekipa... Samo cu rec postavu od vezne linije prema naprijed. Pogba - De Bruyn, IF Ronaldo, If Messi - IF Mbappe - IF Son. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

poslije Messija dodje i on 

 Jesu to ovi flash sbc ili? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

De Bruyne je obicni pack

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
nedac96 kaže...

poslije Messija dodje i on 

 De Bruyne je trenutno IF u packovima, nznm koga i zasto lazes da si ga dobio sada...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 18:31 (zagid3).
10 godina
offline
FIFA 20

Baš sam gledao malo ove što imaju po 30:0 ili 29:1 svi imaju skoro pa najbolje je igrače po ratingu na svim mjestima a ukupan rating tima im je oko 83...I nije ni čudo ,ima ekipu jebacku i onda dobije nekog sa gold ekipom 81 do 83 pravi rejting i zgazi ga ..

Stavi bronze u zamjene i to je to.  

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...

poslije Messija dodje i on 

 De Bruyne je trenutno IF u packovima, nznm koga i zasto lazes da si ga dobio sada...

 Ma to je best team of the week informi svi a čovjek je dobio gold karticu De Bruyne.  

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Baš sam gledao malo ove što imaju po 30:0 ili 29:1 svi imaju skoro pa najbolje je igrače po ratingu na svim mjestima a ukupan rating tima im je oko 83...I nije ni čudo ,ima ekipu jebacku i onda dobije nekog sa gold ekipom 81 do 83 pravi rejting i zgazi ga ..

Stavi bronze u zamjene i to je to.  

 Promasio si cijeli fudbal.

Bronze benching neradi od fife17.

U wl dobivas igrace ovisno o formi, dobijes +1 forme za pobjedu i -1 za poraz. Najveca forma sto moze imati je +15, trebao bi dobivati nekog u +-5 od svoje forme.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...

poslije Messija dodje i on 

 De Bruyne je trenutno IF u packovima, nznm koga i zasto lazes da si ga dobio sada...

 Ma to je best team of the week informi svi a čovjek je dobio gold karticu De Bruyne.  

 Jedino sto trenutno mozes dobiti od De Bruynea je IF. Ljudi bi mracili i zalili se da mozes dobiti gold karticu dok je IF u packovima...

14 godina
offline
FIFA 20

Kupio Debruyne IF i Mertensa IF obicne prodao da vidi. Kako dali su ista bolji. Ako im se digne cijena kasnije lijepo cu zaraditi mertens samo 270k a de bruyne 380k

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
zagid3 kaže...
nedac96 kaže...

poslije Messija dodje i on 

 De Bruyne je trenutno IF u packovima, nznm koga i zasto lazes da si ga dobio sada...

 Ma to je best team of the week informi svi a čovjek je dobio gold karticu De Bruyne.  

 Ako je IF aktualan ovaj tjedan, onda samo IF mozes dobit. Sve ostalo je bug ili laz. Ovo bi bila laz. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
FIFA 20

Bok ekipa. Trebam pomoć i info. :)

Razmišljam o kupnji FIFE 20 za PC (prvi put kupujem original radi FUT-a) pa me zanima je li pouzdano kupovati s CDkeys.com i sličnih stranica koje prodaju redeem kodove. 

Vidio sam na "allkeyshop.com" da je na CDkeys trenutno najjeftinija (27 eura; EN jezik). Ima li kod takvih kupovina problema s Originom/EA i dodatnim provjerama budući da se dobiva samo redeem code bez pakiranja?

Previše sam se nećkao za black friday i propustio kupiti za 239 kuna u Sancti. :/

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mega pack 15 pobjeda dobijem ovog Napolitana iz Intera, Mega pack za 25 pobjeda Corona iz porta, znaci 2 mega packa 81 najveca kartica, nemam za cistacice platit u klubu, a oni meni ovako.. pa ne moze mi dic moral ni Lisa Ann, a kamoli ovi jadnici.

Manipulator, poslo sam ti PM, ajd odgovori ako imas vrmena
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

Cijelo popodne bidam na silver igrace 150coinsa i preprodajem ih za 500-600, treba mi cca 20min za zaraditi 20-25k i svaki puta kada sam toliko skupio napravim totw sbc. 

Napravio sam ih ukupno 17(12 untradeable i 5 tradeable) i jos nisam dobio walkout, znaci 84 rateanog igraca, nestajem dok to nevidim... 

 Ja jedan tradeable totw i uletio Ben Yeder. 210k lagano, najbolji pull ove godine. Prije toga sam skoro cijeli klub ispraznio na 81-87 players sbc, ali eventualno se isplatilo. Konacno nesto.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice