FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.045.861
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
zagid3 kaže...

Cijelo popodne bidam na silver igrace 150coinsa i preprodajem ih za 500-600, treba mi cca 20min za zaraditi 20-25k i svaki puta kada sam toliko skupio napravim totw sbc. 

Napravio sam ih ukupno 17(12 untradeable i 5 tradeable) i jos nisam dobio walkout, znaci 84 rateanog igraca, nestajem dok to nevidim... 

 Ja jedan tradeable totw i uletio Ben Yeder. 210k lagano, najbolji pull ove godine. Prije toga sam skoro cijeli klub ispraznio na 81-87 players sbc, ali eventualno se isplatilo. Konacno nesto.

 Nemam se ni ja cemu vise žalit, dobio sam Hunter karticu iz zadnjeg flash sbc-a...

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dobim walkout i onda dode coutinho. Kad te nejde te nejde i tocka 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Prijedlog za investment za ovaj cetvrtak/petak i novu wl. S obzirom da ce Van Dijk u totw i da ce svakakve noobare dobivat njegovu crvenu karticu, radit ce ekipu oko njega. Probajte ulagat u kartice koje se linkaju s njim. Tipa If Wijnaldum i If Robertson bi mogli coinsima dosta gore skocit do cetvrtka/petka.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Kako je prošle godine bilo sa Futmasom. Hoce odma krenut s dobrim karticama?

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Nisam mogao odolit, morao sam ga slozit, za linkat sa Villom idealan je . A i dosadili su mi wijnaldum i scream ozil.

Kostao me je manje od 50k, sve ostalo sam imao u klubu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

jebem ti packove više pa po 3. put zaredom otvorim Demingueta!! LUUUUD.

koštali me ku suho zlato tradeable totw i još cijene 83-84 igrača ne idu ispod 5-6k.

potrošio para i para da bi dobio istog lika 3 puta za redom mislim prelol

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Nakon dvije godine nicega, sad mi uleti IF Mane.

Da ga odmah prodam ili ce mu cijena ici nedto gore? Sad je ispod 800k. Jedan prijstelj mi je rekao da probam pričekati cetvrtak navecer nad se slazu ekipe za WL, da ce onda cijena ici gore.

 

Hvala!

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Su i vama serveri za kurac ili opet nesto kod mene jebe?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jebem ti packove više pa po 3. put zaredom otvorim Demingueta!! LUUUUD.

koštali me ku suho zlato tradeable totw i još cijene 83-84 igrača ne idu ispod 5-6k.

potrošio para i para da bi dobio istog lika 3 puta za redom mislim prelol

 Ja sam otvorio 5 tr i 5 untr. I nista ti si bar dobio IF Mane budi sretan. Ovih pl upgrade sam bar 50 napravio obicnih i 20 30 81+ dobio ok kartice ali niti jednu top tier

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jedna napomena za sve one koji mozda nisu obracali paznju na slijedece...

 

Igraci koji imaju "outside foot" trait, dodju skoro kao igraci s 5* foot.

Navedeni trait je jednako koristan kako kod napadaca, tako i kod vezista.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kupio sam monitor. 

 

AOC 24v2q. IPS matrica, izuzetno velike pohvale za display. Minimalan lag i input delay zbog IPS matrice.

Stize taman pred ovu WL. Pa da vidimo. 950kn na akciji. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Nakon dvije godine nicega, sad mi uleti IF Mane.

Da ga odmah prodam ili ce mu cijena ici nedto gore? Sad je ispod 800k. Jedan prijstelj mi je rekao da probam pričekati cetvrtak navecer nad se slazu ekipe za WL, da ce onda cijena ici gore.

 

Hvala!

 On je u totw 1 iz kojeg su kartice do sada uvijek bile jako rijetke tako da su znale cijene tih kartica jako jako oscilirat. Bas se dobro dalo trejdat s njima. Sada kada su prvi put ubacili taj best of totw tijekom black fridaya tesko je bit pametan. Moguce da nastavi trend, a moguce da ih sad zbog black fridaya preveliki supply dodatno sjebe. Baci pogled na market, ako ih nema puno moguce da ce mu se cijena vratit gore. I da, prijatelj te je dobro savjetovo. Moguce da ce sad nakon slijedece wl cijena svih meta kartica lagano dozivit decline, jer ce bit futmas precrash, pa toty crash, a onda smo vec blizu veljace kada stize winter upgrade event. Sve ce to samo utjecat na jedan lagani decline cijena meta kartica.

 

+Ovo sto sam ranije rekao. Van Dijk ce ti bit u slijedecem totwu a tog Manea mozes lako linkat s njim. Dosta ljudi ce radit ekipe za wl oko crvenog Van Dijka kad ih posere u nagradama. Na tvom mjestu bi ga premjestio na CM poziciju i stavio na market jedno 30k vise od najmanje cijene. Msm da ce otic u cetvrtak/petak.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 22:15 (Cofinho).
10 godina
offline
FIFA 20

Jebo im pas mater smrdljivu ovo govno nisam igrao tjedan dana i bas sam se zazelio nogometa upalio sam igru sa tolikim entuzijazmom i onda razocaranje. Upalim govnjasti draft jebem se kroz sve 4 utakmice sve 4 utakmice jedem govna lopta mi prolazi kroz igrace govno od protivnika zabija golove iz okreta dok moj sokratis sa 11m gleda prema golu i gadja korner zastavicu. Smece od igre od 4 tekme dvije bile pod delayom. Meni prokleti kanadjanin mora objasniti zasto ja moram jesti govna svaku utakmicu zasto ja ne smijem zabiti svoje prilike zasto ja kada dodam golmanu njemu lopta prodje kroz noge i ide na loptu sa nogama a ne rukama e da to je bio Oblak jedan od najboljih golmana svijeta u stvarnosti a u igri su napravili sprdnju od njega u 4 tekme je mozda imao 1 obranu i primio oko 8 golova dok protivnicki imaju po 15 obrana po tekmi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Prijedlog za investment za ovaj cetvrtak/petak i novu wl. S obzirom da ce Van Dijk u totw i da ce svakakve noobare dobivat njegovu crvenu karticu, radit ce ekipu oko njega. Probajte ulagat u kartice koje se linkaju s njim. Tipa If Wijnaldum i If Robertson bi mogli coinsima dosta gore skocit do cetvrtka/petka.

Jedini je problem što je IF Robertson već poskupio oko 100k coinsa pa je pitanje isplativosti u tu karticu opravdano. Teško je reći hoće li mu još cijena rast. Ima ih malo na marketu jer ga svi čuvaju a kada ga bace svi na market počet će mu rušenje cijene. Tko ga je kupio, kupio ga je. Imao sam 3 komada i bojao sam se da ne izađe u best totw pa sam ih prodao uz zaradu od oko 30k. Danas sam mogao uzeti gotovo 100k po kartici. Aj budi pametan i hazarder. Wijnalduma nisam pratio pa ne znam kolika mu je cijena bila niti koliko je već poskupio.

10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

A sto bi ima se ja ma*** na**** zbog toga kakvi klosari.

 

Imas ekipu sa 5 ikona i onda se bojis igrati  protiv ekipa koje su u tom rangu.

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

A sto bi ima se ja ma*** na**** zbog toga kakvi klosari.

 

Imas ekipu sa 5 ikona i onda se bojis igrati  protiv ekipa koje su u tom rangu.

 

 Daleko najgori PRO i Casual communiti ima FIFA. 

 

Doslovno nema normalnog covjeka na kojeg mozes naletit da se odigra normalno. PRO igraci se medusobno izbjegavaju, jebeni sweat fest od klinaca koji zive na YT i samo gutaju sranja koja im stavljaju ti isti.

 

Ja doslovno zelim da naidem u WL na nekog i da me taj rastepe 15-0, al ono... ubije isusa u meni. Jer jednostavno ne mogu shvatit da ekipa koja uopce ne pokusava igrat nogomet pobjeduje tekme. Kupis FIFAu, kupis nogometnu ''simulaciju'' i onda jebes isusa sa koristenjem svega samo ne nogometnog znanja. Iskreno, nek ljudi kupuju ako hoce 200k FPa, nek imaju bolesne ekipe... Al' neka igra kazni one koji se ne drze nogometa. Kaj mislim pod tim? Mislim da Constant pressure ne funkcionira 90min, da drop back ne omogucuje brzu transformaciju... itd.. itd. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Nakon dvije godine nicega, sad mi uleti IF Mane.

Da ga odmah prodam ili ce mu cijena ici nedto gore? Sad je ispod 800k. Jedan prijstelj mi je rekao da probam pričekati cetvrtak navecer nad se slazu ekipe za WL, da ce onda cijena ici gore.

 

Hvala!

 Četvrtak ili petak bi mu trebala narasti cijena najmanje za 80 do 150 k tako da se isplati sačekati.. 

11 godina
offline
Re: FIFA 20

Ajde probat cu pricekati danas kroz dan, pratit cu cijenu, ako dodje na 850k, prodat cu ga onda da se ne kockam, 50k cu radije uzet odmah nego cekati i nedaj boze izgubit jer cijena na dnevnoj bazi ide ispod 800k debelo i dolazi i malo preko 800 za sad.

Kovačić
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

A sto bi ima se ja ma*** na**** zbog toga kakvi klosari.

 

Imas ekipu sa 5 ikona i onda se bojis igrati  protiv ekipa koje su u tom rangu.

 

 Daleko najgori PRO i Casual communiti ima FIFA. 

 

Doslovno nema normalnog covjeka na kojeg mozes naletit da se odigra normalno. PRO igraci se medusobno izbjegavaju, jebeni sweat fest od klinaca koji zive na YT i samo gutaju sranja koja im stavljaju ti isti.

 

Ja doslovno zelim da naidem u WL na nekog i da me taj rastepe 15-0, al ono... ubije isusa u meni. Jer jednostavno ne mogu shvatit da ekipa koja uopce ne pokusava igrat nogomet pobjeduje tekme. Kupis FIFAu, kupis nogometnu ''simulaciju'' i onda jebes isusa sa koristenjem svega samo ne nogometnog znanja. Iskreno, nek ljudi kupuju ako hoce 200k FPa, nek imaju bolesne ekipe... Al' neka igra kazni one koji se ne drze nogometa. Kaj mislim pod tim? Mislim da Constant pressure ne funkcionira 90min, da drop back ne omogucuje brzu transformaciju... itd.. itd. 

 

 

 Slažem se u potpunosti sa tobom. Jednostavno ova fifa je više prilagodita za nogometne antitalente koji igraju loptu prema nazad..Evo sinoć igram protiv nekog debila, 23 udarca na gol ukupno , povedem 2:0 poluvrijeme ,lik nije imao šuta na gol. Drugo poluvrijeme krenemo igram 442 naravno Best pogadja još 3 stative,pa Mbape prečku, pa Neymar loba i pogodi prečku ali neda igra jednostavno. Onda oko 70 minute dobijem 2 gola iz ničega i naravno u 90+, gotovo  treba kraj bit zabije mi gol za 2:3..

Lik je igrao cijelo vrijeme sa 41212 formacijom, drop back, zadnji vezni na drop beetewen defenders i udri na kontru samo . 

Znači igra ga je nagradila za takav stav a ja popusim   

Ovaj Rivals je postao sranje teško. Počeo sam igrati ono na play pa na classic match,stvarno uživanje i boli me briga hoću pobijedit ili ne ,jer u tome modu ljudi igraju opušteno, nema bodova i pritiska pa se igra otvoren nogomet . 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ICONA Marca van Bastena je suspendirana. Jutros objavili na fut web app-u. Imao je nacistički ispad.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 8:32 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20

Da, vidio sam to, a zbog cega?

Kovačić
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

A sto bi ima se ja ma*** na**** zbog toga kakvi klosari.

 

Imas ekipu sa 5 ikona i onda se bojis igrati  protiv ekipa koje su u tom rangu.

 

 Daleko najgori PRO i Casual communiti ima FIFA. 

 

Doslovno nema normalnog covjeka na kojeg mozes naletit da se odigra normalno. PRO igraci se medusobno izbjegavaju, jebeni sweat fest od klinaca koji zive na YT i samo gutaju sranja koja im stavljaju ti isti.

 

Ja doslovno zelim da naidem u WL na nekog i da me taj rastepe 15-0, al ono... ubije isusa u meni. Jer jednostavno ne mogu shvatit da ekipa koja uopce ne pokusava igrat nogomet pobjeduje tekme. Kupis FIFAu, kupis nogometnu ''simulaciju'' i onda jebes isusa sa koristenjem svega samo ne nogometnog znanja. Iskreno, nek ljudi kupuju ako hoce 200k FPa, nek imaju bolesne ekipe... Al' neka igra kazni one koji se ne drze nogometa. Kaj mislim pod tim? Mislim da Constant pressure ne funkcionira 90min, da drop back ne omogucuje brzu transformaciju... itd.. itd. 

 

 

 Slažem se u potpunosti sa tobom. Jednostavno ova fifa je više prilagodita za nogometne antitalente koji igraju loptu prema nazad..Evo sinoć igram protiv nekog debila, 23 udarca na gol ukupno , povedem 2:0 poluvrijeme ,lik nije imao šuta na gol. Drugo poluvrijeme krenemo igram 442 naravno Best pogadja još 3 stative,pa Mbape prečku, pa Neymar loba i pogodi prečku ali neda igra jednostavno. Onda oko 70 minute dobijem 2 gola iz ničega i naravno u 90+, gotovo  treba kraj bit zabije mi gol za 2:3..

Lik je igrao cijelo vrijeme sa 41212 formacijom, drop back, zadnji vezni na drop beetewen defenders i udri na kontru samo . 

Znači igra ga je nagradila za takav stav a ja popusim   

Ovaj Rivals je postao sranje teško. Počeo sam igrati ono na play pa na classic match,stvarno uživanje i boli me briga hoću pobijedit ili ne ,jer u tome modu ljudi igraju opušteno, nema bodova i pritiska pa se igra otvoren nogomet . 

 Upravo zbog toga sam ja odlucio da ne igram ako nemam volje, jer tad bih samo napadao, a neka logika mi govori da tad barem jedan gol iz kontre mi ne gine. Zato kad povedem 2 gola razlike i lik mi dalje baca drop back ma moze odmah imam na ultra def slozeno da mi vise bocni ne odlaze u napad i u napadu stoji samo jedan napadac. Ako treba dodajem se do kraja po obrani i boli me fifi. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Da, vidio sam to, a zbog cega?

 

Imao je nacistički ispad. Navodno se zajebavao, ali...

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 8:34 (TheMaverick).
12 godina
offline
FIFA 20

Nakon utakmice uživo na tv-u je pozdravio nekog švabu seig heil.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Mrzim svijet i vrijeme u kojem zivimo. Kurca ne smijes napravit, napisat da te 785 milijuna udruga ne vreba i ceka samo krivi potez. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

ICONA Marca van Bastena je suspendirana. Jutros objavili na fut web app-u. Imao je nacistički ispad.

 Koliko im je trebalo? Pa već sam zaboravio kada se to dogodilo. Tko se više toga uopće sjeća?

 

acmilan2 kaže...

Da, vidio sam to, a zbog cega?

 U TV prijenosu utakmice je pozdravio s nacističkim pozdravom da ga sad ne ponavljam pa i ja budem suspendiran. Ništa posebno, čak se i slabo čulo. Zajebancija.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Primjetio sam nešto interesantno u više tekmi.

 

Kad god mi ubacio Balea ili Dembelea na LM poziciju, odjednom bi počeo grješiti u pass igri, te osjećati neki otpor i mučenje, a prije toga rapsodija dok je na istoj poziciji bio Asensio.

 

 

Marcelo i Carvajal su eksplodirali otkad sam im nakačio ANCHOR karticu. Imam i Mendya i love za Semeda, ali ova dvojica me odlično služe, tako da...

 

De Jong je definitivno broken u pozitivnom smislu, ali ok..., malo veselja i za nas sirotinju. Allan je također bulldog na terenu i cjelo vrijeme imam osjećaj kao da je od čelika u odnosu na ostale igrače. Od kada mi ova dvojica operiraju u sredini terena, smješkam se svaki put kada vidim kako rasturaju ove fancy kartice.

 

Sve je to super i za 5, ali Mertens ljudi moji..., pa taj slama duh u protivniku. Nikad više rage quitova nisam doživio. Vjerovatno ljudi popizde kada vide da ih jebe  onako sitan kao Jerry.

 

Uzeo sam ga s hunterom i vidim da je netko prije mene cjepao mrežu sa njim.

 

S nagradama u čet. mislim da ću imati dovoljno love za Grizija i vraćanje Modrića. Kasnije mi je cilj dofurati Varane-a u odbranu i onda lagano štediti za Hazarda. S tim bi završio, jer stvarno mi više ništa ne treba, niti mi se da razbijati glavu.

 

Ostaje samo držati fige da konačno nešto masno uleti.

 

 

 

 

 

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 10:19 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Evo napravio sam neki server za BUG zajednicu pošto su neki tražili, nije samo ova igre već najpopularnije na forumu te druge

https://discord.gg/uQu9CZ3

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

IF Mertens je jos bolji od obicnog nemozes ga uhvatiti.

IF De Bruyne isti kao obicni sam je sut osjetno bolji power shot ulazi kao munja. Slozio jos 10 onih 82+ da probam i dobio par 84 83 86 kartica i dalje nijedna meta i odigram onaj draft token reko da probam sad i to najlosije igrace u draftu dobijem nikad gore i 1 dobijem i 2. izgubim. Iz 5k packa iz nagrada izvucem Ter Stagana. Otvorio 100paketa raznih i iz najlosijeg dobijem nesto.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 10:52 (CroVandal).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

IF Mertens je jos bolji od obicnog nemozes ga uhvatiti.

IF De Bruyne isti kao obicni sam je sut osjetno bolji power shot ulazi kao munja. Slozio jos 10 onih 82+ da probam i dobio par 84 83 86 kartica i dalje nijedna meta i odigram onaj draft token reko da probam sad i to najlosije igrace u draftu dobijem nikad gore i 1 dobijem i 2. izgubim. Iz 5k packa iz nagrada izvucem Ter Stagana. Otvorio 100paketa raznih i iz najlosijeg dobijem nesto.

 

Dobro si me napomenuo.

 

Skoro sam zaboravio na besplatan ulaz u draft, koji sam dobio prije neki dan.

The Commissioner of Football
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice