FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.247
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Prvo poluvrijeme covjek nema udarca na gol. Uopce. Drugo poluvrijeme ja ne mogu zabit za 3-0 i zakljucat tekmu. On dva puta ritne loptu. A Toto Ekomba i zabiie dva komada niti da je CR7 TOTY. 

Lik me izrugo sa karticom. Produzeci, ista prica... Ne mogu gol dat. On opet izljece sam pred mog golmana i ja idem micat golmana i procitam ga. 120:30, izvucem mu stopera, duga lopta na aguera i gol. Jedva, jedva, jedva. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Uvijek u gold 3 zavrsim i ne mogu dalje...

 

Ima sam 10 utakmica za skupit 4 pobjede da dodem u gold 2.

Normalno, krene igra po zlu.

Odjednom ne mogu sloziti sansu.

Svaku utakmicu povedem i onda izgubim.

 

Dobro sam i gold 3 izvuko.

 

Prodao sam odmah Griezmanna.Niej me imepresionirao.Ne znam po cemu je skuplji od Aguera koji je bolji u svakom segemtnu osim stamini.

 

De Jong mi je imao 30 sansi, da je imao Hunter na sebi ne bi zabio.

 

Sljedecu vikend ligu igram sa jednim zadnjim veznim i 5 napadaca.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Pocele su mi se nakon ovog zadnjeg patcha ponavljati situacije koje jednsotavno ne mozes ne zamijetiti.

Radi se o tome da u jednom dijelu utakmice ja ne mogu zabit gol. Vidim da me DDA jebe, protivnik je toliko los da ne moze nista, ali ja jedbsotavno ne mogu zabit gol. Zasto to mora bit u igri koja sebe naziva eSports, ljudi se natjecu u njoj za svjetske prvake i ko zna kaj sve ne. 

 

Zadnje 4 tekme su mi otisle u produzetke jer ja ne mogu pogodit prazan gol. Doslovno protivnik izleti na rub 16m, ball roll i pucam onak, jedan bar cisto da dode do gola. On ju ritne u gol aut. Sad sam na 11-4. A osim onog jednog diskonekta, nisam smio niti jesnu od te tri izgubit. Losiji protivnici, bez idejni. 

 

Tekma za 11tu pobjedu. Lik ima Ferdinanda odozada. Predribljam ga sa Sonom, dupli pas sa De Bruyneom i Son sam ispred gola. Njegov Ferdinand se doslovno teleportira ispred Sona i blokira udarac. Probal sam u drugom napadu napravit fake shot u mjestu. Ma nema sanse, on ne da pokupi loptu, nrgo u isto vrijeme ubije Sona. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja cu uspjeti odigrati svih 30 tekmi. Ostale su mi jos 3 za odigrati i ako sve tri pobjedim idem u gold 1. Sve u svemu konekcija mi je nakon one pizdarije s portovima i gasenja v6 protokola ok, igriva. Zajebo sam 4 tekme jer sam sva tri dana zabiravio na restar routera i jednu mi je skype zazvonio i switchao fokus. Danas i jucer kako sam igrao s minimalnim delayem sam popusio mozda 4 tekme. Razlozi za zgubu su bili losa sreca, skombinirano s mojim forsanjem napadanja makar sam imao 2 gola prednosti. I najvajznije od sveg. Najveci krivac za moje poraze su njihovi ter stegeni. Branili su cuda ovu wl. Sljedecu wl ne pocinjem bez ter stegena na golu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Vodim 4-1 i lik se vrati iz tri suta na 4-4 i onda 93+ zabijam za 5-4.

 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Uh necu morati odigrati ove zadnje 3 tekme. Lisio me lik muke. Ruku na srce da je bio bolji. Prva dva gola su bila cista sreca na prvu, ali sad na kraju donosim zakljucak da je njegov tim igrao umjesto njega, a kako je uspio bas svaku sansu zabiti to ne znam. Igrao je u formaciji 4231 i igraci su ludovali po terenu... Otkrivali se, gradili, uzimali lotpe... Svih 11 igraca full aktivno cijelu tekmu. To jos nisam dozivio, kako od mojih tako od protivnickih igraca. Steta sto ne mogu iskopirati njegovu custom tact, jebali bi jeza svi... Na 4:0 sam prebacio apsulutno sve u napad i dalje me gazio samo s loptama u for. Cudesno... Treba pronaci custom tact kakvu je on imao i lomit.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Uh necu morati odigrati ove zadnje 3 tekme. Lisio me lik muke. Ruku na srce da je bio bolji. Prva dva gola su bila cista sreca na prvu, ali sad na kraju donosim zakljucak da je njegov tim igrao umjesto njega, a kako je uspio bas svaku sansu zabiti to ne znam. Igrao je u formaciji 4231 i igraci su ludovali po terenu... Otkrivali se, gradili, uzimali lotpe... Svih 11 igraca full aktivno cijelu tekmu. To jos nisam dozivio, kako od mojih tako od protivnickih igraca. Steta sto ne mogu iskopirati njegovu custom tact, jebali bi jeza svi... Na 4:0 sam prebacio apsulutno sve u napad i dalje me gazio samo s loptama u for. Cudesno... Treba pronaci custom tact kakvu je on imao i lomit.

 Kao sta sam reko da cu prec u 4231 narrow, to sam i napravil. Ono kaj sam napravil je da sva tri CAMa imaju free roam. To stvara tesku pomutnju kod protivnika jer nikad ne zna koji ce mu igrac krenut u napad. Ono kad imas stalno jedno te iste igrace na istim pozicijama onda se igrac moze lako prilagodit. 

Ja bi tako htio odigrati jednu WL da nema delaya, samo da vidim kako je to. Monitor mi dosta pomaze u igranju, posto se lako usredotocit na dogadanja u igri, nema input laga i sve je fludinije.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Uh necu morati odigrati ove zadnje 3 tekme. Lisio me lik muke. Ruku na srce da je bio bolji. Prva dva gola su bila cista sreca na prvu, ali sad na kraju donosim zakljucak da je njegov tim igrao umjesto njega, a kako je uspio bas svaku sansu zabiti to ne znam. Igrao je u formaciji 4231 i igraci su ludovali po terenu... Otkrivali se, gradili, uzimali lotpe... Svih 11 igraca full aktivno cijelu tekmu. To jos nisam dozivio, kako od mojih tako od protivnickih igraca. Steta sto ne mogu iskopirati njegovu custom tact, jebali bi jeza svi... Na 4:0 sam prebacio apsulutno sve u napad i dalje me gazio samo s loptama u for. Cudesno... Treba pronaci custom tact kakvu je on imao i lomit.

 Kao sta sam reko da cu prec u 4231 narrow, to sam i napravil. Ono kaj sam napravil je da sva tri CAMa imaju free roam. To stvara tesku pomutnju kod protivnika jer nikad ne zna koji ce mu igrac krenut u napad. Ono kad imas stalno jedno te iste igrace na istim pozicijama onda se igrac moze lako prilagodit. 

Ja bi tako htio odigrati jednu WL da nema delaya, samo da vidim kako je to. Monitor mi dosta pomaze u igranju, posto se lako usredotocit na dogadanja u igri, nema input laga i sve je fludinije.

 Mislim da je cak i izbor igraca dosta bitan. Recimo on je imao pogbu i kantea na CDM pozicijama. Di cu ja iskesirati 600k za dva igraca. Meni bi se mogao rodri i eventualno sisoko setat po cdm pozicijama, rodri doslovno setat.

 

Da s monitorom se vidi velika razlika, a jos probaj iskopcat ovaj IPv6 mislim da dosta znaci.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mislite da ce dosta igraca sljedece godine s ps4 preci na ps5? Mislim ovo mi je zadnja fifa pa cisto da znam dal dalje igrati ili ostavit se toga na ljeto..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

14/20. Gold 3 je tu. Ostale utakmice necu ni odigrat iako sam na nekih 7-8 winova zaredom. Moram priznat da otkako sam poceo svakih 25min mjenjat taktiku izmedu 4-1-2-1-2(2) i 4-4-2(2) protivnici ne znaju sta ih je snaslo. U prvoj cam i st na stay forward jedine instrukcije, a u drugoj dupli pas krilo-bocni ili preko srednjeg veznog u for za krilo ili spicu koji su na get in behind i to je neuhvatljivo.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Mislite da ce dosta igraca sljedece godine s ps4 preci na ps5? Mislim ovo mi je zadnja fifa pa cisto da znam dal dalje igrati ili ostavit se toga na ljeto..

 PS5 uzimam kak god, jer prodajom PS4 necu morat nista pretjerano dodat a igre budu kompatibilne, tak da sve kaj imam na 4 bude vrijedilo i za 5.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Mislite da ce dosta igraca sljedece godine s ps4 preci na ps5? Mislim ovo mi je zadnja fifa pa cisto da znam dal dalje igrati ili ostavit se toga na ljeto..

 Preci ce vecina na ps 5 ja cu ga odmah prednaruciti i cesto u DE bude akcija da dodas 100e i dobijes novu konzolu ako das staru u zamjenu tako sam napravio i mijenjao prvi ps4 za pro. Meni je to odlicna ponuda nova garancija konzola i kontroler za 100e.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Meni je jedino zao kaj necu stic rijesit ove pizdarije zbog paketica u tim obj. ovi igraci su nista posebno. 

 Iz moje perspektive nema ti kaj biti žao jer ja u dva kruga u tim svim packovima nisam dobio baš ništa.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Imam oko 200k za investirati imate li kakve preporuke u koje igrace?

Mislio sam nakupovati Kokea.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

U dobro vrijeme sam prodao cijelu momcad. Imam 2,7m na kontu koje cuvam za futmas. Igrao sam malo wl s full undtradeable teamom i trenutno sam na 6-1 s ovim kretenima lmao

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=eIzbHJpMnSkKR:FFA20PS4

 

Eriksen je na CAM-u brutalan, cim dodje u priliku za finesse ulazi sve bilo desnom ili lijevom nogom. Msm da bi s ovim panjevima mogao doc do gold 3 bez problema, ali nez hocu li stic odigrat toliko ovaj vikend. Poceo sam malo igrat i druge igre. Sva sreca pa ne radim sad 4 dana.

 S ovim sam doso do gold 2 s 5 tekmi jos za odigrat lmao. Mislio sam do 14 igrat samo, ali reko ajde do 17 i dosta. Toliko su losi da ne ocekujem od njih previse i kad dobim gol ne pizdim nego igram smireno i na possession. Msm da sam sve tekme imao veci posjed od svih svojih protivnika. Kad skuzim da ekipa koja igra s Messijem i Ronaldom protiv ovih panjeva pocne pizdit kad ne mogu do lopte, samo cekam da mi se Eriksen otvori i primi loptu u opasnoj zoni, slijedi ball roll u kombinaciji s dragbackom, a eventualno finesse shotom ih baca u rage mod.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
FIFA 20

Da je izašlo novo smeće za čitere za full staminu svih 90 minuta, to znam. Al da je izašlo smeće koje jebe mojim igračima staminu, e to mi je novo.

Znači lik ima svih 90 minuta sve igrače na full pressingu i sa full staminom. Duram i igram čisto da vidim dokle može jebat. Standardno u 55-60min, uvodim 2-3 zamjene. Pogledam na staminu, moji SVI na minimumu, a pressinga vidio nisam, ušao u tekmu sa 99. Wtf?!? I wtf se nastavio slijedećih sekundi, kad je lik, koji btw nema tri čiste o fifi i nogometu, bezveze napucao long ball naprijed po krilu, ja natrčavam sa Militaom, kojeg sam uveo 10 sekundi ranije, meni BLINKA CRVENI trokutić gore da je mrtav, da nema stamine.

Nemam riječi više za ovo sve, jedva dočekam vikend da malo sjednem za komp i nabacim koju tekmu, i onda se u 8 od 10 tekmi događaju ovakva i slična sranja, i obavezno od ekipe sa ruskim i sličnim nickovima i flagovima. Dabog da im crko internet i nemali ga dok su živi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

FIFA na PCu odavno nema smisla. Ono kaj sam ja dozivljaval dok nisam na F18 presel na PS je strasno. Nista nije bilo igrivo od njih. Uopce mi nije bilo jasno koja je koncepcija i smisao postojanja onlinea u FIFA na PCu. Nista.

 

 

Zavrsio sa 17-7. Nemam snage borit se protiv delaya, bunkera i ostalih pizdarija. G1 znam da mogu, ostalo ce doci ako ikad poprave vezu kak otreba jer ja ne mogu 5 puta uci u 16m i ubijem kocku da opucam, al moj igrac jednostavno stane ( iskljucio sam time shooting bas radi toga da mogu spamat po kocki ). lik igra 41212, gdje kad prede u obranu doslovno mu kompletna ekipa stoji u 16m, to je gadljivo gledat. Nazalost bez normalnog gameplaya ne mozes nista.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

FIFA na PCu odavno nema smisla. Ono kaj sam ja dozivljaval dok nisam na F18 presel na PS je strasno. Nista nije bilo igrivo od njih. Uopce mi nije bilo jasno koja je koncepcija i smisao postojanja onlinea u FIFA na PCu. Nista.

 

 

Zavrsio sa 17-7. Nemam snage borit se protiv delaya, bunkera i ostalih pizdarija. G1 znam da mogu, ostalo ce doci ako ikad poprave vezu kak otreba jer ja ne mogu 5 puta uci u 16m i ubijem kocku da opucam, al moj igrac jednostavno stane ( iskljucio sam time shooting bas radi toga da mogu spamat po kocki ). lik igra 41212, gdje kad prede u obranu doslovno mu kompletna ekipa stoji u 16m, to je gadljivo gledat. Nazalost bez normalnog gameplaya ne mozes nista.

 Zasto pricas gluposti? Dodem ja na tipkovnici na PCu svaki vikend do golda 3 i ostane mi nekad 10, nekad 6-7 utakmica. Nema delaya u 95% utakmica i odlicno je za igrat.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...

FIFA na PCu odavno nema smisla. Ono kaj sam ja dozivljaval dok nisam na F18 presel na PS je strasno. Nista nije bilo igrivo od njih. Uopce mi nije bilo jasno koja je koncepcija i smisao postojanja onlinea u FIFA na PCu. Nista.

 

 

Zavrsio sa 17-7. Nemam snage borit se protiv delaya, bunkera i ostalih pizdarija. G1 znam da mogu, ostalo ce doci ako ikad poprave vezu kak otreba jer ja ne mogu 5 puta uci u 16m i ubijem kocku da opucam, al moj igrac jednostavno stane ( iskljucio sam time shooting bas radi toga da mogu spamat po kocki ). lik igra 41212, gdje kad prede u obranu doslovno mu kompletna ekipa stoji u 16m, to je gadljivo gledat. Nazalost bez normalnog gameplaya ne mozes nista.

 Zasto pricas gluposti? Dodem ja na tipkovnici na PCu svaki vikend do golda 3 i ostane mi nekad 10, nekad 6-7 utakmica. Nema delaya u 95% utakmica i odlicno je za igrat.

 Ja ne pricam o delayu, pricam o cheaterima. Komentiram komentar iznad sebe. Nema delaya, ok.

 

 

Inace ne gledma ovog monstruma, al daj pogledajte ovu njegovu tekmu. Doslovno je za plakat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 0:47 (SimeKZ).
13 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...

FIFA na PCu odavno nema smisla. Ono kaj sam ja dozivljaval dok nisam na F18 presel na PS je strasno. Nista nije bilo igrivo od njih. Uopce mi nije bilo jasno koja je koncepcija i smisao postojanja onlinea u FIFA na PCu. Nista.

 

 

Zavrsio sa 17-7. Nemam snage borit se protiv delaya, bunkera i ostalih pizdarija. G1 znam da mogu, ostalo ce doci ako ikad poprave vezu kak otreba jer ja ne mogu 5 puta uci u 16m i ubijem kocku da opucam, al moj igrac jednostavno stane ( iskljucio sam time shooting bas radi toga da mogu spamat po kocki ). lik igra 41212, gdje kad prede u obranu doslovno mu kompletna ekipa stoji u 16m, to je gadljivo gledat. Nazalost bez normalnog gameplaya ne mozes nista.

 Zasto pricas gluposti? Dodem ja na tipkovnici na PCu svaki vikend do golda 3 i ostane mi nekad 10, nekad 6-7 utakmica. Nema delaya u 95% utakmica i odlicno je za igrat.

 Ja ne pricam o delayu, pricam o cheaterima. Komentiram komentar iznad sebe. Nema delaya, ok.

 

 

Inace ne gledma ovog monstruma, al daj pogledajte ovu njegovu tekmu. Doslovno je za plakat.

 Koliko sam ja imao takvih utakmica. Najgore mi je kad do 20. min povedem 3,4-0 i onda odjednom moji igraci vise ne mogu nista i lik se samo vrati. Ne pomaze mjenjanje formacije, drop back, pressure bas nista. Recimo da se dogodi bar jednom dvaput tjedno tak nesta.

6 godina
offline
FIFA 20

Mislim da sam ja najveci pobjednik ovoga vikenda. Odigrao 7 tekmi, odlucio da mi se ne da zajebavati i ostatak vikenda se opustio.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ja sam nagurao do elite 2 i dalje nisam imao više vremena a i mislim da ne bih ni upao u elite 1 jer je bilo sinoć neigrivo i ne budem više igrao nedjeljom navečer . 

 

I ako netko traži odličan supersub za špicu to je Erling Haland.. znači košta oko 16.000 samo ali pogledajte karticu dobro, uz chemistry Engine je strašan .. Lik me je sad za vikend izvukao u 5 utakmica najmanje. U 75 minuti vadis Mbpabe i stavljam ovoga panja koji svaki puta zabije gol do 2...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 9:50 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Opcenito je bilo nemoguce za igrat prve 2 3 tekme au bile normalne sinoc onda komedija samo pucao sam 29 put i 2 puta od toga na prazan gol znaci golman izleti ja dam povratnu Mertens i Auba fulaju prazan gol i jos x super sansi na kraju izgubim u 119. min. Lik ima 10 udaraca i to mu se lopta valjda po udarcu 5 3 puta odbila nazad. Nakraju sam odlucio da cu doci samo do silver 1 i svaku koju sam poceo i fulao ciste sanse cim sam dobio gol sam izlazio na kraju mi ostalo jos 8 tekmi mogao sam i gold ali nisam imao zivaca vise a i nagrade su za k... Nedobijem nikad nista tako da mi je svejedno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

Ja vise igrati necu osim offline jer volim nogomet ali ovo s nogometom veze nema i necu svoje psihicko zdravlje ugrozavati radi nesposobnih kanadjana. Sretno vam bilo jer ce vam sreca trebati da ne popizdite skroz. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ja sam naguro do G3, jer nisam rang za G2 i to se odmah vidi. Poceo sa 5 izgubljenih u petak, igro malo u subotu ujutro dok ovi profici spavaju, i nedelju ujutro jer klinci su samo budni, tako da WL samo nedeljom igrajte
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja od laga nisam mogao normalno igrati pa sam stao na 8 pobjeda.

 

Žao mi je što zbog jebenih servera nisam Butraguena testirao kako treba, ali čak i u tim lošim uvijetima se isticao.

Mali je i nikakav, ali je k'o jebena jegulja, samo se provlači između panjeva Piquea i Ferdinanda, a ovi ga gledaju i ne mogu mu ništa.

Ima neki čudan šut, nekakva mekana lopta, izgleda kao da sporije ide, a uvaljuje ju kroz ušicu igle maltene.

Sad sam na čudu jer sam ga mislio utopit nakon WL i čekat TOTM Messija jer mi je dobar i pogotovo što je ikona pa se slaže sa svima u ekipi.

Mada, poznavajući EA, postavit će zahtjeve takve da će biti jeftinije i lakše kupiti Messija nego ga slagati.

Uzeo sam jučer 3 Oblaka pa neka se nađe... ili će mi biti za slaganje Messija ili za prodaju?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Ja sam danas skonto da imam preko 2035 igrača u klubu. Sad razmišljao šta da radim, odlučim ih sve prodati  neka je svaki po 450 coinsa a ima ih dosta 85,84,83,82,81 rejtinga ,neka bude 1.2 milijuna coinsa  napravit ću još 2 ona base Icon pack upgrade, možda me usere pa dobijem eusebia ili nešto slično. Imam odličan sad tim i ne moram ništa mijenjati tako da mi je ova opcija nekako najlogičnija. Oštat će  mi sigurno oko 200.igraca untreadables za sbc, jer ionako uzimam od rivalsa opciju 3 samo

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Problem je ako dobijes duplikat ikone morat ces discard posto su untr. Ja bi prodao sve mozda i slozio Messia na tvom mjestu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Koliko ce nas izac Messi iz SBC? Oko milju?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Koliko ce nas izac Messi iz SBC? Oko milju?

 U najmanju ruku 2. 99% da ce u jednom od SBCeva traziti Argentinca na desnom krilu iz Barcelone.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice