FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.708
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

ICONA Marca van Bastena je suspendirana. Jutros objavili na fut web app-u. Imao je nacistički ispad.

 Ja sam prvo pomislio da je i on negdje javno spomenuo kvalitetu EA-ovih servera.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Opet update. 1gb.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 11:14 (JohnnyBlaze).
10 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

Opet update. 1gb.

 Na čemu? 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
Jack Sparrow kaže...

Evo napravio sam neki server za BUG zajednicu pošto su neki tražili, nije samo ova igre već najpopularnije na forumu te druge

https://discord.gg/uQu9CZ3

 Odlično. .Možemo se navečer naći i lijepo razmijenit koja razmišljanja  odigrati koju tekmu itd.  Instalirao sam  ušao  vidio sam da je movie tamo već .  :) 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Primjetio sam nešto interesantno u više tekmi.

 

Kad god mi ubacio Balea ili Dembelea na LM poziciju, odjednom bi počeo grješiti u pass igri, te osjećati neki otpor i mučenje, a prije toga rapsodija dok je na istoj poziciji bio Asensio.

 

 

Marcelo i Carvajal su eksplodirali otkad sam im nakačio ANCHOR karticu. Imam i Mendya i love za Semeda, ali ova dvojica me odlično služe, tako da...

 

De Jong je definitivno broken u pozitivnom smislu, ali ok..., malo veselja i za nas sirotinju. Allan je također bulldog na terenu i cjelo vrijeme imam osjećaj kao da je od čelika u odnosu na ostale igrače. Od kada mi ova dvojica operiraju u sredini terena, smješkam se svaki put kada vidim kako rasturaju ove fancy kartice.

 

Sve je to super i za 5, ali Mertens ljudi moji..., pa taj slama duh u protivniku. Nikad više rage quitova nisam doživio. Vjerovatno ljudi popizde kada vide da ih jebe  onako sitan kao Jerry.

 

Uzeo sam ga s hunterom i vidim da je netko prije mene cjepao mrežu sa njim.

 

S nagradama u čet. mislim da ću imati dovoljno love za Grizija i vraćanje Modrića. Kasnije mi je cilj dofurati Varane-a u odbranu i onda lagano štediti za Hazarda. S tim bi završio, jer stvarno mi više ništa ne treba, niti mi se da razbijati glavu.

 

Ostaje samo držati fige da konačno nešto masno uleti.

 

 

 

 

 

 

 

 E to ti je skripta moj prijatelju .. Ja sam to već rekao odavno za taj team rating, što je više low a dobrih igrača to je super gameplay, čim dodaš nekog u tim malo sa višim ratingom problemi . Kod mene kad imam Mbape, Messi i Neymar ne mogu igrati ,katastrofa, čim jednog od njih prodam ekipa opet prodise i igraju savršeno.  Nažalost to mora bit Messi jer je Mpabe untreadable a za perfekt link mi treba Neymar koji je po meni možda čak i najbolji igrač u igri .

Imo sam običnog Mertensa i IF  i Inisgnea. Insigne je još bolji, pogotovo IF, jer svaki šut u 16 je gol

12 godina
offline
FIFA 20

Vec ti je receno. Low team rating ti ne znaci nista jos tamo od 17. 

Ja bi prije reko, da je u tom trenutku igra odlucila da okrene stvari na njegov mlin. Meni se cesto zna dogodit da jedno poluvrijeme imam puno bolji gameplay nrgo drugo. Ocito igra kompenzira. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Jučer sam po drugi put doveo Van Dikea ,i iskreno meni on osobno ne paše .evo Lenglet jebeni od 60k mi je bolji od njega  tj više mi paše..

I onaj Robertson, bože sačuvaj, nikad više ,lik je spor kao traktor .

Maneu sam opet prouzio šansu ali je Maradona daleko bolji od njega, daleko .

Rykard nije loš ali mi je bezveze bacit preko 700k za cb, pogotovo sad u ovome dijelu igre  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kako ti kartica koja doslovno sve sama radi ne pase. VVD je najjaci stoper u igri uz Maldinia najvjerovatnije. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Luka Modric napokon bar kao super sub

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kako ti kartica koja doslovno sve sama radi ne pase. VVD je najjaci stoper u igri uz Maldinia najvjerovatnije. 

 Ja sam odigrao isto par gejmova s vvd-om i isto moram reci da mi ne pase. Meni cak vise pase laporte na toj poziciji nego on. 

A neymara i da dobijem tradable ili ne svakako ne bi bio ni ko supersub jer  lika ne mogu organski smisliti. Covjek velikog talenta koji baca ljagu na nogomet kao sport i svojim postupcima vrijeda ostale igrace koji mozda nisu dobri kao on al se trude maksimalno. Iz tog razloga ga nit na igri ne mogu vidjeti.

6 godina
offline
FIFA 20

Jel tko od PS4 forumasa za prijateljsku danas?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Novi patch, povecali su kontakt koji je potreban za zuti karton, smanjili su osjetljivost indikatora tokom penala i popravili su bug na slobodnjacima.

To je u biti to.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Novi patch, povecali su kontakt koji je potreban za zuti karton, smanjili su osjetljivost indikatora tokom penala i popravili su bug na slobodnjacima.

To je u biti to.

 Znaci nisu popravljali stvari na koje se ljudi najcesce zale delay i prolazak lopte kroz stopalo. Odlicno su to napravili

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jel tko od PS4 forumasa za prijateljsku danas?

 

Ja sam tu oko 18:00.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Novi patch, povecali su kontakt koji je potreban za zuti karton, smanjili su osjetljivost indikatora tokom penala i popravili su bug na slobodnjacima.

To je u biti to.

 Znaci nisu popravljali stvari na koje se ljudi najcesce zale delay i prolazak lopte kroz stopalo. Odlicno su to napravili

 Zato kad na niti jedno niti drugo ne mogu djelovat a da ne promijene kompletni kod unutar igre. Kak je, je... cim se prije pomiris, bude ti lakse. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Sve je to super i za 5, ali Mertens ljudi moji..., pa taj slama duh u protivniku. Nikad više rage quitova nisam doživio. Vjerovatno ljudi popizde kada vide da ih jebe  onako sitan kao Jerry.

 


 

 

 

 

Da, mene je danas slomio. 20 mrtvaca 5 golova. Ide po nekoliko puta sam na gol i u 80% slučajeva niti ne pogodi gol. Kada ga i pogodi ili golman brani ili stativa. Osobno nisam igrao s gorim napadačem u ovoj fifi. Kud igram za karu tud me još i on jebe a moram ga držati da riješim zadatak. Nikako do druge pobjede s njim na ST. Gotovo svaka završi neriješeno. Vodim 2-0, Mertens nakon toga strese dvije stative i završi 2-2. I tako cijelo jutro. Ne mogu ništa s njim. Ovakvih sam situacija mogao snimiti danas bar 20.

 

 

 

 

 

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexy, ako oces ja cu oko 19/30.. daj pa ime pa te dodam

maverick, ajd daj i ti ps pa te dodam poslje..
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 16:34 (Gerro).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
sexy, ako oces ja cu oko 19/30.. daj pa ime pa te dodam

maverick, ajd daj i ti ps pa te dodam poslje..

 

PS ID: TheMaverick1986

The Commissioner of Football
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Jel tko od PS4 forumasa za prijateljsku danas?

 matija345cro , ako ima i netko drugi za koji game neka se javi

6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
sexy, ako oces ja cu oko 19/30.. daj pa ime pa te dodam

maverick, ajd daj i ti ps pa te dodam poslje..

 AmaziToiletPaper

6 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Jel tko od PS4 forumasa za prijateljsku danas?

 matija345cro , ako ima i netko drugi za koji game neka se javi

  AmaziToiletPaper

15 godina
offline
FIFA 20

Fakat ova igra više nije za mene. Nabijaju me kako tko stigne. Mogu na trepavicama stajati ali gol ne mogu zabiti. Moj golman ništa ne brani dok protivnikov skuplja obrane kao pikule. Ne znam kaj se danas događa? Jučer sve normalno danas sve naopako. Svaka mi je ovakva tekma. Ovo je zadnja. Nakon stresa od tekmi rekoh ajde da otvorim jedan rare mega pack. On me malo smirio.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...

Jučer sam po drugi put doveo Van Dikea ,i iskreno meni on osobno ne paše .evo Lenglet jebeni od 60k mi je bolji od njega  tj više mi paše..

I onaj Robertson, bože sačuvaj, nikad više ,lik je spor kao traktor .

Maneu sam opet prouzio šansu ali je Maradona daleko bolji od njega, daleko .

Rykard nije loš ali mi je bezveze bacit preko 700k za cb, pogotovo sad u ovome dijelu igre  

 zato je Mendy valjda best buy za tu poziciju, svakako jedan od boljih lijevih bočnih u igri.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Sexy i Matija, poslao sam vam zahtjeve
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

IF Digne sa Shadowom nije loš ako imate Premier Ligu...ima i dobru tehniku.

 

Movie, probaj malo više finessat u tim situacijama...mislim govori ti lik koji isto promašuje nemoguće, a u isto vrijeme prima golove iz teških gluposti. Meni je svaka utakmica na iglama i to me nervira, ne mogu nekog napunit pa da mi RQ iako imam uvijek kvalitetnih, da ne kažem 100%tnih prilika, al u nogometu se i dalje samo golovi broje . Baš je svaka utakmica ugusto i zbog tog se non stop vrtim oko 1400 bodova, ne mogu uć u diviziju 3, nema šanse, dođem do 20 bodova blizu i neće i gotovo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Kad dodes da ti fali tekma do prelaska u jacu diviziju uvijek je teza tekma probaj onda 2 3 broncana stavit na klupu i naljepi one training kartice ako ih imas ja imam tih smeca uvijek u klubu recimo naljepim dribling na Aubu ili tako nesto i to mi pomogne da slomim tu tekmu. Bitno je obranu igrati dobro iako je nekad skoro nemoguce pogotovo ako vidis da pucas a nece u gol. Oko 60min se cesto okrene da tebi ide bolje i da dodavanja prolaze bez greske i do 60. treba samo paziti da nedobijes vise od 2 gola onda se stigne preokrenuti 3 gola je tesko okrenuti osim ako je lik totalni noob.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 20
axest kaže...

 

 

Movie, probaj malo više finessat u tim situacijama...mislim govori ti lik koji isto promašuje nemoguće, a u isto vrijeme prima golove iz teških gluposti. Meni je svaka utakmica na iglama i to me nervira, ne mogu nekog napunit pa da mi RQ iako imam uvijek kvalitetnih, da ne kažem 100%tnih prilika, al u nogometu se i dalje samo golovi broje . Baš je svaka utakmica ugusto i zbog tog se non stop vrtim oko 1400 bodova, ne mogu uć u diviziju 3, nema šanse, dođem do 20 bodova blizu i neće i gotovo.

Evo, što bi ti rekao da ti golman primi ovakav gol? Što da ja tu radim? Lik nije pucao, uputio je balon na golmana a pogledaj njegovu reakciju? A što tek reći za drugi gol? Ne znam, ovo ide u kategoriju glup gluplji. Lik me strgao a svi golovi su bili otprilike ovakvi. Ja 5 stativa ali u gol neće a njemu su ulazili ovakvi bureki. Počeo sam pucati jer svaki finesse udarac ide u stativu ili golman vadi u paradi. Ne znam, rješavao sam s ovom šarenom momčadi objectivse pa me možda zato igra hebala da baš ne bude jednostavno. Konačno sam završio i odmah Mertensa, Modrića i Hazarda sam bacio na market. Modrić mi totalno bezveze kartica. Za njega je IF De Bruyne direktor svemira. Mertens zabije svaku tekmu ali što taj može promašiti to još nisam vidio. Ono, slom živaca mi je danas priskrbio.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 19:31 (movie).
12 godina
offline
FIFA 20

Nisam htio danas ljepit slike svoje jedne jedine tekme u DR nakon ko zna kolko.

Vidim da lik igra one objectice za PL karticu. 2 gola mi je zabio uz dva udarca, delay nevjerovatan. Ja sam samo sa De Bruyneom imal 7 udaraca unutar 16m koja su otisla preko gola. Izhubin tekmu 2-1 nakon kaj sam imal 20+ udaraca na gol. 

On je usel dva puta u moju polovicu, zakucal sa vardiem i mir. 

 

Ponekad stvarno nema smisla. D3 rank III je sasvim dovoljno kaj dobijem igranjem ciste WL. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Normalno da je tako jer stalno jedu govna sa svojim varanjem i izmisljanjem jedan igrac moze imati jedan udarac na gol iz okreta sa 20m i zabiti ga a drugi moze promasiti 5,6 cistih prilika i stavit mu jos input delay ili mu ne priznati tipke koje je on pritisnuo. Odlicna ideja kanadjana zarade u sat vremena 18 milijuna dolara a i dalje nisu sposobni napraviti pristojnu nogometnu igru vec samo smeca

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
axest kaže...

 

 

Movie, probaj malo više finessat u tim situacijama...mislim govori ti lik koji isto promašuje nemoguće, a u isto vrijeme prima golove iz teških gluposti. Meni je svaka utakmica na iglama i to me nervira, ne mogu nekog napunit pa da mi RQ iako imam uvijek kvalitetnih, da ne kažem 100%tnih prilika, al u nogometu se i dalje samo golovi broje . Baš je svaka utakmica ugusto i zbog tog se non stop vrtim oko 1400 bodova, ne mogu uć u diviziju 3, nema šanse, dođem do 20 bodova blizu i neće i gotovo.

Evo, što bi ti rekao da ti golman primi ovakav gol? Što da ja tu radim? Lik nije pucao, uputio je balon na golmana a pogledaj njegovu reakciju? A što tek reći za drugi gol? Ne znam, ovo ide u kategoriju glup gluplji. Lik me strgao a svi golovi su bili otprilike ovakvi. Ja 5 stativa ali u gol neće a njemu su ulazili ovakvi bureki. Počeo sam pucati jer svaki finesse udarac ide u stativu ili golman vadi u paradi. Ne znam, rješavao sam s ovom šarenom momčadi objectivse pa me možda zato igra hebala da baš ne bude jednostavno. Konačno sam završio i odmah Mertensa, Modrića i Hazarda sam bacio na market. Modrić mi totalno bezveze kartica. Za njega je IF De Bruyne direktor svemira. Mertens zabije svaku tekmu ali što taj može promašiti to još nisam vidio. Ono, slom živaca mi je danas priskrbio.

 

 

 

Ovo sto se tebi desava je smjesno i ja ovako nesto nisam vidio u 250 tekmi online.

 

Za razliku od tebe, ja ne ganjam zadatke i iskljucivo sam koncentriran na to da postavim momcad sto bolje i izvucem maximum. Trudim se maximalno cuvati loptu i ako vidim da ne ide vratim nazad i onda ponovo sve dok ne nanjusim krv.

 

Svaka osvojena lopta je zlata vrijedna. Dok naplatim svaku izgubljenu loptu, jednostavno nema vremena da dozivim gore navedene gluposti.

 

Nedavno je protivnik stisnuo pauzu pocetkom tekme i docekao ju je u 42.min.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 20:41 (TheMaverick).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice